غیرقابل مقاومت “، سریال جدید فرانسوی جدید با کاملییا جوردانا از 20 سپتامبر به دیزنی ، Daredevil: The New Series یک کلاهبرداری دیزنی را نشان می دهد

Daredevil: سری جدید کلاهبرداری دیزنی را نشان می دهد

سلسله غیر قابل مقاومت تصور و ایجاد شده توسط Clémence Madeleine-Perdrillat, که به ویژه مدیریت نوشتن فصل 2 سریال “در درمان” را تضمین کرده است. که در غیر قابل مقاومت, او تصمیم گرفت که این عمل را در قلب یک پاریس واقع گرایانه و معتبر ، به دور از عکس های توریستی قرار دهد ، و به ویژه در محله های به ندرت فیلمبرداری می شود: آنهایی که از نوزدهم و بیست و بیستم هستند. او موضوعات تعهد به زوجین امروز را برطرف می کند و به ظرافت ، طنز و حساسیت زمان لازم برای یادگیری خود و دیگری در یک رابطه عاشقانه جدید می پردازد.

“مقاومت ناپذیر” ، سریال جدید فرانسوی جدید با کاملییا جوردانا از 20 سپتامبر به دیزنی می رسد+

6 قسمت از این کمدی رمانتیک خیره کننده که توسط Clémence Madeleine-Perdrillat ساخته شده و توسط آنتونی کوردیر و لور د باتلر تولید شده است ، از 20 سپتامبر ، منحصراً در دیزنی در دسترس خواهد بود+

پوستر را بارگیری کنید: اینجا
تصاویر را بارگیری کنید: اینجا

پاریس ، 6 ژوئیه 2023

دیزنی+ امروز از پوستر سریال اصلی جدید خود رونمایی کرده است “مقاومت ناپذیر” که منحصراً از طریق سیستم عامل در دسترس خواهد بود 20 سپتامبر. در این کمدی عاشقانه مناقصه و غیر منتظره ، آدل (کاملییا جوردانا) ، خالق یک پادکست موفق ، یک رعد و برق متقابل برای آرتور دارد ( Théo Navarro-Mussy) , ریاضیات. اما به محض حضور او ، او وحشت می کند و حتی باعث ناراحتی می شود. تشخیص ساده است: آدل دارای سندرم استرس پس از سانحه است ، نتیجه مستقیم داستان عشق قبلی او که به پایان رسید. آدل پس چاره ای جز دور نگه داشتن خود از آرتور ندارد. اما جذابیت خیلی قوی است ..

کاملییا جوردانا (“چیزهایی که ما می گوییم ، کارهایی که انجام می دهیم” ، “درخشش” ، “شب”) شخصیت آدل را تجسم می کند. این اولین سریال برای خواننده و بازیگر زن است که توسط آن روی صفحه نمایش همراه است Théo Navarro-Muss (“بقراط”), فیلیس (” مرگبار “), زیندین سوالم (“در بدن” ، “اکومه روزها” ، “لباس فضایی و پروانه”), سالومه شبح (“توهمات گمشده”), زولنبرگ (قهرمان من “،” آخرین دوئل “), سیمون Ehrlacher (“به علاوه Belle la Vie” ، “Les Ghooms”), ماریون سیکلین (“جریان کریسمس” ، استودیوی شیرینی ، سبیل طلایی …), آلیشیا هاوا (“ذهنی”), استل مایر یا ژان نایت از کمدی فرانسوی.

سلسله غیر قابل مقاومت تصور و ایجاد شده توسط Clémence Madeleine-Perdrillat, که به ویژه مدیریت نوشتن فصل 2 سریال “در درمان” را تضمین کرده است. که در غیر قابل مقاومت, او تصمیم گرفت که این عمل را در قلب یک پاریس واقع گرایانه و معتبر ، به دور از عکس های توریستی قرار دهد ، و به ویژه در محله های به ندرت فیلمبرداری می شود: آنهایی که از نوزدهم و بیست و بیستم هستند. او موضوعات تعهد به زوجین امروز را برطرف می کند و به ظرافت ، طنز و حساسیت زمان لازم برای یادگیری خود و دیگری در یک رابطه عاشقانه جدید می پردازد.

Clémence Madeleine-Perdrillat همچنین سازنده سریال “نونا و دخترانش” و سریال های سریال “Nox” ، “UFO (S)” ، “قطره های خدا” و فیلم کوتاه “پسران بد” César du Best بود فیلم کوتاه 2022.

سه قسمت اول ازغیر قابل مقاومت ساخته شده اند آنتونی کوردیر (“گاسپارد به ازدواج می رود” ، “چند نفر مبارک”) ، جایزه لوئیس-دلوک را برای بهترین فیلم اول برای “دوش های سرد” اهدا کرد و اخیراً برای سریال “UFO (ها)” چند پاداش داده شده است. سه زیر توسط ساخته شده اند لور دی باتلر (“سندرم E” ، “وعده” ، “مردی که من محکوم کردم”).

موسیقی اصلی توسط ساخته شده است یوکسک.

تیراندازی این سریال غیر قابل مقاومت در پاریس اتفاق افتاد. این اولین سری است که توسط Arnaud de Crémiers در اولین روز تولید ، شرکت تابعه جدید Gaumont.

درباره دیزنی+
دیزنی+ سکوی جریان معیار برای دیزنی ، پیکسار ، مارول ، جنگ ستارگان ، فیلم ها و مطالب ملی جغرافیایی ، بلکه از ستاره ، دنیای سرگرمی عمومی و موارد دیگر است. دیزنی+ یک سکوی با طیف گسترده ای از فیلم های برتر ، مستند ، سریال در عکس های واقعی و پر جنب و جوش و فیلم های کوتاه ، علاوه بر دسترسی بی سابقه به کاتالوگ غیرقابل مقایسه آن از فیلم ها و محتوای تلویزیون دیزنی گروه استودیو.

در مورد اولین روز تولید
در اکتبر 2022 توسط آرنود د کرومیرز و گومونت ایجاد شده است ، اولین روز تولید یک شرکت تابعه جدید تولید داستان است. به موازات “مقاومت ناپذیر” ، این شرکت با تولید Gaumont “Kaiser Karl” ، سریال در صعود کارل لاگرفلد در دنیای مد ، همچنین برای دیزنی تولید شد+.

Daredevil: سری جدید کلاهبرداری دیزنی را نشان می دهد

سریال اصلی نمایش در Netflix Tack Disney و شیوه های آن با هدف کاهش حقوق کارمندان.

چارلی کاکس در Daredevil

در اعلام راه اندازی مجدد سری Netflix Daredevil In Daredevil: دوباره متولد شد در دیزنی+، هواداران مت ماردوک همه با شادی پرش کرده اند. در نهایت پلت فرم جریان بزرگ گوش ها تصمیم گرفت تا شخصیت را به طرز ماهرانه ای توسط چارلی کاکس تفسیر کند. این برنامه جدید به سریال های Marvel که دیزنی اکنون دائماً تولید می کند ، می پیوندد. همانطور که این سریال به ما نشان داد هاوکی وت هولک, MCU و همچنین فیلم Spider-Man: به هیچ وجه در خانه نیست ، تمام کارهای روایی را که بر روی سکو با رنگ قرمز ایجاد شده است ، بازیابی می کند.

Daredevil: دوباره متولد شد بنابراین ماجراهای قهرمان را با همان شخصیت ها ادامه خواهد داد ، همان پشت پرده و نباید بشکه سری اصلی را انکار کند. اگر به اندازه کافی برای شاد کردن وجود داشته باشد ، جو در پشت صحنه بازیگوش نیست. دیزنی با گرفتن سریال اصلی با نام جدید ، از این فرصت استفاده می کند تا درآمد کارمندان خود را کاهش دهد: اما چگونه ممکن است ? نمایشگر نسخه Netflix درود استیون DeKnight پس از دستگیری توسط کاربر دیگری ، سوراخ های X (سابق توییتر) را فاش کرده است. ما جزئیات این رسوایی میکرو را برای شما توضیح می دهیم.

یک بازی متعادل کننده با قراردادها

IATSE یا اتحاد بین المللی کارمندان صحنه ، تئاتر و سینما یکی از بزرگترین اتحادیه ها در صنعت نمایش است ، با SAG-AFTRA و WGA که هر دو در اعتصاب کامل هستند. همین اتحاد به ویژه در تدوین قوانینی که حاکم بر قراردادها و حرفه های اعضای آن امروز است شرکت کرده است. با این حال ، به نظر می رسد که دیزنی از سوء استفاده از گسل های این سیستم با نیاز فراوان به بروزرسانی دریغ نمی کند. اعضای IATSE پس از نمایشی که در آن کار می کنند از امتیازات قابل توجهی بهره مند می شوند. این شامل مرخصی اضافی و همچنین حقوق بهتر است.

فقط, شیوه جدید صنعت با هدف لغو این سریال برای شروع مجدد آنها در کانال دیگر یا ایجاد راه اندازی مجدد بسیار به این امتیازات آسیب می رساند. “” “این یک کلاهبرداری قدیمی دیزنی است که قصد دارد کمی یک سری را تغییر نام دهد تا شرایط قرارداد را به فصل اول برساند. همه اتحادیه ها باید برای جلوگیری از این سوءاستفاده ها به این مسئله نگاه کنند !“استیون DeKnight را در X فریاد می زند.

به نظر می رسد که دیزنی در اولین تلاش خود نیست. برنامه های زنجیره کانال دیزنی نمونه های کاملاً واضح را ارائه می دهد. زندگی کاخ زاک و کودی تبدیل شد به زندگی سفر دریایی زاک و کودی بعد از سومین فصل او. همان مشاهدات در طرف فصل چهارم هانا مونتانا بدون هیچ دلیل مشخصی به هانا مونتانا تغییر نام داد.

این نمایش از مشکل توسط نمایشگر قدیمی درود بار دیگر شرایط کار خطرناک را نشان می دهد که بازیگران و نویسندگان روزانه تحت آن قرار می گیرند. اعتصاب که در حال حاضر در هالیوود در حال چرخش کامل است ، بنابراین به پایان نمی رسد تا زمانی که استودیوها به اتحادیه های اتحادیه ها واکنش نشان ندهند. کسب و کار.