سایت دوست یابی جدی و رایگان در ثبت نام., 2023 سایت دوست یابی: 15 مورد برتر ما (انتخاب ما)

سایت دوست یابی 2023: 15 مورد برتر ما (انتخاب ما) توسط Coraline به روز شده در 25 اوت 2023

Contents

همه جعبه ها لیستی از بهترین سایت های دوست یابی را برای شما تهیه کرده اند ، با تمام جزئیات این امکان را به شما می دهد تا یک انتخاب آگاهانه انجام دهید و به طور اتفاقی شروع نشود. بیا بریم !

سایت/برنامه دوستیابی جدی 2023 – ثبت نام 100 ٪ رایگان

تمایل به یک گپ و الف جلسه جدی با یک تک انگیزه در ایده شروع یک داستان عاشقانه جدید? در این حالت ، شما در آدرس وب مناسب یا درجلسه (نسخه موبایل) شما نیاز دارید! سریع تماس بگیرید مردان یا برخی زنان مجرد که به دنبال نیمی از اینترنت برای یک رابطه عاشقانه جدی ، پایدار و پایدار هستند. عکس های الاغ گاه به گاه ، یک جلسات شبانه و ماجراهای بدون فردا را فراموش کنید. اگر آماده هستید که مجردهای جدی به دنبال زیبا باشید ، اکنون به صورت رایگان ثبت نام کنید جلسات دوستانه در صورت تمایل بیشتر ببینید. در اصل ، این.com یک بود سایت دوستیابی رایگان 100 ٪ برای مردان و زنان. در سایت دوستیابی بدون پرداخت ، بدون اشتراک ، بدون تعهد یا کارت بانکی دیگر قابل استفاده نیست اما در عوض ، خدمات ما با کیفیت تکامل یافته و به دست می آورند. خوش آمدید به سایت دوست یابی جدید سلطنت.کم!

چرا سایت و برنامه دوستیابی Celilove را انتخاب کنید.کم?

سلطنت.com نه محبوب ترین سایت دوست یابی است و نه آخرین جلسه درخواست مد روز. ما فقط به شما پیشنهاد می دهیم سایت دوستیابی خوب واقعاً جدی, رایگان در ثبت نام و بدون تبلیغات تهاجمی. در اینجا ، ساده ، سریع و کارآمد است. سایت رویارویی بنابراین استفاده از آن آسان است ، بدون ثبت نام قابل تعویض یا ویژگی های اضافی. یک سایت دوست یابی کلاسیک را کشف کنید که برای واقعی سازی به ملزومات می رود جلسات جدی با سهولت. شما می توانید به طور موثری جستجوی خود را فیلتر کنید گپ بین مجردهایی که در اولویت قرار دارند با عشق آنلاین ملاقات کنید. از ثبت نام به صورت رایگان در یکی از بهترین ها دریغ نکنید سایت های دوستیابی جدی. اگر سایت دوست یابی را دوست ندارید ، همیشه می توانید به طور دائم اشتراک یا حساب خود را در حالت آماده باش قرار دهید.

جلسات اطراف و بین المللی

دیر کردیم مجرد از همه جا فرانسه و عمدتا کشورهای فرانسوی (بلژیک ، سوئیس ، لوکزامبورگ ، کانادا. ). به سرعت پروفایل های زن و مرد را کشف کنید فقط نزدیک تو. با افراد جدید تماس بگیرید تا ملاقات به راحتی در شهر خود (پاریس ، مارسی ، لیون ، تولوز ، لیل ، نیس ، نانت ، مونتپلیه ، بوردو ، استراسبورگ. ). چرا وقتی می توانید آن را پرتاب سنگ از خانه پیدا کنید ، به دنبال عشق باشید? بدانید که هنوز می توانید مخاطب تک آهنگ های کیهانی از سراسر جهان و برقراری ارتباط به راحتی با آنها به لطف ابزار ترجمه ترجمه Google که مانع زبان است

با همه جا در فرانسه ملاقات کنید

بدون تبعیض

سلطنت.com یک سایت دوستیابی کلی برای همه است جدی در جستجوی عشق صمیمانه. سایت دوست یابی برای بزرگسالان جوان (بیش از 18 سال) ، سالمندان ، حرفهایها ، در دسترس است مجردها با کودکان . البته این لیست جامع نیست! به طور خلاصه ، همه می توانند به صورت رایگان در سایت دوست یابی ثبت نام کنند.

celilove را پیدا کنید.com از طریق برنامه جلسه رایگان

سایت دوستیابی به صورت رایگان در شما در دسترس است گوشی های هوشمند وت قرص بدون بارگیری برنامه از فروشگاه Google Play یا فروشگاه App App. دریافت تاریخ در هر کجا که هستید ساده و کاربردی است! فقط در Celilove به صورت رایگان وصل یا ثبت نام کنید.com از یک دستگاه سیار اینترنت متصل است. شما هیچ کاری برای انجام دادن ندارید زیرا سایت به طور خودکار با اندازه کوچکتر صفحه تلفن هوشمند یا رایانه لوحی خود سازگار می شود. برنامه Celilove (بدون پرداخت) را امتحان کنید.کم!

یک سایت دوست یابی ایمن

یک تیم فنی به طور مداوم عملکرد مناسب سایت را تضمین می کند. داده های شما ایمن است و ما تلاش می کنیم سایت را در 99.99 ٪ از زمان در دسترس قرار دهیم. ما تمام تلاش خود را می کنیم تا پروفایل های دروغین را از کلاهبرداران ، گرازرها ، تقلبی ها و اسپم ها از همه نوع حذف کنیم. ما به طور جدی با کلاهبرداران و افراد مخرب که در سایت دوست یابی شایع هستند ، می جنگیم اما به دلایل فنی نمی توانیم همه چیز را کنترل کنیم. به همین دلیل ما شما را دعوت می کنیم تا اقدامات احتیاطی خود را انجام دهید و تلاش های کلاهبرداری را محکوم کنید. به یک سایت دوست یابی ایمن و قابل اعتماد بپیوندید ، که توسط متخصصان دوستیابی آنلاین اداره می شود. برای هر گونه سؤال ، از ارسال پیام از طریق فرم تماس دریغ نکنید.

جلسات باهوش

در Celilove.com ، شما به خوبی می توانید نمایه خود را بدون عکس بگذارید تا ناشناس بودن خود را حفظ کنید یا به سادگی از سرقت عکس های خود در سایت دوست یابی جلوگیری کنید. بدانید که یک پروفایل با عکس شانس شما را به میزان قابل توجهی افزایش می دهد وقت ملاقات برخط. شما نمی خواهید کسی عکس های شخصی شما را ببیند? دسترسی خصوصی را انتخاب کنید و فقط اعضای خود را که اجازه شما را دارند نمایش دهید. محرمانه بودن در اینترنت مهم است. اگر می خواهید در سایت دوست یابی با احتیاط و آرام باشید ، از استفاده از این ویژگی اساسی دریغ نکنید.

حضور شدید

یکی از مهمترین معیارهایی که واجد شرایط یک سایت دوست یابی خوب است ، تعداد کاربران فعال آن است. سلطنت.com بخشی از یک شبکه بزرگ است سایت های دوست یابی در فرانسه و در سطح بین المللی. بیشتر سایتهای دوست یابی ما از همان پایگاه داده استفاده می کنند. بنابراین به صورت رایگان به هزاران عضو بپیوندید که مرتباً به Celilove متصل می شوند.com و سایر سایت های شریک دوستیابی. مطمئناً با کسی روبرو خواهید شد که همان تعداد زیادی از اعضای موجود را به خود اختصاص دهد و به امید دیدار با افراد جدید آماده باشد عشق را در اینترنت پیدا کنید

نسبت مرد/زن متعادل

در اینجا ما همه کارها را انجام می دهیم تا از مردان/زنان برابری اطمینان حاصل کنیم. به لطف جدی بودن آن ، سایت دوست یابی به طور طبیعی تقریباً به اندازه اعضای زن به عنوان اعضای مرد جذب می شود. سلطنت.com ابزاری مؤثر برای دیدار با مرد یا زنان با چه کسی زندگی زوج معتبری را به اشتراک می گذارد. همه این شانس را دارند که بتوانند به لطف Celilove دوست داشته باشند و دوباره دوست داشته شوند.کم. بنابراین شانس خود را به سرعت امتحان کنید تا یک جلسه خوب را از دست ندهید. تا شما!

2023 سایت دوست یابی: 15 ما (+ انتخاب ما)

سایت دوستیابی

 • یک نظر اضافه کنید
 • ارسال از طریق ایمیل
 • اشتراک گذاری
 • توییتر

بهترین سایت دوست یابی در سال 2023 چیست ? چه کسی ، در دوران شجاعت ، هرگز وسوسه نشده است که در یک بستر دوست یابی آنلاین ثبت نام کند تا سرانجام عشق را پیدا کند ?

خیلی دور است ، زمانی که Meetic تنها سایت بود یا تقریباً برای ارائه جلسات آنلاین.

اکنون این پیشنهاد به اندازه کافی تهیه شده است تا ما را ترغیب کند تا شانس خود را امتحان کنیم.

چندین سوال باقی مانده است: کدام سایت را انتخاب کنید ? چگونه می توان انتخاب کرد ? و مهمتر از همه ، آیا کار می کند ?

�� 5 سایت بهترین دوست یابی در سال 2023

ما داریم بعد از گذشت بیش از 20 ساعت برای مقایسه همه سایت های دوست یابی در سال 2023. ما فقط کسانی را انتخاب کردیم که واقعاً کار می کنند.

ما همچنین از بسیاری از کاربران این سایت ها سؤال کرده ایم تا اطمینان حاصل شود که این وعده برگزار می شود.

اگر وقت ندارید همه مقایسه های ما را بخوانید, در اینجا 5 سایت ایستاده است مطابق با ایالات متحده:

 • بهترین برای با عشق ملاقات کنید : ملاقات (و بله ، همیشه !)
 • بهترین برای پروفایل های با کیفیت : جهان جذاب
 • بهترین برای آن دسته از بالای 50 : بیزار
 • بهترین برای وقت خود را هدر ندهید : ادارلینگ
 • بهترین برای دوستیابی بدون آینده : AdopteUnmec.کم

سایت های دوستیابی در تلویزیون

یک سایت دوست یابی ، کار می کند ?

سایت دوست یابی: آیا کار می کند؟

برخی از افراد آن را کاملاً فرض می کنند ، برخی دیگر ترجیح می دهند یک داستان عاشقانه تر را اختراع کنند ، اما هرچه ، واقعیت ها وجود دارد: زوج های بیشتر و بیشتر از طریق سایت ها یا برنامه ها به صورت آنلاین ملاقات می کنند.

و نه ، اینها لزوماً روابط آینده نیستند. نظرسنجی از مرکز تحقیقات پیو 2016 نشان داد که 12 ٪ از آمریکایی ها ازدواج کرده اند یا درگیر یک رابطه جدی هستند ، نیمی از آنها را در یک سایت دوست یابی ملاقات کردند.

ممکن است آن را کمی پیدا کنید ، اما هنوز هم فقط 3.8 میلیون نفر در ایالات متحده را نشان می دهد. بنابراین یافتن عشق در اینترنت کاملاً ممکن به نظر می رسد … به شرط انتخاب سایت مناسب.

�� رایگان یا پرداخت شده ?

علاوه بر این ، طبیعی است که بخواهیم به یک سایت دوست یابی رایگان بروید ، تا در صورت عدم کارآیی روابط ، “از دست دادن” پول “از دست ندهید” و یا بدتر از آن ، اگر کسی را ملاقات نکنید.

با این حال ، ما ترجیح می دهیم به شما اطلاع دهیم که رایگان اغلب منجر به اعتدال کمتر خواستار می شود ، بنابراین می توان با پروفایل های دروغین روبرو شد.

علاوه بر این ، شما احتمالاً باید کیف پول را باز کنید تا از ویژگی های بسیار مفید اما پرداخت شده استفاده کنید.

�� لیست کامل ما از بهترین سایت های دوست یابی

همه جعبه ها لیستی از بهترین سایت های دوست یابی را برای شما تهیه کرده اند ، با تمام جزئیات این امکان را به شما می دهد تا یک انتخاب آگاهانه انجام دهید و به طور اتفاقی شروع نشود. بیا بریم !

Meetic: همیشه سایت دوست یابی مرجع در سال 2023

Meetic: سایت دوست یابی مرجع

ما با سنگین وزن سایت های دوست یابی شروع می کنیم ، که توسط آن در فرانسه شروع شد ، یا تقریباً: metic. این پلتفرم در سال 2001 به خود افتخار می کند که به بیش از 8 میلیون زوج کمک کرده است تا ملاقات کنند. این البته برای انتخاب پروفایل ها برای گپ زدن با آنها ، بلکه رویدادهایی برای مجردها در سراسر فرانسه ارائه می دهد.

���� به چه کسی برای ملاقات است ?

برای افرادی که به دنبال شرط بندی ایمن هستند ، یک سکوی فصلی با اعتدال خوب.

❤ آنچه ما در Meetic دوست داریم

طرف “اطمینان بخش” آن به لطف سالها وجود ، وقایع آن برای جلسات آرام و بدون سردرد ، نشان های “آقایان” برای نشان دادن پروفایل های واقعاً جدی است.

�� آنچه ما کمتر دوست داریم

تعداد بسیار زیادی از پروفایل ها ، که از نظر تنوع می تواند یک مزیت باشد ، اما می تواند مشخصات خود ما را در توده “غرق” کند.

�� چقدر هزینه های ملاقات ?

استفاده از بسیاری از ویژگی های Meetic به صورت رایگان امکان پذیر است ، اما برای استفاده از همه ویژگی ها ، باید در اشتراک مشترک شوید. قیمت ها با توجه به چندین معیار متفاوت است ، آنها از 29.90 یورو در هر ماه بدون تعهد شروع می شوند و اگر چندین ماه به یکباره طول بکشید کاهش می یابد.

�� آنچه ما فکر می کنیم

Meetic کاملاً به عنوان یکی از برجسته ترین و قابل اعتمادترین سایت های دوست یابی در چشم انداز دیجیتال تأسیس شده است. ما از ویژگی های بصری آن ، پایه گسترده کاربران و تعهد آن به امنیت اعضای آن قدردانی می کنیم. این پلتفرم با هدف مخاطبان متنوعی انجام می شود ، خواه آنها به دنبال روابط جدی باشند یا به سادگی دوستی های جدید. رابط کاربری کاربر دوستانه است ، و کیفیت پروفایل اغلب مورد استقبال قرار می گیرد. شهادتهای بی شماری از زوجین که به لطف شهادت به کارآیی آن آموزش داده شده اند. اگر به دنبال یک سایت دوست یابی قابل اعتماد و قابل اعتماد هستید ، بدون شک Meetic گزینه اصلی است.

�� مال ما: 5/5

دنیای جذاب: سایت دوست یابی که اعضای آن را انتخاب می کند

دنیای جذاب: با افراد با وضعیت اجتماعی بالا ملاقات کنید

با داشتن دنیای جذاب نیز ، ایده این است که با افراد جدی با افراد دارای وضعیت اجتماعی بالا ملاقات کنید. این سایت فقط پروفایل های “بالا” را ارائه می دهد ، و همه پذیرفته نمی شوند ! مشخصات شما در واقع مشمول اعضای دیگر است تا دریابید که آیا معیارهای سایت را رعایت می کنید.

���� که به آن دنیای جذاب رسیدگی می شود ?

این سایت دوست یابی به وضوح برای فارغ التحصیلان با وضعیت اجتماعی بالا در نظر گرفته شده است. فقط 30 ٪ از پروفایل های ارائه شده توسط جامعه پذیرفته می شوند !

❤ آنچه ما در دنیای جذاب دوست داریم

جدی بودن پروفایل ها ، وقایع ایجاد شده توسط جامعه مجردها.

�� آنچه ما کمتر دوست داریم

طرف بسیار “انتخاب” که می تواند به Snobbery و قیمت های بالا تمایل داشته باشد.

�� چقدر هزینه جهانی جذاب است ?

اشتراک های ارائه شده از 1 ماه تا 1 سال است و از 59.90 یورو در ماه شروع می شود. 23.90 یورو در هر ماه برای اشتراک 1 سال حساب کنید.

�� آنچه ما فکر می کنیم

دنیای جذاب به عنوان مرجع در دنیای جلسات آنلاین متمایز است. خاصیت آن در سیستم انتخاب آن در ورودی نهفته است ، بنابراین دایره ای از اعضای جدی و متعهد را تضمین می کند. این سطح از انحصار ، کسانی را که به دنبال روابط با کیفیت هستند ، در محیطی که هر پروفایل با دقت مورد بررسی قرار می گیرد ، جذب می کند. اگرچه ممکن است برای بعضی ها محدود کننده به نظر برسد ، اما بسیاری بر این باورند که این احتمال یافتن مکاتبات قابل توجه را افزایش می دهد. این سکو با ظرافت طراحی شده است ، با سهولت استفاده که ناوبری را خوشایند می کند. برای کسانی که کیفیت را در مورد کمیت اولویت بندی می کنند ، بدون شک دنیای جذاب یک انتخاب عاقلانه است.

�� مال ما: 5/5

saysdemain: برای افراد بالای 50 سال

بیایید فردا بگوییم: یک سایت دوست یابی برای افراد بالای 50 سال

Saymain یک سایت دوست یابی است که به سالمندان اختصاص داده شده است. از آنجا که داشتن یک سن مشخص می تواند دشوار باشد و زندگی بازنشستگی را متوقف نمی کند ، Saydemain فقط پروفایل های بیش از 50 سال را ارائه می دهد. سپس می توانید پروفایل هایی را مشاهده کنید که معیارها و انتظارات شما را برآورده می کنند.

���� به چه کسی خطاب به Saymain است ?

به افراد بالای 50 سال.

❤ آنچه را که ما در هنگام تفکیک دوست داریم

جدی بودن پروفایل ، سهولت استفاده از سایت و وقایع ارائه شده.

�� آنچه ما کمتر دوست داریم

عدم اصالت عملکرد.

�� چند هزینه saymain ?

استفاده از بیشتر ویژگی های Disonsmain به صورت رایگان امکان پذیر است ، اما برای استفاده از تمام ویژگی ها ، باید در یک اشتراک مشترک شوید. قیمت ها بسته به چندین معیار متفاوت است.

�� آنچه ما فکر می کنیم

SaysDemain به سرعت خود را به عنوان یک ستاره در حال ظهور واقعی در دنیای جلسات آنلاین ، به ویژه برای تک آهنگ های بالای 50 سال تأسیس کرد. Ditonsmain به طور خاص برای پاسخگویی به نیازها و انتظارات این گروه سنی غالباً نادیده گرفته شده ، یک بستر امن ، بصری و دوستانه ارائه می دهد. اعضا به ویژه از احساس جامعه و بسیاری از ویژگی های سازگار با نیازهای آنها قدردانی می کنند. علاوه بر این ، سایت به طور مرتب رویدادها و فعالیتهایی را برای تشویق جلسات در زندگی واقعی ترتیب می دهد. برای کسانی که مایل به یافتن عشق یا ایجاد دوستی جدید پس از 50 سال هستند ، Saydemain به عنوان گزینه اساسی ظاهر می شود.

�� مال ما: 5/5

ادارلینگ: الگوریتم در سرویس شما

با ادارلینگ ، شما باید به الگوریتم ها برگردید ! هنگام ثبت نام ، از شما خواسته می شود یک تست شخصیتی را که برای ایجاد پروفایل شما استفاده می شود و پروفایل های تک آهنگ هایی را که متناسب با شما در منطقه خود است ، ارائه دهید. بنابراین ، هیچ شگفتی ناخوشایندی در زمان قرار ملاقات وجود ندارد !

���� ادارلینگ به چه کسی است ?

به افرادی که در مقابل هزاران پروفایل کمی گم شده اند و ترجیح می دهند در جستجوی خود برای عزیز همراه باشند.

❤ آنچه ما در ادارلینگ دوست داریم

کیفیت پروفایل ، الگوریتم های سازگاری بسیار مؤثر که با همکاری روانشناسان توسعه یافته اند.

�� آنچه ما کمتر دوست داریم

فقدان خودجوش بودن از آنجا که ما به همه پروفایل ها دسترسی نداریم ، مهلت هایی که می توانند کمی طولانی تر باشند ، قیمت های بسیار بالایی دارند.

�� ادارلینگ چقدر است ?

ثبت نام به صورت رایگان در Edarling ، بلکه می توان در اشتراک حق بیمه نیز ثبت نام کرد که به طور خاص امکان دریافت پیام به صورت نامحدود و دسترسی به همه عکس ها را در میان دیگران می دهد. قیمت ها از 119 یورو به مدت یک ماه تا 29.90 یورو در ماه برای اشتراک یک ساله است.

�� آنچه ما فکر می کنیم

ادارلینگ به قول خود مبنی بر یک جلسه با کیفیت مبتنی بر سازگاری علمی است. ادارلینگ با یک تست شخصیتی کامل ، قصد دارد تا افراد را با ارزش ها ، علایق و اهداف زندگی مشابه ارتباط دهد. این سطح از دقت در ارتباط به ویژه توسط کسانی که به دنبال ایجاد یک رابطه جدی و پایدار هستند قدردانی می شود. کیفیت رابط ، جدیت پروفایل و پشتیبانی مشتری همه نقاط قوت که اغلب توسط کاربران تأکید می شود. ادارلینگ بدون شک بستری برای کسانی است که بیش از یک ماجراجویی ساده به دنبال آن هستند.

�� مال ما: 5/5

EliterEncontre: برای افراد جاه طلب عاشق

جلسه نخبگان: برای افراد جاه طلب

EliterEncontre سایتی برای مجردهایی است که خواستار است.اشمیه.عاشق. هدف آن ارائه فقط پروفایل هایی است که به لطف آزمون شخصیتی با معیارهای شما مطابقت دارند. این ایده به ویژه برای دیدار با افراد با خواسته ها و یک محیط اجتماعی شبیه به شما است.

���� برای چه کسی صرف شده است ?

EliterEncontre برای افراد جاه طلب در عشق ، که مایل به ملاقات با کسی در محیط خود هستند ، به طور کلی بسیار آسان است.

❤ آنچه ما در EliterEncontre دوست داریم

آزمون شخصیتی بسیار پیشرفته ، امکان کشف سایر پروفایل ها نسبت به موارد ارائه شده با گزینه “شما بازی می کنید” ، کیفیت پروفایل ها.

�� آنچه ما کمتر دوست داریم

جنبه تا حدودی “خود” که فاقد خودانگیختگی و ذهنیت آزاد است ، قیمت های کمی بالا.

�� چقدر هزینه eliterencontre ?

استفاده از EliterEncontre به صورت رایگان امکان پذیر است ، اما باز هم ، امکانات بسیار محدود است. برای باز کردن ویژگی های سایت ، لازم است با انتخاب از سه فرمول ، از 3 تا 12 ماه و از 117 تا 192 یورو ، اشتراک را در اختیار شما قرار دهید.

�� آنچه ما فکر می کنیم

EliterEncontre سایتی است که عمدتاً با هدف خواستار مجردها به دنبال یک رابطه جدی و پایدار است. این یک روش اتصال را بر اساس معیارهای سازگاری دقیق برجسته می کند ، بنابراین کیفیت مسابقات را که اغلب بالاتر از حد متوسط ​​است ، تضمین می کند. اگرچه نام آن یک انحصار خاص را برانگیخته است ، بسیاری از اعضا رویکرد باز اما هدفمند آن را ستایش می کنند. ناوبری روان است ، طراحی ظریف است و پشتیبانی مشتری واکنشی است. برخی از پیشرفت های جزئی با توجه به برخی از بازده ها می تواند انجام شود ، اما به طور کلی ، EliterEncontre گزینه ای عالی برای کسانی است که به دنبال یک بستر جدی برای جلسات با کیفیت هستند.

�� مال ما: 4.5/5

Vivaflut: جلسه برای همه ، هر کجا که هستید

Vivaflut یک سایت دوست یابی است که در Hauts-de-France ایجاد شده است که برای همه باز می شود: هر چه سن ، وضعیت ، تحقیقات یا تمایلات جنسی شما. سکوی بصری آن و تعداد زیادی از اعضای آن ، آن را برای کسانی که به دنبال دیدار با تک آهنگ ها در محل خود هستند ، انتخابی محبوب می کند.

���� به چه کسی Vivafliert پرداخته شده است ?

Vivaflier در همه بزرگسالان اعم از مجرد ، متاهل ، سالمندان و غیره انجام می شود. جامعه او عمدتاً از افراد مجرد تشکیل شده است ، صرف نظر از جنسیت آنها ، به دنبال عشق هستند.

❤ آنچه ما در Vivafliert دوست داریم

رابط بصری آن که امکان دستیابی سریع ، امکان کشف پروفایل های محل شما را دارد که در چند ثانیه با جستجوی سازگار با شما سازگار است ، و سیستم پیام رسان با احتیاط آن برای لاس زدن آنلاین.

�� آنچه ما کمتر دوست داریم

در Vivaflit ، یک عکس تاری به طور خودکار به پروفایل های بدون عکس اضافه می شود ، که گاهی اوقات می تواند باعث سردرگمی شود. علاوه بر این ، این سایت بخشی از شبکه Exanov است که شامل مکان تک آهنگ ها و شایعات نیز می شود. ممکن است کاربران آگاه نباشند که مشخصات آنها در این سایت های دیگر منتشر شده است ، و تعداد کل کاربران ادعا شده توسط VivaFlit شامل کلیه اعضای شبکه اگزانوف است که می تواند تصور اغراق آمیز از اندازه پایه کاربران خود را ایجاد کند.

�� چقدر هزینه viveflirt است ?

Vivaflut هزینه خدمات خود را در اطلاعات ارائه شده در سایت خود مشخص نکرد ، اما نسخه ای حق بیمه را فقط برای آقایان ارائه می دهد ، با ویژگی های اضافی که به سرعت ضروری می شود.

�� آنچه ما فکر می کنیم

Vivaflut علی رغم جاه طلبی های خود ، به اندازه سایر بازیگران اصلی در بخش جلسات آنلاین نتوانست ما را تحت تأثیر قرار دهد. اگرچه این پلتفرم ویژگی های جالب خاصی را ارائه می دهد ، بازخورد اغلب نگرانی های مربوط به کیفیت پروفایل ها و کارایی کلی سایت را برای برقراری ارتباطات مهم ذکر می کند. همیشه توصیه می شود قبل از نتیجه گیری نهایی ، خودتان آن را امتحان کنید.

�� مال ما: 2/5

le beguin: سایت دوست یابی رایگان

Le Beguin یک سایت دوستیابی کاملاً رایگان است

Beguin که در ماه مه 2014 ایجاد شده است ، یک سایت دوستیابی کاملاً رایگان است. ثبت نام یا استفاده در برنامه. شما پس از ثبت نام خود به پروفایل ها دسترسی پیدا می کنید و مکالمه را با کسانی که دقیقاً دوست دارید درگیر می کنید.

���� برای چه کسی است ?

برای افرادی که لزوماً وسیله ای برای خرج کردن پول زیادی برای ملاقات با یک همسر روح ندارند.

❤ آنچه ما در Beguin دوست داریم

سادگی استفاده ، رایگان بودن و عدم وجود هزینه های پنهان.

�� آنچه ما کمتر دوست داریم

این سایت رایگان است ، البته از نظر خدمات در سطح سایت های پرداخت نشده نیست. و متأسفانه ، پروفایل های دروغین در این نوع سیستم عامل بسیار بیشتر است.

�� چه مقدار هزینه Beguin ?

وب سایت کاملاً رایگان است.

�� آنچه ما فکر می کنیم

به نظر می رسد لو بگوئین ، در حالی که دارای خصوصیات غیرقابل انکار است ، در جهان وسیع جلسات آنلاین جایگاه متوسطی پیدا می کند. این پلتفرم ثبت نام رایگان را ارائه می دهد ، که بسیاری از افراد کنجکاو را که مایل به کشف جلسات بدون تعهد مالی اولیه هستند ، جذب می کند. با این حال ، برخی از بازخورد عدم وجود ویژگی های پیشرفته یا تنوع کمتری از پروفایل در مقایسه با سایر سایت های مشهور تر را برانگیخته است. برای یک تجربه بیشتر در عمق ، برخی می توانند به سیستم عامل هایی که ویژگی های بیشتری دارند روی آوردند.

�� مال ما: 3/5

متقاضی.com: زنان برای انتخاب مردان

اتخاذ در پسر ، عملکرد سایت های دوست یابی را معکوس می کند ، ج

شما احتمالاً از سایت AdopteUnmec شنیده اید.کام ، که وقتی در سال 2007 ایجاد شد ، صحبت های زیادی در مورد او انجام داد. اصل آن ساده است: زنان بیشتری را جذب کنید ، که اغلب در سایت های دوست یابی نسبت به مردان کمتر نشان می دهند. در اینجا ، فقط زنان می توانند اولین پیام را برای مردانی که دوست دارند ارسال کنند و مکالمه را شروع کنند. یک روش خوب برای جلوگیری از پروفایل های مشکوک !

���� به چه کسی پرداخته می شود.کم ?

متقاضی.com با هدف هر دو نفر که آرزو می کنند رابطه جدی با کسانی که یک شب فتوحات را ترجیح می دهند. پروفایل ها در مقایسه با سایت های دیگر نسبتاً جوان هستند.

❤ آنچه ما در AdopteUnmec دوست داریم.کم

لحن عجیب و غریب ، قدرت داده شده به زنانی که خطر آزار و اذیت آنلاین را محدود می کنند ، پروفایل های مفصل.

�� آنچه ما کمتر دوست داریم

سوء تفاهم ارتفاعات بین افرادی که به دنبال روابط مختلف هستند ، این واقعیت که تعداد پیام ها در روز محدود است.

�� AdopteUnmec چقدر است.کم ?

متقاضی.com برای زنان کاملاً رایگان است. مردان باید اشتراک 1 ، 3 یا 6 ماه از 29.90 یورو تا 119 یورو بپردازند.

�� آنچه ما فکر می کنیم

متقاضی.com یک رویکرد نوآورانه و طراوت را برای دنیای جلسات آنلاین معرفی کرد. این پلتفرم با اضافه کردن مفهوم اصلی خود در جایی که زنان با اضافه کردن آنها به سبد خود ، مردان را “تصویب می کنند”. این سایت در جستجوی روابط سبک یا جدی ، مخاطبان جوان و مرسوم را به خود جلب می کند. متقاضی.com گزینه ای محکم برای کسانی است که به دنبال یک تجربه دوستیابی کمی متفاوت از استاندارد هستند.

�� مال ما: 3.5/5

Badoo: یک شبکه اجتماعی جلسات

Badoo بیشتر شبیه یک شبکه اجتماعی است از

بدو بیشتر از یک سایت دوست یابی مناسب است ، اما در واقع برای دیدار با مردم ، عشق یا دوستانه در نظر گرفته شده است. شما می توانید پروفایل ها را در نزدیکی خود ، بلکه در سراسر جهان انتخاب کنید ، زیرا Badoo بین المللی است.

���� به چه کسی خطاب شده است ?

Badoo یک شبکه اجتماعی جلسات است که بیشتر به جوانان می پردازد. با این وجود می توان انتخاب کرد که آیا می خواهید جلسات دوستانه یا عاشقانه تری داشته باشید.

❤ آنچه ما در Badoo دوست داریم

جنبه بین المللی که می تواند جلسات عالی را فراهم کند ، تعداد بسیار زیادی از ثبت نام شده.اشمیه.حرف.

�� آنچه ما کمتر دوست داریم

دشواری در تمایز خود با مشخصات آن در بین تعداد اعضا ، بسیاری از گزینه های پرداخت شده.

�� هزینه بدو چقدر است ?

Badoo در ثبت نام رایگان است ، اما اگر می خواهید ایستادگی کنید و توسط دیگران مورد توجه قرار بگیرید ، اغلب نیاز به پرداخت گزینه های خاص است. بنابراین سایت با یک سیستم اعتباری برای خرج کردن کار می کند.

�� آنچه ما فکر می کنیم

Badoo ، اگرچه یکی از قدیمی ترین و بیشتر سیستم عامل های دوست یابی شناخته شده است ، اما به نظر می رسد در حفظ موقعیت خود مشکل دارد. این سایت طیف گسترده ای از ویژگی ها و یک پایگاه کاربر عظیم را ارائه می دهد ، با این حال ، بسیاری از کاربران ابراز نگرانی در مورد کیفیت پروفایل ها ، وجود حساب های کاذب و تجربه کاربر گاهی اوقات احتمالی. نزدیک شدن به سکوی با احتیاط و هوشیاری در هنگام تعامل ضروری است. برای برخی ، کاوش در گزینه های دیگر می تواند مثمر ثمر باشد.

�� مال ما: 2/5

تیندر: پروفایل ها را بکشید

Tinder: یک برنامه محبوب برای دیدار

یکی دیگر از سنگین وزن های جلسه آنلاین ، Tinder هزاران و هزاران نفر از تک آهنگ ها را در سراسر جهان جذب کرده است. مفهوم ساده است: شما با وارد کردن اطلاعات و قرار دادن عکسی از شما (ترجیحاً اخیر) ثبت نام می کنید ، و ما می رویم. عکسی از یک شخص در نزدیکی شما ظاهر می شود ، و اگر دوست دارید نمایه یا در سمت چپ در غیر این صورت باید به سمت راست بکشید یا به سمت راست بکشید. اگر این شخص شما را به سمت راست بکشید ، یک مسابقه است و می توانید بحث کنید.

���� به چه کسی خطاب به تیندر است ?

باز هم ، با سن متوسط ​​28 سال ، تیندر بیشتر برای جوانان است ، حتی بسیار جوان.

❤ آنچه ما در Tinder دوست داریم

مفهوم “کشیدن” که تجربه را سرگرم کننده می کند ، تعداد اعضا.

�� آنچه ما کمتر دوست داریم

تعداد پروفایل های دروغین ، این واقعیت که ما نمی توانیم از ابتدا نوع رابطه ای را که به دنبال آن هستیم نشان دهیم.

�� Tinder چقدر است ?

Tinder رایگان است ، اما مانند Badoo ، چندین گزینه پرداخت شده وجود دارد که تجربه را بسیار دلپذیر می کند.

�� آنچه ما فکر می کنیم

تیندر با روش معروف اسکن خود در راست یا چپ ، دنیای برخوردهای موبایل را متحول کرده است. رویکرد سرگرم کننده و سریع او برای ملاقات در واقع یک انتخاب محبوب در بین بزرگسالان جوان و کسانی که به دنبال جلسات سبک تر یا خودجوش هستند. با این حال ، برخی از انتقادات به دلیل مکانیسم آن که عمدتاً بر اساس ظاهر و همچنین وجود پروفایل های کمتر جدی یا معتبر وجود دارد ، سطحی بودن احتمالی را برانگیخته است. اگرچه Tinder می تواند یک تجربه سرگرم کننده و گاه موفق را ارائه دهد ، کسانی که به دنبال روابط عمیق تر و پایدار هستند ، می توانند ترجیح دهند به سیستم عامل هایی که یک رویکرد بیشتر در ارتباط برای اتصال دارند ، روی آورند.

�� مال ما: 3/5

HAPPN: با چه کسی ملاقات کنید

Happn یک برنامه موبایل است که به شما امکان می دهد با همان منطقه جغرافیایی با شما ملاقات کنید (از این رو شعار آن “پیدا کنید که با چه کسی ملاقات می کنید”). شما حتی می توانید مکانهایی را که در پروفایل های مختلف مکرر می شوند ، مشاهده کنید تا در مورد سلیقه آنها بیشتر بدانید و هنگام ملاقات با مشخصات Happn دیگر ، اعلان دریافت می کنید.

���� چه کسی خوشحال است ?

برنامه های ملاقات با جوانان بیشتر ممتاز است ، این دوباره هدف اصلی هاپن است.

❤ آنچه ما در Happn دوست داریم

بسیاری از کارکردهای خوب فکر ، با دیدن پروفایل هایی که واقعاً در این نزدیکی هستند.

�� آنچه ما کمتر دوست داریم

جغرافیایی که یک مانع واقعی است وقتی در یک منطقه پرجمعیت زندگی نمی کنید ، عدم محرمانه بودن احتمالی.

�� چقدر هزینه های خوشبخت است ?

Happn یک برنامه رایگان است که در آن می توانید گزینه هایی را خریداری کنید ، مانند امکان پنهان کردن جغرافیا در زمان های خاص.

�� آنچه ما فکر می کنیم

Happn در چشم انداز جلسات آنلاین با پیشنهاد منحصر به فرد خود برای اتصال افرادی که از زندگی واقعی عبور کرده اند ، متمایز است. توانایی بسیاری از کاربران که این رویکرد را ارگانیک تر و مصنوعی تر می دانند ، توانایی آن در ترکیب ملاقات آنلاین با تعامل دنیای واقعی است. با این حال ، برخی از کاربران ذخایر مربوط به محرمانه بودن را صادر می کنند یا می دانند که این مفهوم واقعاً فقط در یک محیط شهری پرجمعیت کار می کند. به طور کلی ، Happn یک جایگزین جالب برای مدل جلسات سنتی آنلاین ارائه می دهد ، اگرچه ممکن است برای همه ایده آل نباشد.

�� مال ما: 3.5/5

Bumble: Tinder در نسخه فمینیستی

Bumble یک برنامه تلفن همراه در نظر گرفته شده در یک نسخه فمینیستی است که کمی در همان اصل استوار است: لوازم پروفایل هایی که در مقابل شما رژه می روند. تفاوت به شرح زیر است: فقط زنان در صورت وجود مسابقه می توانند مکالمه را راه اندازی کنند. اما مراقب باشید ، او فقط 24 ساعت فرصت دارد تا این کار را انجام دهد ..

���� به چه کسی خطاب شده است ?

قالب برنامه بار دیگر برای جوانترین مجردها بیشتر در نظر گرفته شده است.

❤ آنچه ما در Bumble دوست داریم

اقدامات انجام شده برای جلوگیری از آزار و اذیت آنلاین ، امکان ایجاد برخوردهای عاشقانه ، دوستانه یا حرفه ای.

�� آنچه ما کمتر دوست داریم

محدودیت زمانی که می تواند کوتاه باشد ، تعداد کم کاربران در حال حاضر.

bumbumble چقدر است ?

Bumble یک برنامه رایگان است که در آن می توانید گزینه های پرداخت شده را خریداری کنید.

�� آنچه ما فکر می کنیم

Bumble ، با قرار دادن زنان به عنوان اصلی ترین برنامه های مکالمه ، پویایی جدید و مورد استقبال را در دنیای جلسات آنلاین معرفی کرد. ما محدودیت تعداد مکاتبات یا سیستم درآمدزایی کمی مزاحم را دوست داریم. Bumble غیرقابل انکار یک تجربه منحصر به فرد را ارائه می دهد ، به خصوص برای کسانی که می خواهند کنترل بیشتری بر تعاملات خود داشته باشند ، اما برخی ممکن است یک پایگاه کاربر سنتی تر یا یک کاربر بزرگتر را ترجیح دهند.

�� مال ما: 3/5

SupperContre: فرصتی برای عشق بدون هیچ هزینه ای

نظارت ، علی رغم محبوب ترین در بین سایت های دوست یابی ، سزاوار مکانی در این لیست است. این سایت که در سال 2002 راه اندازی شد ، از Freeness حمایت می کند و هدف جامعه ای است که به دنبال روابط واقعی صمیمانه است. با نزدیک به 3 میلیون کاربر ، این پلتفرم تجربه دوستیابی جالب را ارائه می دهد ، به خصوص برای کسانی که مایل به جلوگیری از هزینه های بالای عضویت هستند.

���� به چه کسی خطاب به Superencontre است ?

این عمدتا کسانی را که به دنبال روابط جدی و پایدار هستند هدف قرار می دهد. به نظر می رسد غلظت قابل توجهی از اعضای بالای 50 سال وجود دارد ، اگرچه در همه سنین باز است.

❤ آنچه ما در Superencontre دوست داریم

 • اکثریت رایگان خدمات آن.
 • پروفایل های خوب و خوب ، قبل از تماس با شخص ایده خوبی می دهد.
 • فعالیت مداوم اعضا با هزاران نفر آنلاین هر روز.

�� آنچه ما کمتر دوست داریم

 • رابط کاربری که ممکن است تاریخ به نظر برسد.
 • حضور قابل توجه تبلیغات روی سیستم عامل.
 • غلظت عمده اعضای بالای 50 سال ، که ممکن است برای همه مناسب نباشد.
 • گاهی اوقات کیفیت پایین عکس های اعضا.

�� چقدر هزینه Superencontre ?

اگرچه این پلتفرم می تواند به صورت رایگان مورد استفاده قرار گیرد ، Superencontre پیشنهاد VIP را با 10 یورو در ماه ارائه می دهد که از جمله موارد دیگر ، پیام های اولویت خصوصی شما را می دهد تا تبلیغات را در صفحات خود کاهش داده و در نتایج سایر اعضا مطرح شود پژوهش.

�� آنچه ما فکر می کنیم

این سکوی که به دلیل سهولت در استفاده و کیفیت پروفایل های آن شناخته شده است ، محیطی ایمن و استقبال را برای کسانی که مایل به کشف دنیای دوستیابی آنلاین بدون دردسر هستند ، ارائه می دهد. اگرچه Superencontre ممکن است از همان دید غول های خاص در این بخش بهره نگیرد ، اما در توانایی خود در اتصال افراد سازگار شکی ندارد.

�� مال ما: 4/5

یک بار: یک پروفایل در روز

اونس ، این یک برنامه جلسه است که در مقابل سایر برنامه ها کمی متفاوت قرار می گیرد. جایی که ما شما را به حداکثر مبادله سوق می دهیم ، یک بار برعکس یک پروفایل واحد در روز را برای شما انتخاب می کند. شما قبل از پذیرش یا عدم شروع مکالمه ، وقت خود را برای مطالعه جزئیات خود به تفصیل خواهید برد.

���� به چه کسی خطاب شده است ?

یک بار برنامه ای است که برای افرادی که به دنبال یک رابطه جدی هستند در نظر گرفته شده است.

❤ آنچه ما به یکباره دوست داریم

طرف “زنجیره ای” کمتر از سایر برنامه ها ، تعصب جدی تر است.

�� آنچه ما کمتر دوست داریم

خطر داشتن فقط پروفایل هایی که ما را خوشحال نمی کنند و هر بار باید 24 ساعت صبر کنید.

�� اونس چقدر است ?

یک بار یک برنامه کاملاً رایگان است.

�� آنچه ما فکر می کنیم

هنگامی که با ارائه مکاتبات واحد در روز ، که به طور خاص برای آنها انتخاب می شود ، یک لمس منحصر به فرد به چشم انداز برنامه های دوست یابی می بخشد. ایده تأکید بر کیفیت به جای کمیت مطمئناً طراوت است و به کاربران زمان و مکان ارائه می دهد تا واقعاً روی یک نفر متمرکز شوند. با این حال ، این روش کمی محدود کننده ، به ویژه برای بی تاب یا کسانی که به دنبال بسیاری از گزینه ها هستند یافت می شود. به طور کلی ، یک بار برای کسانی که از اسکن مداوم خسته شده اند و به دنبال یک تجربه جلسه عمدی تر هستند ، ایده آل است ، حتی اگر ممکن است کمی صبر بیشتری داشته باشد.

�� مال ما: 3/5

Freemeet: در نزدیکی خود به صورت رایگان ملاقات کنید

Freemeet به عنوان جایگزینی برای تک آهنگ هایی که به دنبال عشق هستند بدون اینکه یک سکه را خرج کنند ، معرفی می شود. این پلتفرم ثبت نام سریع و رایگان را برجسته می کند و دسترسی به بیش از 1 را ارائه می دهد.000.000 تک آهنگ در سراسر جهان. این مبتنی بر یک گپ رایگان ، نامحدود و یک سیستم جغرافیایی برای تسهیل جلسات است.

���� به چه کسی خطاب شده است ?

افرادی که به دنبال یک بستر دوستیابی رایگان پنهان هستند و مایل به ایجاد جلسات جدی بدون عضویت هستند.

❤ آنچه ما در Freemeet دوست داریم

 • 100 ٪ استفاده رایگان از تمام ویژگی های اصلی سایت.
 • یک موتور جستجوی کارآمد برای فیلتر کردن پروفایل به طور موثر.
 • تأکید بر جلسات جدی با بسیاری از اعضا که به دنبال یک رابطه طولانی مدت هستند.
 • تیمی از مجریان روزانه 24 ساعت برای تضمین امنیت و محدود کردن پروفایل های ناخواسته حضور دارند.

�� آنچه ما کمتر دوست داریم

 • توصیفات کاربران وجود پروفایل های دروغین را که اغلب با اقدام به کلاهبرداری احساساتی و درخواست های مالی همراه است ، برجسته می کند.
 • برخی از اعضا در تعامل با پشتیبانی سایت ابراز مشکل کرده اند.
 • عقاید با وجود طبیعت “رایگان” مطرح شده ، از دشواری در خاتمه یا متوقف کردن نمونه ها استفاده می کند.

�� چه مقدار فریزت هزینه دارد ?

Freemeet یک بستر کاملاً رایگان برای عملکردهای اصلی آن است. با این حال ، یک پیشنهاد حق بیمه برای برجسته کردن مشخصات آن وجود دارد ، اگرچه اختیاری است.

�� آنچه ما فکر می کنیم

Freemeet ، با قول خود در مورد یک بستر دوستیابی کاملاً رایگان ، بسیاری از کاربران را به خود جلب کرده است که مایل به کشف دنیای جلسات بدون نگرانی در مورد هزینه های پنهان هستند. واضح است که Freemeet دارای نقاط قوت خود است ، اما همچنین زمینه های پیشرفت. مجوز آن مطمئناً یک دارایی بزرگ است و به یک جامعه بزرگ اجازه می دهد تا آزادانه تعامل داشته باشد. با این حال ، برخی از کاربران ابراز نگرانی در مورد اعتدال پروفایل یا کیفیت تعامل. این پلتفرم همچنین می تواند از ویژگی های اضافی برای غنی سازی تجربه کاربر بهره مند شود. Freemeet نقطه شروع خوبی برای کسانی است که در جلسات آنلاین شروع می کنند و مایل به شرکت مالی نیستند.

�� مال ما: 3/5

OKCUPID: مسابقه از همه نوع

با OkCupid ، شما باید دوست دارید به پرسشنامه ها و انواع مختلفی از انواع و اقسام پاسخ دهید. در واقع مطابق پاسخ های شما است که با سایر پروفایل هایی که متناسب با شما هستند در تماس خواهید بود. به طور خلاصه ، شما فقط یک عکس نیستید ، به دور از آنجا.

���� برای Okcupid به چه کسی است ?

این برنامه برای افرادی که مایل به تبادل با پروفایل های مختلف در یک دسته از مضامین و سوالات هستند ، بسیار محفوظ است.

❤ آنچه ما در OkCupid دوست داریم

سؤالات اغلب جالب و اصلی ، 20 گرایش جنسی و هویت ژانر ارائه شده است.

�� آنچه ما کمتر دوست داریم

جنبه خسته کننده اگر نمی خواهید به یک سؤال کامل پاسخ دهید.

�� چند هزینه OKCUPID ?

okcupid کاملاً رایگان است.

�� آنچه ما فکر می کنیم

نیروی Okcupid در سیستم منحصر به فرد سؤالات خود نهفته است که سازگاری بین اعضا را ارزیابی می کند ، بنابراین مسابقات دقیق تری ارائه می دهد. با این حال ، برخی از کاربران مشکلات مربوط به وجود پروفایل های کاذب را ذکر کرده اند ، رابط کاربری که با گذشت زمان کمتر شهودی شده است ، یا تغییر در سیاست های برنامه که به خوبی مورد استقبال قرار نگرفته اند. حتی اگر Okcupid مدافعان سرسخت خود را داشته باشد ، به نظر می رسد بسیاری از کاربران ترجیح می دهند به گزینه های دیگر مراجعه کنند و به دنبال یک تجربه روان تر و قابل اعتماد تر هستند.

�� مال ما: 2/5

Fruitz: آنچه را که به دنبال آن هستید نشان دهید

Fruitz با رابط کاربری بازیگوش خود ، کمی بر روی همان اصل “مسابقه” به عنوان تیندر کار می کند. تفاوت این است که شما می توانید به وضوح به کاربران دیگر بگویید که به دنبال چه چیزی هستید: رابطه جدی ، دوستانه ، بدون احساس و زمان برای یک شب.

���� به چه کسی Fruitz خطاب شده است ?

این برنامه عمدتا برای جمعیت بسیار جوان در نظر گرفته شده است.

❤ آنچه ما در Fruitz دوست داریم

طراحی دلپذیر و سرگرم کننده ، سیستم جایزه.

�� آنچه ما کمتر دوست داریم

تعداد کمی از اعضا ، برای کشف اهداف سایر پروفایل ها باید بپردازند.

�� چقدر Fruitz هزینه دارد ?

Fruitz یک کاربرد رایگان است ، اما برای باز کردن ویژگی های خاص ، از 10.99 یورو تا 47.99 یورو اشتراک وجود دارد.

�� آنچه ما فکر می کنیم

Fruitz ، با مفهوم اصلی و سرگرم کننده خود برای انتخاب آنچه که ما به دنبال آن می گردیم مطابق “میوه ها” (یک رابطه جدی ، یک ماجراجویی و غیره.) ، توجه بسیاری از کاربران ، به ویژه بزرگسالان جوان را به خود جلب کرده است. بدیهی است که Fruitz جنبه های مثبتی دارد ، اما همچنین برخی از کاستی ها. اجازه دادن به کاربران برای بیان واضح اهداف خود مطمئناً طراوت است ، بنابراین از سوء تفاهم های فعلی در سایر سیستم عامل ها جلوگیری می کند. Fruitz می تواند متناسب با کسانی که به دنبال یک تجربه ملاقات آرام تر و شفاف تر هستند ، متناسب باشد ، اگرچه برخی ممکن است از نظر عملکرد و عمق سکوی گسترده تری داشته باشند.

�� مال ما: 3/5

کدام سایت دوست یابی را انتخاب کنید ?

اکنون که بازیکنان اصلی در جلسه آنلاین را می شناسید ، ممکن است تعجب کنید که کدام یک را انتخاب کنید. این در واقع یک انتخاب خارق العاده است ، به خصوص هنگامی که می توان از طریق پول برای دسترسی به پروفایل ها هزینه کرد. نکته مهم این است که از غریزه خود پیروی کنید ، بلکه نشانه های ما را نیز دنبال کنید. به عنوان مثال ، اگر 40 ساله هستید ، ممکن است از برنامه های نوع Fruitz خودداری کنید. سایت هایی مانند Meetic یا Edarling ممکن است بیشتر با گروه سنی شما مطابقت داشته باشد. و اگر به دنبال یک رابطه طولانی مدت هستید ، حتماً سایتهای جدی تری را انتخاب کنید تا از شگفتی های ناخوشایند خودداری کنید.

به طور خلاصه ، لزوماً سایتی وجود ندارد که 100 ٪ برای شما مناسب باشد ، بنابراین از تست چندین سیستم عامل برای دریافت ایده دریغ نکنید.

پاسخ ما به سوالات شما

چگونه خود را در یک سایت دوست یابی توصیف کنیم ?

اغلب زمان آن است که هنگام ثبت نام در یک سایت دوست یابی از آن ترسیده باشید: توضیحات. برای برخی.اشمیه.S ، این بازی کودک است ، برای دیگران ، جهنمی. توصیه ما: ساده و مؤثر بمانید. ما از نقل قول های فلسفی خودداری می کنیم ، به خصوص اگر چیز دیگری اضافه کنیم ، با تمام معیارهای آن در مورد مرد یا زن کامل ، رمان نمی نویسیم.E و ما سعی می کنیم کمی فراتر از نوشتن برویم: “سلام ، من این چیزی است”.

به سرعت از نظر جسمی توصیف کنید ، کارهایی را که دوست دارید انجام دهید ، ذکر کنید ، از شوخی کمی در مورد حضور خود در یک سایت دوست یابی برای بازی کردن در مورد آن دریغ نکنید. خود را بی ارزش نکنید و هم رخ ندهید. و البته ، در مشخص کردن نوع رابطه ای که به دنبال آن هستید اگر توابع سایت یا برنامه به شما اجازه نمی دهد ، دریغ نکنید.

نحوه نزدیک شدن به یک زن در یک سایت دوست یابی ?

همانطور که گفتیم ، زنان اغلب در سایت های دوست یابی کمتر از مردان هستند ، به همان اندازه که می گویند شما باید بدانید که چگونه ایستادگی کنید تا فرصتی برای یافتن یک همسر روح داشته باشید. و اولین پیام شما بسیار مهم است. البته ، ما از همه ابتذال یا اظهار نظرهای نامناسب در مورد جسمی خودداری می کنیم. همچنین از ساده “سلام ، اشکالی ندارد ? »، که لزوماً باعث نمی شود شما بخواهید مکالمه را بیشتر تحت فشار قرار دهید. سعی کنید فرمولی پیدا کنید که هم شخصی و هم طنز باشد ، اما بدون اینکه زیبا باشد ، مراقب باشید ! به او نشان دهید که مشخصات او را مطالعه کرده اید و نه فقط عکسهای او. و تا زمانی که انجام دهید ، تا حد امکان از املای خود مراقبت کنید ، هرگز صدمه نمی زند !

چگونه بدانیم آیا شخصی در یک سایت دوست یابی ثبت شده است ?

ما ترجیح می دهیم به شما هشدار دهیم ، شما نمی توانید تمام سایت های دوست یابی را پیدا کنید تا شخصی را پیدا کنید که به شما علاقه مند باشد. ما به شما توصیه می کنیم که برای برنامه های رایگان ثبت نام کنید و به نفع کسانی که هدف قرار دادن جغرافیایی یا جغرافیایی را ارائه می دهند ، این امر به شما امکان می دهد زمینه زمینه خود را کاهش دهید. برخی از سایت ها همچنین یک عملکرد جستجوی نام را ارائه می دهند ، از پیدا کردن بالادست دریغ نکنید.

شما اکنون تمام اطلاعات را برای خلاص شدن از شر عشق آنلاین جستجو کرده اید. موفق باشی !

درباره کورالین

پرشور در مورد زیبایی طبیعی ، DIY و ادبیات ، من یک جک هستم که دوست دارم بنویسم ، سفر کنم ، کشف کنم ، اما گربه هایم را نیز نوازش می کنم و سریال های تاریخی را تماشا می کنم. من همچنین مترجم سمعی و بصری هستم و در رقابت Quidditch را تمرین می کنم.