بهترین زنگ خطر: کدام مدل را برای محافظت از خانه خود در سپتامبر 2023 انتخاب کنید ، بهترین هشدارهای متصل به خرید در سال 2023 چیست?

بهترین هشدارهای متصل برای خرید در سال 2023 کدام است

Contents

یک پری دریایی هشدار ساده اثر بازدارنده غیرقابل انکار بر متجاوزان احتمالی دارد. با این حال ، این همیشه کافی نیست: برخی از سارقین تحت تأثیر قرار نمی گیرند و بر دوره واکنش محله حساب می شوند تا فوراً ترک نشوند. Verisure این مشکل را در طراحی هشدارهای خانگی متصل خود در نظر می گیرد.

بهترین زنگ خطر: کدام مدل را برای محافظت از خانه خود در سال 2023 انتخاب کنید ?

در فرانسه هر سال بیش از 200،000 سارق برگزار می شود. مؤثرترین راه حل برای محافظت از خود ساده است: تجهیزات خود را به یک زنگ خطر متصل. اما نحوه انتخاب مدل مناسب ? در این راهنما انتخاب ما از بهترین آلارم های متصل 2023 را پیدا کنید.

 • سیستم هشدار ویدیویی هوشمند Netatmo ، یک زنگ خطر کامل و آسان
 • SOMFY از زنگ خطر Home Advanced ، کارآمدترین
 • Engral E-One ، گزینه ای که توسط PROS طراحی شده است
 • زنگ هشدار (نسل دوم) ، بهترین کیفیت/قیمت
 • ییل IA-311 ، یک سیستم زنگ خطر کارآمد و آسان
 • Somfy One+، بهترین ها برای تجهیز یک آپارتمان
 • �� ترکیب این سیستم های هشدار چیست ?
 • �� چگونه نصب شده است ?
 • �� چه چیزی را تشخیص می دهد ?
 • �� در صورت نفوذ چگونه هشدار داده می شود ?
 • �� آیا در تمام محل های اسکان کار می کند ?
 • �� در صورت قطع برق برقی یا اینترنت چه اتفاقی می افتد ?
 • �� آیا هزینه های اضافی وجود دارد?
 • �� این هشدارها به آنها اجازه می دهد کل خانه را کنترل کنند ?
 • ��‍☠ زنگ هشدار من قابل حمل است ?
 • �� زنگ نصب شده توسط “Pro” بهتر از زنگ متصل است ?
 • آیا می توانیم به بیمه خانه خود تخفیف امیدوار باشیم ?
 • �� راهنماهای دیگر ما در اطراف خانه

تصویر 1: بهترین هشدار متصل: کدام مدل را برای محافظت از خانه خود در سال 2023 انتخاب کنید؟

SOMFY از زنگ خطر Home Advanced ، کارآمدترین

تصویر 2: بهترین هشدار متصل: کدام مدل را برای محافظت از خانه خود در سال 2023 انتخاب کنید؟

زنگ هشدار (نسل دوم) ، بهترین ارزش برای پول

تصویر 3: بهترین هشدار متصل: کدام مدل را برای محافظت از خانه خود در سال 2023 انتخاب کنید؟

ییل IA-311 ، یک سیستم زنگ خطر کارآمد و آسان

 • مقایسه ما را در اینجا از بهترین دوربین های نظارت داخلی پیدا کنید
 • مقایسه ما را در اینجا از بهترین دوربین های نظارت در فضای باز پیدا کنید
 • مقایسه ما را در اینجا از بهترین داشکام برای ماشین خود پیدا کنید
 • مقایسه ما را در اینجا از بهترین قفل های متصل پیدا کنید

سیستم هشدار ویدیویی هوشمند Netatmo ، یک زنگ خطر کامل و آسان

سیستم هشدار ویدیویی هوشمند Netatmo

سیستم هشدار ویدیویی هوشمند Netatmo

یک زنگ کامل و آسان برای نصب

متخصص خانه هوشمند از سال 2011, نتاتمو فرانسوی به دلیل ترموستاتهای متصل شناخته شده است. این شرکت بسیاری از محصولات دیگر و به ویژه به بازار عرضه می کند یک بسته امنیتی ، به نام سیستم زنگ هشدار ویدیویی هوشمند. این راه حل شامل یک دوربین داخلی ، سه آشکارساز باز برای درها و پنجره ها و یک پری دریایی داخلی.

این جعبه با کاربرد امنیتی Netatmo کار می کند که بسیاری از تنظیمات را به ارمغان می آورد و برای استفاده بیشتر از تجهیزات به یک دوره سازگاری نیاز دارد. راه حل با a سازگار استPple Homekit ، Alexa و Google Assistant. علاوه بر این ، یک سیستم هشدار مستقیم به تلفن هوشمند (و ماشه بالقوه برای آن ارسال می شود پری دریایی قدرتمند 110 دسی بل) در حین تجویز.

اگرچه دوربین کمی تاریخ دار است ، اما طراحی آن بسیار دلپذیر است و معلوم است که چهره یک عضو خانواده را از چهره ناشناخته متمایز می کند. از طرف دیگر ، دومی و آژیر در بلوتوث وصل شده است. بنابراین آنها باید در همان اتاق قرار بگیرند. توصیه این بسته برای نظارت بر خانه یا یک آپارتمان بزرگ دشوار است.

از طرف دیگر قدردانی می کنیم صداهای پیشنهادی برای جایگزینی آژیر که قادر به شبیه سازی حضور هستند (گریه کودک ، پارس کردن). سرانجام ، این دوربین روی اصلی و ضبط های ویدیویی کار می کند می تواند در microSD ذخیره شود. ردیاب ها و آژیر روی باتری ها کار می کنند (برای خرید ارائه شده است).

SOMFY از زنگ خطر Home Advanced ، کارآمدترین

Somfy Protect Home Alarm Advanced

کارآمدترین

در زنگ هشدار کیت خانگی پیشرفته پیشرفته موفقیت هشدار خانگی 2015 را موفق می کند. اخبار ? براساس استدلال سازنده ، استحکام ، استقلال و اتصال بیشتر. بسته شامل: یک پری دریایی داخلی (110db), آ ردیاب حرکت داخلی (می تواند دما را اندازه گیری کند), 3 آشکارساز باز ، 2 نشان کنترل از راه دور ، یک صفحه کلید داخلی و یک نیروگاه (پیوند پیشرفته).

بلافاصله یادداشت می کنیم سادگی و سرعت روش نصب سیستم : ما ردیاب را قرار می دهیم یا چسب می زنیم ، برگه را مسدود می کنیم که تماس باتری ها را مسدود می کنیم ، یک کالیبراسیون انجام می دهیم و این همان است. آژیر ، صفحه کلید و نیروگاه نیز می توانند به دیوار ثابت شوند (پیچ هایی که عرضه نشده اند). در صورت عدم وجود درگاه اترنت ، WiFi پیوند IP را تضمین می کند. در صورت برش اینترنتی, اتصال GSM 2G/4G به پایان می رسد. این سیستم نجات به مدت پنج سال ارائه می شود و سپس 2.99 یورو در ماه صورتحساب می شود. بهتر است ، GSM (4.99 یورو در ماه), به شما امکان می دهد هشدار نصب شده در خانه بدون اتصال به اینترنت را کنترل کنید ، مناسب برای یک خانه دوم.

این گیاه مجهز به باتری و باتری چهار D 1.5 ولت است که یک استقلال 12 ساعته و سپس 14 روز ارائه می دهد. سرانجام ، پروتکل های IO-Homecontrol و RTS در منو قرار دارند. بنابراین ممکن استشامل کرکره های غلتکی به عنوان مثال ، در یک سناریوی امنیتی. قسمت جانبی, ما از صفحه کلید قدردانی می کنیم ، تا با استفاده از کد ، زنگ خطر را سریع یا خلع سلاح کنیم, یا دو مینی گیرنده ارائه شده. ردیاب افتتاحیه Intellitag, مونوبلوک ، قوطی ارتعاشات قبل از استراحت را تشخیص دهید.

تمام این تنظیمات از طریق a در دسترس هستند برنامه دلپذیر تلفن همراه و ارگونومیک. بسیاری از کارکردها ، از مدیریت یک جامعه اعتماد (نزدیک و همسایگان) که هشدارهایی نیز دریافت می کنند ، برای اتصال با Alexa/Google Voice دستیاران. در پایان ، با وجود برخی نقص های جزئی ، زنگ هشدار Advanced Home Protect Home Armanced ارائه می دهد سطح خدمات بسیار خوبی است و کامل و کارآمد است. جای تعجب نیست که قیمت آن به کیفیت است.

Engral E-One ، گزینه ای که توسط PROS طراحی شده است

نمودار E-One Precision GSM

گزینه ای که توسط جوانب مثبت طراحی شده است

نام تجاری تشخیص هشدار متصل خود را ارائه می دهد یک یکی, در آژیر. این امکان را به شما می دهد تا در محل کار و همچنین خانه خود نظارت کنید. اگرچه ساده ترین وجود دارد ، فرآیند نصب آن (از طریق برنامه E-One) ساده است زیرا به هیچ مهارت داخلی نیاز ندارد. بسته تشکیل شده است یک نیروگاه پری دریایی ، یک جعبه رانندگی ، یک آژیر در فضای باز ، یک صفحه کلید با نشان و سه ردیاب حرکتی (با عملکرد تشخیص حیوانات).

همه این عناصر درج شده اند از طریق برنامه E-One, استفاده بسیار آسان. این سیستم به ویژه همه کاره است زیرا در همه جا مستقر خواهد شد ، از اتاق نشیمن تا آشپزخانه از طریق حیاط در فضای باز یا باغ. ترجیحا, پری دریایی باید به دلیل قدرت بزرگ خود برای هشدار دادن به محله ، در خارج باقی بماند.

آشکارسازها (دقیقاً مانند دوربین ها) می توانند به نیروگاه وصل شوند ، برای جلوگیری از شما در صورت نفوذ ، آب یا دود یا نشت بنزین. در صورت بروز مشکلات, مانند رقبای خود, این برند خدمات سیم کارت را با قیمت 2.99 یورو در ماه ارائه می دهد. مورد دوم استقبال می شود ، زیرا در صورت خرابی ، شما هنوز هم می توانید اعلان هایی را در تلفن هوشمند خود دریافت کنید. سرانجام تمام لوازم جانبی با باتری کار می کنند.

بدون اینکه محصول مناسبی باشد, هشدار متصل به نمودار E-One یک مرجع عالی است. با کمتر از 900 یورو ، یک بسته بسیار کامل با زنگ خطر وجود دارد ساخت فرانسه و NF و A2P مجوز ، باضمانت دو ساله.

زنگ هشدار (نسل دوم) ، بهترین کیفیت/قیمت

تصویر 5: بهترین هشدار متصل: کدام مدل را برای محافظت از خانه خود در سال 2023 انتخاب کنید؟

زنگ هشدار (نسل دوم)

بهترین ارزش برای پول

نسل دوم زنگ هشدار حلقه در کیت 5 اتاق یا بیشتر موجود است. اگر پایه بدون تغییر باقی بماند ، اکنون لوازم جانبی زیبایی و جمع و جور تر است. او میفهمد : یک پایه ، یک صفحه کلید داخلی ، یک سنسور تماس ، یک ردیاب حرکتی و یک تقویت کننده دامنه.

آنجا پایه با لوازم جانبی نسل 1 یا 2 سازگار است, همیشه از طریق پروتکل موج Z. این کیت هشدار با پایان خود اغوا می شود ، که حتی در جنبه های عملی و ثروت عملکردی مشاهده می شود. در صفحه کلیدی به عنوان مثال (لوازم جانبی بسیار نادر) به شما امکان می دهد یک کد چهار ضلعی را برای بازو وارد کنید یا به سرعت زنگ خطر را در ورودی یا خروج از خانه خلع سلاح کنید. سایر نکات خوب: دامنه دسترسی, برای خانه های اصلی و قدرت آژیر (بیش از 100 دسی بل) خوش آمدید.

سعادتیک باتری و سیم کارت در نیروگاه WiFi/اترنت ادغام شده است هشدارهای رله در صورت عدم وجود اینترنت و/یا برقی. فقط پشیمانی ، اتصال سلولی اضطراری از طریق یک حلقه محافظت به علاوه اشتراک می گذرد در 10 € در ماه. منبرنامه تلفن همراه ، مرتب و کاملاً کامل است : وقتی در خانه هستید یا نه ، می توانید سنسورها را فعال یا نه انتخاب کنید ، یا کاربران (خانواده و دوست) را اضافه کنید. تعامل از ادغام الکسا سود می برد (حلقه متعلق به آمازون است) ، از اتصال ممکن به سایر لوازم جانبی برند. در صفحه کلیدی همچنین یک فرم مربع با ابعاد کوچکتر اتخاذ می کند.

او هنوز باتری دارد و اکنون یک پری دریایی یکپارچه (75 دسی بل در 30 سانتی متر). به طور خلاصه ، کیت حلقه هشدار لوازم جانبی و ویژگی هایی را که در رقابت یافت نمی شود ، جمع می کند. خیلی بد است که موارد خاصی مانند اتصال سلول کمک به اشتراک پرداخت بستگی دارد.

ییل IA-311 ، یک سیستم زنگ خطر کارآمد و آسان

ییل ia-311

یک سیستم هشدار کارآمد و آسان برای استفاده

آنجا برند آمریکایی ییل شرکتی است که در زمینه امنیت متخصص است و به ویژه در فرانسه به دلیل قفل های متصل خود شناخته شده است. اما همچنین یک کیت هشدار ارائه می دهد, ییل IA-311. دومی می فهمد یک نیروگاه هشدار ، دو آشکارساز افتتاحیه (درها و پنجره ها), یک ردیاب حرکت (سازگار با حیوانات) و کنترل از راه دور (جا سوییچی). در اینجا ، نصب به خصوص ساده و در دسترس همه است.

دیگه چی, شما می توانید لوازم جانبی دیگری اضافه کنید (حداکثر 40) از سازنده برای گسترش سیستم امنیتی شما. از طرف فنی ، زنگ هشدار دارد با قدرت 100 دسی بل, آنچه واقعاً قدرتمند است. سپس ، ردیاب حرکت قادر به تشخیص حیوانات است که از اعلان های غیر ضروری جلوگیری می کند. همه به لطف WiFi یا توسط یک بندر اترنت کار می کند. لوازم جانبی با یک سیستم باتری, اما در صورت بروز مشکل, یک باتری نجات شروع خواهد شد. دومی 8 ساعت استقلال دارد.

برنامه ارگونومیک است, و ممکن استحداکثر 50 کاربر را دعوت کنیداز طریق دومی. بنابراین اگر به دنبال کیت زنگ هشدار برای تجارت یا اجاره خود هستید ، این یک راه حل با نسبت کیفیت/قیمت مناسب است. در غیر این صورت ، دومی با دستیاران صوتی گوگل و الکسا. به همین ترتیب ، می توان از آن استفاده کرد کیت لامپ های متصل Philips. سرانجام ، فعال کردن/غیرفعال کردن زنگ هشدار از طریق تلفن هوشمند ، رایانه لوحی یا ساعتهای متصل خاص شما (سازنده بیرون می آید ساعت مچی). با این حال ، سیستم کنترل از راه دور راه حل دیگری است.

به اختصار, Yale IA-311 یک بسته کامل است, ارائه تطبیق پذیری بزرگ (تعداد لوازم جانبی سازگار) با قیمت مناسب در مقایسه با رقابت.

Somfy One+، بهترین ها برای تجهیز یک آپارتمان

somfy یک+

بهترین ها برای تجهیز یک آپارتمان

در یک کیت Somfy+ در مقایسه با سایر دستگاه های این مقایسه ، محصول کمی خاص است. اما اگر در آن زندگی می کنید آپارتمان ، این یک راه حل بسیار جالب است. این مجموعه فقط شامل عناصر کافی برای یک سطح کوچک است زیرا ما آن را پیدا می کنیم: یک دوربین (1080p) با آژیر شامل ، یک سنسور حرکت/لرزش و کنترل از راه دور.

مانند سایر مدل ها ، در صورت تمایل هنوز هم می توان عناصر را اضافه کرد. این بسته در هیبریداسیون بین دوربین نظارتی و یک سیستم موفق می شود زنگ هشدار (99 دسی بل). دستگاه در اطراف یک می چرخد دوربین 1080p که در همان ماژول آژیر ادغام می شود. سنسور حرکت با سنسور باز ارتباط برقرار می کند. یک کنترل از راه دور عملی برای فعال کردن یا غیرفعال کردن کل اضافه شده است.

همان احساس سهول واقعاً کاربرد ارگونومیک. جزئیات کوچک ، اما که می تواند جالب باشد ، امکان پذیر استدوربین را با دریچه اشکال دهید. محافظت از حریم خصوصی شما همیشه جالب است. یک حالت شب نیز برای فعال نگه داشتن سنسورها در دسترس است ، اما تشخیص حرکت را غیرفعال می کند. شما حتی امکان این امکان را خواهید داشت فیلم های ضبط شده را به صورت رایگان نگه دارید, با اتصال یک درایو ، Google Drive یا حساب Dropbox. همچنین می توانید در یک پیشنهاد نظارت از راه دور مشترک شوید. عدم وجود بندر اترنت ، با این حال ، تأسف آور است.

مجموعه روی شبکه کار می کند, اما ما پیدا می کنیم یک باتری نجات در صورت برش برق. برای نتیجه گیری ، این یک راه حل ایده آل و ساده برای یک آپارتمان کوچک است. این بسته شامل چند عنصر است ، اما تا زمانی که زندگی می کنید می تواند بیش از حد کافی باشد یک آپارتمان کف که احتمالاً از طریق درب جلو انجام می شود.

�� ترکیب این سیستم های هشدار چیست ?

سیستمهایی که ما انتخاب کردیم شامل حداقل لخت برای اطلاع شما در مورد نفوذ است:

 • یک مرکزی
 • حداقل یک ردیاب (گاهی اوقات در یک دوربین ادغام می شود).

آنجا مرکزی مغز نصب را تشکیل می دهد. دائماً با حسگر, در صورت بروز وضعیت غیر طبیعی ، هشدار را تحریک می کند و سپس آن را به تلفن هوشمند شما منتقل می کند. ترکیب بسته بسته به قیمت متفاوت است. آژیر ، ناشنوا برای انکار کردن ، با کیت استارت کلیه محصولات موجود در بازار ، اصلی تحویل داده نمی شود. این اتفاق می افتد که این آژیر یکپارچه است, همانطور که در یک+ از Somfy Protect ، و در مرکز های ییل و حلقه. در Gigaset ، مستقیماً به یک پریز برق متصل می شود.

در بوش, آژیر و آشکارساز دود فقط یک نفر هستند. یک آژیر خارجی ، از شکل هشت ضلعی ، در حلقه نیز موجود است ، و همچنین در هشدار خانگی بسته XL Advanced XL از Somfy Protect. لطفاً توجه داشته باشید ، ممکن است از شهرداری شما به مجوز نیاز داشته باشد. صفحه کلید یا خواننده نشان نادر و در عین حال بسیار کاربردی هستند: شما خود را با استفاده از یک نشان مغناطیسی یا یک کد محرمانه برای بازو یا سریع خلع سلاح ، از خانه خود یا هنگام بازگشت ، شناسایی می کنید. این راه حل تمایل دارد بیشتر و بیشتر توسط تولید کنندگان ارائه شود.

صفحه کلیدهای دیجیتال از Ring و Somfy Protect (برای هشدار خانگی پیشرفته) ، علاوه بر باتری ، نیز یک هدف یکسان دارند. از کنترل های از راه دور کوچک همچنین با سیستم های SOMFY Protect و Yale همراه هستند. باز هم ، هدف یکسان است ، به جز این که می توانید زنگ هشدار را چند ده متر دورتر و بدون عبور از نشان جلوی صفحه کلید بازو یا خلع سلاح کنید. . این ایده جالب است زیرا دیگر نیازی به ترسیم تلفن هوشمند خود برای فعال یا غیرفعال کردن زنگ هشدار خود ندارید.

�� چگونه نصب شده است ?

این هشدارهای متصل با پیروی کم و بیش همان مراحل حل می شوند:

 • ایجاد یک حساب کاربری در برنامه موبایل یا پورتال وب,
 • اتصال و شناسایی نیروگاه,
 • ارتباط ، نصب و کالیبراسیون سنسورها, نشان ، آژیر خوان و غیره., بسته به ترکیب سیستم.

نیروگاه, عنصر اصلی شکل یک جعبه را می گیرد که اغلب در یک قطعه مبلمان یا در یک قطعه مبلمان قرار می گیرد, اگرچه برخی از مارک ها اصلاحات دیواری را ارائه می دهند. دیگران با اتصال مستقیم به یک پریز برق متمایز می شوند.

اتصال به جعبه اینترنت داخلی بیشتر از طریق اترنت انجام می شود, فقط Somfy Protect ، Smanos و Xiaomi برای WiFi تصمیم گرفتند. نیروگاه حلقه با اتصال مضاعف ، WiFi یا اترنت متمایز می شود. بدهی اینترنت به حساب نمی آید ، مگر اینکه دوربین نصب شود. این مورد One+است که به میزان نرخ 500 کیلوبیت در ثانیه نیاز دارد.

تصویر 6: بهترین زنگ خطر: کدام مدل را برای محافظت از خانه خود در سال 2023 انتخاب کنید؟

آ ردیاب حرکتی مجهز به سنسور عکس همچنین به شما امکان می دهد شک دارید: اگر کسی یا چیزی در مقابل سنسور مادون قرمز عبور کند ، صید تصویر را منتقل می کند. این نوع ردیاب در سیستم های هشدار حرفه ای متداول می شود و در برخی از پیشنهادات برای عموم مردم ظاهر می شود.

محصول دیگری برای تماس با تشخیص حرکت توسط مادون قرمز : دامنه ویدیوی درب ویدیویی حلقه شرکت آمریکایی (که اکنون متعلق به آمازون است). تجهیزات را می توان برای انتقال هشدارها در شب برنامه ریزی کرد ، ساعتی که قرار نیست کسی جلوی درب جلو ظاهر شود. سپس می توانید از طریق دوربین یکپارچه و برنامه موبایل چه اتفاقی می افتد را بررسی کنید. بنابراین این ویدئوفون به عنوان یک ردیاب پیرامونی عمل می کند.

باز کردن ردیاب ها زمین روی درها ، پنجره ها و پنجره های فرانسوی. آنها به طور کلی از دو عنصر تشکیل شده اند ، یکی در یک قسمت ثابت (قاب یا خواب) و دیگری در قسمت موبایل (ضرب و شتم ، برگ).

مگنتومتر یا سوئیچ نی که در یک طرف گنجانیده شده است ، تغییرات در میدان مغناطیسی ناشی از جابجایی آهنربا را که در قسمت دیگر سنسور قرار گرفته است ، تشخیص می دهد. سنسورها در یک اتاق, مانند Somfy Protect Intellitag ، مبتنی بر شتاب سنج و کوچکترین شتاب را تشخیص دهید, ترجمه حرکت درب یا ضرب و شتم پنجره ، یا ارتعاشات ناشی از شوک ، ناشی از یک استراحت احتمالی.

بیشتر تولید کنندگان نیز نیازهای آن را برآورده می کنند نظارت بر خطرات داخلی (نشت آب ، دود یا مونوکسید کربن و غیره.) و می تواند ردیاب های مناسب را ارائه دهد.

تصویر 7: بهترین هشدار متصل: کدام مدل را برای محافظت از خانه خود در سال 2023 انتخاب کنید؟

�� در صورت نفوذ چگونه هشدار داده می شود ?

اگر در خانه هستید ، این است پری دریایی که وظیفه هشدار شما را بر عهده دارد… و حتی وقتی که سارق در شب عمل می کند بیدار شوید. اگر خانه شما بزرگ باشد و اگر کمی سخت باشید ، در چند مورد فراهم کنید. برای جلوگیری از هشدارهای به موقع ، بیشتر سیستم ها (Honeywell ، Somfy Protect ، Gigaset ، Smanos ، Ring ، Yale) اجازه پیکربندی یا عملکرد سنسورها را برنامه ریزی کنید, یعنی سنسور باز را فعال و سنسور حرکت را هنگام حضور فعال کنید. به این حالت حالت شب یا حضور گفته می شود.

اگر غایب هستید ، اعلان “فشار” در تلفن هوشمند ، از طریق برنامه تلفن همراه ، و ارسال ایمیل دو روش متداول است برای هشدار دادن به شما ، مشروط بر اینکه تلفن هوشمند شما بتواند به اینترنت دسترسی پیدا کند (WiFi یا 3G/4G). هشدار دیگر به این معنی است ، کمی گسترده تر: پیامک, که این مزیت را دارد که با یک اشتراک اساسی (Voice + SMS) در هر تلفن و در سراسر جهان کار کنید ، مشروط بر اینکه یک شبکه GSM در دسترس باشد.

تصویر 8: بهترین هشدار متصل: کدام مدل را برای محافظت از خانه خود در سال 2023 انتخاب کنید؟

یک احتمال دیگر وجود دارد ، اگر برای مدت طولانی دور باشید (سفر ، تعطیلات و غیره) مفید است: به اشتراک گذاری هشدارها با اقوام یا همسایگان, چه کسی قادر به حرکت خواهد بود تا بررسی کند که آیا یک نفوذ صورت گرفته است یا نه. این گزینه ، موقت و غیرفعال در خواست ، توسط SOMFY Protect ، Ring یا Devolo ارائه می شود.

سرانجام ، Somfy Protect تنها کسی است که اشتراک را به A ارائه می دهد سرویس مداخله در سایت (بلند کردن شک) ، محافظت یا حتی نظارت از راه دور 24 ساعته. این به دانش منحصر به فرد ما برای یک محصول در این سطح قیمت است. حداکثر پیشنهاد 14.99 یورو در ماه صورت گرفته است. برای اینکه کاملاً صادقانه بگویم ، ما این سرویس را آزمایش نکرده ایم.

�� آیا در تمام محل های اسکان کار می کند ?

آ زنگ خطر به معنای وجود اتصال اینترنتی است, که خانه دوم گاهی خصوصی است. سپس ، نوع شناسی محل اقامت (خانه فردی ، آپارتمان و غیره.) فقط مشمول تعداد نقاط دسترسی برای نظارت است ، و بنابراین تعداد ردیاب ها برای نصب.

مثلا, یک آپارتمان طبقه بالا به طور کلی فقط یک دروازه دارد و ویندوز در دسترس نیست ، در حالی که نقض احتمالی در یک خانه تک طبقه چندگانه است. با این حال ، راه حل هایی که ما آزمایش کرده ایم گاهی فقط با یک سنسور حرکتی واحد و/یا ردیاب باز تحویل داده می شوند.

در غیر این صورت ، در صورت لزوم قیمت نشان ها و کنترل های از راه دور نیز توسط تعداد سرنشینان ضرب می شود. برعکس ، اگر به اندازه کافی خوش شانس هستید که در یک خانه بزرگ زندگی می کنید ، نباید به تعداد لوازم جانبی محدود شوید. مثلا, One+ of Somfy از 50 لوازم جانبی و 50 نشان پشتیبانی می کند… کارهای زیادی وجود دارد.

سرانجام, برخی از تولید کنندگان, بدون نشان دادن محدودیت, به شما امکان می دهد چندین سیستم را در بسیاری از خانه ها نصب کنید, سپس آنها را از همان برنامه تلفن همراه یا همان پورتال کنترل کنید.

�� در صورت قطع برق برقی یا اینترنت چه اتفاقی می افتد ?

چه برای منبع تغذیه و چه برای اتصال به اینترنت ، دو مورد وجود دارد: شکست سرسخت, همانطور که هر روز و همه جا رخ می دهد ، یا برش داوطلبانه, ناشی از یک دزدی جسورانه و باتجربه. منشأ خرابی هر چه باشد ، یک سیستم هشدار مؤثر باید قادر باشد اطمینان از تداوم خدمات.

آ منبع تغذیه اضطراری, به طوری که نیروگاه کار تحلیلی خود را ادامه دهد ، یک شرط اول است. لاس ، هنوز تعمیم یافته نیست: فقط نیروگاه های محافظت از Honeywell ، Ring ، Smanos ، Yale ، Somfy Protect و Somfy Protect شامل باتری ها یا باتری قابل شارژ هستند و عملیاتی هستند. استقلال از 5 ساعت (Smanos) به 14 روز (Somfy Protect) می رود ، که قبل از بازگشت طبیعی حاشیه را ترک می کند.

در بار دوم, هشدار در صورت نفوذ باید حتی اگر اتصال اینترنت خراب باشد منتقل شود یا Deyngronize. این هشدارهای IP نسبت به این نوع حادثه حساس تر هستند زیرا یک برش برق نیز اتصال به اینترنت را غیرفعال می کند ، یک ناراحتی ناشناخته از آلارم های متصل به شبکه تلفن سوئیچ شده (RTC) ، که به تدریج رها می شود. در رله GSM/GPRS, با تشکر از سیم کارت چند اپراتور درج در نیروگاه, رژه تاریخی و مورد علاقه تولید کنندگان زنگ بزرگ را تشکیل می دهد.

حلقه این سرویس اختیاری را ارائه می دهد. آنجا از طرف دیگر ، یک+ د Somfy ، یک تکنیک نسبتاً بی سابقه را اتخاذ می کند : هنگامی که اتصال اینترنت غیرقابل دسترسی می شود ، سیگنال هشدار است به طور خودکار به یک شبکه رادیویی Lorawan هدایت می شود (که با جریان کم آن و دامنه طولانی آنتن ها ، حدود 10 کیلومتر مشخص می شود). این سرویس در گزینه های طلا یا پلاتین (از 9.99 یورو در ماه) گنجانده شده است.

�� آیا هزینه های اضافی وجود دارد?

بی سیم دارای یک بازپرداخت است: تمام عناصر اطراف نیروگاه باتری مصرف می کنند, نوع AA ، AAA ، CR123 ، LR20 … بنابراین بسته به تعداد سنسورهای نصب شده ، بودجه مکرر کوچک انتظار می رود. استقلال اعلام شده از سنسورها با این حال بسیار زیاد است ، از دو تا چهار سال به طور کلی. نیروگاه خود گاهی اوقات مجهز به باتری های اضطراری است ، در این حالت نیروگاه Honeywell ، با چهار باتری AA. اما این تنها در صورت قطع برق کار می کنند و جایگزینی آنها به طور معمول بسیار نادر خواهد بود.

منبع دیگر هزینه: هشدارهای پیامکی. اگر یک بسته پیامکی اغلب با محصول ارائه می شود ، به عنوان مثال در Devolo ، شارژ (که اجباری نیستند) پرداخت می شوند ، به جز در ییل ، ​​جایی که این شارژ رایگان است. هانیول ، به نوبه خود ، تصمیم به انتخاب سیم کارت چند اپراتور (راه حل خودمختار در صورت قطع اینترنت) ، دو سال اشتراک. فراتر از آن ، 23 € در سال برای شما هزینه خواهد کرد. اما نیروگاه همچنین می تواند بدون آن کار کند.

�� این هشدارها به آنها اجازه می دهد کل خانه را کنترل کنند ?

هشدارهای خاصی قادر به تعامل با اشیاء متصل هستند, دستیاران صوتی (Google Home ، Amazon Alexa ، و غیره) ، خدمات یا حتی سیستم های اتوماسیون خانگی. آنها سپس محیط اصلی عملکردی خود ، یعنی امنیت را ترک می کنند و به شما امکان می دهند محورهای دیگر اتوماسیون خانه را کشف کنید ، مانند راحتی یا مدیریت انرژی.

هشدار Honeywell فقط با سیستم گرمایش همان برند در تعامل است. یک+ از Somfy ، آن را با سیستم خانگی Tahoma از همین سازنده و با خدمات سوم -ح). کیت خانه پیشرفته زنگ هشدار از همان تولید کننده می تواند با تجهیزات پشتیبانی از پروتکل های IO-Homecontrol یا RTS مانند کرکره های غلتکی در تعامل باشد. سرانجام, زنگ همگام Yale به دوربین ها و قفل های همان برند متصل می شود.

علاوه بر ظاهر عملی آنها, این فعل و انفعالات برای شبیه سازی یک حضور جالب است : کرکره ها را باز و بسته کنید ، به طور تصادفی یک لامپ متصل به یک سوکت هوشمند ، یک لامپ متصل و غیره را روشن کنید.

��‍☠ زنگ هشدار من قابل حمل است ?

نیازی به حفظ تعلیق نیست: تمام این سیستم های هشدار را می توان با یک سارق با تجربه خنثی کرد. با این حال بهترین ها به آن زمان کمی سخت می بخشد ، به همان روشی که یک قفل بالا باعث تاخیر در قلاب دوزی با استعداد می شود.

این تجهیزات تحت تأثیر قرار می گیرد دو آسیب پذیری اساسی :: اتصال IP و ارتباطات بی سیم. اولین ، که در زمان ما ضروری به نظر می رسد ، احتمالاً نقض رایانه های اضافی را در خود نیروگاه ها یا سرورهای از راه دور باز می کند.

مسلماً ، این سرورها ایمن هستند ، مطمئناً ارتباطات خارج به طور عادی رمزگذاری می شوند ، اما یک “هکر” پشتکار ممکن است همیشه یک نقص را کشف کند ، سپس زنگ خطر کلیک ماوس را خلع سلاح کند. کاهش نقاط ورود توسط “Break -in” یک امکان است. به عنوان مثال ، Somfy Protect’s One+ سرور وب داخلی ندارد.

در مورد بی سیم, او نیز بسیار کاربردی ، او این ضرر را دارد که نسبت به تلاش برای جنجال حساس بودن ، خواه داوطلبانه باشد و چه اتفاقی. با این حال ، رادیو های رادیویی ، اگرچه در فرانسه ممنوع است (که باعث ایجاد یک پای خوب برای مجرمان می شود) ، بخشی از زرادخانه سارق “خوب” است: آنها فرکانس های رادیویی مورد استفاده توسط نیروگاه (433 یا 868 مگاهرتز را بیشتر) اشباع می کنند) و مبادلات را با ردیاب ها مختل کنید. حتی Jammers باند GSM/GPRS وجود دارد که ارتباطات را در خارج به خطر می اندازد و بنابراین رله اصلی یا ثانویه هشدارها.

آنجا تشخیص خرید آیا رژه کلاسیک توسط تولید کنندگان سنتی تنظیم شده است ، یعنی می گویند Somfy Protect ، Honeywell و Yale (خاصیت Assa Abloy) ، که سایر تولید کنندگان در این پرونده حتی ذکر نمی کنند. با تشکر از این دستگاه, نیروگاه نشانگر ناهنجاری است در صورت از دست دادن تماس با لوازم جانبی.

در بی سیم همچنین ضرر آسیب پذیر بودن در برابر “خرخر کردن” را دارد : ارتباطات رادیویی را می توان توسط رایانه ای مجهز به گیرنده رادیویی رهگیری کرد ، سپس به منظور خنثی کردن زنگ خطر دوباره پخش شد. رمزگذاری گاهی اوقات کافی نیست ، حتی غیر موجود (یا در مورد قفل های بلوتوث با انرژی کم) و تجهیزات معتبر نیست. پروتکل های مورد استفاده توسط سیستمهایی که ما آزمایش کرده ایم ، رمزگذاری شده و ایمن تر هستند, مخصوصاً وقتی از نوع مالک هستند. اما استحکام آنها هرگز 100 ٪ تضمین نمی شود.

تصویر 10: بهترین هشدار متصل: کدام مدل را برای محافظت از خانه خود در سال 2023 انتخاب کنید؟

در مخاطبین ضد ساحلی این یکی دیگر از اقدامات حفاظت ، این بار فیزیکی است. از طریق نیروگاه و اعلان ها ، به شما اخطار داده می شود که آیا لوازم جانبی ، نیروگاه یا آژیر پاره شده است ، مشروط بر اینکه آنها از پشتیبانی آنها پیچ خورده باشند (دیوار ، درب و غیره.). با این حال ، آنها تعمیم نمی یابند. آنها به عنوان مثال در لوازم جانبی خاص Devolo و Yale یافت می شوند. Somfy Protect’s One+ دارای شتاب سنج است که اگر کسی در تلاش برای جابجایی آن باشد ، هشدار را منتقل می کند.

سرانجام ، تعداد کمی از تولید کنندگان فکر می کنند خود برنامه تلفن همراه را تأمین کند, اگر تا به حال یک فرد مبتلا به بیماری هوشمند شما را به سرقت برد. بنابراین ، اگر گزینه “من را به یاد داشته باشید” را بررسی کنید ، هنگام باز شدن برنامه ، شناسه های شما به طور خودکار ضبط می شوند ، که باعث می شود هر کسی زنگ هشدار شما را خلع سلاح کند.

غیرفعال کردن این گزینه بهتر است. علاوه بر این ، هیچ چیز نمی گوید که این اطلاعات در حافظه تلفن هوشمند رمزگذاری شده است. استفاده از SOMFY Protect نیز درخواست کد پین می کند اگر این گزینه را تأیید کنید ، که یک احتیاط اضافی است.

�� زنگ نصب شده توسط “Pro” بهتر از زنگ متصل است ?

دو پاسخ برای این سوال وجود دارد: کیفیت ذاتی تجهیزات و کیفیت خدمات حرفه ای. از یک طرف ، شکی نیست که یک زنگ هشدار “طرفدار” ، که می تواند به خودی خود چندین هزار یورو هزینه کند ، قابلیت اطمینان و مقاومت بیشتر از یک سیستم کوچک از خود نظارت چند صد یورو را نشان می دهد. و خوشحال است. اما این شکاف همیشه آنقدر عالی نیست که ظاهراً. هشدارهای Somfy و Honeywell به فن آوری های ارثی عمومی و اقدامات محافظتی که در مدل های حرفه ای این تولید کنندگان اثبات شده است ، فروخته می شوند.

تصویر 11: بهترین هشدار متصل: کدام مدل را برای محافظت از خانه خود در سال 2023 انتخاب کنید؟

از سوی دیگر, یک نصب کننده متخصص در حرفه های امنیتی (کنترل دسترسی ، محافظت از فیلم و غیره) دانش و دانش دارد : او به نیازهای شما گوش می دهد ، خطرات (سهولت دسترسی و استحکام زیرزمین سقف ، محله و موقعیت جغرافیایی و غیره را تجزیه و تحلیل می کند.

این بهترین مکان ها را برای قرار دادن آشکارسازها (و بهینه سازی پوشش آنها) ، نیروگاه ، فرستنده و آژیر (برای محافظت از آنها تا حد امکان از متجاوز) شناسایی می کند و همچنین قادر به اطمینان از یک سرویس سرویس از راه دور خواهد بود. فرد از طرف خودش احتمال دارد خطاهای مبتدی را مرتکب شود و یک سیستم زنگ هشدار را حتی عزیز به دست آورد.

در نهایت این مسئله است که اولین بار انجام می شود ارزیابی خطر : اگر در یک آپارتمان کوچک در طبقه بالا زندگی می کنید ، ممکن است یک سیستم نظارت “کوچک” کافی باشد ، با دانستن اینکه ماشه پری دریایی اکثریت قریب به اتفاق سارقان را می ترساند. از طرف دیگر ، برای محافظت از یک خانه بزرگ منزوی در برابر مزاحمت ها بسیار محدود خواهد بود. علاوه بر این, اگر کالاهای ارزشمندی را که می خواهید از آن اطمینان حاصل کنید ، عبور از یک نصب کننده حرفه ای بخشی از قرارداد خواهد بود.

آیا می توانیم به بیمه خانه خود تخفیف امیدوار باشیم ?

با استفاده از زنگ هشدار ، یک ژست تجاری را از بیمه گر خود تضمین کنید. علاوه بر این ، کاربرد موبایل SOMFY محافظت می کند در این کلمات در توضیحات سرویس نظارت از راه دور وی: “حداکثر 20 ٪ در بیمه خانه خود صرفه جویی کنید ، با بیمه گر خود پیدا کنید. »» این همان کاری است که ما انجام داده ایم ، با تماس با چند خانه بیمه بزرگ برای یافتن خط مشی آنها در این زمینه.

تصویر 12: بهترین هشدار متصل: کدام مدل را برای محافظت از خانه خود در سال 2023 انتخاب کنید؟

Groupama هیچ گونه کاهش نمی دهد. گروه Covea (MAAF ، MMA و GMF) در صورت بروز ادعا ، کسر را از بین می برد ، مشروط بر اینکه این سیستم به یک بستر نظارت از راه دور مرتبط باشد ، احتمالاً آن شریک Verisure. به لطف راحتی/راحتی+فرمول ها ، اشتراک سالانه بازپرداخت اضافی است.

در AXA ، بیمه شده از کاهش 10 درصدی در اشتراک سالانه خود بهره مند می شود ، به شرط آنکه خود را با هشدار با محافظت از تلویزیون 24 ، AXA Partner تجهیز کنید. با توجه به این پاسخ ها ، اگر زنگ خطر خود را نصب کنید و در یک سرویس نظارت از راه دور مشترک شوید ، تخفیف حساب کنید.

با این حال ، یک نزدیکی بین بیمه و تأمین کنندگان اشیاء متصل وجود دارد. شاهد مشارکت بین AXA و SOMFY Protect: یک فرد می تواند در یک پیشنهاد SOMFY Protect (از جمله سیستم One+) در آژانس مشترک شود و از کاهش 80 یورو در حق رای دادن بهره مند شود.

�� راهنماهای دیگر ما در اطراف خانه

�� شما از Google News استفاده می کنید ? راهنمای تام را به Google News اضافه کنید تا هیچ خبری مهم از سایت ما را از دست ندهید.

بهترین هشدارهای متصل برای خرید در سال 2023 کدام است ?

شما می خواهید از خانه خود در برابر سارق محافظت کنید ? غالباً هشدارهای متصل ، هشدارهای متصل روزانه آرامش خاطر را ارائه می دهند. در اینجا مجموعه ای از بهترین آلارم های متصل برای نصب به تنهایی آورده شده است.

هر سال ، سارقین در سرزمین اصلی فرانسه می توانند عرق سرد کنند. علاوه بر ناپدید شدن کالاهای مادی شما ، پیامدهای روانی نیز باید در این وقایع گزارش شود. اگر می خواهید یک ذهن آرام داشته باشید ، به خصوص برای عزیمت به تعطیلات ، سرمایه گذاری در یک زنگ خطر متصل ایده ای برای کشف است.

تولید کنندگان راه حل های مختلف با کیفیت را به بودجه های مختلف ارائه می دهند. تمام مدلهایی که در اینجا ارائه می دهیم مشترک است که به اینترنت وصل شود. این بدان معنی است که از طریق یک برنامه یا یک وب سایت اختصاصی ، امکان کنترل همه چیز از راه دور و حتی دریافت اعلان ها در صورت وقوع یک رویداد را ممکن است. با این امکانات ، شما به یک حرفه ای احتیاج ندارید.

از جمله سیستم های زنگ هشدار که می خواهیم به شما ارائه دهیم ، چندین مورد از آنها علاوه بر این لوازم جانبی را ارائه می دهند. این به شما بستگی دارد که ببینید چه عناصر برای شما در بین دوربین های داخلی ، ردیاب ها یا قطب ها ضروری به نظر می رسند. کیت کامل کاملاً در یک خانه مجهز ، مانند بیشترین افراد تازه کار ادغام خواهد شد.

از نگاهی به راهنماهای خرید ما برای یک خانه متصل دریغ نکنید:

 • بهترین دوربین های نظارتی
 • بهترین دوربین های نظارت داخلی
 • بهترین قفل های متصل
 • بهترین ترموستات متصل
 • بهترین زنگ های متصل
 • بهترین لامپ های متصل

زنگ هشدار خانگی Somfy Advanced: بهترین سیستم هشدار متصل

از نظر اشیاء متصل به خانه ، برند SOMFY محصولات زیادی را ارائه می دهد. Pack Advanced Advanced Pack یک سیستم امنیتی کامل برای تجهیز خانه شما است. همه عناصر تشکیل دهنده آن به شرح زیر است: یک پل ، یک پری دریایی داخلی از 110 دسی بل ، سه ردیاب Intellitag ، دو نشان مغناطیسی و یک صفحه کلید.

نصب همه عناصر واقعاً دشوار نیست ، اما لازم است. برنامه موبایل خانگی SOMFY مرحله به مرحله برای شما توضیح می دهد فرایند تکمیل. از قبل ، لازم است که در مورد اجرای همه این عناصر برای تأمین امنیت خانه خود تأمل کنید. به طور روزانه ، SOMFY روش های مختلفی را برای فعال کردن زنگ هشدار خود با توجه به وضعیت شما برنامه ریزی کرده است. شما بین برنامه ، صفحه کلید کنترل یا نشان ها انتخابی دارید. هر عنصر توابع مشابهی را به شما ارائه می دهد ، یعنی: فعال کردن هشدار ، غیرفعال کردن ، حالت شب و حالت وحشت. حالت دوم به شما امکان می دهد زنگ هشدار را با دست فعال کنید. همانطور که می روید ، استفاده ساده از زنگ را کشف خواهید کرد.

برنامه موبایل به شما امکان می دهد حساب های اختصاصی ، بلکه دعوت شده برای مدیریت ایمنی خانه خود ایجاد کنید. همچنین می توانید سایر محصولات متصل در آنجا مانند دوربین نظارت داخلی را ضبط کنید. کل Alexa و Google Home سازگار است. سرانجام ، این نرم افزار همچنین امکان عضویت در راه حل هایی مانند ذخیره سازی ویدیویی را به مدت یک ماه با 4.99 یورو در هر ماه یا نظارت از راه دور با 9.99 یورو در هر ماه امکان پذیر می کند.

بسته Advanced Advanced Advanced Home Home Home یک سیستم هشدار عالی برای محافظت از خانه شما توسط خودتان است. مراقب باشید ، زیرا لازم است پوشش Wi-Fi خوب در خانه داشته باشید تا کل کار کند. از آنجا که بسته با 649 یورو شروع می شود ، کل گران است.

زنگ هشدار خانگی به طور خلاصه پیش بینی شده است:

 • یک بسته کامل برای ایمنی
 • رسیدگی آسان کل
 • تکامل پیشنهاد با محصولات SOMFY

نمودار E-One GSM دقت: متخصصان ایمنی اعتماد

علاوه بر تولید کنندگان متخصص در اتوماسیون منزل ، شرکت های امنیتی با محوریت سیستم های زنگ خطر متصل خود را نیز ارائه می دهند. بسته ای به نام “Precision” حاوی مرکزی با پری دریایی ، جعبه رانندگی ، یک ماژول انتقال با سیم کارت ، دو آشکارساز حرکتی ، یک ردیاب باز و کنترل از راه دور است.

با وجود این زرادخانه کامل ، بسته ایمنی نمودار می تواند توسط خودتان نصب شود. مانند سایر محصولات موجود در انتخاب ما ، فقط برنامه کاربردی اختصاصی E-One را در اختیار داشته باشید. با این کار مرحله به مرحله اجرای هر عنصر توضیح می دهد. برای افزودن محصول به نرم افزار ، به سادگی کدهای فلش موجود را اسکن کنید. این نسخه اول بسته به نام تجاری مناسب برای تأمین محل اقامت 2 تا 3 اتاق مناسب است.

استحکام زیاد تجهیزات نمودار گواهینامه آنهاست. این هشدار طراحی شده در فرانسه دارای گواهینامه NF و A2P است. دو عنصر که از نظر ایمنی متصل به کارآیی محصول گواهی می دهند. در این حالت ، شما می توانید روی دو گوش خود بخوابید زیرا می توانید حضور چنین تجهیزاتی را به بیمه خود گزارش دهید. ارتباط بین محصولات توسط پروتکل دوقلوی تضمین می شود. اشیاء روی باتری کار می کنند ، و فعالیت روزانه را تضمین می کنند.

هنگامی که تمام عناصر موجود در آن وجود داشته باشد ، زنگ خطر به چند روش کنترل می شود. یا توسط یک کنترل از راه دور ، یا از طریق برنامه تلفن همراه یا توسط صفحه کلید صوتی. زنگ هشدار قبل از فعال سازی آن ، هرگونه ناهنجاری را نشان می دهد: اگر باتری کم باشد یا مشکل شبکه را یادداشت کند. برای جبران هرگونه نقص ، این شرکت یک سیم کارت چند اپراتور با اشتراک 2.99 یورو در ماه برای دریافت هشدارها از طریق پیام کوتاه ، تماس یا نامه ارائه می دهد.

چندین بسته ایمنی توسط سازنده با محصولات ارائه می شود که طبق بودجه شما اضافه می شوند. با این حال ، ما از قیمت نسبتاً بالایی در مقایسه با سایر بسته ها پشیمان هستیم.

نمودار e-one به طور خلاصه:

 • گواهینامه NF و A2P
 • چندین امکان کنترل از راه دور
 • یک پیشنهاد تکاملی با توجه به نیازهای شما

سیستم زنگ هشدار Netatmo: یک زنگ خطر آسان برای استفاده آسان است

از نظر اشیاء متصل به خانه ، برند فرانسوی Netatmo به لطف محصولات با کیفیت سالها نام خود را برای خود ساخته است. سیستم هشدار به بازار عرضه شده در اینجا شامل چندین دستگاه از قبل به بازار عرضه شده است ، یعنی: دوربین داخلی آن ، پری دریایی داخلی ، سه آشکارساز درب. کل توسط کاربرد اختصاصی سازنده هدایت می شود.

نصب دوربین داخلی تغییر نمی کند. برای اثبات کیفیت آن ، تست کامل خوش آمدید Netatmo ما می تواند به شما کمک کند. به یاد داشته باشید که دوربین باید به گونه ای قرار گیرد که تشخیص چهره بتواند با سرعت کامل کار کند. آژیر به لطف پشتیبانی ارائه شده با پیچ ها باید برطرف شود. سرانجام ، این ردیاب هایی است که باید روی درها یا ویندوزها تنظیم شوند.

هیچ قطبی برای متمرکز کردن اتصال ، در اینجا برنامه موبایل است که از آن مراقبت می کند. نرم افزار امنیتی Netatmo نقطه اصلی این سیستم امنیتی است. تمام وقایع ثبت شده توسط دو دستگاه را در یک جمع می کند جدول زمانی به ترتیب زمانی. شما حتی می توانید عملکرد هر شی را بر اساس یک مورد -در حروف مدیریت کنید. منوی برنامه هنوز کمی درهم و برهمی است. برای درک عملکرد آن کمی زمان خواهد برد.

کل بسته شامل محصولات قبلاً کاربردی است. بنابراین شما یک سیستم امنیتی ساده برای درک در دستان خود خواهید داشت. مراقب باشید ، دوربین و آژیر باید در همان اتاق قرار بگیرند. سیستم امنیتی Netatmo از 330 یورو فروخته می شود.

سیستم زنگ هشدار Netatmo به طور خلاصه:

 • اجرای ساده
 • محصولات با کیفیت در حال حاضر اثبات شده
 • اشتراک اضافی

Smart Home Sync Yale: ادغام در یک خانه از قبل متصل

برند ییل متعلق به گروه Assa Abloy است که در راه حل های باز کردن درب تخصص دارد. کیت همگام سازی خانه هوشمند در چندین نسخه و عناصر کم و بیش موجود است. Start -up که محصولات زیر را دارد: یک نیروگاه ، یک صفحه کلید کنترل ، یک ردیاب حرکتی و یک ردیاب باز درب.

مانند سایر سیستمهایی که انتخاب ما را تشکیل می دهند ، نصب را می توان بدون کمک یک حرفه ای انجام داد. نیروگاه اولین عنصری است که به شبکه اصلی و توسط کابل اترنت متصل می شود. این همچنین حاوی آژیر با قدرت 100 دسی بل است. این قادر به مدیریت 40 محصول متصل در منطقه 200 متر مربع است. LED های خوب قرار داده شده وضعیت سیستم را نشان می دهد. صفحه کلید به شما امکان می دهد همه چیز را در چند کلید مدیریت کنید ، ردیاب حرکت را می توان در ارتفاع قرار داد. سرانجام ، ردیاب درب به شما امکان می دهد زنگ هشدار را مسلح کنید. همه محصولات به لطف باتری ها ارائه می دهند که از استقلال قابل توجهی برخوردار هستند.

با استفاده از برنامه خانه Smart Living Yale ، می توان همه عناصر را ارکستر کرد. بسیاری از توابع موجود مستقیماً در نرم افزار قابل دسترسی هستند. اگر تا به حال زرادخانه ایمنی خود را گسترش داده اید ، مشکلی نیست ، برنامه محصولات جدید را در نظر می گیرد. آمازون الکسا ، گوگل هوم و حتی فیلیپس رنگ با این راه حل سازگار هستند. این نرم افزار یک کاربر اصلی و چندین گزینه دیگر را برای کودکان متمایز می کند.

کل سیستم هشدار خانه Smart Syms Sync آسان است ، اما استفاده از کودکان تسهیل نمی شود. به همین ترتیب ، برنامه تلفن همراه برای فانی های معمولی بسیار آسان نیست. این بسته از 450 یورو در دسترس است.

همگام سازی خانه هوشمند به طور خلاصه:

 • یک زنگ هشدار بسیار قدرتمند
 • سازگاری بزرگ
 • نصب ساده برای پیاده سازی

زنگ هشدار: مناسب برای اکوسیستم آمازون الکسا

پیشنهاد آمازون در امنیت متصل هم کامل است و هم به الکسا متصل است. با استفاده از کیت زنگ هشدار ، یک اکوسیستم برای نصب به راحتی در دستان خود خواهید داشت. این سیستم در نسخه اصلی خود ، پنج عنصر ، یعنی: ایستگاه پایه با پری دریایی ، صفحه کلید ، دامنه دسترسی ، ردیاب حرکت و سنسور تماس است.

همه این افراد کوچک زیبا قرار است در خانه شما نصب شوند و از ایستگاه اصلی شروع می شوند. این گامی است که می تواند بسیاری از افراد را نگران کند ، رینگ یک راه حل ساده برای راه اندازی ارائه می دهد. برنامه Ring Mobile باید از قبل نصب شود. این به شما آموزش های کاملی را برای کمک به شما در نصب همه این عناصر ارائه می دهد. این مجموعه در شبکه Wi-Fi کار می کند ، اما برای اشتراک با 10 یورو در ماه به پیشنهاد Ring Protect Plus ، می توانید برنامه تلفن همراه خود را برای داشتن یک شبکه نجات وصل کنید.

ارتباط بین همه عناصر سیستم زنگ هشدار به لطف پروتکل رادیو Z-Wave انجام می شود. ایمن و کارآمد با انرژی ، عمدتاً دامنه بسیار مناسبی برای اتصال دستگاههای خارج از دسترس شبکه Wi-Fi شما ارائه می دهد. اگر به جای آپارتمان خانه داشته باشید ، تقویت کننده در بسته استاندارد اساسی است. الکسا آشکارا با این مجموعه ایمنی سازگار است ، اما همچنین دستگاه های این برند.

بسته امنیتی حلقه استاندارد از 217 یورو ارائه می شود ، اما با افزودن موارد امکان بهبود آن وجود دارد. آمازون حتی خرید یک جهیزیه را برای تسهیل اجرای کل توصیه می کند. هنوز تأسف آور است که اتصال نجات پرداخت می کند. ما توانستیم سیستم زنگ هشدار حلقه را آزمایش کنیم ازار.

زنگ هشدار حلقه به طور خلاصه:

 • نصب بسیار آسان است
 • ارتباط فوری بین محصولات
 • لوازم جانبی اساسی

Verisure: پیشنهاد نظارت برای خانه شما

ممکن است در قلب انتخاب هشدارهای متصل ما چیزی مرتبط نداشته باشید. اگر چنین است ، ما یک پیشنهاد حرفه ای را از Verisure توصیه می کنیم ، جایی که شما هیچ کاری برای نصب خود نخواهید داشت. اول ، این شرکت یک نقل قول رایگان و خیاط را برای محافظت از مکان به شما ارائه می دهد. پس از تأیید تمام مراحل ، یک حرفه ای از نصب مراقبت می کند. وعده این است که به شما 24 ساعت نظارت ارائه دهید و در صورت نفوذ سریع به شما کمک کنید.

بسته به نیاز شما ، در خانه شما نصب خواهد شد: یک نیروگاه هشدار ، یک دوربین امنیتی ضروری Arlo و همچنین حرکات و ردیاب های شوک. اگر اکوسیستم اتوماسیون خانگی را در خانه نصب نکرده اید ، پیشنهاد verrisure جالب است زیرا به شما امکان می دهد تا نرم افزار خانگی آنها را بر عهده بگیرید. کنترل تمام عناصر ایمنی از برنامه اختصاصی تلفن همراه امکان پذیر است.

برای افراد مناطق سفید ، بدانید که پیشنهاد verrisor بدون هیچ مشکلی کار می کند. در بخش پشیمانی ، می توانیم عدم صدور گواهینامه NF و A2P را بیان کنیم. به همین ترتیب ، پیشنهاد verrisure با دستیاران صوتی اکثریت سازگار نیست. از نظر قیمت ، این پیشنهاد با توجه به نقل قول و نیازهای شما متفاوت است. سیستم هشدار بسته به مساحت خانه حدود 400 یورو شروع می شود. سپس باید اشتراک ماهانه را از 50.90 یورو در ماه برای افراد اضافه کنید.

پیشنهاد verrisure به طور خلاصه:

 • یک بسته کامل برای ایمنی
 • رسیدگی آسان کل
 • نظارت 24 ساعت شبانه روز

یک نکته ضعیف:

 • کل گران است

کدام زنگ خطر را انتخاب کنید ?

قبل از انتخاب زنگ خطر ، چه معیارهایی را باید نگاه کنم ?

قبل از شروع به دستیابی به یک سیستم امنیتی متصل ، چندین عنصر در نظر گرفته می شود. در اینجا چه کسی هستند:

 • نوع اقامت شما (خانه یا آپارتمان)
 • سطح محل اقامت
 • پیکربندی فضا
 • تعداد دسترسی خارجی
 • حضور حیوانات خانگی
 • سطح امنیت مورد انتظار

بنابراین بسیاری از عوامل تعیین می کنند که بهترین سیستم زنگ خطر برای خانه شما چه خواهد بود.

آیا باید برای سیستم امنیتی من اشتراک بگذاریم ?

همه اینها به سطح امنیتی که برای خانه شما انتظار می رود بستگی دارد. در واقع ، پیشنهادات سازنده به همان اندازه متنوع است. آنقدر که سیستم های با کیفیت وجود دارد که نیازی به اشتراک ندارند. برعکس ، اگر می خواهید به طور دائم محافظت شوید ، سایر شرکت ها یک پیشنهاد نظارت از راه دور ماهانه 224 را به شما ارائه می دهند تا ذهن را ترک کنید.

هشدار متصل چگونه کار می کند ?

سیستم امنیتی ابتدا به اتصال Wi-Fi خوب در خانه شما نیاز دارد. ایستگاه امنیتی به سرعت هشدارها را به تلفن هوشمند شما ارتباط می دهد. سپس ، تمام عناصر مؤلفه از طریق یک پروتکل ارتباطی یا رادیو یا GSM متصل می شوند. به عنوان مثال ، اگر یک ردیاب افتتاحیه یک نفوذ باشد ، گزارشی را به ایستگاه پایه ارسال می کند که هشدار را راه اندازی می کند. بنابراین اطمینان از ارتباط خوب بین همه عناصر ضروری است.

آیا می توانم سیستم امنیتی خود را به تنهایی نصب کنم ?

اکثر تولید کنندگان اکنون تلاش می کنند کیت های ساده و در دسترس را ارائه دهند. از طریق برنامه اختصاصی تلفن همراه ، آموزش ها برای تسهیل اجرای هر مورد در دسترس شما است. علاوه بر این ، انتخاب بالاتر ما فقط شامل مدل هایی است که می توانند توسط یک فرد نصب شوند. با این حال ، دیگران به مداخله یک حرفه ای نیاز دارند. قبل از خرید آن بپرسید.

پیوندهای خاصی از این مقاله وابسته است. ما همه چیز را در اینجا توضیح خواهیم داد.

آینده NUMERAMA به زودی فرا می رسد ! اما قبل از آن ، همکاران ما به شما احتیاج دارند. شما 3 دقیقه فرصت دارید ? به تحقیقات آنها پاسخ دهید

نحوه انتخاب زنگ خطر خود را انتخاب کنید ?

زنگ هشدار با دوربین و برنامه موبایل

برای برقراری دائمی این پیوند ، انتخاب ضروری است یک زنگ هشدار متصل, این برای گفتن است سیستمی که می تواند با دنیای خارج ارتباط برقرار کند از طریق کانال های مختلف که در دسترس آن است. زنگ هشدار متصل ، قادر به ارسال سیگنال هشدار به محض اینکه یک پدیده ناخواسته را تشخیص می دهد ، بنابراین در فاصله ای از چشم و گوش سرنشین محل می شود.

از نظارت زمان واقعی گرفته تا ارسال پیام برای گزارش بازگشت کودکان مدرسه ، این نوع زنگ خطر به استفاده از نظارت مدرن پاسخ می دهد. نمای کلی از امکانات فنی و پیش نیازها ، به منظور تجهیز خود به یک زنگ خطر متصل آگاهانه.

هشدار متصل چگونه کار می کند ?

نیروگاه به مؤلفه ای متصل است که به آن اجازه می دهد تا با خارج ارتباط برقرار کند. این می تواند یک جعبه اینترنت یا مودم روتر باشد: ما در این مورد صحبت می کنیمهشدار IP. همچنین هشدارهایی وجود دارد که خط تلفن سنتی را اجرا می کنند: به این موارد گفته می شود زنگ هشدار RTC. سرانجام ، نیروگاه های زنگ هشدار وجود دارد که دارای فرستنده GSM هستند که همان امکان را با تلفن همراه به آنها ارائه می دهند. برای دومی ، ما در مورد آن صحبت می کنیمآلارم GSM.

ارسال سیگنال هشدار

بنابراین همه متعلق به خانواده هشدارهای متصل هستند: آنها پیکربندی شده اند تا به طور خودکار سیگنال یا یک سری ارسال کنندهشدارها از طریق کانال ارتباطی آنها تمایل به محض اینکه سیستم یک نفوذ یا یک حادثه را تشخیص می دهد. سیگنال می تواند به شکل پیام متنی (پیام کوتاه) باشد ، اما می تواند یک دنباله صوتی از پیش تنظیم شده باشد که به عنوان یک تماس تلفنی منتقل می شود : در این حالت ، کاربر به عنوان مثال تماس تلفنی متصل به تلفن همراه خود را دریافت می کند. سرانجام ، سیگنال می تواند به شکل باشدیک ایمیل یااعلان به محض اینکه سیستم از لینک اینترنتی استفاده می کند.

هشدار بی سیم

مانند همه آلارم های خانگی متصل ، زنگ هشدار بی سیم تشکیل شده است:

 • از پرونده ای که به عنوان عمل می کند مرکزی ؛
 • از پری دریایی, یکپارچه یا نه در نیروگاه ؛
 • مختلف حسگر ؛
 • از فرستنده GSM, برای ارسال هشدار در مواقع اضطراری.

Verisure یک زنگ خانه متصل را طراحی کرده است به راحتی در اتاق های نشیمن خود ادغام شده اید با تشکر از پیکربندی بی سیم آن, بدون اینکه فراتر از زیبایی شناسی آنها یا وابسته به سوکت های الکتریکی باشند. علاوه بر این ، کاملاً است ماژولار : سهولت نصب آن به شما امکان می دهد موارد خاصی را با توجه به خواسته ها و نیازهای خود اضافه یا حذف کنید.

این کاملاً با خانه ها و آپارتمان های خصوصی سازگار است. از طرف دیگر ، در ساختمانهای صنعتی و سایر فضاهای بسیار بزرگ ، برای محافظت از کل منطقه برای محافظت از هشدار سیمی ترجیح داده می شود.

خود نظارت یا نظارت از راه دور ?

اگر نظارت بر خود در نگاه اول کافی به نظر برسد ، این به معنای هزینه ذهنی غیرقابل انکار برای کاربر است. یک سرویس نظارت از راه دور به طور کلی گران تر است ، اما بسیاری کارآمدتر. این راه حلی است که توسط هشدارهای متصل به Verisure ارائه شده است ، تا امنیت خود را در دست متخصصان قرار دهید.

هوشیار بماند

هشدارهای خانگی که با خود تنظیم شده است ، دست خود را برای نظارت بر خانه خود رها می کند توسط خودت. در مواقع اضطراری (جرم ، عزیمت آتش سوزی ، اورژانس پزشکی و غیره.) ، شما از طریق برنامه یا از طریق تلفن هشدار دریافت خواهید کرد. پس از آن باید خود را ارزیابی کنید که آیا این یک هشدار کاذب است یا نه ، و بر این اساس واکنش نشان دهید. آنجا دوربین نظارت متصل به ویژه برای انجام این تأیید مفید است. اگر ماشه زنگ هشدار به دلیل یک رویداد تصادفی نیست ، می توانید با خدمات اضطراری تماس بگیرید.

زنگ خطر در ارتباط با خود نظارت می تواند از راه دور کنترل شود: برای فعال کردن آن ، غیرفعال کردن آن و انجام چک ها. با این حال, کارآیی آن مبتنی بر در دسترس بودن دائمی شما است. اگر در غیاب خود قابل دسترسی نباشید ، هیچ اقدامی برای اصلاح اضطراری انجام نمی شود.

برنامه تلفن همراه Verisure من

متخصص متخصصان

هشدارهای خانگی متصل با نظارت از راه دور نیازی به مؤثر بودن شما ندارند. بنابراین نیازی نیست که به طور دائم قابل دسترسی و در دسترس باشید.

هشدار متصل با نظارت از راه دور اجازه می دهد در قالب یک قرارداد نظارت از راه دور کمک حرفه ای داشته باشید.

در مراکز نظارت از راه دور Verisure عملیاتی هستند 24 ساعت شبانه روز ، هر روز از سال. نیروگاه هشدار پیکربندی شده است تا هشدارهای خود را به مرکز نظارت از راه دور ارسال کند که در آن مدیران کمک روزانه 24 ساعت تماشا می کنند. مأموریت آنها تجزیه و تحلیل محتوای این هشدارها برای ایجاد یک پاسخ سازگار به طور خاص است هشدار برای پلیس یا خدمات اضطراری پس از برداشتن شک یا ماشه مه شکن ضد اتهام.

زنگ هشدار و نظارت از راه دور ، اتحاد برنده !

در صورت ایجاد زنگ هشدار ، سیگنال مستقیماً به مرکز نظارت از راه دور منتقل می شود. عامل نظارت ادامه می یابد:

 • آنجا بلند کردن شک, برای رد کردن فرضیه هشدار کاذب با استفاده از صداها ، عکس ها و فیلم های گرفته شده هنگام ایجاد زنگ خطر ؛
 • اجرای واکنش مناسب ترین وضعیت ، که می تواند به عنوان هشدار پلیس یا خدمات اضطراری باشد.

استفاده از نظارت از راه دور امکان دیگری را برای زنگ خطر فراهم می کند: سیگنال پریشانی ارسال شده به صورت دستی از تجهیزات مختلف سیستم امنیتی: خواننده ، کنترل از راه دور ، برنامه تلفن همراه و غیره.

سپس سیگنال شکل می گیردSOS که برای کمک به مراقبت از وضعیت اضطراری به یک یادآوری فوری نیاز دارد مانند ناراحتی پزشکی ، سقوط یا نفوذ. بنابراین ، زنگ هشدار متصل باعث می شود یک پلی بین محل های تحت نظارت و مخاطبین خارجی که در صورت لزوم به طور خودکار درخواست می شود ، حفظ شود.

هشدارهای خانگی متصل به Verisure به یک سرویس نظارت از راه دور متصل می شوند تا در صورت اضطراری امکان مداخله را بهینه کنند. این که آیا شما از خانه خود دور هستید یا نه ، ایمنی شما توسط کارشناسان اعمال شده از روشهای اختصاصی پشتیبانی می شود. خانه شما محافظت می شود. آرامش شما حفظ می شود.

محل را کنترل کرده و زنگ خطر از راه دور آن را کنترل کنید

این پل همچنین یک درب کنترل و نظارت از راه دور برای سرنشین محل است. اگر زنگ هشدار دسترسی لازم را دارد ، واقعاً می تواند از راه دور به صورت ایمن برای مشورت با روزنامه هشدارها به آن وصل شود ، تصاویر گرفته شده توسط دوربین های نظارتی یا ردیاب های حرکتی را مشاهده کنید ، به صدایی که توسط “رابط ارسال شده در آن وارد شده است ، گوش دهید. خواننده نشان چند منظوره و غیره. دسترسی از طریق یک برنامه تلفن همراه یا یک صفحه وب پس از شناسایی توسط نام کاربری و رمز عبور است. در صورت هشدار ، این کانال ارتباطی همچنین امکان تماس مستقیم با مکانهای تحت نظارت را فراهم می آورد.

بنابراین با یک زنگ متصل ، می توان ایجاد کرد پیوند ایمن در مورد تقاضا بین کاربر از راه دور و مسکن ، تجارت یا محل های حرفه ای امن. از طریق این واسطه ، می توان در صورت بروز حادثه ، نفوذ یا تلاش برای استراحت به صورت زنده هشدار داد. به طور روزانه ، می توانید از آن برای کنترل یکپارچگی خانه استفاده کنید ، حضور یک دوست عزیز یا یک همکار را بررسی کنید و حتی به آنچه در داخل خانه یا آپارتمان اتفاق می افتد از راه دور گوش دهید.

هشدار متصل همچنین قادر به برقراری ارتباط با سایر سیستم های رایانه ای مانند جعبه اینترنت (برای انتقال به عنوان مثال تصاویر نظارتی) یا یک مرکز خانه است. به این ترتیب ، ما از مزایای یک سیستم متصل برای ایمنی کالاها و افراد استفاده می کنیم بدون اینکه کوچکترین سازش در مورد راحتی یا سهولت استفاده را انجام دهیم. اجرای یک زنگ هشدار متصل سرانجام پیش نیاز اساسی برای حفاظت از طریق نظارت از راه دور است ، خدماتی که برای ارائه پاسخی سازگار با هر محرک سیستم زنگ هشدار طراحی شده است.

عامل نظارت از راه دور Verisure

هشدار خانه متصل: آنچه استفاده می شود ? چه اقداماتی ?

یک پری دریایی هشدار ساده اثر بازدارنده غیرقابل انکار بر متجاوزان احتمالی دارد. با این حال ، این همیشه کافی نیست: برخی از سارقین تحت تأثیر قرار نمی گیرند و بر دوره واکنش محله حساب می شوند تا فوراً ترک نشوند. Verisure این مشکل را در طراحی هشدارهای خانگی متصل خود در نظر می گیرد.

زودتر هشدار دهید تا سریع عمل کنید

با یک زنگ خطر در خانه ، هشدار دریافت خواهید کرد که شما را از آن مطلع می کند وقوع و قدری حادثه. شما فقط باید متصل شوید (از طریق برنامه یا از طریق تلفن) ، چه در محل کار ، در حال حرکت و چه در تعطیلات.

پاسخ در مورد سرقت

اگر ماشه زنگ هشدار از ردیاب حرکات یا ردیاب باز می شود ، می دانید که یک فرد با استراحت به شما معرفی کرده است.

با ارتباط زنگ خطر خانه خود که با نصب اتوماسیون خانگی متصل است ، امکان پذیر است یک حضور را شبیه سازی کنید در خانه برای ترساندن سارقین فرار می کنند. این سیستم قادر خواهد بود چراغ ها یا تلویزیون را روشن کند ، یا حتی یک جزء را باز کند.

پاسخ در صورت آتش سوزی

هشدار متصل شما ممکن است شامل یک ردیاب دود باشد. اگر ردیاب دود ایجاد شده است ، می دانید که آتش سوزی در خانه رخ داده است. شما در نظارت از راه دور مشترک هستید ? این به طور خودکار هشدار داده می شود و مسئولیت مدیریت اوضاع در اسرع وقت را بر عهده دارد ، به سرعت به آتش نشانان هشدار داده و به آنها اطلاعات اساسی می دهد.

هشدارهای خانگی متصل به Verisure هدف محدود کردن خطرات مرتبط با سرقت ، آتش سوزی خانگی ، اورژانس پزشکی و غیره است. آنها این حادثه را زود تشخیص دهید و امکان این امکان را ارائه می دهدارزیابی کردن دقیقاً برای آوردن a پاسخ سریع و کارآمد.

پروژه شما هر چه باشد, کارشناسان می توانند به شما توصیه کنند که زنگ خطر خانه خود را انتخاب کرده و محافظت خود را در برابر سارقین ، آتش سوزی و سایر موارد اضطراری بهینه کنید. بنابراین یک نقل قول رایگان بدون تعهد از Verisure بخواهید !

سیستم D

مقایسه هشدارهای متصل

در این زمینه ، چگونه هشدار متصل خود را انتخاب کنید ?

اولین توصیه این است که از آنچه که قلب زنگ خطر را ایجاد می کند غفلت کنید:مؤلفه های اختصاص داده شده به تشخیص تلاش های نفوذ.

حتماً انتخاب کنید یک کیت هشدار در حال تحول, احتمالاً داشتن آشکارسازهای حرکتی کافی و سنسورهای باز برای پوشش صحیح تمام دسترسی به محل اقامت خود به مرور زمان. ترجیحاً به یک هشدار متصل به بی سیم مراجعه کنید ، دستگاه های مختلفی که به لطف فرستنده های رادیویی ارتباط برقرار می کنند.

همچنین مراقب باشید زنگ هشدار را با دستگاه های سازگار با سبک زندگی خود انتخاب کنید : برای اینکه این زنگ هشدار مؤثر باشد ، باید به درستی مورد استفاده قرار گیرد ، به این معنی که باید به راحتی توسط همه اعضای خانواده قابل قبول باشد. سیستم های پیچیده دیجیکد یا غیرفعال کردن خسته کننده را از صفحه تلفن هوشمند فراموش کنید که نیاز به جستجوی برنامه مناسب دارد: یک خواننده نشان هوشمند به شما امکان می دهد بدون تماس و بدون دستکاری پیچیده شناسایی کنید.

همچنین علاقه مند به نحوه ارتباط زنگ خطر شما با دنیای خارج. برای تضمین حفاظت از خود ، زنگ هشدار واقعاً باید داشته باشد اتصال ایمن ، قادر به تحمل یک اقدام یا خرابکاری. اگر هشدار خانه از اتصال مسکونی استفاده کند ، از طریق جعبه ارائه دهنده دسترسی به اینترنت ، به عنوان مثال ، برای متجاوزان کافی است که خط تلفن یا ورود فیبر نوری را قطع کنند تا سیستم غیرفعال شود. برای جبران این شکاف ، هشدارهای متصل به بی سیم به طور کلی از شبکه های تلفن همراه استفاده می کنند: نیروگاه هشدار دارای سیم کارت و فرستنده ای است که قادر به اتصال به GPRS یا 3G است.

مشکل: این پیوندهای تلفن همراه غیرقابل نفوذ نیستند. یک سارق وقف شده با jammer می تواند اتصال را انگل کند تا آن را به طور موقت ناکارآمد کند. خوشبختانه, هشدارهای متصل با اتصال نجات وجود دارد. علاوه بر اتصال موبایل ، Verisure به عنوان مثال نیروگاه های زنگ هشدار خود را با دسترسی به شبکه SIGFOX فراهم می کند. در صورت جنجال, بنابراین زنگ هشدار به طور خودکار به شبکه نجات تغییر می کند تا هشدارهای خود را منتقل کند.