مرورگرهای اصلی وب را که بهترین مرورگر اینترنت 2022 است ، کشف کنید?

چه کسی بهترین مرورگر اینترنت 2022 است

شما می خواهید از تبلیغات اینترنتی لحظه ای استفاده کنید ?

مرورگر اینترنت

مرورگرهای اصلی وب را کشف کنید

آخرین اصلاح: 17 سپتامبر 2021

شما می خواهید اینترنت را مرور کنید ? برای انجام این کار ، شما باید از مرورگر وب استفاده کنید ، اما کدام یک ? این پانوراما موارد اصلی و همچنین ویژگی های آنها را ارائه می دهد.

پيش نياز

 • اتصال به اینترنت داشته باشید
پانوراما

مرورگرهای وب نرم افزار هستند برای مرور اینترنت و نمایش صفحات وب. برای استفاده از آنها, تجهیزات شما باید به اینترنت وصل شوند. با این حال ، تعداد زیادی از مرورگرهای رایگان وجود دارد برخی از داده های شخصی شما بهتر محافظت می کنند.
توصیه می کنیم چندین مرورگرها را روی دستگاه خود نصب کنید زیرا برخی از سایت ها روی یک یا دیگری بهتر کار می کنند. سرانجام ، بدانید که برای استفاده در بهترین حالت ، شما مجبور خواهید بود در برای به روز رسانی به طور منظم !

6 مرورگر اصلی وب

برای بارگیری آن روی نام ابزار مورد نظر خود کلیک کنید.

Chrome: ساخته شده توسط Google

توسعه یافته توسط گوگل در سال 2008 ، تحت اکثر سیستم عامل ها فعالیت می کرد: ویندوز ، مکوس ، لینوکس ، اندروید و iOS/iPados.
کاربران به طور کلی از سرعت استفاده و بسیاری از ویژگی ها ، برنامه ها و برنامه های افزودنی موجود در آن قدردانی می کنند.

سافاری: فقط در اپل

توزیع شده توسط سیب و فقط برای محصولات اپل (MacOS ، iOS ، iPados) موجود است.
سافاری ادعا می کند بسیار سریع و قابل تنظیم است.
اپل در تمام دستگاه های خود سافاری را فراهم می کند. شما به طور معمول نیازی به بارگیری آن ندارید.

Mozilla Firefox: داده های شخصی را تضمین می کند

ساخته شده توسط بنیاد موزیلا و داوطلبان زیادی آن. در بیشتر سیستم عامل ها موجود است. او همچنین بسیاری دارد امکانات وت الحاق و به نظر می رسد مشهور محافظت از داده های شخصی.

برای دانستن بیشتر, با آموزش ما مشورت کنید: نصب و استفاده از ویندوز-ویندوز

لبه: ویرایش شده توسط مایکروسافت

مرورگر وب شرکت مایکروسافت, از قبل در دستگاه های ویندوز نصب شده است. از سال 2015 وجود داشته و جایگزین اینترنت اکسپلورر به روز شده و بنابراین ناامن است. Microsoft Edge همچنین تحت MacOS ، Android و iOS کار می کند.
او همچنین ارائه می دهد ابزارهای یکپارچه برای کمک به شما در طی خرید آنلاین.

اپرا: یک VPN را ادغام می کند

مرورگر نروژی که در سال 1995 ایجاد شده است ، Opera نیز تحت ویندوز ، لینوکس ، MacOS ، iOS یا Android کار می کند. او یکی از اولین کسانی بود که تأسیس کرد زبانه برای تسهیل ناوبری. مزیت او ? او دارای یک VPN یکپارچه با خیال راحت.

شجاع: بدون تبلیغات و محافظت از حریم خصوصی

متن باز, شجاع بیش از همه به دنبال محافظت با پیش فرض ردیاب ها و تبلیغات. تحت ویندوز ، لینوکس ، مکوس ، iOS یا Android کار می کند.

دانستن

 • برای نصب یک مرورگر وب, آن را بارگیری کنید ، سپس Dبا کلیک کردن برای راه اندازی آن در پرونده نصب در دستگاه خود. سرانجام دستورالعمل ها را دنبال کنید.
 • نوار آدرس اغلب با منطقه جستجو ادغام می شود. برای دسترسی مستقیم به آن می توانید آدرس یک سایت یا یک صفحه وب را وارد کنید. بلکه کلمات کلیدی را نیز برای راه اندازی جستجو تایپ کنید. در این حالت ، صفحه ای از نتایج نمایش داده می شود ، موتور جستجوی پیش فرض انتخاب شده در مرورگر شما.

چه کسی بهترین مرورگر اینترنت 2022 است ?

بهترین مرورگر اینترنت

یک مرورگر اینترنت نرم افزاری است که به شما امکان می دهد وب سایت ها را نمایش دهید. بنابراین یک ابزار اساسی برای مرور کردن اینترنت است. بسیاری از مرورگرهای وب وجود دارند: تصمیم گیری بین آنها دشوار است. مقایسه ما را برای دانستن خصوصیات و نقاط قوت هر یک کشف کنید !

 • ضروری
 • Google Chrome به طور کلی به نظر می رسد سریعترین مرورگر اینترنت.
 • Firefox یک است مرورگر بسیار ایمن, که محافظت کامل از داده های شخصی را فراهم می کند.
 • Edge تکامل اینترنت اکسپلورر است. این نرم افزار مایکروسافت یک است مرورگر اینترنت سبک و سریع.
 • سافاری ، مرورگر اپل ، نرم افزار است کامل و همه کاره.

تماس رایگان

تست واجد شرایط بودن – ADSL و فیبر

یک مشاور به شما کمک می کند تا شریک زندگی مناسب ترین خانه خود را پیدا کنید

مقایسه: انتخاب ما از بهترین مرورگرهای وب 2022

انتخاب یک مرورگر خوب اینترنت مهم است: این نرم افزاری است که می تواند تأثیر قابل توجهی در تمام خدماتی که در اینترنت مشورت می کنید ، مانند SVOD یا IPTV داشته باشید.

به شدت صحبت نمی شود بهترین مرورگر اینترنت. در واقع ، همه آنها نقاط قوت مختلفی دارند: سریعترین مرورگر لزوماً قابل تنظیم ترین نخواهد بود. بنابراین ما محبوب ترین مرورگرهای موجود در بازار را با توجه به چندین معیار مقایسه کردیم:

چه کسی بهترین مرورگر وب است ?

ناوگان سرعت شخصی سازی عکسبرداری محرمانه بودن امنیت
کروم ��اولین ��troisième ��اولین ��deuxth
سافاری ��deuxth ��deuxth ��troisième
حاشیه، غیرمتمرکز ��troisième ��troisième ��اولین
فایرفاکس ��deuxth ��اولین ��troisième
اپرا ��اولین ��deuxth

�� بنابراین, Google Chrome برنده بزرگ است از مقایسه ما ، هر دو بودن سریعترین و ارگونومترین مرورگر اینترنت. همچنین شخصی سازی آسان است و از کاربران اینترنت در برابر تهدیدهای آنلاین محافظت رضایت بخش ارائه می دهد.

برخلاف کروم ، Firefox مرورگر است که اصرار بر محافظت از داده های شخصی است از کاربران آن ، ضمن ارائه عملکرد مناسب در دسته های دیگر.

دسترسی Safari و Edge به راحتی ، ایمن و بارگیری سریع اکثر وب سایت ها.

سرانجام ، اپرا تا کنون است قابل تنظیم ترین مرورگر اینترنت : این به ویژه برای کاربران تأیید شده اینترنت در نظر گرفته شده است ، که قادر به اضافه کردن تمام ویژگی های مورد نظر خود هستند.

سرعت اتصال اینترنت شما بیشتر از مرورگر شما به جعبه اینترنت شما بستگی دارد: یک پیشنهاد اینترنتی خوب را مشترک کنید به شما امکان می دهد از a بهره مند شوید جریان سریع.

شما به دنبال یک پیشنهاد اینترنتی متناسب با نیازهای خود هستید ?

Google Chrome ، سریعترین مرورگر اینترنت

گوگل کروم یک مرورگر اینترنتی است که در سال 2008 توسط Google راه اندازی شده است. مرورگر به سرعت بسیار محبوب شد (تقریباً 70 ٪ از کاربران اینترنت استفاده می شود) و اغلب در نظر گرفته می شود بهترین مرورگر اینترنت 2022. در واقع ، مرورگر نه تنها است خیلی سریع و سبک بلکه به ویژه ارگونومیک.

با این حال ، Chrome همچنین خطاهای خاصی را ارائه می دهد که می تواند برای برخی از کاربران اینترنت ، به ویژه مدیریت داده های شخصی بسیار آزار دهنده باشد. گوگل دائمی داده ها را برای کاربران خود برداشت می کند و از آنها برای ارائه تبلیغات شخصی استفاده می کند.

Chrome به طور مرتب به روز می شود (هر ماه) ، با ویژگی های جدید یا تقویت امنیت: نظارت مداوم از این نرم افزار تا حدودی عملکرد بسیار خوب آن را توضیح می دهد.

بسیاری از پسوندها را می توان از طریق مرورگر اضافه کرد فروشگاه وب Chrome, به عنوان مثال برای مسدود کردن تبلیغات یا استفاده از VPN (شبکه خصوصی مجازی ، ابزاری برای ایمن سازی اتصال به اینترنت). Chrome همچنین این مزیت را دارد که کاملاً با همه برنامه های Google سازگار باشد ، به عنوان مثال Gmail. همچنین می توانید نمایه Chrome خود را هم در تلفن هوشمند و هم در رایانه به اشتراک بگذارید.

یک مرورگر اینترنت با موتور جستجو متفاوت است: بنابراین Google می تواند باشد با تمام مرورگرها استفاده می شود, برای Google Chrome رزرو نشده است.

سافاری: مرورگر وب MAC

سافاری یک مرورگر است توسط اپل ساخته شده است از سال 2003. به طور خودکار در تمام رایانه های MAC ادغام می شود.

این مرورگر ارائه می دهد امنیت بزرگ, در نظر گرفته شده است دومین ، سریعترین مرورگر اینترنت و ما هستیم بسیار ساده برای استفاده, حتی برای یک گشت و گذار نئوفیت. همچنین سازگاری زیادی با سایر محصولات اپل دارد: به ویژه از آن بهره می برددارای صدای بلند, که داده های ثبت شده در Safari را با بقیه دستگاه های اپل همگام می کند.

Safari مرورگر پیش فرض رایانه های MAC است ، اما همچنین کاملاً است سازگار با رایانه های ویندوز.

Microsoft Edge ، تکامل اینترنت اکسپلورر

Edge در سال 2015 اینترنت اکسپلورر را جایگزین کرد و اینترنت اکسپلورر به تدریج توسط مایکروسافت پشتیبانی نمی شود. مرورگر لبه اکنون است به طور پیش فرض در رایانه های ویندوز نصب شده است : بنابراین توسط بسیاری از کاربران اینترنت تحت ویندوز استفاده می شود. به لطف سازگاری عالی با سایر برنامه های مایکروسافت ، Edge را می توان در نظر گرفت بهترین مرورگر اینترنت ویندوز 10 و همچنین ویندوز 11.

Edge به دنبال جبران نقص اصلی اکسپلورر اینترنت ، به ویژه سرعت و ارگونومی است: رابط کاربری بیشتر از پیشینیان خود خالص تر است و عملکردهای نوآورانه جدید اضافه شده است ، مانند دستیار آواز Cortana یا حالت خواندن راحت تر برای چشمها. این هم یک است مرورگر اینترنتی سریع و در دسترس.

اگر Edge به طور پیش فرض به عنوان موتور جستجو از بینگ استفاده می کند ، می توان مرورگر را برای پیکربندی کرد از گوگل استفاده کنید. در اینجا نحوه انجام این کار آورده شده است:

 1. منوی “تنظیمات و به علاوه” را باز کنید و “تنظیمات” را انتخاب کنید
 2. دسترسی به “محرمانه بودن و خدمات”
 3. “نوار آدرس” را در پنجره “خدمات” ، در پایین صفحه باز کنید
 4. در قسمت “موتور جستجوی مورد استفاده در نوار آدرس” می توانید Google را انتخاب کنید

Mozilla Firefox ، مرورگر که از حریم خصوصی شما محافظت می کند

Firefox یک مرورگر وب است که در سال 2003 ظاهر شد. بر خلاف بسیاری از رقبای خود ، توسط یک شرکت بلکه توسط یک بنیاد توسعه نیافته است: بنابراین این نرم افزار منبع باز است ، به این معنی که کد آن توسط همه قابل دسترسی است. این بودجه توسط کمکهای کاربر تأمین می شود.

فلسفه این مرورگر ارائه یک است محافظت از داده های شخصی بزرگ : بسیاری از ابزارهای یکپارچه به طور خودکار ردیاب های اکثر وب سایت ها را مسدود می کنند. مرورگر وب همچنین نشان می دهد که آیا ایمنی رمز عبور مورد استفاده شما کافی نیست.

به لطف یک کاتالوگ پسوند بسیار بزرگ ، می توان مرورگر را سفارشی کرد.

شما می خواهید از تبلیغات اینترنتی لحظه ای استفاده کنید ?

اپرا: یک مرورگر اینترنت ساخته شده

اپرا در سال 1995 توسط اپرا نرم افزار ، یک شرکت فناوری اطلاعات نروژی راه اندازی شد. بنابراین مرورگر این فرصت را داشته است که طی سالها تکامل زیادی پیدا کند.

اپرا توسط سایر مرورگرهای اینترنتی متمایز است شخصی سازی عالی : بسیاری از مضامین و پسوندهای بصری را می توان از وب سایت رسمی مرورگر بارگیری کرد. با وجود همه این کارکردها ، اپرا یک مرورگر اینترنتی سبک و نسبتاً سریع است.

آ VPN رایگان و نامحدود در مرورگر گنجانده شده است ، تا با اطمینان بیشتری قایقرانی کنید.

مرورگرهای وب دیگر

فراتر از این پنج مرورگر اینترنتی ، گزینه های زیادی کمتر شناخته شده وجود دارد:

 • جبهه یک مرورگر وب است که یادآور اپرا است: بسیار کامل است و شخصی سازی آن آسان است که بتواند ویژگی های بیشتری را که برای شما مفید خواهد بود ، ادغام کنید.
 • شجاع, توسعه یافته در منبع باز ، یک مرورگر اینترنتی بسیار ویژه است: با یک مسدود کننده تبلیغاتی یکپارچه و همچنین ابزاری برای فشار آوردن به اتصالات امن ، بر احترام به حریم خصوصی تمرکز می کند. شجاع همچنین شامل یک حالت “TOR” است که به شما امکان می دهد به طور ناشناس حرکت کنید و به وب عمیق دسترسی پیدا کنید.
 • مرورگر حریم خصوصی حماسی همچنین یک ناوبری است که بر محافظت از داده های شخصی متمرکز شده است. تمام داده های ناوبری ذخیره شده به محض بسته شدن نرم افزار حذف می شوند.
 • ماکسون مرورگر است که توسط شرکت چینی با همین نام ساخته شده است. این به طور بومی شامل چندین کارکرد از جمله پیام رسانی و مسدود کننده تبلیغات است.

نحوه بارگیری یک مرورگر اینترنت ?

شما تعیین کرده اید بهترین مرورگر وب برای وضعیت شما ? شما فقط باید نصب کنید. در اینجا نحوه ساخت این دستکاری ، اغلب بسیار آسان است:

 1. به وب سایت رسمی مرورگر که نصب خواهید کرد بروید.
 2. سایت شما را به سمت دکمه “بارگیری” یا “نصب” راهنمایی می کند که باید روی آن کلیک کنید.
 3. پوشه ای را که در آن نصب کننده بارگیری کنید انتخاب کنید.
 4. صبر کنید تا بارگیری به پایان برسد.
 5. برنامه بارگیری را اجرا کنید: احتمالاً لازم است به او حقوق اعطا شود تا مرورگر تسویه شود.
 6. مرورگر وب نصب شده است: می توانید آن را پرتاب کرده و از آن برای دسترسی به اینترنت استفاده کنید.

آیا استفاده از چندین مرورگر اینترنت امکان پذیر است؟ ?

نصب امکان پذیر است چندین مرورگر اینترنت در همان رایانه : به عنوان مثال اگر به خصوص می خواهید مفید است از حریم خصوصی خود محافظت کنید. بنابراین ، با تغییر منظم یک مرورگر ، اطلاعاتی را که شرکت های مختلف برای شما ثبت می کنند محدود می کنید.

داشتن چندین مرورگر نصب شده نیز جالب است اگر می خواهید یک وب سایت یا یک وبلاگ را بصورت آنلاین قرار دهید: می توانید نمایشگر خود را آزمایش کنید و طرح آن در مرورگرهای مختلفی که احتمالاً کاربر اینترنت از آن استفاده می کند.

سرانجام ، اگر مرورگر اینترنتی شما از کار خود استفاده می کنید به دنبال بروزرسانی یا اشکال ، حداقل یک ثانیه مهم است نای نصب شده بر روی رایانه ، تا بتواند به اینترنت ادامه دهد.

با این حال ، باقی مانده است راحت تر برای استفاده از یک مرورگر واحد: تنظیمات برگزیده و موارد دلخواه شما همه در همان مکان ذخیره می شوند.

در صورت نصب چندین مرورگر وب ، لازم است انتخابی را انتخاب کنید که به طور پیش فرض باز شود:

 • بر ویندوز 10, فقط منوی “برنامه های پیش فرض” را در منوی Start باز کنید و مرورگر انتخاب شده را نشان دهید.
 • بر مک, منوی اپل ، سپس “تنظیمات سیستم” ، سپس “عمومی” را باز کنید. سپس می توانید “مرورگر وب پیش فرض” را تعیین کنید.

بهترین پیشنهادات جعبه را برای حرکت سریعتر به اینترنت کشف کنید !