بهترین قفل های متصل در سپتامبر 2023 چیست?, General-plp-template | تایر کانادایی

قفل الکترونیکی

Contents

برای مقاومت در برابر سخت گیری های زمستان های کانادایی ، محصولات Weiser به طور خاص در کانادا آزمایش می شوند. بنابراین می توانید اطمینان داشته باشید ، قفل های ما به اندازه کفهای صخره ای قدیمی خوب ما قوی هستند.

بهترین قفل های متصل در سال 2023 چیست ?

با دموکراتیک کردن قفل های متصل ، دفع مواد به کلید ما لمس می کند. ما بهترین مدل های قفل و قفل های متصل در بازار را برای شما انتخاب کرده ایم.

اگر آنها جدید نیستند ، قفل های متصل هرگز واقعاً در فرانسه از آنجا خارج نشده اند ، وقتی که در آسیا بسیار رایج تر هستند. وضعیتی که به نظر می رسد با ورود مدلهای جدید به بازار اروپا کمی تکامل می یابد.

پس از مدت طولانی از زمین برای راه اندازی ها ، نام های بزرگ شروع به علاقه به موضوع می کنند. بنابراین ، Somfy ، Vachette یا Legrand در خط شروع قرار دارند تا سعی کنند این قفل ها را از نوع دیگری محبوب کنند. Netatmo همچنین باید اولین قفل متصل خود را در سال 2023 ارائه دهد.

چرا یک قفل متصل را انتخاب کنید ?

بیایید بلافاصله آن را بگوییم: شما برای ایمنی آن از قفل متصل استفاده نمی کنید. این به همان اندازه خواهران کلاسیک خود آسیب پذیرتر خواهد بود. قدرت واقعی آن جنبه عملی آن است. ایجاد کلیدهای “دوتایی” در چند ثانیه انجام می شود و می توانید آنها را به راحتی با عزیزان خود به اشتراک بگذارید. صاحبان اجاره فصلی یا مسکن ارائه شده در Airbnb نیز با این روش ساده سازی ورود و عزیمت مستاجران خود اغوا می شوند.

برخی از مدل ها نیز امکان باز شدن از راه دور را فراهم می کنند ، چه در ” محلی »از طریق یک دستیار صدا یا در انتهای دیگر جهان با تلفن خود.

ما جالب ترین مدل های قفل موجود در بازار را برای شما انتخاب کرده ایم. برای همراهی با آنها ، می توانید در یک درب درب متصل یا یک بلندگو متصل با دستیار صدا نیز سرمایه گذاری کنید. و برای حداکثر امنیت ، بنابراین مقایسه ما از دوربین های نظارت را بخوانید.

قفل هوشمند Yale Linus: تقریبا جهانی

مستقیم از ایالات متحده ، این قفل ییل امضا شده وعده اصلی سازگاری با 95 ٪ قفل های بازار است. یک هدف بلندپروازانه با توجه به تنوع زیاد فرانسه در این نقطه.

مشاهده اول: چشمگیر است (15 سانتی متر به طول 5.8 عرض) ، اما به لطف خطوط تمیز موفق می شود نسبتاً ظریف باقی بماند. ما بین یک خاکستری نقره ای و یک تخته سنگ سیاه انتخاب خواهیم کرد. نصب ساده است زیرا ما از بشکه موجود استفاده خواهیم کرد. اگر دومی سازگار نباشد ، همیشه خرید یک اختیاری امکان پذیر است. یکی دیگر از موارد احتمالی دیگر: اگر ترجیح می دهید یک کد را طی کنید.

بقیه وقت ، کنترل با استفاده از برنامه دسترسی Yale انجام می شود ، که در صورت سرمایه گذاری در پل Wifi Yale Connect ، امکان باز کردن از راه دور را فراهم می کند. دومی همچنین کارکردهای عملی مدیریت دسترسی موقت را برای اجاره فصلی باز می کند. غذا از طریق 4 باتری AA انجام می شود.

یک قفل خوب برای نصب و استفاده آسان ، خیلی بد که بسیار حجیم است. در اینجا می توانید تست قفل هوشمند Linus را پیدا کنید.

Nuki Smart Lock 3.0 Pro: برای اکوسیستم کامل آن

Nuki Smart Lock 2.0 یکی از مدل های مرجع ما بود و این نسخه 3.0 برای تأیید ما در این برداشت می آید. طراحی واقعاً تکامل نمی یابد ، ما در حضور یک دستگاه تحمیل کننده باقی می مانند که واقعاً بدون توجه به آن نخواهد رفت. ما از ورود یک نسخه سفید قدردانی می کنیم که به طور بالقوه می تواند با احتیاط تر باشد.

قبلاً اختیاری ، باتری قابل شارژ در USB-C اکنون استاندارد است. این روز به صورت روزانه عملی تر است ، اما همچنین کمی تحمیل کننده تر ، دومی که یک نتیجه نسبتاً قابل مشاهده را تشکیل می دهد.

نصب آن ساده است زیرا از بشکه و کلید موجود استفاده مجدد می کند. به تنهایی ، عملکردهای آن بسیار کلاسیک است ، با باز شدن از تلفن هوشمند در بلوتوث ، اما همچنین اکنون در WiFi. نیازی به اضافه کردن پل برای کنترل قفل خود از هرجای دیگر نیست ! انتخابی که با این وجود بر استقامت تأثیر می گذارد ، اکنون کمتر از نسخه 2 خوب است.0.

اکوسیستم لوازم جانبی هنوز هم ارائه شده است ، می توان آن را به یک ردیاب باز ، یک کنترل از راه دور در دارندگان کلید اضافه کرد ، اما همچنین یک دیجیکد متصل ، صفحه کلید 2.0 ، که ما توانستیم آزمایش کنیم. دومی ، قابل اعتماد و مؤثر در همه شرایط ، امکان باز کردن درب را با استفاده از اثر انگشت خود اضافه می کند. بنابراین برای افرادی که تلفن های هوشمند ندارند ، مانند کودکان ، به ویژه عملی است.

او همچنین ادغام دستیاران آواز را از آنجا که ما Alexa ، HomeKit و Google را پیدا می کنیم تازه می کند. مدلی که دوست داشتیم با احتیاط بیشتری دوست داشته باشیم ، اما به کسانی که به دنبال تطبیق پذیری هستند علاقه مند خواهد شد. ما توانستیم دومی را آزمایش کنیم ازار.

توجه داشته باشید که یک مدل غیر Pro وجود دارد ، باتری و وای فای را نادیده می گیرد ، اما فقط 170 یورو هزینه دارد.

Igloohome Smart Deadbolt ، ایده آل برای اجاره تعطیلات

این بهترین قفل موجود برای اجاره است ، به خصوص در سایت هایی مانند Airbnb. این یک سیستم Digicode بسیار کاربردی است ، اما می توانید با استفاده از تلفن هوشمند یا یک کلید فیزیکی ، درب را نیز باز کنید.

یک مزیت دیگر ، قفل می تواند بدون Wi-Fi کار کند ، که در مناطقی که اتصال اینترنت تصادفی یا غیر موجود است بسیار مفید است. شما همچنین به یک داشبورد آنلاین یا از طریق برنامه اختصاصی دسترسی دارید. شما به طور خاص می توانید کدهای کاج با مدت زمان محدود را از راه دور تولید کنید: برای چند ساعت ، یک روز ، یک هفته ، یک ماه … مناسب برای اجاره. همچنین می توانید قفل را با تقویم رزرو Airbnb خود همگام سازی کنید.

توجه داشته باشید که یک زنگ هشدار نیز یکپارچه است و در صورت وقوع استراحت -در.

همه چیز در مورد قفل های متصل در سال 2023

قفل های متصل با همه درها سازگار هستند ?

مدل های موجود در مناطق ما مشخصات اروپایی را اتخاذ می کنند و بنابراین با اکثریت قریب به اتفاق درها سازگار هستند. بیشتر اوقات ، برای تغییر سیلندر موجود و مبادله آن برای یک مورد ارائه شده کافی خواهد بود. بنابراین برخی از قفل های امنیتی بالا سازگار نیستند.

چگونه در را باز می کنم ?

بستگی دارد ! بیشتر قفل های بازار از یک برنامه و بلوتوث تلفن شما استفاده می کنند. برخی از مدل ها دیجیتال ، نشان یا حتی بازیکنان اثر انگشت را ارائه می دهند. سرانجام ، همه قفل ها یک کلید پشتیبان فیزیکی را ارائه می دهند.

آیا می توان از راه دور درب خود را باز کرد؟ ?

برخی از قفل ها از سراسر جهان می توانند از فاصله ای باز باشند. متداول ترین راه حل نیاز به عبور از پلی دارد که بین قفل و اینترنت ارتباط برقرار خواهد کرد.

آیا باید قفل شما را شارژ کنیم ?

چه کسی می گوید الکترونیکی می گوید انرژی و قفل شما به جریان نیاز دارد. بنابراین اکثریت مدل ها از باتری ها در قالب AA یا AAA استفاده می کنند. استقلال با توجه به مدل و فرکانس استفاده متفاوت است و به طور کلی از 3 ماه به سال می رود. بنابراین ما توصیه می کنیم که در چند باتری قابل شارژ سرمایه گذاری کنید تا هزینه ها (و زباله) را به مرور زمان محدود کنید.

در صورت وجود قدرت یا اینترنت چه اتفاقی می افتد ?

در صورت وجود اینترنت گسترده یا برش فعلی نگران نباشید ، بیشتر قفل های متصل قادر به کار محلی هستند و همچنین به باتری یا باتری خود مجهز هستند. برخی از توابع کنترل از راه دور لزوماً در دسترس نخواهد بود. و در بدترین حالت ، همیشه استفاده از یک کلید کلاسیک در مواقع اضطراری امکان پذیر است. مراقب باشید همه موارد مشابه ، نیاز به دسترسی به کلید مذکور دارد ، بنابراین یک نسخه به یک عزیز واگذار می شود بنابراین ایده خوبی است.

آیا قفل های متصل واقعاً ایمن هستند ?

اگر به دنبال قفل غیرقابل تحمل 100 ٪ هستید ، به راه خود بروید. مجبور کردن یک درب فقط یک زمان برای یک انگیزه و از نظر مکانیکی ذهنی است که این قفل ها با پسر عموهای معمولی خود یکسان هستند.

طرف متصل آنها حتی حملات اضافی را نیز باز می کند ، قفل ها از آسیب پذیری های احتمالی رنج می برند. محققان امنیتی آن را به طور مرتب عمومی می کنند … بنابراین یک قفل متصل را برای سمت عملی خود خریداری کنید و نه برای ایمنی آن.

پیوندهای خاصی از این مقاله وابسته است. ما همه چیز را در اینجا توضیح خواهیم داد.

آیا از Google News (اخبار در فرانسه) استفاده می کنید ? شما می توانید رسانه مورد علاقه خود را دنبال کنید. دنبال کردن Frandroid در Google News (و numerama).

قفل الکترونیکی

کد QR برای بارگیری برنامه

خط مشی خدمات مشتری در دسترس

© 2023 Société تایر کانادایی. کلیه حقوق محفوظ است.

△ سازنده/تولید کننده لاستیک هایی که خریداری می کنید و تایر کانادایی مسئولیت هزینه های بازیافت موجود در این فاکتور را بر عهده دارند. تولید کننده/تایر تایر و تایر کانادایی از این هزینه ها برای کاهش هزینه های جمع آوری ، حمل و نقل لاستیک های استفاده شده استفاده می کنند.

تایر تایر کانادایی و آرم تایر مثلث کانادایی علائم تجاری ثبت شده شرکت Tire Limited Canadian هستند.

price قیمت پاک شده نشان دهنده آخرین قیمت ملی ملی است که این مقاله به آن فروخته شده است.

** قیمت های آنلاین و تاریخ ورود تعادل ممکن است با قیمت فروشگاه ها متفاوت باشد و بسته به منطقه ممکن است متفاوت باشد. بازرگانان می توانند با قیمت پایین تر بفروشند.

پیشنهاد تأمین مالی “بدون هزینه ، بدون بهره” به مدت 24 ماه (مگر اینکه در غیر این صورت مشخص شده باشد) فقط به درخواست تأیید اعتبار قبلی برای خرید 150 دلار (مگر اینکه نشانه خلاف آن) یا بیشتر (به استثنای کارتهای هدیه) تعیین شده است. کارت اعتباری مثلث شما در تایر کانادایی ، Sport Chek ، Atmosphere ، Mark ، Teammaker ، Sports Rousseau ، متخصصان هاکی ، روش هاکی و در فروشگاه های ورزشی ورزشی شرکت کننده. در دوره برنامه هیچ علاقه ای اجرا نمی شود. با این حال ، اگر ما در مدت 59 روز از تاریخ این بیانیه ، مبلغ کمترین میزان پرداخت را در بیانیه دریافت نکنیم یا اینکه نقض عدم موفقیت (غیر از عدم پرداخت هزینه) در زیر نگهدارنده کارت شما وجود داشته باشد. قرارداد ، کلیه برنامه های پرداخت ویژه مربوط به حساب شما به پایان می رسد و من) علاقه به مانده پرداخت نشده هر یک از برنامه ها با نرخ سالانه فعلی قابل استفاده از روزی که به دنبال تاریخ بیانیه بعدی شما است ، به شما صورتحساب می شود ب) فروش بدون پرداخت به این بیانیه به تعادل اضافه می شود. روشهای پرداخت ویژه هیچ هزینه اداری را شامل نمی شود. هر ماه در طول دوره یک برنامه پرداخت برابر ، شما باید قبل از موعد مقرر ، مبلغ پرداخت ماهانه را که تحت این برنامه پرداخت مساوی قرار دارد ، به طور کامل پرداخت کنید. هر مبلغی که قبل از موعد مقرر دریافت نشده باشد ، دیگر بخشی از برنامه پرداخت برابر نخواهد بود و از روز پس از تاریخ بیانیه بعدی شما با نرخ فعلی سالانه قابل اجرا ، بهره در این مبلغ به شما صورتحساب می شود. این پیشنهاد بدون اطلاع قبلی قابل اصلاح است.

اطلاعات اضافی فقط برای ساکنان کبک: نرخ سالانه فعلی قابل استفاده برای افرادی که از مثلث MasterCard یا مثلث MasterCard Elite World درخواست می کنند 22.99 ٪ برای معاملات نقدی و هزینه های مرتبط و 20.99 ٪ برای سایر انواع جریان است. بسته به نتایج ارزیابی اعتبار خود ، ممکن است به برخی از افراد نرخ سالانه بالاتر یا پایین تر اعطا شود. حداقل پرداخت مبلغ (الف) بالاترین مبلغ زیر است ، یعنی: (من) بهره و هزینه های موجود در بیانیه شما به علاوه 10 دلار ، یا (ب) 5 ٪ از مانده جدید ، به استثنای مبالغ ناشی از شرایط برنامه های شرایط پرداخت ویژه ؛ بیشتر (ب) هر مبلغی که بیش از حد اعتبار شما باشد ، بیشتر (ج) هر مبلغی در رنج که در مبلغ (ب) فوق گنجانده نشده است. بیشتر (د) مبلغ کلیه پرداختهای مبهم تحت برنامه های پرداخت مساوی و سپس. پرداخت کمتر از 10 دلار باید کاملاً تنظیم شود. برای ساکنان کبک ، دوره فیض بین تاریخ بیانیه و تاریخ پرداخت پرداخت 26 روز است. دوره صورتحساب تحت پوشش هر بیانیه می تواند از 28 تا 33 روز باشد. مثلث Mastercard و کارت مثلث Mastercard Elite World شامل هزینه های سالانه نمی شود. نمونه هایی از هزینه های وام (نزدیکترین صد) با فرض اینکه همه جریان ها به نرخ سالانه فعلی 20.99 ٪ علاقه دارند ، که ماه 30 روز دارد ، که هیچ خریدی منوط به برنامه ای از شرایط پرداخت ویژه نیست و هیچ کس دیگری هزینه ها ، پرداخت های اضافی یا تغییرات اعمال می شود:

اگر تعادل متوسط ​​شما:

کل هزینه های اعتبار ماهانه خواهد بود

† پاداش های اعطا شده به صورت تایر نقره ای نقره ای کانادایی (نقره CT MD). شما نمی توانید بلیط های نقره ای کانادایی را در پیشنهادات جایزه دریافت کنید. هر نرخ چند برابر حق بیمه با توجه به نرخ جمع آوری اساسی CT محاسبه می شود. برخی از کالاهای فروخته شده در تایر کانادایی واجد شرایط دریافت پاداش پول CT نیستند. نرخ ارائه شده منحصر به هر حق بیمه ، پیشنهاد تبلیغاتی یا معامله مبادله است. پول CT قبل از مالیات بر ارزش محاسبه می شود. حق بیمه پول CT به دست آمده با خرید آنلاین ظرف 5 هفته از تاریخ خرید به حساب پاداش مثلث اعتبار می یابد. منوط به شرایط خاص. به مثلث پاداش ها مراجعه کنید: امروز ثبت نام کنید و پاداش بگیرید! برای اطلاعات بیشتر.

MD/MC Mark’s/Teamman یک علامت تجاری ثبت شده از Mark’s Work Wearhouse Ltd است., تحت مجوز استفاده می شود.

MD/MC Sport Chek یک علامت تجاری ثبت شده از FGL Sport Ltée است که تحت مجوز استفاده می شود.

◊ قیمت ، انتخاب و در دسترس بودن مقالات در انحلال در فروشگاه ها مخصوص هر فروشگاه است. مقالات می توانند مدل های نمایش باشند یا دقیقاً با تصویر مطابقت ندارند و ممکن است در همه فروشگاه ها در دسترس نباشد. مقادیر می توانند محدود باشند. برای اطلاعات بیشتر با فروشگاه خود تماس بگیرید. ما این حق را برای محدود کردن مقادیر رزرو می کنیم. با عرض پوزش ، هیچ کوپن تخفیف معوق وجود ندارد (به جز در کبک). در برخی از مدل ها و اندازه های خاص.

هزینه های حمل و نقل اعمال می شود. هزینه حمل و نقل و زمان تحویل بسته به موقعیت ، اندازه و وزن کالاها یا موارد متفاوت است و فقط در استان تایر فروشگاه کانادا که در آن کالاها یا اقلام خریداری شده است (“فروشگاه”) در دسترس است. کالاهای حجیم فقط در شعاع 100 کیلومتری فروشگاه تحویل داده می شوند. برای دیدار با شرق ، t در دسترس نیست.-نه. مشمول شرایط و محدودیت های خاص. برای اطلاعات بیشتر ، به سایت فرماندهی آنلاین مراجعه کنید

– قیمت های تبلیغاتی Alon همانطور که مطابق با تاریخ فروش این بخشنامه اعلام می شود. به عنوان بخشی از ارتقاء قیمت های پایین ما در دوره بین 1 ژانویه تا 31 دسامبر 2022 تعریف شده است. این پیشنهاد به استثنای تبلیغات بومی شده است.

*برنامه پاداش مثلث دارایی شرکت Canadian Limited است که آن را اداره می کند. کارتهای اعتباری مثلث MD توسط تایر بانکی کانادا صادر می شود. جوایز به شکل پول الکترونیکی تایر کانادایی (CT MD) اهدا می شود. برای به دست آوردن پول در این جایزه ، شما باید یک کارت یا کلید اصلی برنامه پاداش مثلث ارائه دهید ، یا از یک روش تأیید شده برای پرداخت بدون کارت یا پرداخت خریدهای خود با کارت اعتباری مثلث استفاده کنید. شما نمی توانید بلیط های نقره ای کانادایی را در پیشنهادات جایزه دریافت کنید. هر نرخ چند برابر حق بیمه با توجه به نرخ اصلی CUMS CT (0.4 ٪) محاسبه می شود و به مبلغ پولی که عضو بدون حق بیمه بدست می آورد اضافه می شود. به عنوان مثال ، با خرید 100 دلار (قبل از مالیات) با ضرب امتیاز 20 برابر ، عضو جایزه 8 دلار در CT Silver (20 0.4 ٪ x 100 $) را بدست می آورد. نرخ پاداش 30 برابر ، که برای مشتریان کارت MDSTCARD MD TRIANGLE MD CARD ، TRIANGLE WORLD MASTERCARD MD MD یا TRIANGLE WORLD ELITE MASTERCARD MD محفوظ است ، از نرخ 10 برابر حق بیمه در خریدهای روزانه و 20 برابر حق بیمه اضافی تشکیل شده است. برخی از کالاهای فروخته شده واجد شرایط دریافت یا تبادل پاداش پول نیستند. منوط به شرایط خاص. به سایت پاداش مثلث مراجعه کنید: امروز ثبت نام کنید و پاداش بگیرید! برای به دست آوردن کلیه رویه های برنامه و اطلاعات مربوط به مکان شرکا. نرخ ارائه شده منحصر به هر حق بیمه ، پیشنهاد تبلیغاتی یا معامله مبادله است. پول CT از مبلغ خرید قبل از مالیات محاسبه می شود. حق بیمه پول CT به دست آمده با خرید آنلاین ، ظرف پنج هفته از تاریخ خرید به حساب پاداش مثلث اعتبار می یابد. بدون تخفیف تأخیر.

¹ در چارچوب تبلیغاتی کمترین قیمت فصل ما ، “فصل” با دوره بین 1 سپتامبر تا 2 نوامبر 2023 تعریف می شود. این پیشنهاد از تبلیغات بومی شده ، از جمله اما بدون محدود کردن به دهانه های رسمی ، مستثنی است.

MD/MC Mastercard ، Mastercard World و Elite World علائم تجاری ثبت شده و مفهوم محافل یک علامت تجاری Mastercard International International است.

MD/MC مگر اینکه در غیر این صورت مشخص شده باشد ، کلیه علائم تجاری دارای تایر محدود شرکت Canadian Limited است و تحت مجوز استفاده می شود.

◊ تخفیف در قیمت اصلی ما. مقادیر بسته به فروشگاه ممکن است متفاوت باشد. برخی از کالاهای انحلال و قیمت های خاص ممکن است در همه فروشگاه ها در دسترس نباشد.

price قیمت “” نشان دهنده جدیدترین قیمت ملی این مقاله است

قفل های هوشمند Weiser.

با تشکر از ورودی کلید.فناوری به شما امکان می دهد محصولات با کیفیت ، عملی و زیبا را طراحی کنید.

Smartcode 10 ساتن نیکل

قفل های الکترونیکی خودمختار

قفل های الکترونیکی توسط یک صفحه کلید الکترونیکی یا صفحه لمسی فعال می شوند. شما را با استفاده از یک کد دسترسی شخصی وارد کرده و درب خود را به لمس ساده یک دکمه قفل کنید.

پیچ خواب الکترونیکی در نیکل ساتن سازگار با Premis Homekit

قفل های الکترونیکی متصل

بي سيم

بي سيم

قفل های هوشمند می توانند به صورت بی سیم با دستگاه های هوشمند ، رایانه لوحی یا اینترنت شما ارتباط برقرار کنند.

به قفل خود در هر کجا دسترسی پیدا کنید و هرگز از خود نپرسید که آیا هنوز فراموش نکرده اید که درب خود را قفل کنید.

مجموعه محصولات Weiser که یک ضربه خواب ، یک منقار عصا و یک نیش خواب الکترونیکی ارائه می دهد

قفل کردن

ضربه خواب با سیلندر ساده با کلید هوشمند در نیکل ساتن و سایر پیچ های خفته

کد هوشمند سنتی 5

دسته Hancock Pass در نیکل ساتن و دستگیره های دیگر

کد هوشمند 5 معاصر

عصا در حال عبور از لیسبون در ساتن نیکل و سایر منقار عصا

کد هوشمند سنتی 10

پیچ خواب با کادوی 10 در ساتن نیکل و سایر قفل های الکترونیکی

کد هوشمند 10 معاصر

پیچ خواب با کادوی 10 در ساتن نیکل و سایر قفل های الکترونیکی

صفحه لمسی Smartcode 10
کارآفرین با نوشتن کمربند ابزار در برنامه های معمار روی یک میز

راحتی ورودی کلید را کشف کنید

قفل های الکترونیکی Weiser ساده ، شتاب و ایمن کردن ورودی ها و خروج های خانه خود. با تشکر از فناوری کلید عملی ، تنها کاری که باید انجام دهید این است که کد خود را وارد کنید و قفل درب ها.

بهتر است کسانی را که به خانه شما دسترسی دارند کنترل کنید.

نیاز به داشتن کلیدها را از بین می برد. اکنون می توانید کدهای موقت را اختصاص داده و وقتی شخصی سعی در استفاده از کد شما دارد ، هشدار داده می شود.

کارآفرین با نوشتن کمربند ابزار در برنامه های معمار روی یک میز

کارآفرین / پاک کننده

دسترسی موقت به کارگران.

زنی که با کیف دستی صورتی از درب جلو عبور می کند

همسایه ها

در طول تعطیلات خود به همسایه اجازه دهید.

زنی که چهار سگ را روی یک بند در جلوی یک خانه قدم می زند

سگ واکرها

اجازه دسترسی روزانه شخصی را که سگ شما را پیاده می کند اجازه دهید.

قفل های کلید الکترونیکی برجسته

قفل های الکترونیکی Weiser می توانند با استفاده از یک کلید یا کلید کلید برای راحتی بیشتر باز شوند

کد هوشمند 10 در Bec-de Cane

کد هوشمند 10 در Bec-de Cane

کد هوشمند 10 در Bec-de Cane

برای تکمیل دکوراسیون داخلی خانه خود طراحی شده است.

 • کتاب شکسته شکسته از خارج توسط یک کلید الکترونیکی یا صفحه کلید و در داخل توسط یک شکاف فعال شده است
 • دارای مجوز با سخت ترین استانداردهای امنیتی مسکونی و برای استحکام و پایان دادن به کلاس AAA ANSI/BHMA
 • ارائه SmartKey Security MC که شما را از تکنیک های پیشرفته نفوذ محافظت می کند و به شما امکان می دهد تا چند ثانیه قفل خود را تنظیم کنید

کد هوشمند پیچ ​​و مهره خفته کوچک

کد هوشمند پیچ ​​و مهره خفته کوچک

کد هوشمند پیچ ​​و مهره خفته کوچک

با استفاده از پیچ قایقرانی صفحه کلید SmartCode inte یک سطح ایمنی و سبک را به خانه خود اضافه کنید . با یک سبک زیبا برای تکمیل فضای داخلی خانه خود طراحی شده است ، می توانید خانه خود را قفل کنید و هرگز نگران کلیدها نیستید.

 • برای ورود ، به سادگی کد شخصی خود را وارد کنید ، در حالی که قفل کردن به سادگی فشار دادن یک دکمه است
 • نصب ، برنامه ریزی و استفاده و کار با 4 باتری AA آسان است
 • 16 کد کاربر به علاوه یک عملکرد کد مشترک برای امنیت پیشرفته
 • دارای 50 کد دسترسی کاربر و گزینه کد مشترک است
 • ارائه SmartKey Security MC که شما را از تکنیک های پیشرفته نفوذ محافظت می کند و به شما امکان می دهد تا چند ثانیه قفل خود را تنظیم کنید

ساتن نیکل Powerbolt 2

نسل جدید Powerbolt 2

 • طراحی سیال در فلز بازسازی شده
 • کلاس 3 BHMA تصویب شد
 • صفحه کلید دارای نور پس زمینه
 • 6 کد دسترسی کاربر
 • کد دقیق موقت
 • عملکرد کد مشترک جدید برای مدیریت کارآمدتر کدهای کاربر

مجموعه محصولات Weiser که یک ضربه خواب ، یک منقار عصا و یک نیش خواب الکترونیکی ارائه می دهد

مجموعه محصولات Weiser که یک ضربه خواب ، یک منقار عصا و یک نیش خواب الکترونیکی ارائه می دهد

قفل کردن

Halo Touch قفل الکترونیکی الکترونیکی معاصر - تشک سیاه

ضربه خواب با سیلندر ساده با کلید هوشمند در نیکل ساتن و سایر پیچ های خفته

قفل های هوشمند با اتصال خانگی

ایمنی و راحتی قفل های هوشمند الکترونیکی را کشف کنید.

با تشکر از Encipes ، به مهمانان خود دسترسی موقت بدهید. هنگام ورود عزیزان به خانه ، هشدارهای فوری دریافت کنید. با تشکر از به روزرسانی های وضعیت قفل ، همه اتفاقات و اقدامات را دنبال کنید.

زن حمل کیف

به لطف قفل هوشمند Halo Wi-Fi ، که توسط تلفن هوشمند و اتصال Wi-Fi شما فعال شده است ، به جهان باز شوید. جستجوی کلیدهای شما اکنون متعلق به گذشته است.

دست نگه داشتن تلفن هوشمند که

دسترسی از راه دور

همیشه در حال دویدن برای رفتن به محل کار? با تشکر از قفل های هوشمند ویزر ، می توانید وضعیت قفل خود را بررسی کنید. دیگر هرگز تعجب نکنید اگر به یاد دارید که در را قفل کرده اید.

زنی

مدیریت کدهای کاربر

کدهای کاربر قابل تنظیم یا خانواده ، میهمانان و ارائه دهندگان خدمات را اختصاص دهید.

مردی که تلفن را با

نظارت بر قفل

آیا بچه ها به خانه آمده اند?

وضعیت و فعالیت قفل روی تلفن همراه خود را بررسی کنید. هنگامی که کاربر قفل را باز می کند یا قفل را قفل می کند ، یک اعلان فوری دریافت کنید.

نصب سریع و آسان

برچسب ویدیو برای کشف منابع هاله دیگر

برچسب ویدئویی برای کشف منابع دیگر
مرد در قطار که از پنجره بیرون نگاه می کند و یک فنجان قهوه را در دست دارد

با تشکر از Home Connect Technology ، به خانه خود ابعاد جدیدی بدهید.

دسترسی از راه دور به شما ، در هر زمان و هر مکان. با تشکر از Home Connect Technology و دو گزینه Z-Wave و Zigbee ، می توانید به صورت بی سیم با سایر دستگاه های خانه خود ارتباط برقرار کنید.

بیشتر بدانید

ویژگی های هوشمند برجسته

با تشکر از Weiser’s Smart Lock یا Home Connect Technology ، ABEC گزینه های Z-Wave و Zigbee ، می توانید به صورت بی سیم با سایر دستگاه های خانه خود ارتباط برقرار کنید.

هاله

خواهد داشت

قفل صفحه لمسی الکترونیکی Premis در سیاه آهن

نهایی در راحتی

SMART/TAB1/SMART-LOCK-CARO/ATTOM-3-ALT

صفحه لمسی SmartCode 10 با اتصال خانگی

آدم برفی بزرگ که دارای عینک ، روسری و کلاه است و قبل از یک خانه روی چمن زرق و برق دار شده است

ساخته شده برای جامد بودن.
ساخته شده برای مقاومت.
ساخته شده برای کانادا.

برای مقاومت در برابر سخت گیری های زمستان های کانادایی ، محصولات Weiser به طور خاص در کانادا آزمایش می شوند. بنابراین می توانید اطمینان داشته باشید ، قفل های ما به اندازه کفهای صخره ای قدیمی خوب ما قوی هستند.

با تشکر از قفل های الکترونیکی و هوشمند ما,
نیازی به فدا کردن امنیت به نفع راحتی نیست.

عملکردهای امنیتی ارائه شده در قفل های الکترونیکی و هوشمند ما را کاوش کنید.

نماد رمزگذاری کیفیت نظامی

رمزگذاری کیفیت نظامی

Kevo از چندین سطح رمزگذاری کیفیت نظامی برای تضمین ایمنی برش قفل های خود استفاده می کند.

نماد D

احراز هویت bifactorial با تأیید مضاعف

Kevo برای اطمینان از بالاترین سطح امنیت از احراز هویت bifactorial استفاده می کند.

نماد Z-Wave Plus

Z-Wave Plus

رمزگذاری بی سیم فوقانی. قفل SmartCode 10 With Home Connect شامل عملکرد Z-Wave ® Plus است و دامنه بی سیم بیشتری را ارائه می دهد ، به روزرسانی های میکروولوژیکی توسط رادیو لینک و رمزگذاری سیم فوقانی.

Icône de technologie brevetée SecureScreen<sup data-lazy-src=

Securescreen MC قبل از وارد کردن کد شخصی خود ، امنیت اضافی را با استفاده از چهره های تصادفی فراهم می کند تا از تشخیص اثر انگشت و کد روی سطح صفحه لمسی جلوگیری شود.

نماد قفل خودکار

قفل خودکار

تابعی که بعد از 30 ثانیه به طور خودکار درب شما را قفل می کند (اختیاری).

نماد کد مشترک

رمز مشترک

امکان کنترل کدهای اضافی به کسانی که به آن احتیاج دارند. در تمام قفل های هوشمند ارائه شده است.