ارائه اینترنت برای دانش آموزان 2022 – متخصص پول FR ، بازگشت به مدرسه 2022: بسته های اینترنتی بدون تعهد به دانش آموزان

بازگشت به مدرسه 2022: بسته های اینترنتی بدون تعهد برای دانش آموزان

اگر واجد شرایط دریافت فیبر نیستید ، با ADSL ، اینترنت بسیار پر سرعت تا 25 مگابایت در/، همان سرویس با توجه به تلفن فقط با فیبر و تلویزیون به عنوان گزینه دارید.

پیشنهاد اینترنت دانشجویی 2022

جعبه اینترنت با خدمات خوب و قیمت مناسب.

 • خانه
 • جعبه اینترنت
 • پیشنهادات اینترنتی برای دانشجویان 2022

دانشجویی بودن ، اصطلاحی که حاکی از بسیاری چیزها است …: استقلال ، دسترسی به اولین اشتراک های آن از جمله برق ، آب و اغلب اینترنت. معیارهای خرید و انتخاب شما متفاوت است ، به همین دلیل تأمین کنندگان جعبه های اینترنتی “ویژه” را برای شما ، دانشجویان ارائه می دهند.

در متخصص پول ، ما بهترین پیشنهادات را از شما دور خواهیم کرد تا جعبه اینترنت شما قطعاً دلیل انتخاب خوردن نودل هر شب نباشد !

در این راهنما:

 • پیشنهاد بازی دوگانه: بدون تلویزیون ذخیره کنید
 • جعبه بازی سه گانه: اینترنت + تلفن ثابت + تلویزیون
 • و بدون تعهد ..
 • نتیجه

پیشنهاد بازی دوگانه: بدون تلویزیون ذخیره کنید

Bouygues Telecom ، یکی از چهار بزرگترین ارائه دهنده دسترسی به اینترنت (FAI) ، فیبر مناسب Bbox را راه اندازی می کند.

این پیشنهاد سرعت حداکثر 400 مگابیت در ثانیه را برای بارگیری و 400 مگابیت در ثانیه در ارسال ارائه می دهد. برای مهمانی تلفن ، تماس های نامحدودی برای رفع فرانسه و بیش از 110 کشور برقرار خواهید کرد. با یک سال نامزدی ، این جعبه به مدت 12 ماه 15.99 یورو است تا به 30.99 یورو در ماه بروید.

Bouygues با همان قیمت نیز همان جعبه را ارائه می دهد اما با ADSL.

پیشنهادهایی که در فروش هستند ! اجازه ندهید این قیمت های خوب هزینه کنند.

جعبه بازی سه گانه: اینترنت + تلفن ثابت + تلویزیون

اگر می خواهید تلویزیون را در بسته خود قرار دهید تا با آخرین اخبار به روز باشید ، هرگز یک قسمت جدید را از دست ندهید و آخرین فیلم ها و مستندهای را تماشا کنید ، با این پیشنهادات بازی سه گانه مشورت کنید:

رایگان

اپراتور رایگان فیبر انقلاب Freebox را با سرعت رو به بالا تا 600 مگابایت در ثانیه و سرعت نزولی تا 1 گیگابایت در ثانیه به اشتراک گذاشته شده و 1 گیگابایت بر ثانیه در هر تجهیزات به شما ارائه می دهد. با توجه به تلفن ثابت ، از تماس های نامحدود به ثابت و موبایل فرانسه + ثابت بیش از 110 مقصد استفاده کنید. برای قسمت تلویزیونی ، بیش از 280 کانال تلویزیونی شامل و هارد 250 گیگابایتی خواهید داشت. قیمت آن 19.99 یورو در هر ماه به مدت 1 سال است تا به 44.99 افزایش یابد. قیمتی که از دست نمی رود !

نارنجی

اپراتور تاریخی ، نارنجی ، فیبر زنده خود را به شما ارائه می دهد. در تبلیغ با 19.99 یورو و یک تعهد 12 ماهه.

خدمات ارائه شده چیست ? تلویزیون شامل 50 کانال ، با دسته ها شامل یا اختیاری است. با توجه به تلفن ثابت ، تماس های نامحدودی با ثابت و موبایل خواهید داشت. برای سرعت اتصال ، شما یک اتصال متقارن 400 مگابایت در ثانیه دارید.

به عنوان یک ارائه دهنده جایگزین دسترسی به اینترنت ، Coriolis Telecom ، همچنین جعبه فیبر خود را دارد و ADSL دارای 19.99 یورو در هر ماه است ، با تعهد یک ساله.

با فیبر ، از طریق فیبر با سرعت بسیار بالا تا 1 گیگابایت در ثانیه خواهید داشت. از طریق تلفن: تماس های کنتور یا تماس های نامحدود به رفع France +75 مقصد و قسمت تلویزیونی اختیاری را فراخوانی می کند. همه اینها تا 19.99 6 ماه اول ، سپس 30.99 یورو در ماه.

اگر واجد شرایط دریافت فیبر نیستید ، با ADSL ، اینترنت بسیار پر سرعت تا 25 مگابایت در/، همان سرویس با توجه به تلفن فقط با فیبر و تلویزیون به عنوان گزینه دارید.

و بدون تعهد ..

زندگی دانشجویی لزوماً به شما اجازه نمی دهد تا یک سال درگیر شوید. اما جعبه های غیر الزام آور ارزان قیمت وجود دارد که به ترتیب توسط Red و SOSH ارائه شده است ، به ترتیب مارک های کم هزینه SFR و Orange.

جعبه SOSH – فیبر /ADSL

بسته به صلاحیت خود ، می توانید انتخاب ADSL یا فیبر را با یک قیمت واحد ارائه دهید: 19.99 یورو در ماه به مدت یک سال ، سپس 29.99 یورو. پیشنهاد بدون تعهد ، هیچ چیز مانع از خاتمه شما پس از یک سال برای انتخاب اشتراک ارزان تر می شود.

LiveBox 4 شامل 300 مگابایت در ثانیه جریان صعودی و 300 مگابایت در ثانیه جریان نزولی ، تماس های نامحدود به ثابت و به 100 کشور و تلویزیون شامل (72 کانال).

به نوبه خود ، Red by SFR ADSL (اینترنت + تلفن ثابت + تجربه تلویزیون) را بدون تعهد ، با 17 یورو در ماه ، با 1 ماه ارائه می دهد. فیبر گران تر خواهد بود: 23 یورو در هر ماه ، اما همچنین با 1 ماه ارائه شده.

نتیجه

معاملات در بازار فرانسه بی نهایت است. برای انتخاب بین پیشنهادهای زیادی ، نکته مهم این است که با در نظر گرفتن خدمات ارائه شده توسط هر تأمین کننده و همچنین قیمت های آنها ، چه چیزی را می خواهید بدانید. برای یافتن یکی از مواردی که بیشتر از همه مناسب برای شما باشد ، از مقایسه جعبه اینترنت ما دیدن کنید.

یادآور : همچنین می توانید به گزینه های رایگان مراجعه کنید: وای فای FAC یا کتابخانه یا حتی نوار گوشه ای ، اما بدانید که اتصال شما ایمن نخواهد بود.

محصولات

پس انداز کردن. راحت تر از همیشه است.

ما متخصص پول هستیم ، متخصصان امور مالی شما. ما بازارها را در سراسر فرانسه مقایسه می کنیم تا بهترین قیمت ها را برای شما پیدا کنیم ، هر اتفاقی که می افتد.

بازگشت به مدرسه 2022: بسته های اینترنتی بدون تعهد برای دانش آموزان

شما به دنبال یک برنامه خوب برای نصب اینترنت در محل اقامت دانشجویی خود هستید ? امروز ما از شما دعوت می کنیم تا سه پیشنهاد بهترین موجود در بازار را کشف کنید تا شما را به یک جعبه غیر اتصال مجهز کند. بین جعبه نارنجی SOSH ، جعبه قرمز یا Freebox Pop ، حداکثر از خدمات با قیمت پایین لذت می برید در حالی که آزاد هستید که حرکات خود را جابجا کنید. تمام جزئیات در بقیه این مقاله:

Sosh of Orange Box: اقتصادی ترین جعبه عدم هماهنگی لحظه ای

در ارتقاء تا 26 سپتامبر ، ساعت 8 صبح ، جعبه SOSH نارنجی اقتصادی ترین است از سه پیشنهاد. آنجا SOSH Box در واقع با قیمت کوچک 14.99 یورو در ماه در دسترس است به مدت 12 ماه ، پس از آن شما به قیمت استاندارد 19 باز خواهید گشت.99 € در ADSL یا 29.99 یورو در ماه فیبر.

تبلیغی SOSH

اگر این اشتراک اینترنتی بدون علاقه به شما علاقه مند باشد ، از این مزیت بهره مند می شوید:

 • فیبر با سرعت بسیار بالا در شبکه نارنجی حداکثر 300Mbits/s برای بارگیری و 300Mbits/s در ارسال (موجود در ADSL در مناطق غیر پوشیده شده نه فیبر)
 • یک خط تلفنی با تماس های نامحدود به سمت ثابت به کلانشهر فرانسه ، DOMS و بیش از 100 مقصد بین المللی
 • یک جعبه با Wi-Fi هوشمند.
 • برنامه تلویزیونی نارنجی (در صورت درخواست) با انتخاب کانال هایی که در تلفن همراه ، رایانه لوحی و رایانه شخصی قرار دارد … اما در تلویزیون شما نیست
 • گزینه رمزگشایی تلویزیون (5 یورو در ماه) با دسترسی به انتخاب گسترده ای از کانال ها در تلویزیون ، موبایل ، رایانه لوحی و رایانه شخصی.

دارایی دیگر ، بOX SOSH بدون هزینه راه اندازی ارائه می شود. با این حال ، شما باید 50 € برای هزینه های خاتمه تهیه کنید.

جعبه قرمز بدون تعهد از قرمز توسط SFR !

یکی دیگر از بسته های اینترنتی بدون تعهد جالب در بازار ، جعبه قرمز. در تأمین کننده کم هزینه SFR به شما امکان می دهد از پیشنهاد جعبه کم در حالی که رایگان باقی مانده است. سرعت بالا جعبه قرمز فقط با 17 یورو در هر ماه ارائه می شود ، اجاره جعبه گنجانده شده است. آنجا فیبر نوری با سرعت 23 € در ماه با سرعت حداکثر 1 گیگابایت در ثانیه برای بارگیری و 700 مگابایت در ثانیه در اعزام یا سرعت بسیار بالا با سرعت جریان تا 1 گیگ بر ثانیه برای بارگیری و 100 مگابایت در ثانیه در ارسال. هر فناوری مورد استفاده هر چه باشد ، هزینه فعال سازی فاکتور قرمز 39 و 49 یورو برای هزینه های خاتمه.

فیبر جعبه قرمز

.با انتخاب جعبه قرمز ، خواهید داشت:

 • اتصال اینترنتی با a سرعت جریان حداکثر 1 گیگابایت برای بارگیری
 • یک خط ثابت با نامحدود برای تماس های شما به ثابت و موبایل در کلانشهر فرانسه و دوران, و همچنین به سمت از بیش از 100 کشور ثابت شده است
 • دسترسی به تلویزیون با 35 کانال به لطف رمزگشایی اتصال (29 یورو برای خرید) در تلفن های هوشمند ، رایانه لوحی و رایانه شخصی/Mac یا در تلویزیون مشاهده می کنید
 • فضای ذخیره سازی ابری SFR از 10 گیگابایت

Freebox Pop: پیشنهاد اینترنت رایگان از رایگان

سرانجام, رایگان همچنین ارائه می دهد جعبه اینترنت بدون تعهد به ارتقاء به مدت یک سال. این در واقع Freebox Pop است که با نرخ حسی 29.99 یورو در ماه ، سپس با 39.99 یورو در ماه پس از 12 ماه به بازار عرضه می شود.

پاپ آزاد

با انتخاب این جعبه تبلیغی ، خواهید داشت:

 • اتصال به اینترنت تا 5 گیگابایت در ثانیه با سرعت رو به پایین و 700Mbits/s با سرعت هرس.
 • یک خط تلفنی با تماس های نامحدود به موبایل در سرزمین اصلی فرانسه ، DOM و برخی از مقصد بین المللی و همچنین ثابت های بیش از 110 مقصد
 • دسترسی به تلویزیون با بیش از 220 کانال تلویزیونی
 • سریال کانال + ارائه شده به مدت 1 سال
 • سرویس رایگان Ligue 1 Uber می خورد

هزینه های فعال سازی و خاتمه مبلغ یکسان و مبلغ 49 یورو.