رنو: چه خبر خودکار در الماس (2023-2025)?, رنو لوگان

رنو لوگان

بین تازگی وت پیش بینی از مدل های آینده ، تقویم تولید کنندگان بعضی اوقات می تواند گیج کننده باشد. به همین دلیل خلوت بررسی تقویم مارک های اصلی اتومبیل هایی با آنچه در آن وجود دارد برای شما محصولات جدید در ماه های آینده.

رنو: چه نوآوری در محدوده الماس (2023-2025) ?

که در سال 2023 و بعد از آن به ما بازگشت ? در پایان سال 2022 با راه اندازی Megane E-Tech و استرالیا ، برند الماس در حال آماده سازی برای چاشنی دامنه خود از چندین جدید ، منتشر نشده یا استراحت است که ما در اینجا جزئیات آن را شرح می دهیم.

بین تازگی وت پیش بینی از مدل های آینده ، تقویم تولید کنندگان بعضی اوقات می تواند گیج کننده باشد. به همین دلیل خلوت بررسی تقویم مارک های اصلی اتومبیل هایی با آنچه در آن وجود دارد برای شما محصولات جدید در ماه های آینده.

2023 مسئول رنو خواهد بود

برند الماس ، رقیب شماره 1 پژو در بازار شش ضلعی, در سال 2022 بیکار نبود با راه اندازی دو مدل که ما در این ستون ها نتوانستیم جزئیات آن را پوشش دهیم.

اولین ، Megane e-Tech ، به یکی از موارد تبدیل شده است پیشه از رنو در بخش‘برقی. دوم ، جنوب ، جاه طلبی های سازنده را در زمین راه اندازی می کند SUV.

Renault Clio Restyled (2023)

از نظر استراحت ، 2023 شاهد ورود جدید خواهد بود Renault Clio Restyled. ماشین شهر قصد دارد او را عوض کند امضای نور در “C” در جلو به نفع لامپ های ال ای دی.

هنوز هم باید منتظر بمانید تا در مورد ویژگی های جدیدی که این Clio Revisited پنهان می کند ، بیشتر بدانید. علاوه بر تصویری از جلو, دامنه موتورهای باید بماند بدون تغییر.

SUV Renault Espace (2023)

قربانی کردن روندهای موجود در بازار ، رنو اسپیس, در گردش از آن زمان 1983, شخصیت او را عوض می کند مینی بوس تبدیل شدن به یک متقاطع SUV. این برند مدل جدید نسل ششم را اعلام می کند که اولین بازی خود را در بهار 2023 انجام می دهد.

در زمان توصیف این خطوط ، اولین اطلاعات در قطره توسط الماس تقطیر شد. ما می دانیم که این فضای جدید با این حال ، بر اساس بدن از پیشینیان خود ایستادگی خواهد کرد با الهام از جنوب, که او قبلاً به اشتراک خواهد گذاشت معماری CMF-CD.

>> برای پیدا کردن بیشتر از اینجا اینجا را کلیک کنید آینده رنو اسپیس 2023.

Renault Mégane R.حرف. نهایی (2023)

مانند خلوت در اینجا به شما گفت ، رنو نتوانست ببندد دو دهه تاریخ ورزش بدون آخرین Megane R.حرف برای کشف اینجا.

این نماینده نهایی در تاریخ رنو اسپرت, با تبدیل شدن به اتومبیل های آلپ در سال 2021 ، مبتنی بر Megane R است.حرف. غنائم و در تولید خواهد شد سری محدود به 1،976 نسخه (در چشمک چشم در سال 1976 ، سال ایجاد سرویس رقابت).

Renault Captur Restyled / Captur “Long” (2023-2024)

کمی بیشتر به موقع ، اینجا ما هستند آخرین اطلاعات در مورد استراحت آینده رنو کاپور. SUV شهری ، که در آن است نسل دوم از سال 2019 ، باید یک نتیجه گیری در نیمه دوم سال 2023 ، برای پرتاب تا سال 2024 ، و همچنین نسخه طولانی جایگزینی منظره.

تغییرات آرایشی عمدتاً روی صفحه جلویی متمرکز خواهد شد. این طرح از مفهوم Vision Scénic و استرالیا اخیر الهام گرفته خواهد شد. بنابراین او دریافت خواهد کرد چراغهای جلوی قلب, ورودی های هوای سپر مثلثی و یک مشبک جدید که الماس جدید را دریافت می کند.

برای پیدا کردن همه چیز اینجا را کلیک کنید آینده رنو کاپور

Q5@Audiofficual برای رقبای خود ارزش چیست؟ ? ��

پاسخ در خود جیب موجود در روزنامه های روزنامه است ! ��

اعتبار عکس: Arnaud Saunier / Emas Pic.توییتر.com/tqqifnkkny

– AutoJournalmag (autojournalmag) 23 ژانویه 2023

Renault Scenic E-Tech (2023-2024)

در مورد منظره آینده ، ما مجبور خواهیم شد تا پایان سال 2023 صبر کنید قدردانی از آنها خطوط قطعی, حتی اگر دیدگاه منظره مفهومی خود را به نزدیک بودن به طراحی ماشین سریال افتخار کند.

فراموش کردنفضای داخلی مفهومی برنامه ریزی شده و همچنین ممکن برای 2028 و همچنین زنجیره کشش هیدروژن آن (در بهترین حالت در سال 2030 …). منظره “واقعی” بر اساس سکوی E-Tech Megane با یک چرخ های چرخدار داشتن 2.83 متر در برابر 2.68 متر سدان.

او از دومی وام خواهد گرفت زنجیره کشش با انتخاب شما, دو دستگاه برقی 130 و 220 اسب بخار و دو بسته باتری 40 و 60 کیلووات ساعت. مگر اینکه رنو دامنه خود را با تنها باتری 60 کیلووات ساعت ساده کند.

درست است که منظره, 100 ٪ برقی, باید همزیستی با جدید استرالیا (حرارتی ترکیبی) و شبح های مختلف آن (7 مکان طولانی و کوپه). توجه داشته باشید که E-Tech منظره نباید با آن تماس بگیرد سه صندلی عقب مستقل مانند نسل اول سال 1996.

اما داخلی او بسیار سخاوتمندتر خواهد بود در ردیف دوم از Megane E-Tech. مانند سدان ، E-Tech منظره در تولید خواهد شد دوی, سایتی که در سال 1975 برای اسکان کمتر از یک سال بعد متولد شد ، … رنو 14.

سرانجام ، 2023 باید ورود یک استراحت را برای آرکانا, با معرفی a Alpine Spirit پایان به جای خط RS. درمان مشابه برای فنی.

>> همه ویژگی های جدید اتومبیل 2023 در اینجا موجود هستند

طبق یک مطالعه اخیر MIT ، اتومبیل های خودمختار آینده می توانند به منبع عظیمی از آلودگی تبدیل شوند. https: // t.CO/9ZO5OOXXMQ

– AutoJournalmag (autojournalmag) 24 ژانویه 2023

رنو R5 (2024)

مدتی است که آن را می شناسیم ، 2024 مترادف خواهد بود بازگشت به فیض برای افسانه R5 ، که ماشین مفهوم آب دهان از زمان مکاشفه در سال 2021.

انتظار می رود برایتابستان 2024, آینده رنو 5 باید این را دنبال کند طرح اول با برخی از موتورهای 125 و 150 اسب بخار همراه در دو باتری 45 و 52 کیلووات ساعت.

جایزه 4 رنو (2025)

این اتومبیل نمایش را در آینده رنو 4 در این مورد تماشا کنید نسخه جایزه و فقط قسمت های آن را به یاد داشته باشید بدنه رنگی خاکستری روشن. شما تصور خواهید کرد صلیب الکتریکی 100 ٪ بعدی از رنو.

این 4ever از 2025 کمی بالاتر از R5 (2024) با طول 4.16 متر ، در برابر کمتر از 4 متر در R5. این رسمی است: در محدوده آینده ، این دو رنو برقی جدید با آنها همزیستی خواهند کرد پسر عموی حرارتی ترکیبی کلیو وت کاپیتان.

بدیهی است ، رنو مسیری را به طور قطعی با رقیب فرانسوی خود انتخاب کرده است ستاره. اگر دومی ارائه دهد وسایل نقلیه حرارتی و 100 ٪ برقی رنو با ارائه آنها می خواهد با ارائه آنها با ارائه آنها ، با ارائه آنها به آنها با ارائه آنها ، با ارائه آنها به 100 ٪ برقی جذب کند 100 ٪ وسایل نقلیه مختلف از Clio یا Captur.

4 مین منطقی جهان را ادغام می کند SUV بخش B, در کنار Captur یا 2008 ، حتی کیا نیرو کمی سخاوتمندانه تر. جنبه عملکردی ممتاز بوده است – ما تا سال 2025 آن را کشف نخواهیم کرد … – و قسمت فنی آن خواهد بود یکسان با R5.

R5 و R4 مبتنی بر این سکو هستند CMF-B EV, به لطف نسخه های حرارتی Clio و Captur تبدیل شده است 50 ٪ قطعات و ساختار جدید, در پایه 100 ٪ برقی. ارزان تر از مطالعه یک سکوی اختصاصی مانند آن است فنی.

ما برای دو مدل R4 و R5 A بیرون می آییم 100 کیلو وات حرکتی (136 اسب بخار) و یک استقلال از 400 کیلومتر, بدون شک در یک چرخه شهری ، کمترین میزان برای برق.

این دو اتومبیل در تولید می شوند دوی و برخلاف مادربزرگش, این بار 4th در بالای R5 قرار خواهد گرفت و بنابراین ، گرانتر. اگر R5 حدود 23،000 یورو باشد ، می توانیم تصور کنیم که 4 مین ساکت خواهد بود 25000 یورو.

سدان قانونی و خانوادگی

رنو لوگان جدید

رنو لوگان جدید خود را به سبک اختراع می کند. مشبک جدید Chrome و اپتیک جدید جلو و عقب آن شخصیت جدید خود را تجسم می کند. مدرن ، ظریف و پویا ، شما را اغوا می کند.

طراحی داخلی

رنو لوگان - نمای داخلی اتومبیل در داشبورد

5 مکان سخاوتمندانه و یک حجم تنه XXL برای راحت کردن همه مسافران ، اتمام شسته و رفته ، ذخیره سازی مفید و هوشمندانه تر … فضای داخلی رنو لوگان جدید حتی هماهنگ تر است. از لحظه اول احساس خوبی دارد.

رنو لوگان - نمای نیمکت عقب داخلی

خصوصیات فنی

جدیدترین رنو لوگان

رنو لوگان - داشبورد ، بزرگنمایی در سیستم چندرسانه ای Nedia Nav Evolution

سیستم چندرسانه ای تکامل رسانه ای

ساده و بصری ، سیستم Media Nav Evolution*Multimedia ، باعث می شود به لطف صفحه لمسی 7 اینچ (18 سانتی متر) در ویژگی های مختلف آن حرکت کنید: ناوبری ، رادیو ، جک و سوکت های USB ، AudioStreaming و تلفن توسط Bluetooth®. سفارشات زیر فرمان و 4 بلندگو این تجهیزات را تکمیل می کنند.

* بسته به نسخه.

رنو لوگان - بزرگنمایی روی صفحه دوربین عقب

در پارکینگ عقب و دوربین نمای عقب کمک کنید

مانور با ذهن آرام ! کمک در پارکینگ عقب* از رنو لوگان جدید شما را از نزدیکی یک مانع احتمالی توسط صدای بوق های صدا هشدار می دهد. برای راحتی و ایمنی بیشتر ، می توانید یک دوربین نمای عقب را جفت کنید.*

* بسته به نسخه.

رنو لوگان جدید