جهان | 20 لیست پخش برتر با بیشترین تعداد مشترکین در Spotify – CNM – مرکز موسیقی ملی ، 5 لیست پخش Spotify برای دنبال کردن فرانسوی

5 لیست پخش Spotify اگر در حال یادگیری فرانسوی هستید ، دنبال کنید

با این یکی ، آنچه می بینید همان چیزی است که می گیرید – یک لیست پخش دوستانه و خوشایند فرانسوی Spotify که با در ذهن مبتدیان طراحی شده است (اگر شک های خود را داشتید ، فقط به عنوان نگاه کنید). این پر از آهنگ است که ریتم آهسته و واژگان اساسی تری دارند.

جهان | 20 لیست پخش برتر با بیشترین تعداد مشترکین در Spotify

مخاطبان لیست های پخش اصلی در Spotify چیست ? این شرکت با مقایسه بازار ، رتبه بندی بسیاری از مشترکان را با لیست های پخش اصلی سرویس پخش موسیقی رتبه بندی کرده است.

اول ، با یک حاشیه بزرگ ، ما پیدا می کنیم بازدیدهای برتر امروز با 26.5 میلیون مشترک در سراسر جهان و پس از آن خاویار رپ (13.2 میلیون مشترک) ، و لاتین (10.5 میلیون). لیست های پخش دهه دهه 80 ، 90 ، 00 و 10 به ترتیب همه بخشی از 10 نفر برتر با 7.5 متر ، 5.9 متر ، 8.4 متر و 4.7 متر مشترک هستند.

این لیست های پخش نقش مهمی را برآورده می کنند زیرا دو سوم از همه گوش دادن به Spotify از لیست های پخش ساخته شده است.

20 لیست پخش اصلی در Spotify

موقعیت لیست پخش Spotify کل مشترکین
1 بازدیدهای برتر امروز 26.5 متر
2 خاویار رپ 13.,2M
3 لاتین 10.5 متر
4 آهنگ هایی برای آواز خواندن در ماشین 9.5 متر
5 all out 00s 8.4m
6 همه دهه 80 7.5 متر
7 همه دهه 90 5.9m
8 آهنگ هایی برای آواز خواندن در دوش 5.6M
9 تقویت کننده خلق و خوی 5.5 متر
10 همه 10s 4.7m
11 دیزنی بازدیده می شود 3.2 متر
12 آهنگ های برتر بازی 2.8 متر
13 بازدیدهای داغ بریتانیا 2.6 متر
14 کلاسیک های رگی 2.1 متر
15 ملت سالسا 1.7M
16 بازدید گسترده رقص 1.1m
17 کلاسیک های رقص عظیم 860K
18 بازدیدهای پنیر 853k
19 جمعه موسیقی جدید 774K
20 رپ انگلیس 652k

(منبع: بازار را مقایسه کنید)

5 لیست پخش Spotify اگر در حال یادگیری فرانسوی هستید ، دنبال کنید

زن گوش دادن به لیست پخش Spotify فرانسوی

تجربیات کمی از نظر فرهنگی معتبرتر از گوش دادن به هنرمندان در زبان های مادری خود است. اما هنگامی که شما نمی توانید به جهان سفر کنید تا موسیقی زنده به زبان خارجی را در زیستگاه طبیعی خود بشنوید ، در هدفون خود ظاهر شوید و فشار دادن “تغییر” در لیست پخش بهترین چیز بعدی است. ما پنج مورد از بهترین لیست پخش Spotify فرانسوی را که می توانید با خود در جیب خود ببرید گرد آورده ایم تا مقداری ملودی به زبان خود اضافه کنید.

موسیقی یک روش یادگیری همه کاره است ، زیرا می توانید آن را در هر کجا که بروید ، یاد بگیرید ، جایی که موسیقی متن فیلم برای رفت و آمد خود یا الهام بخش برای یک کنسرت دوش بخار در جایی که شما هم اجرا می کنید و هم مخاطبان. به علاوه ، شواهد زیادی وجود دارد که نشان می دهد یادگیری زبان در هنگام برخورد با آن مانند یادگیری ، ساخت یا گوش دادن به موسیقی ، مؤثر است.

این لیست های پخش Spotify فرانسوی یک منبع موسیقی برای انواع شنوندگان و زبان آموزان است. پس شما برای چه چیزی می خواهید? هدفون خود را قرار دهید و دکمه پخش را فشار دهید!

لیست های پخش Spotify فرانسوی برای همه سطوح زبان آموزان شنیدنی

ترانه های فرانسوی آسان برای درک

با این یکی ، آنچه می بینید همان چیزی است که می گیرید – یک لیست پخش دوستانه و خوشایند فرانسوی Spotify که با در ذهن مبتدیان طراحی شده است (اگر شک های خود را داشتید ، فقط به عنوان نگاه کنید). این پر از آهنگ است که ریتم آهسته و واژگان اساسی تری دارند.

اگر می بینید که به این لیست پخش گوش می دهید برای ایجاد برخی از دویدن به زبان فرانسه ، احساس بدی نکنید. در واقع ، اگر می توانید آنها را درک کنید ، باید احساس غرور کنید! همه آنها آهنگهای فرانسوی واقعی و صادقانه و صادقانه هستند (هیچکدام از آنها “گنگ زده نشده اند” زیرا آنها به طور خاص برای زبان آموزان زبان ننوشته نشده اند) ، بنابراین آنها پر از آن واقعی مردم فرانسوی می گویند.

اگر هنوز در اوایل سفر یادگیری خود هستید و هر کلمه ای را نمی گیرید ، دلهره نکنید. فقط به گوش دادن ادامه دهید و سعی کنید هر بار کلمات بیشتری را انتخاب کنید. خود را زودتر از آنچه فکر می کنید پیشرفت خواهید کرد.

جلد فرانسوی آهنگ های انگلیسی

اگر بتوانید از بومی خود به عنوان ایمنی نتی استفاده کنید ، به زبان جدید راحت تر است. به همین دلیل است که این لیست پخش از روکش های فرانسوی برای زبان آموزانی که حس ارتباطی با موسیقی به زبان مادری خود دارند – ایده آل است – در این حالت ، انگلیسی.

از آهنگ های انگلیسی و رنگی استفاده کنید که ممکن است از قبل تشخیص دهید تا شما را در موقعیت بهتری برای انتخاب واژگان فرانسوی جدید قرار دهید. اگر همه کلمات را به آهنگ سال 1963 Dusty Springfield می دانید “من فقط می خواهم با شما باشم ،” گوشهای شما مطمئناً از بین می رود و می شنوید که پوشش فرانسوی ریچارد آنتونی 1964 را می شنوید “اکنون می توانید بروید.”مطمئناً ، این یک ترجمه پیروز و نادرست است ، و معانی در پشت اشعار در بعضی از کلبه ها ناسازگار است تا برای قافیه و متر مطابقت داشته باشد. اما برای بسیاری از آهنگ های موجود در این لیست پخش ، که می دانند اشعار انگلیسی به معنای مناسب برای پاشیدن در فرانسوی ها است.

آهنگ های کلاسیک فرانسوی از دهه 40 تا 80

به روز بودن در برخی از کلاسیک ترین فرانسوی ها آهنگ ها یک راه عالی برای یادگیری زبان Goyond است و واقعاً خود را در فرهنگ موسیقی کشور غوطه ور می کنید. این ترانه ها ، که از دهه 80 پوند به همه بازگشت به دهه 40 می رسد ، وقت خود را برای تقویت خود در و شکل دادن به آگاهی عمومی فرانسه داشته اند.

از یادگارهای بی انتها مانند Revered چرند “La Vie en Rose” از ادیت پیاف به “با گذشت زمان” لئو فرره ، آهنگ های این لیست پخش ، روی نسل بلندگوهای فرانسوی مارک خود را به جا گذاشته است. فراتر از یادگیری فرانسوی از طریق اشعار ، شما درک بهتری از نحوه ارتباط با افراد Fricnch خواهید داشت ، که همیشه یک هدف ارزشمند است.

آهنگ های بچه های فرانسوی

بیا با آن روبرو شویم؛ هنگامی که شما شروع به یادگیری هر زبان جدید می کنید ، واژگان شما به اندازه … بزرگ نمی شود. درست همانطور که کودکان با دانش زبانی محدود شروع می کنند و طی چند سال به پیشرفت کامل زبان می پردازند ، یادگیری یک زبان جدید مانند فرانسوی از یک تکامل مشابه پیروی می کند. ممکن است شما نتوانید مکالمات فرانسوی بدون فیلش یا پیچیده را درست از دروازه درک کنید ، و این اشکالی ندارد.

گوش دادن به یک لیست پخش از جمله موسیقی مخصوص بچه ها راهی عالی برای تقویت مهارت های زبانی شما با سرعتی است که برای یک مبتدی قابل بالاتر است. شما می توانید از واژگان اساسی تری که در اشعار می شنوید استفاده کنید تا یک پایه محکم برای یادگیری جنگ چالش برانگیزتر ایجاد کنید.

یادگیری کلمات کلاهبرداری فرانسوی

ما این مورد را برای آخرین بار ذخیره کردیم زیرا نمی خواهیم مستقیماً مسئول مشکلی باشیم که ممکن است با دهان دلپذیر خود ایجاد کنید. اما اگر شما کنجکاو هستید (و ما نمی توانیم شما را سرزنش کنیم) ، در اینجا یک لیست پخش آهنگ وجود دارد که به شما می دهد برخی از مشهورترین و بدترین آنها فرانسوی های بدون کلمه. از آنجا که ما می دانیم که یادگیری یک زبان واحد کاملی نیست که شما یاد می گیرید همه از زبان ، و این شامل Uncouth ، Crass و Taboo است.

بشر. شما باید داشته باشید مقداری نجابت ، از همه.)