مدل 2 و مدل Z: هنگامی که تسلا در سطح ورود خود دو برابر می شود ، تسلا: مدل 2 و روباتاکسی نزدیک ، فروش اروپا ، ارتفاعات و یک جعبه دستکش جدید

تسلا: نزدیک شدن به مدل 2 و روباتاکسی ، فروش اروپا ، ارتفاعات و جعبه دستکش جدید

در میان 234،000 اتومبیل الکتریکی که در ماه ژوئیه در قاره قدیمی فروخته می شود (17 ٪+) ، بنابراین سهم بازار صعود در این قسمت اول تابستان 23 ٪ است, از جمله 15 ٪ برای 100 ٪ برقی.

مدل 2 و مدل Z: وقتی تسلا در سطح ورود خود دو برابر می شود

 • 1/13سدان فشرده Tesla 2 (فوق) با کاهش SUV تکمیل می شود ، منطقی است که آن را Model Z (پایین) نامیده شود
 • 2/13Tesla کوچک آینده یک شبح متقاطع را اتخاذ خواهد کرد. در مکزیک ساخته خواهد شد
 • 3/13تحت مدل سدان خانوادگی 3 ، مدل 2 (نامی که نهایی نیست) نقش سدان جمع و جور دامنه را به عهده خواهد گرفت
 • 4/13مدل بعدی Tesla Model 2 قبل از سال 2024 نمی رسد
 • 5/13امضای نور MG4 کمی یادآوری یک صلیب یاریس است
 • 6/13سطوح شیشه ای MG4 در مقایسه با پانل های بدن کاملاً کاهش می یابد
 • 7/13قسمت جلوی MG4 به طرز عجیبی شبیه به C8 Corvette است!
 • 8/13204 اسب بخار از MG4 عملکرد بسیار صحیح را تضمین می کند
 • 9/13ID.3 Restyled Volkswagen ID.3 اکنون برای سفارش در دسترس است ، قیمت اصلی 42.990 یورو است
 • 10/13دامنه Volkswagen ID.3 در حدود یک موتور واحد 204 اسب بخار مجدداً مورد استفاده قرار گرفته است
 • 11/13رنو تخلیه های CO2 خود را به شدت کاهش داده است در حالی که مگا برقی حتی فروخته نشده است
 • 12/13رانندگی رنو Mégane برای رانندگی خوشایند است
 • 13/13رنو Mégane E-Tech 100 ٪ برقی

تسلا: نزدیک شدن به مدل 2 و روباتاکسی ، فروش اروپا ، ارتفاعات و جعبه دستکش جدید

تسلا: نزدیک شدن به مدل 2 و روباتاکسی ، فروش اروپا ، ارتفاعات و جعبه دستکش جدید

مدیرعامل برجسته هنوز هم در سال 2004 به سرعت وارد شد, برای نظارت بر طراحی اولین Roadster ، با میلیون ها دلار سرمایه گذاری. سپس ما مجبور شدیم یک دهه دیگر صبر کنیم تا مدل S وارد شود ، اولین تسلا واقعی به عنوان استاندارد.

مدل 2 با ظاهری Cybertruck ?

مدل معروف 2 تا 25،000 دلار از تسلا سرانجام نور روز را می بیند ? با توجه به زندگی نامه مجاز الون مسک ، این پروژه در حال انجام است و ما حتی جزئیات جالبی را می آموزیم.

تسلا: نزدیک شدن به مدل 2 و روباتاکسی ، فروش اروپا ، ارتفاعات و جعبه دستکش جدید

این مدل 2 نیست ، بلکه یک قاطر مزدا است

موسک به ویژه از وسیله نقلیه بسیار هیجان زده نبود (کمی شبیه استیو جابز با مک مینی), تا زمانی که او اولین مدل ها را فوریه گذشته کشف کرد. طبق این کتاب ، این طرح با ظاهری بسیار آینده نگر از Cybertruck الهام می گرفت. در کنار اولین Robotaxi ، این وسیله نقلیه بدون راننده قصد دارد با کروز و Waymo رقابت کند و تقریباً 10 سال پیش توسط خود ماسک تصور می کرد. کل سوال این است که این مدل ها واقعاً در دسترس هستند ، زیرا تسلا در این دو بخش بازار دیر شده است ، که قبلاً بسیار آرزو شده است.

تسلا همیشه بر اروپا تسلط دارد

علی رغم انتقادات و ورود گسترده رقابت (به ویژه چینی) ، تسلا رهبر بی انکار در اروپا است.

در میان 234،000 اتومبیل الکتریکی که در ماه ژوئیه در قاره قدیمی فروخته می شود (17 ٪+) ، بنابراین سهم بازار صعود در این قسمت اول تابستان 23 ٪ است, از جمله 15 ٪ برای 100 ٪ برقی.

تسلا: نزدیک شدن به مدل 2 و روباتاکسی ، فروش اروپا ، ارتفاعات و جعبه دستکش جدید

بنابراین این مدل سعی در فروش دارد ، با 11748 واحد سپری شده ، بسیار جلوتر از ID4 و 8671 نسخه آن, در حالی که MG4 در مقابل مدل 3 اتو شده است ، که فروش آن بسیار واضح است. ورود نسخه جدید علیرغم انتخاب های نسبتاً سوال برانگیز ، این روند را معکوس می کند ? ما آن را در سه ماهه بعدی خواهیم دید ، زیرا اگر ایمان داشته باشیم ، اولین مشتریان می توانند در ماه اکتبر تحویل داده شوند این ذخیره سازی عظیم در چین ، نه چندان دور از کارخانه شانگهای, و برای بنادر اروپایی:

تسلا: نزدیک شدن به مدل 2 و روباتاکسی ، فروش اروپا ، ارتفاعات و جعبه دستکش جدید

یک جعبه دستکش مغناطیسی

ما با جزئیات کوچکی از مدل جدید Tesla مدل 3 که از ما فرار کرده بود پایان می دهیم: جعبه دستکش دیگر یکسان نیست !

تسلا: نزدیک شدن به مدل 2 و روباتاکسی ، فروش اروپا ، ارتفاعات و جعبه دستکش جدید

در واقع ، افتتاح آن همیشه در صورت عدم وجود یک دکمه ، به کنترل صفحه لمسی (یا آواز) نیاز دارد. از سوی دیگر, اکنون مغناطیسی است ! با دوام تر و نرم تر ، این یک ایده نسبتاً جالب است ، که ما نیز از مدل اول 3 در سوراخ ها می یابیم.

از طرف دیگر ، کاملاً است ناامید کننده از اینکه جعبه دستکش را بدون پاسخ به مشکل باز کردن دوباره کار کرده اید : به طور روزانه ، واقعاً یک استراحت پا است که باید 2 دکمه لمسی را فشار دهید تا آن را باز کنید و ما به یک راه حل زیبا تر امیدوار بودیم.

در همین موضوع ، کارمندان سرمقاله به شما توصیه می کنند:

“بهترین و مقرون به صرفه ترین اتومبیل های برقی در جهان” مطابق این خبره پرونده ، مدل 2 تسلا خواهد بود

آینده Tesla Model 2 (که به آن Tesla Model C نیز گفته می شود) با کمتر از 25000 دلار هنوز در سایه است. اما به لطف مصاحبه یک سیاستمدار مکزیکی ، ما کمی بیشتر می دانیم. ماشین برقی مقرون به صرفه تسلا تقریباً آماده تولید خواهد بود.

ترسیم مدل Tesla 2

Tesla Model 2 ، ما چندین سال است که در مورد آن صحبت می کنیم. از آنجا که الون مسک کم و بیش این پروژه را رسمی کرده است ، در سال 2018. ما انتظار داشتیم مدل Tesla 2 (که نباید مانند آن خوانده شود) در ابتدای سال رسمی شود ، اما از دست رفته است. یا تقریباً. در واقع ، Tesla Model 2 در طی ارائه ای که برای سرمایه گذاران در نظر گرفته شده است ، ظاهری نقاب دار ، استتار زیر یک ورق ایجاد کرده است.

و دقیقاً ، در طی این ارائه ، الون مسک اندازه باتری این ماشین آینده و یک گیگافاکتوری جدید را در مکزیک اعلام کرد. دولت Nuevo León ، که در آن کارخانه ساخته خواهد شد ، اطلاعاتی را به رسانه های محلی داده است خیس.

“بهترین و مقرون به صرفه ترین اتومبیل های برقی در جهان”

بنابراین سیاستمدار آن را مشخص می کند ” ما هنوز برای شروع کار تاریخ دقیقی نداریم ، اما خبر خوب این است که تمام مجوزها ، برای محیط زیست ، انرژی ، آب و همه چیز دیگر اعطا می شود ، بنابراین پیشرفت می کند »», قبل از اضافه کردن آن به ” هر زمان ، می توانیم اعلام کنیم که سنگ پایه کارخانه گذاشته شده است “.

اما جالب ترین چیز ، ادامه مصاحبه است که بدون استناد مستقیم آن ، مدل 2 آینده Tesla را مقابله می کند. از آنجا در آخرین مراحل طراحی ماشین جدید ، یک مدل جدید است که بهترین و مقرون به صرفه ترین اتومبیل های برقی در جهان خواهد بود و این یک گام مهم خواهد بود “.

Tesla Model 2: تولید شده در فرانسه ?

بنابراین شایعات قبلی درست دیده شده بود: Tesla Model 2 در مکزیک تولید می شود. همچنین ممکن است که سایر گیگافاکتوری در سراسر جهان این مدل جدید را تولید کنند ، اما برای کارخانه های موجود دشوارتر به نظر می رسد. خطوط تولید باید به طور قابل توجهی متفاوت باشد ، و تسلا نمی تواند حجم تولید (و بنابراین فروش) سایر کارخانه های خود را کاهش دهد ، که با سرعت کامل برای صادرات Tesla Model 3 ، Model Y ، Model S و Model X کار می کنند.

بنابراین سؤال این است که بدانیم که تسلا ماشین برقی فشرده و مقرون به صرفه آینده خود را فاش می کند. اگر سازنده آمریکایی منتظر آماده شدن کارخانه مکزیک برای تولید وسایل نقلیه باشد ، هنوز هم صبور بودن لازم است. Gigafactory مکزیک نباید مطابق با آخرین اطلاعات محلی ، قبل از شروع سال 2025 تولید را آغاز کند. این یعنی Tesla Model 2 قبل از سال 2025 در جاده های آمریکایی اتفاق نمی افتد.

برای اروپا ، سؤال این است که این ماشین آینده در کجا و چه زمانی تولید می شود. در مکزیک قبل از وارد کردن با قایق به اروپا ? ممکن است. اما با ایجاد خطوط تولید اضافی یا … در فرانسه ، در آینده (اما فرضی) کارخانه تسلا نیز می تواند در گیگفاکتوری برلین تولید شود.

برای دنبال کردن ما ، ما از شما دعوت می کنیم تا برنامه Android و iOS خود را بارگیری کنید. می توانید مقالات ، پرونده های ما را بخوانید و آخرین فیلم های YouTube ما را تماشا کنید.