بهترین رایانه های 2023 – تست و مقایسه ، بهترین لپ تاپ ها در سپتامبر 2023 – CNET FRANCE

بهترین لپ تاپ ها در سپتامبر 2023

Contents

بیش از رایانه های تخصصی برای این یا استفاده از آن ، ما در اینجا مجموعه ای از رایانه های همه کاره را به شما ارائه می دهیم که بیشتر کاربردهای آن را داشته باشد ، خواه بازی های کم و بیش لذیذ را انجام دهد ، ویرایش عکس یا ویرایش ویدیو و البته همه “کلاسیک” استفاده می کند رایانه ای مانند ناوبری و پردازش کلمه. ضمن حفظ اندازه و استقلال مناسب.

9 بهترین لپ تاپ 2023 – لپ تاپ تست و مقایسه

مطالعات مقایسه ای این نشان داد که بیش از چهار نفر از پنج نفر دارای لپ تاپ هستند. این گرایش تمایل به تثبیت دارد ، با این حال ، تجدید دستگاه های قدیمی یکی از بهترین بازارها برای تولید کنندگان است. اما چگونه می توان بهترین انتخاب را انجام داد و لپ تاپ خریداری نکرد. مشورت با مقایسه پس از آن ضروری است. پورتال مصرف کننده ما یکی از بهترین مقایسه های مارک های مختلف در بازار ، از آزمایش و نظرات مصرف کننده را به شما ارائه می دهد. ما تحقیقات را برای شما انجام دادیم. این مقایسه واضح به شما امکان می دهد تا با اطمینان بهترین لپ تاپ را مطابق با نیاز خود انتخاب کنید. با خواندن آسان ، مقایسه پیشنهادات سریع خواهد بود ، از خریدهایی که مناسب شما نیست ، خودداری خواهید کرد.

لیست لپ تاپ بهترین محصولات 2023

لیست لپ تاپ بهترین محصولات 2023

آخرین به روزرسانی: 20.09.2023

ارزیابی ها 920 را بخوانید

تیم تحریریه ما

اووره جراردین
اطلاعات بیشتر در مورد ویرایشگر

چگونه ادامه می دهیم ?

محصولات ما آزمایش می شوند مطابق استانداردها و لیست های استاندارد ، آنها توسط آزمایش کنندگان خارجی تأیید می شوند. نظرات مشتری به ما اجازه می دهد تا محصولات را ارائه دهیم کیفیت بسیار خوب و با بهترین قیمت. اگر در مورد یک محصول خاص شک داشته باشیم ، ما مسئولیت راه اندازی را بر عهده داریم رویه های جدید آزمایش با پشتیبانی شرکای ما. ما برای هیچ سازمانی کار نمی کنیم ، انتخاب محصولات ما ساخته می شود مستقل.

لپ تاپ چیست ?

این که

یک لپ تاپ به شما امکان می دهد کار کنید ، فیلم تماشا کنید ، بازی های ویدیویی کنید و همچنین در اینترنت گشت و گذار کنید. لپ تاپ از یک باتری و پردازنده کارآمد تشکیل شده است از بین بردن, تا به امروز ، رایانه های اتاق نشیمن.

برای همان عملکرد کمی گرانتر است ، با این وجود بهترین انتخاب برای استفاده در طول سفر ، چه حرفه ای و چه شخصی ، فراهم کردن استقلال کل برای کاربران خود.

در بهترین برنامه ها که می توانید در تلفن های هوشمند پیدا کنید نیز در اینترنت قرار دارد و از مزیت ارائه گزینه های بزرگتر استفاده می کند. لپ تاپ انتخاب ممتازی برای همه مسافرانی است که می خواهند در خارج از منزل کار کنند یا استراحت کنند.

اطلاعات در مورد 7 مارک بزرگ

رهبر جهانی در بازار تلفن همراه ، تولید کننده چینی هواوی در بخش لپ تاپ پیروز شده است. اگر او صدها مدل مانند Lenovo را ادعا نکند ، از طرف دیگر ، دو یا سه مدل استثنایی مانند رقیب مستقیم Matbook Apple MacBook ارائه می دهد. ضروری است که بار دیگر تولید کننده چینی را در صدر سلسله مراتب تولید کنندگان قرار دهد که مایل به تغییر وسط قابلیت حمل فوق العاده است. اگر برند چینی هنوز یک رهبر بازار نباشد ، شرط بندی ایمن است که در سالهای آینده و اگر فشار خود را به جلو ادامه دهد ، به رتبه شماره یک جهان در لپ تاپ های لپ تاپ پیدا می شود.

Thinkpad ، IdeaPad ، Legion ، Lenovo یکی از تولید کنندگان است که طیف کاملی از رایانه ها را ارائه می دهد. و هنگامی که برخی از افراد خود را از تمایل به تحقق انتظارات مردم بیش از حد بدون نوآوری از دست می دهند ، هر بار به درستی اعتصاب می کند: رایانه هایی برای گیمرهای قدرتمند و سریع ، رایانه هایی برای خلاقیت در آنجا با خصوصیات خارق العاده و لپ تاپ ها برای سازگار و آسان – به اتوماسیون اداری دسترسی. مزیت آنها ? قیمت. بسیار ارزان تر از رقابت ، Lenovo از این محدوده ایستاده است ، زیرا رایانه های این برند در بخش های مختلفی که به آن حمله می کنند ، کمترین بازار را خواهند داشت. باید.

رهبر قدرت HP همیشه می داند چگونه نوآوری کند. با استفاده از لپ تاپ HP Tvy 13 at در قدرت فوق العاده ما یک رهبر در UltraPortable پیدا خواهیم کرد. ضروری است که برخلاف مارک های دیگر کارت Luxury Card Total را بازی می کند. مواد نجیب ، صفحه های بدون مرز ، ما در سطح بسیار بالایی برای یک تولید کننده که مایل به برقراری تماس شخصی خود به دنیای لپ تاپ خواهد بود ، خواهیم بود. لطفاً توجه داشته باشید که قیمت آن بالاتر از بسیاری از رقبای خود خواهد بود و به دلایل خوبی ، ما در اینجا به پایان می رسیم که ، بیایید بگوییم ، استثنایی باقی می مانند.

تولید کننده تاریخی ، ایسوس این مزیت را دارد که یک شرکت نوآورانه و ایوانگاردیست باشد. بسته به مشخصات شما و استفاده در نظر گرفته شده ، شما در بین طیف گسترده ای از لپ تاپ های ASUS این انتخاب را خواهید داشت ، همچنین می تواند هیبریدهای لمسی را با Panoply Zenbook خود ارائه دهد. او بدیهی است که با یک دسته کامل از رایانه های قدرتمند نوآوری خواهد کرد ، اما همچنین این ابزار بسیار خوب خواهد بود در مورد Zenbook Pro Duo و صفحه نمایش لمسی عظیم آن. UFO که قیمت آن را به کاربران خود نمی پردازد. ایسوس مقرون به صرفه است ، به خصوص برای گیمرهایی که دارای ماشین های با قدرت و با کیفیت هستند ، ما به محدوده ROG فکر خواهیم کرد که بیش از یک را برآورده می کند.

او رهبر غیرقابل انکار در ارزش پول است. و هنگامی که متخصصان به دل و لپ تاپ فکر می کنند ، لزوماً به لمس XPS 13 آن فکر می کنند یا نه. مدل موجود در 100 ٪ از زمان و برای یک دهه در 3 برتر از بهترین لپ تاپ های جهان. قدرتمند ، ارزان ، طراحی و شمارش در بین تنها رایانه های مقرون به صرفه اختصاص داده شده به Retouch Video. ما عنوان بهترین ها را به او اعطا خواهیم کرد ، زیرا ارزش پول به نظر می رسد استثنایی است ، برای قدرتی که هیچ تولید کننده ای قادر به مطابقت با آن نخواهد بود ، یا با رایانه های بیش از 3000 تا 4000 یورو.

این برندی است که احتمالاً نئوفیت ها آن را نمی دانند ،. Razer با داشتن مدل های جدید مرزی خود ، قدرت فوق العاده آن برای رایانه شخصی لپ تاپ ، با محدوده تیغه خود به گیمرها بلکه به سازندگان نیز پرداخته می شود. لپ تاپ های بیش از حد قدرت ، اما همچنین ، که سرگیجه خواهد شد. همه چیز به حداکثر فشار می یابد ، در آنچه به نظر می رسد یک MSI یا یک قاتل asus rog است. این برند آینده را پیش از آن دارد و به تدریج خود را تحمیل می کند ، مانند عزیز جدید گیمرها و خلاقیت. و با یک مدل 13 ″ دو در یک ، ما فقط می توانیم آن را بگوییم: Razer به عنوان آینده لپ تاپ برای حرفه ای ایستاده است.

نقل قول آن غیرممکن است. برند رهبر جهان بار دیگر ضروری است. اگر اشکالات ، سنگین بودن ویندوز به لطف سیستم عامل آن پر شود ، لازم است منطقی باشد: اپل گران ، بسیار گران است و برای مخاطبان آماتور این برند محفوظ است. به هر حال ، ما فقط می توانیم آنها را ادغام کنیم زیرا محیط کار استثنایی باقی می ماند. با این وجود قیمت نیز استثنایی خواهد بود ، چیزی که به همه اجازه نمی دهد MAC به اندازه کافی قدرتمند داشته باشند تا به عنوان مثال ویدیویی Retouching 4K را انجام دهند. برای تهیه یک رایانه اپل که شایسته نام آن باشد ، بیش از 4000 یورو طول خواهد کشید. عزیز در مقایسه با رقابت.

لپ تاپ چگونه کار می کند ?

لپ تاپ چگونه کار می کند؟

لپ تاپ ها دائما در حال تحول هستند. اگر در گذشته مجبور بودیم خلبانان را نصب کنیم ، به روزرسانی های مکرر را انجام دهیم ، بخش تکامل یافته است. همه خواهند بود خودکار, و ما به راه حل های فزاینده ای خواهیم رفت قابلیت حمل فوق العاده, یا حتی هیبرید ، ما در اینجا از لپ تاپ های 2 -1 -1 صحبت خواهیم کرد که ضمن داشتن یک صفحه کلید واقعی ، در محدوده پد لمسی قرار خواهند گرفت.

به طور خلاصه ، یک انقلاب کوچک که لپ تاپ ها را به عنوان دارایی واقعی برای آن بنا می کند حرفه ای ها که در آن خلاق.

این انقلاب همچنین عرضه خدمات و تضمین شده برای لپ تاپ ها را به دست می آورد.

همچنین ذکر خواهد شد که اندازه , آنجا گرم شده, در سر و صدا رایانه های گیمرها تا حد زیادی کاهش یافته اند. بنابراین بسیاری از نکات که بیشتر و بیشتر فرانسوی ها رشد می کنند تا به جای ثابت به سمت قابل حمل روی آورند.

مزایا و دامنه های برنامه

لپ تاپ این بزرگ را دارد مزیت – فایده – سود – منفعت دقیقاً قابل حمل بودن. در واقع ، شما می توانید از اینترنت و فضای ذخیره سازی خود در همه جا و در هر زمان لذت ببرید.

هیچ چیز نمی تواند ساده تر از آن باشد که عکس های تعطیلات خود را نشان دهید یا از یک سفر با قطار کمی طولانی مراقبت کنید. خودمختار ، به طور کلی بیش از هشت ساعت ، اجازه می دهد کار و آرامش در همه مکان ها. امروز ، لپ تاپ ها چیزی برای حسادت به رایانه های سالن که به سختی قدرتمندتر هستند ، ندارند ، به خصوص که ظاهر میکرو پردازنده های بیشتر و بیشتر. سرانجام ، یک لپ تاپ به شما امکان می دهد مستقل باشید ، در کار یا زندگی شخصی خود و بنابراین در حال حرکت.

چه نوع لپ تاپ وجود دارد ?

لپ تاپ کلاسیک

یک لپ تاپ کلاسیک را تعریف کنید؟

او در همه سر ها ، در همه خانوارها می ماند. این است لپ تاپ سطح ورودی به قدرت متوسط. ما از آن برای مرور اینترنت ، به سرعت بازی های آنلاین رایگان یا حتی استفاده از شبکه های اجتماعی استفاده خواهیم کرد.

مختصر, یک لپ تاپ برای آقا و خانم هر کسی که متناسب با بچه ها و بزرگترین آنها باشد.

لپ تاپ بازی

انواع لپ تاپ ها را می دهید؟

این یک نوع رایانه است خیلی متفاوت. در مقابل. با یک قدرت برجسته, مهمتر از همه ، ما به دنبال ویژگی های استثنایی برای اجرای آخرین بازی ها در Ultra خواهیم بود.

با ورود 4K صفحه ها نیز خواهند بود دقیق آن باشکوه ، و مواد اغلب شریف وت مقاوم. این رایانه ها به ثابت نزدیک می شوند ، زیرا سنگین ، نیاز به یک رژیم غذایی قابل توجه ، اما همچنین پر سر و صدا است.

با این وجود مارک هایی مانند Razer در سال 2020 پیشنهادات راه حل های ultraportable برای گیمر, به عبارت دیگر ، انقلابی برای طرفداران بازی های ویدیویی که چند سال پیش هیچ راه حلی برای کمتر از 3 کیلوگرم ~ 4 کیلوگرم نداشتند – بسیار سنگین برای کسانی که مایل به سفر با آنها هستند.

2 در 1 یا لپ تاپ ترکیبی

چه نوع لپ تاپ وجود دارد؟

این رایانه هایی هستند که به رایانه های معمولی از بین می روند. قدرتمند ، خوب, اما بالاتر از همه بین پد لمسی و رایانه سنتی واقع شده است.

رایانه های شخصی هیبریدی به عنوان رایانه های شخصی ساخته می شوند کامل برای بازیکنان ، خلاقان ، اما مهمتر از همه آقا و خانم ، آرزوی سبکی و انعطاف پذیری در همان زمان. باید.

رایانه Ultraportable یا Ultrabook

تعریف L

اینجاست نسل جدید کامپیوتر. Ultrabook این رایانه ها هستند در خط با مک بوک ایر : خوب ، بسیار خوب ، قدرتمند ، بسیار قدرتمند. آنها اغلب کمتر از 1.5 کیلوگرم وزن خواهند داشت. از مواد نجیب ساخته خواهد شد ، قدرت گیمرهای رایانه شخصی را خواهد داشت و حتی گاهی اوقات نیز تاکتیکی خواهد داشت.

باید که به متخصصان ، عشایر ، مسافران دیجیتال خطاب خواهد کرد با قرار دادن آن در کوله پشتی. قیمت حداقل دو برابر لپ تاپ های کلاسیک خواهد بود: شما پرداخت خواهید کرد و قدرت, و به پایان رساندن, وت نوآوری.

ایستگاه کاری قابل جدا شدن لپ تاپ

این که

آن ها هستند نادر. لپ تاپ ، اما فوق العاده قدرتمند, این رایانه ها به متخصصان می پردازند. قادر به مقابله با سه بعدی, توانایی کاری را داشتن یک لمسی را پیشنهاد کنید, بلکه همچنین قرص قابل جدا شدن, این لپ تاپ ها نخبگان فن آوری رایانه های شخصی هستند.

ما استناد خواهیم کرد کتاب سطح مایکروسافت 3, یا HP zBook x2, قدرتهای خارق العاده ، که خاصیت قادر به جدا کردن صفحه کلید خود را خواهد داشت.

توجه, قیمت در اینجا به فناوری خواهد رسید ، هرگز کمتر از 3000 یورو اغلب با بیش از 4000 یورو.

در اینجا نکاتی برای آزمایش لپ تاپ ها آورده شده است

برای تعریف لپ تاپ که واقعاً مناسب شما خواهد بود ، باید در نظر بگیرید چند معیار و مقایسه خود را انجام دهید.

نحوه ارزیابی گرافیک D

پردازنده

قلب واقعی دستگاه شما ، ایده کلی از سرعت اجرا وقتی برنامه ها را شروع می کنید (اینترنت ، نرم افزار و غیره.).

اغلب در GHz ارائه می شود ، روند آن را می دهد. بدیهی است که هرچه تعداد بیشتر باشد ، سرعت اجرای بهتر خواهد بود.

کارت گرافیک

چندین تولید کننده کارت گرافیک خود را ارائه می دهند, با هر عملکرد آنها. اگر نمی خواهید بازی کنید ، دومی از اهمیت محدودی برخوردار است.

در واقع ، بیشتر کارتهای گرافیکی که پیدا خواهید کرد کافی برای تماشای یک فیلم در کیفیت خوب, نیازی به انتخاب بهترین ها نیست.

قوچ

همراه با پردازنده ، این یک بخش جدایی ناپذیر از یک رایانه است و همچنین در آن تأثیر دارد به موقع بودن از برنامه های شما. 4 گیگابایت رم حداقل است که می توانید خواستار آن باشید تا کم نشود. در واقع ، اگر RAM قادر به پردازش سریع داده های تولید شده نباشد ، هیچ نکته ای در داشتن یک پردازنده قدرتمند وجود ندارد.

صفحه نمایش

آزمایش

بسته به استفاده ای که می خواهید از رایانه خود بسازید ، در مورد اندازه صفحه خود اشتباه نکنید.

آ صفحه خیلی کوچک برای تماشای فیلم مناسب نیست ، حتی کمتر برای بازی های ویدیویی ، اما برای هر چیزی که سفرهای حرفه ای یا کار اداری باشد ، هیچ نکته ای برای شکستن بانک در یک وجود ندارد صفحه نمایش خیلی بزرگ و حجیم.

اتصالات

باز هم ، با توجه به استفاده شما ، مهم است که در مورد تعداد درگاه های USB ، وجود یک خروجی مقایسه کنید شبکه محلی کابلی, خروجی HDMI, خروجی میکروفن, یک وب کم یکپارچه ، پخش کننده دیسک و غیره.

این انتخاب شما تعلق دارید ، اما می دانید که یک خروجی HDMI برای اتصال رایانه خود به یک تلویزیون یا یک پروژکتور ویدیویی ضروری است ، و تعداد بسیار کمی از درگاه های USB می تواند به سرعت غیرفعال شود (مثلاً ماوس ، هارد دیسک و بلندگو را به هم وصل می کنید. ).

ارزیابی چند محصول

Dell XPS 13

نحوه ارزیابی رایانه Dell XPS 13

رهبر غیرقابل انکار در بازار فوق العاده قابل حمل ، Dell XPS 13 2020 به عنوان یک تنظیم شده است اجتناب ناپذیر برای کسانی که آرزوی قدرت و راحتی دارند. با بیش از 91.5 ٪ صفحه نمایش ، ما از آن قدردانی خواهیم کرد کیفیت وابسته به زیبایی. سوار شدن نسل 10 اینتل هسته, و داشتن یک استقلال بیش از 12 ساعت ما فقط خواهیم فهمید که این یک بار دیگر بهترین رایانه ultraportable موجود در بازار است.

تنها نقص او ممکن است او باشد وبکم کمی مدرسه قدیمی و همچنین طراحی آن که برای همه جذاب نخواهد بود ، به خصوص دوستداران اپل یا مایکروسافت. باید هنوز در گروه خود باشد.

Razer Blade Stealth 13

این که

تئاتر رویاها, Razer Blade Stealth توسط او پیروز شد کارایی به عنوان یکی از بهترین گیمرهای جهان. با خود I7 پردازنده نسل 10, او GeForce GTX, و ضخامت آن 0.71 در. Razer Stealth در گروه Ultrabook که در آن ویران می شود تعیین کننده است.

رهبر آینده, توجه داشته باشید الف قیمت برای کمترین میزان که می تواند او را برای بسیاری غیرقابل دسترسی کند ، این یکی از تنها نقص های اوست. نسخه لمسی بدون شک به گیمرهایی که یک دال غیر دقیق اما تا حد امکان ترجیح می دهند ، خطاب می شود.

به طور خلاصه ، الف اجتناب ناپذیر برای گیمرهای عشایری ، بلکه خلاقانی که به دنبال قدرت و ظرافت هستند.

کتاب Huawei 14

تعریف L

با خود استقلال استثنایی, او قدرت, بلکه صدا نیز طرح مطابق با MacBook ، Matebook Huawei به عنوان یک رقیب مقدس در بسیاری از لپ تاپ های حرفه ای قرار دارد.

اگر همه خصوصیات را پیدا کنیم ، او قیمت همچنین به آن و همچنین وزن آن خواهد رسید: کمتر از 1000 یورو برای کمتر از 1.53 کیلو.

با این اوصاف خلاقان ، فقدان قدرت در آنجا پیدا می کنند که باعث نمی شود او به دلیل ویژگی های خود در بازی ها یا در عکس ها/فیلم های کر انتخاب شود. نقاط de facto باعث می شود که کتاب Huawei Matebook برای متخصصان مشتاق قدرت کمتر جذاب باشد.

مزایا و معایب ، مقایسه آزمایشات و نظرات مصرف کننده

مزایای :

 • عکسبرداری و انعطاف پذیری .
 • قدرت بررسی رو به بالا.
 • سر و صدا امروز بسیار کم است.
 • گرم کردن کمتر و کمتر.
 • از پایان هر چه مارک ها بیشتر و زیبا تر باشند.
 • دامنه قیمت بسیار باز: از 200 یورو تا بیش از 5000 یورو.
 • توجه کاربر جهانی از طریق چندین بخش: ترکیبی ، فوق العاده قابل حمل ، گیمر و غیره.
 • از رایانه های ساده و در دسترس.
 • ظرفیت کار در اولویت.
 • آ پایداری تقویت شده.

مقایسه همه اینها فواید برای بهترین انتخاب ممکن هنگام خرید کامپیوتر.

ناراحتی ها ::

 • دامنه خیلی ناهمگن .
 • محصولاتی که همیشه انتظارات مشتری را برآورده نمی کنند.
 • موظف زیاد پرداخت کنید برای یافتن کیفیت لازم.
 • هنوز ایستگاه های کاری خیلی گران قیمت است.
 • یک مشکل جهانی برای اکولوژی: چند ماده قابل بازیافت.
 • از صفحه های بسیار شکننده.
 • مشکلات مکرر در محیط های مرطوب.
 • همیشه مشکلات کابل و اتصال : یافتن رابطه مناسب بین اندازه و اتصال دشوار است.
 • از وب کم صادقانه از نظر آنچه امروز در بخش تلفن های هوشمند انجام می شود به عنوان مثال.
 • در نوآوری ها بسیار گران هستند.

مقایسه را انجام دهید نیازهای شما و مارک های مختلف به منظور انتخاب بهترین ها.

هنگام خرید لپ تاپ باید از چه چیزی مراقبت کرد ?

هنگام خرید لپ تاپ باید از چه چیزی مراقبت کرد؟

اول ، لازم است بررسی کنید که آیا برند اطمینان دارد, مقایسه تخصص های آن به شما امکان می دهد واضح تر ببینید. او باید ارائه دهد خدمات پس از فروش و توسط همسالانش شناخته شود. همچنین در مورد محصولات “تخفیف” هوشیار باشید ، یعنی بازپس گیری شده.

این شماست خطرات وت خطرات, گاهی اوقات مشتری به دلیل نقص کارخانه محصول را برگرداند ، گاهی اوقات این هدیه ای بود که مناسب نبود. او قیمت جذاب می تواند معاون فرم را پنهان کند.

سرانجام ، مطمئن باشید که یک لپ تاپ خریداری نکنید که برای استفاده شما مناسب نیست ، خیلی گران است ، نه ارگونومیک ، بدون توابع مورد نظر خود (به عنوان مثال صفحه کلید دیجیتال) یا بدون CD Player. از مقایسه قبل از خرید در چندین سایت تجارت الکترونیکی دریغ نکنید.

بهترین گزینه های لپ تاپ

به لپ تاپ ها گزینه های دیگری می دهید؟

اولین کامپیوتر دسک تاپ باقی مانده است ، و همین ویژگی ها را ارائه می دهد سهولت حمل و نقل علاوه بر این کمتر است. تبلت های دیجیتال و تلفن های همراه ، بدون اینکه بیش از عملکرد و عملی بودن یک لپ تاپ باشد ، یک جایگزین قابل توجه است.

این دستگاه ها به شما امکان می دهند در اینترنت گشت و گذار کنید و بازی های ویدیویی کوچکی را انجام دهید ، بلکه عکس بگیرید و به موسیقی گوش دهید. آنها گنجایش انبار و ویژگی های آنها با این وجود زیر یک لپ تاپ است.

بالاخره ، کنسول های اتاق نشیمن اکنون امکان رفتن به اینترنت را ارائه دهید و از ظرفیت ذخیره کافی برخوردار باشید. آنها تمام امکانات یک لپ تاپ را جایگزین نمی کنند اما ممکن است برای یک گیمری که وقت کمی در اینترنت می گذراند یا کسی که از آن به عنوان یک ابزار کار استفاده نمی کند ، کافی باشد.

اینترنت یا تجارت تخصصی ، چه چیزی را انتخاب کنید ?

لپ تاپ شما را از کجا بخرم؟

این سوال بزرگ است. در این جنبه ما فقط می توانیم مشاوره کنیم مغازه های غیر مجلسی. در واقع مشاغل به شما پیشنهاد می دهند تجربه ی کاربر این فروشگاه های الکترونیکی به شما پیشنهاد نمی دهند.

از سوی دیگر, در مغازه های آنلاین پیشنهادات بسیار بهتری نسبت به فروشگاه های سخت پیدا خواهید کرد.

به همین ترتیب شما هر بار مدل مورد نظر را بصورت آنلاین خواهید داشت. به طور خلاصه ، مغازه های کلاسیک به شما امکان می دهد محصول را آزمایش کنید ، اما اگر قبلاً انتخاب اینترنت خود را انجام داده اید تا حد زیادی باقی مانده است بهترین فرصت : بهترین قیمت ، و در دسترس بودن/انحصاری گاهی اوقات ، محصولات.

بهترین سایت ها برای بهترین انتخاب

 • https: // www.روزنامه.com/solutions/dsi/1125278-foyers-feachipes-en-micro-stockeurs-en-france/
 • https: // آزمایشگاه.شفابخشی.گوا.FR/WP-Content/Uploads/2018/12/Baromerdunumerique2018.PDF
 • https: // www.LDLC.com/computer/computer-port/pc-portable/c4265/

پرسش

کدام لپ تاپ را انتخاب کنید ?

همه چیز به استفاده شما بستگی دارد: خلاقان به بازی ها یا ایستگاه های کاری یا حتی افراد فوق العاده قابل قبول تبدیل می شوند ، مردم فقط می خواهند در وب گشت و گذار کنند با یک کامپیوتر لپ تاپ معمولی به اندازه کافی خواهند بود.

چه چیزی باعث می شود قیمت یک لپ تاپ ?

برند آن ، اما همچنین ویژگی های فنی آن ، رایانه ای با SSD 1TT ، 16 گیگابایت رم و I7 10th بسیار گران تر از یک مدل با HDD ، 6 گیگابایت رم و یک I5 کوچک است.

من به دنبال سرعت هستم ، کدام رایانه را انتخاب کنید ?

مطمئناً کسانی که دارای هارد SSD و پردازنده I5 هستند. رم از 8 گیگابایت کافی خواهد بود.

چگونه از انتخاب من مطمئن باشم ?

به سادگی با پرسیدن اینکه آیا رایانه انتخاب شده به استفاده شما پاسخ می دهد. و به همین دلیل در مورد ویژگی ها و مخاطبان هدف سؤال کنید.

استفاده از هیبرید چیست ?

این امکان را به شما می دهد تا بیشترین صفحه لمسی را در یک رایانه معمولی داشته باشید. این برای مرور وب ، شبکه های اجتماعی یا حتی امضا کردن اسناد به صورت آنلاین مفید خواهد بود.

برای استفاده از لپ تاپ خود به چه چیزی نیاز دارم ?

هیچی نبود. همه چیز معمولاً آماده خواهد بود. البته اتصال Wi-Fi بسیار توصیه می شود.

من می خواهم یک کامپیوتر پیدا کنم تا با قیمت های پایین کار کند ، آیا این امکان وجود دارد ?

کاملاً ، اما شما باید از اندازه صفحه نمایش یا طراحی استفاده کنید. به عنوان مثال نمی توانید یک مارک 15 “یا با کیفیت مانند اپل را ادعا کنید.

ویژگی های یک لپ تاپ برای ویرایش عکس چیست ?

شما حداقل به نسل هشتم i7 (یا حتی نسل هشتم i5) نیاز خواهید داشت. حداقل 16 گیگابایت رم و SSD حداقل 128 گیگابایت. کارت گرافیک بسته به نوع کارهایی که می خواهید انجام دهید باید آخرین نسل Nvidia باشد.

بهترین لپ تاپ ها در سپتامبر 2023

حرکت در بسیاری از لپ تاپ های موجود دشوار است ، خواه متوسط ​​یا بالای محدوده در 13 ، 15 یا 17 اینچ باشد. بنابراین ما انتخاب خود را ارائه می دهیم تا مطمئن شویم که اشتباه نشود.

ارسال شده در 04/09/2023 ساعت 6:26 بعد از ظهر

بهترین لپ تاپ ها در سپتامبر 2023

بروزرسانی 4 سپتامبر 2023

این به مدرسه برگشته است و در حال حاضر در سهام لپ تاپ احساس می شود زیرا باید دو مرجع به دلیل کمبود سهام حذف شده باشد. با این حال ، هنوز هم در انتخاب ما برای دانش آموزان ، کارگران یا کسانی که مایل به کشتن دو سکته مغزی با یک سنگ هستند ، با انتخاب مدلی که اجازه می دهد سرگرم شود ، در انتخاب ما دو سکته مغزی را با یک سنگ کشته است.

 • بهترین لپ تاپ های 13 اینچی برای تحرک
 • بهترین لپ تاپ های 14 اینچی برای سازش خوب
 • بهترین لپ تاپ های 15 اینچی برای راحتی و قدرت
 • بهترین لپ تاپ های 16 تا 17 اینچ برای صفحه بزرگ
 • بهترین لپ تاپ های بازی برای بازی
 • بهترین لپ تاپ ها برای دانش آموزان

لپ تاپ 13 ″: بهترین برای تحرک

لپ تاپ Microsoft Surface 5 13.5

اگر لپ تاپ سطح 4 را دوست داشتید ، لپ تاپ Surface 5 را دوست دارید. این دو دستگاه به طور قابل توجهی یکسان هستند ، اما آخرین نسخه دارای دوازدهمین نسل پردازنده اینتل است و صدور گواهینامه EVO را دریافت می کند. دو اندازه صفحه نمایش 13.5 و 15 اینچی و همچنین چندین رنگ با روکش های فلزی یا آلکانتارا ارائه می شود. نسخه ها با تنظیمات مختلف از 8 تا 32 گیگابایت حافظه و از 256 گیگابایت تا 1 سل ذخیره سازی در دسترس هستند.

سامسونگ Galaxy Book3 360

Samsung Galaxy Book3 360 یک لپ تاپ 13.3 اینچی با فرمت هیبریدی است که می تواند با استفاده از لولا 360 درجه از وضعیت رایانه شخصی به رایانه لوحی برود ، که همچنین اجازه می دهد تا در “حالت چادر” قرار گیرد تا چندرسانه ای را مشاهده کند پرونده ها یا ارائه ارائه دهید. این به ویژه برای کسانی که مایل به انجام کارهای اداری در شرایط تحرک هستند به لطف اندازه و وزن کم آن جذاب خواهد بود.

HP Spectrum X360 14 (13.5 ″)

از عملکرد محرمانه بودن او تا قلم خود از طریق عملکرد خود ، این HP Spectrum X360 14 2 در 1 لپ تاپ همه چیز خوبی دارد. با داشتن یک صفحه نمایش به اندازه یک لپ تاپ 15.6 اینچی اما به اندازه یک مدل 13.3 اینچ ، ما از یک فضای عمودی بزرگتر برای کار بدون استفاده از این قابلیت حمل و نقل بهره مند می شویم. قاب آلومینیومی احساس بالایی از قیمت آن را فراهم می کند.

PC لپ تاپ 14 ″: بهترین سازش Aptile تحرک

Huawei Matebook X Pro 2022

Matebook X Pro حامل استاندارد محدوده لپ تاپ های برند هواوی است. این نسخه 2022 ، معتبر Intel Evo ، تغییراتی را با یک مکان جدید برای وب کم ، یک بافت و رنگ جدید برای بدنه دستگاه یا ویژگی های جدید در سطح لمسی ارائه می دهد. اجزای داخلی نیز با آخرین تحولات فناوری به روز شده اند.

لپ تاپ 15 ″: بهترین برای راحتی یا قدرت

Acer Aspire Vero

یکی از اولین لپ تاپ های ویندوز 11 Acer دارای طراحی اکولوژیکی جذاب و تمام عملکرد لازم برای استفاده روزانه است. همچنین اولین لپ تاپ Acer است که از پلاستیک بازیافت شده ساخته شده است. این بسته بندی ساخته شده از مواد بازیافت شده است که 100 ٪ قابل بازیافت هستند.

لپ تاپ Microsoft Surface 5 15 15

اگر لپ تاپ سطح 4 را دوست داشتید ، لپ تاپ Surface 5 را دوست دارید. این دو دستگاه به طور قابل توجهی یکسان هستند ، اما آخرین نسخه دارای دوازدهمین نسل پردازنده اینتل است و صدور گواهینامه EVO را دریافت می کند. دو اندازه صفحه نمایش 13.5 و 15 اینچی و همچنین چندین رنگ با روکش های فلزی یا آلکانتارا ارائه می شود. نسخه ها با تنظیمات مختلف از 8 تا 32 گیگابایت حافظه و از 256 گیگابایت تا 1 سل ذخیره سازی در دسترس هستند.

لپ تاپ 16 تا 17 ″: بهترین با یک صفحه بزرگ

Acer Swift Edge 16 (SFA16-41)

Edge Acer Swift با وجود یک صفحه بزرگ بسیار سبک است که از شما نمی دانید که آیا هنگام رفتن به محل کار یا در حال انجام آن را در کیف خود قرار داده اید. فقط 1.2 کیلوگرم وزن دارد و فقط 14 میلی متر ضخامت دارد. لبه سوئیفت با سبکی و صفحه نمایش OLED 16 اینچی آن ، که کار را از هر مکانی تسهیل می کند ، متمایز می شود. اگرچه به فضای بیشتری روی یک میز نیاز دارد تا یک ultraportable سنتی ، اما به طرز چشمگیری جمع و جور است.

Samsung Galaxy Book3 Ultra

Samsung Galaxy Book3 Ultra با یک صفحه نمایش 16 اینچی ، یک پردازنده Intel Core i7 H یا I9 H ، یک RTX4050 یا RTX4070 و کارت گرافیک 32 GB قدرتمندترین در محدوده خود است.

لپ تاپ گیمر: بهترین بازی

HP Victus 16

HP Victus 16 گزینه ای محکم و مقرون به صرفه است. این تعادل قابل احترام را برای کسانی که نیاز به بازی و کار دارند ارائه می دهد. بهتر است از تنظیمات با 8 گیگابایت رم جلوگیری کنید تا به یک مدل سطح ورودی معقول با یک Intel I5-12450H ، 12 گیگابایت رم ، 512 GB PCIE NVME ، یک صفحه نمایش 1080p در 144 هرتز و Geforce GTX 1650 تبدیل شود. ارزانترین مدل هنوز هم باید بتواند بیشترین بازی های 1080p را با پارامترهای گرافیکی در متوسط ​​یا زیاد انجام دهد.

Dell XPS 15 9530 (2023)

ASUS ROG Zephyrus G14 GA402RJ-009W

ASUS ROG Zephyrus G14 یک Ultrabook 14 اینچی است که می تواند تنظیمات عضلانی را انجام دهد که به شما امکان می دهد بدون نگرانی در بازی های سنگین بازی کنید در حالی که برای برنامه های سنگین نیز برش داده می شود (مونتاژ عکس و فیلم ، 3D. ).

لپ تاپ دانشجویی: بهترین برای تحصیل

لپ تاپ سطح مایکروسافت 2

لپ تاپ 12.4 اینچی مایکروسافت مجهز به تراشه اینتل یازدهم است و به گونه ای طراحی شده است که کمی بیشتر از میانگین متوسط ​​طول بکشد. تعویض صفحه کلید و صفحه لمسی امکان پذیر است.

Microsoft Surface Go 2

در سال 2020 راه اندازی شد ، سطح GO یک نسخه کوچک از 2 در 1 قرص Pro است. طراحی آن را با یک صفحه کلید قابل جدا شدن با اتصال مغناطیسی و یک عصای قابل تنظیم از زوایای مختلف می گیرد. صفحه به اندازه 10 کاهش یافته است.5 اینچ و قسمت پردازنده به یک پنتیوم اینتل واگذار شده است.

انتخاب یک لپ تاپ جدید همیشه دشوار است. رایانه شخصی یا MAC ، پردازنده ، مصرف ، باتری ، پایان ، رم ، کارت گرافیک اختصاصی یا خیر. بنابراین پارامترهای زیادی که می توانند به سرعت تحقیق را خسته کننده کنند ، بدون اینکه اطمینان داشته باشید که انتخاب درستی داشته باشید. برای پیدا کردن راه خود ، ما انتخابی از بهترین لپ تاپ های لحظه را ارائه می دهیم.

بیش از رایانه های تخصصی برای این یا استفاده از آن ، ما در اینجا مجموعه ای از رایانه های همه کاره را به شما ارائه می دهیم که بیشتر کاربردهای آن را داشته باشد ، خواه بازی های کم و بیش لذیذ را انجام دهد ، ویرایش عکس یا ویرایش ویدیو و البته همه “کلاسیک” استفاده می کند رایانه ای مانند ناوبری و پردازش کلمه. ضمن حفظ اندازه و استقلال مناسب.

دل با XPS 13 و مایکروسافت با لپ تاپ 3 هر دو مدل های عالی و سبک عالی را در قالب هایی ارائه می دهند که اکنون بسیار محبوب هستند و برای تحرک بسیار کاربردی هستند. آنها به یک تازه وارد ، Honor ، که به خاطر تلفن های هوشمند خود بهتر شناخته شده است ، پیوستند اما در 14 اینچ چیز بسیار جالبی ارائه می دهند.

در سمت سنتی تر مایکروسافت 15 اینچی در کنار گزینه Apple Alternation برای طرفداران Mac OS قرار دارد. دو مدل برای گیمر ارائه می شود اما با همان ظرفیت در بازی یا بودجه مشابه نیست. سرانجام ، رایانه های شخصی ورودی و تلفن همراه به کسانی که نمی خواهند بیش از حد سرمایه گذاری کنند علاقه مند می شوند و اتوماسیون و ناوبری اداری برای آنها کافی است ، مانند دانشجویان.

مجموعه ای از بهترین بازی های رایانه ای لحظه را کشف کنید.

گلیوم

Guillaume Bonvoisin منتشر شده در تاریخ 04/09/2023 در 18:26 | به روز شده در 04/09/2023

چه مارک لپ تاپ را انتخاب کنید ? بهترین مارک های سال 2023

شما ممکن است در حال حاضر به دنبال یک لپ تاپ جدید باشید و برای اولین بار در انتخاب های موجود در اختیار شما قرار بگیرید ، می خواهید بدانید بهترین برند لپ تاپ چیست در سال 2023.

با این حال ، ما نمی توانیم در مورد یک برند لپ تاپ بهتر از دیگری صحبت کنیم و در اینجا سوالی برای تهیه طبقه بندی بهترین مارک های لپ تاپ نیست. برای ما ، متفاوت است موقعیت یابی که نیازها / بودجه های مختلفی را برآورده می کند. علاوه بر این ، در همان مارک یکسان چندین محدوده وجود دارد که می توانند همزیستی باشند و هر یک با نیازها و بودجه های مختلف مطابقت دارند.

از طریق این راهنما ، ما نیازهای زیادی را که می توان با محدوده های بسیاری که توسط تولید کنندگان رایانه شخصی ارائه می شود ، در معرض خطر قرار دهیم ، خواه از نظر کیفیت تولید ، نوآوری ، طراحی یا خدمات پس از فروش. بنابراین ، این به شما امکان می دهد شما را به مدلی که متناسب با شما باشد نزدیک تر می کند و تصمیم بگیرید که کدام مارک لپ تاپ را خریداری کنید.

8 مارک بهترین لپ تاپ

جای تعجب نیست ، بازار کامپیوتر با آن پر شده است مارک های خوب لپ تاپ برای ده ها سال. که مانع از ظهور مارک های جدید در بازار فرانسه نشده است. برخی امروز در ما هستند انتخاب 8 مارک بهترین لپ تاپ به منظور ارائه نمای کلی بسیار متنوع از بازار در سال 2023.

1. ایسر: یک برند دائما در حال تحول

Acer Aspire 3 A317-53

باید گفت, ایسر هیچ ارتباطی با شهرت قدیمی خود ندارد. محصولاتی که بازارهای برند از کیفیت خوبی برخوردار هستند. علاوه بر این ، دامنه آن کاملاً کامل و مخصوصاً مناسب برای استفاده از دفتر است که به تطبیق پذیری نیاز دارد. این به ویژه در مورد دامنه آن اتفاق می افتد Acer Aspire که برای متخصصان و افراد در انجام کارهای روزانه مناسب است.

برای یک دانش آموز یا یک حرفه ای در جستجوی تحرک ، یک لپ تاپ Acer از دامنه سریع ترفند را انجام خواهد داد. سوزن زدن ، سبک و ظریف ، شما را در همه جا دقیقاً مانند مدل های موجود در محدوده همراهی می کند تعویض با صفحه کلید قابل جدا شدن و قابل استفاده در رایانه لوحی.

لپ تاپ شکارچی وت نیترو عمدتا برای گیمرها با طراحی و عملکردی که به آنها اختصاص داده شده است در نظر گرفته شده است.