همه برقی 2023 مرسدس بنز EQS SUV اولین راهنمای اتومبیل را انجام می دهد ، راهنمای اتومبیل ، 2022 مرسدس بنز EQS 580 4MATIC: تسلا قلب خود را بخورید از راهنمای ماشین

2022 مرسدس بنز EQS 580 4MATIC: تسلا قلب خود را بخورید

اکنون ، از نژاد ، تسلاس از نظر دامنه و لوکس بودن – تا به امروز -. و بله ، ما می دانیم ، اکثر قسمت های داخل یک تسلا در واقع از سطل های کارخانه مرسدس هستند. با این حال ، به نوعی ، یک بار در پشت فرمان Eqs ، تسلا در مقایسه با یک اکونوبکس احساس می کرد.

Mercedes-Benz EQS SUV All-Electric 2023 اولین کار رسمی را انجام می دهد

SUV با نام تجاری جدید مرسدس بنز EQS به طور رسمی به ترکیب رو به رشد خودروساز آلمانی از وسایل نقلیه برقی می پیوندد. بر اساس سدان EQS ، این حمل و نقل بزرگ خانواده EV Tech را به بخش اصلی بازار می آورد.

در کانادا ، SUV ها 74 درصد از کل وسایل نقلیه فروخته شده توسط مرسدس بنز را تشکیل می دهند ، بنابراین مدیران شرکت انتظار دارند که SUV EQS تا حد زیادی سدان EQS را گرفتار کند (125 واحد تاکنون).

  • همچنین: SUV مرسدس بنز EQS به عنوان چهارم EV برند در کانادا اعلام کرد
  • همچنین: اولین سدان های برقی مرسدس بنز EQS که هم اکنون در حال نمایش نمایشگاه ها هستند

هیچ هدف فروش ارائه نشده است ، اما انتظار می رود Suiv برقی در چین و آمریکای شمالی بسیار محبوب شود. هنگامی که در سه ماهه چهارم سال 2022 به عنوان مدل 2023 به اینجا رسید ، احتمالاً قیمت ها بالاتر از سدان است که در حال حاضر از 146.500 تا 162،000 دلار خرده فروشی می کند.

همان معماری

SUV مرسدس بنز EQS شباهت های زیادی با سدان EQS دارد. این دو با همان معماری مشترک هستند ، دارای یک چرخ چرخ 3.210 میلی متر هستند و از 107 استفاده می کنند.باتری 8 کیلووات ساعت (ظرفیت خالص).

از نژاد ، SUV قابل ملاحظه بزرگتر است ، دارای قسمت جلویی بسیار تحمیل کننده تر و وزن بسیار بیشتری است ، بیش از حد 2.620 کیلوگرم در EQS 450 450 تریم 4matic و 2،735 کیلوگرم در EQS 580 4Matic. همچنین ، آن را در Tuscaloosa ، آلاباما (در کنار کارخانه باتری جدید با نام تجاری جدید) ساخته خواهد شد در حالی که سدان EQS از Sindelfingen ، آلمان آمده است.

هر دو مدل SUV EQS به یک جفت موتور برقی با یک سیستم درایو تمام چرخ به طور خاص تنظیم شده است. EQS 450 4matic با 355 اسب بخار قدرت و 590 پوند فوت گشتاور رتبه بندی می شود ، در حالی.

دامنه مشخص نیست ، اما مرسدس بنز پیش بینی می کند SUV EQS بتواند بر اساس استاندارد WLTP بتواند 600 کیلومتر را احاطه کند. برای ضبط ، سدان EQS در همان چرخه آزمایش به 784 کیلومتر می رسد.

تعلیق هوا و فرمان محور عقب

به عنوان استاندارد ، EQS SUV دارای سیستم تعلیق هوای هوایی و فرمان محور عقب با زاویه فرمان تا 4 است.5 درجه. از طرف دیگر ، چرخ های عقب حتی می توانند تا 10 درجه روشن شوند. این اجازه می دهد تا یک دایره چرخش 11.0 متر به جای 11.9 متر. نوع با زاویه فرمان بزرگ هنوز هم می تواند پس از زایمان از طریق ارتقاء بیش از حد هوا (OTA) فعال شود.

Clerance Ground 181 میلی متر است ، اما وسیله نقلیه می تواند تا 25 میلی متر پرورش یابد (به عنوان مثال هنگام انتخاب حالت خارج از کشور). با استفاده از داده های ناوبری ، سیستم هر مکانی را که قبلاً یک آسانسور توسط راننده درخواست شده بود به یاد می آورد و به طور خودکار به ارتفاع سواری مورد نظر باز می گردد. چقدر باهوش.

در مورد یک ظاهر طراحی شده ، دو سبک بدنه متمایز در دسترس است – نوع AMG بیانگر تر و نوع هنر برقی کلاسیک. مرسدس بنز می گوید ، صحبت از AMG ، انتظار یک مدل عملکرد را ندارید.

فضای داخلی به طور طبیعی بسیار شبیه به سدان Eqs است ، با شروع به اصطلاح Hyperscreen. ویژگی های جدید شامل عناصر نوآورانه تریم چوب با الگوی مرسدس بنز به عنوان آلومینیوم است. الگوی ستاره به چوب خاکستر گور باز لیز می شود.

صندلی ردیف سوم اختیاری است و ظرفیت بار می تواند 195 لیتر ، 565 لیتر یا 2.020 لیتر بسته به پیکربندی باشد. هیچ میوه ای Tesla-sexle وجود ندارد ، به خاطر شما ، زیرا اجزای مختلف سیستم خنک کننده فضای زیادی را در زیر کاپوت اشغال می کند. به هر حال ، یک درب کوچک در قسمت جلویی سمت چپ گلگیر دسترسی به مخزن سیال Wasshield Washer را ارائه می دهد.

راهنمای ماشین این فرصت را خواهد داشت که قبل از فروش در کانادا در پاییز امسال ، SUV EQS EQS 2023 را هدایت کنید ، بنابراین برای UN First Impress با ما همراه باشید. فقط برای اطمینان ، می توانید در خبرنامه ما مشترک شوید.

2022 مرسدس بنز EQS 580 4MATIC: تسلا قلب خود را بخورید

بعد از گذراندن یک آخر هفته در پشت فرمان این شگفتی تکنولوژیکی ، به سختی می توان باور کرد که خریداران در بازار یک وسیله نقلیه برقی با سطح بالا به نظر می رسد هر چیز دیگری دیگر دیگر به نظر می رسد. و در حالی که این به اندازه Mercedes-AMG EQE به عنوان راننده عملکرد نیست ، ما از چند ماه پیش از رانندگی در فرانسه لذت بردیم ، قطعاً از نظر تجربه درایو و تجملات داخلی در آنجاست.

  • همچنین: مرسدس بنز ممکن است V8 را در سال 2030 زنده نگه دارد
  • همچنین: 2023 مرسدس بنز EQS 580 SUV 4matic: بزرگتر ، جسورانه تر و باتری

یک قدم بالاتر

از لحظه ای که در را به سمت مرسدس باز می کنید با احساس ظرافت ، سبک و پختگی غلبه می کنید. اکنون ، مدل خاص ما دارای یک فضای داخلی چرم کرم بسیار سبک است که نگاه کردن به آن کاملاً خیره کننده است ، اما آه بسیار راحت احساس راحتی می شود. مسافران از لمس کردن سطوح می ترسیدند و حتی از ترس از ریختن روی سطوح بی نقص ، از آوردن بطری های آب به ماشین دریغ کردیم.

رنگهای روشن ، همه چیز دیگر در EQS 580 4MATIC فراتر از شگفت انگیز است. بیایید در Momille قدردانی کنیم تا از 56 اینچ قدردانی کنیم – شما آن را به درستی خوانده اید – کاملاً دیجیتالی که از درب راننده امتداد دارد تا مسافر. Hyperscreen کاملاً عظیم MBUX یک مهندسی و طراحی مارول است و مطمئناً یکی از نقاط صحبت دستی در EQS است.

نه تنها صفحه نمایش بصری و آسان برای حرکت ، بلکه حتی مسافر صفحه نمایش خود را می گیرد و می تواند به ناوبری و سرگرمی دسترسی پیدا کند و یا حتی بلندگوهای بلوتوث خود و یک کابل HDMI را برای تماشای سرگرمی های خود در درایو وصل کند.

اوه ، و آیا ما از ترکیب رنگی 64 موجود برای نورپردازی محیط استفاده کردیم? در اطراف ماشین در داش و درها و حتی در صندلی ها ، نورپردازی یک نمایشگر دیدنی در شب است و مسافران به گزینه های نور محیط دسترسی دارند (توجه داشته باشید: این می تواند آنها را برای سفرهای طولانی اشغال کند!).

تنها “سقوط” واقعی به طراحی داخلی EQS این است که فاقد میوه است. درعوض ، یک فیلتر بزرگ HEPA در آنجا وجود دارد تا اطمینان حاصل شود که هوای کابین از فیلتر شده استفاده می شود (و حتی می توانید لکه های خاصی را برای دمیدن در فضا انتخاب کنید). با این حال ، تنه به لطف دریچه فنجان در قسمت عقب به اندازه کافی بزرگ است.

قدم زدن در سرتاسر قلمرو تسلا

اکنون ، از نژاد ، تسلاس از نظر دامنه و لوکس بودن – تا به امروز -. و بله ، ما می دانیم ، اکثر قسمت های داخل یک تسلا در واقع از سطل های کارخانه مرسدس هستند. با این حال ، به نوعی ، یک بار در پشت فرمان Eqs ، تسلا در مقایسه با یک اکونوبکس احساس می کرد.

با 547 کیلومتر محدوده (عشق بزرگی که به ندرت شاهد رانندگان می شود ، هرگونه اضطراب بین توقف ها را تجربه می کند ، به خصوص با توجه به زیرساخت های ایستگاه شارژ گسترش اکنون در شهرهای بزرگ و در امتداد بزرگراه های ملی) ، EQS مرسدس بنز مجهز به پیشرفته همزمان همزمان همزمان همزمان است. موتورهای برقی که خروجی سرپایی ترکیبی 516 پونی به همراه 631 پوند فوت گشتاور تولید می کنند.

زیبایی پشت این قدرت? فوری و خطی است. و به همان اندازه که ممکن است این اعداد تهاجمی به نظر برسد ، EQ ها چیزی نیست جز کنترل و متمدن ، حتی اگر تحت فشار قرار گیرد.

اکنون حداقل به دلیل اندازه باتری ها ، شارژ با سطح 3 به بهترین وجه انجام می شود. اما ، تا زمانی که به آن دسترسی داشته باشید ، هنگام بارگذاری و نگه داشتن بنکس برقی خود در همه زمان ها ، طلایی خواهید شد.

در ابتدا ، ما به هیچ وجه به ظاهر بیرونی معادلات اهمیتی نمی دادیم. این واقعاً یادآور مدل تسلا است زیرا دارای همان شبح ، شیب جلوی بینی و بازکن صندوق بزرگ هاچ بک بزرگ است. اما خطی که داشتیم ، و هرچه بیشتر به نظر می رسیم -به نظر می رسد که از آنجا دور می شویم ، عمر ما عاشق شکل کلی شدیم.

اکنون ، این پرچمدار برقی Merc است ، بنابراین این بزرگ و بسیار طولانی و گسترده است ، اما این در طراحی کلی بیرونی نشان نمی دهد. ما می توانیم بدون پوزه مسطح در جلو (یک نقص طراحی وحشتناک در اکثر EV ها) انجام دهیم ، اما نگاه کلی بنز EQS یکی از مواردی است که کاملاً درجه یک است و احتمالاً سالهای آینده دوام خواهد داشت.

رمز و راز پدال شبح ..

دست ما در مورد درایو است? این یک چیز عجیب است ، بنابراین با ما همراه باشید: پدال ترمز.

وسایل نقلیه برقی چیزی به نام “رانندگی یک پدال” ارائه می دهند که به این معنی است که شما هرگز مجبور نیستید پدال ترمز را فشار دهید (اگر نمی خواهید) ، زیرا وسیله نقلیه از ترمز احیا کننده برای کند کردن ماشین استفاده می کند. این برای بهبود انرژی و شارژ باتری در هنگام رانندگی شگفت انگیز است. من از این ویژگی در EV های بی شماری دیگر استفاده کرده ام و آن را دوست دارم.

با این حال ، در Benz Eqs کمی تکان دهنده بود و برخی از آنها را به سمت گول گرفتند. وسیله نقلیه در واقع پدال ترمز را افسرده می کند. این بدان معنی است که ، همانطور که من پای خود را از دریچه گاز برداشتم که Merc شروع به ترمز کرد ، در واقع پدال را به سمت پایین حرکت داد. به این دلیل که نیازی به داشتن پایم روی ترمز نداشتم تا در آنجا احساس کنم که حرکت پدال را احساس می کنم ، اما وقتی نیاز به فشار دادن ترمز (در یک چراغ یا علامت توقف) داشتم) غریزه پای من به سمت جایی حرکت کرد پدال باید (حافظه عضلانی) بود و اینطور نبود.

این باعث شوکه شدن من شد که باعث شود من از عقل خود سوال کنم و در زیر فرمان به پایین نگاه کنم ، زیرا فکر می کردم پدال همه را ناپدید کرده است.

تمام آنچه گفته می شود ، هنگامی که شما به نحوه رفتار و دانستن این اتفاق می افتد ، می توانید جایی را که پای شما برای درگیر کردن پدال ترمز (فقط کمی پایین تر) اضافه می کند ، اضافه کنید.

عاشق شدن با اتومبیل های کمتر بنزین

من فکر می کنم می توانم اعتراف کنم که خیلی سریع عاشق وسیله نقلیه باتری هستم – چیزی که هرگز اعتقاد نداشتم اتفاق می افتد. بدیهی است ، سطح تجملات در EQS به جذابیت عظیمی کمک می کند – و من شخصاً پورشه تانیکا را به سمت مقایسه نکرده ام … (فقط گفتن ،*سرفه*پورشه کانادا*سرفه*). با این حال ، این بیشتر در مورد سهولت بود که EQ ها با آن سوار شدند و با جهان ارتباط برقرار کردند. مثل هر ماشین دیگر بود ، و با این وجود خیلی بیشتر. یک مهندسی و طراحی واقعی در چهار مورد ، این چیز از بسیاری جهات چشمگیر است.

  • بدون $ $ در پمپ ها
  • آن خط کاملاً دیجیتال!
  • لوکس فراتر از لوکس
  • برچسب قیمت
  • چه اتفاقی می افتد اگر یکی از آن صفحه ها تصمیم به کار نکردن .

مرسدس بنز EQS AMG EQS 2023

مرسدس بنز EQS AMG EQS 2023

* قیمت گذاری که نمایش داده می شود شامل هزینه های قابل اجرا از طرف اعطای امتیاز ، از جمله هزینه های تحویل ، هزینه های بازرسی مقدماتی ، هزینه های مدیریت فروشنده ، هزینه تایر EHF ، فیلترها ، باتری ها و سایر هزینه های مربوط به دولت استان است. این قیمت شامل نمی شود: مالیات ، هزینه ثبت نام ، هزینه های بیمه و هزینه های ثبت نام و سایر خدمات یا محصولاتی که توسط فروشنده مرسدس بنز نشان داده نشده است. قیمت ها بدون اطلاع قبلی در معرض تغییرات هستند. فروشنده می تواند با قیمت پایین تر بفروشد. لطفاً برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد جزئیات قیمت گذاری و قیمت کلی ، با فروشنده مرسدس بنز خود تماس بگیرید. توجه: وسایل نقلیه ممکن است با آن مصور متفاوت باشد. برخی از وسایل نقلیه را می توان با تجهیزات یا تجهیزات اختیاری که در کانادا موجود نیست نمایش داده شود. برآوردها براساس معیارهای آزمایشی و روشهای مصوب دولت کانادا است و در راهنمای مصرف سوخت منتشر شده است. مصرف سوخت شما ممکن است متفاوت باشد. قیمت تخمینی محاسبه شده از قیمت خرده فروشی پیشنهادی سازنده. هزینه های حمل و نقل و آماده سازی شامل ، مالیات علاوه بر این. تبلیغات لازم را شامل نمی شود. برای یافتن تبلیغات قابل اجرا یک درخواست آنلاین ایجاد کنید. قیمت خرید نمایش داده شده بسته به اینکه آیا وسیله نقلیه اجاره ، بودجه یا پول نقد پرداخت شده است ممکن است متفاوت باشد. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت لزوم تخفیف های سبز سبز دولت گنجانده شده است.

با توجه به کمبود ماژول های کنترل تله ، برخی از وسایل نقلیه مجهز به ویژگی های اتومبیل متصل از جمله تماس اضطراری نیستند. با این حال ، آنها ممکن است بعداً به آن مجهز شوند و در صورت وجود قطعات با صاحبان وسایل نقلیه با آنها تماس گرفته می شود تا این موارد نصب شوند و کلیه خدمات اتصال به آن بازیابی شوند. لطفا برای اطلاعات بیشتر با یک فروشنده تماس بگیرید..