20 اتومبیل برتر با بیشترین حجم قفسه سینه (اوت 2023) ، اتومبیل های خانوادگی با تنه بزرگ

اتومبیل های خانوادگی با تنه بزرگ

کلاس E-Break Mercedes-Benz در لیست استراحت های تعالی ، در کنار Volvo V90 ، کمی بزرگتر و ارزان تر ، و تمرین و ورزش BMW 5 Touring Series ظاهر می شود. بنابراین مناطقی که کلاس E Break از آن برتری دارد چیست؟ ? راحتی و لوکس خالص و همچنین حجم تنه.

20 اتومبیل برتر با بزرگترین حجم تنه (2023)

اگر ما اغلب به دنبال یک کابین بزرگ هستیم ، یک ماشین با یک سینه بزرگ همچنین می تواند اهمیت آن را داشته باشد. کسانی که هنگام تعطیلات ، کسانی که حیوان خانگی یا حتی تجهیزات خود را حمل می کنند ، باید تمام چمدان های خود را در خود جای دهند ، می دانند که چقدر یک نفر هستند پایداری گسترده مفید است.

برای کمک به شما در انتخاب وسیله نقلیه آینده خود ، Vivacar.FR فاش می کند 20 وسیله نقلیه با بزرگترین سینه. دانستن این که ، البته ، برخی از لباس های کوچکتر کاربردی تر و کاربردی تر از بزرگتر هستند. جزئیات برای بررسی هنگام خرید ماشین.

برنامه خودکار جدید !

  • عکس,
  • مقایسه کردن,
  • خرید و / یا فروش با بهترین قیمت

برنامه Occazio - ماشین خود را بخرید یا بفروشید

خلاصه مقاله

رتبه بندی اتومبیل با بزرگترین حجم قفسه سینه

ماشین سینه بزرگ

برای تعیین این رتبه ، ما خودمان را بر اساس 2 معیار پایه گذاری کردیم:

  • حجم تنه مفید
  • حجم قفسه سینه با صندلی های تاشو

20 برتر – Skoda Superb

سدان چک این رتبه از وسایل نقلیه بزرگ تنه را باز می کند ، با 625 لیتر تنه مفید و 1760 لیتر با صندلی های عقب تاشو. عملکرد خوب !

حجم مفید 625 لیتر
حجم صندلی های روتاتوس 1،760 لیتر

19 برتر – Kia Ceed SW

حجم مفید 625 لیتر
حجم صندلی های روتاتوس 1،694 لیتر

برتر 18 – مرسدس GLE

حجم مفید 630 لیتر
حجم صندلی های روتاتوس 2،055 لیتر

17 نفر برتر – مرسدس کلاس E etate

مرسدس-کلاس- E-Break-IV

برای تسهیل ذخیره سازی ، قفسه سینه کلاس مرسدس مربع است ، دهانه غول پیکر آن (113 سانتی متر عرض) و آستانه کم آن (60 سانتی متر) بارگذاری اشیاء سنگین و حجیم را تسهیل می کند. این سومین حجم بزرگ از صندوق عقب با حجم 640 لیتر (1820 لیتر صندلی های تاشو) است.

برای باز کردن خودکار تنه ، هیچ چیز ساده تر: فقط پا را در زیر سپر عبور دهید. به همان اندازه کاربردی: حافظه نهان چمدان به طور خودکار در حال افزایش است تا به راحتی به فضای بارگیری دسترسی پیدا کند.

برای میان وعده بیشتر حجم بیشتر ، به لطف سفارش واقع در کنار صندلی ها ، می توانید صندلی عقب را پایین بیاورید. ظرفیت سپس به 1820 لیتر و طول بارگذاری تقریباً 2 متر به صندلی های جلو می رسد.

حجم مفید 640 لیتر
حجم صندلی های روتاتوس 1820 لیتر

16 برتر – BMW X5

حجم مفید 650 لیتر
حجم صندلی های روتاتوس 1870 لیتر

15 برتر – Volkswagen Passat SW

حجم مفید 650 لیتر
حجم صندلی های روتاتوس 1،780 لیتر

Top 14 – Skoda Superb Combi: ماشین استراحت به بزرگترین صندوق عقب

660 -Liter Skoda Break Skoda Break کاملاً فکر می شد. سطح طراحی خوب یکپارچه ، نکات کمی را ضرب کرده است تا بارگیری و همچنین مدولار بودن آن را تسهیل کند ، که آن را به یکی از بزرگترین استراحت ها تبدیل می کند.

شما در آغوش خود نژادهایی دارید ? شما فقط باید پا را زیر سپر عبور دهید و به این ترتیب درب الکتریکی را فعال کنید. مربع ، صندوق عقب Skoda Superb Combi همچنین امکان حداکثر رساندن ذخیره اشیاء بزرگ را فراهم می کند. و برای تاشو صندلی عقب (1/3 ، 2/3) ، فقط کنترل کننده ها را فعال کنید.

سرانجام ، با تاشو صندلی مسافر جلو ، می توانید یک شیء 3.1 متر را بارگیری کنید. برای به دست آوردن این سینه بسیار بزرگتر ، Combi فوق العاده بزرگ شد (4.عرض 7 سانتی متر). که در یک فضای گسترده در هیئت مدیره نیز سود می برد. این عملکرد عالی به او اجازه می دهد تا در طبقه بندی بزرگ استراحت تنه اول باشد !

حجم تنه مفید 660 لیتر
حجم صندوق عقب روتاتوس 1950 لیتر

13 برتر – BMW X7

حجم مفید 750 لیتر
حجم صندلی های روتاتوس 1.050 لیتر

12 برتر – پورشه کاین

پورشه کاین 3.0 s e-hybrid

حجم مفید 772 لیتر
حجم صندلی های روتاتوس 1،708 لیتر

اتومبیل های خانوادگی با تنه بزرگ

اگر به دنبال یک ماشین خانوادگی هستید که قادر به حمل و نقل چیزهای زیادی است ، در جای مناسب قرار دارید. در اینجا بهترین اتومبیل های دارای امتیاز خانوادگی هستند که عملی بسیار خوبی را نیز ارائه می دهند.

مدلهایی که این 10 نفر برتر را تشکیل می دهند ، لزوماً در رده خود بزرگترین سینه را ندارند ، اما بهترین اتومبیل های خانوادگی در بازار هستند و فضای مهمی را ارائه می دهند که با خانواده ای که رشد می کند و همه مواردی که باید حمل کند ، ارائه می دهند.

خواه یک متقاطع ، SUV یا یک استراحت بخواهید ، این لیست برای شما مناسب است. اگر حمل و نقل زیادی دارید ، اتومبیل های خانوادگی ما را با یک تنه بزرگ کشف کنید.

اسکیکودا

Karoq متقاطع واسطه ای از Skoda است ، در نیمه راه بین کوچکترین Skoda Kamiq و Seven Skoda Kodiaq . این راحتی رانندگی خوب ، طیف عالی از موتورها ، اتمام زیبایی در کابین و همچنین تجهیزات استاندارد با رنگ بالا. اگر به اندازه Volkswagen Tiguan لوکس نباشد ، خیلی عقب نیست و مانند همه Skoda از کارآیی زیادی برای فروش مجدد برخوردار است.

صندلی های واریفلکس آن دارایی اصلی آن است. یکپارچه به عنوان استاندارد از نسخه se l – و به عنوان گزینه ای در مدل های پایین – آنها صندلی عقب را با سه صندلی جداگانه جایگزین می کنند که می توانند اسلاید شوند ، به عقب برگردند یا به سادگی از ماشین خارج شوند تا حجم تنه را بزرگ کنند. بنابراین اگر فرزندان کوچکی دارید (اما مشاغل زیادی) ، می توانید صندلی ها را به طور کامل پیش ببرید ، که 588 لیتر فضا را به شما می دهد: انعطاف پذیری عالی ، بنابراین ، در این گروه بی نظیر است. شما همچنین می توانید برای همه درایو چرخدار انتخاب کنید.

خریداران علاقه به دیزل می توانند بین 1 انتخاب کنند.6 ل و 2.0 TDI. هر دو برای بکسل مناسب هستند ، اما ما برای بزرگترین موتور و 150 اسب بخار آن ترجیح می دهیم که بیش از قدرت کافی بدون قربانی صرفه جویی در سوخت بیش از حد است.

پژو 3008

اگر به دنبال یک کراس اوور هستید ، باید کاملاً به پژو 3008 نگاهی بیندازید ، اگر فقط برای فضای داخلی آن ، که یکی از بهترین کابین ها را در گروه خود ارائه می دهد. بله ، پژو با ارائه این SUV سبک راهی ساخت. اما او از عملی بودن آن را از دست نداده است ، زیرا او 520 لیتر حجم تنه را ارائه می دهد ، بنابراین نیسان قشقی را کتک می زند .

با این وجود ، باید گفت که پژو برای گسل های الکتریکی خود شهرت خود را حفظ می کند ، و مشکلات رایانه ای قبلاً باعث خرابی شده است: بنابراین آزمایش خودرویی که آرزو می کنید ضروری است. هیچ سطح ورودی 3008 وجود ندارد ، که مدل های جدید را بسیار گران می کند ، اما همچنین به این معنی است که مدل های استفاده شده بسیار مجهز هستند. برای قدم زدن در شهر ، ما موتور بنزین 1 را انتخاب می کنیم.2 ل ؛ اما دیزل 1.6 L 130 اسب بخار (یا 120 اسب بخار در مدل های کمتر اخیر) متنوع ترین است.

اگر صندلی ها را بچسبانید ، 1،670 لیتر فضا دریافت خواهید کرد. ikea ، ما اینجا هستیم ! اگر کف را به حداکثر ارتفاع تنظیم کنید ، یک سطح بارگذاری مسطح خواهید داشت ، اگرچه ارتفاع خودرو تا حدودی دست زدن به اشیاء سنگین را پیچیده می کند.

Class E Break مرسدس بنز

کلاس E-Break Mercedes-Benz در لیست استراحت های تعالی ، در کنار Volvo V90 ، کمی بزرگتر و ارزان تر ، و تمرین و ورزش BMW 5 Touring Series ظاهر می شود. بنابراین مناطقی که کلاس E Break از آن برتری دارد چیست؟ ? راحتی و لوکس خالص و همچنین حجم تنه.

شکستن کلاس E به همان اندازه همه کاره است که همه کاره است ، با یک سینه چشمگیر 1820 لیتر (640 لیتر با صندلی های موجود) قادر به اسکان دو دوچرخه بدون چرخ های جلو است. اگر تنه آن کمی کوچکتر از Skoda Superb Break باشد ، کلاس E دارای یک دسته کامل از تجهیزات استاندارد فن آوری است و آن را به یک سرمایه گذاری خوب تبدیل می کند.

در نسخه بنزین ، E200 ، یک موتور 2 را انتخاب کنید.0 L چهار سیلندر توربوشارژر در حال توسعه 184 اسب بخار. این سریع است ، اما اقتصاد سوخت کمی ، به همین دلیل ما به شما دیزل 2 توصیه می کنیم.0 L 190 HP ، که برای برق یک ماشین بلوک بارگذاری شده بدون ایجاد هزینه های بیش از حد بسیار عالی است. با این حال ، اگر به ندرت سفرهای بیش از 20 کیلومتر (15 مایل) را انجام می دهید ، از بنزین خودداری کنید.

استراحت عالی Skoda

در گروه Big Breaks ، استراحت عالی همان چیزی است که به کمال نزدیکترین است. این یک تنه 660 لیتری را ارائه می دهد ، که اگر صندلی ها را جمع کنید ، به 1950 لیتر می رود و مانند یک مدل حق بیمه در آنجا احساس می کنید ، با قیمت بسیار پایین تر از رقبای خود از Audi یا BMW. ارزش سوال برای پول ، Skoda بسیار چشمگیر است.

قفسه سینه بزرگ آن دارای دیوارهای عمودی ، باز شدن گسترده ای از یک درب عقب و طبقه پایین است که باعث می شود زندگی شما آسانتر شود و اشیاء مختلفی مانند دوچرخه را بارگیری و تخلیه کند. علاوه بر این ، صندوق عقب می تواند دو دوچرخه بزرگسالان را با صندلی های تاشو در خود جای دهد. اما اگر نمی خواهید فضای داخلی را به خطر بیندازید ، Skoda همچنین یک گالری سقف و یک شرکت حمل و نقل دوچرخه را به فروش می رساند. نسخه استاندارد عالی کاملاً مناسب است. مدل S Model S شما را گرسنه نمی کند ، اما برای ما ، SE یک سازش خوب بین لوکس و دسترسی است ، با تهویه مطبوع استاندارد Bizone ، تجهیزات کنترل کروز کمر و تطبیقی.

با توجه به موتورها ، شما نمی توانید اشتباه کنید. موتور بنزین 1.5 L انتخاب منطقی برای کسانی است که اغلب بارهای قابل توجهی یا تریلر حمل نمی کنند ، اما سفرهای کوچک زیادی را انجام می دهند. در حالی که دیزل 2.0 L 150 HP برای بزرگترین سفرها و بارهای سنگین مناسب است. اگر به دنبال یک ماشین خانوادگی با سینه بزرگ هستید ، این الگویی است که ما به شما توصیه می کنیم.

کیا سورنتو

اگر به دنبال یک هفت ساعت بزرگ جادار برای هفت بزرگسال که در سه ردیف پخش شده اند ، به دنبال یک مکان هفتگی جادار هستید ، کیا سورنتو برای شما ساخته شده است. این یکی از بهترین اتومبیل هایی است که از نظر Spaciosity وجود دارد و آخرین نسخه علاوه بر موتور دیزل در Hybrid در دسترس است.

نسخه دیزل از 2،2 موتور CRDI اثبات شده KIA بهره می برد. این موتور چهار سیلندر قبلاً در نسل سوم سورنتو وجود داشت و تقریباً همان قدرت را با 202 اسب بخار و 440 نانومتر توسعه می دهد. برای کسانی که کاروانی دارند ، سورنتو با حداکثر ظرفیت کشش خود از 2500 کیلوگرم مارک ایده آل است.

فضای داخلی آخرین کیا سورنتو در رابطه با سلف خود پیشرفت های قابل توجهی دارد. تنظیم و پایان ها بسیار خوب است ، با بسیاری از مواد با کیفیت نرم به لمس و همه اینها ، بدون فراموش کردن ضمانت هفت ساله.

آئودی Q5

Audi Q5 یک SUV زیبا است که لوکس و پختگی مورد انتظار را ارائه می دهد. در تمام سطوح صالح ، رفتار آن در سفرهای طولانی روان و راحت است و در زندگی روزمره آسان است. معایب آن معدود تجهیزات موجود و دامنه موتورهای نسبتاً ضعیف آن است ، اما این نمی تواند خریداران را که می خواهند خنک کنند. و آنها درست هستند.

موتورهای دیزلی مدرن برای بهره مندی از عملکرد جامد در عین حال که از هزینه های بیش از حد سوخت که به طور کلی وسایل نقلیه در این مقیاس نشان می دهند ، مؤثر هستند. بنابراین ، برای ما ، Q5 بهترین نسخه در نسخه 40 TDI Quattro است. موتور 2.0 لیتر از شیرینی چشمگیر و سرعت کافی برخوردار است که هرگز احساس زحمت نکشید ، حتی با بار کامل. به ویژه اقتصادی ، ارقام رسمی در حدود 7.1 لیتر در 100 کیلومتر (40 mpg) ، با این حال ، هزینه کمتری از استفاده را نسبت به نسخه بنزین نشان می دهد.

Q5 دارای یک تنه 550 لیتری است. اگر صندلی های عقب را جمع کنید ، به 1.550 لیتر می روید ، اگرچه لازم است به دلیل باتری کمتر روی هیبریدهای قابل شارژ حساب کنید. در مدل استاندارد ، صندلی های صندلی عقب به طور جداگانه از هم جدا می شوند و در حالی که از دو نفر در عقب استقبال می کنند ، وسایل حجیم مانند اسکی را فراهم می کند.

هوندا CR-V

با داشتن کابین راحت ، موتورهای اقتصادی و هفت مکان ، پیدا کردن یک ماشین خانوادگی جالب تر از CR-V دشوار است. با این حال ، سیستم سرگرمی به اندازه Volkswagen Tiguan مناسب نیست ، که اگر به دنبال یک کابین پیشرفته هستید ، مورد توجه قرار می گیرد. علاوه بر این ، CR-V در نسخه دیزل در دسترس نیست.

در هفت مکان ، ما یک حجم کمی در تنه از دست می دهیم که 497 لیتر با صندلی های بلند شده در مدل استاندارد پنج گرم است. علاوه بر این ، ما به شما توصیه می کنیم که از مدل سطح ورود (بسیار اساسی) خودداری کنید ، اما جدا از آن ، بقیه محدوده کاملاً مجهز است. سوال امنیتی ، ما از یک هشدار خروجی آهنگ ، یک سیستم ترمز اضطراری مستقل و سیستم ایزوفیکس برای صندلی های اتومبیل بهره مند می شویم ، همه به عنوان استاندارد در طول محدوده یکپارچه شده اند ، که آن را به عنوان یک یادداشت ایمنی برای پنج ستاره اعطا شده توسط یورو NCAP به دست آورد.

دامنه موتورها شامل نسخه 1 بنزین است.5 لیتر و یک بنزین ترکیبی نسخه 2.0 L فقط در اتوماتیک موجود است. نسخه ترکیبی به لطف پیچیدگی و برتری گیربکس آن ، ترجیح ما را دارد. مانند همه مدل های این برند ، CR-V نیز از رقبای خود قابل اطمینان تر است.

Volvo V60

Volvo V60 طیف وسیعی از موتورها را ارائه می دهد و یک کابین باشکوه و یک سینه بزرگ دارد. این هیجان انگیز ترین استراحت نیست ، اما راحت ، ایمن و ظریف است و آن را به یک الگوی ایده آل برای خانواده هایی که به فضای بیشتری نیاز دارند نسبت به یک جاده تبدیل می کند. اگر به دنبال خودرویی هستید که نرخ اتوماتیک را در خود داشته باشد ، V60 نیز دارای یک دستیار پارکینگ اختیاری است.

فضای داخلی معتبر ، اما مینیمالیستی است ، کابین تحت سلطه یک صفحه لمسی 9 اینچی است که در وسط داشبورد نصب شده است. دامنه موتورها (چهار بنزین ، یک دیزل و دو هیبرید) چیزی برای فکر شما دارند. جوهر 2.0 197 CH به شما امکان می دهد تا پس انداز ، قدرت و کیفیت/قیمت را با هم ترکیب کنید. اما اگر بخواهید از یک مصرف سودمندتر بهره مند شوید ، دیزل D4 یک انتخاب هوشمندانه است. مدل های ترکیبی کاملاً چشمگیر هستند اما بسیار گران هستند.

صندوق عقب 529 لیتر فضا را با صندلی های عقب بلند شده و 1441 لیتر پس از تاشو در اختیار شما قرار می دهد. Spaciosity نیز عملی است و فضای کمتری برای بهره مندی از ذخیره اضافی در دسترس است. با این حال ، غیرممکن است که از همه درایو -چرخ بدون انتخاب کشور متقاطع V60 بهره مند شوید.

Aircross Citroën C5

Aircross Citroën C5 بهترین رانندگی را ارائه نمی دهد و کیفی ترین مدل موجود در بازار نیست ، اما به راحتی از راحتی بی نظیر آن بخشیده می شود. همچنین دارای طیف وسیعی از موتورهای ساکت و پیشرفته و همچنین سینه بزرگ است. زیبایی شناسی آن بسیار ذهنی است ، اما مسلم است که هیچ SUV دیگری مانند آن در بازار به نظر نمی رسد.

وقتی صندلی عقب را به جلو می کشید ، 720 لیتر حجم تنه دریافت می کنید. ما به 580 لیتر با صندلی های از راه دور تا حداکثر می رویم ، اما این به طور قابل توجهی بیشتر از نیسان قشقای یا Kia Sportage باقی می ماند . تنه همچنین دارای یک فرمت بسیار کاربردی است که بارگذاری اشیاء حجیم را تسهیل می کند. مدل Fair Plus High -end همچنین دارای یک درب الکتریکی است که با تکان دادن پا در زیر تنه عقب هنگام دست کامل ، به عنوان مثال باز می شود.

از طرف دیگر ، سیستم سرگرمی برای طعم ما خیلی کند است و Aricross C5 هنگام پرتاب با سرعت بالا بیشتر از سایر SUV ها را تحریک می کند. اما از نظر عملی ، ارزش خوبی برای پول در بازار دست دوم است.

فولکس واگن

Volkswagen Tiguan یک انتخاب راحت و عملی است که هزینه کمتری از آن دارد. تا حدودی کسل کننده با سبک کلاسیک خود مخصوص فولکس واگن ، و کمی گرانتر از Skoda Karoq ، Tiguan بسیار محبوب است. خب چه جوری انجام میشه ? دامنه موتورها عالی است و تمام سطوح پایان به خوبی مجهز هستند ، مدل های بالا که با مدل های بالاتر از آئودی و سایرین رقابت می کنند.

TDI 2.0 چشمگیر 150 اسب بخار را ارائه می دهد ، که به آن نعمت های ما را می دهد ، به خصوص اگر ما قصد داریم یک کاروان را بکشیم. البته ، اگر به ندرت بیشتر از مدرسه سرمایه گذاری می کنید ، بهتر است نسخه بنزینی را مانند 1 ترجیح دهید.4 L یا 1.5 L TDI. در بزرگراه و بیرون پیچیده است ، و اگر پویاترین وسیله نقلیه نیست ، ما از احتمال انتخاب برای همه درایو قدردانی می کنیم.

صندوق عقب 615 لیتر فضا را با صندلی های عقب به جلو ارائه می دهد ، و این باعث می شود تا از رقبای خاصی مانند هوندا CR-V عملی تر شود . اما در سطح قیمت است که Tiguan امتیاز را از دست می دهد. مگر اینکه بتوانید یک مدل استفاده شده مجهز را پیدا کنید ، به طور طبیعی.

بهترین SUV Trunk High Trunk چیست?

Peugeot 3008 بسیار عالی است ، با فضای داخلی دلپذیر ، ظاهر زیبا و صندوق عقب واقعاً عملی آن برای خانواده های بزرگ. اگرچه خیلی خوب نیست ، پژو همچنین مدل با اندازه بالاتری را با 5008 ارائه می دهد. کیا سورنتو همچنین با ضمانت هفت ساله انتخاب بسیار مناسبی است و آئودی Q5 برای کسانی که به دنبال یک مدل شیک ، عملی و با کیفیت هستند ، ارزش انحراف را دارد.

بهترین استراحت بزرگ تنه چیست?

Skoda Superb Break و کلاس الکترونیکی مرسدس بنز بهترین استراحت در بازار فعلی ، هم با یک تنه عظیم ، با قیمت ها و مخاطبان هدف متفاوت است.

بهترین ماشین خانوادگی با یک تنه بزرگ چیست ?

برای خانواده های کوچکتر ، Skoda Karoq اولین انتخاب ما است. برای خانواده های بزرگی که می خواهند یک استراحت داشته باشند اما بودجه محدودی دارند ، ما ترجیح می دهیم Skoda Superb Break را انتخاب کنیم. در غیر این صورت ، کلاس E. کسانی که می خواهند یک SUV پیدا کنند ، پیدا کردن بهتر از Peugeot 3008 دشوار خواهد بود ، اما Audi Q5 رانندگی بهتری دارد ، کیا سورنتو قابل اطمینان تر است و هوندا CR-V به سادگی بسیار بزرگ است (و قابل اعتماد نیز). Aircross C5 Citroën همچنین یکی از راحت ترین SUV های موجود در بازار فعلی است.

اگر علاوه بر داشتن یک تنه بزرگ ، دوست دارید بدانید که چیست بهترین اتومبیل های هفت ساعته یا بهترین اتومبیل برای بغل کردن کاروان , راهنمای ما را در این باره بخوانید.