شارژ 2022 Volvo XC40 کاهش قیمت ، دامنه اضافی – راهنمای ماشین ، 2024 Volvo XC40 و C40 شارژ: از FWD تا RWD – راهنمای ماشین

شارژ 2024 Volvo XC40 و C40: از FWD به RWD

ارقام نشان می دهد که متداول ترین مدل onyx سیاه / سیاه Onyx Volvo XC40 Start P6 231ch Electric است.

شارژ 2022 Volvo XC40 کاهش قیمت ، دامنه اضافی

SUV تمام الکتریکی Volvo ، شارژ Compact XC40 ، برای سال پیشرفته خود با یک جفت خبر خوب برای مشتریان کانادایی باز می گردد.

اول ، این شرکت قیمت پایه را پایین آورده است. در حالی که مدل 2021 با 64.950 دلار (به علاوه مقصد و تحویل) شروع شد ، خرده فروشی مدل 2022 از 59.950 دلار. این افت 5000 دلار است.

  • همچنین: شارژ 2021 Volvo XC40: متوقف کردن من از Polestar!
  • همچنین: Volvo Canada و Casca تیم برای تهیه کفش با استفاده از لاستیک های قدیمی

اگر در کبک زندگی می کنید ، حتی بیشتر از این که شارژ XC40 در حال حاضر برای تخفیف EV استانی 8000 دلار واجد شرایط است ، زیرا MSRP پایه آن زیر 60،000 دلار است.

دامنه وسواس نیز از شارژ 2022 Volvo XC40 خوشحال خواهد شد. در حالی که بسته باتری 78 کیلووات ساعت بدون تغییر است ، اکنون دامنه 359 کیلومتر از 335 کیلومتر تخمین زده می شود. از مسابقه ، چندین SUV برقی در آنجا وجود دارد که 400 کیلومتر یا بیشتر با یک بار کامل ، مانند Ford Mustang Mach-E ، Model Tesla Y و Volkswagen ID را پوشش می دهد.4 ، اما هنوز هم پیشرفت قابل توجهی دارد. ولوو می گوید این نتیجه به روزرسانی های نرم افزار در سیستم های مدیریت انرژی و مدیریت حرارتی است.

به روزرسانی های مشابه به زودی برای مشتریان مدل 2021 موجود نیز در دسترس خواهد بود.

شارژ Volvo XC40 با 402 اسب بخار و 486 پوند فوت گشتاور ، می تواند در 4 شتاب 0-100 کیلومتر در ساعت به دست آورد.9 ثانیه. این بسیار سریعتر از XC40 بنزین است. از طرف دیگر ، حداکثر ظرفیت بکسل به نصف کاهش می یابد ، از 1800 تا 900 کیلوگرم (4000 تا 2000 پوند).

شارژ 2024 Volvo XC40 و C40: از FWD به RWD

ولوو 25 سال گذشته را با تمرکز بر روی چرخ های جلو و محرک تمام چرخ گذراند. آخرین باری که یک ماشین با چرخ عقب را ارائه می داد در سال 1998 با سدان اجرایی S90 بازگشت. برای سال 2024 ، خودروساز سوئدی با شارژ مجدد XC40 به روز شده و شارژهای برقی C40 به پیکربندی RWD باز می گردد.

راهنمای ماشین در طی سفر اخیر به گوتنبرگ ، سوئد ، به دوتایی دسترسی منحصر به فرد داده شد. در اینجا یک بازپرداخت کامل از اولین برداشت های رانندگی ما آورده شده است.

  • همچنین: 2023 Volvo XC40: فقط یک سبزتر سبز
  • همچنین: 2024 Volvo EX90 به عنوان SUV برقی پرچمدار Volvo

قدرت به عقب

Evament با سرعت بسیار سریع در حال تحول است. با اولین شارژ Volvo XC40 2024 ، چیزی تقریباً بی سابقه. در حالی که ممکن است با مدل 2023 خروجی یکسان باشد ، تکرار 2024 اساساً متفاوت است.

در حال حاضر ، شارژ XC40 در انواع FWD و AWD در سطح جهان در دسترس بود ، هرچند که فقط دومی راهی کانادا شد. اما ولوو به تازگی سوئیچ را چرخانده و از FWD به RWD در واحدهای تک کلمه ای حرکت می کند. تصور کنید که با بنزین بنزین زیرا ..

اوه ، درست است: Triumph 1300/1500 یک اتومبیل FWD بود که به Toledo مجهز به RWD تبدیل شد. وقتی صحبت از EVS می شود ، خوب ، جنرال موتورز انواع FWD ، RWD و AWD را از شورولت Blazer آینده نوسان کرده است. آنچه را در مورد این فناوری می خواهید بگویید ، اما شاهکارهای فنی مانند اینها بسیار جذاب هستند.

موتور الکتریکی مگنت دائمی که چرخ های عقب رانندگی می کنند 248 اسب بخار قدرت را تحویل می دهند ، شماره ای که به طرز حیرت انگیزی از خروجی تولید شده توسط شارژ دو حرکتی XC40 کم است ، اما باید به اندازه کافی برای بیشتر رانندگان در Ouvino رضایت بخش باشد. برخلاف برخی از EV های دیگر با یک موتور واحد ، این احساس برای ما احساس نمی شود.

اگر نگران عملکرد زمستانی زمستان هستید ، ما اینجا هستیم تا به شما بگوییم که EV های مجهز به RWD بسیار متفاوت از سدان های آمریکایی و اتومبیل های عضلانی قرن قبلی هستند. توزیع وزن آنها به مراتب بهتر است ، رانندگی در برف واقعاً مشکلی نیست -با لاستیک های مناسب ، نژاد. در مورد کارآیی ، آزمایش شارژ تک کلمه XC40 ما به یک ترکیب 18 دست یافت.5 کیلووات ساعت/100 کیلومتر.

AWD همیشه بهتر است

اکنون ، در مورد متفاوت بودن دو کلمه چیست؟? 147 اسب بخار قدرت چرخ های جلو و 255 اسب بخار قدرت اضافی را که چرخ های عقب را هدایت می کند وجود دارد ، در نتیجه خالص 402 اسب بخار – همانند هم اکنون. اتفاقاً ، موتور جلو فقط در صورت لزوم به منظور کاهش مصرف انرژی و حداکثر دامنه در آن لگد می زند.

داشتن قدرت زیادی در یک متقاطع جمع و جور ، سرگرم کننده است. همانطور که می توانید تصور کنید ، شتاب انفجاری است. این شارژ XC40 یک مجری بسیار پویا است. به طور طبیعی ، از الکترونهایی با نفرت بیشتر استفاده می کرد. فکر کنید 22.3 کیلووات ساعت/100 کیلومتر.

در طی یک تست قبلی درایو به خانه در کانادا ، این سواری به دلیل چرخ های 20 اینچی به خصوص محکم احساس می شود. این مورد در سوئد بود ، اگرچه باید گفت که جاده های موجود در آنجا به شکل بسیار بهتری از. شارژ C40 در چرخ های 19 اینچی سوار شد ، در حالی که بارگیری مجدد XC40 دارای آلیاژهای 20 اینچی بود. اگر به دنبال یک تجربه رانندگی صاف هستید ، بهترین شرط شما این است که با چرخ های کوچکتر بروید.

به هر حال ، هر دو وسیله نقلیه رانندگی یک پدال را از جمله توقف کامل فعال می کنند. این عملیات به طور کلی کاملاً یکپارچه است. برای افراد تازه کار ، برخی از استفاده ها مورد نیاز است ، از نژاد.

افزایش دامنه قابل توجه

علی رغم خوشایند بودن و زندگی در آن ، شارژ XC40 برای مصرف کنندگان که به دنبال برد طولانی هستند ، جذاب نیست. بهترین چیزی که می تواند با بار کامل باتری مدیریت کند 359 کیلومتر است. این خیلی خوب نیست. برای مقایسه ، یک مدل تسلا y می تواند قبل از تمام شدن قدرت 531 کیلومتر حرکت کند.

ارتقاء سال 2024 یک بازی چانجر است. در پیکربندی تک حرکتی ، باتری 82KWH دامنه 471 کیلومتر با شارژ XC40 و 477 کیلومتر با شارژ C40 ارائه می دهد. هنگام انتخاب یک کلمه دوگانه ، که دارای باتری 78 کیلووات ساعت است ، تخمین می زند که محدوده به 408 کیلومتر و 413 کیلومتر کاهش می یابد. شارژ سریع DC با نرخ بالای 200 کیلو وات (تک کلمه) یا 150 کیلو وات (دو موتور دوتایی) امکان پذیر است.

C40 شارژ سبک را اضافه می کند ، فضا از دست می رود

که آنها را دوست دارید یا نه ، کراس اوورهای به سبک جام چیزی بیش از یک مدفوع است. شارژ C40 یکی از آنها است ، به همراه BMW X4 ، Audi Q5 Sportback و مرسدس بنز GLC Coupte ، و این اولین EV اختصاصی از Volvo سال گذشته شد.

از نظر زیبایی شناسی شبیه به شارژ XC40 ، شارژ C40 دارای یک شبح پویا تر است. با این حال ، هنگامی که وارد داخل می شوید ، خواهید فهمید که دید از طریق عقب بسیار بدتر است. نه تنها این ، بلکه فضای باربری کمتر و صندلی عقب صندلی عقب نیز وجود دارد. بنابراین ، قبل از اینکه عاشق آن شوید ، حتماً در آن صندلی بگیرید.

کابین کلاسیک ولوو

اگر قبلاً با محصولات ولوو آشنا هستید ، در شارژ 2024 XC40 در خانه احساس می کنید. در طول ترکیب ، استمرار زیبایی وجود دارد ، و این تا حدودی آرامش بخش است. در حالی که در بعضی مواقع کمی پیچیده است ، سیستم سرگرمی مبتنی بر گوگل به طور کلی پاسخگو است. اتصال Apple CarPlay و Android Auto نیز گنجانده شده است.

اوه ، ما فراموش کردیم که به شما هشدار دهیم: باز کردن درب راننده نسبتاً کوچک است ، و یک فرصت واقعی وجود دارد که بتوانید در حین تلاش برای ورود به وسیله نقلیه ، سر خود را در برابر قاب ببندید ، به خصوص اگر 6 فوت یا بلندتر باشید. این برای ما اونس اتفاق می افتد.

مشتریان گزینه های مختلفی را برای موادی که صندلی ها را پوشش می دهد ، دارند ، اما ما به شدت مخلوط پشم منحصر به فرد را که ولوو بادامک را به عنوان جایگزینی برای چرم بالا می برد ، پیشنهاد می کنیم. متنفرها می گویند مانند صندلی های مطب دندانپزشکی قدیمی است. از نظر ما ، این ماده به روشی شیک و درجه یک متفاوت است.

قیمت گذاری TBD

ولوو می گوید ، قیمت گذاری برای مدل های 2024 در ماه ژوئن به پایان می رسد. برای رکورد ، شارژ 2023 XC40 و شارژ C40 به ترتیب با 62.670 دلار و 63.184 دلار شروع می شود که شامل مقصد و سایر هزینه ها است. هر دو از طریق برنامه IZEV دولت کانادا واجد شرایط تخفیف 5000 دلاری هستند.

همانطور که قبلاً نیز اشاره کردیم ، ولوو در حال حاضر EV های تک حرکتی را در کانادا نمی فروشد ، بنابراین ما انتظار داریم قیمت گذاری پایه برای سال 2024 کاهش یابد. زایمان ها قرار است از ماه سپتامبر آغاز شود.

شارژ Volvo XC40 و شارژ C40 کراس اوور برقی خوبی بودند که از دامنه های ناامید کننده رنج می بردند ، اما با این بروزرسانی جدید شامل انواع RWD و دامنه بسیار بهبود یافته ، مشتریان جدی می پردازند.

  • دامنه افزایش یافته
  • RWD متفاوت قدرت مناسبی دارد
  • صندلی های پشمی درجه یک و راحت
  • دست زدن به
  • شارژ C40 فاقد فضا است
  • قیمت گذاری TBD

زمان تحویل Volvo XC40 شارژ مجدد

چه مدت باید منتظر شارژ Volvo XC40 باشیم ?

زمان تحویل Volvo XC40 شارژ

بازه های زمانی ذکر شده تاکنون توسط شرکت کنندگان در این سایت حاکی از آن است سفارش شارژ Volvo XC40, به نظر می رسد سال طول می کشد میانگین زمان تحویل حدود 9 ماه. در میان شرکت کنندگان ، برخی نشان می دهند که منتظر بوده اند بیش از 9 ماه تا امروز.

فقط یک شارژ Volvo XC40 سفارش داده است ? تحویل را بین ژوئن 2024 و ژوئن 2024 در نظر بگیرید. با نمایندگی Volvo خود تماس بگیرید, آنها می توانند بر اساس پیکربندی مورد علاقه خود ، یک بازه زمانی دقیق تر به شما ارائه دهند.

در زیر داده های دقیق از تجربه گزارش شده توسط شرکت کنندگان در این سایت که یک شارژ Volvo XC40 را سفارش داده اند ، در زیر پیدا کنید. آیا برای تصحیح میانگین زمان تحویل و دیدن جایی که در مقایسه با سایر شرکت کنندگان در این سایت ایستاده اید ، دریغ کنید.

265 روز
پراکنده برای صبر ، یا حدود 9 ماه
فقط سفارش خود را قرار داده اید ?
با توجه به تجربیات مشترک ، تحویل در اوایل
ژوئن 2024
پانل 79 شرکت کننده در حال حاضر

�� آیا شما منتظر شارژ XC40 خود هستید ?
سفارش خود را به اشتراک بگذارید !

پیش بینی تحویل
میانگین زمان تحویل مشاهده شده در شارژ Volvo XC40 توسط شرکت کنندگان در این ابزار ردیابی می تواند شرط بندی کند ، اما چیزهای خوبی برای کسانی که منتظر هستند می آید.

�� آمار شارژ Volvo XC40

میانگین زمان تحویل مشاهده شده

در اینجا تکامل سه ماهه متوسط ​​است زمان انتظار انتظار در زمان قرار دادن سفارش برای شارژ Volvo XC40, در مقایسه با میانگین زمان واقعی مشاهده شده در میان شرکت کنندگان در این سایت.

نحوه خواندن این نمودار ?
به عنوان مثال ، در بین شرکت کنندگان در این سایت ، برای وسیله نقلیه سفارش داده شده در سه ماهه 2 2022 ، میانگین زمان تحویل انتظار برای سفارش حدود 8 ماه بود ، در حالی که زمان واقعی مشاهده شده برای دریافت وسیله نقلیه حدود 10 بود. برای اینکه پانل نماینده تر شود ، آماری برای زمان تحویل مشاهده شده فقط برای وسایل نقلیه ارائه شده اخبار نمایش داده می شود ، از آستانه 30 ٪ شروع می شود.

تحویل 3 ماه گذشته

در اینجا توزیع میانگین زمان انتظار بین تاریخ سفارش و تاریخ تحویل واقعی شارژ Volvo XC40 است در میان وسایل نقلیه تحویل شده در 3 ماه گذشته, به گفته شرکت کنندگان این وب سایت.

نحوه خواندن این نمودار ?
در میان شرکت کنندگان در این وب سایت ، 50.0 ٪ از شارژ Volvo XC40 تحویل شده در 3 ماه گذشته 6 تا 9 ماه قبل سفارش داده شد. (بین دسامبر 2022 و مارس 2023).

تنظیمات در شارژ Volvo XC40

کشف کردن متداول ترین تنظیمات, به گفته شرکت کنندگان این وب سایت.

سفر

شایع ترین تریم در بین شرکت کنندگان این است شروع کردن.

موتورهای

متداول ترین موتور در بین شرکت کنندگان این است موتور برقی P6 231ch.

رنگ

متداول ترین موتور در بین شرکت کنندگان این است رنگ اونیکس سیاه / سیاه Onyx.

زمان تحویل Volvo XC40 شارژ

ارقام نشان می دهد که متداول ترین مدل onyx سیاه / سیاه Onyx Volvo XC40 Start P6 231ch Electric است.

شما نیز با به اشتراک گذاشتن سفارش شارژ Volvo XC40 و اضافه کردن اطلاعات خود !

شما هم ، سفارش خود را به اشتراک بگذارید !

آیا سفارش شارژ Volvo XC40 را قرار داده اید؟ ? با به اشتراک گذاشتن اطلاعات در مورد سفارش خود به این وب سایت کمک کنید تا به جمع آوری داده هایی که به واقعیت نزدیک به واقعیت هستند ، به دنبال زمان تحویل فعلی برای این مدل کمک کنید. لطفاً توجه داشته باشید که سفارشات وسایل نقلیه موجود در این سایت برای ما نیست.

شرکت کنندگان جدید

09/24: جین تشکیل می دهد شارژ مجدد XC40 سفارش داده شده 7 ماه پیش
09/13: عمیق تشکیل می دهد شارژ مجدد XC40 سفارش داده شده 6 ماه پیش
09/09: jmd تشکیل می دهد شارژ مجدد XC40 به ما دستور داد 08/27/2023
08/17: باسله تشکیل می دهد شارژ مجدد XC40 سفارش داده شده 6 ماه پیش
08/14: Christope88 تشکیل می دهد شارژ مجدد XC40 سفارش داده شده 11 ماه پیش
08/01: فضای سبز 48 تشکیل می دهد شارژ مجدد XC40 سفارش داده شده 1 ماه پیش
07/22: DACA تشکیل می دهد شارژ مجدد XC40 سفارش داده شده 8 ماه پیش
07/20: گوشت گاو تشکیل می دهد شارژ مجدد XC40 سفارش داده شده 7 ماه پیش
07/20: مانویوتو تشکیل می دهد شارژ مجدد XC40 سفارش داده شده 10 ماه پیش
07/19: مارپیچ تشکیل می دهد شارژ مجدد XC40 لغو شد

آخرین به روزرسانی ها

09/23: در بیداد کردن تشکیل می دهد شارژ مجدد XC40 تحویل در تاریخ 08/27/2023 �� در داخل 7 ماه
09/21: کیم تشکیل می دهد شارژ مجدد XC40 سفارش داده شده 14 ماه پیش
09/20: باستاری تشکیل می دهد شارژ مجدد XC40 سفارش داده شده 8 ماه پیش
09/15: وینس تشکیل می دهد شارژ مجدد XC40 سفارش داده شده 8 ماه پیش
09/14: چیکا تشکیل می دهد شارژ مجدد XC40 تحویل در تاریخ 09/20/2023 �� در داخل 9 ماه
09/10: فرد تشکیل می دهد شارژ مجدد XC40 تحویل در 09/09/2023 �� در داخل 9 ماه
08/29: جینفد تشکیل می دهد شارژ مجدد XC40 سفارش داده شده 12 ماه پیش
08/28: ملکا تشکیل می دهد شارژ مجدد XC40 سفارش داده شده 8 ماه پیش
08/13: DACA تشکیل می دهد شارژ مجدد XC40 سفارش داده شده 8 ماه پیش
08/10: لودو تشکیل می دهد شارژ مجدد XC40 تحویل در تاریخ 07/19/2023 14 ماه

شارژ Volvo Cat XC40

من یک گپ پیشنهاد می کنم تا در مورد موضوع تأخیرهای تحویل مشاهده شده در شارژ Volvo XC40 بحث کنید. با این حال ، چت فقط پس از ورود به حساب شخصی خود قابل مشاهده است. برای داشتن یک حساب شخصی ، باید با اضافه کردن اطلاعات در مورد سفارش خود در پیگیری شرکت کنید.

آیا در حال حاضر شرکت کرده اید اما پیوند شخصی خود را از دست داده اید? می توانید آن را بازیابی کنید ➡ در این صفحه.

آخرین پیام ارسال شده در گپ انگلیسی:
هنوز هیچ پیامی در شارژ چت Volvo XC40 ارسال نشده است.

آخرین عکاس شارژ XC40

وقتی اطلاعات مربوط به سفارش خود را به اشتراک می گذارید ، من این امکان را به شما می دهم که یک بار که آن را در دستان خود قرار داده اید ، عکسی از وسیله نقلیه جدید خود اضافه کنید �� برای بیشترین لذت ما ، در اینجا آخرین عکس هایی که توسط شرکت کنندگان به اشتراک گذاشته شده است که اخیراً تحویل خود را داده اند وسیله نقلیه. یک تشکر بزرگ از مشارکت شما و به اشتراک گذاری !
�� مشاهده تمام عکسهای شارژ Volvo XC40

Volvo XC40 Repacher بخار GRAY / GRAY BRUME از PAT8854

XC40 شارژ مجدد را شروع کنید

برقی P6 231ch
بخار خاکستری / خاکستری PAT8854
تحویل داده شده 9 ماه

Volvo XC40 Recharge Fjord Fjord از Marsou

XC40 شارژ مجدد را شروع کنید

برقی P6 231ch
fjord آبی مارسو
تحویل داده شده 9 ماه

جزئیات زمان تحویل ارائه شده توسط شرکت کنندگان

این نظرات پس از ورود به فضای شخصی آنها برای شرکت کنندگان قابل مشاهده است. برای داشتن یک فضای شخصی ، باید با اضافه کردن اطلاعات در مورد سفارش خود با مراجعه به این لینک ، در پیگیری شرکت کنید. اگر در حال حاضر شرکت کرده اید اما پیوند شخصی خود را از دست داده اید ، می توانید با مراجعه به این صفحه ، آن را بازیابی کنید..

“دانمارک” JMD این را در تاریخ 09/09/2023 نوشت.
“دامنه شارژ گسترده Volvo XC40 به علاوه 252 [[. ] “ Carlanina این چگونگی را در تاریخ 22/03/2023 نوشت.
“به دنبال فسخ اولین من [. ] “ Titimutz این How We 05/26/2023 را نوشت.
“با ولوو تماس بگیرید … … تحویل بین [. ] “ پت این را در تاریخ 30/08/2023 نوشت.
“تاریخ تحویل در ابتدا برنامه ریزی شده است [. ] “ DACA این How We 08/14/2023 را نوشت.
“پس از تعویض با امتیاز و ولوو [. ] “ Kanta این را در تاریخ 08/09/2023 نوشت.
“اصلاح تاریخ تحویل ماه مه [. ] “ ملکا این را در تاریخ 09/14/2023 نوشت.
“وقتی مدل های 2024 XC40 [. ] “ J2F این نحوه را در تاریخ 08/17/2023 نوشت.
“بسته زمستانی. منتظر تولید. پیش بینی شده [. ] “ WTF این را در تاریخ 02/28/2023 نوشت.
“با شماره 09/14 تماس بگیرید. تاریخ تحویل [. ] “ وینس این را در تاریخ 15/09/2023 نوشت.
“گزینه: ویندوزهای رنگی” Flokart این چگونگی را در تاریخ 19/05/2023 نوشت.
“تحویل پست در پایان ماه دسامبر” JPC این چگونگی را در تاریخ 08/07/2023 نوشت.
“فراخوان امتیاز. مدل سفارش بیشتر [. ] “ NaturalGift این را نوشت که چگونه ما 08/27/2023.
“ورود به تولید در تاریخ 09/11/23. تحویل [. ] “ Jeanfed این چگونگی را در تاریخ 08/29/2023 نوشت.
“ماشین تحویل داده می شود. »» YSM این را نوشت که چگونه ما 04/06/2023.
” هنوز منتظرم. باید برای پایان برسد [. ] “ Ludik59 این نحوه نوشتن را در تاریخ 08/06/2023 نوشت.
“انتخاب کننده XC40 من به امتیاز رسید و [. ] “ LUCV این چگونگی را در تاریخ 31/03/2023 نوشت.
“وسیله نقلیه دریافت شده در 28 آوریل 2023! »» خمبل این را در تاریخ 01/05/2023 نوشت.
“تحویل برنامه ریزی شده برای 24 مه. »» APPC این نحوه را در تاریخ 05/25/2023 نوشت.
“سفارش من از 06/22/22 اعلام شده بود [. ] “ مارسو این نظر را در تاریخ 12/04/2023 نوشت.
“تحویل امروز. انتظار خواهد بود [. ] “ VINCENT08230 این How را در تاریخ 04/04/2023 نوشت.
“تحویل امروز در 2023/01/25 Youpi. ! »» بن این را نوشت: ما 05/03/2023.

میز افسانه

هر ردیف با شرکت کننده مطابقت دارد ، پیدا کنید ::
– ما زمینه سفید داریم ، وسایل نقلیه که هنوز تحویل داده نشده اند
– در پس زمینه سبز اتومبیل های تحویل داده شده
– ما پس زمینه قرمز سفارشات را لغو کردیم
– در مورد زرد رنگ نظرات شرکت کنندگان

این نظرات پس از ورود به فضای شخصی آنها برای شرکت کنندگان قابل مشاهده است. برای داشتن یک فضای شخصی ، باید با اضافه کردن اطلاعات در مورد سفارش خود با مراجعه به این لینک ، در پیگیری شرکت کنید. اگر در حال حاضر شرکت کرده اید اما پیوند شخصی خود را از دست داده اید ، می توانید با مراجعه به این صفحه ، آن را بازیابی کنید..

در وسیله نقلیه تحویل داده شده, یا یک وسیله نقلیه غیرقانونی که تاریخ تحویل برنامه ریزی شده هنوز در زمان ضبط نشده است, یا یک وسیله نقلیه غیرمجاز که تاریخ تحویل برنامه ریزی شده آن به پایان رسیده است ، اما اطلاعات با 2 ماه گذشته به روز شده و تأیید شده است ، در حال بررسی سوابق است.

مدلهای ولوو ردیابی شدند

Volvo C40

Volvo C40
10 ��‍��‍��‍��
شركت كنندگان

Volvo EX30

Volvo EX30
12
شركت كنندگان

Volvo Ex90

Volvo Ex90
��‍��‍��‍�� 3
شركت كنندگان

Volvo XC40

Volvo XC40
��‍��‍��‍�� 11
شركت كنندگان