پروژکتورهای ویدیوی کانونی فوق العاده کوتاه., بهترین پروژکتورهای ویدیوی کانونی کوتاه در سال 2023 کدامند?

بهترین پروژکتورهای ویدیویی (ULTRA) طول کانونی کوتاه در سال 2023 چیست

Contents

برای برآورده کردن محدودیت های خاص طرح “در پای دیوار” در یک محیط داخلی که در تاریکی روشن یا فرو رفته است ، اما ژنراتور آلودگی نور ، چندین تولید کننده صفحه نمایش طرح ریزی را با بوم خاص مناسب ارائه می دهند. ما به طور کلی از بوم های بهره برداری از یک فناوری ALR (نور محیط = رد نور محیط) صحبت می کنیم. این مورد به عنوان مثال از سازنده Lumene با صفحه نمایش صفحه نمایش Lumene Palace Uhd 4K Extra Bright است.

پروژکتورهای ویدیوی کانونی فوق العاده کوتاه

پروژکتورهای ویدیوی کانونی فوق العاده کوتاه: انتخاب ما

LG HF65LSR

DLP ، 1080p ، طول کانونی فوق العاده کوتاه ، LED RGB ، 1000 لومن ، کنتراست 150،000: 1 ، 2xhdmi ، بلوتوث.

Philips Screeneo U4

DLP ، 1080p 4K HDR سازگار ، LED RGB ، 850 Lumens ، 2x HDMI ، USB ، بلوتوث.

سامسونگ برتر LSP7T

DLP ، UHD 4K ، لیزر ، 2200 لومن ، تضاد 2،000،000: 1 ، 3x HDMI ، 1x USB ، دیزنی+، نتفلیکس ، OSC ، کانال من ، پسر 2.2.

به زودی پروژکتورهای ویدیویی لیزر کانونی و تلویزیون از یک نوع زاویه ای بسیار بزرگ استفاده می کنند که به آنها اجازه می دهد تا آنها را تا حد امکان به دیوار طرح ریزی قرار دهند. این چراغهای روشن یک موفقیت در حال رشد است و به راحتی جایگزین یک تلویزیون است که تحمیل شده است. بیش از 1.5 متر تصویر مورب فقط 40 سانتی متر از دیوار و برای برخی از پروژکتورهای ویدیوی کانونی فوق العاده کوتاه تصویری از 3 متر تنها 30 سانتی متر ! آنها با یک صفحه نمایش خاص همراه خواهند بود.

 • عکس
 • پروژکتور ویدیویی
 • پروژکتورهای ویدئویی 4K UHD

مدرسین فوق العاده کوتاه کانونی از یک لنز از نوع زاویه ای بزرگ استفاده می کنند ، که به آنها امکان می دهد آنها را نزدیک صفحه نمایش یا دیوار طرح ریزی قرار دهند. این مدل ها سالها در تجارت بسیار موفق بوده اند ، جایی که به شما امکان می دهند یک تصویر بزرگ را در یک اتاق ملاقات کوچک به نمایش بگذارید. یک مزیت مهم دیگر: بلندگو دیگر بین صفحه و پروژکتور نیست. بنابراین دیگر وقتی که به مخاطبان خود خطاب می شود ، دیگر خیره نمی شود و هنگام حرکت پرتوی نور را قطع نمی کند ، که بدیهی است که درد را زحمت می کشد. این چراغهای روشن در جای دیگر بسیار روشن هستند و اجازه می دهند در اواسط روز بر روی یک دیوار سفید یا بهتر ، روی صفحه نمایش طرح ریزی کانونی فوق العاده کوتاه که به طور خاص برای کاهش آلودگی نور و حفظ کنتراست تصویر پیش بینی شده طراحی شده است ، پیش بینی شود.

پروژکتور Optoma Cinemax UHZ65ust Optoma قادر به ارائه تصویری از مورب 2.5 متر فقط 25 سانتی متر با صفحه نمایش است.

اخیراً به لطف پیشرفت تکنولوژیکی که در تصحیح تغییر شکل تصویر انجام شده است ، برای استفاده از سینما ، غیرقابل قبول برای استفاده از سینمای فیلم ، از علاقه به تبدیل “مدل های جلسات” خود به دستگاه های داخلی آگاه شده اند. استفاده از یک فاصله کانونی فوق العاده کوتاه ، مانند عکاسی ، تغییر شکل های مهم تصویر را ایجاد می کند ، که می تواند در مرکز بمباران شود و خطوط تحریف شده را در لبه ها نشان می دهد. تسلط بر این ناهنجاری های نوری تاکنون از طریق استفاده از عینک های بسیار با کیفیت و بسیار گران قیمت گذشت. پیشرفت از نظر محاسبه قدرت پردازش در پردازنده های تخته در پروژکتورهای ویدیوی کانونی فوق العاده کوتاه به شما امکان می دهد از این اصلاحات توسط مسیر نرم افزاری پشتیبانی کنید.

پروژکتور ویدیوی کانونی فوق العاده کوتاه: جایگزینی برای تلویزیون

یک پروژکتور ویدیوی کانونی فوق العاده کوتاه عملاً به عنوان تلویزیون و در مبلمان صوتی و صوتی قرار دارد. بنابراین می تواند در کنار الکترونیک شما اتفاق بیفتد: پخش کننده Blu-ray ، تقویت کننده ، رمزگذار ماهواره ای و غیره. اگر در یک اتاق ضعیف روشن استفاده شود ، می تواند یک تلویزیون را جایگزین کند ، به شرط آنکه به عنوان مثال یک رمزگذار TNT HD را بدست آورید. توجه داشته باشید که بیشتر سخنران های کانونی فوق العاده کوتاه مجهز به بلندگو هستند و بنابراین مجبور به سرمایه گذاری در یک تقویت کننده و بلندگوها نمی شوند.

جایگزینی ایده آل برای یک تلویزیون اتاق نشیمن ، پروژکتور 4K Ultra Short 4K Laser Benq v7000i دارای یک ماژول تلویزیون Android HDMI برای دسترسی به بسیاری از خدمات و بازی های آنلاین است.

پروژکتور ویدیوی فوق العاده کوتاه کانونی: یک تصویر همهجانبه

پروژکتور ویدیوی کانونی فوق العاده با فاصله کمتر از 50 سانتی متر از سطح طرح ریزی ، تصویری از حدود 1.5 متر تا 2 متر مورب را ارائه می دهد. به دور از یک متر ، مورب به راحتی از 3 متر فراتر می رود. مدل های آینه آنهایی هستند که بیشترین نزدیکی را به سطح طرح ریزی ، کمتر از 50 سانتی متر ارائه می دهند.

بهترین فن آوری های نمایش

جدا از بلوک نوری و مسیر روشن بسیار متفاوت ، فن آوری های نمایش ویدیو از پروژکتورهای کانونی فوق العاده کوتاه کاملاً با دستگاه های کلاسیک یکسان هستند. پروژکتورهای ویدیویی مجهز به ماتریس Tri-LCD یا DLP 1080p ، 4K هستند. در دو مورد اخیر ، تصویر پیش بینی شده به ترتیب از بیش از 2 میلیون و 8.3 میلیون پیکسل تشکیل شده است.

علاوه بر توانایی نمایش تصاویر وضوح تصویر 3840 x 2160 پیکسل ، پروژکتور ویدئویی Optoma Cinemax P2 سازگار با HDR10 با نور قوی آن است.

پروژکتور ویدیوی کانونی فوق العاده کوتاه: نصب ساده

یک پروژکتور کانونی فوق العاده کوتاه امکان نمایش تصویری از حدود 1.5 متر مورب را در حالی که کمتر از 50 سانتی متر از سطح طرح ریزی قرار می گیرد ، امکان پذیر است. در اتاق نشیمن شما سود چندگانه است. شما نصب چند متر از پخش کننده Blu-ray و تقویت کننده خود را ذخیره می کنید ، که شامل عبور کابل در قسمت های اتاق است ، یا حتی قرار دادن نوارهای PVC برای پنهان کردن آنها. شما همچنین یک کابل طولانی HDMI یا حتی یک سیستم انتقال فیلم اترنت یا بی سیم را ذخیره می کنید. همچنین آزمایش چندین کابل HDMI برای ارزیابی عملکرد آنها آسان تر است.

سامسونگ برتر LSP9T

پروژکتور کانونی فوق العاده کوتاه سامسونگ Samsung Premiere LSP9T دارای یک دستگاه تصحیح Trapezius دیجیتال برای تنظیم تصویر در صورت قرار دادن پروژکتور ویدیویی خیلی زیاد ، خیلی کم است یا اگر محور نباشد.

این نوع پروژکتور ویدیویی امکان گردش آزاد در قسمت طرح ریزی را فراهم می کند ، بدون اینکه سایه های بلند شده تصویر را ارائه دهند. سرانجام ، استفاده از پشتیبانی سقف فضای بیشتری را صرفه جویی می کند. برخی از مدل ها برای پروژکتورهای ویدیوی کانونی فوق العاده کوتاه ، مانند Norstone Projet-W بهینه شده اند.

پروژکتور ویدیوی کانونی فوق العاده کوتاه: از دست دادن کمتر روشنایی

نزدیکتر به سطح طرح ریزی ، پروژکتور کانونی فوق العاده کوتاه عملکرد بهتری را ارائه می دهد. مشاهده چراغ های سبک کاملاً امکان پذیر است.

صفحه نمایش فوق العاده کوتاه فوق العاده توصیه شده

صفحه نمایش طرح ریزی برای پروژکتورهای ویدیوی کانونی فوق العاده کوتاه برای طرح ریزی در اواسط روز و در اتاق های نشیمن که در آن آلودگی نور اغلب مهم است. بنابراین آنها یک سطح تحت درمان دارند تا اثرات این آلودگی نور را بر روی تصویر محدود کرده و کنتراست آن را بهبود بخشند. اینها اغلب صفحه های ثابت هستند ، تنها راه حل برای داشتن یک سطح طرح ریزی کاملاً مسطح به لطف تنش یکنواخت بوم ثابت در قاب.

صفحه نمایش فوق العاده کوتاه Lumene Eden فوق العاده روشن

برای برآورده کردن محدودیت های خاص طرح “در پای دیوار” در یک محیط داخلی که در تاریکی روشن یا فرو رفته است ، اما ژنراتور آلودگی نور ، چندین تولید کننده صفحه نمایش طرح ریزی را با بوم خاص مناسب ارائه می دهند. ما به طور کلی از بوم های بهره برداری از یک فناوری ALR (نور محیط = رد نور محیط) صحبت می کنیم. این مورد به عنوان مثال از سازنده Lumene با صفحه نمایش صفحه نمایش Lumene Palace Uhd 4K Extra Bright است.

پروژکتور ویدیوی کانونی فوق العاده کوتاه: لامپ اقتصادی بیشتر

لامپ مورد استفاده در پروژکتورهای ویدیوی کانونی فوق العاده کوتاه به طور کلی قدرت کمتری است که برای پروژکتورهای ویدئویی معمولی استفاده می شود ، مجاورت سطح طرح ریزی و امکان عملکرد بهتر. با این حال ، برخی از مدل ها انتخاب یک لامپ بسیار قدرتمند را ایجاد می کنند تا با نورپردازی اتاق نور مشاهده شود.

پروژکتور ویدیوی کانونی فوق العاده کوتاه: محافظت از کودکان

نزدیک به سطح طرح ریزی ، لامپ کمتر به طور مستقیم توسط کودکان مشاهده می شود.

پروژکتور نقطه کانونی فوق العاده کوتاه: سر و صدای کمتری

تهویه پروژکتورهای ویدئویی که اغلب پر سر و صدا هستند ، قرار گرفتن در پیش از تماشاگر ، او را از سر و صدای فن پناه می برد.

علاوه بر این ، فاصله کوتاه بین سطح طرح ریزی و پروژکتور ویدیویی باعث می شود که اغلب از حالت ECO استفاده کنید و بنابراین باعث کاهش سرعت چرخش فن می شود.

بهترین پروژکتورهای ویدیویی (ULTRA) طول کانونی کوتاه در سال 2023 چیست ?

به یک تصویر چند متر عرض ، اما شجاعت یا تمایل به باز کردن سوراخ در سقف برای نصب یک پروژکتور ویدیویی ? مدل های کانونی کوتاه برای شما وجود دارد. ما بهترین مدل های پروژکتورهای ویدیویی با فاصله کانونی کوتاه و فوق العاده را انتخاب کرده ایم.

3 برتر از بهترین پروژکتورهای ویدیویی با فاصله کانونی فوق العاده

سامسونگ برتر LSP9T

 • بهترین بازار
 • Tizenos بسیار کارآمد
 • پاک کردن
 • قیمت او.

سامسونگ برتر LSP7

 • کیفیت تصویر خوب
 • نرم افزار Tizenos
 • سکوت او در استفاده
 • رنگهای وفادار کمی

لیزر شیائومی Mi 4K

 • قالب جمع و جور
 • یک مشاهده عالی
 • تلویزیون اندرویدی
 • یک تصویر سرد

در سالهای اخیر ، یک انقلاب واقعی با دموکراتیک شدن اتفاق افتاده است پروژکتورهای فوق العاده کوتاه کانونی. دومی در واقع فقط چند ده سانتیمتر از عقب برای نمایش یک تصویر بزرگ بر روی دیوار نیازی ندارد. آنها همچنین ، در بیشتر موارد ، نرم افزار داخلی و بلندگوها را ادغام می کنند ، که به آنها امکان می دهد به طور مستقل مورد استفاده قرار گیرند ، بدون آنکه نیاز به سرمایه گذاری در یک آمپر و کیت 5 داشته باشند.1. پروژکتورهای کانونی کوتاه در مقایسه با دیوار ، بین 1 تا 3 متر عقب نیاز دارند ، جایی که کسانی که دارای فاصله کانونی فوق العاده دارای فاصله هستند با کمتر از 50 سانتی متر راضی می شوند. بنابراین ما به خصوص در این انتخاب به خصوص توصیه خواهیم کرد.

اگر می خواهید یک انتخاب آگاهانه در مورد پروژکتور ویدیویی آینده خود انتخاب کنید ، صص گارسیا در یک فیلم اختصاصی با ما بحث کرده است.

این محتوا مسدود شده است زیرا شما کوکی ها و سایر ردیاب ها را قبول نکرده اید. این محتوا توسط YouTube تهیه شده است.
برای اینکه بتوانید آن را تجسم کنید ، باید استفاده از YouTube را با داده های خود که می تواند برای اهداف زیر مورد استفاده قرار گیرد ، بپذیرید: به خودتان اجازه دهید تا محتوا را با رسانه های اجتماعی مشاهده و به اشتراک بگذارید ، توسعه و بهبود محصولات D’Humanoid و آن را به اشتراک بگذارید. شرکا ، تبلیغات شخصی را در رابطه با مشخصات و فعالیت خود به شما نشان می دهد ، یک پروفایل تبلیغاتی شخصی را برای شما تعریف می کند ، عملکرد تبلیغات و محتوای این سایت را اندازه گیری می کند و مخاطبان این سایت را اندازه گیری می کند (بیشتر)

اگر به طور کلی به پروژکتورهای ویدیویی علاقه دارید ، راهنمای اختصاصی ما. شما می خواهید قسمت صوتی را بهبود بخشید ? مقایسه میله های صوتی ما و راهنمای ما برای نصب یک سینمای خانگی را بخوانید. از طرف دیگر ، اگر ترجیح می دهید به یک دستگاه ایمن تر مراجعه کنید ، انتخاب ما از بهترین تلویزیون در دسترس است.

و داشتن محتوای خوب برای پخش از دیوار خود ، ساده ترین راه این است که از طریق یک سرویس پخش ویدیویی بروید.

سامسونگ اولین توصیه ما LSP7

سامسونگ برتر LSP7

 • کیفیت تصویر خوب
 • نرم افزار Tizenos
 • سکوت او در استفاده
 • رنگهای وفادار کمی

اگر او رهبر تلویزیون یا تلفن های هوشمند باشد ، سامسونگ دقیقاً به خاطر پروژکتورهای ویدیویی خود شناخته نشده است. با این حال ، این مدل کانونی فوق العاده کوتاه ، با این حال ، سزاوار شناخته شدن بهتر است. اگر طراحی آن نسبتاً کلاسیک باشد ، این مزیت را دارد که یک گذرگاه باشد و در یک اتاق نشیمن فراموش شود.

از طرف تصویر ، پروژکتور ویدیویی 120 اینچ مورب 60 سانتی متر از دیوار را ارائه می دهد. نتیجه بیش از قانع کننده است ، با یک چراغ قوی که مجبور به تاریک شدن کامل برای لذت بردن از آن نیست. از طرف دیگر ، رنگ سنجی به دلیل عدم دقت آن ناامید می شود. تصویر به دور از چشم ناخوشایند است ، اما با این قیمت انتظار داشتیم حداقل یک حالت سینمای خوب با چاه.

برای مدیریت منابع ، علاوه بر HDMI و یک سوکت آنتن ، ما Tizen را می یابیم ، سیستم عامل مورد استفاده در تلویزیون سازنده. دومی هنوز هم در برنامه های کاربردی غنی است ، اما ما از عدم وجود سیالیت عمومی پشیمان هستیم. گفته می شود ، ما در اینجا یک پروژکتور کاملاً خودمختار ، به ویژه به لطف یک سیستم صوتی کاملاً صحیح 30 W نگه داریم. پروژکتور ویدئویی می تواند با یک صفحه نمایش در ارتباط باشد ، اما به تنهایی نیز مورد استفاده قرار می گیرد.

با وجود برخی از نقص ها و قیمت بالایی ، این پروژکتور ویدیوی کانونی فوق العاده کانونی ، کسانی را که نمی خواهند رهبری کنند ، خوشحال می کند. برای اطلاعات بیشتر به جزئیات ، می توانید تست کامل ما را بخوانید.

از کجا بخریم
سامسونگ اولین LSP7 با بهترین قیمت ?
2،499 € پیشنهاد را کشف کنید
2،499 € پیشنهاد را کشف کنید
2،090 € پیشنهاد را کشف کنید
2،279 € پیشنهاد را کشف کنید
2،279 € پیشنهاد را کشف کنید
2،290 € پیشنهاد را کشف کنید

سامسونگ برتر LSP9T بالای فاصله کانونی فوق العاده کوتاه

سامسونگ برتر LSP9T

 • بهترین بازار
 • Tizenos بسیار کارآمد
 • پاک کردن
 • قیمت او.

بودجه شما نامحدود است ? بنابراین برای LSP9T ، هنوز در سامسونگ سقوط کنید. اگر این مدل از پروژکتور ویدیوی کانونی فوق العاده کانونی بسیار شبیه به برادر کوچک خود از دیدگاه زیبایی شناختی باشد ، در داخل چیزها بسیار متفاوت است ، با شروع سیستم لیزر سه گانه با تراشه DLP شروع می شود.

یک بار دیگر ، ما یک تصویر بزرگ دریافت می کنیم ، با حدود 60 سانتی متر از سرعت 130 اینچ. از آنجا که 100 اینچ 16 سانتی متر فاصله دارد ، از مسخره بودن دور نیست ! گذرگاه لیزر روشنایی بسیار بهتری را به ارمغان می آورد که به 2800 لومن می رسد. از این رو استفاده در نور روز کاملاً ممکن است ، لازم به ذکر نیست که تضادها خوب هستند ، با نرخ اندازه گیری در 1683: 1. از طرف دیگر ، وفاداری رنگ سنجی در خروجی جعبه وجود ندارد ، با رنگ های خیلی داغ. بنابراین قرمز باید به صورت دستی پایین بیاید.

اگر پروژکتور حالت بازی داشته باشد ، دومی ارائه می دهد تاخیر ورودی 56 میلی ثانیه کافی ، که برای گیمرها بسیار رضایت بخش نخواهد بود ، که احتمالاً راه خود را طی می کنند. به اتصال کنسول بازی خود فکر نکنید.

از طرف دیگر ، برای تماشای فیلم ها ، سریال ها و سایر مستندها ، این مدل ایده آل است. کیفیت تصویر وجود دارد. موتور جبران حرکات بسیار مؤثر است و پارتیشن صوتی واقعاً خوب است. پروژکتور بسیار ساکت است ، شما آشفته نخواهید شد. ایده آل برای لذت بردن از فیلم ها با یک نمایش بزرگ !

برای قسمت نرم افزاری ، یک Tizen بسیار کامل وجود دارد ، که کلیه برنامه های اصلی جریان را ارائه می دهد. علاوه بر این ، یک تیونر TNT گنجانده شده است که امکان دسترسی مستقیم به کانال های تلویزیونی را فراهم می کند. اگر Samsung LSP9T یک پروژکتور ویدیویی بسیار خوب Focal -on -Law باشد ، قیمت آن ، این تعالی را نشان می دهد: به طور کلی حدود 5،500 یورو در دسترس است.