در اینجا قابل اطمینان ترین خودرو 2022 | ، مطمئن ترین اتومبیل های سال 2022 – قیمت چربی است

مطمئن ترین اتومبیل در سال 2022

و اگر آماده پرش برای یک مدل کاملاً برقی نیستید ، بدانید که NIRO در نسخه های Hybrid و Plug -in نیز موجود است.

در اینجا قابل اطمینان ترین ماشین 2022 است

تعداد مصرف کنندگان غالباً منتظر نتایج نظرسنجی در مورد مطمئن ترین اتومبیل های موجود در بازار هستند. این امر به ویژه برای افرادی که پیش بینی می کنند مفید است. خوب ، سازمان دفاع انگلیس از مصرف کنندگان که به تازگی رتبه خود را کسب کرده است. این نیسان قشقی بود که مطمئن ترین ماشین سال 2022 را اعلام کرد.

آلن د جونگ

آلن د جونگ | ارسال شده در 31 ژانویه. 2023 |

زمان خواندن: 4 دقیقه

در نتایج سازمان کدام منجر به a تغییر اساسی : برای اولین بار در مدت زمان طولانی ، اینگونه نیست نه تویوتا و نه لکسوس که عنوان “قابل اطمینان ترین ماشین سال” را کسب می کند. گفته می شود ، افتخار ژاپنی ها به جز ، زیرا این بار دیگر یک ماشین از امپراتوری طلوع خورشید است زیرا این است نیسان قاشانی که امسال انتخاب شد ، که به همین دلیل در مورد آن بسیار طولانی می گوید کیفیت وسایل نقلیه از این مارک.

برای تعیین این نتیجه ، که منجر به50 بررسی.000 مشتری با خرید یک ماشین جدید در سال 2022 و همچنین با چند متخصص بخش. پاسخ ها منجر به این نتیجه گیری شد که این نیسان قشقی بود که تضمین می کرد قابلیت اطمینان بهتر. لازم به ذکر است که وضعیت قشقایی در انگلیس خاص است ، زیرا این SUV است بیشترین فروش ماشین مسافری در کشور. در نتایج بنابراین می تواند به عنوان در نظر گرفته شود قابل اعتماد.

تبلیغات برای خواندن زیر

این نوع نظرسنجی همیشه جالب است و به طور کلی نشانگر خوبی از قابلیت اطمینان یک مدل و/یا یک برند است. در نتایج خاص برای بلژیک با این حال نیست شناخته نشده, حتی اگر ، البته ، این نیز می تواند برای مصرف کنندگان در کشور ما مفید باشد.

نیسان قاشانی

برای ضمانت طولانی تر انتخاب کنید

زیرا اتومبیل نمایانگر a است سرمایه گذاری اساسی, همیشه مهم است که به یاد داشته باشید چگونه قابلیت اطمینان و خدمات باید هنگام خرید در نظر گرفته شود. یکی از توصیه های ارائه شده این است خوب است که مارک یا مدل خود را انتخاب کنید همچنین با توجه به ضمانت اعطا شده.

بنابراین ، در بلژیک ، شما به طور معمول می توانید روی a حساب کنید ضمانت 2 ساله و/یا 100.000 کیلومتر, اما که گاهی اوقات در مارک های خاص سخاوتمندانه تر است ، که اغلب برای انجام مصاحبه ها در یک گاراژ رسمی یا تأیید شده ارائه می شود. در خانه تویوتا, به عنوان مثال ، ضمانت گسترش می یابد 10 سال یا 200.000 کیلومتر. همانطور که می بینیم: بنابراین این پوشش سزاوار است که در هنگام خرید ، به آن بپردازد ، به خصوص در زمانی که افراد قصد دارند خودروهای خود را طولانی تر و طولانی تر نگه دارند.

وسیله نقلیه بعدی شما چه خواهد بود ?

مطمئن ترین اتومبیل در سال 2022

مطمئن ترین اتومبیل در سال 2022

شما یک وسیله نقلیه جدید خریداری می کنید اما نمی دانید کدام یک را انتخاب کنید? بسیاری از مارک ها و مدل های موجود در بازار انتخاب را دشوارتر می کنند.

ما لیستی از مطمئن ترین اتومبیل هایی را که در نمایندگی ها پیدا خواهید کرد ، تهیه کرده ایم. این فقط برای تعیین اینکه کدام بهترین نیازها و بودجه شما را برآورده می کند باقی خواهد ماند !

Toyota RAV4

محبوب ترین در کبک ، تویوتا RAV4 – دقیقاً مانند کل محدوده تویوتا است ! – قابلیت اطمینان افسانه ای را ارائه می دهد و کاملاً شایسته جایگاه خود در لیست ما است !

بنابراین ، RAV4 یکی از قوی ترین مکانیک های صنعت را ارائه می دهد ، به این معنی که این نیز بهره وری قابل توجه انرژی را ارائه می دهد. علاوه بر این ، RAV همچنین در نسخه هیبریدی و هیبریدی موجود است ، همچنین قابلیت اطمینان به هر آزمایش و همچنین نیرویی را ارائه می دهد که می تواند به 302 اسب بخار برسد !

اگر به دنبال یک SUV بزرگ و همه کاره هستید

سه چهارم قبل از Toyota RAV4 2022

مزدا CX-9

به وسیله نقلیه با 3 ردیف صندلی نیاز دارید ? Mazda CX-9 نه تنها تصفیه شده ترین مدل در رده خود است ، بلکه از کیفیت تولید آن ، قابلیت اطمینان آن و همچنین برای تضمین های مسافت پیموده شده نامحدود آن نیز متمایز است !

اگر به دنبال یک ارزش استثنایی برای پول هستید که سالهاست که خود را اثبات کرده است ، CX-9 کاندیدای کاملی است !

نمای جانبی Mazda CX-9 2022

سوبارو

از نظر مهارت های خارج از جاده ، Subaru Crosstrek در صدر دسته قرار دارد و کیفیت مواد آن و اجزای الکترونیکی آن باعث می شود که مدلی باشد که به شما اجازه نمی دهد به زودی سقوط کنید !

علاوه بر این ، علاوه بر ارائه ظرفیت های بزرگ 4 × 4 ، این مدل ، در نیمه راه بین یک ماشین و یک SUV ، یک وسیله نقلیه خانوادگی است که به دلیل کابین همه کاره و جادار و همچنین به دلیل قیمت بیشتر آن منطقی است.

بیایید آن را نزدیکتر ببینید و خواهید دید که این خصوصیات زیادی دارد و به طور کامل شایسته جایگاه خود در لیست ما از مطمئن ترین اتومبیل ها است !

نمای جانبی Subaru Crosstrek 2022 در یک جاده نورد

تویوتا هایلندر

واسطه ای بسیار محبوب که دیده می شود ، تویوتا Highlander تمام دارایی های موجود را دارد تا سالها رضایت کامل را به شما ارائه دهد ، زیرا مدل های سالخورده ای که ما هنوز هم به طور مرتب در جاده ها قرار می گیریم !

بسته به مدل قادر به پذیرش 7 یا 8 سرنشین است ، Highlander مانند RAV4 ، کاهش ترکیبی از کارآمدترین آنها را ارائه می دهد.

اگر به دنبال یک SUV میانی هستید که بهره وری قابل توجهی از انرژی ، تطبیق پذیری عالی و قابلیت اطمینان افسانه ای را ارائه می دهد ، نمی توانید با یک Highlander Toyota اشتباه بگیرید !

نمای سه چهارم از Toyota Highlander 2022

بینش هوندا

ناشناخته ، با این حال ، بینش هوندا کاملاً سزاوار توجه شما است ! مدل هوندا منحصراً ترکیبی ، این بینش نه تنها با قابلیت اطمینان استثنایی ، بلکه محفظه مسافر تصفیه شده آن و عملکرد جالب آن نیز مشخص می شود.

متأسفانه ، این بینش در کاتالوگ هوندا در سال 2022 تجدید نشد. بنابراین این شانس شما برای گرفتن یکی از آخرین نسخه های 2021 باقی مانده است !

مزدا MX-5

بیش از 30 سال در جاده های ما ، مزدا MX-5 که به عنوان مزدا میاتا شناخته می شود ، قابلیت اطمینان تجسم یافته است ! ماشین Biplace با قیمت مناسب و ترکیب سبک و رانندگی اسپرت ، موتور کارآمد 181 اسب بخار را ارائه می دهد در حالی که باقی مانده سوخت کمی باقی مانده است.

چنین ماندگاری در دنیای خودرو ، از جمله موارد دیگر ، این ماشین از جمله قابل اعتماد ترین مدل های صنعت است ! 099

نمای جانبی MX-5 2022 قبل از Mazda MX-5

تویوتا پریوس و پریوس نخست

تویوتا پریوس از زمان راه اندازی آن در سال 1997 معیار اتومبیل های هیبریدی بوده است ! مصرف سوخت استثنایی آن – عمدتا زیر 5.0 لیتر در 100 کیلومتر – رفتار جاده ای نمونه آن و همچنین قابلیت اطمینان بسیار زیاد آن تویوتا باعث می شود که آن را در همه سطوح به یک ماشین قابل توجه تبدیل کند.

اخیراً به خانواده تویوتا اضافه شده است ، Prius Prime نسخه هیبریدی قابل شارژ Prius است. با بهره وری نیرومند انرژی ، می تواند یک استقلال کامل از 1035 لیتر با یک سوخت پر از سوخت و همچنین استقلال حدود چهل کیلومتر در 100 ٪ Electric ارائه دهد.

نمای جلو و عقب از La Toyota Prius و Prius Prime 2022

Kia Niro EV

مدل های کیا از نظر قابلیت اطمینان خود را ثابت کرده اند و Kia Niro EV از این قانون نیز از این قاعده مستثنی نیست ! Niro EV با ارائه استقلال تقریبا 400 کیلومتر ، شما را با بسیاری از فناوری های روی صفحه و لذت رانندگی آن را اغوا می کند.

و اگر آماده پرش برای یک مدل کاملاً برقی نیستید ، بدانید که NIRO در نسخه های Hybrid و Plug -in نیز موجود است.

شما می خواهید در مورد وسایل نقلیه ذکر شده بیشتر بدانید ? به یکی از شاخه های برند جایزه در کبک بروید !