بهترین برنامه های دوست یابی در سال 2022 کدام است?, سایت دوست یابی: بهترین سایت ها برای یافتن عشق – Le Parisien

سایت دوست یابی: بهترین سایت ها برای یافتن عشق

Contents

مفهوم ? برنامه دوستیابی ، Happn تا حد زیادی مبتنی بر اصل جغرافیا است و به شما امکان می دهد با مشخصات افرادی که هر روز در خیابان ملاقات می کنید ، در محل کار ، در حمل و نقل عمومی ، در فروشگاه ها مشورت کنید … شما می توانید روی یک ناشناخته چشمک بزنید و سپس کشف کنید که شخص حساب شادی دارد. بنابراین یک طرف “زندگی واقعی” برجسته تر از سایر برنامه های دوست یابی وجود دارد. Homos و Heteros می توانند از برنامه استفاده کنند. +: هنگامی که شخصی که در داخل برنامه مشخص شده است ، می توانید مشخصات آنها را دوست داشته باشید: اگر آنها نیز همین کار را انجام دهند ، می توانید در تماس باشید: این سیستم Cruch است. در نسخه رایگان برنامه ، تعداد لایک های روزانه محدود است. برای باز کردن همه چیز ، شما باید در Happn Premium مشترک شوید که 22.99 یورو در هر ماه هزینه دارد ، 71.99 یورو به مدت شش ماه یا 95.99 یورو به مدت 12 ماه. اینجا را کلیک کنید به برنامه Happn دسترسی پیدا کنید

بهترین برنامه های دوست یابی در سال 2022 کدام است ?

برنامه های دوستیابی موبایل لژیون هستند ، اما همه آنها نیستند. یکی از مواردی را که با توجه به نیاز ، خواسته های خود و معیارهای جستجوی خود در سال 2022 مناسب است ، کشف کنید.

بهترین جلسه برنامه ها

خدمات مربوط به افرادی که به دنبال عشق یا یک گذر ساده هستند تقریباً از ابتدای اینترنت بوده است. این پیشنهاد به طور قابل توجهی غنی شده است و بسیاری از این سیستم عامل ها یک برنامه تلفن همراه ایجاد کرده اند. ده ها ، حتی صدها نفر ، بیشتر ژنرالیست ها به تخصصی ترین آنها وجود دارد. ما مواردی را انتخاب کرده ایم که جالب ترین آنها را به نظر می رسد. لیست ما متنوع است تا تعداد زیادی از نیازها را تأمین کند. بنابراین چه کاربردی را شروع خواهید کرد ?

بهترین برنامه های جلسه عمومی

در این سرویس ها ، تمام پروفایل شانه ها را می مالند. همچنین می توانید با شرکای بالقوه ای که بیش از همه به دنبال یک ماجراجویی جدی هستند و همچنین برای کاربرانی که فقط یک شب علاقه مند به یک شب هستند ، روبرو شوید.

متقاضی

متقاضی

سرویس فرانسوی متقاضی به ویژه توسط زنان مورد تحسین قرار می گیرد ، زیرا آنها کسانی هستند که در این سکوی قدرت دارند. مردان فقط می توانند علاقه خود را به زنانی که می خواهند با آنها مبادله کنند ، اشاره کنند ، بنابراین ، آنها تصمیم می گیرند که آیا بحث را باز می کنند. آنها البته می توانند با قرار دادن پروفایل در سبد خود ، اولین قدم را بردارند.

نتیجه: رقابت می تواند خشن باشد متقاضی. اما این یک مرجع در این بخش در فرانسه است ، با تعداد بسیار زیادی از ثبت نام کنندگان ، از جمله تعداد بیشتری از زنان نسبت به سایر برنامه ها.

بارگیری برنامه Adopte – دوست یابی برای Android

★ (95296 رای) | سبک زندگی

نسخه 4.10.0 | توسعه دهنده GEB AdoptAguy | بروزرسانی در تاریخ 05/22/2023

قصبه

قصبه

Tinder به یک پدیده واقعی فرهنگ پاپ تبدیل شده است ، نمادی از Uberization عشق و رابطه جنسی. این برنامه اصل کشیدن (اسکن) را به سمت چپ یا سمت راست محبوب کرده است تا نشان دهد که یکی به نمایه کاربر علاقه مند است. این به وضوح بیشتر از کیفیت را بر روی کمیت قرار می دهد. ما اغلب به موقعیت هایی می رسیم که در آن حتی بعد از “مسابقه” به گفتگو نمی پردازیم و بسیاری از پروفایل ها غیرفعال هستند.

تیندر در ابتدای کار 100 ٪ رایگان بود و سپس به عنوان ویژگی های پرداخت شده اضافه شد ، سپس یک اشتراک. ناگهان ، کاربران رایگان در مقایسه با کسانی که به پرداخت هزینه می روند ، ناتوان هستند. واقعیت این است که برنامه Tinder یک رابط جذاب ارائه می دهد و پروفایل های زیادی در آنجا وجود دارد. گزینه خوب اگر نیازهای جستجوی و معیارهای جستجوی خود را تعریف نکرده اید.

بارگیری برنامه Tinder – دوستیابی برای Android

★ (5833785 رای) | ملاقات کرد

نسخه 14.9.0 | توسعه دهنده Tinder | بروزرسانی در تاریخ 05/15/2023

لوو

لوو

Lovoo از نظر “مطابقت” بر اساس سیستمی شبیه به Tinder است ، اما یک عملکرد چت ویدیویی اضافه می کند که به شما امکان می دهد قبل از یک جلسه IRL فراتر از پیام های متنی ساده بروید. این ابزار ایده آل است اگر شما ترجیح می دهید با مخاطبی که اعتبار خود را تأیید کرده اید و برای چترولت از طریق ویدیو مبادله کنید. حتی می توان یک نمایش ویدئویی برای ادغام در نمایه برای ایستادگی از دیگران و جلب توجه فتوحات آن ایجاد کرد.

قالب ویدیویی تعهد می کند ، عموم لوو نسبتاً جوان است ، شما ممکن است در یافتن پروفایل در گروه های سنی بالاتر مشکل داشته باشید. گپ ویدیویی همچنین خطر نمایشی گرایی است ، اما این پدیده محدود است.

بارگیری برنامه Lovoo – دوستیابی برای Android

توسعه دهنده LOVOO GMBH | بروزرسانی در تاریخ 05/23/2023

میوه

میوه

امسال در Vogue ، Fruitz رویکرد متفاوتی را برای جلسات امتحان می کند. این که آیا شما به دنبال یک رابطه جدی هستید ، یک لیوان شراب در تراس یا بیشتر ، اگر جرات ندارید با کلمات آن را بگویید ، فقط با یکی از این چهار میوه آن را بگویید: �� ������.

اگر مطابقت (“اسموتی”) وجود دارد ، از صدها پیشنهادی سؤالی را انتخاب کنید و قبل از شروع بحث با جلسه خود به آن پاسخ دهید. اگر برخی از آنها شایان ستایش باشند ، برخی دیگر ممکن است شما را ترغیب کنند که خواسته های پنهان خود را فاش کنید.

Fruitz رایگان است ، اما اشتراک Premium Fruitz از 10.99 یورو برای مدت یک ماه ارائه می شود. دو فرمول اشتراک 6 ماهه و 12 ماهه نیز به شما ارائه می شود.

بارگیری برنامه Fruitz – دوست یابی برای Android

توجه: ★★★★ (26162 رای) | سبک زندگی

نسخه 3.8.0 | توسعه دهنده Flashgap | بروزرسانی در تاریخ 05/23/2023

لولا

لولا

بعد از OkCupid ، Tinder یا Meetic ، شرکت Match Hinge ایجاد کرد. در حال حاضر فقط به زبان انگلیسی در دسترس است ، برنامه از شما سؤالاتی می پرسد (گاهی اوقات خنده دار ، گاهی جدی) که برای یافتن یک چنگال باید به آنها پاسخ دهید.

علاقه ? شما می توانید بر خلاف Tinder چه کسی شما را دوست داشته باشد. برنامه دوستیابی برای افرادی که مایل به ترک برنامه های دیگر ژانر هستند فراگیرتر و مناسب تر است. اگر از نسخه حق بیمه عبور کنید ، قیمت ماهانه بسیار بالا است.

بارگیری Hinge Dating: برنامه دوستیابی برای Android

توجه: ★★★ ★ (237006 رای)

Hinge Developer ، Inc. | بروزرسانی در تاریخ 05/15/2023

خوشحال

خوشحال

هاپن یک برنامه جلسه فرانسوی است که مفهوم جغرافیا را بیش از سایرین سوق می دهد. در اینجا ، این سیستم قادر به ارائه پروفایل هایی در واقع در این نزدیکی نخواهد بود. با این وجود ، او مطمئن است که افرادی را که قبلاً توانسته اند در تماس باشند ، قرار دهد: در حمل و نقل ، خیابان ، یک عصر … اگر در همان مکان ها مرتباً ، این نکات متداول برای بهره برداری است. برنامه دقیقاً از مکانهایی که از آن عبور کرده اید ، دقیقاً به شما اطلاع می دهد.

از دیگر ویژگی های دیگر ، ما تماس های Visio را برای مکالمه در فیلم ، سیستم صدور گواهینامه پروفایل و ترجیحا فیلترها پیدا می کنیم. برای آرامش بیشتر ، نمی توانید با مشخصاتی که خود را تأیید نکرده اید ، مانند سایر سیستم عامل ها ، با شما تماس بگیرید. مفهومی که مطمئناً امکانات را محدود می کند ، اما این امر قدرت آن را نیز می بخشد: Happn انتخابی تر از Tinder یا دیگران است و ما می توانیم به پروفایل های ارائه شده علاقه مند باشیم.

Download Happn – برنامه دوستیابی برای Android

★ (1688924 رای) | سبک زندگی

نسخه 28.3.0 | Happn Developer | بروزرسانی در تاریخ 05/22/2023

بهترین برنامه ها برای یافتن عشق

برخی از برنامه ها در جلسات با هدف ایجاد یک رابطه جدی تخصص دارند. این بدان معنا نیست که شما نمی توانید عشق را از طریق یک برنامه جلسات عمومی تر مانند AdopteUnmec پیدا کنید ، اما این خدمات به شما امکان می دهد اولین مرتب سازی کنید و وقت خود را با کاربرانی که فقط بدون روز بعد به دنبال داستان می گردند ، هدر ندهید.

اونس

برنامه یک بار اروپایی بر روی جلسات متمرکز است که می تواند به یک رابطه جدی منجر شود. و برای انجام این کار ، او برنامه های محبوب مانند Tinder را پشت سر می گذارد ، که با محدود کردن تعامل با سایر پروفایل ها به کمیت و نه کیفیت شرط می بندد. بدون کشیدن و مشاوره در پروفایل کانال در اینجا ، OCE هر روز یک پیشنهاد پروفایل واحد را برای کاربران خود ارسال می کند. شخصی که دریافت می کنید ، خودتان را ارائه می دهد که نمایه خود را ارائه می دهد. اگر همه مشخصات دیگری را دوست دارند ، مسابقه برگزار می شود و می توانید بحث کنید.

گزینه بسیار خوبی اگر وقت زیادی برای صرف جستجوی شریک زندگی ندارید و نمی خواهید بحث های استریل را چند برابر کنید ، بلکه بیشتر روی پروفایل هایی تمرکز کنید که به نظر می رسد ارزش ماندگاری در آنجا را دارند. OCE هم برای همجنسگرایان و همجنسگرایان سازگار است.

یک بار بارگیری کنید – سلام برنامه دوست یابی برای Android

★ (332179 رای) | ملاقات کرد

نسخه 3.81 | توسعه دهنده یک بار دوستیابی Ag | بروزرسانی در تاریخ 12/19/2022

وابسته به

شما لزوماً از Meetic شنیده اید ، سرویس دوست یابی فرانسوی 20 سال است که در چشم انداز وب بوده است. برنامه تلفن همراه در مقایسه با آنچه رقابت ارائه می دهد ارگونومیک نیست ، اما عملکردی باقی مانده است. ثبت نام به خودی خود رایگان است ، اما برای باز کردن ویژگی ها باید اشتراک بپردازید ، حتی یک اساسی. بدون پرداخت هزینه قصد استفاده از آن را ندارید و قیمت ها داده نمی شود.

با وجود این مدل اقتصادی ، تعداد مشترکین همچنان زیاد است و انواع خوبی از پروفایل ها وجود دارد ، به طور کلی به دنبال جلسات جدی است. رویدادها ، عصرها و کارگاههای آموزشی بین اعضا نیز در شهرهای بزرگ برای تسهیل جلسات سازماندهی می شوند. باز هم ، شما باید برای شرکت در پرداخت هزینه بروید. بنابراین ، Meetic برای افرادی که آماده هستند بودجه قابل توجهی را برای جستجوی عشق اختصاص دهند ، محفوظ است.

بارگیری Meetic – عشق و جلسه برای اندروید

★ (122467 رای) | ملاقات کرد

نسخه 5.95.2 | توسعه دهنده ملاقات | بروزرسانی در تاریخ 05/25/2023

ادارلینگ

ادارلینگ

مانند Meetic ، Edarling یک سرویس دوستیابی حق بیمه So -Called است که دسترسی به ویژگی های اصلی پرداخت می شود. یک آزمایش شخصیتی بسیار طولانی در هنگام ثبت نام انجام می شود ، که اطلاعات آن برای الگوریتم استفاده می شود تا شما را با افرادی که او با جستجوی شما سازگار است ، در تماس باشد.

این پلتفرم قابل اعتماد است و کاربرانی که در آنجا هستند بیش از همه روابط جدی را جستجو می کنند. گزینه ای برای در نظر گرفتن اینکه آیا در نمایه مورد نظر بسیار بسته هستید. به ناچار ، شما اغلب با پروفایل هایی روبرو خواهید شد که با این روش انجام یکسان به نظر می رسند.

Edarling را بارگیری کنید – برای یافتن یک RE برای Android

توجه: ★★ ★★ (7828 رای) | ملاقات کرد

نسخه 5.2.8 | Developer Spark Networks GmbH Services | بروزرسانی در تاریخ 06/27/2022

پیشخدمت

پیشخدمت

پیشخدمت مبتنی بر یک فلسفه شبیه به یک بار است: محدود کردن تعامل به طوری که وقت زیادی را هدر ندهید و حتماً یک بار در یک مکالمه شرکت کنید. بسته به وابستگی و جغرافیایی ، برنامه در روز سه پروفایل ارائه می دهد و فقط می توان یکی را انتخاب کرد. موردی که ما انتخاب کردیم نیز باید برای ما انتخاب کند تا گزینه های گربه باز شود.

یک مفهوم واقعاً جالب ، که به دلیل عدم وجود ضربه تند وشدید زدن بیش از حد ، و برای همه رایگان است. برای اینکه ده ها دقیقه در روز برای بررسی پروفایل صرف نکنیم ، پیشخدمت یک راه حل خوب است ، به ویژه برای افرادی که به دنبال یک رابطه جدی هستند توصیه می شود.

دانلود پیشخدمت: دوستیابی کمتر ، عشق بیشتر به Android

(34089 رای) | ملاقات کرد

نسخه 2.4.1 | دوستیابی پیشخدمت توسعه دهنده | بروزرسانی در تاریخ 04/27/2023

بهترین برنامه های کاربردی الاغ / یک شب

برخی از خدمات بیشتر برای اتصال افرادی که فقط می خواهند ماجراجویی بدون آینده داشته باشند شناخته شده است. خواه یک شب قبل باشد ، پیدا کردن یک برنامه الاغ کم و بیش معمولی ، یا یک زوج Swingers ، می توانید با انتخاب زیر خوشبختی خود را پیدا کنید.

توجه داشته باشید که بسیاری از سیستم عامل های متمرکز فقط روی رابطه جنسی فقط از طریق یک وب سایت در دسترس هستند و کاربردی ندارند. بنابراین آنها در این پوشه ادغام نشده اند ، اما می دانید که می توانید از طریق مرورگر موبایل به نسخه وب دسترسی پیدا کنید. تجربه کاربر عالی نخواهد بود ، اما این یک امکان است. از جمله خدمات این نوع ، به عنوان مثال: Erotilink ، Jacquie و Michel Plan Cul ، EasyFlirt یا Friend Friend Finder.

گودال

گودال

Grindr در مخاطبان هدفمند بسیار خاص است. این برنامه برای همجنسگرایان ، دوجنسگرایان و transsexuals طراحی شده است که به عنوان یک مرد شناخته می شوند. اگر خود را در این توضیحات تشخیص ندهید ، به راه خود بروید ، این سرویس برای شما ساخته نشده است. Grindr به عنوان پیشگام عمل می کند زیرا او سالها قبل از ایجاد تیندر ، با موفقیت اصل کشش را معرفی کرد. برای کار ، ما در همان مدل Tinder هستیم.

Grindr به طور گسترده در جامعه همجنسگرا مورد استفاده قرار می گیرد ، کمبود پروفایل نیست و انتخاب بسیار زیاد است. می توان عشق بزرگ را به این برنامه برآورده کرد ، اما اکثر کاربران ترجیح می دهند بدون قصد دنبال رابطه جنسی به دنبال مقاربت جنسی باشند. برخی از کارکردهای عملی مانند کش رفتن برای نسخه حق بیمه محفوظ است ، اما یافتن شرکا بدون پرداخت امکان پذیر است.

سایت دوستیابی جدید 2022

سایت دوست یابی: بهترین سایت ها برای یافتن عشق

  • پاریسی
  • با تکنولوژی

مفهوم ? در دنیای سایت های دوست یابی ، بدون شک Meetic یکی از مشهورترین آنها از زمان حضور در اینترنت از سال 2001 است. در اوایل دهه 2000 ، اینترنت فقط در مراحل ابتدایی خود بود و Meetic خود را به عنوان پیشگام جلسه آنلاین قرار داد. طولانی مدت ، سایت به تدریج پرداخت شده است ، ابتدا فقط برای مردان ، سپس برای زنان نیز. با گذشت سالها ، پیشنهاد Meetic افزایش یافته است: شما می توانید به لارا ، chatbot meetic ، که کمک های مربیگری را برای کاربران پلتفرم ارائه می دهد ، استناد کنید. Meetic ادعا کرد که منبع بیش از هشت میلیون زوج است. +: پلت فرم Meetic از وب سایت خود در دسترس است ، اما همچنین از یک برنامه موبایل که می تواند از دستگاه های iOS و Android بارگیری شود. این امکان را به شما می دهد تا برخوردهای دگرجنسگرا و همجنسگرا را انجام دهید. هنگام ایجاد نمایه ، از اطلاعات زیادی برای اطمینان از سازگاری دقیق پروفایل خواسته می شود. اینها را می توان تأیید کرد ، که از شگفتی های ناخوشایند جلوگیری می کند. رویدادها هر ماه برای تسهیل جلسات برگزار می شود. قیمت ها از 29.99 یورو در هر ماه برای پیشنهاد اساسی شروع می شود.

Meetic ویژگی ای را ارائه می دهد که در بیشتر سایت های رقیب دوستانه یافت نمی شود: امکان ذخیره یک پیام صوتی برای افزودن به نمایه شما. این می تواند حداکثر 30 ثانیه طول بکشد ، اما می تواند برای ارائه شخصی سازی بیشتر ارائه شما کافی باشد. می توانید یک پیام کوتاه بگذارید ، یک نقل قول بگویید ، آواز بخوانید ، یک شوخی بگویید … این به شما بستگی دارد که ایستادگی کنید. اینجا را کلیک کنید به سایت Meetic دسترسی پیدا کنید

ادارلینگ: ایده آل برای جلسات جدی

مفهوم ? منشأ ادارلینگ در سال 2009 در آلمان است: در حالی که سایت های دوست یابی در حال افزایش است ، ادارلینگ به دلیل تست شخصیتی بسیار کامل ، به عنوان یک سایت دوستانه جدی که مبتنی بر یک تطبیق خاص است ، قرار می گیرد. وعده: جلسات مبتنی بر وابستگی هایی با سطح بالایی از سازگاری. کاربران معیارهای خاصی مانند محیط جغرافیایی را دارند ، اما الگوریتم سازگاری مسئول بقیه است. بدین ترتیب یک زوج جدید هر 18 دقیقه یکبار تشکیل می شود. +: ادارلینگ برای هر دو جلسات دگرجنسگرا و هم بین افراد یک جنس در دسترس است ، برای تک آهنگ هایی که به دنبال دوستیابی ماندگار هستند در نظر گرفته شده است. برای همه گروه های سنی مناسب است. اشتراک ادارلینگ به مدت سه ماه 120 یورو ، 180 یورو به مدت شش ماه و 204 یورو به مدت 12 ماه هزینه دارد. هرچه مدت زمان بیشتری متعهد باشید ، و کمتر به شما عزیز پرداخت می کنید. اینجا را کلیک کنید به سایت ادارلینگ دسترسی پیدا کنید

دنیای جذاب: برتر برای جدی ترین تک آهنگ ها

مفهوم ? دنیای جذاب خود را به عنوان “سایت دوست یابی جدی” معرفی می کند که نیازهای کاربران خود را برآورده می کند. با این کار درک کنید که برای همه پروفایل ها باز نیست: این پلتفرم با هدف جدی ترین تک آهنگ ها و ارزش های اجتماعی-حرفه ای را به اندازه جسمی ارزیابی می کند. علاوه بر این ، قبل از اینکه بتوانید به کل سیستم عامل دسترسی داشته باشید ، نمایه شما باید توسط یک تیم اختصاصی کنترل شود که صحت آن را تضمین می کند. +: حداقل پروفایل سایت ، حداقل ، یک عکس و توضیحی از علایق دارد که قرار است تماس با تماس را تسهیل کند. رویدادهای جامعه به طور مرتب در بسیاری از شهرهای فرانسه برگزار می شود. دنیای جذاب سایتی است که برای تک آهنگ های هترو ، همجنسگرا و لزبین باز است. هزینه اشتراک یک ماهه 79.90 یورو هزینه دارد ، که از سه ماه 59.90 یورو در هر ماه هزینه دارد و شش ماه 39.90 یورو در هر ماه هزینه دارد. اینجا را کلیک کنید به سایت جذاب جهانی دسترسی پیدا کنید

جلسه نخبگان: یک فرد کاملاً سازگار پیدا کنید

مفهوم ? نام نخبه نشست رنگ را اعلام می کند: ایده این است که پروفایل های کامل را در همه جبهه ها سازگار کنید ، از جمله در سمت اجتماعی-حرفه ای. اگر نوید دنیای جذاب را به یاد بیاورد ، تصادفی نیست: این دو سیستم عامل متعلق به همان گروه آلمانی هستند. کلیه پروفایل ها توسط تیم سایت تأیید و تأیید می شوند و یک آزمایش شخصیتی بسیار کامل در هنگام ثبت نام انجام می شود. +: برای همه جهت گیری های جنسی باز است ، جلسه نخبه به طور متوسط ​​از 155،000 عضو جدید در هر ماه استقبال می کند و 85 ٪ از اعضایی را که آموزش عالی را انجام داده اند ، افزایش می دهد. این سایت مانند سایر سیستم عامل های دوست یابی آنلاین دارای یک برنامه کاربردی موبایل اختصاصی است. از طرف قیمت ، با انتخاب یک تعهد سه ماهه 39.90 یورو در هر ماه طول می کشد: این حداقل برای دسترسی به کلیه ویژگی های سایت است. اگر به مدت 12 ماه به مدت 12 ماه و 20 یورو در هر ماه متعهد باشید ، این اشتراک 29 یورو در هر ماه هزینه دارد. اینجا را کلیک کنید به سایت جلسات نخبگان دسترسی پیدا کنید

Dindenmain: سکویی که به سالمندان اختصاص داده شده است

مفهوم ? ایجاد شده در سال 2017 ، Disonsmain سرویس دوست یابی است که به بیش از 50s اختصاص داده شده است. جوانتر و مرتبط از همیشه ، بیش از 50 سال امیدوارند با شخصی که با او به اشتراک بگذارد ملاقات کند. تصور با تک آهنگ ها ، Disdemain چندین امکان از جلسات را از طریق الگوریتم های قدرتمند ، بسیاری از معیارهای تحقیق ، توصیه های پروفایل و رویدادها ارائه می دهد. 50 سال و + به این ترتیب قادر به یافتن تک آهنگ های سن و منطقه خود هستند که با همان حالت ذهن و همچنین همان ارزشها را به اشتراک می گذارند. از Aimsmain می گوید ، او باید با نزدیک به 2.5 میلیون ثبت نام کننده در فرانسه قرار بگیرد. +: از زمان راه اندازی آن ، Saydemain از نوآوری و تطبیق متوقف نشده است تا انتظارات تک آهنگ ها را تا حد امکان برآورده کند. اگر از ایجاد آن توانستند از فضای دوستانه رویدادها استفاده کنند ، برنامه موبایل به سرعت با ویژگی تماس ویدیویی و رویدادهای آنلاین Disonsmain Connect ظاهر شد ! قیمت اشتراک ماهانه 39.99 یورو بدون تعهد ، 29.99 یورو با سه ماه درگیری و 19.99 یورو با شش ماه تعهد است. اینجا را کلیک کنید به سایت Disonsmain دسترسی پیدا کنید

یک پسر را اتخاذ کنید: مفهوم زنان

مفهوم ? در سال 2008 راه اندازی شد ، یک پسر یک سایت دوست یابی است که مفهوم آن هرگز تغییر نکرده است: او از زنان دعوت می کند تا “بازار خود را انجام دهند” و مردان را “در سبد خود” قرار دهند که گویی اشیاء هستند. مردی که روی این سکو حضور دارد فقط در صورت انتخاب مشخصات خود می تواند با یک زن صحبت کند. این طرح Offbeat یک پسر را به یک سایت دوستیابی منحصراً دگرجنسگرا تبدیل می کند. +: اگر به نظر می رسد کاربران زن در موقعیت قدرت قرار دارند ، هیچ چیز مردان را ملزم به صحبت با آنها نمی کند: به همین دلیل لازم است از مشخصات آنها مانند هر سایت دوست یابی دیگر مراقبت کنیم. مردان می توانند “جذابیت ها” را برای جذب زنان به پروفایل خود ارسال کنند. فقط مردان باید برای دسترسی به همه ویژگی ها: 29.90 یورو در هر ماه بپردازند. زنان دسترسی رایگان به آن دارند. اینجا را کلیک کنید دسترسی به سایت یک پسر را پذیرفته است

Tinder: یکی از شناخته شده ترین

مفهوم ? Tinder یک سایت دوست یابی نیست ، بلکه یک برنامه تلفن همراه است که در Android ، iOS و مرورگر وب موجود است. ایجاد شده در سال 2012 ، جلسه آنلاین را با جغرافیایی دموکراتیک کرد و به دلیل سیستم “کش رفتن” بسیار مشهور است: با کشیدن پروفایل در سمت راست ، علاقه خود را نشان می دهید ، در حالی که در سمت چپ ، آن را رد می کنید. اگر علاقه متقابل باشد ، این دو نفر در تماس هستند. +: Tinder یک برنامه بسیار فراگیر است ، که تمام گرایش های جنسی را می پذیرد. این یک استفاده رایگان نسبتاً بزرگ ارائه می دهد ، اما می توان گزینه های و حتی اشتراک طلا را برای 16.49 یورو در ماه پرداخت کرد و در نتیجه به ویژگی های اضافی دسترسی پیدا کرد. Tinder+ هزینه 4.99 یورو در هر ماه است و به شما امکان می دهد از لایک ها و بازده های نامحدود بهره مند شوید. در مواجهه با تجدید حیات پروفایل های دروغین ، این پلتفرم یک سیستم تأیید را تنظیم کرده است که به نظر می رسد ایمن باشد. به دلیل سهولت در دسترسی و استفاده ، از Tinder اغلب برای جستجوی بیشتر از جلسات جدی استفاده می شود. اینجا را کلیک کنید به برنامه Tinder دسترسی پیدا کنید

HAPPN: جغرافیایی برای یافتن عشق

مفهوم ? برنامه دوستیابی ، Happn تا حد زیادی مبتنی بر اصل جغرافیا است و به شما امکان می دهد با مشخصات افرادی که هر روز در خیابان ملاقات می کنید ، در محل کار ، در حمل و نقل عمومی ، در فروشگاه ها مشورت کنید … شما می توانید روی یک ناشناخته چشمک بزنید و سپس کشف کنید که شخص حساب شادی دارد. بنابراین یک طرف “زندگی واقعی” برجسته تر از سایر برنامه های دوست یابی وجود دارد. Homos و Heteros می توانند از برنامه استفاده کنند. +: هنگامی که شخصی که در داخل برنامه مشخص شده است ، می توانید مشخصات آنها را دوست داشته باشید: اگر آنها نیز همین کار را انجام دهند ، می توانید در تماس باشید: این سیستم Cruch است. در نسخه رایگان برنامه ، تعداد لایک های روزانه محدود است. برای باز کردن همه چیز ، شما باید در Happn Premium مشترک شوید که 22.99 یورو در هر ماه هزینه دارد ، 71.99 یورو به مدت شش ماه یا 95.99 یورو به مدت 12 ماه. اینجا را کلیک کنید به برنامه Happn دسترسی پیدا کنید

Fruitz: برنامه اصلی و مرسوم

مفهوم ? Fruitz یکی دیگر از برنامه های جلسه موجود در iOS و Android است که اصل آن اصلی است ، زیرا از چهار میوه برای برجسته کردن آنچه که به دنبال آن هستید استفاده می شود: اگر شما برای گیلاس انتخاب کنید ، این بدان معنی است که به دنبال یک رابطه جدی هستید. انگور بیش از همه یک جستجوی دوستانه در اطراف یک نوشیدنی است. هندوانه با جلسات مکرر همراه است ، اما جدی نیست ، در حالی که ماهیگیری به “یک شب” اختصاص داده شده است. حداقل پیام واضح است. +: این ارتباط زمانی برقرار می شود که دو نفر مانند یکدیگر هستند: مزیت این است که میوه ها به شما امکان می دهند خیلی سریع بدانید که دیگران به دنبال چه چیزی هستند. میوه مرتبط با قیمت از طریق “اکتشافات” آشکار می شود: آنها برای زنان نامحدود هستند ، اما برای مردان به سه در هر لبه 12 ساعته محدود می شوند. فرمول های مختلف پرداخت شده وجود دارد: Premium Fruitz ، از 10.99 یورو در ماه موجود است ، و Fruitz Golden ، کامل ترین ، با 25.99 یورو در هر ماه. اینجا را کلیک کنید به برنامه Fruitz دسترسی پیدا کنید

OCE: اصل “دوستیابی آهسته”

مفهوم ? برنامه یک بار ادعا می کند که اصل “دوستیابی آهسته” است: در اینجا ، هیچ مشکلی در مورد ضرب مسابقات هر روز در هر روز نیست ، زیرا فقط یک مسابقه در روز ارائه می شود. این الگوریتم کاربردی است که وظیفه انجام انتخاب را مطابق با مشخصات شما ، بلکه موقعیت جغرافیایی شما نیز دارد ، و یک مدعی را ارائه می دهد که به عنوان جدی تر از مورد برنامه دیگر ارائه شده است. اگر نمایه به شما علاقه مند است و متقابل است ، می توانید مکالمه را استخدام کنید ، در غیر این صورت ، فقط باید روز بعد صبر کنید. چرا پس از همه نیست? +: بدیهی است ، مانند هر برنامه جلسه ، می توانید از ویژگی های اضافی بپردازید که به ویژه “سرنوشت زور” را به شما امکان می دهد: برای 19.99 یورو در هر ماه یا 15 یورو در هر ماه با تعهد سه ماه ، می توانید از ویژگی هایی که به شما امکان می دهد از شما استفاده کنند مسابقه بعدی شما ، یا توجه شخصی را که هنوز به موارد مشابه پاسخ نداده است ، جلب می کند. اینجا را کلیک کنید به برنامه OCE دسترسی پیدا کنید

Bumble: سایت دوست یابی برای عشق ، دوستان.

مفهوم ? Bumble یک سایت دوست یابی بسیار گسترده است و به همین دلیل این پلتفرم به دنبال تمایز خود از رقابت است. در واقع ، این هم عشق “تاریخ” و هم مخاطبین حرفه ای جدید ، از جمله دوستان ساده را ارائه می دهد. بنابراین این یک برنامه جلسه بسیار بزرگ است: از سال 2014 وجود داشته و یک آفرینش لندن است. با این حال ، در حال استفاده ، Bumble مانند بسیاری از برنامه های دیگر به نظر می رسد. +: هنگام ایجاد حساب خود ، از شما دعوت می شود قبل از دسترسی به پروفایل هایی که با شما در یک محیط جغرافیایی تعریف شده مطابقت دارد ، به وضوح نشان دهید که به دنبال چه نوع رابطه ای هستید که به دنبال آن هستید. برنامه برای همه باز است و ویژگی های رایگان ارائه می دهد. دیگران پرداخت می شوند ، مانند سرویس Bumble Boost ، که به شما امکان می دهد کاربرانی را که قبلاً به پروفایل خود علاقه مند به 5.99 یورو در هفته یا 12.99 یورو در هر ماه هستند ، ببینید. Bumble Premium هزینه 12.99 یورو در هفته یا 29.99 یورو در هر ماه. اینجا را کلیک کنید به سایت Bumble دسترسی پیدا کنید

Badoo: یکی از سایت های پیشگام جلسه آنلاین

مفهوم ? سایت دوستیابی Badoo از سال 2006 وجود داشته است و این یکی از مشهورترین سیستم عامل های موجود در وب است. Badoo تا به امروز بیش از 510 میلیون در سراسر جهان ثبت شده است ، که مطمئناً یک طرف جذاب برای یافتن کفش در پای خود دارد. با این حال ، این کاربران فعال نیستند: تعداد زیادی از حساب ها غیرفعال هستند. علاوه بر این ، Badoo برای استفاده از تمام ویژگی های خود نیاز به پرداخت دارد ، به این معنی که در بسیاری از موارد ، افراد مخالف قادر به پاسخگویی به پیام های شما نخواهند بود. +: با این حال ، Badoo برای استفاده بسیار آسان است و این یک دارایی برای افرادی است که به این نوع سایت عادت ندارند. همچنین بسیار فراگیر است و همه اشکال جنسی را می پذیرد. اگر برای دسترسی به همه گزینه های پلتفرم باید سریع پرداخت کنید ، تبلیغات اغلب در آنجا وجود دارد. تعداد 8.49 یورو در هر ماه بدون تعهد ، 19.98 یورو به مدت سه ماه ، 30 یورو به مدت شش ماه و 50.04 یورو به مدت یک سال. اینجا را کلیک کنید به سایت Badoo دسترسی پیدا کنید

le beguin: سایت دوست یابی رایگان

مفهوم ? Le Beguin یک سایت دوست یابی رایگان است که در اینترنت به طور فزاینده ای نادر می شود. اگر صفحه اصلی آن بتواند جدی بودن این سکو را زیر سوال ببرد ، دومی وعده های مشابه سایر سایتهای پرداخت شده مانند تعدیل حساب ها را با در نظر گرفتن نزدیکی جغرافیایی ، بلکه وابستگی بین افراد یا ارائه خدمات به مشتری نشان می دهد. +: در عمل ، خرد شدن جذاب به نظر می رسد و درست است که قول خود را برای رضایت از دست می دهد: ضرر این است که نداشتن چیزی برای پرداخت آن برای دسترسی به آن ، کیفیت پروفایل های قابل مشاهده را تضمین نمی کند. بهتر است مراقب باشید و در صورت شک از استفاده از اعتدال دریغ نکنید. با این وجود ، این سایت فرانسوی هنوز سزاوار علاقه مند به آن است. این همجنسگرایان از همجنسگرایان استقبال می کند. اینجا را کلیک کنید به سایت Béguin دسترسی پیدا کنید

The Perfect Gentleman: یک پیشنهاد عالی برای خواستار مجردها

مفهوم ? این سایت دوست یابی پرداخت شده رنگ را با نام خود اعلام می کند: این وعده پیشنهاد بالایی را برای خواستار مجردها ارائه می دهد. در واقع ، پروفایل ها همه بررسی شده و دستگیر شده اند ، بنابراین شما باید خود را پر کنید تا تمام شانس ها را در کنار خود قرار دهید. جامعه سایت از افرادی که در طبقه اجتماعی بالاتر فعال هستند تشکیل شده است ، و آقا کامل آن را پنهان نمی کند. +: در حین ثبت نام ، که رایگان است ، آقا کامل شما را به انجام پرسشنامه ای دعوت می کند که به عنوان یک تست شخصیتی برای آزمایش سازگاری شما با سایر اعضای خدمت می کند. 200 سوال به همین مناسبت در انتظار شما هستند ، اما این برای درک بهتر شما است. از طرف دیگر ، برای امید به یافتن عشق زیاد در سایت ، باید در یکی از پیشنهادات پرداخت شده مشترک شوید: یک تعهد شش ماهه به شما امکان می دهد 29.90 یورو در ماه بپردازید. اینجا را کلیک کنید به سایت آقایان کامل دسترسی پیدا کنید

Parship: سایت سازگار با همه گرایش های جنسی

مفهوم ? Parship یک سایت دوست یابی است که با تمام گرایش های جنسی سازگار است ، که عمدتا تک آهنگ های 35 ساله یا بالاتر را هدف قرار می دهد: در هر صورت ، 75 ٪ از اعضای سایت بیش از 35 سال قدمت دارند. عدالت مورد احترام است زیرا تعداد زیادی از مردان به عنوان زنان ثبت نام شده وجود دارند ، که باعث می شود احتمال پیدا کردن نیمی از شما را ضرب کنید. این سایت بر اساس یک سیستم وابستگی برای قرار دادن مجردها در تماس است و از 107 نقطه سازگاری برای انجام آن استفاده می کند. +: این بستر دوستیابی به صورت دستی پروفایل اعضا را تأیید می کند ، که از شگفتی های ناخوشایند جلوگیری می کند. بسیاری از جلسات به صورت محلی در شهرهای بزرگ فرانسه برگزار می شود ، که یک امتیاز اضافی برای تسهیل مخاطبین است. فرمول های مختلف اشتراک پرداخت شده ارائه می شود و قیمت ها از 29.90 یورو در هر ماه شروع می شوند: بسته به پیشنهاد انتخاب شده ، تعدادی از ویژگی های موجود. اینجا را کلیک کنید به سایت Parship دسترسی پیدا کنید

آیا باید به سایت های دوستیابی رایگان اعتماد کنیم ?

سایت های دوست یابی پرداخت شده می توانند با گذشت زمان به سرعت گران شوند و اگر بودجه متوسطی دارید ، می توانید به سایت های دوست یابی رایگان جذب شوید. به خودی خود ، شما به احتمال زیاد ماجراجویی را بر روی چنین سکویی امتحان نمی کنید ، مشروط بر اینکه از یک نکته مهم آگاه باشید: هیچ نوع مرتب سازی در ورودی وجود ندارد. در واقع ، سایت های دوست یابی رایگان اغلب برای اطمینان از ایمنی کاربران خود وسایل کمتری دارند و بنابراین خطرات بیشتری برای دیدار با افراد مخرب یا برخورد با کلاهبرداری وجود دارد. در واقع ، اگر اوضاع خیلی زیبا به نظر می رسد ، از شاهزاده یا شاهزاده خانم جذاب مراقب باشید! علاوه بر این ، یک سایت دوست یابی رایگان به طور کلی تبلیغات زیادی را برای سودآوری نشان می دهد ، که باعث می شود تجربه کمتر دلپذیر باشد. این ویژگی ها همچنین می توانند محدودتر باشند. علاوه بر این ، برخی از سایت های دوست یابی رایگان از یک وب سایت ساده راضی هستند و به دلیل کمبود وسیله ای ، هیچ برنامه تلفن همراه ندارند. از دیدگاه کاملاً عملی ، می توانیم در نظر بگیریم که یک سایت دوستیابی رایگان یک روش ساده برای تعیین اینکه آیا این نوع پلتفرم برای شما ساخته شده است. اگر مطمئن نیستید که می خواهید در یک سایت دوست یابی سرمایه گذاری کنید ، سایت های رایگان می توانند راهی مناسب برای آزمایش سرویس باشند و ببینید که آیا این مناسب شما است. علاوه بر این ، بسیاری از افراد به سایت های دوست یابی رایگان جذب می شوند ، این بدان معنی است که شما هنوز هم احتمالاً شخصی را پیدا می کنید که مناسب شما باشد.

نحوه انتخاب سایت دوست یابی خود ?

آیا سایت های دوست یابی واقعاً کار می کنند? این اولین سؤالی است که توسط تک آهنگ ها در مواجهه با پیشنهاد پرشور که هم در اینترنت و هم در سیستم عامل های تلفن همراه پیدا می کنیم ، مطرح شده است. واقعیت این است که بله ، سایت های دوست یابی هر روز به میلیون ها نفر از مردم در سراسر جهان مربوط می شوند: در مورد اینکه آیا این روابط به طول می انجامد ، این یک مورد به صورت موردی است! برای اینکه شانس را در کنار خود قرار دهید و عشق را به روشی ماندگار پیدا کنید ، بهتر است در یک سایت دوست یابی جدی شرط بندی کنید و وقت خود را برای کشف پروفایل هایی که با آنها وابستگی دارید ، بگیرید. هیچ نکته ای برای اجرای آن وجود ندارد: بحث در مورد چند روز یا چند هفته آنلاین ممکن است برای تهیه جلسه ای که می تواند همه چیز را تغییر دهد لازم باشد. اگر سایت های دوست یابی می توانند به شما در تماس با تک آهنگ هایی که شبیه شما هستند ، در ارتباط باشید ، پس شما و شخصی که در این راه با این روش روبرو شده اید تصمیم به ایجاد یک رابطه پایدار دارد. اگر هدف شما مهمتر از همه برای تفریح ​​است و بدون فکر کردن در روز بعد ، زمان خوبی داشته باشید ، مهم است که “هدف فقط” را هدف قرار دهید و به یک سایت یا برنامه ای که مطابق با خواسته های شما باشد ، مراجعه کنید. به طور خلاصه ، برای اینکه برای شما کار کنید ، باید برای یافتن سایت مناسب ، رویکرد درست و پیشروی با فلسفه وقت بگذارید. سرانجام ، می توانید قبل از پیدا کردن کفش در پای خود کمی وقت بگذارید: مسابقه اول لزوماً درست نخواهد بود ، این بدان معنا نیست که باید ناامید شوید. خودت باش و همه چیز خوب خواهد شد!

نحوه نوشتن یک پروفایل خوب در یک سایت دوست یابی ?

همانطور که در بالا گفته ایم ، مهمتر از همه این است که خودتان باشید: با صمیمانه به سؤالات پرسیده شده هنگام ثبت نام در سایت دوست یابی مورد نظر خود پاسخ دهید. این مهم است ، زیرا این سیستم عامل ها از الگوریتم هایی استفاده می کنند که وابستگی های تک آهنگ ها را محاسبه می کند تا آنها را نزدیکتر کند ، بنابراین اگر دروغ بگویید ، این محاسبات مغرضانه خواهد بود. سپس ، یک پروفایل خوب یک پروفایل کامل است: با وجدان هر جعبه و توضیحات را پر کنید تا به شما اجازه دهد قبل از صحبت با شما ، شما را به صورت کتبی کشف کند. از املا مراقبت کنید و عکس هایی از خود را به خوبی قاب بندی کنید ، با نور خوب: فیلترها را بیش از حد مصنوعی رها کنید! هدف این است که شما را همانطور که هستید نشان دهید. قبل از بحث در مورد شخصی که به شما علاقه مند است ، وقت خود را برای کشف پروفایل خود اختصاص دهید: بدون شک برخی از کلیدها برای ارسال پیام اول که هم اصیل و هم جالب است ، می تواند نشان دهد که شما به شخص مورد نظر علاقه مند هستید ، و اینکه شما نه تنها در عکس های پروفایل وی چشمک زده اید. چه چیزی اعتماد به نفس را ایجاد کرده و باعث می شود شما بخواهید مکالمه را درگیر کنید … و در صورت تمایل بیشتر !

برخی از پیوندها ردیابی می شوند و می توانند کمیسیون برای پاریسی ایجاد کنند. قیمت ها برای اطلاعات ذکر شده و احتمالاً تکامل می یابند. با راهنمای Le Parisien le تماس بگیرید