بهترین ماشین برقی: کدام مدل را در سال 2023 خریداری کنید?, 2023 – بهترین اتومبیل های برقی | مجله Autoscout24

10 بهترین اتومبیل برقی در سال 2023

Contents

ما این مقایسه را با یکی از مقرون به صرفه ترین اتومبیل های برقی. حتی اگر قیمت آن از 16 باشد.990 یورو در 20.800 یورو ، قیمت آن در گروه خود در اروپا پایین ترین است. برای این قیمت ،در Dacia Spring یک خودمختاری 230 کیلومتری (WLTP) ارائه می دهد و تا 305 کیلومتر برای استفاده در شهر.

بهترین ماشین برقی: کدام مدل را در سال 2023 خریداری کنید ?

چند سال پیش اتومبیل های برقی وسایل نقلیه غیرمعمول بودند. تولید کنندگان سپس چند مدل ارائه می دهند. امروز همه چیز متفاوت است. همه مارک ها آن را ارائه می دهند و مهمتر از همه استقلال بسیار بهبود یافته است. مقایسه ما از بهترین اتومبیل های برقی را کشف کنید.

 • بهار داسیا ، برقی با بهترین قیمت
 • Fiat 500 Electric ، ماشین کوچک عالی شهر
 • پیشرانه تسلا مدل 3 (2022) ، خانواده تسلا
 • شناسه فولکس واگن.3 طرفدار ، بهترین های جمع و جور برقی
 • عملکرد مدل تسلا ، SUV مطابق تسلا
 • BMW i4 Edrive 40 ، بهترین ماشین برقی BMW
 • پورشه Taycan 4s ، لوکس نیز به برقی می رسد
 • Volkswagen Id Buzz ، بهترین ون برقی
 • �� بهترین مارک اتومبیل برقی چیست ?
 • �� چگونه می توان جایزه اکولوژیکی را دریافت کرد ?
 • �� نحوه نصب ایستگاه شارژ در خانه ?
 • �� طول عمر یک ماشین برقی چیست؟ ?
 • �� هزینه تعمیر و نگهداری برای یک ماشین برقی چقدر است ?
 • �� آیا خرید یک ماشین برقی سودآور است؟ ?

تصویر 1: بهترین ماشین برقی: کدام مدل را در سال 2023 خریداری کنید؟

در حال حاضر, عبور از اتومبیل های برقی در جاده های فرانسه غیر معمول نیست. باید گفت که این مدل ها بیشتر و کارآمدتر هستند ممنوعیت بعدی وسایل نقلیه موتور گرما برای 2035, تولید کنندگان همه به آن تکیه می کنند. همچنین باید به خاطر داشت که بیشتر و بیشتر مراکز شهری قبول نمی کنند دیگر اتومبیل های دیزل یا بنزین را نمی پذیرد. در واقع ، آنها مناطقی را با انتشار گازهای گلخانه ای کم تنظیم کردند. تا به امروز ، بازار خودرو هر سال مدل های جدیدی را ارائه می دهد و انواع مختلفی وجود دارد. یک ماشین شهری ، یک SUV یا حتی یک مینی بوس, هرکسی می تواند وسیله نقلیه مناسب آنها را پیدا کند. اما پیدا کردن راه خود در اطراف این بیشماری از اتومبیل دشوار است. در اینجا انتخاب ما از بهترین اتومبیل های برقی 2023 است. همچنین بخوانید: مقایسه ما را در اینجا از بهترین دوچرخه های برقی پیدا کنید

بهار داسیا ، برقی با بهترین قیمت

بهار داسیا

Dacia Spring Electric با بهترین قیمت 20،800 یورو> Dacia

ما این مقایسه را با یکی از مقرون به صرفه ترین اتومبیل های برقی. حتی اگر قیمت آن از 16 باشد.990 یورو در 20.800 یورو ، قیمت آن در گروه خود در اروپا پایین ترین است. برای این قیمت ،در Dacia Spring یک خودمختاری 230 کیلومتری (WLTP) ارائه می دهد و تا 305 کیلومتر برای استفاده در شهر.

سپس برای شارژ مجدد, سازنده 5 ساعت برای رسیدن به 100 یورو با ترمینال نصب شده در خانه اعلام کرد. گزینه ای به نام “DC 30 KW Combo” باید فقط در یک ساعت باتری 80 ٪ را بازیابی کند. با این حال ، قدرت بسیار کمی 45 اسب بخار دارد. همانطور که ممکن است انتظار داشته باشید, این مدل برای استفاده در شهر در نظر گرفته شده است, و نه برای سفرهای طولانی.

مطمئناً می توانید در تهویه مطبوع حساب کنید. اما اگر می خواهید ، مثلاً, یک رادار معکوس ، لازم است با یک نوع شدید به سمت بالا بروید. نکته آخر ، کابین بسیار جادار است ، حتی برای دو نفر در پشت. سرانجام ، صندوق عقب آن دارای یک حجم از 290 لیتر.

برای کسانی که آرزو می کنند, نسخه ای وجود دارد که قدرت 65 اسب بخار را ارائه می دهد, اما لازم است حدود 2،000 یورو اضافی افزایش یابد. در هر صورت ، اگر می خواهید بدون نیاز به خراب کردن خود به برقی تغییر دهید ، مشاوره به شما دشوار نیست. علاوه بر این ، بهار Dacia ، بهترین ماشین برقی فروش در فرانسه است.

Fiat 500 Electric ، ماشین کوچک عالی شهر

فیات 500E

ماشین کوچک شهر کوچک

فیات تصمیم گرفته است مشهورترین اتومبیل های برقی خود را با Fiat 500E تطبیق دهد. واضح است که اگر به طور منظم در مارک تجاری هستید ، سطح طراحی شما از آن جدا نمی شوید. اول ، علاوه بر نسخه سطح ورودی, در مدل های قرمز و Prima موجود است.

به وضوح وسیله نقلیه ای نیست که با سفرهای طولانی سازگار باشد ، اما یک ماشین کوچک شهر کوچک است. در این مرحله ، او هنوز هم دارد یک استقلال 190 کیلومتری برای مدل اصلی خود با 95 اسب بخار. از نظر عملکرد, این نسخه از 135 کیلومتر در ساعت تجاوز نمی کند. سپس ، برای وسیله نقلیه ای که برای شهر در نظر گرفته شده است ، واقعاً سرزنش آن دشوار است. و برای بهترین ها در محدوده, ما می توانیم حساب کنیم 330 کیلومتر استقلال با قدرت 118 اسب بخار.

دومی بدیهی است که گران تر است ، اما همچنین برای وسایل یا حتی سفرهای طولانی مناسب تر است. برای بقیه ، تمام گزینه های اساسی مانند تهویه مطبوع اتوماتیک ، کنترل کروز و یک صفحه نمایش 10.25 اینچی. نکته آخر ، او بسیار کوچک است ترانک 185 -لیتر.

قیمت شروع آن استحدود 25.000 € بدون پاداش زیست محیطی. با این حال ، قیمت ها می توانند کمی متفاوت باشند ، و مهمتر از همه ما باید گزینه های مختلفی را که می خواهیم در نظر بگیریم.

پیشرانه تسلا مدل 3 (2022) ، خانواده تسلا

پیشرانه Tesla Model 3 (2022)

پیشرانه Tesla Model 3 (2022)

خانواده تسلا

نحوه انجام یک راهنمای خرید ماشین برقی بدون صحبت در مورد برند معروف تسلا توسط الون مسک. در اینجا ما بیرون خواهیم آمد پیشرانه Tesla Model 3 2022. تا به امروز ، بهترین وسیله نقلیه برقی در جهان باقی مانده است. در هر صورت ، این خودرو در حاشیه فناوری است ، برای استفاده در خانواده بسیار عالی است.

در واقع ، فضای داخلی جادار است و هر مسافر می تواند از سفرهای راحت لذت ببرد. به طور خاص ، وزن آن است 1752 کیلوگرم و ابعادی از 4.69 × 1.85 × 1.44 متر. از نظر استقلال ، سازنده 500 کیلومتر را اعلام می کند یا حتی کمی بیشتر به لطف باتری 60 کیلووات ساعت آن. از نظر عملکرد ، تسلا قدرت را اعلام می کند 269 ​​اسب بخار برای حداکثر سرعت 225 کیلومتر در ساعت.

راننده ، او می تواند از یک رانندگی پویا و با توجه به سفرهای آن دلپذیر است. و البته ، ما تمام لوازم جانبی و خدماتی را پیدا می کنیم که موفقیت سازنده را انجام داده است (ما همچنین به اکوسیستم سیستم عامل تسلا فکر می کنیم). سپس تنه می تواند استقبال از جلد 854 -liter و مطمئناً می توانید از گزینه Superchargers با یکی از ترمینال های مناسب استفاده کنید.

از طرف دیگر ، برای بیمار ترین, نسخه جدیدی برای سال 2024 پیش بینی می شود. اگر این ماشین به شما علاقه دارد,شما می توانید پرونده ما را در اینجا بیابید تا همه چیز را در مورد آینده Tesla Model 3 بیاموزید.

شناسه فولکس واگن.3 طرفدار ، بهترین های جمع و جور برقی

VOLKSWAGEN ID.3 PRO

شناسه فولکس واگن.3 طرفدار

بهترین های جمع و جور برقی

45،250 یورو> فولکس واگن

زشت.3 Pro جایگزینی برای گلف الکترونیکی است ، اما هنوز یک ماشین جمع و جور است. با این حال ، اگرچه اندازه آن آن را به یک ماشین شهر بسیار خوب تبدیل می کند ، اما استقلال بسیار بهتری نسبت به مدلهای مشابه این راهنما دارد. ما می توانیم روی 330 کیلومتر استقلال حساب کنیم برای نسخه سطح ورودی و حداکثر 550 کیلومتر برای بالای محدوده.

با چنین استقلال ، جابجایی های فاصله کوتاه و متوسط ​​مشکلی نیست. نکته آخر ، سازنده اعلام کرد قدرت معادل 204 اسب بخار. به طور خلاصه ، کاملاً مناسب برای استفاده در شهر است. به همین ترتیب, کابین بسیار خوب منصوب شده است, برای مسافران عقب ، فضای کافی به وضوح وجود خواهد داشت. علاوه بر این ، یک صفحه کنترل لمسی تحمیل کننده نیز وجود دارد.

و از طرف امن شما می توانید روی آن حساب کنید 385 لیتر و حداکثر 1267 لیتر با صندلی های تاشو. چنین حجمی برای وسیله نقلیه از این نوع چشمگیر است. مجهز به تمام گزینه هایی که می توانید از این نوع ماشین انتظار داشته باشید ، همه ما او را سرزنش خواهیم کرد قیمت شروع بیش از 40.یورو بدون حق بیمه.

علاوه بر این ، تغییرات دیگر وجود دارد ، اما آنها نیز گران تر هستند. شرم آور است ، زیرا بقیه تقریباً بی عیب و نقص است. سرانجام ، ما به احتمال وجود سیستم اجاره ای توجه می کنیم 279 یورو در ماه (به اصطلاحات سایت فولکس واگن مراجعه کنید).

عملکرد مدل تسلا ، SUV مطابق تسلا

عملکرد مدل تسلا

عملکردهای Tesla Model y

SUV مطابق تسلا

ما به اتومبیل های برقی ادامه می دهیم تسلا با مدل عملکرد. ما در اینجا در یک SUV با استقلال عالی هستیم. با این حال ، اجازه دهید بلافاصله نرخ شروع را مشخص کنیم 63.990 €. به وضوح یک وسیله نقلیه عمومی نیست.

اما به هر حال ، این برند اعلام می کند بیش از 500 کیلومتر استقلال قبل از کمبود انرژی. بدیهی است ، ما F را پیدا می کنیممسح فوق العاده بار. دیگه چی, هنوز هم عملکرد بسیار خوبی دارد قدرت اعلام شده 424 اسب بخار.

سپس با او طول 4.75 متر طول, این مناسب ترین وسیله نقلیه برای یک مرکز شهر نیست. با این حال ، اگر جاده زیادی را انجام می دهید ، یک مدل عالی است. این تسلا این تمایز را دارد قفسه سینه عقب 854 لیتر ، اما همچنین یک سینه جلو 117 لیتر. در صورت لزوم حتی می توانید صندلی های عقب را به صورت جداگانه جمع کنید تا حتی در مکان های بیشتری نیز برنده شوید ، که در واقع یک ماشین خانوادگی عالی است. علاوه بر این ، در این مورد ، یکی از بهترین وسایل نقلیه در انتخاب ما است.

و البته ، ما تمام گزینه ها و فناوری هایی را پیدا می کنیم که باعث موفقیت این برند می شود. خلاصه, این مدل یک خانواده انتخابی است, و اگر عادت داشتید به تعطیلات بروید ، این حتی صادق تر است. فقط نزولی ، قیمت بالایی ، که می تواند دسترسی به آنها حتی با کمک های مختلف را دشوار کند (در این مورد ، وزن کمی کمتر از 2 تن دارد).

BMW i4 Edrive 40 ، بهترین ماشین برقی BMW

BMW i4 Edrive 40

BMW i4 Edrive 40

بهترین ماشین برقی BMW

ما این مقایسه را با آخرین اتومبیل های برقی BMW ادامه می دهیم. آنجا i4 edrive 40 یک مدل تحمیل شده با آن است طول 4.78 متر طول ، 1.82 متر عرض. از دیدگاه طراحی ، واقعاً ظریف است و ما تمام جذابیت های خودروهای سازنده آلمانی را می یابیم.

فضای داخلی نیز با تمام گزینه هایی که از این نوع مدل انتظار می رود موفقیت آمیز است. حتی اگر پشیمان شویم بسیاری از چیزها فقط اختیاری هستند با توجه به قیمت. اما ما شروع به عادت به مارک های آلمانی می کنیم. در غیر این صورت در کنار تنه و آن 470 لیتر ذخیره سازی, این مدل خوب عمل می کند.

باتری ارائه می دهد حداکثر 590 کیلومتر حداکثر (طبق گفته سازنده) و قدرت اعلام شده است 340 اسب بخار. در این مرحله ، بهتر از بسیاری از رقبای خود از مرسدس یا پورشه است. به طور خلاصه ، این یک ماشین خانوادگی است که با سفرهای کم و بیش طولانی سازگار است ، سرانجام اگر فقط 2 نفر در پشت وجود داشته باشند. مکان 5 برای همه مناسب نیست.

سرانجام ، این BMW جاه طلبی خود را برای رقابت با Tesla Model 3 پنهان نمی کند. نرخ شروع آن از 57.550 € برای این نوع وسیله نقلیه صحیح است ، اما همانطور که قبلاً گفته شد, ممکن است گزینه های زیادی اضافه کنید و لزوماً قیمت آن پرواز خواهد کرد.

پورشه Taycan 4s ، لوکس نیز به برقی می رسد

پورشه تیکین 4S

لوکس نیز به برقی می رسد

117،581 €> پورشه

پورشه نسبت به مدلهای برقی خود به دلیل داشتن اتومبیل های حرارتی قدرتمند بسیار بهتر شناخته شده است. اما به عنوان پیشخوان در این بخش ، مجبور شد با درخواست های مشتریان خود سازگار شود. برند آلمانی به وضوح سعی می کند سهم بازار را در غول تسلا بدست آورد ، اما این پورشه Taycan 4S واقعاً ارزش دارد ?

اول از همه ، این سطح ورود برند است. نسخه های کارآمدتری وجود دارد و مهمتر از همه گرانتر. خودرویی که می خواهیم به آن ارائه دهیم قیمت شروع کمی بیشتر از 100.000 یورو. با این قیمت ، می توانید به عنوان داخلی عالی به پایان برسید. در داشبورد حتی پیدا می کنیم دو صفحه لمسی, در این مرحله این یک موفقیت واقعی است.

سپس هنوز هم برای وسیله نقلیه در قالب خانواده مشکلی وجود دارد. در پشت ، فضای کافی برای 2 نفر وجود دارد ، اما مکان 5 واقعاً نمادین است. در غیر این صورت ، او یک 84 -تنه جلو لیتر و یکی 407 لیتر برگشت. پورشه موظف است ، ما انتظار حداقل عملکرد را داریم. در این مدل ، یک گروه موتور سیکلت وجود دارد 320 کیلو وات برای یک قدرت 435 اسب بخار. اما انواع مختلف باتری وجود دارد و بنابراین می توانیم قدرت بیشتری کسب کنیم (اما شما باید قیمت را قرار دهید). حداکثر سرعت اعلام شده توسط سازنده (ضبط شده در مدار) 250 کیلومتر در ساعت است.

سرانجام ، دومی می دهد یک استقلال از 386 تا 423 کیلومتر بسته به حالت. به طور خلاصه ، خصوصیات بسیاری از پورشه وجود دارد ، اما برای قیمت خیلی بالا (همیشه گزینه های خیلی زیاد). گرفتن سهم بازار در تسلا از این طریق دشوار است.

Volkswagen Id Buzz ، بهترین ون برقی

شناسه

وزوز شناسه فولکس واگن

بهترین ون برقی

59،450 €> فولکس واگن

همه به یاد فولکس واگن کومی, علاوه بر این ، عبور مجدد از آنها در جاده های ما غیر معمول نیست. برند آلمانی تصمیم گرفته است با به روز کردن آن فرمول مشابه را تهیه کند. ما در اینجا ذکر خواهیم کرد شناسه ون برقی فولکس واگن. برای شروع ، ما یک طراحی خاص موفق را یادداشت می کنیم ، حتی اگر با مدل اصلی متفاوت باشد.

فضای داخلی نیز به طور خاص بسیار جذاب است یک صفحه کنترل بزرگ 10 اینچی. دومی طیف گسترده ای از ویژگی ها را ارائه می دهد. سپس او نمایش می دهد وزن خلاء 2407 کیلوگرم و می تواند برسد حداکثر بار 3000 کیلوگرم. از نظر حرکتی ، حداکثر قدرت 150 کیلو وات را مستقر می کند. گشتاور 310 نانومتر دارد و قدرت 204 اسب بخار را ارائه می دهد. سرعت حداکثر اعلام شده توسط سازنده 145 کیلومتر در ساعت است.

اکنون سؤال اساسی مطرح می شود: استقلال این وسیله نقلیه چیست ? او B را می گیرد77 کیلووات ساعت و سازنده اعلام می کند حداکثر استقلال 416 کیلومتر (WLTP). نکته آخر ، نمره انرژی او است+++. در 5 مکان در دسترس است ، اما برای کسانی که مایل هستند, یک نسخه 7 ساعته در سال 2024 وارد خواهد شد.

�� بهترین مارک اتومبیل برقی چیست ?

در حال حاضر, این موضوع هنوز مورد بحث است. اما به عنوان یک قاعده ، وقتی در مورد سوال صحبت می کنیم بهترین مارک اتومبیل برقی ، ما به تسلا فکر می کنیم. بعلاوه, مدل Y سازنده بهترین وسیله نقلیه برقی در جهان است. و از طرف دیگر ، سازنده ما را با مدل های کارآمد و بسیار اصلی به عنوان ما خوشحال می کند سایبرتروک آینده. حتی اگر گاهی اوقات تسلا مشکلاتی داشته باشد به خصوص در کنار اتوپیلوت.

از طرف دیگر ، ما می توانیم تولید کنندگان آلمانی را بیرون بیاوریم BMW و فولکس واگن که در این بخش موفقیت واقعی دارند. و این با وجود قیمت های بسیار بالا. آئودی یا مرسدس نیز در این زمینه خودروهای با کیفیت ارائه می دهند. در غیر این صورت ، مارک های فرانسوی مانند رنو و پژو موفق به انجام خوب این آمار و ارقام فروش ژوئیه 2023 را نشان دهید.

ما نیز توجه داشتیم رتبه خوب داسیا به لطف مدل بهاری خود با قیمت بسیار سودمند (در نهایت در مقایسه با رقابت). سرانجام ، حتی به نظر می رسد که اپل به این بازار علاقه مند است. در هر صورت ، قبل از خرید خود خوب بدانید. اتومبیل های برقی گران هستند ، بنابراین بهتر است اشتباه نکنید.

�� چگونه می توان جایزه اکولوژیکی را دریافت کرد ?

شما لزوماً از آن شنیده اید ، اما وقتی وسیله نقلیه حرارتی خود را با وسیله نقلیه الکتریکی جایگزین می کنید ، می توان یک جایزه زیست محیطی را لمس کرد. در سال 2023 ، همه می توانند از این جایزه بهره مند شوند ، اما در شرایط خاصی. همانطور که می توانید تصور کنید ، فقط در مورد اتومبیل های برقی ، بلکه مواردی که در هیدروژن کار می کنند نیز صدق می کند. و مقدار نمی تواند بیش از 27 ٪ از هزینه های کسب همه مالیات های موجود.

سپس ، مدلی که خریداری می کنید باید خریداری کند وزن آن کمتر از 2.4 تن است. و همچنین لازم است وسیله نقلیه ای که می خواهیم آن را بدست آوریم هزینه کمتر از 47.یورو. برای اتومبیل های برقی ، این کمک برای افراد 5000 یورو و 3000 یورو برای اشخاص حقوقی در اختیار شما قرار می گیرد. برای وسایل نقلیه استفاده شده ، این کمک با 1000 یورو پوشانده شده است. به این کار می توان 2000 یورو اضافه کرد “برای خانوارهایی که درآمد مالیاتی مرجع آنها برای هر سهم کمتر یا برابر با 14،089 یورو است”. یا صرفه جویی در جهانی 7000 یورو.

برای بهره مندی از آن ، امتیاز دهنده می تواند مستقیماً از فاکتور وسیله نقلیه کسر کند. در غیر این صورت شما باید آن را انجام دهید درخواست ظرف 6 ماه با مراجعه به سایت: https: // https: // www.پیروز شدن.گوا.fr/.

�� نحوه نصب ایستگاه شارژ در خانه ?

اگر یک ماشین برقی داشته باشید یا داشته باشید ، سؤال شارژ بلافاصله بوجود می آید. و مگر اینکه خودتان برق باشید ، مجبور خواهید بود از یک حرفه ای برای نصب ایستگاه شارژ در خانه استفاده کنید. در این مرحله ، دو راه حل وجود دارد ،گرفتن تقویت شده و جعبه جعبه. اولین مورد واقعاً مؤثرترین نیست ، این هدف برای افرادی است که از اتومبیل های برقی خود به عنوان وسیله نقلیه اضافی استفاده می کنند.

به همین دلیل ما ترجیح می دهیم سیستم Wallbox را توصیه کنیم. برای مقایسه ، یک سوکت تقویت شده قدرت شارژ 3.2 کیلو وات را ارائه می دهد. در حالی که یک شارژ در Wallbox می تواند با جریان یک فاز و حداکثر 11 کیلو وات یا 22 کیلو وات با جریان سه فاز به 7.4 کیلو وات برسد. علاوه بر این ، در اینجا پرونده ما برای دانستن همه چیز در مورد شارژرهای تسلا است.

سرانجام ، شما باید با یکی از شرکتهای زیادی که پیشنهاد نصب پایانه های شارژ را برای شما ارائه می دهد تماس بگیرید تا شما را در اختیار شما قرار دهد. برای یک جعبه دیوار ، قیمت ها متغیر هستند, اما برای یک سوکت تقویت شده حداقل 1000 یورو در برابر 100 یورو طول می کشد.

�� طول عمر یک ماشین برقی چیست؟ ?

وقتی در مورد طول عمر اتومبیل برقی صحبت می کنیم ، بیشتر اوقات این طول عمر باتری دوم را برانگیخته است. در مورد همه مواردی که با باتری کار می کنند ، به شدت است توصیه می شود همیشه برای حفظ عملکرد خود 100 ٪ جستجو کنید. سپس ، بسته به مدل ، لازم است که حساب کنید 1000 تا 1500 چرخه شارژ قبل از دیدن قابلیت های باتری شما کاهش می یابد.

بسته به استفاده از ماشین برقی شما ، باتری باید ده سال طول بکشد. و در مقایسه با موتورهای حرارتی ، در اینجا نیازی به تخلیه و حتی وجود ندارد ترمزها به لطف ترمز احیا کننده کندتر می پوشند. نکته آخر, گاهی اوقات قیمت های بیمه به دلیل باتری پرواز می کنند

�� هزینه تعمیر و نگهداری برای یک ماشین برقی چقدر است ?

بر خلاف وسایل نقلیه حرارتی ، اتومبیل های برقی نیاز به نگهداری بسیار کمتری دارند. در واقع ، عناصر مکانیکی تعداد کمتری دارند ، بنابراین نیاز به نگهداری کمتر وجود دارد. با این وجود ، برخی از تولید کنندگان نیاز به کنترل مکرر باتری دارند. ما باید همه را مرور کنیم 30.000 کیلومتر در برابر 15.000 تا 20.000 کیلومتر برای مدل بنزین یا دیزل. تنها بخشی که اغلب باید در این نوع وسیله نقلیه تغییر کند ، فیلتر هوا است.

به هر حال, نگهداری یک ماشین برقی ارزان ترین است. فقط تعویض باتری وجود دارد که می تواند هزینه های شما را منفجر کند. اما مطمئن باشید ، اینها اغلب برای مدت طولانی تضمین می شوند (8 سال یا 192.000 کیلومتر برای عملکرد تسلا 3). و اگر تعجب می کنید کدام قسمت از ماشین شما بیشترین برق را مصرف می کند ، این مقاله به شما کمک می کند تا با وضوح بیشتری مشاهده کنید.

�� آیا خرید یک ماشین برقی سودآور است؟ ?

ما قصد نداریم آن را مخفی کنیم ، با خرید ، یک ماشین برقی بسیار بیشتر از یک ماشین حرارتی هزینه دارد. تفاوت می تواند تا 10 باشد.یورو و شما هنوز هم باید هزینه خرید یک ترمینال شارژ را اضافه کنید. اما البته ، شما می توانید از آن بهره مند شوید جایزه زیست محیطی و جایزه تبدیل چه کسی می تواند شما را چند هزار یورو برنده شود.

اما مزیت اصلی خودروهای برقی کجاست ، قیمت هر کیلومتر است. در واقع ، حتی اگر قیمت برق به شدت افزایش یافته باشد, شارژ مجدد باتری شما بسیار ارزان تر از یک بنزین یا دیزل خواهد بود. علاوه بر این ، در صورت شارژ مجدد وسیله نقلیه خود در ساعات خاموش ، هزینه هنوز هم می تواند کاهش یابد. و همانطور که قبلاً گفته شد ، هزینه نگهداری کمتر خواهد بود. قراردادهای بیمه نیز برای وسایل نقلیه برقی ارزان تر است ، تا 40 ٪ کمتر برای برخی از مدل ها در بیمه گذاران مختلف. اگر می خواهید وسیله نقلیه الکتریکی خود را بفروشید, استهلاک آن نسبت به وسیله نقلیه حرارتی کمتر قوی خواهد بود.

به طور خلاصه ، به جز در زمان خرید (اگر حق دریافت پاداش ندارید), شما می توانید با ماشین برقی آینده خود پس انداز کنید.

�� شما از Google News استفاده می کنید ? راهنمای تام را به Google News اضافه کنید تا هیچ خبری مهم از سایت ما را از دست ندهید.

10 بهترین اتومبیل برقی در سال 2023

سوئیس روی برق تمرکز دارد. در سال 2021 ، فروش وسایل نقلیه برقی 63 ٪ افزایش یافته است. یک ماشین جدید در هشت برقی بود. آیا شما توسط یک ماشین برقی قانع خواهید شد?

تسلا مدل 3

 • قیمت از CHF 39.990
 • کشش/قدرت: پیشرانه عقب ، 208 کیلو وات/283 اسب بخار
 • حجم قفسه سینه: 520 – 1 490 لیتر
 • مصرف: 21.4 کیلووات ساعت/100 کیلومتر
 • استقلال WLTP: 491 کیلومتر
 • DC 10 – 80 ٪ بار در 25 دقیقه
 • کل نمایش ها (برای 200،000 کیلومتر): ارسال. 28.8 T CO 2
 • هزینه سالانه (برای 15.000 کیلومتر): حدود 9.266 CHF

شناسه VW.3

فولکس واگن به احتمال زیاد برند برای از بین بردن تسلا است. شرکت ولفسبورگ به دلیل اولین برند آلمانی که به آینده ای 100 ٪ برقی تبدیل شده است مشهور است. شناسه.3 نقش اساسی در این استراتژی ایفا می کند. با این ماشین برقی جمع و جور ، VW قصد دارد داستان یک نماد سوم را بعد از زمین لیدی و زمین گلف علامت گذاری کند. فولکس واگن در حال حاضر یک باتری کوچک ، متوسط ​​یا بزرگ را با دامنه بین 320 تا 550 کیلومتر ارائه می دهد. اگر از ویژگی های اساسی راضی هستید و 36،700 فرانک را کنار بگذارید ، شناسه.3 مال شماست!

نکات کلیدی شناسه VW.3:

 • قیمت از CHF 36.700
 • کشش/قدرت: بنزین ، 107 کیلو وات/145 اسب بخار
 • حجم قفسه سینه: 520 – 1.490 لیتر
 • مصرف: 19.4 کیلووات ساعت/100 کیلومتر
 • استقلال WLTP: 417 کیلومتر
 • DC 10 – 80 ٪ بار در 30 دقیقه
 • کل نمایش ها (برای 200.000 کیلومتر): ارسال کنید. 30.1 T CO 2
 • هزینه سالانه (برای 15.000 کیلومتر): حدود 8.412 CHF

فورد موستانگ ماچ

چگونه مشتریان را از یک فناوری جدید متقاعد کنیم? با یک آرم خوب! خوشبختانه ، هنگامی که اولین فورد برقی طراحی شد ، فورد قبلاً یک آرم عالی داشت. در سال 1964 ، فورد در مورد اتومبیل های موستانگ پونکار پرشور شد. امروز با Mustang Mach-E ، فورد شور و شوق همه.
به جای اینکه یک برش ورزشی ساده باشد ، Mustang Mach-E فضای زیادی را در بدنه متقاطع با چراغ های عقب معمولی در فناوری LED ارائه می دهد. شما می توانید بین پیشرانه عقب یا 4/4 ، دو اندازه باتری و حداکثر 487 اسب بخار در مدل بالا به نام GT انتخاب کنید – دقیقاً مانند Mustang of Yesteryear.

فضای داخلی کاملاً مدرن است. همانطور که با تسلا ، یک صفحه لمسی ارتفاع xxl روی کنسول مرکزی ایستاده و به شما امکان می دهد همه چیز را سفارش دهید ، به جز حجم رادیو. برای رادیو ، به لطف یک دکمه چرخشی با شکوه آنالوگ ، حجم را کاملاً تنظیم می کنید.

نکات کلیدی فورد موستانگ ماچ-ای:

 • قیمت از CHF 49.560
 • کشش/قدرت: پیشرانه عقب ، 198 کیلو وات/269 اسب بخار
 • حجم تنه: 322 – 1.420 لیتر
 • مصرف: 19.7 کیلووات ساعت/100 کیلومتر
 • استقلال WLTP: 440 کیلومتر
 • DC 10 بار – 80 ٪ در 38 دقیقه
 • کل نمایش ها (برای 200.000 کیلومتر): ارسال کنید. 33.7 T CO 2
 • هزینه سالانه (برای 15.000 کیلومتر): حدود 10.631 CHF

فیات 500E

فیات 500 یک ماشین فرقه است. در ایتالیا ، “Cinquecento” تحرک یک نسل کامل را دموکراتیک کرده است. حتی امروز ، بسیاری از مردم سفرهای خود را با این احساسات کوچک فیات به یاد می آورند. احساسی که با نوه های بزرگشان به اشتراک گذاشته شده است ، به لطف فیات 500 e. بر خلاف Cinquecento ، 500 E دارای سیستم انتقال برش زیر کاپوت است و از سال 2020 به طور انحصاری به الکتریک می چرخد. شما دو نسخه متفاوت انتخاب دارید ، با این حال ، ما نسخه شهر 118 اسب بخار را توصیه می کنیم. با حداکثر استقلال 320 کیلومتر ، عملکرد آن در جاده (0-100 کیلومتر در ساعت در 9 ثانیه و حداکثر سرعت 150) در شهر و خارج بسیار کافی است. قیمت از 26 شروع می شود.990 فرانک برای ورود به سطح.

نکات کلیدی FIAT 500E:

 • قیمت از CHF 26.990
 • کشش/قدرت: قبل ، 70 کیلو وات/95 اسب بخار
 • حجم تنه: 185 – 1.490 لیتر
 • مصرف: 13.0 کیلووات ساعت/100 کیلومتر
 • استقلال WLTP: 190 کیلومتر
 • DC 10 – 80 ٪ بار در 35 دقیقه
 • کل نمایش ها (برای 200.000 کیلومتر): ارسال کنید. 19.8 T CO 2
 • هزینه سالانه (برای 15.000 کیلومتر): حدود 7.527 CHF

Audi Q4 e-tron

محدوده e-tron آئودی خستگی ناپذیر رشد می کند. جای تعجب نیست که شما می گویید از آنجا که آئودی پایان ساخت اتومبیل های احتراق را اعلام کرد. از سال 2026 ، آئودی به طور انحصاری اتومبیل های برقی را به بازار عرضه می کند. Q4 e-tron به ناوگان الکتریکی آئودی می پیوندد که در آنجا SUV e-tron و سدان ورزشی e-tron GT را پیدا می کنید. Q4 در سه نسخه از 170 تا 300 اسب بخار در دسترس است ، برای طیف وسیعی از استقلال که بین 341 تا 520 کیلومتر متفاوت است. علاوه بر انتقال الکتریکی خود ، این SUV برقی جمع و جور توسط یک صفحه نمایش واقعیت افزوده متمایز می شود. دنیای مجازی و دنیای واقعی یکدیگر را می آمیزند و مکمل می کنند. قیمت Q4 e-tron بسیار واقعی است: 48.050 فرانک سوئیس برای مدل اساسی و حداکثر 61.850 فرانک سوئیس برای نسخه بالا.

نکات کلیدی Audi Q4 e-tron:

 • قیمت از CHF 48.050
 • کشش/قدرت: چرخ عقب ، 125 کیلو وات/170 اسب بخار
 • حجم قفسه سینه: 520 – 1.490 لیتر
 • مصرف: 21.4 کیلووات ساعت/100 کیلومتر
 • استقلال WLTP: 341 کیلومتر
 • DC 10 – 80 ٪ بار در 33 دقیقه
 • کل نمایش ها (برای 200.000 کیلومتر): ارسال کنید. 29.1 T CO 2
 • هزینه سالانه (برای 15.000 کیلومتر): حدود 10.537 CHF

پولستر 2

قبل از ورود به سوئیس ، ماشین برقی Polestar 2 قبلاً عنوان “ماشین سوئیسی سال” را به دست آورده بود. رقیب اصلی این سدان طبقه متوسط ​​همچنان مدل 3 تسلا است. Polestar 2 از گروه Volvo چند نکته مشترک با همسایه آمریکایی خود به اشتراک می گذارد: تسلا به عنوان توزیع آنلاین Polestar ، بدون اینکه روی مدار نمایندگی های خودرو حساب کند.

شما مدل های Polestar 2 را از 43 پیدا می کنید.900 فرانک سوئیس. برای این قیمت ، 224 اسب بخار و یک استقلال 440 کیلومتر. با قدرت 408 اسب بخار ، نسخه نهایی با رانندگانی که دوست دارند به سرعت شروع کنند ، یعنی 4.7 ثانیه برای رفتن از 0 به 100 صحبت می کند. اگر استقلال Polestar 2 خود را متمایز نکند (480 کیلومتر) ، قیمت آن 52.900 فرانک سوئیس برای عملکرد اعلام شده منطقی است.

نکات کلیدی Polestar 2:

 • قیمت از CHF 44.900
 • کشش/قدرت: قبل ، 165 کیلو وات/224 اسب بخار
 • حجم قفسه سینه: 405 – 1.095 ل
 • مصرف: 18.9 کیلووات ساعت/100 کیلومتر
 • استقلال WLTP: 405 کیلومتر
 • DC 10 – 80 ٪ بار در 34 دقیقه
 • کل نمایش ها (برای 200.000 کیلومتر): ارسال کنید. 32.8 T CO 2
 • هزینه سالانه (برای 15.000 کیلومتر): حدود 10.045 CHF

HYUNDAI IONIQ 5

انتظار طولانی بود ، اما صبر ما پاداش می گیرد: Hyundai Ioniq 5 عالی است. هنگام راه اندازی در بازار در ماه آگوست ، چندین مفهوم انتقال در دسترس بود: دو نسخه مختلف با چهار چرخ محرک یا پیشرانه عقب ، به این ماشین برقی اجازه می دهد تا یک صفحه از عملکرد از 125 کیلو وات/ 170 اسب تا 225 کیلو وات/ 306 اسب را بپوشاند. با یک سیستم الکترونیکی که در 185 کیلومتر در ساعت مهار شده است ، Ioniq 5 در 5.2 ثانیه از 0 به 100 می رود. شما همچنین بین دو باتری انتخاب می کنید: 58 یا 72.6 کیلووات ساعت ، برای حداکثر استقلال استاندارد 480 کیلومتر. اکنون می توانید Ioniq 5 را در 44 سفارش دهید.900 فرانک سوئیس.

نکات کلیدی هیوندای یونیق 5:

 • قیمت از CHF 44.900
 • کشش/قدرت: چرخ عقب ، 125 کیلو وات/170 اسب بخار
 • حجم قفسه سینه: 527 – 1.587 ل
 • مصرف: 16.7 کیلووات ساعت/100 کیلومتر
 • استقلال WLTP: 384 کیلومتر
 • DC 10 – 80 ٪ بار در 18 دقیقه
 • کل نمایش ها (برای 200.000 کیلومتر): ارسال کنید. 31.2 T CO 2
 • هزینه سالانه (برای 15.000 کیلومتر): حدود 10.025 CHF

BMW IX

حدود ده سال پیش ، BMW یک برند پیشگام برقی با فناوری الکتریکی با تکنولوژی بالا در آلومینیوم ، الیاف کربن و مواد بازیافت شده بود. نام تجاری آلمانی پس از استراحت روی لورل های خود ، با IX با پیشرانه عقب یا چهار چرخ محرک ، حداکثر 619 اسب بخار در نسخه M60 High -end بعدی و یک فضای سخاوتمندانه مانند یک SUV لوکس ، به قسمت جلوی صحنه بازگشت و به 619 HP در نسخه بعدی High -end M60 و یک فضای سخاوتمندانه باز می گردد.

اگر طرفدار فناوری هستید ، از داشبورد تحت سلطه دو صفحه غول منحصر به فرد که اجازه می دهد کنترل چندرسانه ای لمسی بدون نیاز به پیچاندن بازو را داشته باشد ، مشتاق خواهید بود.

IX همچنین از گفتار پیروی می کند ، به حرکات واکنش نشان می دهد و سوئیچ قدرت چرخشی عملی که روی کنسول چوبی مرکزی قرار گرفته است. شما چیزی را برای حواس پرتی برای نیم ساعت مورد نیاز برای رفتن از 10 تا 80 ٪ بار باتری پیدا خواهید کرد.

نکات کلیدی BMW IX:

 • قیمت از CHF 98.700
 • کشش/قدرت: چهار چرخ محرک ، 240 کیلو وات/326 اسب بخار
 • حجم تنه: 500 – 1.750 لیتر
 • مصرف: 24.5 کیلووات ساعت/100 کیلومتر
 • استقلال WLTP: 425 کیلومتر
 • DC 10 – 80 ٪ بار در 31 دقیقه
 • کل برنامه ها (در 200.000 کیلومتر): n.د.
 • هزینه سالانه (برای 15.000 کیلومتر): n. د.

مرسدس بنز معادلات

کلاس S مظهر یک سدان لوکس است. مدل سطح بالا مرسدس بنز دقیقاً پشت لوکس انحصاری رولز رویس است. امروز ، برند اشتوتگارت با مدل EQS خود نقاط عطف جدیدی را در بخش اتومبیل های برقی ایجاد می کند. با استفاده از EQS ، مرسدس بنز قوی است: نسخه نهایی بیش از 5.20 متر دارای 760 اسب بخار قدرت است ، و مگس های مگا آن حداکثر استقلال 770 کیلومتر را ارائه می دهند. این سدان لوکس کاملاً برقی در پاییز 2022 در بازار وارد می شود. از 137 حساب کنید.200 ،- فرانک سوئیس برای تجهیزات استاندارد.

نکات کلیدی مرسدس بنز EQS:

 • قیمت از CHF 137.200
 • کشش/قدرت: چرخ های عقب ، 245 کیلو وات/333 اسب بخار
 • حجم قفسه سینه: 610 – 1.770 لیتر
 • مصرف: 21.2 کیلووات ساعت/100 کیلومتر
 • استقلال WLTP: 575 کیلومتر
 • DC 10 بار – 80 ٪ در 32 دقیقه
 • کل نمایش ها (برای 200.000 کیلومتر): ارسال کنید. 43.5 T CO 2
 • هزینه سالانه (برای 15.000 کیلومتر): حدود 21.957 CHF

پورشه تیکین

پورشه مدتهاست که تمایل شدید به فتح مشتری را نشان می دهد – بسیار آسان. Taycan از این قاعده مستثنی نیست. قدرتمندترین مدل پورشه تیکین 1 را ارائه می دهد (!) اسب بیش از مرسدس بنز معادلات با طراحی ورزشی. در این ماشین برقی ، 2.8 ثانیه برای رسیدن به 100 کیلومتر ساعت کافی است ، بنابراین خیلی پشت سر سوپراسپرت های ورزشی را پشت سر می گذارد. La Taycan برای سفرهای روزانه شما ایده آل است ، اما می تواند استقلال بیشتری داشته باشد (390 تا 416 کیلومتر). برای ارائه قدرتمندترین مدل ، باید حداقل 225 پرداخت کنید.300 فرانک سوئیس.

نقاط کلیدی پورشه تیکین:

 • قیمت از CHF 102.800
 • کشش/قدرت: چرخ های عقب ، 300 کیلو وات/408 اسب بخار
 • حجم قفسه سینه: 520 – 1.490 لیتر
 • مصرف: 25.4 کیلووات ساعت/100 کیلومتر
 • استقلال WLTP: 343 کیلومتر
 • DC 10 – 80 ٪ بار در 21 دقیقه
 • کل نمایش ها (برای 200.000 کیلومتر): ارسال کنید. 38.1 T CO 2
 • هزینه سالانه (برای 15.000 کیلومتر): حدود 17.318 CHF

مایکل لوسک و آندریاس فاوست

این مقاله را به اشتراک بگذارید
محتوای این مقاله

مقالات مرتبط

در سال 2023 اتومبیل های برقی škoda را کشف کنید

اتومبیل های روزانه ایده آل با قیمت های مناسب: دستور العمل موفقیت در Odkoda برای مدل های برقی اعمال می شود – لمس اضافی از لوکس.

نگهداری ماشین

نکات کلیدی برای هزینه های نگهداری برای یک ماشین برقی

هزینه های نگهداری ، مالیات ، بیمه و خدمات: چقدر ماشین برقی هزینه دارد? خلاصه ما برای کشف اکنون.

مزایا و مضرات اتومبیل های برقی: ارزیابی ما

بین ستایش و انتقاد ، شما نمی دانید چه فکر کنید? ارزیابی ما از مزایا و مضرات اتومبیل های برقی شما را روشن می کند.