بهترین دوچرخه های برقی برای خرید در سال 2023 – Numerama ، دوچرخه شهری برقی: سبیل ، Trek ، Kalkhoff ON!

دوچرخه شهری برقی

Contents

و با هزینه یک دوچرخه برقی خوب ، ممکن است اشتباه کنید. اگر هنوز قبل از شروع تردید دارید ، بدانید که می توانید یک دوچرخه برقی را اجاره کنید: بهترین خدمات اجاره VAE را در راهنمای اختصاصی ما پیدا خواهید کرد.

بهترین دوچرخه های برقی برای خرید در سال 2023

سبیل شنبه 28.1 // منبع: Louise Audry for Numerama

ظرفیت باتری ، قاب باز یا بسته ، موتور سنسور قدرت یا چرخش ، برای چه استقلال ? بنابراین بسیاری از پارامترهای اساسی باید هنگام خرید VAE مورد توجه قرار گیرند. بهترین دوچرخه های برقی لزوماً گران ترین نیستند ، حتی اگر پیدا کردن یک چرخه موتوری خوب با کمتر از 1000 یورو تقریباً معجزه آسا باشد. بنابراین برای شهر یا فعالیت های ورزشی آخر هفته خود ، انتخاب ما از بهترین دوچرخه های شهری ، دوچرخه سواری در کوهستان و ماسه برقی را کشف کنید.

انتخاب یک دوچرخه برقی خوب برای کسانی که می خواهند تحرک نرم را به روشی پایدار بیاموزند ضروری است. شن ، دوچرخه کوهستانی ، دوچرخه شهر ، وائه لگر ، Vae Heavy … نه تنها یک نوع دوچرخه برقی وجود دارد ، بلکه پشته ها نیز وجود دارد.

و با هزینه یک دوچرخه برقی خوب ، ممکن است اشتباه کنید. اگر هنوز قبل از شروع تردید دارید ، بدانید که می توانید یک دوچرخه برقی را اجاره کنید: بهترین خدمات اجاره VAE را در راهنمای اختصاصی ما پیدا خواهید کرد.

اگر در حال حاضر یک سرعت متقاعد شده یا دوچرخه سواری هستید ، احتمالاً قبلاً تحقیقات خود را شروع کرده اید و ایده مبهمی از آنچه می خواهید دارید. این به شما کمک می کند تا انتخاب خود را روشن کنید که تصمیم گرفتیم راهنمایی را ارائه دهیم که برای لیست دوچرخه ها راضی نیست ، اما این به شما کمک می کند تا دوچرخه برقی خود را انتخاب کنید. تمام دوچرخه های این راهنما توسط کارمندان سرمقاله تأیید شده است که حدود پنجاه سال در سال آزمایش می شود.

�� جولیان کادوت و داز را در کانال یوتیوب ما پیدا کنید. اشتیاق آنها ? یک دسته کامل از VAE را آزمایش کنید و تجربه آنها را به اشتراک بگذارید.

چه دوچرخه برقی برای خرید در سال 2023 ? راهنمای ما برای یافتن کدام یک باید انتخاب کنید

همیشه به خاطر داشته باشید که در تجهیزات معادل ، می توانید یک مدل به همان اندازه خوب پیدا کنید ، اما با یک نگاه و احساس رانندگی که بیشتر دوست دارید. بنابراین رفتن به یک سرعت برای امتحان کردن دوچرخه بسیار توصیه می شود ، حتی اگر خرید از طریق اینترنت مشکلی نداشته باشد. مارک های بزرگ از اجزای استاندارد استفاده می کنند که می توانید در هر مغازه تنظیم و تعمیر کنید.

کدام دوچرخه برقی را برای شهر انتخاب کنید ?

  • Tenways CGO600 Pro
  • HELP ORIGIN: سریع شهری
  • گایا جمع و جور
  • سبیل شنبه 28.1

همه کاره ترین دوچرخه های برقی

  • تخصصی توربو وادو 3.0
  • Canyon Endurace: در 7.0
  • سبیل شنبه 27 X-Road 3

بهترین دوچرخه الکترونیکی موجود در بازار چیست ?

بهترین دوچرخه سواری کوهستانی و برقی

قیمت های مندرج در این راهنما بدیهی است که کمک های خرید ارائه شده توسط جوامع یا تالار شهر را در نظر نمی گیرد. در ایل-دی-فرانسه ، این لایحه می تواند تا 500 یورو کاهش یابد ، که بسیار ناچیز است.

بهترین دوچرخه های برقی برای شهر

Tenways CGO600 Pro: دوچرخه کمک برقی مقرون به صرفه

Tenways-Cgo-600Pro-FICHE-NUMERAMA

1،799 یورو در ده راه

اگر برند Tenways چیزی به شما نمی گوید ، طبیعی است. او که تازه در بازار ظاهر شد ، ادعا می کند که یک انجمن دوچرخه سواران از طریق جهان است (بخوانید: یک تولید کننده چینی که سعی می کند بگوید او چینی است). با این حال ، Tenways این شایستگی داشتن دفاتر در اروپا را دارد. پس از موفقیت CGO600 خود ، Tenways تصمیم می گیرد که آن را در یک نسخه حرفه ای کاهش دهد. این امر عمدتاً با ادغام یک فانوس دریایی جلو از نظر قاب و ظاهر باتری قابل جابجایی متفاوت است. برای 200 یورو بیشتر ، این پیشرفت ها قابل توجه است و ارزش آن را دارند.

برای قیمت آن ، پیشنهاد Tenways با امتیازات انتخاب شده کاملاً صادقانه است. برای کمتر از 2000 یورو ، Tenways دوچرخه خود را با موتور سبک با سنسور گشتاور و ترمزهای هیدرولیک برای وزنی که بیش از 16 کیلو نباشد ، مجهز می کند. اگر سبک ترین نباشد ، از مدل های خاصی که می تواند ده کیلو دیگر وزن داشته باشد ، دور است. این قاب از آلومینیوم ساخته شده است و هیچ چیز در دوچرخه معلق نیست.

تعمیر و نگهداری با حضور کمربندی که هدف آن ارائه تنها یک سرعت است ساده می شود. موتور گشتاور متوسط ​​35 نانومتر را ارائه می دهد که همراه با سرعت واحد ، به سرعت نقاط ضعف خود را در دامنه ها نشان می دهد. از طرف دیگر ، CGO600 Pro Tenways بهترین های خود را با همراهی احتیاط و طبیعی از تلاش های پدال سازی با استقلال صحیح ارائه می دهد.

Origin به Fast Urban کمک می کند // منبع: توماس آنچل برای numerama Gaya Compact // منبع: توماس آنچل برای Numerama سبیل-نام -281-2 تخصصی Turbo Vado 3.0 // منبع: Louise Audry for Numerama کانیون-اندوراس-روی-فیش Mustache-Samedi-27-Xroad-3-7 Armony Trekking ViaReggio // منبع: Louise Audry for Numerama

2599 € پیشنهاد را کشف کنید

تلاش 3.B از Kalkhoff

Kalkhoff با دامنه Endeavor خود ، مجهز به عملکرد بوش و آماده رانندگی ، با تجهیزات کامل (روشنایی ، قفسه چمدان) و باتری تا 500 WH سازش خوبی را ارائه می دهد. Kalkhoff همچنین سه فریم را برای انتخاب از همان دوچرخه ارائه می دهد ، که به شما امکان می دهد موقعیتی را انتخاب کنید که در آن راحت تر هستیم.

بهترین دوچرخه های برقی متصل

دنیای دوچرخه متصل یک تماس واقعی برای گلوله است. خواه دوچرخه باشد قطره از چین گرفته تا مصوبات مشکوک یا دوچرخه هایی که مطبوعات وقتی هنوز بیرون نیامده اند ، ستایش می کنند متصل به چرخه اضافه شده همه طرف های فنی. در این بازی کوچک ، آنجل ابتدا قبل از اصلاح شوت با ارائه کروزر M ، که ما توانستیم آزمایش کنیم ، از دست داد.

با این حال ، برخی از مارک ها می توانند از بازی خارج شوند. دوچرخه های کمک الکتریکی متصل را پیدا کنید که گزینه های عاقلانه ای و مربوطه را برای ارائه یک قاب سلام تکنیک مطابق با انتظارات دوچرخه سواران پیدا کرده اند.

Iweech 24 ″ S: به طرز شگفت آور عصبی و باهوش

iWeech // منبع: لوئیز آدری برای numerama

2،959 یورو در FNAC

دوچرخه شهری iWeech یک تعجب بسیار خوب است. برای کسانی که از داشتن یک اسباب بازی کمی دوچرخه قدردانی می کنند ، او از داده های زیادی در مورد برنامه ، زنگ هشدار یکپارچه و حالت های مختلف قابل تنظیم خود لذت می برد. اما برخلاف بسیاری از دوچرخه های اسباب بازی ، دوچرخه iWeech نیز دوچرخه خوبی است. چرخ های کوچک 24 اینچی آن به شما امکان سهولت قابل توجهی در شهر را می دهد و گال های تاشو آن به شما امکان دسترسی به بیشترین گاراژهای دوچرخه سواری را می دهد.

Canyon Pathlite: در 5 // منبع: Louise Adudry for Numerama

امکانات Canyon Pathlite: در 5.0
موتور Bosch Performance CX
زن و شوهر 85 نانومتر
خودمانی 80 کیلومتر
وزن 23.5 کیلوگرم
قیمت 2،699 یورو

برگه فنی دره پاتلیت: در 5.0

11 سرعت ، با یک کاست از چرخ های 11-51 ، به شما امکان می دهد تا از موتور و چرخ های 29 اینچی مجهز به لاستیک Schwalbe Notch استفاده کنید. و همچنین دوچرخه ای است که سبک زیادی دارد ، که ما از خلبانی در یک منظره شهری قدردانی خواهیم کرد.

در حال حاضر هیچ پیشنهادی وجود ندارد

سایر دوچرخه های برقی کوهستانی و شن

  • دوچرخه های کوه برقی نیز وجود دارد ، اما قیمت ها از بین می روند ، زیرا تولید کنندگان تجهیزات بالا ، موتورهای قدرتمند ، قابلیت اطمینان طولانی مدت و جستجوی سبکی را با هم ترکیب می کنند. معادله ای که باعث می شود از بازار کلاسیک خارج شوید: اگر می خواهید یک دوچرخه کوه برقی داشته باشید ، این است که شما در حال حاضر دانش خوبی از فعالیت و تمرین دارید.
  • Décathlon با Rockrider E-St 900 27.5 به علاوه 2،199 یورو ارزش بسیار خوبی برای پول ارائه می دهد: یک دوچرخه کوه برقی با چند 70 نانومتر ، که به شما امکان می دهد در مسیرهای ناهموار سرگرم شوید و کوه ها را بدون خیلی زیاد انجام دهید تلاش.
  • در بالای محدوده ، Cannondale یک مدل بسیار مشکوک مجهز به موتور CX Bosch Performance و باتری بزرگ 625 WH را ارائه می دهد. ایده آل برای مسافرتهای طولانی و سفرهای کوهستانی: با 5،690 یورو ، هیچ چیز قادر به مقاومت در برابر او نخواهد بود.

آینده NUMERAMA به زودی فرا می رسد ! اما قبل از آن ، ما به شما احتیاج داریم. شما 3 دقیقه فرصت دارید ? به تحقیقات ما پاسخ دهید

دوچرخه شهری برقی

Vae Urban Electric – برای حرکت راحت تر روزانه

دوچرخه کمک برقی یک وسیله حمل و نقل کامل است ، بیشتر و بیشتر در شهرهای سوئیس ما قابل مشاهده است. در دوچرخه برقی شهری به ساکن شهر اجازه می دهد تا به راحتی ، برای تمام مأموریت های روزانه خود حرکت کند: به دفتر بروید ، کودکان را همراهی کنید ، خرید حمل و نقل و غیره. یک Vae شهری یک دوچرخه ، به شکل ، بر ماهیت تجهیزات و در راه نورد است. از دیدگاه قانونی ، لازم است که دوچرخه برقی معمولی را که کمک آن به 25 کیلومتر در ساعت محدود می شود ، و دوچرخه های برقی سریع یا دوچرخه با سرعت ، که می تواند تا 45 کیلومتر در ساعت بچرخد ، تشخیص داد.

برای همه نیازها دوچرخه های برقی شهری وجود دارد. دوچرخه سواری بهترین واژگان شهری را به نفع مدل های موتور پدال انتخاب کرده است ، به دلیل کارآیی و راحتی استفاده از آنها که بدون کمک به دوچرخه نزدیک است.

بارگذاری محصول. چند ثانیه طول می کشد.

دوچرخه برق Trek در حال رفتن+ 7

یک دوچرخه زیبا ، قدرتمند و دلپذیر برای رانندگی ، برای روشن تر کردن سفرهای روزانه خود در شهر !
2،939.30 CHF 4 199.00 CHF

دوچرخه پیاده روی برقی سبیل در روز شنبه 27 Xroad 2

در شهر در طول هفته ، با پیاده روی در آخر هفته. یک آفتاب پرست VAE که بدون توجه به آن نمی رود و با همه سازگار است.

3،329.10 CHF 3 699.00 CHF

سبیل الکتریکی VTC شنبه 28.2

VTC Electric Mustache در روز شنبه 28.2

یک VAE زیبا و همه کاره برای مخلوط کردن مسیرهای شهر و شن. به لطف موتور فعال بوش بسیار کارآمد است.

3،099 CHF 129.15 CHF / 24 ماه

دوچرخه پیاده روی برقی سبیل در روز شنبه 27 Xroad 3

یک VAE همه کاره آماده برای مسافت های بلند دوره های تپه ای ، با کمک خط عملکرد بوش و.

3،499 CHF 4،099.00 CHF

VTC Electric Mustache در روز شنبه 28.5

یک VTC کمک الکتریکی با ظاهری زیبا ، قادر به عبور از مشکلات بدون مشکل با موتور قدرتمند آن است.

3،599.10 CHF 3 999.00 CHF

دوچرخه برقی Kalkhoff 7.ب حرکت

VAE که دارای تمام خصوصیات لازم برای رفتن به یک ماجراجویی در جاده/خارج از جاده است !
3،839.20 CHF 4،799.00 CHF

دوچرخه پیاده روی برقی سبیل در روز شنبه 27 Xroad FS 3

دوچرخه پیاده روی برقی سبیل در روز شنبه 27 Xroad FS 3

شنبه 27 Xroad در یک نسخه کامل زندگی ! یک تونیک VAE برای آهنگ های ارائه دهنده با کمک Bosch خود.

4،999 CHF 208.30 CHF / 24 ماه

دوچرخه پیاده روی برقی سبیل در روز شنبه 27 Xroad FS 5

دوچرخه پیاده روی برقی سبیل در روز شنبه 27 Xroad FS 5

ماجراجو زیبا ! یک دوچرخه برقی کاملاً معلق برای پیاده روی ، کاملاً مجهز برای مخلوط کردن شهرها و مسیرها.

5،399 CHF 225 CHF / 24 ماه

دوچرخه برقی سبیل دوشنبه 27.1

دوچرخه برقی سبیل در روز دوشنبه 27.1

دوچرخه برقی شهر ، نشانگر برند Vosges ! از دوشنبه تا یکشنبه ، در مناطق شهری بپیچید.

3،099 CHF 129.15 CHF / 24 ماه

دوچرخه برقی سبیل دوشنبه 27.3

دوچرخه برقی سبیل در روز دوشنبه 27.3

یک دوچرخه برقی راحت و مجهز ، با موتور قدرتمند Bosch !

3،799 CHF 158.30 CHF / 24 ماه

دوچرخه برقی سبیل دوشنبه 27.5

دوچرخه برقی سبیل در روز دوشنبه 27.5

سیالیت تغییرات سرعت ، سیالیت موتور ، سیالیت جریان. بهترین های سبیل vae.

4،599 CHF 191.65 CHF / 24 ماه

سبیل دوچرخه برقی جمعه 28.7

سبیل دوچرخه برقی جمعه 28.7

یک دوچرخه سریع شهری ، با یک شخصیت ورزشی برجسته به لطف آویز جاده !
4،999 CHF 208.30 CHF / 24 ماه

شهر برقی ویل الماس جونا+

دوچرخه برق Diamant Juna+

یک vae راحت برای زنان !
3،469 CHF 144.55 CHF / 24 ماه

دوچرخه برقی Schindelhauer Oskar

دوچرخه برقی Schindelhauer Oskar

یک شهری یکپارچه که شما را انتخاب موتور می کند: Bosch فعال بیشتر یا عملکرد !
4،175 CHF 174 CHF / 24 ماه

دوچرخه برقی Schindelhauer Heinrich

دوچرخه برقی Schindelhauer Heinrich

یک دوچرخه برقی همه کاره و قابل توجه ، وفادار به روح شیندلهور !
5 149 CHF 214.55 CHF / 24 ماه

دوچرخه شهر برقی Schindelhauer Hannah White

دوچرخه برقی Schindelhauer Hannah

یک Schindelhauer برقی با یک قاب مخلوط نیمه باز ، راحت تر سوار شدن. Bosch Active Line Engine.

4،949 CHF 206.25 CHF / 24 ماه

دوچرخه شهر برقی Schindelhauer Arthur Black

دوچرخه شهر Schindelhauer Arthur

یک VAE سریع و سبک که ظاهر یک دوچرخه معمولی را دارد ! با مدال طلا در طراحی آلمانی پاداش داده شده است.

4،175 CHF 174 CHF / 24 ماه

الماس الماس برقی برقی

VTC در دسترس همه ! با موتور خط عملکرد Bosch.
2،519.20 CHF 3 149.00 CHF

الماس دوچرخه برقی Juna Deluxe+

Diamant Juna Deluxe City City+

یک دوچرخه عالی و پرنعمت شهری ، با کمک موتور Bosch Active Line Plus Engine.
3،769 CHF 157.05 CHF / 24 ماه

دوچرخه شهر برقی Schindelhauer Arthur VI/IX

دوچرخه شهر برقی Schindelhauer Arthur VI / IX

یک دوچرخه برقی عالی شهری (موتور چرخ عقب Mahle) ! مدال طلا در جوایز طراحی آلمانی 2020.

5،499 CHF 229.15 CHF / 24 ماه

دوچرخه برقی Schindelhauer Antonia White

دوچرخه شهر Schindelhauer Antonia

خطوط تمیز برای این VAE در دسترس ، ساده و بادوام. موتور چرخ عقب Mahle M1 (40 نانومتر).
5،495 CHF 229 CHF / 24 ماه

دوچرخه برق Schindelhauer Heinrich Enviolo

دوچرخه برق Schindelhauer Heinrich Enviolo

یک موقعیت رانندگی راحت ، کمک پویا و گیربکس اتوماتیک که شما را آسان تر می کند.

5،495 CHF 229 CHF / 24 ماه

دوچرخه برقی Schindelhauer Hannah Enviolo

دوچرخه برقی Schindelhauer Hannah Enviolo

ظرافت ، راحتی و سادگی استفاده روزانه ! عملکرد بوش و قاب مختلط.

5،495 CHF 229 CHF / 24 ماه

سبیل الکتریکی VTC شنبه 28.1

VTC Electric Mustache در روز شنبه 28.1

مدل اصلی محدوده شهر/شیمین در روز شنبه 28. موتوریزاسیون فعال بوش با باتری 400 WH.

2،349 CHF 97.90 CHF / 24 ماه

سبیل الکتریکی VTC شنبه 28.3

VTC Electric Mustache در روز شنبه 28.3

یک دوچرخه شهر و مزرعه با کمک پویا و تعمیر و نگهداری آسان به لطف مرکز Nexus 5.

3،699 CHF 154.15 CHF / 24 ماه

Riese & Müller Delite Electric VTC

Riese & Müller Delite Electric VTC

VAE با کیفیت بالا ، فوق العاده همه کاره و راحت. برای شهر و پیاده روی.
6،539 CHF 272.50 CHF / 24 ماه

Riese & Müller Superdelite Electric VTC

Riese & Müller Superdelite Electric VTC

یک تجربه رانندگی عالی با این باتری دوتایی بسیار متنوع !
7،579 CHF 315.80 CHF / 24 ماه

تمرکز Thron² 6 دوچرخه برقی کوه 6.7 EQP (2022)

Thron² در پیکربندی EQP: یک VTTAE مجهز برای همه ماجراها !
4،079 CHF 5،099.00 CHF

دوچرخه پیاده روی برقی سبیل در روز شنبه 27 Xroad 1

دوچرخه پیاده روی برقی سبیل در روز شنبه 27 Xroad 1

اولین بار در محدوده روز شنبه 27 Xroad. یک دوچرخه All -Terrain در شهر سهولت مانند جاده های جنگلی.

3،099 CHF 129.15 CHF / 24 ماه

دوچرخه پیاده روی برقی سبیل در روز شنبه 27 Xroad 5

دوچرخه پیاده روی برقی سبیل در روز شنبه 27 Xroad 5

یک دوچرخه برقی برای گردش روزانه در مناطق شهری و فرار در جنگل در آخر هفته ها.
4،699 CHF 195.80 CHF / 24 ماه

دوچرخه پیاده روی برقی سبیل در روز شنبه 27 Xroad 7

دوچرخه پیاده روی برقی سبیل در روز شنبه 27 Xroad 7

تطبیق پذیری شدید ، تجهیزات سطح بالا ! Bosch Performance CX Motorize و Nyon Console.

5،399 CHF 225 CHF / 24 ماه

دوچرخه پیاده روی برقی سبیل در روز شنبه 27 Xroad FS 7

دوچرخه پیاده روی برقی سبیل در روز شنبه 27 Xroad FS 7

یک Vae High -end برای همه ماجراها: پیاده روی کوهستانی و شهر روزانه !
6 199 CHF 258.30 CHF / 24 ماه

دوچرخه پیاده روی برقی Kalkhoff 5.B Advance +

دوچرخه پیاده روی برقی Kalkhoff 2.ب پیشرفت+.

Vae Kalkhoff برای خواستار پیاده روی خارج از جاده و روزانه Vélotafeurs.
4،989 CHF 207.90 CHF / 24 ماه

دوچرخه برقی تاشو Tern Vektron P7I

دوچرخه برقی تاشو Tern Vektron P7I

دوچرخه تاشو Vektron با یک قاب جدید ، حتی مفیدتر و آسان تر برای حمل و نقل یک بار تاشو.

3،899 CHF 162.50 CHF / 24 ماه

دوچرخه برقی آبی Tern Vektron Q9

دوچرخه تاشو برقی Tern Vektron Q9

Vektron: تاشو الکتریکی با موتور Bosch Active Line Plus Engine و قادر به انتقال کودک است

3،799 CHF 158.30 CHF / 24 ماه

دوچرخه تاشو برقی Tern Vektron S10

یک دوچرخه شهری که بهترین ها را در هر دو جهان ترکیب می کند: تاشو و برقی.
3،359.20 CHF 4 199.00 CHF

آخر هفته 27 FS Dual Eq 27 FS Dual Eq

یک دوچرخه عالی برای دور شدن در آخر هفته ها ! باتری دوتایی برای بهبود استقلال.
5،389.30 CHF 7،699.00 CHF

سبیل الکتریکی VTC شنبه 28.7

VTC Electric Mustache در روز شنبه 28.7

در صدر 28 شنبه 28 برای سفرهای روزانه بین جاده و مسیر ! باتری 625 WH برای استقلال.

4 299 CHF 179.15 CHF / 24 ماه

سبیل پشتی برقی شنبه 27 x2

سبیل پشتی برقی شنبه 27 x2

لذت دوچرخه برای دو نفر ، با کمک مؤثر کمک بوش !
7،949 CHF 331.25 CHF / 24 ماه

Kalkhoff Endeavor 7 VTC برقی.ب حرکت+

تجهیزات بوش سطح بالا برای این شهری/پیاده روی/ورزشکار Vae Kalkhoff.
4،639.20 CHF 5،799.00 CHF

Kalkhoff Endeavor 7.B Advance+ Blue Diamond Electric VTC

Kalkhoff Endeavor 7 VTC برقی.ب پیشرفت+

یک دوچرخه برقی فوق العاده همه کاره و بسیار مجهز ! برای شهر و پیاده روی ها.
5،999 CHF 250 CHF / 24 ماه

دوچرخه برقی Riese & Müller Swing3

دوچرخه برقی Riese & Müller Swing3

VAE با الهام از دوچرخه سنتی هلندی ، با تمرکز بر راحتی رانندگی.
4،049 CHF 168.75 CHF / 24 ماه

تصویر Kalkhoff 1.B دوچرخه شهر برقی را حرکت دهید

Kalkhoff Image 1 دوچرخه برقی شهر.ب حرکت

یک مدل مقرون به صرفه برای سفرهای شهری ، راحت ، آسان برای قدم گذاشتن و تحمل با کمک بوش خود.

3 199 CHF 133.30 CHF / 24 ماه

Kalkhoff Image 1.B Advance Rouge BIKE

Kalkhoff Image 1 دوچرخه برقی شهر.ب پیشرفت

یک شهری شهری همه جانبه و مجهز برای گردش در شهر در طول هفته و پیاده روی در کانال ها.

3،399 CHF 141.65 CHF / 24 ماه

Kalkhoff Image 3 دوچرخه برقی شهر.ب حرکت

یک دوچرخه برقی کارآمد ، با اتصالات جدی و یک موتور فعال Bosch که باعث می شود آن را ایجاد کند.

2،659.30 CHF 3،799.00 CHF

Kalkhoff Image 3 دوچرخه برقی شهر.ب پیشرفت

اواسط رده در کالکف. به لطف موتور قدرتمند عملکرد بوش ، شهر را از بالا به پایین بچرخانید.

3،279.20 CHF 4،099.00 CHF

Kalkhoff Image 3.B Bike Bike Electric Red را هیجان زده می کند

Kalkhoff Image 3 دوچرخه برقی شهر.B هیجان زده است

بهترین مجهز از تصویر شهری 3.ب ، با استفاده از کمربند کربن !
4،399 CHF 183.30 CHF / 24 ماه

Kalkhoff Image 5 دوچرخه برقی شهر.ب حرکت+

به راحتی و به سبک چرخانده شود ! یک شهری قدرتمند که روزانه شما را همراهی می کند.
3،919.20 CHF 4،899.00 CHF
من انتخاب می کنم دوچرخه
من رزرو می کنم محاکمه بدون تعهد
من انتخاب می کنم ، و یک دوچرخه می خرم اون به من میاد

مزایای روزانه دوچرخه برقی شهری

توسعه دوچرخه های کمک برقی از راه های بیشتر از یک با فضیلت است. ساکنان شهر که از استفاده از VAE برای یک حالت حرکت نرم تر ، دلپذیر ، کمتر محدود کننده تر استفاده می کند ، که به شکلی از پیشرفت شخصی کمک می کند. استرس ترافیک و خستگی همراه فراموش می شود.

vae de ville به شما امکان می دهد فعالیت بدنی منظم داشته باشید ، در همه سطوح سودآور است. با دوچرخه برقی ، از محدودیت ها و مبهم های ترافیک فرار می کنید ، یک محلول واقعی Vélotaf دارید که اغلب می تواند یک ماشین دوم را جایگزین کند. در سطح شهر ، پیشرفت دوچرخه برقی نیز تأثیر مثبت در کاهش تعداد خودروها ، عدم دسترسی به جاده ها دارد.

تمام VAES To Ride in Town: دوچرخه برقی شهر ، دوچرخه پیاده روی برقی ، VTC برقی

در شهر ، می توانید انواع مختلفی از دوچرخه های کمک برق را پیدا کنید. Vae شهری به ویژه برای استفاده روزانه مجهز است. این دوچرخه های شهر برقی بیش از همه شرط بندی در راحتی رانندگی ، اغلب با اتخاذ یک قاب باز برای پایین ، به شیوه دوچرخه های سنتی هلندی است. موقعیت صاف ، آرام ، دست زدن به دسته های منحنی آسان است.

همچنین دوچرخه های برقی شهری با ظاهری پویا و دارای خلق و خوی اسپرت تر خواهید یافت. VAE بسیار خاص شهری (دوچرخه های برقی تاشو) و VAE بسیار متنوع ، راحت در شهر مانند پیاده روی ، در مسیرها پیدا خواهید کرد. اینها VTC های برقی یا دوچرخه های پیاده روی برقی هستند که تجهیزات قابل مقایسه با VAE های کلاسیک City (قفسه های چمدان ، گلدان ، روشنایی و غیره) دریافت می کنند.

دوچرخه شهری برقی – چه ویژگی هایی ?

از لحاظ بصری ، دوچرخه های برقی شهر کمی از دوچرخه های شهری عضلانی متمایز هستند. Vaes عناصر کمک را شروع می کند: واحد موتور ، باتری و کنسول. بسته به سطح دامنه ، ادغام این مؤلفه ها کم و بیش پیشرفته است. VAE های اساسی شهری به طور کلی یک باتری خارجی دارند که روی قاب یا روی قفسه چمدان قرار گرفته است. دوچرخه های برقی شهری بالا باتری را درون قاب پنهان می کنند.

VAE های شهری مجهز هستند. بیشتر اوقات ، آنها نورپردازی ، یک قفسه چمدان ، گلدان ، عصا ، احتمالاً یک چارچوب چارچوب را ارائه می دهند. آنها می توانند اجزای ویژه ای مانند لاستیک های تأیید شده VAE دریافت کنند. برای بقیه ، سیستم های انتقال (توپی یا دیلور خارجی) و ترمز (ترمز دیسک) با دوچرخه های سنتی شهری مشترک هستند.