راهنما: بهترین بلندگوهای بی سیم کدامند? سپتامبر 2023 – بلندگو صدای دیجیتال ، بلوتوث: بهترین بلندگوهای عصرانه در سال 2023

بلندگوهای صدای بلوتوث: بهترین بلندگوهای عصرانه در سال 2023

در جستجوی بلندگو بی سیم برای استفاده کامل از موسیقی خود در خانه ? راهنمای خرید ما انتخابی از بهترین بلندگوهای بی سیم را که توسط آزمایشگاه ما صرف شده است ، به شما ارائه می دهد ، طبقه بندی شده بر اساس قیمت آن.

بهترین بلندگوهای بی سیم کدامند ? سپتامبر 2023

در جستجوی بلندگو بی سیم برای استفاده کامل از موسیقی خود در خانه ? راهنمای خرید ما انتخابی از بهترین بلندگوهای بی سیم را که توسط آزمایشگاه ما صرف شده است ، به شما ارائه می دهد ، طبقه بندی شده بر اساس قیمت آن.

تبلیغات ، محتوای شما در زیر ادامه می یابد

 • بهترین
 • نسبت بهترین کیفیت/قیمت
 • خرید De Maline

بلندگو بی سیم یک بلندگو داخلی است ، به ویژه با یک یا چند امکان اتصال بی سیم (بلوتوث ، WiFi) ، که ساده سازی دسترسی و خواندن پرونده های صوتی در خانه است. با گذشت زمان ، ظرفیت های آن بسیار تکامل یافته است تا نه تنها دسترسی و خواندن پرونده ها را به صورت محلی ارائه دهد ، بلکه به صورت آنلاین با ظاهر بسیاری از خدمات جریان (Deezer ، Spotify ، Qobuz ، YouTube Music یا Apple Music) و Webradios نیز به صورت آنلاین ارائه می شود. با تشکر از عملکرد Multiroom ، برخی از سیستم ها حتی امکان تشکیل گروه هایی از بلندگوهای مختلف و مناطق گوش دادن را فراهم می کنند. همچنین مدل های بلندگو بی سیم به نام “هوشمند” وجود دارد: ویژگی به دست آمده از ادغام یک یا چند میکروفن و سازگاری پیشرفته با دستیاران صوتی هوشمند مانند Google Assistant ، Alexa یا Siri.

بلندگوهای بی سیم/هوشمند به روشی کلاسیک مورد آزمایش قرار می گیرند: اندازه گیری های صوتی که در آزمایشگاه ما ساخته شده است شامل پاسخ فرکانس ، اعوجاج هارمونیک ، سیگنال های مربع ، پاسخ ضربه و غیره است. در مورد جنبه ارگونومیک ، از طرف دیگر ، این یک جفت آستین دیگر است: بلندگوهای بی سیم که بلندگوهای داخلی هستند ، آنها نیز در خانه گرفته می شوند. بنابراین ما پیکربندی ، اتصال ، تمام ویژگی های موجود ، برنامه همراه یا کیفیت ضبط صدا را آزمایش می کنیم وقتی بلندگو اجازه تعامل مستقیم با یک دستیار صوتی را می دهد.

به منظور کمک به شما در انتخاب صحیح سریع و مؤثر ، این راهنمای خرید بهترین بهترین بلندگوهای مونوبلوک و بی تحرک را که توسط ما آزمایش شده است ، جمع می کند ، طبقه بندی شده در برش های مختلف تعرفه.

بلندگوهای صدای بلوتوث: بهترین بلندگوهای عصرانه در سال 2023

برای گوش دادن به موسیقی خود در پشت استخر شنا یا حتی سازماندهی کارائوکه در فضای باز ، همه بدون هدایت ، بلندگو عصرانه وسیله ایده آل است. ما بهترین بلندگوهای بلوتوث عصرانه را برای شما انتخاب کرده ایم.

بهترین راه برای بیرون رفتن از خارج از منزل بدون اینکه با یک نصب پیچیده زحمت بکشید چیست؟ ? البته در محوطه عصرانه سرمایه گذاری کنید.

دومی ، همچنین نامیده می شود DJ DJ, بلندگوهای صوتی ، قدرت بالا ، یا صندوقچه, اتصال بلوتوث و همچنین بیشتر اوقات باتری داشته باشید. بنابراین آنها مستقیماً آماده استفاده هستند: فقط آنها را در یک مکان استراتژیک قرار دهید ، تلفن هوشمند خود را وصل کنید و از موسیقی لذت ببرید. بیشتر آنها همچنین ورودی های صوتی را برای اضافه کردن میکروفون یا یک ساز موسیقی مانند گیتار برقی ارائه می دهند. تقریباً همه آنها همچنین قادر به تولید جلوه های سبک با استفاده از LED هستند. توجه داشته باشید که این بلندگوها برای افراد افراد طراحی شده اند: ویژگی های آنها مبتنی بر عملی است. آنها به وضوح برای استفاده حرفه ای مانند کنسرت در نظر گرفته نشده اند.

اگر این بلندگوها برای عموم مردم کمی شناخته شده باشند ، بسیاری از تولید کنندگان مانند JBL ، سونی یا ال جی روی این مسئله تمرکز کرده اند. بنابراین ، کدام بلندگو عصر برای انتخاب احزاب مهمانی های خود ، در داخل خانه یا خارج از منزل انتخاب کنید ? در اینجا مقایسه ما از بهترین بلندگوهای صوتی DJ بلوتوث آورده شده است.

اگر فقط به یک بلندگو کمکی کوچک برای گوش دادن به موسیقی در کنار استخر نیاز دارید ، به انتخاب ما از بهترین بلندگوهای بلوتوث و بلندگوهای قابل حمل با کمتر از 100 یورو نگاهی بیندازید. اگر ترجیح می دهید محل اقامت خود را به یک یا چند بلندگو متصل تجهیز کنید ، به راهنمای اختصاصی ما بروید.

JBL Partybox 310: مرجع

ما نمی خواهیم آن را پنهان کنیم ، JBL از نظر سخنران عصر کمی پادشاه است ، به لطف محدوده اختصاصی خود ، به نام Partybox. تا جایی که کلمه “Partybox” معمولاً برای نامگذاری یک بلندگو عصرانه مورد استفاده قرار می گیرد ، بنابراین به یک آنتانوماز تبدیل می شود ، یعنی اصطلاحی که نام مناسبی را تعیین می کند که به یک نام مشترک تبدیل شده است (مانند اسکاتلندی یا سوپالین).

کسی که ترجیح ما را دارد JBL Partybox 310. این سخنران عصر مرجع است ، یکی از متعادل ترین در محدوده Partybox. این یک قدرت زیبا از 240 وات ایجاد می کند. توجه داشته باشید که در صورت اتصال به بخش ، محوطه فقط قادر به دستیابی به این قدرت کامل خواهد بود.

این 310 برای استقلال عالی 18 ساعته ایستاده است ، که به شما امکان می دهد تمام شب را بدون نگرانی در مورد نزدیکی یک خروجی برقی ، مهمانی کنید. این حجم 50 ٪ ، با جلوه های نور و همچنین غیرفعال شدن “تقویت باس” است. کیفیت صدا خوب است ، بدون اینکه حتی مجبور به فشار کامل حجم شود. باس بسیار موجود است – حتی کمی بیش از حد ، به قیمت سه گانه. با این حال ، این امضای صوتی معمولی JBL است.

اتصالات ، همانطور که انتظار داریم ، به خوبی ارائه شده است. بنابراین ما یک ورودی کمکی مینی جک ، ورودی USB ، یک ورودی و خروجی مینی جک برای اتصال یک دستگاه پخش سی دی پیدا خواهیم کرد. اما همچنین دارای دو ورودی جک 6.35 میلی متر است که می تواند یک میکروفون یا گیتار را به هم وصل کند. اگر قصد دارید کارائوکه درست کنید ، می توانید با دستگیره های تنظیم سه گانه و اکو ، جلوه های میکروفون را مدیریت کنید. در بلوتوث ، Partybox 310 می تواند به طور همزمان به دو دستگاه وصل شود. یک درگاه 12 ولت نیز اضافه شد. اگر چندین جعبه مهمانی دارید ، می توانید آنها را به یکدیگر پیوند دهید.

JBL برای این بلندگو عملی فکر کرده است: پاشیده است (IPX4) ، مجهز به یک دسته و چرخ قابل جمع شدن. یکی دیگر از مزیت های بلندگوهای عصرانه کوچک می تواند به آن بپردازد ، می توان آن را به صورت قد بر روی سه پایه نصب کرد. سرانجام ، به لطف LED ها ، قابل تنظیم از طریق برنامه JBL PartyBox ، قادر به تولید یک مجموعه کامل از جلوه های نوری است.

حتی اگر مطمئناً داده نشده باشد ، ما فقط می توانیم این مدل مشهور را به شما توصیه کنیم که همه چیزهایی را که می توان از محوطه عصرانه انتظار داشت ، جمع کند.

نقاط قوت JBL Partybox 310:

 • یک قدرت خوب برای یک قالب جمع و جور
 • دو ورودی میکروفون
 • به راحتی قابل حمل است

JBL Partybox 710: بلندگو بزرگتر برای قدرت بیشتر

آنجا Partybox 710 یک جانور زیبا است ، که تقریباً یک متر یک بار ایستاده است. بنابراین برای سازماندهی یک عصر بزرگ در یک خانه ، همراه با یک مهمانی دیگر ، از طریق کابل یا بی سیم به لطف فناوری استریو بی سیم واقعی (TWS) مناسب خواهد بود. قادر به تحویل 800 وات است ، دومی که دو بلندگو را به قطر 21.6 سانتی متر و دو توییت 7 سانتی متر تغذیه می کند. این به شما امکان می دهد بدون نگرانی برای اتاق های بزرگ به صدا در بیاورید و همچنین از باس های قدرتمند لذت ببرید.

Partybox 710 محصول خوبی است ، یک نکته ضعیف دارد: نمی تواند روی باتری کار کند … زیرا به سادگی یکی از آنها را ندارد. این جزئیات باعث می شود که برای بسیاری توصیه نشود ، با کسانی که مایل به استفاده از عشایری در فضای باز هستند.

در بازی های سبک ، JBL همه چیز را با استروبوسکوپ های پویا و قابل تنظیم و همچنین الگوهای چشمک زن و رنگارنگ از طریق LED هایی که به شکل 8 قرار گرفته اند ، داده است. مانند همه جعبه های مهمانی ، دارای مجوز IPX4 است و بنابراین قادر به زنده ماندن از حوادث عینک های واژگون شده است. مانند 310 ، کاستورهای آن و دسته آن به رغم 28 کیلوگرم ، راحت تر حرکت می کنند.

این یک انتخاب خوب است اگر قصد ندارید آن را به همه جا ببرید ، اما برای فضاهای گسترده تر به قدرت نیاز دارید.

نقاط قوت JBL Partybox 710:

 • قدرت فروش
 • بازی های سبک بسیار متنوع
 • باس ها به خوبی موجود هستند

سونی SRS XP500: جایگزین مقرون به صرفه

سونی به عنوان یک رقیب واقعی JBL با xp500. دومی ویژگی های بسیار نزدیک به JBL Partybox 110 را ارائه می دهد ، که خواهر کوچک 310 است. با این حال ، با عملکرد معادل ارزان تر است.

SRS XP500 طرحی هوشیار تر از JBL ، مرتب و معمولی از سونی ایجاد می کند ، که ممکن است برای بسیاری جذاب باشد. بازی های سبک از طریق دو نوار LED واقع در دو دسته حمل و نقل بزرگ پخش می شوند. اینها از هر چیز دیگری تزئینی تر هستند و کاملاً با احتیاط باقی می مانند ، آنها در نظر گرفته نشده اند که روشن شوند.

سونی به طرز عجیبی تصمیم گرفته است که در سری XP تعداد وات را در بلندگوهای خود برقرار نکند. بنابراین غیرممکن است که بدانیم چه قدرتی را می تواند تحویل دهد – اما ما به طور کلی می توانیم آن را با قدرت صوتی JBL 110 مقایسه کنیم ، که 160 وات دارد.

این 20 ساعت استقلال است که توسط این برند وعده داده شده است ، لازم به ذکر نیست که از شارژ سریع بهره می برد. 10 دقیقه روی یک پلاگین به او اجازه می دهد حدود 1 ساعت نگه داشته باشد.

نقاط قوت سونی SRS XP500:

 • یک طراحی هوشیار
 • کیفیت تولید سونی
 • استقلال خوب

LG XBOOM ON9: وات بزرگ برای صدای بزرگ

از طرف خود ، برند ال جی نیز طیف وسیعی از بلندگوهای خاص را ایجاد کرده است. دومی نامگذاری شده است. و در ol100, LG به وضوح “گوزهای وات”: 1800 ، به طور دقیق ، بدون اینکه بومر دوتایی 8 اینچ را بشمارد. این یک بلندگو تحمیل کننده بیش از یک متر ارتفاع است.

علاوه بر قدرت صوتی چشمگیر تحویل داده شده ، این مدل چیزی متفاوت از بلندگوهای دیگر ارائه می دهد: توابع DJ ، قابل استفاده از طریق دستگیره های واقع در بالا یا از برنامه مرتبط. توابع کارائوکه نیز بسیار پیشرفته هستند: شما می توانید به طور مستقل حجم موسیقی و میکروفون را تنظیم کنید ، یا حتی به لطف عملکرد “لغو صدا” سطح صدای یک آهنگ را کاهش دهید.

در مورد نورپردازی ، این بلندگو مجدداً برجسته می شود و اجازه می دهد تا نورپردازی روی دیوار را انجام دهد. با این وجود ما از سازماندهی پنل کنترل فوقانی پشیمان خواهیم شد ، شاید در مورد چنگال ، به ویژه در مورد قرار دادن دستگیره ها خیلی منطقی نباشد. از نظر اتصال ، پورت های USB ، درگاه های جک ، درگاه های میکرو … و همچنین یک دستگاه پخش سی دی و بلوتوث چند منظوره را پیدا می کنیم. بالای یک عصر بزرگ.

نقاط قوت LG Xboom on9:

 • مناسب برای صدا کردن فضاهای بزرگ
 • توابع جالب کارائوکه
 • یک نسبت عملکرد خوب

LG XBOOM 360 RP4: گزینه Lookée و ارزان تر

آنجا LG XBOOM 360 RP4 کمی متفاوت است. این کمتر “مهمانی” خواهد بود ، به خصوص به دلیل ورود میکروفون و مدیریت Trebles و Echo. اما علاوه بر بلوتوث ، هنوز هم یک درگاه جک و یک سوکت USB ارائه می دهد. این یک بلندگو تراس خواهد بود ، برای یک فضای خوب. باید گفت که طراحی آن بسیار کار شده است و نه اصلی. ال جی همه چیز را بر اساس اصل صدای 360 درجه منتشر کرده است. بنابراین ، این طرح با یک بلندگو گرد که به شدت یک لامپ روغن را به یاد می آورد ، دنبال می شود.

به لطف اندازه حاوی اندازه (50 سانتی متر ارتفاع) و یک دسته گرد در بالا ، بسیار راحت قابل حمل است. می توان آن را به همان اندازه در صدا انجام داد ، و قادر به صدور صحیح از باغ یا اتاق نشیمن شما خواهد بود: دارای یک بلندگو متوسط ​​13 سانتی متر و یک قبر و یک توییت 2.5 سانتی متر ، غذا توسط یک تقویت کننده 120 W. از طرف جو درخشان ، ال جی نوعی مخروط را در مرکز قرار داده است که باعث ایجاد نورپردازی اتاق شیرین می شود ، مطابق با موسیقی.

در مورد استقلال ، ما نباید منتظر شگفتی ها باشیم و از 10 ساعت ارائه شده راضی باشیم. این مدل این مزیت را خواهد داشت که می تواند در طول سال به صورت روزانه مورد استفاده قرار گیرد: به لطف ظاهر زیبا و باهوش آن ، در وسط یک اتاق نشیمن منزجر نمی شود.

ما توانستیم یک نسخه جمع و جور تر را برای فضای داخلی آزمایش کنیم ، XBOOM 360 XO3, از نظر زیبایی شناسی بسیار شبیه است. ما یک طراحی زیبا در دومی و یک سیستم روشنایی اتاق 360 درجه قابل تنظیم و کلی بسیار موفق را ذکر کرده ایم. متأسفانه ، عملکرد صدا در آنجا نبود. مدل RP4 که در اینجا توصیه می کنیم ، با این حال ، ویژگی های یکسانی در این سطح ندارد ، به ویژه تقویت بسیار قدرتمندتر (120 W در برابر 50 W). ما هنوز از شما دعوت می کنیم تا آزمون مدل XBOOM 360 XO3 را بخوانید.

نقاط قوت LG XBOOM 360 RP4:

 • یک طرح اصلی
 • یک قیمت مناسب
 • یک فضای سبک نرم تر

انتخاب بلندگو شبانه شن و ماسه مناسب

کاربردهای احتمالی یک بلندگو عصرانه چیست ?

همانطور که از نام آن پیداست ، بلندگو عصر برای انیمیشن شبها مناسب خواهد بود. اما برخلاف محفظه Hi-Fi که در اتاق نشیمن شما قرار دارد ، می تواند در هر کجا که بخواهید قرار دهید. بنابراین ، این بلندگوهای بزرگ به ویژه برای استفاده بیرونی در نظر گرفته می شوند ، به عنوان مثال اگر یک پرش کوچک در باغ خود برنامه ریزی کنید. به همین مناسبت ، آنها را می توان همراه کرد. اما اگر شما در یک اتاق تعطیلات یا به طور دقیق در داخل خانه در یک خانه کشور ترتیب دهید ، می توانند مفید باشند. اگر قصد دارید مرتباً آن را جابجا کنید ، با دقت نگاه کنید که آیا بلندگو مورد علاقه شما بی سیم است یا نه.

سرانجام ، اگر پیرو کارائوکه باشید ، آنها به لطف ورودی های میکرو اختصاصی می توانند آهنگ های پرشور شما را به طرز شگفت انگیزی همراهی کنند. آنها همچنین می توانند برای اتصال یک ساز الکتریکی کمک کنند.

جلوه های سبک ، کارائوکه ، دی جی … ویژگی های مختلف چیست ?

جلوه های نور در اکثر بلندگوهای عصر موجود است. اما آنها کم و بیش بی شمار و متنوع هستند ، فقط در قسمت جلوی یا در طرفین وجود دارند … آنها می توانند ثابت باشند ، شاخص ها ، الگوهای خاصی را ایجاد می کنند یا حتی ریتم موسیقی را در حال انجام نظارت می کنند. برخی از مدل ها حتی LED هایی دارند که از آن استفاده می کنند ، به عنوان مثال برای ایجاد جلوه های استروبوسکوپی ، فقط برای تبدیل اتاق نشیمن خود به یک کلوپ شبانه کرویزت. به عنوان یک قاعده کلی ، آنها می توانند دقیقاً از طریق برنامه موبایل ساخته شده توسط برند (JBL Partybox ، مرکز موسیقی سونی ، LG XBOOM و غیره) تنظیم شوند. بزرگترین بلندگوها نیز عملکردهای DJ را برای آماتورها ارائه می دهند.

چند وات با توجه به اندازه اتاق نشیمن/باغ من انتخاب می کند ?

هرچه تعداد وات بیشتر باشد ، حداکثر ظرفیت بار محفظه بیشتر خواهد بود. به عبارت ساده ، تعداد وات شرایط حداکثر حجم صدا قابل دستیابی است. هرچه یک محفظه حساس تر باشد ، طبق داده های بیان شده در دسی بل (DB) ، برای تولید حجم زیاد به قدرت نیاز دارد.

بنابراین چگونه بدانیم چند وات برای شما لازم است ? پذیرفته شده است که در هر مکان بسته تقریباً 3 تا 5 وات در هر متر مربع طول می کشد. بنابراین ، یک اتاق 30 متر مربع به حدود 100 W نیاز دارد. در خارج ، صدای البته پراکنده تر ، بیش از 7 تا 10 W در هر متر مربع وجود دارد.

پیوندهای خاصی از این مقاله وابسته است. ما همه چیز را در اینجا توضیح خواهیم داد.

برای دنبال کردن ما ، ما از شما دعوت می کنیم تا برنامه Android و iOS خود را بارگیری کنید. می توانید مقالات ، پرونده های ما را بخوانید و آخرین فیلم های YouTube ما را تماشا کنید.