آیا 20 گیگابایت اینترنت بسیار زیاد است؟?, آنچه با 20 گیگابایت اینترنت در یک بسته 4G مطابقت دارد? بسته کاپیتان

آنچه با 20 گیگابایت اینترنت در یک بسته 4G مطابقت دارد

Contents

در واقع ، اینترنت 20 گیگابایتی معادل چند ساعت در روز در اینترنت یا تماس های اینترنتی (به عنوان مثال از طریق اسکایپ) و همچنین به شما امکان می دهد تا حدود یک ساعت در روز جریان را مشاهده کنید. بسته به میزان داده ، می توانید کارهای کم و بیش در تلفن هوشمند خود انجام دهید.

آیا 20 گیگابایت اینترنت بسیار زیاد است؟ ?

در واقع ، اینترنت 20 گیگابایتی معادل چند ساعت در روز در اینترنت یا تماس های اینترنتی (به عنوان مثال از طریق اسکایپ) و همچنین به شما امکان می دهد تا حدود یک ساعت در روز جریان را مشاهده کنید. بسته به میزان داده ، می توانید کارهای کم و بیش در تلفن هوشمند خود انجام دهید.

25 گیگابایت اینترنت زیاد است ?

اشتراک 20 گیگابایتی هر روز گشت و گذار می شود و به طور مرتب به پخش موسیقی گوش می دهد. با این وجود ، تماشای فیلم های پخش (از کیفیت بالا) و از نظر اپیزودیک تر ، استفاده از گزینه اتصال تلفن نیز امکان پذیر خواهد بود.

چه مصرف در هر ماه ?

مصرف متوسط ​​داده های فرانسوی

در سال 2018 ، ما می آموزیم که متوسط ​​مصرف یک کاربر فرانسوی از شبکه 4G به طور متوسط ​​6.7 گیگابایت داده در هر ماه است.

مدت زمان رفتن چقدر است ?

1 گیگابایت حدود 30 ساعت گشت و گذار در اینترنت را نشان می دهد. نظارت بر مصرف شما می تواند از آنجا انجام شود: منطقه مشتری ، 700.

کدام یک را انتخاب کنید ?

اگر می خواهید فیلم ها را تماشا کنید یا به پخش موسیقی در تلفن همراه خود گوش دهید ، بهتر است بسته ای را با حداقل 1 گیگابایت اینترنت انتخاب کنید. و انجام این کار هر روز ، در اتوبوس با رفتن به کار به عنوان مثال ، بسته ای از جمله حداقل 15 گیگابایت داده ایده آل است.

3 تنظیم مخفی برای ذخیره تلفن همراه 3G/4G خود

26 سوال مرتبط را پیدا کنید

20 می رود ?

در واقع ، اینترنت 20 گیگابایتی معادل چند ساعت در روز در اینترنت یا تماس های اینترنتی (به عنوان مثال از طریق اسکایپ) و همچنین به شما امکان می دهد تا حدود یک ساعت در روز جریان را مشاهده کنید. بسته به میزان داده ، می توانید کارهای کم و بیش در تلفن هوشمند خود انجام دهید.

10 گیگابایت است ?

1 ساعت مشاهده با حدود 465 مگابایت مطابقت دارد. بنابراین ، با 10 گیگابایت ، می توان کمی کمتر از یک روز فیلم را تماشا کرد ، معادل یک فیلم هر 2 روز تقریباً یا حتی یک قسمت سریال در روز.

آنچه بیشترین بسته اینترنت را مصرف می کند ?

اگر تلفن هوشمند اندرویدی شما حتی در صورت استفاده از آن از اینترنت استفاده می کند ، عمدتاً به دلیل برنامه های تلفن همراه شما است که به طور خودکار در پس زمینه به روز می شوند ، به خصوص برای نمایش آخرین اخبار ، بازیابی ایمیل های خود یا دوباره ارسال اعلان ها.

چگونه Go Consume Consume است ?

متوسط ​​مصرف داده ها در 4G در هر کاربر 11.6 گیگابایت است (30 ژوئن 2021). با گذشت زمان ، کاربردهای ما در حال تغییر است و ما بیشتر و بیشتر داده های تلفن همراه مصرف می کنیم.

30 گیگابایت است ?

در مورد داده های تلفن همراه ، پاکت داده 30 گیگابایتی ممکن است برای یک ماه مصرف کافی باشد. علاوه بر این ، اگر فقط از پاکت داده برای گشت و گذار در شبکه و تماشای چند فیلم استفاده می کنید ، کافی خواهد بود.

چه چیزی بیشترین طول را از GO می برد ?

پخش ویدیو: YouTube ، Netflix ، Amazon Prime

پخش ویدیو (YouTube ، Netflix ، Amazon Prime و حتی YouPorn ، بله بله) حتی بیشتر از دوست پسر موسیقی او است: علاوه بر گوش ، شما نیز باید چشمان خود را خوشحال کنید.

چگونه می توانید در هنگام داشتن اینترنت GIGA بیشتر انجام دهید ?

برای بازیابی آن بدون تأخیر ، تجدید ماهانه بسته خود ، لازم است یک بازیابی بدهی وب خریداری کنید که به شما امکان می دهد تا دوباره تا 100 گیگابایت اینترنت مصرف کنید. بازگرداندن تا زمان تجدید پیشنهاد شما معتبر است و آنچه توسط 100 گیگابایت مصرف نشده است از بین می رود.

10 گیگابایت اینترنت چیست ?

اگر فقط سعی می کنید 10 گیگابایت اینترنت را به گشت و گذار در وب تبدیل کنید ، شکل زیر را دریافت می کنید: 10 گیگابایت اینترنت ماهانه به شما امکان می دهد 820 ساعت حرکت کنید ، بیش از 24 ساعت در روز. به عبارت دیگر ، یک بسته 10 گیگابایتی به شما امکان می دهد 24/24 ساعت متصل شوید.

چه مصرف یک فیلم ?

داده های مورد استفاده در هر ساعت ، در هر دستگاه:

بالا: کیفیت بهینه فیلم – حداکثر 3 گیگابایت در ساعت برای HD و 7 گیگابایت در ساعت برای فوق العاده HD: تعریف استاندارد: حداکثر 1 گیگابایت. تعریف بالا: حداکثر 3 گیگابایت. تعریف فوق العاده بالا (4K): حداکثر 7 گیگابایت.

که 20 گیگابایت اینترنت با یک بسته 4G مطابقت دارد ?

20 گیگابایت د

تجسم آنچه 20 گیگابایت اینترنت با آن مطابقت دارد دشوار است. با این حال ، این یک گام اساسی برای انتخاب بسته 4G مناسب است. امروز ، داده های تلفن همراه یا داده ها قیمت اشتراک را شرط می بندند. برای اینکه بیش از عقل بپردازیم ، بنابراین باید دقیقاً آنچه را که لازم داریم بدانیم.

چرا محاسبه کنید که 20 گیگابایت اینترنت با آن مطابقت دارد ?

برای صرفه جویی در هزینه و یافتن بهترین بسته با توجه به نیاز خود ، ترفند انتخاب یک پاکت داده تلفن همراه است تا حد امکان به عادت های مصرف اینترنت ما نزدیک است. وقتی 10 گیگابایت بیش از حد کافی باشد ، نیازی به پرداخت بسته تلفن 50 گیگابایتی نیست. برای کمک به مصرف کننده در انتخاب خود ، ما بسته به موقعیت های مختلف ، 20 گیگابایت اینترنت را محاسبه کرده ایم.

20 گیگابایت اینترنت: این در زندگی روزمره چه چیزی را نشان می دهد

20 گیگابایت اینترنت: آیا اتصال هر روز کافی است ?

هیچ کس نمی خواهد قبل از پایان ماه بدون اینترنت ملاقات کند یا به دلیل جبران هزینه اضافی بپردازد. سوالی که از خودمان می پرسیم این است: آیا می توانیم هر روز با 20 گیگابایت اینترنت وصل شویم ? جواب بله ، بدون تردید است.

ناوبری اینترنتی: 1H = 12 مگابایت

با انجام یک محاسبه سریع ، تخمین زده می شود که اگر مشترک به آن متصل شود اینترنت 24 ساعت شبانه روز (که غیرممکن است !) ، آن را مصرف می کند 9 گیگابایت هر ماه. ناوبری وب چیزی نیست که بیشترین داده ها را به آن نیاز دارد. برای کسی که هر روز و چندین بار در روز به هم وصل می شود ، 20 گیگابایت اینترنت یک پاکت بسیار منطقی است.

> علاوه بر این ، در صورت عدم وجود فعالیت هایی که بیشتر مصرف می کنند (جریان ، فیلم ، به اشتراک گذاری اتصال) ، حتی می توانیم خود را به سمت پاکت 10 گیگابایت اینترنت سوق دهیم.

با 20 گیگابایت اینترنت به پخش موسیقی گوش دهید

20 گیگابایت د

گوش دادن به موسیقی در جریان فعالیتی است که در زندگی روزمره بسیاری از فرانسوی ها وجود دارد. هنگامی که به طور منظم است ، باید قبل از انتخاب بسته خود در نظر گرفته شود.

موسیقی جریان: 1H = 45 مگابایت

ما اعتقاد داریم که 2 ساعت موسیقی در روز, به عنوان مثال در پخش در YouTube گوش می دهد ، نمایندگی خواهد کرد 3 گیگابایت در کل در پایان ماه.

فیلم های جریان را با 20 گیگابایت اینترنت تماشا کنید

تماشای فیلم های آنلاین یکی از کاربردهایی است که بیشترین داده ها را مصرف می کند. مراقب باشید ، شما باید از نوع فیلم های مورد نظر مراقب باشید. در واقع, 1 ساعت فیلم مرتبط به 450 مگابایت مشروط بر اینکه در آن باشد تعریف ساده. که در HD, لازم است دو برابر را بشمارید از نظر مصرف (900 مگابایت به مدت 1 ساعت).

پخش ویدیو (تعریف ساده): 1H = 450 مگابایت

مشترکی که نگاه خواهد کرد 1 ساعت ویدیوی با کیفیت بالا (HD) در روز استفاده می شود 27 گیگابایت در پایان ماه. در چنین حالتی ، 20 گیگابایت اینترنت کافی نخواهد بود.

خوب است بدانید: برخلاف آنچه ممکن است فکر کند ، استفاده از GPS از یک تلفن همراه داده های بسیار کمی را مصرف می کند. برای کسب اطلاعات بیشتر ، از مشورت مقاله ما “اینترنت” “مصرف” دریغ نکنید .

20 گیگابایت اینترنت و به اشتراک گذاری اتصال

20 گیگابایت د

همانطور که از نام آن پیداست ، اشتراک اتصال اجازه می دهد شبکه 4G خود را با رایانه “به اشتراک بگذارید”, رایانه لوحی آن یا هر شیء متصل دیگر. اصل ساده است: به لطف فعال سازی گزینه (موجود در تنظیمات تلفن) ، موبایل به یک نقطه دسترسی به WiFi تبدیل می شود. مصرف کننده می تواند تجهیزات خود را به هم وصل کند. در این پیکربندی ، آنها پاکت بسته تلفن همراه را مصرف می کنند.

افرادی که اجرا می کنند به طور مرتب به اشتراک گذاری اتصال برای استفاده از شبکه تلفن همراه آنها ممکن است با 20 گیگابایت اینترنت به سرعت محدود شود. برای استفاده منظم ، بهتر است ادامه دهید حداقل 40 گیگابایت. پس از همه بستگی به استفاده از دستگاه های متصل دارد. اگر مشترکین فیلم ها را در رایانه خود در حالت “اشتراک گذاری اتصال” با تلفن همراه خود تماشا کنند ، ممکن است به سرعت به آستانه 20 گیگابایتی برسد.

>>> همچنین در بسته کاپیتان بخوانید: یک بسته کودکان را پیدا کنید.

20 گیگابایت اینترنت: برای چه کسی ?

یک بسته اینترنت 20 گیگابایتی متناسب با افرادی است که استفاده روزانه از تلفن هوشمند آنها. اشتراک 20 گیگابایتی اجازه می دهد هر روز گشت و گذار وت به پخش موسیقی گوش دهید به طور منظم. با آن نیز امکان پذیر خواهد بود فیلم های جریان را تماشا کنید (به تعریف بالا توجه کنید) و ، از نظر اپیزودیکی ، برای استفاده از گزینه اتصال تلفن.

از طرف دیگر ، برای مشتریانی که فیلم ها را به روشی نسبتاً فشرده تماشا می کنند یا اغلب از اشتراک اتصال استفاده می کنند ، ممکن است 20 گیگابایت کافی نباشد. در عوض ، لازم است که روی یک بسته 50 گیگابایتی یا حتی حساب کنید. برای کسانی که به 100 گیگابایت نیاز دارند ، می توان چنین پاکت نامه ای را با هزینه کمتری از طریق بسته رایگان به 19.99 یورو بدست آورد.

بهترین بسته ها 20 گیگابایت اینترنت

اگر ما توسط SFR در موقعیت اول این رتبه قرمز قرار داده ایم ، این است که پاکت بسته قرمز 10 € به ندرت است 1 گیگابایت. اپراتور تبلیغات را ادامه می دهد. اغلب اشتراک شامل می شود 10 ، 20 ، 30 یا حتی 40 گیگابایت داشتن قیمت برابر. برای شخصی که به 20 گیگابایت نیاز دارد ، هنوز بهترین راه برای پس انداز پول است.

در موقعیت دوم ، ما پیدا می کنیم کورولیس که 20 گیگابایت اینترنت را به 14.99 یورو در ماه بدون تعهد. معامله بسیار خوبی در غیاب تبلیغات در قرمز.

سرانجام ، ما را قرار دادیم بسته La Poste سوم در این رتبه بندی. اگرچه 60 گیگابایت دارد ، اما با قیمت 19.99 یورو در ماه ارزان تر از بسته SOSH است. بسته La Poste همچنین برای افرادی که در پایان این مقاله همیشه از داده های بیشتر دریغ می کنند ، ایده آل است.