بازار وسایل نقلیه الکتریکی فرانسوی در سال 2023 – Virta ، Automobile: فروش اتومبیل های برقی در فرانسه و اروپا منفجر می شود

اتومبیل: فروش اتومبیل های برقی در فرانسه و اروپا منفجر می شود

Contents

این سناریو اقدامات واقعی در حال حاضر برای محدود کردن انتشار گازهای گلخانه ای ما را در نظر می گیرد. این سناریو نشان می دهد که اقداماتی که قبلاً انجام شده است تأثیر دارد ، اما ناکافی باقی مانده است.

پانوراما بازار وسایل نقلیه الکتریکی فرانسوی: آمار و پیش بینی ها | 2023

در این پرونده به روز شده ، تمام اطلاعات لازم برای اندازه گیری تکامل بازار وسایل نقلیه الکتریکی در فرانسه و اروپا را پیدا خواهید کرد تا فرصت های ارائه شده توسط تحرک الکترونیکی در سال 2023 را شناسایی کنید

بازار وسایل نقلیه الکتریکی در حال جابجایی کامل است و همه چیز نشان می دهد که ما فقط در شروع انقلاب تحرک برقی هستیم.

در اینجا اطلاعاتی (تأیید شده و منبع) را پیدا خواهید کرد که برای اندازه گیری تأثیر بازار وسایل نقلیه الکتریکی در فرانسه و اروپا (و به طور گسترده تر در سایر نقاط جهان).

این همچنین باید به کنجکاوی ترین در میان شما کمک کند تا خودتان را بهتر به دست آورید تا تمام فرصت های ارائه شده توسط تحرک برقی را در سال 2023 به دست آورید.

1. تکامل بازار فرانسه بین سالهای 2015 و 2022

برای درک کامل وضعیت فعلی بازار VE ، ما از سال 2015 به تکامل بخش در فرانسه توجه می کنیم.

چرخش سال 2020 در فرانسه

پس از شروع نسبتاً کند (مانع قیمت ، عدم وجود راه حل های شارژ ، عدم بلوغ عمومی از طرف عموم مردم و غیره.) ، مقدار وسایل نقلیه برقی که در فرانسه ثبت شده اند ، در طول سال 2020 با وجود بیماری همه گیر ، بحران اقتصادی و کمبود نیمه هادی ها ، افزایش روشنی را تجربه کردند.

آنجا سکوی اتومبیل (PFA) نشان می دهد که ما از 185499 ثبت نام جدید در سال 2020 به 459.212 در سال 2022 رفتیم ، از 11 ٪ تا 22 ٪ سهم بازار.

Evose Evolution EV و HR در فرانسه 2022

وسایل نقلیه برقی و هیبریدی 40 ٪ از اهداف خرید را تا پایان سال 2023 نشان می دهد

Virta در ژانویه سال 2022 یک نظرسنجی بزرگ پان اروپایی انجام داد تا از اهداف خرید رانندگان فرانسوی ، آلمانی ، سوئدی و انگلیسی بشناسد.

معلوم است که فرانسه یکی از کشورهای اروپایی است که به نظر می رسد تغییر الکتریکی پویاترین است. در واقع 40 ٪ از آنها می گویند که می خواهند در 24 ماه آینده در یک وسیله نقلیه هیبریدی قابل شارژ (26 ٪) یا هیبریدی (14 ٪) سرمایه گذاری کنند.

انحراف احتمالی

با پشتیبانی از اهداف بلندپروازانه ، روند تسریع می شود

شتاب فروش VE به لطف حمایت از ابتکارات دولت ، مانند انجمن Avere France .

بخش خودرو هدف خود را برای ضرب 5 فروش وسایل نقلیه برقی و توسعه شبکه زیرساخت های ترمینال شارژ تا پایان سال 2023 تعیین کرده بود. در کل ، اینها عبارتند از:

 • گردش کردن 1 میلیون وسیله نقلیه هیبریدی برقی و قابل شارژ
 • نصب 100000 امتیاز شارژ در دسترس عموم – این کلاه در ماه مه 2023 عبور کرد ��

استقرار نقاط شارژ هنوز هم در حال حاضر سریعتر از تجدید ناوگان به برقی انجام می شود ، که در صورت پایان فروش وسایل نقلیه حرارتی در سال 2035 مؤثر خواهد بود ، در شرایط خوبی در شرایط خوب قرار می گیرد.

2. چارچوب نظارتی در فرانسه و جهان

هدف صفر برای 2050

آخرین گزارش های IPCC به یادآوری آن ادامه می دهد ، زمان شمارش می شود: ما باید در اسرع وقت شیوه زندگی خود را دفع کنیم تا یکپارچگی اکوسیستم های سیاره ما را حفظ کنیم.

خوشبختانه ، این اضطراری در اهداف بلندپروازانه و اقدامات در حال حاضر برای حمایت از توسعه راه حل های پایدار و احترام بیشتر به محیط ما یافت می شود.

اتحادیه اروپا هدف رسیدن به آن را تعیین کرده است بی طرفی کربن تا سال 2050. این بدیهی است که شامل جایگزینی تدریجی وسایل نقلیه موتوری احتراق داخلی با وسایل نقلیه برقی است. به همین دلیل ، وی تصمیم به ممنوعیت فروش وسایل نقلیه حرارتی از سال 2035 گرفت.

تقویم نظارتی در جهان

اهداف برق سازی کشور

فرانسه

ضرب ZFE (مناطقی با انتشار کم)

مناطق کم انتشار مناطق تعریف شده (شهرها و کلانشهرها) هستند که آلودگی هوا از اهمیت بیشتری برخوردار است. گردش برخی از وسایل نقلیه بسیار آلاینده می تواند در آنجا ممنوع باشد ، به طور موقت یا دائمی به منظور کاهش آلودگی ذرات ریز. ZFES برای کنترل ترافیک در گراند پاریس ، در گرنوبل ، لیون ، روئن و به زودی Reims و Toulouse ، گواهینامه هایی را به صورت Vignettes به نام Crit’air تحمیل می کند. تقریباً 23،000،000 ویگتی های منتقد در پایان اوت 2022 در فرانسه صادر شده است (که نشان دهنده نیمی از وسایل نقلیه در گردش است).

به عنوان مثال ، شهر پاریس (و حومه های اطراف آن) قصد دارد فقط از 2030 وسایل نقلیه انتشار صفر دریافت کند و قبلاً قدیمی ترین (و آلاینده ترین) وسایل نقلیه حرارتی (و آلاینده ترین وسایل نقلیه) را تبعید کرده است. وقتی همه تجمع بیش از 150،000 نفر جمعیت نگران خواهد بود ، این تقریباً تنظیم خواهد بود 40 ٪ ناوگان ماشین که در معرض خطر قرار خواهد گرفت ، 40 میلیون وسیله نقلیه.

مقررات

مشوق های مالی

به موازات مجازاتهای زیست محیطی اختصاص یافته به وسایل نقلیه بیش از سطح مشخصی از انتشار CO2 در گرم در کیلومتر ، دولت مایل است از طریق کمک های مالی خرید وسایل نقلیه آلاینده کوچک را ارتقا دهد.

 1. از 1000 تا 5000 یورو برای افراد (برای قیمت خرید که نباید از 47000 یورو تجاوز کند)
 2. از 1000 یورو تا 3000 یورو برای شرکت ها

جایزه تبدیل

این حق بیمه برای کمک به همه مردم فرانسوی ، افراد و متخصصان ، برای خرید یک وسیله نقلیه جدید یا استفاده شده استفاده می شود در ازای یک وسیله نقلیه قدیمی .

 • حداکثر 3000 یورو برای خرید یک وسیله نقلیه حرارتی جدید یا استفاده شده
 • حداکثر 5000 یورو برای خرید کرم ، که استقلال آن در حالت برقی بیشتر از 50 کیلومتر جدید یا استفاده شده است.

معافیت از مالیات بر وسایل نقلیه شرکت (تلویزیون)

مالیاتی در وسایل نقلیه شرکت ثابت مربوط به انتشار CO2 وجود دارد. در مورد ver ، معافیت کامل و قطعی است ، شرکت های کاملاً تشویق کننده برای روی آوردن به وسایل نقلیه غیرقابل تحمل.

وام صفر

وام با نرخ صفر برای افراد و شرکت های واقع در ZFE ​​به شما امکان می دهد وسیله نقلیه بخرید تا وسیله نقلیه ای را که بیش از 50 گرم CO2 در هر کیلومتر را رد نمی کند ، خریداری کنید ، بدون پرداخت علاقه.

نحوه راه اندازی و توسعه یک فعالیت شارژ

3. تکامل بازارهای وسایل نقلیه برقی در جهان

رشد فروش VE همچنین در خارج از فرانسه تسریع می کند. بازار VE مسیر رشد نمایی را در چهار گوشه سیاره طی می کند.

Flotte of World Elctric

با 4.4 میلیون فروش در سال 2022 (60 ٪ در یک سال) ، چین بر بازار جهانی حاکم است. من اروپا در موقعیت دوم با 21 ٪ سهم بازار برای فروش VE قرار دارد , پیگیری ایالات متحده , کسانی که از سال 2021 فروش خود را + 55 ٪ تسریع کرده اند (700 ٪ برقی دارای 70 ٪ خوب است).

رشد فروش وسایل نقلیه برقی -2022

شتاب فروش سریعتر از حد انتظار

در طول سال 2022 ، هیبریدهای قابل شارژ و وسایل نقلیه برقی بیش از 10 میلیون نسخه در سراسر جهان گذشتند ، که در یک سال 55 درصد جهشی است. آژانس IEA فراهم می کند که 14 میلیون وسیله نقلیه در سال 2023 فروخته می شود.

در حال حاضر ، بیش از نیمی از اتومبیل های برقی که در جهان در حال گردش هستند در چین هستند.

مجموعه ای از فروش VE در مراحل

تأثیر قوانین دشمن اروپا بر فروش

کمیسیون اروپا اکنون برای کاهش انتشار CO2 ، فروش اتومبیل های بنزین و دیزل را از سال 2035 ممنوع می کند.

علاوه بر این ، تنظیم مقررات 2019/631 (EU) استانداردهای عملکردی از نظر انتشار CO2 مقرر می کند که اگر یک سازنده خودرو به هدف 95 گرم CO2/کیلومتر احترام نگذارد ، باید جریمه 95 یورو در هر گرم بالاتر از حد مجاز را بپردازد ، همه با تعداد خودروهایی که او می فروشد ضرب می شود.

4. حالت های مختلف حمل و نقل الکتریکی

اگر به طور طبیعی فکر می کنیم ماشین های برقی وقتی در مورد تحرک سبز صحبت می کنیم ، لازم به ذکر است که سایر وسایل حمل و نقل نیز مسیر برق را طی می کنند.

حمل و نقل عمومی به اسکوتر برقی: کلیه تحرک برق است

افزایش تحرک برقی

میکرو تحرک شامل مسافرت های فردی و وسایل حمل و نقل مانند دوچرخه ، اسکوتر ، اسکیت ، تخته سنگ ، شناور یا ژیروروها (یا مونوسیکل ها) است. .

راه حل های میکرو تحرک برقی از سال 2016 رشد شدیدی را تجربه کرده اند. با 908،000 فروش و 51 ٪ از کل فروش سفرهای شخصی (EDP) در سال 2021 ، اسکوتر برقی گسترده ترین در فرانسه است.

فروش DEDP

کالاهای حمل و نقل

برقی نیز در صنعت حمل و نقل کالا زمین به دست می آورد . این یک مسئله تعیین کننده در مبارزه با گرم شدن کره زمین است زیرا تدارکات یک قطب بسیار مهم انتشار گلخانه ای است.

ثبت نام های سنگین وزن

تماس جدید به اقدام

با حدود 450 کامیون که در سال 2020 ثبت شده است ، اروپا از ایالات متحده جلوتر است (240) ، اما تأخیر قابل توجهی در چین را متهم می کند (6،700 ثبت نام در سال 2020).

حمل و نقل عمومی سبز

حمل و نقل عمومی نباید از آن خارج شود ، و گاهی اوقات حتی پیشگام هستند زیرا برخی از خطوط اتوبوس در شهر مانند PAU در سال 2019 به سمت هیدروژن سبز رفته اند.

ثبت نام های اتوبوس

به نظر می رسد شرکت های اتوبوس اروپایی علی رغم کندی که در سال 2018 مشاهده شد ، ثبت نام وسایل نقلیه برقی را تسریع می کنند.

این طرح همانند وسایل نقلیه حمل و نقل حمل و نقل است: اروپا از ایالات متحده جلوتر است (1 هزار اتوبوس که در سال 2020 ثبت شده است) اما تأخیر شدید در چین را متهم کرد (78،000 ثبت نام در سال 2020).

به طور خلاصه ، این یک است تشویق اخبار برای سیاره. در واقع ، اگر وسایل نقلیه سنگین فقط برای 10 ٪ وسایل نقلیه در گردش حساب کنند ، آنها بخش بزرگی از انتشار CO2 تولید شده توسط وسایل نقلیه حرارتی ما را نشان می دهند .

جاده هنوز طولانی است ، اما ارقام نشان می دهد که برق در حالت های حمل و نقل ما – از دو چرخ به نیمه تریلر – به یک واقعیت تبدیل می شود.

برای اتوبوس ها و کامیون های بدون انرژی ، قیر در نهایت می تواند به لطف یک سیستم القایی با القاء ، برق را تأمین کند.

5. شارژ هوشمند VE: بین چالش ها و فرصت ها

رشد تعداد وسایل نقلیه برقی و ترکیبی در گردش ، نتیجه ای ملموس دارد: ما باید ساختیم شبکه راه حل شارژ کامل.

شارژ هوشمند: این چیست ? و این چطوری کار می کند ?

شارژ هوشمند VE (که ممکن است شما تحت نام آنگلوساکسون شارژ Smart EV بدانید) به سادگی در راحتی شارژ برای رانندگان متحول نمی شود ، بلکه باعث انقلابی در شبکه های برقی ما نیز می شود.

در واقع ، شارژ هوشمند باعث می شود تصمیم گیری میزان انرژی اختصاص داده شده به شارژ کشتی, در زمان واقعی. همچنین راه را به فناوری هایی مانند V2G (برای شبکه به شبکه) باز می کند ، که به شما امکان می دهد از انرژی ذخیره شده در باتری ها استفاده کنید اتومبیل های برقی متصل به یک شبکه.

آیا می دانید ?

پیش بینی می شود بازار V2G تا سال 2024 به بیش از 5 میلیارد دلار برسد.

6. زیرساخت شارژ (IRVE)

در حالی که تعداد وسایل نقلیه الکتریکی سالهای گذشته به شدت افزایش یافته است ، منحنی زیرساخت های شارژ تقریباً همان منحنی را در فرانسه و اروپا دنبال کرده است.

با این حال ، همه چیز (یا تقریباً باقی مانده است) انجام می شود. L ISEZ: مسیر با فرصت هایی برای تصرف .

فرانسه در ماه مه 2023 با عبور از 100000 ایستگاه شارژ عمومی نصب شده ، یک قدم مهم را پشت سر گذاشته است !

با تشکر از برنامه تأمین مالی ترمینال شارژ ، هدف این است که اکنون در سال 2025 از 200،000 پایانه در مناطق شهری و در سرزمین ها تجاوز کرده و با 500000 پایانه مستقر در سال 2030 معاشقه کنید.

یک شبکه بار بسیار متفاوت اروپایی

فرانسه با داشتن 86 امتیاز شارژ برای 100000 نفر جمعیت ، کمتر از میانگین اروپا عمل می کند که 73 امتیاز شارژ در هر 100000 نفر است .

حدود 60 ٪ ایستگاه های شارژ در هلند ، فرانسه و آلمان متمرکز شده اند. این شبکه از سال 2015 توسط 6 ضرب شده است . بعد از سه گانه برتر ، ما در مکان های 4 و 5 ایتالیا و اسپانیا پیدا می کنیم که – قوی ترین افزایش در سال 2022 را تجربه کردند (223 ٪).

دوست داشتنی با شارژ و دارای اعتبار قابل دسترسی-POP-5-EUROPE

شارژ بسیار سریع: استاندارد جدید

 • این یک عنصر راحتی برای الکترو اتماتیست های فعلی است.
 • این یک استدلال فروش برای خریداران بالقوه وسایل نقلیه برقی است.

در ماشین ساز و تولید کنندگان ترمینال به بهینه سازی زمان شارژ ادامه دهید و اکنون قادر به ارائه هستند جلسات شارژ کامل در 30 دقیقه .

بیشتر و بیشتر ، ایده این است که سفرهای خود را با یک راه حل بهینه کنید “من از جایی که می گیرم مراقبت می کنم” ، آنچه را که شارژ به مقصد می شود (یعنی می گویند در حالی که من به سینما می روم ، خرید و غیره را انجام می دهم.).

ایستگاه های شارژ سریع: فرانسه تأخیر اندکی در همسایگان خود دارد

اگر Ademe قصد دارد از توسعه ترمینال های عمومی بارگیری مجدد ، از a استفاده کند حداکثر قدرت واحد حداقل 50 کیلو وات, فرانسه در کشورهایی مانند آلمان ، لهستان یا اسپانیا تأخیر کمی دارد.

این تأخیر را می توان با مقدار ایستگاه های شارژ سریع به طور متوسط ​​در هر بخش 100 کیلومتر در هر کشور اندازه گیری کرد.

کمیسیون اروپا در زیرساخت های سوخت جایگزین (AFIR) نصب نقاط شارژ سریع در جاده های اصلی هر 60 کیلومتری را فراهم می کند. هدف این است که تا سال 2025 به یک میلیون امتیاز سریع شارژ و 3.5 میلیون تا سال 2030 برسیم.

قدرت شبکه-فرانسهمادون قرمز اروپا نصب شده است

تماس جدید به اقدام

بین 11 تا 14 وسیله نقلیه برقی در هر ترمینال در اروپا تا سال 2030

شارژ مجدد یک VE به زمان نیاز دارد (حدود 30 دقیقه برای شارژ کامل در یک ایستگاه شارژ سریع). برای جلوگیری از ترافیک ، توسط متخصصان توصیه می شود که به آنها دسترسی پیدا کنند نسبت حداقل 10 VES در هر ایستگاه شارژ.

تخمین های فعلی (بین پیش بینی فروش VE و نصب ایستگاه های شارژ) نشان می دهد که ما باید تا سال 2030 بین 11 تا 14 وسیله نقلیه برقی در هر ایستگاه شارژ عمومی مشاهده کنیم.

بزرگنمایی در برنامه نامطلوب

در سال 2016 راه اندازی شد ، برنامه منفی افراد و متخصصان برای تأمین مالی نصب ایستگاه های شارژ وسایل نقلیه برقی.

این برنامه در شکل ها منفی است

 • هدف 100000 پایانه نصب شده در سال 2025 (به ماه مه 2023 رسیده است)
 • بودجه 320 میلیون یورو
 • پایان برنامه: 2025

مطالعه موردی

دریابید که چگونه یک بازیکن متعهد در خرده فروشی ، تحرک دفع کربن را به عنوان ستونی از سیاست CSR خود تبدیل کرده و به Virta برای شارژ مجدد VE اعتماد دارد.

7. تأثیر واقعی زیست محیطی وسایل نقلیه برقی

شنیدن همه چیز و برعکس آن با توجه به ردپای کربن وسایل نقلیه برقی غیر معمول نیست. مهم است که تأثیرات زیست محیطی مرتبط با آن را تشخیص دهیم تولید وسیله نقلیه, تأثیر در طولمجموعه ای از چرخه زندگی او.

در حین تولید ، مهمتر از همه باتری مشکل ساز. این آلوده می شود زیرا فلزات نادر برای تولید آن دشوار است: کبالت , نیکل ، منگنز و البته, لیتیوم

با وجود این ، وسایل نقلیه برقی در مقایسه با وسایل نقلیه حرارتی که 3 برابر گاز بیشتر ساطع می کنند ، تأثیر کاملاً کمتری دارند تنگ, و این ، منشأ برق لازم برای بارگیری آهن هر چه باشد.

این در هر صورت همان چیزی است که یک مطالعه توسط ICCT (شورای بین المللی حمل و نقل پاک) از داده های جمع آوری شده در چین ، اروپا ، هند و ایالات متحده در سال 2021 نشان می دهد.

انتشار گاز با اثر سبز -2022

در مورد بازیافت باتری چیست ?

اگرچه این بخش هنوز جوان است ، فرانسه در حال حاضر قادر به بازیافت باتری های لیتیوم بیش از 65 ٪ است. هنگامی که یک باتری در پایان عمر وارد می شود ، می توان آن را از بین برد تا بخش بزرگی از فلزات گرانبها را که آن را تشکیل می دهند ، بازیابی کند.

انتقال به همه برقی باعث احتقان شبکه خواهد شد ?

انتقال از حرارتی به الکتریکی می تواند شبکه برق فرانسه را تحت فشار قرار دهد و ساخت نیروگاه های هسته ای جدید برای مقابله با تقاضا ضروری خواهد بود ?

در پیش بینی های ساخته شده توسط RTE (شبکه حمل و نقل برق) نشان می دهد که یک میلیون وسیله نقلیه برقی در گردش معادل یک است مصرف سالانه 2.5 TWh , بین 10،000 کیلومتر و 15،000 کیلومتر با وسیله نقلیه سفر کرده است. دانستن اینکه مصرف کلی سالانه در فرانسه حدود 500 TWH است, سهم مصرف وسایل نقلیه برقی حدود 6 ٪ تا 8 ٪ است .

در حال حاضر غیرممکن است که تأیید کنیم که تأثیر برق در ناوگان وسایل نقلیه به راحتی توسط شبکه برق جذب می شود ، اما آمارشناسان در این بخش اطمینان دارند.

دلیل دیگر تسکین ، فناوری V2G اجازه می دهد به برق بروید, بنابراین VE را به چرخ ها . تخمین زده می شود که 30 TWH (به طور متوسط) در باتری وسایل نقلیه مرسوم ، مد روز در شبکه های برقی ما تا سال 2040 ذخیره شود .

8. نقش تولید کنندگان خودرو در اروپا

تولید کنندگان خودروهای اروپایی به راهپیمایی برقی ، گاهی اوقات مجبور می شوند ، اما همیشه تماشایی. بروکسل در واقع یک اقدام تشویقی برای کاهش انتشار CO2 55 ٪ تا سال 2030 انجام داده است (جریمه 95 یورو در هر گرم بالاتر از حد 95 گرم CO2/کیلومتر. ضرب شده توسط تعداد وسایل نقلیه فروخته شده).

برای رعایت ، بیشتر مارک های اصلی (Volkswagen ، Audi ، Fiat ، Renault ، Stellantis ، Volvo و غیره.) قبلاً اعلام کرده اند که آنها تولید می کنند فقط 100 ٪ وسایل نقلیه برقی از سال 2030 .

از 1 میلیون وسیله نقلیه تولید شده در این قاره (که 7 ٪ از کل تولید را نشان می دهد) ، تولید کنندگان باید به آنجا بروند 3.3 میلیون در سال 2025. در سالهای آینده ، این پیشنهاد نیز باید رشد کند 175 مدل مختلف . در نهایت ، راه اندازی کارخانه های اختصاص داده شده به تولید وسایل نقلیه برقی ، امکان تسهیل مونتاژ و در نتیجه افزایش بهره وری را فراهم می کند ، که منجر به کاهش قیمت ها خواهد شد.

انتشار مدل های کم هزینه معتبر بدون شک تعداد بیشتری از خانواده ها را به درآمد کم متقاعد می کند.

9. برق ناوگان وسیله نقلیه

شرکت ها نقش مهمی در حمایت از انتقال به وسایل نقلیه برقی ایفا می کنند. تعداد فزاینده ای از آنها به دنبال این هستند با برجسته کردن تعهدات اکولوژیکی آنها ، تمایز قائل شوید (استراتژی CSR).

شرکت ها همچنین راهی عالی برای کاهش هزینه های عملیاتی خود پیدا کرده اند ( TCO ): از جمله موارد دیگر هزینه نگهداری یک وسیله نقلیه الکتریکی کمتر است از یک وسیله نقلیه حرارتی (جزئیات در شاخص هزینه) .

در فرانسه ، قانون LOM شرکت ها را تشویق می کند تا ناوگان خود را به طور مداوم سبز کنند تا اینکه تا سال 2030 یک ناوگان برقی 100 ٪. این هدف تا 1 ژانویه 2024 به 20 ٪ ناوگان برقی افزایش می یابد. متأسفانه یک مطالعه T&E فرانسه تأخیر تعداد مشخصی از شرکت ها را در این زمینه ثبت کرده است.

در چون پلیس جاه طلب ترین در حال حاضر در تدارکات است. رهبر آلمان در زایمان ، DHL ، به عنوان مثال ، تعهد کرد تا در اولین و آخرین کیلومتر تحویل تا سال 2025 به 70 ٪ تحویل های خود برسد. DB Schenker همچنین قصد دارد تا سال 2030 انتشار CO2 خود را به صفر در شهرهای اروپا کاهش دهد.

بیشتر و بیشتر بازیکنان در مقیاس نیز بسیاری از آنها برای ارائه راه حل های شارژ پایدار برای پشتیبانی از مشتری های مجهز به وسایل نقلیه برقی ارائه می دهند.

به نوبه خود ، اجاره دهنده هرتز در پایان سال 2021 اعلام کرد که قصد دارد 100،000 VE را در تسلا سفارش دهد تا ناوگان خود را سبز کند.

تماس جدید به اقدام

10. پیش بینی های سال 2030 (و فراتر از آن)

برآوردهای فعلی نشان می دهد که بین 145 و 230 میلیون VE در سال 2030 در گردش خواهند بود (در جهان).

پیش بینی های طولانی مدت خطرناک تر است. برخی از مطالعات سعی کنید تخمین برای سال 2050 در جایی که این مسئله 670 میلیون VE است در گردش در سراسر جهان (نماینده تقریبا 31 ٪ ناوگان جهانی تخمین زده شده در این تاریخ).

یک اختلاف بزرگ بین کشورهای OECD و کشورهای نوظهور انتظار می رود ، تطبیق وسایل نقلیه برقی آهسته تر است.

لوکوموتیو اروپایی ?

جهت گیری های بسیار جاه طلبانه معامله جدید سبز اروپا فراهم می کند که این قاره در سالهای آینده در صدر جدول قرار دارد. دو سال آینده بسیار مهم خواهد بود تا اروپا بتواند وضعیت رهبر خود را تعیین کند.

اولین مجموعه هدف رسیدن به 14 میلیون VES در گردش در سال 2025 است . پس از این کلاه ، کمیسیون اروپا تا سال 2030 بین 33 تا 40 میلیون وسیله نقلیه برقی در گردشگاه تأمین می کند.

در اروپا ، براساس این کشور اختلافات پیش بینی می شود. در مطالعه Bloombergnef Evoutlook 2021 تخمین زده می شود که آلمان تا سال 2040 به 90 ٪ فروش وسایل نقلیه برقی در بازار خود برسد .

در فرانسه ، مطالعه ICCT مقرر می کند که 5.3 میلیون وسیله نقلیه خصوصی در سال 2028 و 7.4 میلیون در سال 2030 در گردش خواهند بود. RTE پیش بینی می کند تا سال 2050 یک ناوگان اتومبیل 95 ٪ (که 36 میلیون وسیله نقلیه برقی را نشان می دهد).

تکامل بازار بهداشت سیاره ما

آینده بازار VES با مشکل گرم شدن کره زمین مرتبط است. چهار سناریو پیش بینی شده است:

1. انتشار اسکریپت صفر تا سال 2050 (انتشار خالص صفر تا سال 2050)

این جاه طلب ترین سناریو است. این مدل اختلافات بین کشورها را در نظر می گیرد و مقرر می کند که برخی از ملل قبل از این مدت به اهداف دست یابند. این برآورد نیازی به کاهش انتشار گازهای گلخانه ای در خارج از بخش انرژی ندارد ، اما انتظار دارد که در همان نسبت ها کاهش یابد.

2. سناریوی وعده های برگزار شده (سیاست های اعلام شده)

این سناریو تعهدات انجام شده توسط دولت های مختلف را از طریق کره زمین در مورد کاهش ردپای کربن آنها ، به ویژه در چارچوب توافق نامه های پاریس . هدف محدود کردن گرم شدن کره زمین به 1.5 درجه سانتیگراد است. این سناریو همچنین شکاف موجود بین وعده های داده شده و اقدامات شدید را نشان می دهد که هنوز هم باید برای ساختن آنها انجام شود.

3. سناریوی تعهدات فعلی (پلیس اعلام شده)

این سناریو اقدامات واقعی در حال حاضر برای محدود کردن انتشار گازهای گلخانه ای ما را در نظر می گیرد. این سناریو نشان می دهد که اقداماتی که قبلاً انجام شده است تأثیر دارد ، اما ناکافی باقی مانده است.

4. سناریوی توسعه پایدار (توسعه پایدار)

کمتر جاه طلبانه از آن صفر انتشار, این سناریو دنیایی را تصور می کند که ما می توانیم تا سال 2030 دسترسی جهانی به خدمات انرژی مقرون به صرفه ، قابل اعتماد ، بادوام و مدرن را فراهم کنیم. این مدل همچنین مبتنی بر توسعه قوی انرژی تجدید پذیر است ، این چالش این است که همچنین باعث کاهش چشمگیر آلودگی هوا شود. طبق این مدل ، هدف انتشار صفر در کشورهای غربی در سال 2050 ، در چین در سال 2060 و 2070 برای سایر نقاط جهان حاصل می شود.

یک بازار کارآزمایی

اگر قبلاً اینگونه نبود ، اکنون باید دید واضح تری از وضعیت بازار وسایل نقلیه الکتریکی در فرانسه و جهان داشته باشید.

اگر می خواهید در مورد شارژ مجدد وسایل نقلیه برقی اطلاعات بیشتری کسب کنید ، راهنمای ما را برای نصب و خلبانی فعالیت شارژ VE خود مرور کنید.

شما در حال حاضر یک پروژه در شارژ VE دارید ? برای سازماندهی یک مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید ! ما در اسرع وقت به شما باز خواهیم گشت.

ارائه کتاب الکترونیکی راه حل Virta end-end

آیا می دانید ?

Virta توسط برنامه نامطلوب برچسب گذاری شده است و می تواند از پرونده کمک هزینه شما مراقبت کند و به طور جدی از شما در پروژه نصب امتیازات شارژ خود پشتیبانی می کند.

اتومبیل: فروش اتومبیل های برقی در فرانسه و اروپا منفجر می شود

اتومبیل: فروش اتومبیل های برقی در فرانسه و اروپا منفجر می شود

براساس آمار و ارقام منتشر شده در روز چهارشنبه توسط انجمن تولید کنندگان اروپایی (ACEA) ، فروش خودروهای برقی در ماه مه افزایش روشنی نشان داد و اکنون 13.8 ٪ از فروش اروپا را در مقابل کمتر از 10 ٪ در ماه مه 2022 نشان می دهد. فروش برق به ویژه در هلند ، سوئد ، فرانسه و آلمان منفجر شده است و تسلا آمریکایی اکنون 2.6 ٪ از سهم بازار را نشان می دهد.

یک ماشین برقی برای اولین بار به بهترین فروش در جهان تبدیل می شود ، 5 مورد برتر را کشف کنید
مدل تسلا از تویوتا کرولا در بهترین اتومبیل های برتر جهان فراتر می رود

یک ماشین از چهار فروخته شده یک هیبرید است

در حالی که اتحادیه اروپا در پایان ماه مارس تأیید شد و پایان فروش موتورهای حرارتی در سال 2035 ، خودروهای بنزینی سقوط کردند ، با این حال ، در بین ثبت نام های جدید در اکثریت باقی مانده است (5 /36 ٪). هیبریدها دوم هستند و اکنون 25 ٪ از فروش را نشان می دهند (8/1 امتیاز بیش از یک سال). فروش هیبریدهای قابل شارژ (که می تواند به یک سوکت یا ترمینال وصل شود) افت خود را ادامه دهید (-0.6 ٪) ، مجازات شده توسط آلمان ، که یارانه های این نوع موتور را کاهش می دهد.

اتومبیل: پژو الکتریکی 208 به زودی در فرانسه تولید شد ?

Peugeot 208 در لحظه در اسلواکی ، در کارخانه Trnava تولید می شود. 50.000 واحد در سال 2022 فروخته شد

فروش خودروهای جدید در اروپا توسط انرژی

ثبت نام ها هنوز در حال افزایش هستند

به طور گسترده تر ، ثبت نام اتومبیل های جدید در اروپا که در ماه مه یک دهمین ماه متوالی رشد ، با 18/18 درصد ثبت شده است ، اما هنوز هم پایین تر از یک چهارم در خط مقدم است. ماه گذشته نزدیک به یک میلیون وسیله نقلیه خصوصی جدید در جاده های کشورهای اتحادیه اروپا قرار گرفتند.

Audi A 7 ، Ferrari 330 GT ، 105،000 یورو پول نقد … دو بلژیکی که به جرم شستشو در لا روچل محکوم شدند

Audi A 7 توسط گمرک La Rochelle با 105،000 یورو در کاهش های بزرگ در هیئت مدیره کنترل شده بود. دو بلژیکی این پنجشنبه ، اول ژوئن به دلیل پولشویی محاکمه شدند

ثبت نام های جدید اتومبیل در اروپا در ماه مه (5/18 درصد) افزایش یافته است

بازار خودروسازی اروپا از اوت 2022 به طور دائم شروع به رشد کرده است ، در حالی که بحران Covvi-19 ، همراه با کمبود قطعات از جمله اجزای الکترونیکی مهم ، ضربه ای بسیار سخت داشت. در پنج ماه اول سال 2023 ، بازار 18 ٪ افزایش یافته است ، به ویژه با صید اسپانیا (26.9 ٪+) و ایتالیا (26.1 ٪).

فولکس واگن در صدر فروش اروپا

از آغاز سال ، فولکس واگن فروشنده خودرو بزرگتر خود را در اروپا بسیار تقویت کرده است و در 26.1 ٪ از بازار (1/1 امتیاز در یک سال) با بیش از 1.1 میلیون اتومبیل فروخته شده سلطنت کرده است ، به کمک پویایی مارک چک خود Skoda کمک کرده است. و ورزشکار اسپانیایی از Cupra. این غول آلمانی توسط Stellantis Franco-Aitian-American (18.9 ٪ از بازار ، 1.7 امتیاز بیش از یک سال) دنبال می شود ، که برند آن آلفا رومئو به لطف SUV های جدید ، طی یک سال 133.8 ٪ افزایش یافت.

اقتصاد بین المللی خودکار اروپا

رنو فرانسوی به 11 ٪ از بازار اروپا (1 امتیاز در یک سال) می رسد ، که توسط پویایی اتومبیل هایی با Dacia با هزینه تنگ که حجم آنها در 5 ماه اول سال 42.9 ٪ افزایش یافته است ، خدمت می کند. Hyundai-Kia و Toyota شاهد افزایش 8.8 ٪ و 6.9 ٪ سهم بازار بودند.

تولید کنندگان نگران فروش برق هستند

ترمینال های شارژ: پارکینگ های Monoprix و Casino مجهز در سال 2024!

انتقال اجباری به برقی صاف نخواهد بود و به نظر می رسد تولید کنندگان شروع به ترسیدن می کنند.

نگرانی در مورد فروش اتومبیل های برقی در بازار خودرو چند برابر شده است.

از جمله اعلامیه های نمایندگان رسمی مارک های مختلف ، می توانیم تشخیص دهیم نوعی بدبین مرتبط با نگرانی در مورد افزایش فروش کم.

اول ، فولکس واگن تولید اتومبیل های برقی خود را متوقف کرد ، اکنون آراء نگران از بازار ، اروپایی یا آمریکایی است.

یک سقف شیشه ای ?

پویایی رشد فروش خودروهای برقی می تواند کند شود و همه به دلیل کاهش علاقه مشتریان. آیا ما به جایی رسیده ایم که بازار اشباع شده است ?

تا همین اواخر ، پیش بینی های تکامل VE بسیار خوش بینانه به نظر می رسید. مدل تسلا حتی در ابتدای سال به بهترین ماشین فروش جهان تبدیل شد.

با این حال ، ممکن است این باشد بازار اشباع شده است, هرکسی که می خواست و می توانست برق بخرد ، از قبل آن را دارد ، و بقیه رانندگان ترجیح می دهند یا حتی باید با یک وسیله نقلیه حرارتی بمانند.

و بعد از ? شما به یک توپ کریستالی با کیفیت بسیار خوب نیاز دارید ، زیرا چندین سناریو وجود دارد. علاوه بر این ، اینها ناسازگار نیستند.

کند شدن فروش می تواند ناشی از وضعیت کلی بازار خودرو باشد ، که نشان می دهد کاهش سرعت ناشی از افزایش قیمت ها و هزینه ها و همچنین افت قدرت خرید مشتری.

احتمال دوم این است که استخر افراد علاقه مند به اتومبیل های برقی – پیش سازهای اتومبیل برقی – خشک می شود و به سقف می رسد.

سوم ، این به سادگی می تواند یک تعلیق موقتی از خریدها باشد ، همه چیز در پاییز آغاز می شود. اینها تنها سناریوها نیستند ، اما بسیار محتمل هستند.

فقط یک سوال از قیمت ?

توسعه VE از نزدیک با در دسترس بودن زیرساخت ها و امکانات مالی مرتبط است.

هنوز هست برق ارزان نیست در بازار ، جدا از بهار داسیا. برق با کمتر از 20،000 یورو متأسفانه بسیار نادر است.

در 18 بعدی کمتر ، ما باید شاهد New Electric Citroën C3 ، Renault 5 و همچنین Volkswagen ID باشیم.2.

قیمت آنها باید نوسان کند حدود 25000 یورو برای نسخه اصلی ، هنوز هم بسیار زیاد است – اما بسیار کمتر از 35 تا 45،000 یورو امروز.

تولید کنندگان دلایلی برای نگرانی دارند و به درستی تعجب می کنند که در آینده چه اتفاقی خواهد افتاد ، آنچه در اظهارات خود بیان می کنند.

لیندا جکسون اخیراً این ادعا را مطرح کرد که بازار است یا به اصطلاح مشتریان ، چه کسی تصمیم می گیرند چه چیزی بهترین است برای آنها.

مطمئناً صاحب پژو درست است ، بسیاری از مردم هیچ دلیلی برای پرداخت بیش از فن آوری های جدید نمی بینند.

به نظر می رسد که اعلامیه های تولید کنندگان این برنامه ها را نیز در نظر می گیرند. پژو به تازگی اعلام کرده استاین موتورهای احتراق داخلی را حفظ می کند بیشتر از آنچه انتظار می رفت.

مرسدس ترکیب برق خود را در سال 2028 اصلاح کرد ، فولکس واگن بر روی موتور گرما دوباره کار کرد و سایر تولید کنندگان و گروه ها به روشی مشابه عمل می کنند.

همه منتظر آنچه با استاندارد یورو 7 اتفاق خواهد افتاد ، که فرانسه به لغو نیاز دارد ، و اینکه چگونه برنامه های برق جاه طلبانه اروپا از سال 2035 خواهد بود. امروز ، دیگر چند سال پیش مطمئن نیست ..

همچنین بخوانید: