این برنامه موبایل 200 گیگابایتی با سرعت 10 € می تواند یک جعبه ADSL را جایگزین کند? CNET فرانسه چیزی است که 200 گیگابایت است?

200 گیگابایت چیست

در اصل ، کوچکترین حجم (20 یا 100 مگابایت) برای کسانی که فقط نیاز به جمع آوری ایمیل خود دارند و گاهی اوقات با برخی سایت ها مشورت می کنند ، مناسب است. بین 5 تا 10 پیام (بدون پیوست) و ده دقیقه گشت و گذار در روز اجازه دهید.

این برنامه موبایل 200 گیگابایتی با سرعت 10 € می تواند یک جعبه ADSL را جایگزین کند ?

Cdiscount Mobile بسته 200 گیگابایتی خود را به 9.99 یورو در ماه تا امروز عصر افزایش می دهد. بیش از حد داده هایی که تقریباً به شما امکان می دهد بدون جعبه ADSL انجام دهید و مصرف کنندگان بزرگ جریان را اغوا کنید ? آنچه شما باید در مورد این خدمات ارزان اما عالی بدانید (روی کاغذ).

تیم CNET فرانسه

ارسال شده در تاریخ 01/25/2017 ساعت 4:19 بعد از ظهر

آیا این بسته موبایل 200 گیگابایتی با 10 € می تواند یک جعبه ADSL را جایگزین کند؟

این ارتقاء این روز دوشنبه 16 مارس به پایان رسید ، سرانجام تا امروز عصر ، سه شنبه 17 در نیمه شب تمدید می شود. با چنین پاکت نامه ای که به ندرت در بازار بسته بندی غیر اتصال دیده می شود ، پیشنهاد Cdiscount Mobile چیزی برای اجرای سرها دارد. اپراتور تلفن همراه در واقع 200 گیگابایت داده در سرزمین اصلی فرانسه را برای 9 ارائه می دهد.99 یورو در ماه به مدت 12 ماه و سپس 24.99 یورو پس. بگذارید این بسته را بدون تعهد به یاد بیاوریم ، شما می توانید اشتراک خود را در صورت تمایل خاتمه دهید ، به عنوان مثال ، به عنوان مثال ..

بسته ، در طرح کلی

 • تماس های نامحدود در فرانسه (حداکثر 3 ساعت/تماس و 129 گیرنده مختلف حداکثر در ماه) و اس ام اس نامحدود/MMS
 • تماس های نامحدود ، پیام کوتاه و MMS به اروپا و DOM
 • 200 گیگابایت داده در 4G برای فرانسه
 • 5 گیگابایت داده در 4G برای اروپا و DOM
 • شبکه SFR به صورت بومی ارائه می شود

جایگزینی جعبه اینترنت ?

به عبارت ساده ، اشتراک Cdiscount Mobile به طور متوسط ​​4 برابر داده بیشتر از رقبای مستقیم خود را ارائه می دهد. یک پاکت اینترنتی 200 گیگابایتی که تقریباً امکان انجام بدون خط ثابت را برای کسانی که واجد شرایط فیبر نیستند امکان پذیر است زیرا حالت اتصال 4G / اتصال اتصال توسط اپراتور مجاز است. از طریق GTC او.

جریان

با توجه به لبه های ارائه شده ، اپراتور حداکثر 4G و نه 4G+یا 100 مگابایت در ثانیه را ارائه می دهد. به یاد بیاورید که میانگین سرعت نزولی در سرزمین اصلی فرانسه که توسط فشارسنج NPERF در سال 2019 ذکر شده است 98 مگابایت در ثانیه است. یک جریان متوسط ​​به طور طبیعی با عملکرد فیبر (حدود 380 مگابایت در ثانیه در بارگیری در FTTH) کشیده می شود ، جریان ADSL با کمتر از 9 مگابایت در ثانیه NPERF متوسط ​​تر است. بنابراین این پیشنهاد موبایل سرعت متوسط ​​بیشتر از ADSL را ارائه می دهد اما بسیار پایین تر از یک خط فیبر خوب است.

پاکت نامه

اگر پاکت 200 گیگابایت در تلفن همراه قابل توجه به نظر برسد ، برای مصارف داخلی چیست. اگر استفاده شما محدود به ناوبری و جریان اینترنتی باشد ، این سؤال بوجود نمی آید. از طرف دیگر برای بارگیری یا حتی بازی آنلاین فشرده ، ممکن است احساس گرفتگی کنید. توجه داشته باشید که پس از این پاکت ، جریان کاهش می یابد. به یاد داشته باشید که طبق ARCEP ، کاربران 4G Box برای استفاده ثابت از جعبه اینترنت خود حدود 140 گیگابایت مصرف می کنند.

سخاوتمندانه در خارج از کشور

برای مسافران ، تماس ، پیام کوتاه ، MMS نیز به اروپا و DOM نامحدود است و 5 گیگابایت برای این مقصد ها پیدا خواهید کرد (در 4G). در این مرحله ، پیشنهاد Cdiscount بیشتر از رقبای خود جوجه است ، در مقابل Red by SFR به عنوان مثال ما 8 گیگابایت از این مقصد را پیدا خواهیم کرد در حالی که B & You 10 را ارائه می دهد. سیم کارت 10 یورو صورتحساب می شود.

به عنوان یک یادآوری ، Cdiscount با Euro-Normation Telecom که به ویژه اولین MVNO NRJ Mobile فرانسوی را در اختیار دارد ، همکاری کرده است ، بنابراین دو اپراتور مجازی مبتنی بر شبکه نارنجی ، Bouygues Telecom یا SFR هستند. بدانید که بدون مداخله از مشترک به خدمات مشتری CDiscount ، شبکه بومی از SFR خواهد بود.

آنچه ما در مورد آن فکر می کنیم

برای مصرف کنندگان بسیار بزرگ جریان ، Netflix یا حتی Cloud Gaming و کسانی که قصد استفاده از این بسته را به عنوان یک راه حل جایگزین برای یک خط ثابت دارند ، پیشنهاد Cdiscount Mobile به وضوح در نظر گرفته می شود … حداقل یک سال. با این حال ، شما باید مراقب باشید که در مورد داده های خارج از کشور بیش از حد حریص نباشید ، با 5 گیگابایت ، مسافران معمولی می توانند محدود باشند. این پیشنهاد امروز عصر نیمه شب به پایان می رسد.

سعادت

تیم CNET فرانسه در تاریخ 01/25/2017 در ساعت 4:19 PM منتشر شد | به روز شده در تاریخ 03/17/2020

 • برنامه تلفن همراه
 • اینترنت تلفن همراه
 • اپراتور متحرک

200 گیگابایت چیست ?

چگونه می توان GOS را در بسته نارنجی من اضافه کرد؟

تا به شما ایده بدهم ، با 200 گیگابایت داده ها ، می توانید: بیش از 300 ساعت فیلم های پخش را تماشا کنید. بیش از 2000 ساعت موسیقی را در یک سایت پخش موسیقی گوش دهید. تقریباً 40،000 ساعت را در Google Maps صرف کنید.

بنابراین نحوه استفاده از 200 گیگابایتی ارائه شده توسط نارنجی ?

با پیوندی که می توانید تا 4 خط تلفن همراه اعلام کنید ، پیامکی دریافت خواهید کرد نارنجی یا SOSH متعلق به اعضای خانه شما برای بهره مندی از آنها 200 گیگابایت اینترنت موبایل همه.

علاوه بر این ، نحوه استفاده از 200 گیگابایت ? شما اعتبار دارید 200 گیگابایت در هر ماه به مدت دو ماه (400 رفتن در کل) در یک خط موبایل نارنجی ، SOSH یا Let ما فعال است رفتن از انتخاب شما.

چی استفاده کنید با 5 رفتن ?

 1. 70 ایمیل ارسال یا دریافت کنید.
 2. به 8 ساعت پخش موسیقی گوش دهید.
 3. 6 ساعت فیلم را تماشا کنید.
 4. بارگیری 30 برنامه.

علاوه بر این ، چگونه نارنجی رایگان داشته باشیم ? 80 ٪ و 100 ٪ از حجم اینترنت موبایل پیشنهاد خود ، شما با پیام کوتاه پیوند شخصی دریافت خواهید کرد که از شما دعوت می شود تا در صفحه اشتراک شارژ کلیک کنید 10 رفتن توهین کردن.

100 گیگابایت اینترنت چیست ? از آنجا که یک ساعت در اینترنت با 12 مگابایت مطابقت دارد ، یک بسته 100 گیگابایتی به شما امکان می دهد به طور مداوم در اینترنت گشت و گذار کنید ، در تمام طول روز. به همین روش ، می توانید به پخش موسیقی گوش دهید یا به طور مداوم در VoIP تماس بگیرید.

نحوه انتخاب تعداد GO ?

با 128 گیگابایت می توانید 3000 عکس ، 160 فیلم کوتاه ، 5 بازی “سنگین” ، حدود چهل برنامه را ذخیره کنید و فقط 50 ٪ از فضای استفاده شده استفاده کنید. 256 گیگابایت برای کسانی که عکس ها را به عکس ها ترجیح می دهند مناسب تر خواهد بود یا چندین سال است که پرونده های چندرسانه ای را از طریق تلفن تا تلفن بیان می کنند ..

100 گیگابایت است ?

100 گیگابایت ، بنابراین 1600 ساعت گوش دادن ، 70 روز کامل است ! اگر فقط با صفحات اینترنتی ، 500 KO در هر صفحه مشورت می کنید ، می توانید با 100 گیگابایت در حدود 200،000 صفحه حرکت کنید … کاری دارید که باید انجام دهید !

100 مگابایت اینترنت زیاد است ?

در اصل ، کوچکترین حجم (20 یا 100 مگابایت) برای کسانی که فقط نیاز به جمع آوری ایمیل خود دارند و گاهی اوقات با برخی سایت ها مشورت می کنند ، مناسب است. بین 5 تا 10 پیام (بدون پیوست) و ده دقیقه گشت و گذار در روز اجازه دهید.

با 100 مگابایت چه کاری می توانیم انجام دهیم ?

من به شما اطلاع می دهم که این مربوط به حدود 3 ساعت گشت و گذار در ماه است.

80 گیگابایت است ?

یک بار دیگر ، اگر به تماشای فیلم ها در سیستم عامل های پخش با تلفن هوشمند خود عادت کرده اید ، 80 گیگابایت ممکن است برای شما کافی نباشد ! با این مقدار از داده ها ، فقط می توانید فیلم های HD را به مدت 1 ساعت در روز تماشا کنید ، و این همه پاکت داده های خود را به شما می دهد.

128 گیگابایت است ?

با 128 گیگابایت می توانید 3000 عکس ، 160 فیلم کوتاه ، 5 بازی “سنگین” ، حدود چهل برنامه را ذخیره کنید و فقط 50 ٪ از فضای استفاده شده استفاده کنید. 256 گیگابایت برای کسانی که عکس ها را به عکس ها ترجیح می دهند مناسب تر خواهد بود یا چندین سال است که پرونده های چندرسانه ای را از طریق تلفن تا تلفن بیان می کنند ..

64 گیگابایت است ?

اگر ویدئویی را در 4K در 60 تصویر در ثانیه با آیفون ذخیره کنید ، تلفن هوشمند در واقع 400 مگابایت داده در دقیقه در HEVC ضبط می کند (بهترین حالت فشرده سازی ممکن). به عبارت دیگر ، یک آیفون 64 گیگابایتی می تواند قبل از رسیدن به اشباع حدود 2 ساعت و 30 دقیقه فیلم را ضبط کند.

آنچه بیشترین مصرف را از Go دارد ?

پخش ویدیو: YouTube ، Netflix ، Amazon Prime

پخش ویدیو (YouTube ، Netflix ، Amazon Prime و حتی YouPorn ، بله بله) حتی بیشتر از دوست پسر موسیقی او است: علاوه بر گوش ، شما نیز باید چشمان خود را خوشحال کنید.

چه مصرف یک فیلم ?

“متوسط” با کیفیت فیلم استاندارد ، که حداکثر 0.7 گیگابایت در ساعت مصرف می کند. “افزایش یافته یا حداکثر داده” با بهترین کیفیت فیلم و 3 گیگابایت در ساعت برای HD یا 7 گیگابایت برای Ultra HD.

چه مصرف در هر ماه ?

مصرف متوسط ​​داده های فرانسوی

در سال 2018 ، ما می آموزیم که متوسط ​​مصرف یک کاربر فرانسوی از شبکه 4G به طور متوسط ​​6.7 گیگابایت داده در هر ماه است.

چه تفاوتی بین 100 مگابایت و 10 گیگابایت ?

تفاوت بین MO و GO چیست ? GO واحد بالاتر در MO ، 1 گیگابایت = 1000 مگابایت است.

این به معنای 10 مگابایت است ?

داشتن 10 مگابایت اینترنت در هر ماه عمدتاً برای ارسال ایمیل از طریق تلفن همراه شما استفاده می شود. به عنوان مثال ، می توانید هر ماه 200 ایمیل بدون پیوست و پانزده ایمیل با پیوست ارسال کنید. اگر می خواهید در اینترنت گشت و گذار کنید ، بدانید که یک ساعت 12 مگابایت اینترنت مصرف می کند.

که بزرگترین بین MO و GO است ?

کوچکترین مقدار در بایت کیلو ، معروف به “KO” بیان شده است ، مقدار میانی مگا بایت است ، یا “MO” و حداکثر مقدار GIGA Octes یا “GO” است. هرچه بسته اینترنت موبایل شما بالاتر باشد ، بیشتر می توانید فعالیت غنی در اینترنت داشته باشید.