20 بهترین برنامه آموزشی رایگان را کشف کنید | Edapp ، 20 برنامه کاربردی مفید تلفن هوشمند برای دانشجویان – وبلاگ SIEP

20 برنامه کاربردی مفید تلفن هوشمند برای دانشجویان

مایکروسافت که قبلاً “wunderlist” بود ، شما لیست هایی از وظایفی را برای انجام انجام می دهید. اگر می خواهید ، می توانید لیست های خود را با دوستان خود نیز برنامه ریزی و به اشتراک بگذارید. برنامه را می توان در تلفن هوشمند خود نصب و هماهنگ کرد ، بلکه در رایانه و/یا رایانه لوحی شما نیز هماهنگ شده است. نیازی به ثبت نام مایکروسافت برای ثبت نام نیست.

20 بهترین برنامه آموزشی رایگان

با ظهور ابزارها و فناوری های دیجیتال ، برنامه های آموزشی رایگان فراوان است و دوره های کل را می توان به صورت آنلاین یافت. اگر تمایل به یادگیری یک زبان جدید یا توسعه مهارت های خود در ریاضیات شما را خارش می دهد ، زمان آن است یا هرگز ! در اینجا لیستی از 20 برنامه کاربردی رایگان برای اهداف آموزشی وجود دارد که هرکسی که تشنه یادگیری آن باشد باید مشورت کند.

1. اداپل

EDAP یکی از بهترین سیستم های مدیریت یادگیری موبایل است. این برنامه با عادات دیجیتالی امروزی سازگار است ، و در هر زمان و هر مکان ، یک یادگیری خرد کارآمدتر را برای دانش آموزان فراهم می کند. EDAPP یک برنامه آموزشی رایگان و مؤثر است زیرا شامل عناصر برش شناخته شده توسط علم است:
– عناصر بازی سازی ؛
– تمرین فاصله.

یادگیری در حین تفریح ​​، با EDAP امکان پذیر است !

برنامه آموزشی رایگان - edapp

2. دوولینگو

وقتی صحبت از برنامه های آموزشی رایگان می شود ، Duolingo ابتدا می آید. این 95 دوره مختلف زبان را به 23 زبان ارائه می دهد. این برنامه رایگان دوره های اصلی زبان از نوع فلش کارت را ارائه می دهد تا بتوانید اطلاعات را بهتر یاد بگیرید و حفظ کنید. این برنامه آموزشی رایگان بسیار محبوب بیش از 300 میلیون کاربر ثبت شده در سراسر جهان دارد.

برنامه رایگان برای یادگیری - Duolingo

3. آکادمی خان

اگر کنجکاو هستید که جهان را کشف کنید ، اما نمی خواهید به مدرسه برگردید ، آکادمی خان ممکن است برنامه آموزشی رایگان مورد نیاز شما باشد. خان بیش از 4000 درس در انواع رشته ها از جمله ریاضیات ، هنر ، تاریخ و اقتصاد ارائه می دهد. داشبورد یادگیری شخصی آنها به شما امکان می دهد پیشرفتی را که انجام داده اید مشاهده کنید و می دانید که آیا به اهداف خود نزدیک هستید.

برنامه آموزشی رایگان - آکادمی خان

4. گرامری

محاکمات درخشان ، بدون زحمت ، با دستیار نوشتن آنلاین رایگان از Grammarly ، و فراتر از یک تأیید املایی اساسی برای یافتن لحن مناسب برای هر پروژه بروید. برنامه صفحه کلید Grammarly به عنوان دستیار شخصی شما برای اصلاح هر ایمیل ، متن و پیام اجتماعی قبل از ارسال آن کار می کند.

برنامه سرگرم کننده رایگان - دستور زبان

5. صخره

این دانشگاه است ، متراکم. از محبوب ترین عناوین ادبی Cliffnotes انتخاب کنید ، برنامه خود را شخصی سازی کنید ، به یک پیش نمایش صوتی گوش دهید و نشانک ها را اضافه کنید تا سریعتر به یاد بیاورید. مسابقه های تعاملی و cramcasts های صوتی یادگیری را حتی ساده تر می کنند.

برنامه آموزشی رایگان - Cliffsnotes

6. نمودار ستاره

آیا تا به حال به آسمان شب نگاه کرده اید و می خواهید بدانید که به چه صورت فلکی نگاه می کنید ? برنامه نمودار ستاره می تواند به شما کمک کند. فقط تلفن خود را به آسمان ستاره دار نشان دهید ، و برنامه از ترکیبی از فناوری GPS و رندر سه بعدی استفاده می کند تا دقیقاً آنچه را که می بینید به شما نشان دهد. این یک روش عملی است که به زبان آموزان این امکان را می دهد تا وارد دنیای واقعی شوند ، در حالی که ابزارهای لازم را برای درک آنچه در حال جستجو هستند به آنها می دهد.

برنامه رایگان برای آموزش - نمودار ستاره

7. حلقوی

شکی نیست که رمزگذار اهمیت بیشتری پیدا می کند ، زیرا دنیای ما برای اتصال بیشتر به فناوری بیشتر و بیشتر بستگی دارد. اما یادگیری یک زبان کد نویسی کاملاً جدید مرعوب و دلسرد کننده است. خوشبختانه ، SoloLearn بزرگترین مجموعه محتوای کد یادگیری رایگان را برای افراد در تمام سطوح ، از مبتدی مطلق تا حرفه ای ارائه می دهد. با محتوای جدید که روزانه ارسال می شود ، همیشه چیزی برای یادگیری خواهید داشت !

برنامه آموزشی رایگان - SololeArn

8. EasyBib

به دلیل یک نقل قول کتابشناختی ضعیف ، امتیاز خود را از دست ندهید. با EasyBib ، می توانید بارکد یک کتاب را با دوربین تلفن خود اسکن کنید ، یک سبک نقل قول را انتخاب کنید و فوراً یک نقل قول خاص را که توسط معلمان و کتابداران تأیید شده است ، دریافت کنید.

برنامه آموزشی رایگان - EasyBib

9. شکل

از فناوری فلش کارت مدرن Brainscape ، بر اساس تحقیقات علمی شناختی برای مؤثرترین روشهای مطالعه استفاده کنید. شما می توانید کارت های خود را ایجاد کنید یا هزاران موضوع و کارت از پیش تنظیم شده را مرور کنید. با استفاده از این برنامه آموزشی رایگان ، می توانید پیشرفت یادگیری خود را نیز دنبال کرده و با همسالان خود همکاری کنید.

برنامه یادگیری رایگان - brainscape

10. رکرا

با Racera ، نه تنها می توانید اطلاعات مربوط به یک تن از موضوعات مختلف را یاد بگیرید ، بلکه در صورت تمایل می توانید یک دیپلم کامل را نیز به صورت آنلاین منتقل کنید ! این دوره ها توسط معلمان مشهور جهان از بهترین دانشگاه های جهان ارائه می شود ، و اگرچه برخی از دوره ها پرداخت می شوند ، اما آنها محتوای رایگان کافی برای مراقبت از شما دارند و به شما امکان می دهند تا برای یک زمان خوب یاد بگیرید.

برنامه آموزشی رایگان - Racera

11. تداب

گاهی اوقات بهترین راه برای یادگیری یادگیری از بهترین ها است. این دقیقاً همان کاری است که تد انجام می دهد. با بیش از 1700 فیلم TED Talks ، می توانید در مورد هر چیزی که می خواهید بیاموزید ، ارائه شده توسط نبوغ فناوری ، معلمان تجاری ، افسانه های موسیقی و کارشناسان در زمینه های مربوطه.

برنامه آموزشی رایگان - تد

12. عکسبرداری

آیا هرگز نخواسته اید معادله عکس داشته باشید و کسی مراحل دنبال کردن آن را به شما نشان دهد ? این در واقع همان کاری است که Photomath انجام می دهد ! با نشان دادن معادله مرحله به مرحله ، می توانید ببینید که در کجا اشتباه کرده اید یا کدام فرمول می توانستید برای حل معادله استفاده کنید!

برنامه آموزشی رایگان - Photomath

13. نژادهای عالی

مطالعات بالاتر می تواند گران باشد. اما اگر ایده ثبت نام برای دیپلم اضافی برای شما جذاب نیست ، قصد دارید به نژادهای بزرگ مراجعه کنید. این برنامه آموزشی رایگان کنفرانس هایی را ارائه می دهد که توسط معلمان خبره که طیف گسترده ای از موضوعات را پوشش می دهد ارائه می دهد. برنامه به شما امکان می دهد کنفرانس ها یا دوره های پخش را بارگیری کنید و حتی می توانید آن را به Google Chromecast خود وصل کنید.

برنامه آموزشی رایگان - مسابقات عالی

درس های سطح دانشگاه را در ریاضیات ، تاریخ ، علوم ، هنر و ادبیات ، همه با نوک انگشتان خود بیاموزید ! اگرچه خود برنامه رایگان است ، اما شما باید برای هر دوره ای که می خواهید دنبال کنید پرداخت کنید. آزمایش رایگان آنها را امتحان کنید تا ببینید آیا این مناسب شما است.

14. جدول تناوبی

جهان از مواد شیمیایی ساخته شده است. اما به یاد آوردن همه این محصولات دشوار است ، نه ذکر خصوصیات آنها ! خوشبختانه ، برنامه جدول تناوبی انجمن سلطنتی شیمی شامل انواع مطالب برای کمک به کاربران در یادگیری شیمی است. از پادکست ها گرفته تا فیلم ها ، این برنامه به شما کمک می کند تا خود را با عناصری که بلوک های ساختمانی جهان ما را تشکیل می دهند ، آشنا کنید.

برنامه آموزشی رایگان - جدول تناوبی

15. لیچارت

Litcharts یک رویکرد کاملاً جدید برای تجزیه و تحلیل و توضیح ادبیات اتخاذ می کند. Litcharts خلاصه ای را در قالب لیست کک از هر نقطه از طرح کتاب ارائه می دهد ، همراه با یک تجزیه و تحلیل و کد رنگی از مضامین برای هر نقطه. هر Litchart شامل یک کلید برای رنگهای کدگذاری شده رنگ است ، که رنگ خاصی برای هر موضوع دارد. برای صدها عنوان بدون هیچ گونه تبلیغی در برنامه ، انتقاد ، خلاصه ، مضامین و نقل قول را پیدا کنید.

برنامه آموزشی رایگان - LitchArts

16. ماشین حساب علمی realcalc

ماشین حساب علمی خودمختار را رها کنید و تمام محاسبات خود را از دستگاه تلفن همراه خود انجام دهید. ماشین حساب علمی RealCalc به نظر می رسد و به عنوان یک واقعی کار می کند. و می توانید تصاویر محاسبات خود را تهیه کنید تا پس از آن به سرعت به آن مراجعه کنید.

برنامه آموزشی رایگان - RealCalc

17. کارتن

این برنامه رایگان توسط Chegg ، یک شرکت اجاره دستی ارائه شده است که ممکن است از قبل بدانید که آیا دانشجوی دانشگاه هستید. FlashCards+ به شما امکان می دهد تا به راحتی مرتبا ایجاد کنید و تصاویر را اضافه کنید ، که باعث می شود دوباره آماده سازی امتحانات خنده دار شود. اگر نمی خواهید مال خود را ایجاد کنید ، می توانید هزاران کارت که قبلاً ایجاد شده است مرور کنید. پس از تسلط بر کارت ، برنامه به شما امکان می دهد آن را به راحتی حذف کنید تا بتوانید روی مناطقی که واقعاً باید تسلط داشته باشید تمرکز کنید.

برنامه آموزشی رایگان - Chegg

18. کتیبه

یادگیری می تواند اشکال مختلفی به خود بگیرد و از طریق انواع رسانه های مختلف انجام شود. Scribd به شما امکان دسترسی به انتخاب عظیمی از کتاب های صوتی ، مجلات ، مقالات خبری ، نمرات و سایر اسناد منتشر شده را می دهد تا بتوانید دانش خود را در انواع زمینه ها گسترش دهید.

برنامه آموزشی رایگان - scribd

19. مغز.FM

مغز.FM به لطف برنامه های رایگان آیفون برای دانشجویان ، به دنبال بهبود غلظت ، عادت خواب ، آرامش و مراقبه است. این برنامه رایگان پتانسیل بسیار خوبی برای بهبود ظرفیت های شناختی یک شخص دارد. این به لطف استفاده از موسیقی کاربردی ثبت شده خود که در برنامه های آموزشی رایگان خود برای دانشجویان ارائه شده است ، به اهداف خود می رسد.

برنامه آموزشی رایگان - FM مغز

20. عود

Behance آثار جدیدی از افراد فوق العاده با استعداد را در زمینه های طراحی ، مد ، معماری ، عکاسی ، انیمیشن گرافیکی و در بسیاری از زمینه های کار و اشتیاق ارائه می دهد. به راحتی می توانید ساعت ها را در این سایت بگذرانید ، جایی که می توانید از سازندگان و اکسپرسیونیست های چیزهای زیبا پیروی کنید که در تحریک طرف خلاق شما ناکام هستند. این سایت همچنین گزینه هایی را برای ارتباط با جوامع دانشجویان و متخصصان مرتبط با سازمان ها و موسسات خاص ارائه می دهد.

20 برنامه کاربردی مفید تلفن هوشمند برای دانشجویان

شما دانشجوی دانشجوی ثانویه یا برتر هستید و یک تلفن هوشمند دارید ? این مقاله برای تو است ! در اینجا ارائه کوچکی از بهترین برنامه های انتخاب شده توسط SIEP برای نزدیک شدن به این سال تحصیلی ارائه شده است.

برنامه هایی برای سازماندهی بهتر وقت خود

Microsoft برای انجام لیست های انجام شده و کار
6 Wunderkinder GmbH
رایگان و در دسترس در آیفون ، اندروید

مایکروسافت که قبلاً “wunderlist” بود ، شما لیست هایی از وظایفی را برای انجام انجام می دهید. اگر می خواهید ، می توانید لیست های خود را با دوستان خود نیز برنامه ریزی و به اشتراک بگذارید. برنامه را می توان در تلفن هوشمند خود نصب و هماهنگ کرد ، بلکه در رایانه و/یا رایانه لوحی شما نیز هماهنگ شده است. نیازی به ثبت نام مایکروسافت برای ثبت نام نیست.

دستور کار گوگل
شرکت گوگل.
در هنگام ایجاد یک حساب Google رایگان و در دسترس است
برنامه Google برای مدیریت برنامه ، برنامه ریزی و به اشتراک گذاری رویدادهای خود ، یادآوری برنامه (اعلان ها ، ایمیل ها ، تقویم ها و غیره). استفاده از آن باید به یک حساب Google مرتبط شود.

ترسو

ترسو
گابریل ایتنر
رایگان و در دسترس فقط در Android

شما حساب Google ندارید یا ترجیح نمی دهید از دستور کار Google استفاده کنید ? برنامه Timatable سپس یک جایگزین عالی است. این ابزار همچنین به هر کجا که باشید دسترسی به دستور کار می دهد و به شما امکان می دهد برنامه ، ساعت معاینه خود ، لیست تکالیف خود و همچنین همه کارهایی را که باید در هفته انجام دهید ، ثبت کنید.

هیچ.لیست کار را انجام دهید
هیچ.انجام دادن
رایگان و در دسترس در آیفون ، اندروید.
برای سازماندهی تقویم خود یا علامت گذاری وظایف به پایان برسد ، با انگشت خود اسلاید ، حرکت ، رفت و برگشت. شما می خواهید یک کار را پاک کنید ? سپس تلفن هوشمند خود را تکان دهید ! با استفاده از این برنامه ، سازماندهی وقت شما به بازی کودک تبدیل می شود … این برنامه رایگان ، ساده و خنده دار است.

برنامه های کاری گروهی

ترول

ترول
رایگان و در دسترس در آیفون ، اندروید.
نرم افزار Fog Creek
Trello یک برنامه سازمانی جمعی است که به شما امکان می دهد جداول برای انجام هر کار ایجاد کنید. همکلاسی ها یا جفت کار شما می توانند به طور مشترک به پیشرفت وظایف اطلاع دهند ، نظرات خود را انجام دهند ، عکس ها و فیلم ها را در مورد این نقاشی ها منتشر کنند.

gd

درایو گوگل
در هنگام ایجاد یک حساب Google رایگان و در دسترس است
شرکت گوگل.
Google Drive به شما امکان می دهد انواع مختلفی از پرونده ها (اسناد کتبی ، برگه های محاسبه ، ارائه ها و غیره) را با جفت کار و تمام کلاس خود در صورت لزوم به اشتراک بگذارید. این اسناد به صورت آنلاین ذخیره می شوند و می توانند فوراً توسط افرادی که به آنها مجوز داده اید تغییر دهید.

برنامه هایی برای ذخیره ایده های خود یا محتوای مورد نظر خود

چیز دیگر

چیز دیگر
رایگان و در دسترس در آیفون ، اندروید.
شرکت Evernote
شما به دنبال راهی برای طبقه بندی و سازماندهی تمام اطلاعات روزانه که برای شما مهم به نظر می رسد ? Evernote را امتحان کنید ! این برنامه در 10 برنامه برتر مطابق با نیویورک تایمز طبقه بندی شده است.

Google Keep
در هنگام ایجاد یک حساب Google رایگان و در دسترس است
شرکت گوگل.

Google خدماتی مشابه Evernote را ارائه می دهد: Google Keep. این ابزار سازماندهی قابل حمل همچنین برای یادداشت و ضبط تمام ایده های شما استفاده می شود.

WPS Office + PDF
رایگان و در دسترس در آیفون ، اندروید

شرکت نرم افزاری Kingsoft Office Professional محدود

WPS Office به شما امکان می دهد هر نوع فایل مانند PDF ، TXT ، Microsoft Word ، PowerPoint و Excel را بخوانید ، ایجاد و به اشتراک بگذارید.
با تشکر از این برنامه ، اسناد مانند رایانه/MAC شما نمایش داده می شوند و تغییر می کنند.

برنامه هایی برای یادگیری زبان

زنگ زدن
زنگ زدن
رایگان و در دسترس در آیفون ، اندروید.
Memrise به منظور تسریع در سرعت یادگیری زبان از وسایل Mnemonic استفاده می کند. این سیستم یادگیری مغز شما را تقویت می کند تا آن را 44 کلمه در ساعت بیاموزد ! جملات مثال ، صوتی ، فیلم … همه دوره ها کاملاً رایگان هستند.

6000 کلمه
یادگیری آسان
رایگان و در دسترس در آیفون ، اندروید.
FuneAsylearn یک راه حل اصلی و سرگرم کننده برای یادگیری هلندی (از جمله زبانهای دیگر) و به ویژه هزاران کلمه واژگان (6000 کلمه) ارائه می دهد.

قاتل

رایگان برای Walloons و در آیفون ، Android موجود است.

Wallangues یک ابتکار والون است که به Walloons اجازه می دهد فرانسوی ، هلندی و آلمانی را به صورت رایگان یاد بگیرند. بسیاری از تمرینات و دوره ها در برنامه موجود است.

برنامه های بیشتری را برای یادگیری زبان در مقاله ما کشف کنید: زبان های آنلاین را در حین حبس یاد بگیرید

برنامه های علمی

چاک

دستیار شیمی
0.72 € و فقط در Android موجود است.
Amanpreet s Mukker

شما درس های شیمی دارید و اغلب باید از جدول تناوبی خود استفاده کنید ? سپس برنامه دستیار شیمی را امتحان کنید ! جدول تناوبی اکنون در حالی که آسان برای استفاده است در جیب شما نگه می دارد.

ماشین حساب علمی realcalc
رایگان و در دسترس فقط در Android
نرم افزار کوارتیک
برنامه عالی برای Matheux که تمایل به فراموش کردن ماشین حساب علمی آنها در طول ریاضی دارد. بنابراین این ماشین حساب علمی موبایل می تواند در صورت فراموشی یا از دست دادن این ترفند را انجام دهد.

FM

فرمول های ریاضی
رایگان و در دسترس فقط در Android
جنجال
ریاضیات فرموله های کاربردی یک بانک اطلاعاتی ساختاری و ارگونومیک است که حاوی تمام فرمولهای اصلی محاسبه ، جبر ، تجزیه و تحلیل ، هندسه ، مثلثات ، هندسه تحلیلی و منطق است.

برنامه هایی برای کار روی حافظه شما

قله – آموزش مغز
قله های قله
رایگان و در دسترس در آیفون ، اندروید.
با داشتن چندین میلیون عضو در سراسر جهان ، Peak یک برنامه آموزشی شخصی برای بهبود ظرفیت های مغز شما در حافظه ، توجه ، خلاقیت ، زبان ، استدلال و چابکی ذهنی است. Peak توسط کارشناسان بازی ها و علوم اعصاب ایجاد شده و بیش از 22 بازی را ارائه می دهد که هم سرگرم کننده و هم تحریک کننده هستند.

کاشلت
رایگان و در دسترس در آیفون ، اندروید.

Quizlet یک برنامه کاربردی است که به شما امکان می دهد دوره ها و لیست های واژگان خود را به خاطر بسپارید. این برنامه به شما امکان می دهد لیست های خود را ایجاد کنید ، که به طور خودکار در مرتبا ، مسابقه یا سوراخ ها سازگار می شوند. همچنین می توانید لیست های خود را با کلاس خود به اشتراک بگذارید ! Quizlet نیز در رایانه قابل دسترسی است.

بهینه سازی زندگی دانشجویی (و بودجه)

کار دانش آموزی
رایگان و موجود در اینجا
امنیت میوکیال
Student@Work یک برنامه آنلاین است که به شما امکان می دهد تعداد ساعات کار دانشجویی را که هنوز هم می توانید آن را حفظ کنید ، بررسی کنید. در واقع ، در هر سال تقویم ، دولت 475 ساعت کار به هر دانش آموز می دهد. اگر بیش از این 475 ساعت باشد ، کمک های اجتماعی که باید پرداخت شود بیشتر خواهد بود.

ماهی قزل آلا
در آیفون و اندروید
شما با هم اتاقی خود هزینه های مشترک دارید ? دوست دارید بتوانید بودجه خود را راحت تر مدیریت کنید و ایده ای از آنچه را که هر روز می گذرانید داشته باشید ? در Tricout ، می توانید هر یک از هزینه های خود را رمزگذاری کنید و دقیقاً بدانید که چه کسی به شما پول بدهد.

خوب برای رفتن
در آیفون و اندروید
برای صرفه جویی در هزینه هنگام مبارزه با زباله ، می توانید برنامه خیلی خوب را برای رفتن بارگیری کنید ! شما می توانید معامله گران فروخته نشده را در نزدیکی خود (رستوران ها ، نانوایی ها ، سوپر مارکت ها …) بازیابی کنید ، همه با قیمت پایین !

مصاحبه خبرچین SIEP

  • تعمیر و نگهداری رایگان و بدون ملاقات در SIEP

شما آرزو می کنید در مورد پروژه مطالعه خود بحث کنید یا پروژه حرفه ای شما با یک متخصص در این زمینه ? از مراجعه به SIEP برای مصاحبه اطلاعات یا راهنمایی دریغ نکنید

اکتبر 2016 را به روز کنید