این سالهای 2020 چشم انداز AVTR را نشان می دهد ، مرسدس بنز Vision AVTR را ارائه می دهد ، یک ماشین مفهومی که کنترل می شود. با اندیشه

مرسدس بنز Vision Avtr را ارائه می دهد ، یک ماشین مفهومی که کنترل می شود. با اندیشه

داخلی و بیرونی با هم ادغام می شوند
برای اولین بار ، مرسدس بنز با یک رویکرد طراحی کاملاً جدید در توسعه چشم انداز AVTR کار کرده است. مفهوم کل نگر رشته های طراحی داخلی ، بیرونی و UX را از طرح اول ترکیب می کند. درک انسان و انسان نقطه شروع یک فرآیند طراحی از داخل است. فرایند طراحی با تجربه مسافر شروع می شود و آگاهانه بر ادراک و نیازهای مسافران متمرکز می شود.
هدف ایجاد خودرویی بود که درک مسافران خود را گسترش می دهد. همچنین برای ایجاد یک فضای تجربه همهجانبه در آن بود که مسافران با یکدیگر ، وسیله نقلیه و مناطق اطراف آن به روشی منحصر به فرد در ارتباط هستند.

مرسدس بنز Vision AVR: با ماشین یکی باشید

مرسدس بنز بهره مندی از اینها (نمایش الکترونیکی مصرفی) لاس وگاس که از امروز (07 ژانویه 2020) آغاز می شود تا یک ماشین مفهومی منحصر به فرد جدید در نوع خود ارائه دهد. اسم او ? مرسدس چشم انداز AVTR. ​ ​

مرسدس Vision AVTR در آینده بسیار دور است

برای این ماشین مفهومی ، برند آلمانی با آن همکاری کرده است جیمز کامرون به صورت حضوری برای ایجاد وسیله نقلیه به شدت با الهام از جهان فیلم نماد. علاوه بر این ، نام مفهوم, عیاشی, از آنجا که او آواتار را بیرون می کشد بی اهمیت به نظر نمی رسد. با این وجود ، این یک کلمه مخفف است ” تحول پیشرفته وسیله نقلیه »».

در چشم انداز بر تعامل بین 3 عنصر تأکید می کند مرد, ماشین و طبیعت. هدف نهایی ایجاد یک است همزیستی از طریق طراحی نوآورانه, در تعامل بین عناصر مختلف و پایداری.

یک تصور نوآورانه از پایداری

مرسدس Vision AVTR نسبت ها را می گیرد ” یک کمان “این که اکنون در چندین ماشین مفهوم مرسدس ، مانند معادلات بینایی . این نسبت ها به طور خاص اجازه می دهد آیرودینامیک عالی و بنابراین استقلال بهتر از زمان دید AVTR است 100 ٪ برقی !

Vision AVTR در واقع از 100 ٪ حرکتی الکتریکی که توسط باتری های نسل جدید ساخته شده از گرافن (110 کیلووات ساعت) بهره می برد ، سود می برد. مرسدس طیف وسیعی از 700 کیلومتر و قدرت 470 اسب بخار را اعلام کرد.

فضای داخلی Vision AVTR از مواد قابل بازیافت و وگان تشکیل شده است. بنابراین ، هیچ اثری از چرم حیوانات ، بلکه “چرم سبزیجات” نیست. ما همچنین از جنگل آمازون چوب مرده پیدا می کنیم.

چرخ های کروی می توانند بچرخند تا بینایی AVR به صورت جانبی یا مورب حرکت کند. این چرخ ها همچنین از “دانه های درخت روح” الهام گرفته شده اند که در فیلم آواتار می یابیم.

در پشت ، 33 فلپ های پویا “فلپ های بیونیک” برای بهینه سازی آیرودینامیک مفهوم مرسدس Vision AVTR یکپارچه شده اند. به گفته مرسدس ، آنها همچنین نقش ارتباط با خارج را دارند ..

با ماشین یکی باشید

در هیئت مدیره ، هیچ اثری از فرمان ، AVT -Vision کاملاً خودمختار است. همانطور که در آواتار ، یک ارتباط فیزیکی بین ماشین و انسان وجود دارد: یک دستور چند منظوره در کنسول مرکزی وجود دارد که به لطف یک تماس ساده با دست راننده ، زندگی به کابین خلبان می دهد. علاوه بر این ، Vision AVTR قادر است راننده را در ضربان قلب یا نفس خود تشخیص دهد.

تعجب آور تر ، به لطف پیش بینی های مربوط به کف دست ، کاربران قادر خواهند بود بدون اینکه چیزی را لمس کنند ، از طریق منوها حرکت کنند !

مرسدس آرزو می کند نشان دهد که وسیله نقلیه فردا مستقل ، هوشمند و تعاملی خواهد بود … تقریباً زنده به نظر می رسد.

مرسدس بنز Vision Avtr را ارائه می دهد ، یک ماشین مفهومی که کنترل می شود. با اندیشه

ماشین مفهومی مرسدس بنز Vision با الهام از اثر فیلمبرداری جیمز کامرون, نماد. نمایشگاه IAA برای چندین ماه توسط سازنده ارائه شده است ، فرصتی برای مرسدس بود تا جزئیات مربوط به ویژگی های خود را برای گفتن کمترین آینده نگر ارائه دهد.

مهندسان در حال کار بر روی یک رابط انسان-ماشین هستند که شایسته بهترین فیلم های علمی تخیلی هستند. اگر این فناوری وجود داشته باشد ، هنوز با خودرو اقتباس نشده است: این چالشی است که مرسدس راه اندازی کرده است.

فکر توسط فکر

می خواهید به آخرین آلبوم هنرمند مورد علاقه خود گوش دهید ، نورپردازی داخلی را تغییر دهید یا به سادگی مقصد خود را در سیستم ناوبری انتخاب کنید ? شما فقط باید فکر کنید تا آن را بدست آورید.

این یک پیشانی خواهد بود که امواج مغزی شما را به خود جلب می کند تا از طریق افکار خود کنترل وسیله نقلیه خود را به دست آورید.

برای اینکه بتوانید از این رابط استفاده کنید ، لازم است یک فرآیند کالیبراسیون سریع را دنبال کنید که در طی آن مغز در ارتباط با یک محرک بصری واکنش نشان می دهد ، که روی داشبورد کاملاً دیجیتالی وسیله نقلیه نمایش داده می شود. به گفته مرسدس ، فقط یک دقیقه برای ایجاد این کالیبراسیون کافی خواهد بود.

مرسدس چشم انداز AVTR

پروفایل مرسدس Vision AVTR

نام این وسیله نقلیه مفهوم انقلابی نه تنها نتیجه همکاری نزدیک با تیم آواتار برای توسعه ماشین نمایش ، بلکه از انتقال پیشرفته وسیله نقلیه است. این وسیله نقلیه مفهومی تجسم چشم انداز طراحان ، مهندسان و محققان مرسدس بنز برای تحرک در آینده دوردست.

بسیار مطمئن و کاملاً بدون انتشار
Vision AVTR با داشتن چهار موتور الکتریکی با کارایی بالا در نزدیکی چرخ ها ، تجسم یک بویژه چابک از دید یک سدان لوکس پویا است. Vision AVTR با داشتن قدرت موتور ترکیبی بیش از 350 کیلو وات ، معیار جدیدی را در EQ Power تعیین می کند.
به لطف توزیع گشتاور هوشمند و کاملاً متغیر ، قدرت چهار موتور کاملاً قابل کنترل نه تنها از نظر پویایی رانندگی بهینه اداره می شود ، بلکه مهمتر از همه بسیار کارآمد است. درایو همه زاویه ای با بردار گشتاور امکان آزادی جدید و ضمانت نامه رانندگی را در بالاترین سطح فراهم می کند در حالی که بهترین ایمنی فعال ممکن را ارائه می دهد.
این بدان معنی است که هر چرخ را می توان به طور جداگانه و با توجه به وضعیت رانندگی هدایت کرد. با تشکر از احتمال رانندگی محورهای جلو و عقب به طور همزمان یا در جهت های مخالف ، Vision AVTR می تواند بر خلاف وسیله نقلیه معمولی ، تقریباً 30 درجه حرکت کند. این به اصطلاح “جنبش خرچنگ” حتی در حرکت خود ظاهری شبیه خزندگان را به خود می دهد.

فناوری باتری ارگانیک
Vision AVTR با در نظر گرفتن پیشرانه الکتریکی نوآورانه طراحی شده است. این بر اساس یک باتری ولتاژ با ولتاژ بالا خاص و جمع و جور است. برای اولین بار ، فناوری باتری انقلابی مبتنی بر شیمی آلی سلولهای مبتنی بر گرافن است و بنابراین زمین های نادر ، سمی و بی پروا مانند فلزات را از بین می برد. این امر باعث می شود که الکتروموبایی مستقل از سوخت های فسیلی باشد.
یک انقلاب مطلق همچنین بازیافت پذیری از طریق آهنگسازی است که به دلیل مادی بودن 100 ٪ قابل بازیافت است. به این ترتیب ، مرسدس بنز بر اهمیت زیادی از اقتصاد دایره ای آینده در بخش مواد اولیه تأکید می کند.

ظرفیت بار سریع استثنایی
علاوه بر چگالی انرژی از نظر نمایی بالا – در مقایسه با سیستم های باتری فعلی که می توانند به 1200 WH/لیتر برسند – این فناوری همچنین به لطف فناوری شارژ خودکار رفتار با ظرفیت شارژ سریع آن تحت تأثیر قرار می گیرد. این بدان معنی است که باتری در کمتر از 15 دقیقه شارژ خواهد شد. این فناوری نوآورانه همچنین از نظر فضا حداکثر انعطاف پذیری را امکان پذیر می کند: با حداقل محلی 94 میلی متر ، باتری از نظر ایده آل با مفهوم یک وسیله نقلیه با فضای فضایی مناسب است و به حداکثر رساندن فضای داخلی چند منظوره.
با ظرفیت تقریبی 110 کیلووات ساعت ، Vision AVTR اجازه می دهد تا طیف الکتریکی بیش از 700 کیلومتر. با بهبودی در حین رانندگی و ترمز ، باتری ولتاژ بالا را می توان با راندمان بیشتر نسبت به سیستم های ایجاد شده در هنگام رانندگی شارژ کرد و در نتیجه به راندمان انرژی بالای کل سیستم کمک می کند.

شاهکار کارایی
در مرسدس بنز ، در نظر گرفتن کارآیی بسیار فراتر از مفهوم درایو است ، با افزایش دیجیتالی شدن ، عملکرد تعداد زیادی از مصرف کنندگان به اصطلاح ثانویه نیز به صورت بازی و همچنین تأمین انرژی انرژی آنها ، بدون اینکه تأثیر منفی بگذارد ، وارد بازی می شود. قدرت رانندگی خود وسیله نقلیه. مصرف انرژی در هر عملکرد IT در حال حاضر یک هدف اصلی در توسعه تراشه های رایانه ای جدید است.
این روند در سالهای آینده با توسعه سنسورها و هوش مصنوعی در صنعت خودرو ادامه خواهد یافت. رویکرد عصبی الهام گرفته از بینایی AVTR ، از جمله به اصطلاح سخت افزار عصبی ، قول می دهد نیازهای قدرت سنسورها ، تراشه ها و سایر مؤلفه ها را به یک WATS کاهش دهد. آنها از جریان حافظه پنهان صفحات خورشیدی که در قسمت پشتی AVTR قرار دارند ، نیرو می گیرند. 33 عنصر سطح با حرکت چند جهته به عنوان “عکسهای بیونیک” عمل می کنند.

داخلی و بیرونی با هم ادغام می شوند
برای اولین بار ، مرسدس بنز با یک رویکرد طراحی کاملاً جدید در توسعه چشم انداز AVTR کار کرده است. مفهوم کل نگر رشته های طراحی داخلی ، بیرونی و UX را از طرح اول ترکیب می کند. درک انسان و انسان نقطه شروع یک فرآیند طراحی از داخل است. فرایند طراحی با تجربه مسافر شروع می شود و آگاهانه بر ادراک و نیازهای مسافران متمرکز می شود.
هدف ایجاد خودرویی بود که درک مسافران خود را گسترش می دهد. همچنین برای ایجاد یک فضای تجربه همهجانبه در آن بود که مسافران با یکدیگر ، وسیله نقلیه و مناطق اطراف آن به روشی منحصر به فرد در ارتباط هستند.

مواد بادوام
مناطق بزرگ مانند پوسته پشتی صندلی و آسمان با ساختار تغییر رنگ با الهام از دنیای رنگهای دریا تزئین شده است. بسته به نور ، ساخت رنگ از آبی تیره به آبی ظریف روشن تغییر می دهد. این صندلی ها با چرم سبزیجات Dinamica® تصفیه می شوند. Dinamica® اولین و تنها میکرو فیبر است که پایداری پایداری را در طول چرخه تولید تضمین می کند.
این ماده بازیافت شده است که از لباس های قدیمی ، پرچم ها و بطری های پلاستیکی حیوان خانگی ساخته شده است. در حین تولید ، توجه ویژه ای به کاهش انتشار آلاینده ها و مصرف کم مصرف می شود. به لطف تطبیق پذیری ، حداکثر عملکرد و کیفیت بالا ، Dinamica® برای استفاده در فضای داخلی اتومبیل های لوکس دنبال می شود. همچنین مقاومت در برابر لغزش برای مسافران روی صندلی ها. نرمی مواد به سرنشینان احساس “خانه خوش آمدید” می بخشد.کنترل بصری
چشم انداز AVR در حال حاضر با تجسم جریان انرژی و اطلاعات در محیط به لطف نورونهای دیجیتالی که از شبکه عبور می کنند ، از چرخ ها عبور کرده و به سمت منطقه عقب حرکت می کنند ، به رویکرد مسافران پاسخ می دهد. اولین تعامل در محفظه مسافر بین انسان و وسیله نقلیه از طریق واحد کنترل کاملاً بصری است: با قرار دادن دست خود بر روی کنسول مرکز ، محفظه Passengeger زنده می شود و وسیله نقلیه راننده را با HO یا تنفس او تشخیص می دهد. این در داشبورد و دست کاربر قابل مشاهده است.

دیدگاه AVR از این رو ارتباط بیومتریک با راننده برقرار می کند و آگاهی وی از محیط زیست را افزایش می دهد. نورونهای دیجیتال از داخل به خارج حرکت می کنند و جریان انرژی و اطلاعات را تجسم می کنند. به عنوان مثال ، هنگام رانندگی ، بیایید به خارج از وسیله نقلیه حرکت کنیم. هنگام تغییر جهت ، انرژی به سمت مربوط به وسیله نقلیه جریان می یابد.