بهترین اسکوتر برقی سپتامبر 2023: چه مدلی را خریداری کنید?, بهترین اسکوتر برقی در کمتر از 400 € �� format format formar_date f y

بهترین اسکوتر برقی در کمتر از 400 € – 4 برتر ما

Contents

ابتدا موتور 300W آن سرعت 25 کیلومتر در ساعت را برای طیف وسیعی از 30 کیلومتر ارائه می دهد که برای پیاده روی در شهر مناسب است. سپس ، راحتی جاده آن به لطف چرخ های کامل و غیر قابل تخریب و همچنین سیستم تعلیق جلوی و عقب آن بسیار دلپذیر است. وزن آن تنها 13 کیلوگرم آن را به یک اسکوتر برقی سبک و حمل و نقل آسان تبدیل می کند (حمل و نقل عمومی ، راه پله و غیره).

بهترین اسکوتر برقی: کدام مدل را در سال 2023 خریداری کنید ?

کدام اسکوتر برقی را در سال 2023 انتخاب کنید ? در این راهنمای خرید ، بهترین مدل های لحظه را کشف خواهید کرد: بالا ، بالا ، بالا ، بهترین ارزش برای پول ، اما همچنین ارزان ترین مدل ها برای بودجه های سخت.

 • انتخاب ما از بهترین اسکوتر های برقی
 • بهترین اسکوتر برقی توسط عزیز
 • اسکوتر برقی: بهترین ارزش برای پول
 • بهترین اسکوتر برقی بالا
 • بهترین اسکوتر برقی فوق العاده بالا
 • �� چرا یک اسکوتر برقی خریداری می کنید ?
 • ��omment برای انتخاب یک اسکوتر برقی ?
 • �� چه مقرراتی در مورد اسکوتر برقی در فرانسه ?
 • نظرات

انتخاب ما از بهترین اسکوتر های برقی

اسکوتر برقی شیائومی MI ضروری است

اسکوتر برقی شیائومی MI 4

Segway Ninebot Kickscooter Max G2 (70 کیلومتر)

اسکوترهای برقی همچنان در حالی که بازار خیلی سریع تکامل می یابد ، در شهر زمین به دست می آورند. تولید کنندگان مدلهای به طور فزاینده ای را ارائه می دهند که باعث بهبود ایمنی ، راحتی رانندگی و همچنین استقلال می شوند. قیمت ها نیز از روند پیروی می کنند. ما شاهد اسکوتر بیشتر و بیشتر هستیم که علامت 1000 یورو را لمس می کنند و آنها برای بیشترین کاربران در نظر گرفته شده اند.

اگر چنین بودجه ای ندارید ، می توانید اسکوتر برقی مناسب را با کمتر از 400 یورو یا حتی 300 یورو پیدا کنید. در انتخاب ما ، شما مدل هایی از همه محدوده ها را پیدا می کنید.

بهترین اسکوتر برقی توسط عزیز

Segway Ninebot E2 Plus

Segway Ninebot E2 Plus

Ninebot E2 Plus در اوت 2023 با قیمت توصیه شده 299 یورو راه اندازی شد ، مدل ورودی از کاتالوگ Segway است. اگر به دنبال یک اسکوتر برقی زیر 300 یورو هستید ، این یکی از بهترین گزینه های لحظه ای است. اجراهای وی نزدیک به Mi Scooter 4 Lite of Xiaomi با قیمت 100 یورو پایین تر است. او ارائه می دهد استقلال استاندارد 25 کیلومتر و دارای یک موتور 300W که آن را به سمت 25 کیلومتر در ساعت.

کمی کمتر از 8 ساعت طول می کشد تا به طور کامل باتری 220 WH خود را بارگیری کنید. اسکوتر قادر به روبرو شدن است شیب 15 ٪. این یک مدل به راحتی تاشو است که وزن آن است 14.4 کیلوگرم. ابعاد آن 107 44 44.5 114 سانتی متر (L x W x H) است. هنگام تاشو ، ارتفاع از 114 سانتی متر به 50.4 سانتی متر می رود. او قادر به تحمل است حداکثر بار 90 کیلوگرم.

این اسکوتر برقی دارای نکات برجسته در جلو و عقب, اما هیچ شاخصی ندارد. دو ترمز آن: الکترونیک در جلو و با طبل های مکانیکی در عقب توسط یک اهرم واحد کنترل می شود.

اسکوتر برقی شیائومی 4 lite

اسکوتر برقی شیائومی 4 lite

نسخه سبک شده از اسکوتر برقی شیائومی 4 ، این مدل در سال 2023 راه اندازی شده است و تعادل خوبی را با قیمت 399 یورو ارائه می دهد. با خود موتور 300W, به راحتی به 25 کیلومتر در ساعت و قادر به صعود است شیب 14 ٪ با یک قدرت تاج که در صورت لزوم تا 600 وات می رود. باتری او از 187 WH دارد حداکثر استقلال 20 کیلومتر. بنابراین لازم است که اگر سفر دور شما از 15 کیلومتر به عقب برسد ، مراقب باشید ، مگر اینکه امکان بارگیری آن را بین دو دور داشته باشید. توجه داشته باشید که برای بار کامل حدود 4 و نیم ساعت طول می کشد.

اسکوتر برقی Xiaomi 4 Lite دارای ترمز E-ABS در قسمت جلو + درام در قسمت عقب است. نسخه فرانسوی برخلاف نسخه فروخته شده در ایتالیا هیچ شاخصی ندارد. در وسط دسته ها ، یک صفحه کنترل اساسی وجود دارد ، اما همه اطلاعات مفید را نشان می دهد. ابعاد اسکوتر 111 x 44 x 114.5 سانتی متر (L x W x H) است. پس از تاشو ، ارتفاع از 114.5 به 49.5 سانتی متر می رود.

جایگزین: اسکوتر برقی شیائومی ضروری است

اسکوتر برقی شیائومی MI ضروری است

برای 100 یورو کمتر از Mi Electric Scooter 4 Lite ، نسخه اساسی آن در اینجا تست ما در صورت داشتن بودجه کمتر از 300 یورو ، مدل خوبی است. برای سفرهای کوتاه با حداکثر استقلال 20 کیلومتر ایده آل است. یک موتور 250W وجود دارد که آن را با حداکثر سرعت 20 کیلومتر در ساعت سوق می دهد. این اسکوتر در 3 ثانیه برابر است و فقط 12 کیلوگرم وزن دارد, که آن را به یک مدل سبک و یکی از قابل حمل ترین تبدیل می کند.

urbanglide 8 به علاوه اسکوتر برقی

این اسکوتر برقی Urbanglide فرانسوی سبک ، حمل و نقل آسان و به راحتی مفید است. فروخته شده برای کمتر از 300 یورو, فقط 12 کیلوگرم وزن دارد و توسط a موتور 350W قادر به رسیدن به حدود 25 کیلومتر در 3 ثانیه ، یک شتاب بسیار مناسب است ، اما این اسکوتر به گونه ای طراحی شده است که با دامنه های کمتر از 10 ٪ روبرو شود.

باتری 6000 میلی آمپر ساعت آن دامنه تا 20 کیلومتر در شرایط بهینه وزن ، سرعت و شیب. چه چیزی در سفرهای 10 تا 15 کیلومتر احساس اطمینان می کند. توجه داشته باشید که بارگیری باتری 0 تا 100 ٪ تقریباً 4.5 ساعت طول می کشد. حداکثر وزن پشتیبانی شده توسط اسکوتر 100 کیلوگرم است.

همچنین لاستیک های 8 اینچی ، یک فانوس دریایی LED در جلو و آتش سوزی در عقب وجود دارد که در داخل گلدان و همچنین یک صفحه کنترل در دسته ها برای دسترسی به اطلاعات ضروری یکپارچه شده است.

اسکوتر برقی: بهترین ارزش برای پول

اسکوتر برقی شیائومی MI 4

اسکوتر برقی شیائومی 4

MI Electric Scooter 4 متعادل ترین اسکوتر برقی در شیائومی برای کسانی است که می خواهند یک مدل همه کاره و قدرتمند و با استقلال خوب. از کیفیت ساخت و ساز خوبی برخوردار است و با یک لباس پایدار و یک سینی بزرگ ، راحتی رانندگی خوبی را ارائه می دهد.

اسکوتر برقی شیائومی 4 دارای یک موتور قدرتمند از قدرت است 300W تا 600W وقتی نوبت به صعود می رسد دامنه ها (حداکثر 16 ٪). سرعت آن برای a 25 کیلومتر در ساعت است حداکثر استقلال 35 کیلومتر. این 15 کیلومتر بیشتر از نسخه 4 Lite است و تفاوت بزرگی ایجاد می کند. این مدل دارای ترمز زیبا با سیستم EABS در جلو و ترمز دیسک دوتایی در عقب است.

برای بقیه ، اسکوتر برقی Xiaomi Mi ضد آب (صدور گواهینامه IP55) است و دارای دو چرخ بزرگ 10 اینچی بدون محفظه هوا است و وزن دارد 15 کیلوگرم. بار آن است 110 کیلوگرم.

Segway Ninebot Kickscooter F2

Ninebot KickScooter F2

Ninebot KickScooter F2 Plus

این مدل Segway جایگزین مناسبی برای اسکوتر برقی شیائومی 4 است. حتی کمی کارآمدتر است زیرا دارای موتور 400 وات با قدرت تاج 800W است که به آن اجازه می دهد به راحتی به 25 کیلومتر در ساعت برسد و صعود کند دامنه 18 ٪.

Ninebot Kickscooter F2 باتری 367 ​​WH (10،200 میلی آمپر ساعت) برای 40 کیلومتر استقلال با رانندگی با سرعت متوسط ​​16 کیلومتر در ثانیه برای یک شخص 75 کیلوگرم. بارگیری کامل آن حدود 6 ساعت و 30 دقیقه طول می کشد.

از نظر ایمنی ، این اسکوتر برقی به یک سیستم ترمز دوتایی با ترمز دیسک جلو و الکترونیکی در عقب مجهز شده است. همچنین دارای یک سیستم کنترل کشش ضد لغزش و شاخص ها در انتهای دسته های بزرگ آن است. با تشکر از سازگاری آن با عملکرد Apple Loce, در صورت پرواز می توانید آن را پیدا کنید. چرخ های بزرگ 10 اینچی مجهز به لاستیک های بدون محفظه هوا با لایه ای از ژله یکپارچه هستند تا خطر سوراخ شدن را محدود کنند.

سرانجام ، این اسکوتر مقاوم در برابر آب است, وزن 17.2 کیلوگرم و حداکثر بار 120 کیلوگرم را پشتیبانی می کند. توجه داشته باشید که نسخه طراحی بیشتری وجود دارد ، اما دارای طیف وسیعی از 55 کیلومتر است و قادر به صعود از دامنه های 20 ٪ است. Kickscooter F2 با قیمت 549 یورو راه اندازی شد. 50 یورو بیشتر ، یا 599 یورو برای نسخه به علاوه.

بهترین اسکوتر برقی بالا

Segway Ninebot Kickscooter F2 Pro

Segway Ninebot Kickscooter F2 Pro

این اسکوتر برقی Segway در نیمه راه بین میانه و بالای محدوده قرار دارد. او استقلال 55 کیلومتر است و دارای یک موتور قدرتمند (900W تاج) است که قادر به روبرو شدن است 22 ٪ دامنه. همچنین وجود دارد تعلیق بهاری در جلو برای یک رانندگی ملایم ، که نشان دهنده یک دارایی قابل توجه برای این مدل است که با 650 یورو راه اندازی شده است.

همچنین دارای یک سیستم کنترل کشش ضد لغزش ، شاخص های جلو و عقب ، یک سیستم ترمز مضاعف با ترمز دیسک جلو و الکترونیکی در عقب و همچنین یک هشدار الکترونیکی ضد سرقت است. با تشکر از سازگاری آن با عملکرد مکان اپل, در صورت پرواز می توانید آن را روی کارت پیدا کنید. سرانجام ، دارای دو چرخ بزرگ 10 اینچی با لاستیک بدون محفظه هوا با لایه ای از ژله ضد حفاظت است.

برای بار کامل باتری شما حدود 8 ساعت طول می کشد. سرانجام ، Ninebot Kickscooter F2 Pro مقاوم در برابر آب است ، وزن دارد 18.5 کیلوگرم و حداکثر بار 120 کیلوگرم را پشتیبانی می کند.

Xiaomi Mi Electric Scooter 4 Pro

Xiaomi Electric Scooter 4 Pro با بهترین قیمت

اسکوتر برقی Xiaomi Mi 4 Pro که ما آزمایش کردیم ، پیشرفته ترین مدل در کاتالوگ شیائومی قبل از ورود نسخه 4 Ultra بود. این اسکوتر برقی قدرت خوبی ، راحتی رانندگی خوب و باتری 446 WH را ارائه می دهد که به آن اجازه می دهد در یک بار تا 55 کیلومتر بچرخید. از طرف دیگر ، برای شارژ مجدد آن حدود 8 ساعت طول می کشد. موتور 350W آن با قدرت اوج 700W می تواند به دامنه های 20 ٪ حمله کند.

این اسکوتر دارای چرخ های با فرمت 10 اینچی است که از راحتی بهتر استفاده و مانور خوب اطمینان می دهد. لاستیک های Durgel آن بدون محفظه هوا هستند و توسط لایه ای از ژله محافظت می شوند که خطر سوراخ شدن را محدود می کند. ترمز توسط یک کولیس دو لایه در عقب تضمین می شود. این سیستم با یک سیستم ترمز ضد انفجاری احیا کننده E-ABS در جلو همراه است.

علاوه بر این ، این اسکوتر به استاندارد IPX4 احترام می گذارد و این بدان معنی است که در برابر باران و گودال مقاومت می کند. اسکوتر برقی شیائومی 4 Pro 17 کیلوگرم وزن دارد و حداکثر بار 120 کیلوگرم را پشتیبانی می کند.

بهترین اسکوتر برقی فوق العاده بالا

Xiaomi Mi Electric Scooter 4 Ultra

Xiaomi Mi Electric Scooter 4 Ultra

شیائومی با Mi Electric Scooter 4 Ultra ، از یک درجه بالا می رود و هدف بالاترین بخش اسکوتر برقی را دارد. با قیمت اولیه 999 یورو ، نسخه فوق العاده برای بیشترین کاربران ساخته شده است. کسانی که می توانند چشم خود را به قیمت ببندند تا زمانی که اسکوتر انتظارات خود را برآورده کند ، و به ویژه از نظر راحتی ، مانور و مهمتر از همه استقلال.

Mi Electric Scooter Ultra تمام جعبه ها را در این سه نقطه بررسی می کند. باتری 561.5 WH آن دارای یک باتری است استقلال 70 کیلومتری و کاملاً در 6.5 ساعت بار می شود. دستگاه توسط یک موتور که حداکثر توان آن را ایجاد می کند حرکت می کند 940W. چه دامنه های 25 ٪ صعود و خیلی سریع تا 25 کیلومتر در ساعت شتاب می یابد. دارایی دیگر این اسکوتر این است که دارای یک سیستم تعلیق مضاعف (جلو و عقب) برای استهلاک لرزش ها است. بنابراین تجربه رانندگی بهتری ارائه می دهد.

ترمزهای آن برای توقف های فرانک بسیار کارآمد است ، اما به آرامی. Scooter Mi Electric 4 Ultra ضد آب است (صدور گواهینامه IP55) و دارای دو چرخ بزرگ 10 اینچی بدون محفظه هوا و ضد ریختن است. سرانجام ، با وزن تقریبا 25 کیلوگرم ، این تروتیننت سنگین است.

Segway Ninebot Kickscooter Max G2

Segway Ninebot Kickscooter Max G2

اگر Ninebot KickScooter F2 Pro با وجود استدلال های خوب آن ، شما را گرسنه می کند ، Kickscooter Max G2 یک اسکوتر برقی حتی پیشرفته تر است. هر دو دارای یک موتور 900W (کرست) یکسان هستند که می توانند از 22 ٪ از دامنه ها صعود کنند ، اما حداکثر G2 با این حال بهتر ارائه می دهد استقلال از آنجا که می تواند تا 70 کیلومتر حرکت کند. همچنین دارای یک سیستم تعلیق در جلو و عقب دوتایی برای رانندگی حتی دلپذیر تر است. سیستم تعلیق جلو هیدرولیک است و قسمت عقب آن از یک چشمه مضاعف استفاده می کند.

برای بقیه ، ما تمام گزینه های راحتی و ایمنی Segway را می یابیم ، یعنی: یک سیستم کنترل کشش ضد لغزش ، شاخص ها ، یک سیستم ترمز دوتایی با ترمز الکترونیکی در جلو و طبل در عقب. او هم هست سازگار با عملکرد دستگاه های اپل را پیدا کنید, که به شما امکان می دهد در صورت سرقت آن را پیدا کنید.

دو چرخ بزرگ 10 اینچی آن با لاستیک های بدون لوله در برابر سوراخ ها مقاوم هستند. برای بارگیری این اسکوتر حدود 6 ساعت طول می کشد. Kickscooter Ninebot Max G2 مقاوم در برابر آب است و تقریباً 25 کیلوگرم وزن دارد. او قادر است حداکثر بار 120 کیلوگرم را پشتیبانی کند.

مینیموتورهای ویژه Dualtron Mini

Mini Motors Dualtron Mini ویژه

شما به دنبال قدرت هستید ? مینیموتورهای ویژه Dualtron Mini بدون شک بهترین اسکوتر برقی از نظر قدرت با موتور بیش از 1000 W است. حداکثر سرعت آن 45 کیلومتر در ساعت برای رعایت قانون با 25 کیلومتر در ساعت پلیده شده است ، اما می توانید آن را برای استفاده از آهنگ خصوصی باز کنید. اسکوتر همچنین یک راحت 40 کیلومتر با تشکر از باتری 52 ولت و 13AH LI-Ion.

هنوز بیش از 7 ساعت طول می کشد تا 100 ٪ آن را بارگیری کنید. دستگاه قوی است و وزن آن تقریباً 22 کیلوگرم است, که علی رغم اندازه قوی او قابل تحسین است. وزن راننده پشتیبانی شده حداکثر 120 کیلوگرم است.

این اسکوتر قادر به صعود از دامنه های 20 درجه (37 ٪) است. مجهز به سیستم تعلیق جلو و عقب دوتایی. در وسط دسته ها ، یک صفحه نمایش چند منظوره وجود دارد که داشبورد را با اطلاعات مختلف نمایش می دهد: سطح شارژ باتری ، سوئیچینگ چراغ عقب ، سرعت ، حالت رانندگی و غیره. قیمت مینوتور مینی دوتایی دوتایی حدود 1000 یورو است. یک اسکوتر برقی بالا بنابراین.

�� چرا یک اسکوتر برقی خریداری می کنید ?

اسکوتر برقی به وسیله تحرک بسیاری از مردم فرانسوی می شود و به این دلیل است که استدلال های زیادی دارد که به نفع آن است. اول از همه ، انجام سفرهای کوتاه از فاصله کوتاه اقتصادی تر است. بنابراین عملی برای رسیدن به محل کار و انجام خرید خود عملی است.

هزینه شارژ کامل فقط چند سنت برق هزینه دارد و قیمت آن فقط حدود 6 ماه گذر ناوگو یا حتی یک سال برای گرانترین اسکوتر نشان می دهد. آنها همچنین از یک استدلال زیست محیطی لذت می برند و CO2 کمتری نسبت به وسایل حمل و نقل معمولی ساطع می کنند.

همچنین هیچ معادل وجود ندارد تا در سفرهای روزانه خود احساس آزادی کامل را به شما جلب کند ، به خصوص که جدیدترین مدل ها سبک تر و حمل و نقل آسان هستند در حالی که می توانند در یک بار واحد خیلی بیشتر پیش بروند.

��omment برای انتخاب یک اسکوتر برقی ?

علاوه بر قیمت ، چندین جنبه دیگر نیز وجود دارد که باید انتخاب شما را شرط بندی کند. به عنوان مثال ، وزن این اسکوتر ها می توانند تأثیر زیادی بر قابلیت حمل آنها داشته باشند – آنها معمولاً 12 تا 25 کیلوگرم وزن دارند. اگر در یک ساختمان زندگی می کنید و آسانسور ندارید ، تا حد زیادی یک مدل سبک تر را ترجیح می دهید. همچنین نوع تایر ، کامل یا بادی وجود دارد: اولی راحت تر است و باعث می شود استقلال از دست بدهید ، اما از سوراخ شدن جلوگیری می کند.

سرانجام ، لازم است که حضور گلدان ها ، یک فرمان قابل تنظیم در ارتفاع کافی و زمان شارژ (به طور کلی بین 4 تا 8 ساعت) بررسی شود. به عنوان یک قاعده کلی ، بهتر است در مورد استفاده اصلی آن فکر کنید: برای تکمیل سفرهای خود در حمل و نقل عمومی ، معیار سبکی بر راحتی می گیرد ، در حالی که برای سفرهای طولانی بدون شک شما برای انتخاب اسکوتر بیشتر مرسوم تر خواهید بود قدرتمند و راحت.

�� چه مقرراتی در مورد اسکوتر برقی در فرانسه ?

مبهم قانونی که در اطراف اسکوتر برقی حاکم بود در اکتبر 2019 با اصلاح کد بزرگراه که اکنون استفاده از آنها را قاب می کند ، برداشته شد. حداکثر سرعت مجاز 25 کیلومتر در ساعت است. اسکوتر ها مجاز به گردش در مسیرهای چرخه هستند.

هنگامی که آنها غایب هستند ، کاربر می تواند در جاده هایی که حداکثر سرعت مجاز آن 50 کیلومتر در ساعت در عمارت و حداکثر 80 کیلومتر در ساعت است به استثنای تجمع (در مجوز تالار شهر) یا در مناطق عابر پیاده در سرعت محدود به 6 گردش کند. کیلومتر در ساعت.

در مورد قوانین پارکینگ ، پیاده روها مجاز هستند به شرطی که در عابران پیاده دخالت نکنند. شهردار ممکن است تصمیم بگیرد که آن را ممنوع کند ، همانطور که در پاریس وجود دارد. این تخلف با 49 یورو که به آنها اضافه می شود اصلاح می شود. یک اسکوتر نمی تواند بیش از یک نفر را حمل کند و کاربر باید حداقل 12 سال سن داشته باشد.

در صورت ترافیک در شب یا عدم دید کافی در طول روز باید تجهیزات بازتابی داشته باشد. سرانجام ، از اول ژوئیه 2020 ، تمام اسکوتر ها باید مجهز به سیستم ترمز ، هشدار صوتی ، چراغ (جلو و عقب) و یک دستگاه بازتابنده (جلو) باشند. بیمه مسئولیت مدنی اجباری است و برای پوشش خسارت وارده به دیگران استفاده می شود.

در همان موضوع

 • اشتراک اشتراک ->
 • توییتر
 • اشتراک گذاری
 • ارسال به یک دوست

بهترین اسکوتر برقی در کمتر از 400 € – 4 برتر ما

اسکوترهای برقی دارند با توجه به قیمت آنها به مدت 3 سال به شدت افزایش یافته است. دیدن مدل های فراتر از آن غیر معمول نیست 1000 یورو. به همین دلیل ما می خواستیم رتبه بندی بهترین اسکوتر برقی را کمتر از 400 یورو به شما ارائه دهیم.

امروز است اسلاید Wegoboard که بهترین ارزش را برای پول در بازار ارائه می دهد. شما حتی ممکن است یک کاهش اضافی 5 ٪ به لطف کد تبلیغاتی TROTT !

اسلاید Wegoboard

نسبت بهترین کیفیت/قیمت اسکوتر برقی ارزان قیمت

بهترین قیمت را ببینید
به لطف کد Trott از 5 ٪ کاهش بهره مند شوید

رتبه بندی ما از بهترین مدل های ارزان قیمت

ما رتبه بندی بهترین اسکوتر برقی ارزان را که آزمایش کرده ایم ساخته ایم تا نظر ممکن را به شما عادلانه ترین و عینی ارائه دهیم. شما از طریق این طبقه بندی وسایل نقلیه کارآمد ، راحت و ارزان قیمت با قابلیت اطمینان بسیار مناسب کشف خواهید کرد که کاملاً مقررات مربوط به اسکوتر برقی را برآورده می کند.

اسکوتر برقی با نسبت بهترین کیفیت/قیمت بهترین کیفیت

اسلاید Wegoboard

نسبت بهترین کیفیت/قیمت اسکوتر برقی ارزان قیمت

بهترین قیمت را ببینید

اسکوتر برقی Wegoboard Slide یک گوهر کوچک از فناوری با بهترین کیفیت/قیمت آن لحظه برای یک مدل با این قیمت است. به عنوان اثبات ، در مقایسه ما نیز وجود دارد بهترین اسکوتر برقی از این سال.

مجهز به موتور 350W ، این اسلاید حداکثر سرعت 25 کیلومتر در ساعت را ارائه می دهد و به شما امکان می دهد با سرعت کامل با مانور نفس گیر شهر را با سرعت کامل طی کنید. نیازی به نگاه کردن به سطح باتری آن در هر کیلومتر نیست زیرا اسلاید به شما امکان می دهد 30 کیلومتر با یک شارژ مجدد سفر کنید و حتی اگر متأسفانه کل استقلال را خسته کرده اید ، اسلاید فقط در 3 ساعت کاملاً شارژ می شود.

از طرف راحتی ، برند فرانسوی می خواست با ارائه یک مدل فوق العاده راحت به لطف تعلیق ، لاستیک های کامل و دسته های قابل تنظیم با ارتفاع ، برای سازگاری با اندازه هر شخص ، ایستادگی کند. همچنین اجازه ندهید سیستم ترمز آن متشکل از ترمز دیسک عقب و همچنین یک ترمز جلوی الکترومغناطیسی که قادر به بازیابی انرژی ترمز برای شارژ جزئی باتری است.

به طور خلاصه ، اسلاید متناسب با هر شخصی است که مایل به اسکوتر برقی سریع و آسان برای نرخ مقرون به صرفه است. از استفاده از کد TROTT دریغ نکنید که به شما امکان می دهد 5 ٪ کاهش در خرید خود را بدست آورید.

خصوصیات فنی اسلاید Wegoboard
حداکثر سرعت، بیشینه سرعت 25 کیلومتر در ساعت
خودمانی 30 کیلومتر
باتری لیتیوم یون ، 7.5 آه ، 36 ولت
نیروی موتور 350 وات
زمان بارگیری 3 تا 4 A.M
وزن 14 کیلوگرم
چرخ ها 8.5 اینچ
حداکثر بار 100 کیلوگرم
تاشو آره
رنگ سیاه
ضمانت 2 سال
از کجا می توان آن را دریافت کرد به تبلیغات مراجعه کنید (-5 ٪ با کد TROTT)

اسلاید را از کجا پیدا کنید ?

اسکوتر برقی اسلاید در وب سایت رسمی Wegoboard در حال تبلیغ است. به لطف کد تبلیغی Trott از کاهش 5 ٪ اضافی بهره مند شوید !

اسکوتر برقی با کمتر از 400 یورو ارزان ترین

Ninebot Segway E22E

ارزانترین اسکوتر برقی

بهترین قیمت را ببینید

اگر Ninebot Segway E22E در این رده بندی ظاهر شود ، عمدتاً به لطف نرخ بی نظیر آن است. در واقع ، این اسکوتر برقی با قیمت کمتر از 300 یورو با عملکرد جالب ارائه می شود.

موتور قدرت 300W آن حداکثر سرعت 20 کیلومتر در ساعت را برای طیف وسیعی از 22 کیلومتر ارائه می دهد. مسلماً ، عملکرد آن در مقایسه با سایر مدل ها نسبتاً کم است اما برای همه سفرهای کوچک روزمره یا به سادگی برای رفتن به محل کار بیش از حد کافی است.

اسکوتر برقی سبک ، Ninebot Segway E22E به لطف وزن آن تنها 13.5 کیلوگرم و همچنین امکان تاشو آن در چند ثانیه برای ذخیره کردن آن در هر مکانی آسان است. چرخ ها و تعلیق های کامل آن راحتی رضایت بخش را به شرط استفاده از آن در جاده ای در شرایط مناسب ارائه می دهند.

اگر به دنبال یک اسکوتر برقی واقعاً ارزان برای سفرهای جاده ای کوچک هستید ، E22E انتخاب بسیار خوبی خواهد بود. لطفاً توجه داشته باشید ، این مدل برای افرادی که اندازه زیادی دارند مناسب نیست ، از تولید کننده حمایت می کند که از 100 کیلوگرم بار تجاوز نکند.

خصوصیات فنی Ninebot Segway E22E
حداکثر سرعت، بیشینه سرعت 20 کیلومتر در ساعت
خودمانی 22 کیلومتر
باتری لیتیوم یون 5.1AH ، 36 ولت
نیروی موتور 300 وات
زمان بارگیری 4 ساعت
وزن 13.5 کیلوگرم
چرخ ها 8.5 اینچ
حداکثر بار 100 کیلوگرم
تاشو آره
رنگ خاکستری
ضمانت 2 سال
از کجا می توان آن را دریافت کرد وابسته به آمازون

از کجا می توان Ninebot Segway E22E را پیدا کرد ?

اسکوتر برقی E22E در وب سایت رسمی آمازون موجود است.

بهترین قیمت را ببینید

اسکوتر برقی با کمتر از 400 یورو محبوب است

اسکوتر برقی شیائومی 3 lite

اسکوتر برقی محبوب

بهترین قیمت را ببینید

ملاقات با اسکوتر برقی شیائومی 3 lite هنگام قدم زدن در شهر بسیار معمول است. در واقع ، مطابق با پاریسی, این مدل یکی از بهترین اسکوتر های برقی در فرانسه است. اما چرا شیائومی اینقدر جذب می کند ?

ابتدا موتور 300W آن سرعت 25 کیلومتر در ساعت را برای طیف وسیعی از 30 کیلومتر ارائه می دهد که برای پیاده روی در شهر مناسب است. سپس ، راحتی جاده آن به لطف چرخ های کامل و غیر قابل تخریب و همچنین سیستم تعلیق جلوی و عقب آن بسیار دلپذیر است. وزن آن تنها 13 کیلوگرم آن را به یک اسکوتر برقی سبک و حمل و نقل آسان تبدیل می کند (حمل و نقل عمومی ، راه پله و غیره).

سطح ایمنی ، 3 Lite مجهز به یک سیستم ترمز مضاعف ، یک فانوس دریایی جلو برای داشتن دید خوب در شب و همچنین یک دستگاه بازتابنده است که به شما امکان می دهد در نگاه سایر کاربران جاده قابل مشاهده باشید. برای الگوهای بزرگ مانند E22E مراقب باشید ، حداکثر بار توصیه شده به 100 کیلوگرم محدود می شود.

خصوصیات فنی اسکوتر برقی شیائومی 3 lite
حداکثر سرعت، بیشینه سرعت 25 کیلومتر در ساعت
خودمانی 30 کیلومتر
باتری لیتیوم یون 7.6ah ، 36 ولت
نیروی موتور 300 وات
زمان بارگیری 5 ساعت
وزن 13.2 کیلوگرم
چرخ ها 8.5 اینچ
حداکثر بار 100 کیلوگرم
تاشو آره
رنگ سیاه
ضمانت 2 سال
از کجا می توان آن را دریافت کرد وابسته به آمازون

از کجا می توان اسکوتر برقی شیائومی 3 lite را پیدا کرد ?

اسکوتر 3 Lite Electric در وب سایت رسمی آمازون در دسترس است.

بهترین قیمت را ببینید

اسکوتر برقی با کمتر از 400 یورو جامد

isinwheel s9 pro

اسکوتر برقی ارزان و جامد

بهترین قیمت را ببینید

Isinwheel S9 Pro برخلاف دو مدل آخر ارائه شده ، یک اسکوتر برقی نسبتاً جامد است. تولید کننده توصیه می کند که بیش از 120 کیلوگرم بار که اثبات استحکام آن را نشان نمی دهد.

اسکوتر برقی آلومینیوم ، Isinwheel S9 Pro دارای موتور 350W است که سرعت آن 25 کیلومتر در ساعت را ارائه می دهد. استقلال 30 کیلومتری آن ، هر شخصی را که مایل به سفرهای طولانی بدون نیاز به شارژ مجدد آن است ، لذت می برد. اسکوتر برقی عملی ، وزن آن تنها 13.5 کیلوگرم اجازه می دهد تا به راحتی حمل شود ، چه در پله ها و چه در حمل و نقل عمومی.

با این حال ، بسیار راحت ، لازم است که در جاده های خوب و مناسب با خطر ابتلا به بسیاری از لول ها رانندگی کنید.

S9 Pro کاملاً مناسب مردم خواهد بود که به دنبال یک اسکوتر برقی ارزان و جامد حتی اگر اسلاید Wegoboard بدون شک خرید بهتری با قیمت کمی بالاتر است.

خصوصیات فنی isinwheel s9 pro
حداکثر سرعت، بیشینه سرعت 25 کیلومتر در ساعت
خودمانی 30 کیلومتر
باتری لیتیوم یون 7.5AH ، 36 ولت
نیروی موتور 350 وات
زمان بارگیری 3 تا 5 A.M
وزن 13.5 کیلوگرم
چرخ ها 8.5 اینچ
حداکثر بار 120 کیلوگرم
تاشو آره
رنگ سیاه
ضمانت 1 سال
از کجا می توان آن را دریافت کرد وابسته به آمازون

از کجا می توان Isinwheel S9 Pro را پیدا کرد ?

اسکوتر الکتریکی Isinwheel S9 Pro در وب سایت رسمی آمازون موجود است.

بهترین قیمت را ببینید

نحوه انتخاب یک اسکوتر برقی ارزان

شما به دنبال تهیه یک اسکوتر برقی بدون شکستن بانک هستید ? ایده خیلی خوبی است ! اسکوتر برقی یک راه عالی برای حرکت سریع و به راحتی در شهر است ، و همچنین رانندگی آنها بسیار خنده دار است.

حال سوال این است: چگونه یک اسکوتر برقی ارزان پیدا کنیم ? در اینجا چند نکته برای کمک به شما در تلاش خود آورده شده است:

1 – بودجه خود را تعریف کنید: قبل از اینکه به جستجوی اسکوتر برقی بپردازید ، تعیین چگونگی هزینه کردن مهم است. این به شما امکان می دهد تا روی مدلهایی که وارد بودجه شما می شوند تمرکز کنید و از وسوسه های گران قیمت خودداری کنید. ما مقایسه ای از مدل های کمتر از 500 یورو یا مقایسه ای ازدستگاه های کمتر از 300 یورو.

2 – مقایسه قیمت ها: برای یافتن بهترین معامله ، مقایسه قیمت بین مدلهای مختلف اسکوتر برقی مهم است. به راحتی می توانید وب سایت هایی را پیدا کنید که قیمت های اسکوتر برقی را مقایسه می کنند یا در Google جستجو می کنند. ما فقط تعداد خوبی از آنها ساخته ایم مقایسه اسکوتر برقی برای کمک به شما در یافتن اسکوتر سازگار با نیازهای خود.

3 – به دنبال تبلیغات و فروش باشید: تبلیغات و فروش راهی عالی برای یافتن اسکوتر برقی با قیمت کاهش یافته است ، به همین دلیل ما یک راهنما برای آن تهیه کرده ایم پیشنهادات زمانی. به وب سایت های فروش آنلاین ، فروشگاه های تخصصی و سوپر مارکت ها توجه کنید. فراموش نکنید که به تاریخ اعتبار تبلیغات نگاه کنید تا آنها را از دست ندهید.

4 – به مارک های کمتر شناخته شده نگاه کنید: مارک های کمتر شناخته شده اغلب مدل های اسکوتر برقی ارزان تر از مارک های اصلی هستند. این بدان معنا نیست که این اسکوتر های برقی از کیفیت کمتری برخوردار هستند ، اما ممکن است کمتر برای عموم مردم شناخته شود.

5 – خرید استفاده شده: اگر آماده خرید یک اسکوتر برقی استفاده شده هستید ، می توانید پول زیادی پس انداز کنید. به تبلیغات طبقه بندی شده ، گروه های فیس بوک یا فروشگاه های دست دوم نگاه کنید تا یک اسکوتر برقی را در شرایط مناسب با قیمت مناسب پیدا کنید.

با پیروی از این نکات ، باید بتوانید یک اسکوتر برقی ارزان قیمت پیدا کنید که نیازهای شما را برآورده کند. فراموش نکنید که قبل از انتخاب خود ، بررسی ها و نظرات کاربر را بخوانید ، مطمئن باشید که اسکوتر برقی که خریداری می کنید از کیفیت خوبی برخوردار است و این کاملاً مناسب شما است. موفق باشید !

ما که هستیم ?

تروت الکتریکی.FR وب سایتی است که توسط جولیت و ژروم ، دو علاقه مندان به تحرک برقی و اسکوتر برقی ایجاد شده است. این دو علاقه مندان قبل از اینکه بتوانند توصیه های خود را به شما ارائه دهند ، توانستند هر بیست مدل را آزمایش کنند. ما مفتخریم که می توانیم مقایسه و آزمایش اسکوتر برقی را که خودمان آزمایش کرده ایم به شما ارائه دهیم. در اینجا ما مدلهای مورد علاقه خود را ارائه می دهیم تا در انتخاب خود به بهترین وجهی کمک کنیم.

آخرین مقالات ما

 • اسکوتر برقی 8000W – راهنمای ما 2023
 • 6000W اسکوتر برقی – 2 مورد برتر ما از 2023
 • اسکوتر برقی چقدر است: راهنمای ما
 • آیا برای استفاده از اسکوتر برقی به مجوز نیاز دارید ?
 • نحوه بارگذاری یک اسکوتر برقی