بهترین هدفون های بی سیم با کاهش نویز: کدام مدل برای خرید در سال 2023?, راهنما: بهترین ردورهای قلب بی سیم واقعی چیست? سپتامبر 2023 – دیجیتال

بهترین های واقعی قلبهای بی سیم واقعی چیست? سپتامبر 2023

Contents

کاهش نویز فعال کارآمد است برای جلسات ورزشی در محیط پر سر و صدا. مهمتر از همه ، حالت شفافیت بسیار عالی است ، که به آنها امکان می دهد با خیال راحت در یک محیط شهری استفاده شوند. طرف استقلال هدفون 6 ساعت با ANC برگزار می کند ، و این پرونده 3 هزینه اضافی را ارائه می دهد. پاداش کوچک ، Beats Fit Pro مجهز است تراشه H1 اپل, این به آنها به ویژه به جفت شدن در iOS و کج شدن اتوماتیک بین چندین دستگاه از همان حساب iCloud دسترسی می دهد. آنها همچنین کاملاً با اندروید سازگار هستند.

بهترین هدفون های بی سیم با کاهش نویز: کدام مدل برای خرید در سال 2023 ?

کاهش نویز فعال تقریباً دیگر گزینه ای برای هدفون های بی سیم نیست. در ابتدا برای نخبگان رزرو شده است ، این فناوری به هر قیمت دموکراتیک تر شده است ، همانطور که می خواهد.

 • Earbuds Earbuds Bose CeletComfort II ، بهترین کاهش نویز فعال
 • سونی WF-1000XM3 ، بهترین کیفیت/قیمت هدفون های قدیمی
 • سونی WF-1000XM4 ، برای هدفون های قدیمی تر
 • 1 More Pistonbuds Pro ، ارزان ترین بهترین هدفون قدیمی
 • Apple AirPods Pro 2 ، بهترین هدفون قدیمی برای مک ، آیفون و آیپد
 • Beats Fit Pro ، بهترین هدفون قدیمی برای ورزش
 • �� چگونه کاهش نویز فعال (ANC یا RBA) کار می کند) ?
 • �� چه تفاوتی بین هدفون های بی سیم بلوتوث و بی سیم واقعی وجود دارد ?
 • �� چگونه هدفون کاهش نویز بی سیم خود را انتخاب کنید ?
 • �� همه هدفون های بی سیم سازگار با iOS و Android هستند ?
 • �� بهترین کدک های بلوتوث چیست ? SBC ، AAC ، LDAC ، APTX ..
 • �� چه صدور گواهینامه IP را به نفع هدفون های ورزشی دارد ?
 • �� باید تأخیر هدفون را در نظر بگیریم ?
 • multial چند منظوره چیست ?

تصویر 1: بهترین هدفون های بی سیم با کاهش نویز: کدام مدل را در سال 2023 خریداری کنید؟

سونی WF-1000XM4 ، برای هدفون های قدیمی تر

تصویر 2: بهترین هدفون های بی سیم با کاهش نویز: کدام مدل را در سال 2023 خریداری کنید؟

Earbuds Earbuds Bose CeletComfort II ، بهترین کاهش نویز فعال

تصویر 3: بهترین هدفون های بی سیم با کاهش نویز: کدام مدل را در سال 2023 خریداری کنید؟

Apple AirPods Pro 2 ، بهترین هدفون قدیمی برای مک ، آیفون و آیپد

 • در اینجا می توانید راهنمای ما از بهترین هدفون های بی سیم را پیدا کنید
 • در اینجا می توانید راهنمای ما از بهترین هدفون را برای بازی در ورزش پیدا کنید
 • در اینجا می توانید راهنمای ما برای بهترین کلاه ایمنی کاهش نویز را پیدا کنید
 • در اینجا می توانید بهترین راهنمای هدست بلوتوث ما را پیدا کنید

Earbuds Earbuds Bose CeletComfort II ، بهترین کاهش نویز فعال

گوشواره های Bose CeledComfort II

گوشواره های Bose CeledComfort II

بهترین کاهش نویز فعال

Bose بهترین کاهش سر و صدای فعال در هدفون را ارائه می دهد گوشواره های QC او II, ما به طور جدی به کیفیت یک کلاه ایمنی قدیمی نزدیک می شویم. فشرده تر از مدل اول ، آنها همیشه ارائه می دهند کیفیت صدای خوب و که این بار به طور خودکار با شنوایی همه سازگار می شود. برای استقلال ، این هدفون تقریباً 7 ساعت طول می کشد و این پرونده 3 چرخه شارژ اضافی را ارائه می دهد. این همراهان ایده آل با دو نمایندگی هستند. آنها هیچ چند منظوره ندارندt و نیستند در کیت بدون دست راحت نیست در محیط های پر سر و صدا. اگر می توانید بیش از این جنبه ها باشید و قیمت آنها شما را نمی ترساند ، این یک انتخاب محکم است.

سونی WF-1000XM3 ، بهترین کیفیت/قیمت هدفون های قدیمی

نسبت بهترین کیفیت/قیمت هدفون های قدیمی

WF-1000XM3 دیگر جوانی اولیه نیستند ، اما وقتی آنها را ترک کردند ، به دلیل ظرفیت های کاهش سر و صدای فعال خود به انتقاد رسیده بودند. اگر بازار از آن زمان تکامل یافته است, آنها همراهان خوبی نیستند. با این وجود ، آنها از یک برداشت قدیمی رنج می برند. تحمیل ، کاملاً سنگین و یک مورد بزرگ در اختیار شما قرار می گیرد, آنها دور از احتیاط هستند. اگر بتوانید فراتر از آن باشید ، با سکوت میتون کاهش نویز توسط سونی ، تجربه صدای باشکوهی خواهید داشت. علاوه بر این ، استقلال آنها با افتخار باقی می ماند حدود 7 ساعت گوش دادن با ANC فعال شده. با احتساب چرخه شارژ مسکن ، ما به راحتی به 25 ساعت می رسیم. با قیمت 249 یورو ، آنها برای کمتر از 100 € توقیف می شوند. مراقب باشید ، به نظر می رسد که این آخرین سهام است.

سونی WF-1000XM4 ، برای هدفون های قدیمی تر

سونی WF-1000XM4

برای هدفون های قدیمی همیشه بهتر

اگرچه این جدیدترین مدل این انتخاب نیست ، Sony WF-100XM4 باقی مانده است مرجع واقعی هدفون های بی سیم با سابق. جعبه جمع و جور آن به شما امکان می دهد آنها را به همه جا منتقل کنید. علاوه بر این ، می تواند دو بار کامل از هدفون شما را تضمین کند. و از نظر استقلال ، تقریباً می توانید حساب کنید 8 ساعت با کاهش نویز فعال شده. دومی ، یک علامت تجاری واقعی سونی ، هنوز هم بسیار عالی است. و برنامه ارائه شده (هدفون اتصال) به شما امکان می دهدباید تنظیمات و پارامترها را مطابق خواسته های شما شخصی سازی کند. حتی اگر سونی نکات هدفون خود را دوباره کار کند ، آنها باقی می مانند اگر گوش های کوچکی دارید پوشیدن ناخوشایند است. اما در هر صورت این یک انتخاب عالی از هدفون های بی سیم با قدیمی است.

1 More Pistonbuds Pro ، ارزان ترین بهترین هدفون قدیمی

1 بیشتر Pistonbuds Pro

ارزانترین از بهترین هدفون های قدیمی

هدفون ارزان ANC ، این یک چالش است. 1 بیشتر به شما اجازه می دهد تا آن را با بسیار خوب خود جمع کنید Pistonbuds Pro. آنها کاهش نویز فعال مؤثر است. این فرکانس های پایین را به خوبی پاک می کند و بقیه ساحل را به اندازه کافی پایین می آورد تا گوش دادن شرم آور نباشد. کودکی که فریاد می زند ، از همه یکسان عبور خواهد کرد ، رسانه های بلند صدای انسان برای لغو پیچیده باقی مانده است ، دقیقاً مانند سه گانه. یک حالت ضد بادگی توسط 1 بیشتر اضافه می شود. برای غفلت ها مؤثر است ، با این وجود صداهایی را که نباید شنیده نشود ، به وجود می آورد.

اما از طرف مد شفاف ، او غیرقابل اطمینان است. آخرین شکایت ، کیفیت در تماس هایی که اصلاً وجود ندارد. برای بقیه ، رضایت بخش است ، اما هرگز نباید قیمت این هدفون را فراموش کنید. آنها در اینجا برای کیفیت کاهش سر و صدای کم مصرف خود انتخاب می شوند, اما هرگز جایگزینی برای مدل های بسیار گرانتر نخواهد بود. در این بازی, هیچ چیز گوش (2) که ما آزمایش کردیم آماده تر هستند ، اما گران تر هستند.

Apple AirPods Pro 2 ، بهترین هدفون قدیمی برای مک ، آیفون و آیپد

Apple Airpods Pro 2

بهترین هدفون قدیمی برای Mac ، iPhone و iPad

Airpods Pro از قبل عالی بود ، اپل هنوز هم مفهوم خود را بهبود بخشید Airpods Pro 2. جدید تراشه H2 سهم خود را از ویژگی های جدید ارائه می دهد. ما مشاهده می کنیم افزایش قدرت در باس, کنترل بهتر. کاهش نویز فعال نیز چشمگیر است ، نزدیک به Airpods Max ، کلاه ایمنی اپل. کنترل صدا ظاهر آن را در این تکرار نشان می دهد و او مشتاقانه منتظر بود. از طرف استقلال ، تراشه H2 جدید نیز دانه نمک خود را قرار می دهد.

Airpods 2 6 ساعت را با قدیمی نگه دارید, که بهتر از Airpods Pro است ، اما هنوز هم زیر رقابت است. ولی با این مورد ، می توانید چندین چرخه شارژ اضافی را حساب کنید. سرانجام ، ما بالاتر از همه به یاد داشته باشید که تجربه با رایانه شخصی یا ترمینال تحت Android کامل نیست. برخی از ویژگی های پرچمدار سازگار نیستند ، مانند صوتی فضایی با نظارت بر حرکات سر یا تشخیص بندر. هدفون هایی که فقط در اکوسیستم اپل بیان شده اند.

Beats Fit Pro ، بهترین هدفون قدیمی برای ورزش

Beats Fit Pro

بهترین هدفون قدیمی برای ورزش

در Beats Fit Pro از Apple دارای مجوز IPX4 است در برابر تعریق و پاشش. حجم کلی هدفون ها با احتیاط باقی مانده و به آنها اجازه می دهد تا در راحتی بازی کنند تا بتوانند ورزش کنند. Beats Fit Pro فقط کدک های AAC و SBC را ارائه می دهد. ارائه صوتی آن استودیوی جوانه است که ما در اینجا آزمایش کرده ایم. صادقانه است ، اما با کمبود ظرافت یکسان است.

کاهش نویز فعال کارآمد است برای جلسات ورزشی در محیط پر سر و صدا. مهمتر از همه ، حالت شفافیت بسیار عالی است ، که به آنها امکان می دهد با خیال راحت در یک محیط شهری استفاده شوند. طرف استقلال هدفون 6 ساعت با ANC برگزار می کند ، و این پرونده 3 هزینه اضافی را ارائه می دهد. پاداش کوچک ، Beats Fit Pro مجهز است تراشه H1 اپل, این به آنها به ویژه به جفت شدن در iOS و کج شدن اتوماتیک بین چندین دستگاه از همان حساب iCloud دسترسی می دهد. آنها همچنین کاملاً با اندروید سازگار هستند.

�� چگونه کاهش نویز فعال (ANC یا RBA) کار می کند) ?

بر خلاف مسدود کردن منفعل سر و صدای که در آب بندی هدفون از طریق نکات آنها که مجرای شنوایی را مسدود می کند ، ANC (کنترل نویز فعال) یا کاهش نویز فعال (RBA) یک راه حل فناوری است. به لطف میکروفن های یکپارچه ، صداها را لغو می کند که فرکانس های سر و صدای اطراف را ضبط می کند و صدای معکوس را پخش می کند.

کاهش دهنده نویز فعال برای اولین بار قبل از در دسترس بودن در هدفون های داخل گوش ، در کلاه ایمنی بالا ظاهر شد. امروز, حتی اگر قیمت هدفون برای کیفیت ANC بسیار زیاد باشد ، در مدل هایی با کمتر از 100 یورو وجود دارد.

�� چه تفاوتی بین هدفون های بی سیم بلوتوث و بی سیم واقعی وجود دارد ?

درست مثل هدفون های بی سیم بلوتوث, هدفون های بی سیم واقعی با اتصال به بلوتوث تلفن هوشمند کار می کنند. از طرف دیگر ، هدفون با یک موضوع به هم وصل نمی شود. در صورت عدم وجود کابل ، هر گوش با استفاده از دیگری با دیگری ارتباط برقرار می کند اتصال بلوتوث یا NFMI. بنابراین می توانید از هدفون های واقعاً بی سیم استفاده کنید. اولین هدفون عمومی بی سیم واقعی در سال 2016 با Apple AirPods ظاهر شد.

�� چگونه هدفون کاهش نویز بی سیم خود را انتخاب کنید ?

انتخاب هدفون اساساً به استفاده و بودجه شما بستگی دارد. تحت چه شرایطی از هدفون کاهش نویز بی سیم خود استفاده خواهید کرد ? اگر می خواهید به پادکست ها در مترو گوش دهید ، تماس های حرفه ای برقرار کنید ، فیلم را در خانه تماشا کنید یا به موسیقی گوش دهید ، نیازها بسیار متفاوت است. کاهش نویز فعال به شما امکان می دهد از تجربه خود در یک محیط پر سر و صدا قدردانی کنید.

 • کار> میکروفن های با کیفیت ، حالت چند منظوره و شفاف برای استفاده از هدفون برای کار شما مفید هستند
 • فیلم و موسیقی> فضایی و کیفیت جهانی عناصر لازم برای در نظر گرفتن فیلم یا گوش دادن به موسیقی هستند
 • بازی های ویدیویی> تأخیر کم کدک های مورد استفاده برای لذت بردن از یک بازی ویدیویی ضروری است.

�� همه هدفون های بی سیم سازگار با iOS و Android هستند ?

برخی از مدل ها دارای مجوز MFI (ساخته شده برای آیفون) هستند یا با Android کار می کنند. بنابراین آنها به طور خاص برای یک یا سیستم عامل دیگر توسعه داده شدند. با این حال ، این بدان معنی نیست که AirPods روی Android کار نمی کند. اتصال آنها برای گوش دادن به موسیقی همیشه امکان پذیر خواهد بود. از سوی دیگر, برخی از ویژگی ها دیگر مانند کنترل لمسی ، دستیار صدا یا صدای مکانی قابل استفاده نخواهند بود. بنابراین در تردید فراموش نکنید که از کدام دستگاه از هدفون خود استفاده خواهید کرد.

�� بهترین کدک های بلوتوث چیست ? SBC ، AAC ، LDAC ، APTX ..

برخلاف اتصال سیمی, بلوتوث باید سیگنال صدا را با استفاده از کدک فشرده کند تا بتواند آن را به هر گوشواره ارسال کند.

 • به طور پیش فرض ، کدک مورد استفاده است SBC, اما از تأخیر قابل توجه و یک جریان متغیر بسیار کم برای لذت بردن از کیفیت CD رنج می برد.
 • کدک AAC کمتر فشرده شده است ، این مورد مورد علاقه اپل است.
 • منرتکس تأخیر مهم و سرعت بهتری نسبت به SBC و AAC ارائه می دهد.
 • کدک LDAC پیشنهاد شده توسط سونی ، سازگار با تمام دستگاه های Android ، به شما امکان می دهد به لطف سرعت جریان 990 Kbps به کیفیت CD نزدیک شوید. از طرف دیگر تأخیر آن به همان اندازه SBC مهم است.
 • در LHDC رقیب LDAC است. جریان آن کمی پایین است ، اما تأخیر آن بهتر است. از طرف دیگر ، توسط همه تلفن های هوشمند پشتیبانی نمی شود.

برای خواندن> AAC ، SBC ، LDAC ، APTX ، بهترین کدک صوتی چیست ?

�� چه صدور گواهینامه IP را به نفع هدفون های ورزشی دارد ?

برای گوش دادن به موسیقی با تمرین یک فعالیت ورزشی ، ترجیح داده می شود هدفون حداقل در برابر تعریق و پیش بینی آب مقاوم است. برای اطمینان از این ، شاخص های حفاظت (IP) برای اندازه گیری دقیق مقاومت در برابر مواد جامد و مایعات وجود دارد.

به عنوان مثال ، چه زمانی یک محصول استاندارد IP57 را ارائه می دهد, شماره اول (در اینجا 5) مقاومت در برابر گرد و غبار را نشان می دهد و شماره دوم (در اینجا 7) مقاومت در برابر آب را نشان می دهد. هنگامی که یک شکل توسط X جایگزین می شود ، به این معنی است که برای این ویژگی آزمایش نشده است.

بنابراین ، یک محصول IPX4 برای مقاومت در برابر مایعات تأیید شده است ، اما به مواد جامد نیست. برای ورزش, استاندارد IPX4 به طور کلی برای محافظت از هدفون خود به طور موثر کافی است.

ورزش ها

�� باید تأخیر هدفون را در نظر بگیریم ?

استفاده از بلوتوث لزوماً تأخیر کم و بیش مهم ایجاد می کند که می تواند باعث ایجاد شکاف بین صدا و تصویر شود و در نتیجه تجربه کاربر را خراب کند. خوشبختانه, بیشتر برنامه های ویدیویی مانند YouTube یا Netflix این تأخیر را با استفاده از الگوریتم ها جبران می کنند. بنابراین ، مشاهده بدون در نظر گرفتن هدفون مورد استفاده کامل است.

از طرف دیگر ، این تأخیر می تواند برای سایر کاربردها مانند بازی های ویدیویی مشکل ساز شود. برای جلوگیری از این مشکل ، بنابراین لازم است از هدفون هایی که از کدک هایی که برای تأخیر کم آنها شناخته شده اند استفاده کنید. APTX APTX ، LHDC LL یا APTX LL به شما امکان می دهد تا به تأخیر کمتر از 40ms برسید. برخی از هدفون ها ، مانند AZ60 تکنیک ها ، یک لایه الگوریتمی اضافه می کنند تا این تأخیر بیشتر کاهش یابد.

multial چند منظوره چیست ?

هدفون چند منظوره اجازه می دهد به طور همزمان به دو یا سه دستگاه وصل شوید. این یک گزینه بسیار جالب برای کار دور. بنابراین ، گوش دادن به موسیقی یا تماشای ویدئویی در رایانه خود در حالی که مطمئن می شوید تماس تلفنی با تلفن همراه خود را از دست ندهید امکان پذیر است. این ویژگی ارائه شده توسط مارک هایی مانند Jabra یا Technis است. همچنین در برخی از هواپیماهای هوایی وجود دارد, اما ، در این حالت ، فقط با دستگاه های اپل سازگار است.

�� شما از Google News استفاده می کنید ? راهنمای تام را به Google News اضافه کنید تا هیچ خبری مهم از سایت ما را از دست ندهید.

بهترین های واقعی قلبهای بی سیم واقعی چیست ? سپتامبر 2023

دوستان آرامش و سکوت ، به لیر هدفون خوش آمدید بی سیم واقعی با کاهش نویز فعال. برای حفظ بهتر سر و صدای محیط ، در اینجا انتخاب ما از بهترین مدل ها را با سر و صدای فعال پیدا خواهید کرد.

تبلیغات ، محتوای شما در زیر ادامه می یابد

با چند تکنیک تکنیکی دست ، هدفون با کاهش نویز فعال وظیفه ارائه سطح دیگری از عایق را به آنچه که قادر به ارائه “منفعل” هستند ، برای همه اینها به منظور حفظ بهترین کاربر از اختلالات صدا هستند. مزیت ? البته غوطه وری بهتر صدای ، اما همچنین یک حجم موسیقی که پایین تر تحت فشار قرار می گیرد. یک عادت گوش دادن بیشتر به گوش ما. بسیاری از این مدل ها همچنین یک حالت “شفافیت” را نیز ارائه می دهند ، برعکس تقویت صداهای خارجی و به کاربر اجازه می دهد تا در یک لحظه به محیط خود وصل شود.

کارآیی کاهش نویز فعال بسته به مدل ها بسیار متغیر است. به منظور قضاوت در مورد رفتار و عملکرد هر مدل در این زمینه ، دقیقاً ، ما تعداد زیادی از تست های میدانی را در محیط ها و موقعیت های مختلف انجام می دهیم. این تجزیه و تحلیل ها سپس با اقدامات عایق تقویت می شوند ، که در آزمایشگاه صدا ما با ابزارهای مختلف اندازه گیری ما انجام می شود.