شش ویژگی جدید برای دیدن در سال 2023-2024 در تلویزیون رادیو کانادا | ، بهترین اخبار تلویزیون در CES 2023: بی سیم و Microled-zdnt

بهترین اخبار تلویزیون در CES 2023: بی سیم و میکرول

هر جابجایی در هنگام انتشار دسامبر آینده 2،999 دلار هزینه خواهد داشت و اکنون می توانید با 299 دلار رزرو کنید.

شش ویژگی جدید برای دیدن در 2023-2024 در تلویزیون رادیو کانادا

کمدی “زمان سگ” در پاییز امسال به اینجا می رسد.

عکس: کارین دوفور

ارسال شده در 28 اوت ساعت 9:36 بعد از ظهر UTC

رادیو کانادا روز دوشنبه برای فصل 2023-2024 در یک کنفرانس مطبوعاتی به رهبری ژان-سباستین جیرارد از برنامه تلویزیونی خود رونمایی کرد. در اینجا برخی از نوآوری های جذاب وجود دارد: داستان ها نامزد وت هوای بد, یک شوک مستند در مورد خشونت سلاح گرم و روز همیشه, سریال که می خواهد ثابت کند که افراد بزرگ غیرفعال نیستند.

داستان

برای اولین حضور خود در داستان ، طنزپرداز François Bellefeuille دامپزشک خود Sarrau ، حرفه ای را که او به مدت 12 سال اشغال کرده است ، می دهد. که در هوای بد, او نقش آنتوان بهترین ، یک پزشک حیوانات را که موفق می شود ، بازی می کند ، تا اینکه به یک سگ به طور زنده در تلویزیون حمله کند.

مرد افتاده توسط عموم مردم ، که او را به ظلم حیوانات متهم می کند ، به جزایر مدلیین پناه می برد ، جایی که سعی خواهد کرد با کار در کلینیک دامپزشکی دکتر آرماند لاپیر ، زندگی خود را بر روی ریل ها قرار دهد ، تجسم یافته توسط گاستون لپاژ.

کمدی 12 قسمت از 30 دقیقه ، نوشته شده توسط François Bellefeuille و Olivier Thivierge ، در اینجا ارائه می شود.تلویزیون اضافی از 16 نوامبر. قبل از فرود در اینجا از اینجا تلویزیون در اینجا تلویزیون پخش می شود.تلویزیون.

در تمام صفحه باز شوید

François Bellefeuille از تجربه خود به عنوان دامپزشک برای “زمان سگ” استفاده می کند.

عکس: کارین دوفور

که در نامزد, یک سریال مبهم با الهام از سفر سیاستمدار روت الن بروسو ، کاترین چابوت تجسم Alix Mongeau ، یک تکنسین در ناخن ها است که موافقت می کند خود را به عنوان یک پس از کار برای پیشرفت و دموکراسی حزب کبک معرفی کند.

سرانجام انتخاب شد ، در برابر همه انتظارات ، او در محیطی که نمی داند ، رسوب می شود ، مجبور می شود در مورد شغلی که برای آن واجد شرایط نیست ، بیاموزد. سریال امضا شده توسط ایزابل لانگلوئیس (شایعات, کارما بد, رها کردن) همچنین دارای کریستین Bégin ، Eric Bernier ، Geneviève Brouillette ، Maka Kotto و Ines Talbi است.

سریال 10 قسمت 60 دقیقه در اینجا ارائه می شود.تلویزیون اضافی از 21 سپتامبر. سپس در زمستان 2024 قبل از فرود در اینجا از طریق تلویزیون پخش می شود.تلویزیون.

در تمام صفحه باز شوید

بازیگر زن کاترین چابوت شخصیت اصلی سریال “La Candidae” را تجسم می کند.

عکس: رادیو-کانادا / Bertrand Calmeau

سریال طنز لاکای نو, چه کسی با ما یا خانه کرئول ما به معنای ماجراهای یک خانواده کبک با منشأ هائیتی است. این یک ایده اصلی از بازیگر فریدریک پیر است که شخصیت هنری را تفسیر می کند.

شکل دوم با میرلند (کاترین رنج می برد) یک زوج بین دو نسل گیر کرده اند ، یعنی سه فرزندشان که در کبک متولد شده اند و والدینشان از هائیتی. در سحر دهه چهل ، این زوج تصمیم می گیرند رستوران را افتتاح کنند و سعی می کنند تمام خانواده را در پشت این شرکت جمع کنند ، با وجود شوک ارزش هایی که این امر دلالت دارد.

این سریال که توسط ریکاردو تروگی تهیه شده است ، دارای 10 قسمت 30 دقیقه است که در اینجا ارائه می شود.تلویزیون اضافی از ژانویه 2024.

در تمام صفحه باز شوید

“لاکای نو” فراز و نشیب های یک خانواده کبک با منشأ هائیتی را می گوید.

عکس: Eve Lavoie

سریال دراماتیک این tchas را در Papineau نمی گیرد تولید دیگری است که به تنوع فرهنگی جامعه کبک متکی است. او که توسط لکس گارسیا نوشته شده و توسط émilie Taysing تهیه شده است ، او Jojo (Alejandro Valencia Lemus) را انجام می دهد ، پدر در یک اتاق نشیمن آرایشگر کار می کند که پس از مرگ مادرشان ، خود را به تنهایی با فرزندان خود ، رندی و اولیویه پیدا می کند.

ما پس از این مصیبت سخت ، بین انزوا مترقی بزرگان ، الیویه و اولین نشانه های بزهکاری برادر کوچکش ، رندی ، بازسازی هسته خانواده را دنبال می کنیم. آنجا tchas از عنوان این سریال یک اصطلاح creole است که یک مدل مو را با کانتورهای بسیار تعریف شده تعیین می کند.

سریال 7 قسمت 10 دقیقه ای در اینجا ارائه می شود.تلویزیون اضافی از 9 نوامبر.

در تمام صفحه باز شوید

“این TCHA را در Papineau نمی گیرد” در یک سالن باربیر برگزار می شود.

مستند

در سری مستند سلاح جنایت, روزنامه نگار سیمون کوتو روده های خشونت سلاح گرم در کانادا را غوطه ور می کند ، بلکه در ایالات متحده نیز به ویژه در شیکاگو ، جایی که نزدیک به 700 قتل در سال 2022 انجام شده است ، که بیشتر آنها شامل سلاح گرم است.

وی توصیفات منتشر نشده خانواده ها ، اعضای پلیس ، افراد جنایتکار و سایر متخصصان این پدیده را جمع آوری می کند ، که از جمله موارد دیگر ، چگونگی سلاح گرم در کانادا را توضیح می دهند. او همچنین با قربانیان و خانواده های آنها ملاقات می کند و به برخی از راهکارهای ممکن برای قرار دادن ترمز بر این خشونت می پردازد.

سریال چهار قسمت در ساعت در اینجا ارائه می شود.تلویزیون اضافی در ماه دسامبر ، قبل از پخش در اینجا تلویزیون در زمستان 2024 ، پس از آن در اینجا ارائه می شود.تلویزیون.

در تمام صفحه باز شوید

سیمون کوتو به دلیل جدیدترین مستند خود با سلاح گرم به خشونت علاقه مند شد.

عکس: رادیو-کانادا / کاترین Legault

تنوع/تلویزیون واقعیت

در سریال روز همیشه, Mélissa Bédard ، Mélanie Couture و Guylaine Guay آرزو می کنند با تسکین در فعالیت های ورزشی که گاه به اشتباه مطابق با آنها – فقط برای افراد نازک – کلیشه ها را برای افراد بزرگ خنثیسازی کنند.

کایاک ، سیلی (تشویق کننده) ، صعود ، اسلایدهای آب … سه انیماتور با وام دادن به فعالیت های سرگرم کننده ، در حالی که این ایده را رد می کنند که افراد بزرگ غیرفعال هستند ، زمان بسیار خوبی را سپری می کنند.

سریال 8 قسمت 20 دقیقه از مارس 2024 در بخش Véro ارائه می شود.تلویزیون از اینجا.تلویزیون اضافی.

در تمام صفحه باز شوید

ویژگی های “Toutoune Tourné” به طور خاص Mélissa Bédard.

عکس: رادیو-کانادا / تصویر

چندین بازده انتظار می رود

فراتر از محصولات جدید ، چندین سری که در حال حاضر بازده عمومی را در پاییز امسال ارتعاش می کنند ، به عنوان ردیف 5, فصل گذشته از 11 سپتامبر از اینجا تلویزیون پخش می شود.

بدون قرار ملاقات همچنین برای یک فصل سوم و پایانی باز خواهد گشت ، در حالی که پرستار پرستار سارا (مگالی لپین بلوندو) مجبور است با یک مورد از محیط زیست ، یک اروتومن متقاعد شود که در رابطه با میزبان ژان-فیلیپ وثیر و دو نفر است. جوانانی که می خواهند جنسیت خود را آزادانه زندگی کنند.

10 قسمت از 30 دقیقه از 2 نوامبر در اینجا ارائه می شود.تلویزیون اضافی ، قبل از پخش از تلویزیون در اینجا در زمستان 2024.

سریال شاخی اینگونه دوستت دارم همچنین بهار آینده با یک سوم و فصل گذشته با محوریت انتقام هوگوت باز خواهد گشت. Caïds de Sainte-Foy نیز حساب خود را در مونترال تسویه می کند. برای دیدن از مارس در اینجا همه.تلویزیون اضافی.

اجازه دهید ما نیز به بازگشت از گفتار, روزنامه روزانه توسط تلویزیون ، که نوید فتنه جدید می دهد.

در تمام صفحه باز شوید

روزانه “آمار” در تاریخ 11 سپتامبر در تلویزیون و اینجا برمی گردد.تلویزیون.

عکس: اینجا تلویزیون

زندگی کوچک وت یک پسر یک دختر, نسخه 2023

سال 2023-2024 همچنین رنسانس دو کلاسیک تلویزیونی کبک را نشان می دهد, زندگی کوچک وت یک پسر یک دختر.

سریال طنز Claude Meunier به مدت 6 قسمت 30 دقیقه ای باز می گردد که همان توزیع را 30 سال پیش با هم جمع می کند ، به استثنای سرگ تریاولت ، که شخصیت او از Môman خانواده را ترک کرد. قسمت ها از 3 اکتبر در اینجا ارائه می شود.تلویزیون اضافی قبل از پخش در اینجا در تلویزیون در زمستان 2024.

پسر. LePage و Sylvie Léonard در 10 قسمت جدید ازیک پسر یک دختر, که از ژانویه 2024 در اینجا ارائه می شود.تلویزیون اضافی.

همچنین بخوانید:

بهترین اخبار تلویزیون در CES 2023: بی سیم و میکرول

فناوری: یک تلویزیون کاملاً بی سیم ، صفحه نمایش های فوق العاده سریع ، در اینجا ، از جمله موارد دیگر ، آنچه تولید کنندگان امسال به این موارد اعلام کرده اند. بررسی خرده فروشی.

توسط ماریا دیاز | پنجشنبه 12 ژانویه 2023

بهترین اخبار تلویزیون در CES 2023: بی سیم و میکرول

هر سال ، این علاقه مندان به فناوری را با اتومبیل های پرواز تحت تأثیر قرار می دهد. اگرچه همه اینها برای دیدن و موضوع عناوین جذاب است ، اما این نوآوری های مشخصی است که ما هر روز از من استفاده می کنیم. و نوآورانه ترین تلویزیون ها وارد این گروه می شوند.

مارک های شناخته شده مانند LG و Roku در طی این سال 2023 اعلامیه های عظیمی کردند ، اما مارک های در حال ظهور نیز وجود دارند که راه خود را انجام می دهند ، مانند جابجایی با تلویزیون بی سیم او.

رفیق

تصویر: ژوئن WAN/ZDNET.

یک تلویزیون با وضوح 55 اینچی 4K ، واقعاً بی سیم ، که مستقیماً به دیوارها و پنجره ها می چسبد ، بدون اینکه لازم باشد آنها را اصلاح یا سوراخ کند ? این جابجایی است.

جابجایی یک تلویزیون 55 اینچی با باتری ایجاد کرده است که وزن آن کمتر از 10 کیلوگرم است و تا یک ماه با یک بار واحد کار می کند. این شرکت ادعا می کند که می توان آن را به راحتی از یک اتاق به اتاق دیگر منتقل کرد ، به لطف یک فناوری خلاء فعال اختصاصی که باعث می شود آن را به دیوارها یا پنجره ها رعایت کند.

تلویزیون دارای کنترل صوتی ، لمس کننده و حرکتی است و کنترل از راه دور فیزیکی ندارد. ایده این است که تجربه مشاهده را بصری تر کنیم. با توجه به جابجایی ، حداکثر 16 نفر از این تلویزیون ها می توانند در کنار هم قرار بگیرند تا صفحه های بزرگی ایجاد کنند.

هر جابجایی در هنگام انتشار دسامبر آینده 2،999 دلار هزینه خواهد داشت و اکنون می توانید با 299 دلار رزرو کنید.

TV OLED LG 93 اینچی بی سیم M3

فناوری بی سیم در بسیاری از ویژگی های جدید برجسته در این 2023 یافت می شود. و ال جی همچنین تلویزیون OLED Zero Connect ، برنده جایزه نوآوری در CES 2023 را ارائه داد.

اگرچه نمی تواند مانند جابجایی به دیوار بچسبد ، این تلویزیون عظیم 97 اینچی با وضوح 4K تا 120 هرتز ارائه می دهد. این همراه با یک مورد صفر جداگانه است که می تواند در هر جایی در نزدیکی تلویزیون قرار گیرد ، و ال جی ادعا می کند که الگوریتم صاحب آن مسیر انتقال بهینه را شناسایی می کند.

مورد صفر اتصال به تلویزیون نشان می دهد که چه کاری باید انجام دهد و بخواند ، و برای اینکه آن را به یک تلویزیون واقعاً بی سیم تبدیل کند ، تمام کابل ها به پرونده وصل می شوند و نه به تلویزیون.

قیمت و تاریخ انتشار اعلام نشده است.

ال جی همچنین مدل های جدیدی از تلویزیون OLED C ، G و Z را در CES 2023 اعلام کرده است.

تلویزیون Roku

تصویر: Roku.

تلویزیون Roku ، یک سرویس SVOD بسیار فعلی در سراسر اقیانوس اطلس ، از بهار سال 2023 در حال تولید تلویزیون های متصل است.

شرکت پخش ویدئویی که قبلاً با شرکت هایی مانند Hisense و TCL برای ساختن تلویزیون های هوشمند با سیستم عامل Roku در ارتباط بود. تلویزیون های جدید این شرکت به دو دسته ، Roku Select و سری های بیشتر تقسیم می شوند و اندازه آنها از 24 تا 75 اینچ متفاوت خواهد بود.

همه تلویزیون ها شامل کنترل های از راه دور Roku Voice خواهند بود و سری های بیشتر کنترل صدا و سایر پیشنهادات را توسعه می دهند.

سامسونگ با فرمت کوچکتر 8k را میکرول زد

تصویر: سامسونگ.

سامسونگ همچنین اعلامیه های خوبی به CES داده است و تلویزیون های جدید میکرولیده شده از 50 ، 63 ، 76 ، 89 ، 101 و 140 اینچ را آشکار می کند ، اگرچه هنوز هیچ جزئیاتی در مورد قیمت ها در دسترس نیست.

تلویزیون های ریزگرد این شرکت احتمالاً سریعترین صفحه نمایش موجود در بازار هستند. سامسونگ خود را در زمان پاسخ 2 نانو ثانیه یا 2 میلیاردم ثانیه افتخار می کند.

روزنامه نگار Zdnet Cho Mu-Hyun گفت: “Microled از LED های میکرو ارتفاع برای بیان پیکسل های جداگانه استفاده می کند و از نور پس زمینه یا فیلتر رنگی استفاده نمی کند.”.

چه چیزی کنتراست بهتر و رنگ های بهتری نسبت به تلویزیون های سنتی بازار ایجاد می کند.

صفحه های میکرولیده شده متأسفانه مشهور هستند ، به طور کلی بیش از 100 اینچ ، بنابراین ممکن است برای کوچکترین قیمت های اعلام شده کاهش یابد.

تلویزیون ULED HISENSE

تصویر: Hisense.

Hisense همچنین فناوری جدیدی را برای محدوده تلویزیونی خود اعلام کرده است: Mini LED ها در مرکز ویژگی های جدید این شرکت هستند.

فناوری جدید در صفحه نمایش در تلویزیون هوشمند 85 اینچی ULED X آشکارتر است ، که یک کنترل نور 16 بیتی را برای تنظیم دقیق تر درجه بندی ، و همچنین روشنایی برش از 2500 NIT از طریق 5000 منطقه درجه بندی محلی ارائه می دهد.

مدل های دیگر Hisense مجهز به Mini LED مدل های U6L ، U7K و U8K هستند که دو نفر دوم به Wi-Fi 6 مجهز شده اند.

برخی از نکات دیگر برای یادآوری

شرکتی که در مورد موضوع تلویزیون بسیار سکوت کرده است سونی است. این شرکت با اعلام هیچ تلویزیون در طول سال 2023 ، بسیاری از افراد را شگفت زده کرد. در عوض ، او چند اعلامیه در مورد دوربین ها و بازی ها ، از جمله مفهوم Afeela EV انجام داد.

اگرچه بیشتر تلویزیون های جدید ارائه شده در بالا تاریخ انتشار یا اطلاعات مربوط به قیمت ها را ندارند ، اما روند نسبتاً واضح است. من فکر می کنم که می توانیم بدون خطر اشتباه بگوییم که تولید کنندگان بزرگ به طور فزاینده ای فناوری بی سیم را اتخاذ می کنند و در آینده نزدیک ، مسکن صفر اتصال از LG و تلویزیون به طور جداگانه فروخته می شود که این امر به جای خرید امکان ارتقاء را فراهم می کند یک تلویزیون جدید.

و باتری های قابل تعویض و قابل شارژ ، به ویژه آنهایی که به راحتی قابل تغییر هستند به عنوان آنهایی که از جابجایی ها هستند ، تطبیق پذیری “Take -Out” TV “را به یک مفهوم جالب تبدیل می کنند. به طور بالقوه ، شما می توانید سفر خود را برای سفر یا حتی کمپینگ انجام دهید.

اگر تلویزیون اولین تجهیزات خانوارهای فرانسوی باشد ، دیجیتال راه مصرف را وارونه کرده است.

تمام اخبار Zdnet را در مورد دنبال کنید اخبار گوگل.

توسط ماریا دیاز | پنجشنبه 12 ژانویه 2023