سوپر در سمت چپ یا راست روی تیندر? 2023 – کباب ، инتاب ، собственно ارشد | Tinder | щайтесь. Встречайтесь. کمک کنید.

инتاب собственность

Contents

اگر در سال 2022 در سیاره زمین زندگی می کنید ، غیرممکن است که از اصطلاحات “راست کشیدن به سمت راست” و “کشویی سمت چپ” نشنیده اید. این شرایط امروز چنان محبوب است که مردم از آنها به زبان روزانه خود استفاده می کنند.

سوپر در سمت چپ یا راست روی تیندر ? [2023]

Tinder کشویی به سمت چپ یا راست 2022 Edition

وجود دارد علوم پایه پشت یک ضربه تند وشدید زدن بر روی تیندر.

بیشتر مردان فکر می کنند که به سمت راست می روند ، مسابقات بیشتری کسب می کنند. بله ، این استراتژی کار می کند – اگر آرزو دارید تنها باشید.

اما برای به دست آوردن مکاتبات با بهترین شرکا ، باید اسرار یک ضربه تند وشدید زدن کارآمد را بدانید.

شما می خواهید بازی های بیشتری بدست آورید ?

این تست 2 دقیقه ای را انجام دهید ، مشخصات خود را بهینه و کبریت کنید

لیست های چک Tinder

256،862 کاربران راضی اعتماد دارند

فهرست

در اینجا برنامه مقاله است ، از پرش در بخشی که بیشترین علاقه را برای شما دارد دریغ نکنید.

 1. سوپر در سمت چپ ، به سمت راست بکشید ، این به چه معنی است ?
 2. چه اتفاقی می افتد وقتی که درست روی تیندر می کشید ?
 3. 3 دلیل چرا نباید به همه ضربه بزنید
 4. 2 سوال برای پرسیدن قبل از مراجعه به پرداخت
 5. Tinder Hacks: بهترین استراتژی جابجایی
 6. سؤالات متداول: هر آنچه را که باید در مورد کش رفتن بدانید

جابجایی سمت چپ راست به چه معنی است

سوپر در سمت چپ ، به سمت راست بکشید ، این به چه معنی است ?

در اکثر برنامه های دوست یابی ، کشیدن به سمت راست به این معنی است که شما یک شخص را دوست دارید و به سمت چپ حرکت می کنید به این معنی است که شما نمی خواهید هیچ ارتباطی با او داشته باشید.

لغزش به سمت راست می تواند به شما امکان دهد با یک دختر در تماس باشید – فقط اگر او شما را به سمت راست نیز جارو کند.

اگر در سال 2022 در سیاره زمین زندگی می کنید ، غیرممکن است که از اصطلاحات “راست کشیدن به سمت راست” و “کشویی سمت چپ” نشنیده اید. این شرایط امروز چنان محبوب است که مردم از آنها به زبان روزانه خود استفاده می کنند.

اصطلاح “راست کشیدن به درستی” اکنون به معنای “پذیرش ، تأیید و نشان دادن شور و شوق خود برای چیزی است”.

“کشیدن سمت چپ” اکنون به معنای رد یا کاهش چیزی است.

به عنوان مثال ، اگر یک شیرینی را دوست دارید ، می توانید بگویید: “لعنتی ، این دونات خوشمزه به نظر می رسد ، من آن را به سمت راست روی آن می کشم”.

کمی کنار. آیا می دانید که می توانید در 2 دقیقه جذابیت خود را در 2 دقیقه جذاب تر کنید و هر روز بازی های بیشتری بدست آورید ?

با تشکر از هوش مصنوعی ما که در بیش از 10،000 عکس ارزیابی شده توسط زنان آموزش داده شده است ، می توانید بازخورد و توصیه های شخصی برای تقویت مشخصات دوست یابی خود برای خوب دریافت کنید.

شما دقیقاً می دانید چه عکس هایی خوب هستند یا نه ، و به خصوص چرا.

بنابراین منتظر چه چیزی هستید تا مسئولیت زندگی عاشقانه خود را بر عهده بگیرید ?

چه اتفاقی می افتد وقتی درست روی تیندر می کشید

چه اتفاقی می افتد وقتی که درست روی تیندر می کشید ?

کباب می تواند به شما در درک کمک کند چرا و چگونه آن را اصلاح کنیم.

بررسی پروفایل کباب شده

وقتی شخصی را به سمت راست روی تیندر بکشید ، سه اتفاق می تواند رخ دهد. هر یک

 1. شما با یک زن مسابقه می دهید.
 2. شما با یک دختر مسابقه نمی دهید.
 3. شما در ابتدا با یک دختر مسابقه نمی دهید ، اما بعداً با او مسابقه می دهید ، وقتی او درست روی شما می چرخد.

در این حالت ، شما یک اعلان دریافت خواهید کرد “یک مسابقه جدید دارید !”(کسانی که این پیام را می شناسند بدون شک فشار شیرین دوپامین را که او فراهم می کند می دانند …

پس از مسابقه با یک زن ، می توانید با او گپ بزنید و قرار ملاقات بگذارید. و اگر در گرفتن مسابقات مشکل دارید ، برای ایجاد نمایه مناسب با راهنمای ما مشورت می کنید.

با مشخصات مناسب ، شروع به دریافت بازی های بیشتر خواهید کرد. با این حال ، دانستن اینکه نمایه شما خوب است آسان نیست.

اگر نظر یک متخصص در مورد مشخصات خود می خواهید ، با کباب مشورت کنید. اگر نمایه شما صفر است ، Roast یک برنامه شخصی به شما ارائه می دهد تا مشخصات شما شایسته باشد ضربه تند وشدید شود (به خصوص توسط زنان سکسی).

3 دلیل چرا نباید به همه ضربه بزنید

3 دلیل چرا نباید به همه ضربه بزنید

تازه واردان Tinder ، به ویژه آقایان ، اغلب به هر چیزی که کروموزوم XX دارد ، بکشید. آیا او شبیه یک دختر است ? برای من کافی است !

متأسفانه ، دقیقاً این ذهنیت است که باعث می شود آنها با این دختران ارتباط برقرار کنند. دوست دارید بدانید چرا ?

دلایل زیر را بخوانید:

1. رفتار ناامید – جذاب نیست.

*یک دختر ترجیح می دهد از یک صخره پرش کند و به جای اینکه با یک مرد ناامید و نیازمند بیرون برود ، روی صخره ها پرش کند و روی صخره ها تصادف کند.

خوب ، شاید نه ، اما بخشی از حقیقت در این جمله وجود دارد.

بچه های ناامید و نیازمند کسانی هستند که هیچ معیار ندارند و با هر کسی بیرون می روند. متأسفانه ، Tinder با بچه های ناامید کننده لطیف نیست.

مانند اکثر برنامه های ملاقات ، Tinder زنان را بیش از مردان در سکو خود تقویت می کند. برای چی ? زیرا اگر این درخواست زن نداشته باشد ، هیچ مردی وجود نخواهد داشت. و اگر هیچ مردی وجود نداشت ، آنها با خرید Tinder Gold یا Tinder Plus نتوانستند درآمد کسب کنند.

دانستن اینکه دختران مردانی را دوست دارند که لک نیستند, Tinder به مردانی که در نوشابه های خود انتخاب می کنند پاداش می دهد و کسانی را که نیستند مجازات می کند. تیندر دارای نمره جذابیت مخفی (قبلاً سیستم ارزیابی ELO نامیده می شد) که زنان و مردان را با توجه به جذابیت آنها طبقه بندی می کند. هرچه شخص جذاب تر باشد ، نمره ELO آنها بالاتر است.

اگر در تمام دختران به سمت راست ضربه بزنید ، Tinder فکر می کند که شما ناامید هستید ، یعنی کمی جذاب و نمره جذابیت خود را پایین بیاورید. نمره ضعیف به این معنی است که شما به زنان کمتری (یا زنان کمتر مطلوب) ارائه می شود.

2. الگوریتم Tinder باعث می شود شما با افراد بد ملاقات کنید.

الگوریتم Tinder به دور از کامل است. برنامه مانند Cupid نیست – نمی تواند یک فلش را بکشد و باعث شود شما با روح روح ملاقات کنید.

به عنوان مثال ، بیایید بگوییم که شما در چند دختر به سمت راست لغزیده اید که یک “6” متوسط ​​را یادداشت می کنید. الگوریتم Tinder سپس فکر می کند که این نوع دختری است که شما ترجیح می دهید ، و فقط به شما دختران 6 ساله را نشان می دهد (حتی اگر شما نیز به دختران 8 ساله و بیشتر لغزیده اید).

با این حال ، در اینجا یک نکته برای داشتن یک جارو بهتر استفقط روی دختران 8 ساله و بیشتر به سمت راست بکشید. سپس خواهید دید که زنان به سلیقه شما نزدیکتر ظاهر می شوند.

3. رفتار ربات

اگر به همه ضربه تند وشدید بزنید ، Tinder فکر خواهد کرد که شما یک ربات هستید. سپس می تواند Shadowban یا کیفیت پروفایل هایی را که در برنامه شما ظاهر می شود کاهش دهد.

آیا تا به حال فکر کرده اید که چرا دوستانتان روی برنامه های دوست یابی کار می کنند اما شما نیستید ?

دانستن اینکه چه چیزی باعث ایجاد یک پروفایل دوست یابی جذاب می شود ، دشوار است و حتی دانستن اینکه کدام عکس ها خوب هستند یا نه دشوارتر است.

با من.داشتن. مورد حمله به بیش از 10،000 عکس که توسط یک تابلوی مربیان زنان و عشق ارزیابی شده است ، ما می توانیم به شما کمک کنیم بهترین عکسهای خود را انتخاب کنید و از آن استفاده کنید.

فقط در 2 دقیقه مشخصات دوستیابی جذاب تر ایجاد کنید.

2 سوال برای پرسیدن قبل از کشیدن

2 سوال برای پرسیدن قبل از مراجعه به پرداخت

استفاده شده سرخ کردن برای فهمیدن اینکه آیا از سایه تبعید شده اید یا نه ، و ELO خود را تقویت می کند.

بررسی پروفایل کباب شده

اگر او را در خیابان ملاقات کردم ، دوست دارم با او بیرون بروم?

به یک دلیل عجیب ، مردان نسبت به زندگی واقعی از Tinder ناامیدتر هستند. آنها به گونه ای رفتار می کنند که انگار Tinder یک دستگاه حافظه است: اگر آنها به اندازه کافی به سمت راست حرکت کنند ، یک جایزه جنسی رایگان دریافت می کنند.

اگر مردی هستید که اینگونه فکر می کنید (هیچ داوری ، همه ما در آنجا بوده ایم) ، باید وضعیت ذهن خود را تغییر دهید. شما باید حداقل نیازهای لازم را داشته باشید.

به شریک ایده آل خود فکر کنید. به دختری فکر کنید که دوست دارید در خیابان ملاقات کنید و او را بشناسید. شما فقط باید مستقیماً روی این نوع دختران و سایر موارد بکشید (زیرا همانطور که گفتم ، Tinder به مردان دشوار پاداش می دهد).

** من فقط کمی داغ هستم یا واقعاً آن را دوست دارم ?

اغلب مردان با مغز کوچک خود در زیر کمربند کم فکر می کنند (خوب ، یک مغز بزرگ ، خوشحال ?). اگر هیجان زده باشند ، بدون اینکه تعجب کنند که آیا او مناسب اوست ، روی دختر می لغزد.

سوال را از خود بپرسید

آیا این نوع دختری است که می خواهید در زندگی خود داشته باشید ? آیا او علایق مشابه دارد ? آیا من شخصیتی را که او در برنامه به تصویر کشیده است دوست دارم؟ ? آیا می بینید که وقت خود را با او می گذرانید (بدون اینکه بخواهید مغز خود را منفجر کنید ?)*.

*یا من آن را فقط به این دلیل که “سکسی” است ?

اگر این مورد است ، باید نظر خود را تغییر دهید و بیشتر از خود سؤالات قبلی را بپرسید.

Tinder بهترین استراتژی جابجایی را هک می کند

Tinder Hacks: بهترین استراتژی جابجایی

برای انتقال بازی Tinder خود به سطح بعدی ، در اینجا نکاتی وجود دارد که می خواهید در اسرع وقت پیاده سازی کنید.

فقط مانند پروفایل هایی که واقعاً دوست دارید.

با توجه به الگوریتم دقیق Tinder ، شما باید فقط روی دخترانی که واقعاً دوست دارید به سمت راست بکشید. نه تنها به ظاهر خود اعتماد نکنید: شما باید اوقات فراغت ، شخصیت آن و سایر ویژگی های مورد علاقه شما را نیز بررسی کنید.

شما سزاوار دیدار با دختر وحشی ترین رویاهای خود هستید. بنابراین پیش بروید و بهترین ها را بکشید!

وقت خود را قبل از پروفایل بگذرانید.

تیندر زمانی را که در یک پروفایل می گذرانید دنبال می کند. اگر به سرعت از یک نمایه به مشخصات دیگر تغییر کنید بدون اینکه به همه عکس ها یا خواندن BIOS نگاه کنید ، Tinder شما را مجازات می کند.

الگوریتم ممکن است احساس ناامیدی کند**.**

Swiper در سمت راست بدون اینکه وقت خود را برای ارزیابی پروفایل به Tinder می گوید که شما یک پسر با معیارهای بالا جذب نمی شوید.

روی تعداد کمی از افراد بکشید ، اما اغلب به هم بزنید.

تیندر طی سالها چندین بار الگوریتم خود را تغییر داده است.

در جدیدترین نسخه ، فعال ترین و اخیر کاربران در ابتدا ظاهر می شوند ، در حالی که کمترین کاربران فعال آخرین ظاهر هستند.

بنابراین در اینجا بهترین تاکتیک وجود دارد: فقط در 10 تا 20 پروفایل به سمت راست بکشید. این به فعال ترین کاربران فرصتی می دهد تا شما را در جهت درست بکشید.

به یاد داشته باشید: شما نمی خواهید Swipes را در یک پروفایل غیرفعال هدر دهید. اگر رابطه بین تعداد سوپ ها و تعداد “عدم تطابق” خیلی زیاد باشد ، تیندر میزان جذابیت شما را کاهش می دهد. *و در سرزمین Tinder ، ثروتمندان ثروتمندتر می شوند و فقیر مجرد هستند.

آیا تا به حال فکر کرده اید که چرا دوستانتان روی برنامه های دوست یابی کار می کنند اما شما نیستید ?

دانستن اینکه چه چیزی باعث ایجاد یک پروفایل دوست یابی جذاب می شود ، دشوار است و حتی دانستن اینکه کدام عکس ها خوب هستند یا نه دشوارتر است.

با من.داشتن. مورد حمله به بیش از 10،000 عکس که توسط یک تابلوی مربیان زنان و عشق ارزیابی شده است ، ما می توانیم به شما کمک کنیم بهترین عکسهای خود را انتخاب کنید و از آن استفاده کنید.

فقط در 2 دقیقه مشخصات دوستیابی جذاب تر ایجاد کنید.

سؤالات متداول همه آنچه را که باید در مورد جابجایی بدانید

سؤالات متداول: هر آنچه را که باید در مورد کش رفتن بدانید

** آیا می توانیم مانند آن را لغو کنیم ? آیا می توانم بعد از یک ضربه تند وشسته دست و پا چلفتی به عقب برگردم ?

شما به طور تصادفی در سمت چپ روی دختر رویاهای خود حرکت می کنید ? شما یک ضربه تند وشدید زدن به دختری که اصلاً دوست ندارید هدر داده اید ?

نگران نباشید. اگر Tinder Plus ، Gold و Platinum دارید ، می توانید به نمایه قبلی برگردید و اقدامات خود را لغو کنید.

متأسفانه ، اگر آنها را ندارید ، خوش شانس نیست.

آیا می توانید بدانید وقتی کسی شما را به درستی می کشد ?

عملکرد “شما را دوست دارد” توسط Tinder Gold و Platinum به شما امکان می دهد از قبل بدانید که روی شما لغزیده است. پروفایل های “Likes You” بدون این اشتراک ها تار می شوند ، اما با آنها می توانید مشخصات کامل کسانی را که شما را دوست داشتند مشاهده کنید.

در روز چند نورد موجود دارید ?

کاربران Tinder Plus ، طلا و پلاتین دریافت می کنند تعداد نامحدودی از لایک ها. اگر این پیشرفت ها را ندارید ، روزانه حدود 100 لایک می گیرید.

مسابقات شما را 10 برابر می کند

داده ها را بر اساس داده ها و اقدامات مشخص دریافت کنید تا مشخصات خود را در حال حاضر بهبود بخشید ، بازی های بیشتری دریافت کنید و شخص ایده آل را پیدا کنید.

لیست های چک Tinder

256،862 کاربران راضی اعتماد دارند

نتیجه

کش رفتن یک ژست اساسی برای کاربران Tinder است ، اما همچنین می تواند ابزاری قدرتمند برای متخصصان بازاریابی باشد. با درک مکانیسم های کش رفتن و استفاده از این اطلاعات به نفع خود ، می توانید جلساتی را ایجاد کنید که احتمال موفقیت بیشتری داشته باشد.

برخی از این نکات را امتحان کنید و به ما اطلاع دهید که چگونه آنها برای شما کار می کنند. و فراموش نکنید که به ما بگویید نرخ “راست کشیدن به سمت راست” شما چیست !

قبل از عزیمت ، چه می گویید که می دانید قدرت مشخصات Tinder شما چیست?

این تجزیه و تحلیل پروفایل در نهایت به شما امکان می دهد بدانید که چگونه نمایه خود را جذاب تر کنید ، مسابقات بیشتری کسب کنید و به افرادی که واقعاً دوست دارند بروید.

به لطف این آزمون که توسط تیم جلسات ما در جلسات و روابط عاشقانه ایجاد شده است ، نتیجه خود را در زمان ضبط بدست آورید.

بن کباب

بن بیلی

بن یکی از بهترین متخصصان Tinder است که من با او ملاقات کردم و یکی از معدود مواردی است که الگوریتم Tinder را ترک کرده است. هر هفته ، بن مقالات جدیدی را در مورد کباب منتشر می کند و به بیش از 5 میلیون نفر مانند شما در بازی های بیشتر ، قرار ملاقات ها و حتی نماینده منتخب قلب آنها کمک می کند !

ضربه تند وشدید زدن

طرح سیاه Tinder White Flame

 • پس زمینه صورتی شعله سفید تیندر
 • Tinder Wordmark ثبت شده است
 • Tinder Watermark Full Color
 • جلسات کشیدن
 • сервис предоставلانی В us сworefе2tes с с с снн ио зо* зз сл слющих патенتاب:

  • تو.حرف. چالاک. هیچ. D755.814
  • تو.حرف. چالاک. هیچ. D779.540
  • تو.حرف. چالاک. هیچ. D780.775
  • تو.حرف. چالاک. هیچ. D781.311
  • تو.حرف. چالاک. هیچ. D781.334
  • تو.حرف. چالاک. هیچ. D781.882
  • تو.حرف. چالاک. هیچ. D791.809
  • تو.حرف. چالاک. هیچ. D798.314
  • تو.حرف. چالاک. هیچ. D852.809s
  • تو.حرف. چالاک. هیچ. D854.025s
  • تو.حرف. چالاک. هیچ. 7،613.706
  • تو.حرف. چالاک. هیچ. 7،617،134
  • تو.حرف. چالاک. هیچ. 7،676.466
  • تو.حرف. چالاک. هیچ. 8.566.327
  • تو.حرف. چالاک. هیچ. 8.010.546
  • تو.حرف. چالاک. هیچ. 8.010.556
  • تو.حرف. چالاک. هیچ. 8،051.013
  • تو.حرف. چالاک. هیچ. 8،117.091
  • تو.حرف. چالاک. هیچ. 8،195.668
  • تو.حرف. چالاک. هیچ. 8.473،490
  • تو.حرف. چالاک. هیچ. 8.559.706
  • تو.حرف. چالاک. هیچ. 8.583.563
  • تو.حرف. چالاک. هیچ. 8،621،090
  • تو.حرف. چالاک. هیچ. 8،862،461
  • تو.حرف. چالاک. هیچ. 8،885.012
  • تو.حرف. چالاک. هیچ. 8.996.618
  • تو.حرف. چالاک. هیچ. 9.094.396
  • تو.حرف. چالاک. هیچ. 9،148،333
  • تو.حرف. چالاک. هیچ. 9،158،821
  • تو.حرف. چالاک. هیچ. 9،185.184
  • تو.حرف. چالاک. هیچ. 9،245.301
  • تو.حرف. چالاک. هیچ. 9،251.220
  • تو.حرف. چالاک. هیچ. 9،350.636
  • تو.حرف. چالاک. هیچ. 9.413،845
  • تو.حرف. چالاک. هیچ. 9.418،057
  • تو.حرف. چالاک. هیچ. 9.495.391
  • تو.حرف. چالاک. هیچ. 9.536.221
  • تو.حرف. چالاک. هیچ. 9.537.706
  • تو.حرف. چالاک. هیچ. 9،560.156
  • تو.حرف. چالاک. هیچ. 9،672،289
  • تو.حرف. چالاک. هیچ. 9،679،259
  • تو.حرف. چالاک. هیچ. 9.715.532
  • تو.حرف. چالاک. هیچ. 9.733.811
  • تو.حرف. چالاک. هیچ. 9.824.123
  • تو.حرف. چالاک. هیچ. 9،830،669
  • تو.حرف. چالاک. هیچ. 9.836،533
  • تو.حرف. چالاک. هیچ. 9،870،465
  • تو.حرف. چالاک. هیچ. 9.959.023
  • تو.حرف. چالاک. هیچ. 9.547،369
  • تو.حرف. چالاک. هیچ. 9.720.570
  • تو.حرف. چالاک. هیچ. 10،108.968
  • تو.حرف. چالاک. هیچ. 10،149،267
  • تو.حرف. چالاک. هیچ. 10،203،854
  • تو.حرف. چالاک. هیچ. 10،277.710
  • تو.حرف. چالاک. هیچ. 10،33،999
  • تو.حرف. چالاک. هیچ. 10،380،158
  • تو.حرف. چالاک. هیچ. 10،387،795
  • تو.حرف. چالاک. هیچ. 10.523،622
  • تو.حرف. چالاک. هیچ. 10.540.607