2025 شناسه فولکس واگن.7 به عنوان پرچمدار جدید برند آلمانی از EV – راهنمای ماشین ، شناسه فولکس واگن رونمایی شد.7 سدان با محدوده طولانی و فانتزی اعلام شد – راهنمای ماشین

شناسه فولکس واگن.7 سدان با فناوری طولانی و فانتزی اعلام شد

همانطور که قول داده شد ، فولکس واگن دیروز در CES (نمایش الکترونیک مصرفی) در لاس وگاس به سدان بزرگ برقی معرفی کرد. شناسه نامیده شده.7 و بر اساس معماری MEB خودروساز ، از شناسه گرفته شده است. مفهوم Aero که سال گذشته دیدیم.

2025 شناسه فولکس واگن.7 به عنوان پرچمدار جدید برند آلمانی رونمایی شد

استتار اکنون از بین رفته است. شناسه کاملاً جدید فولکس واگن.7 سدان الکتریکی امروز اولین کار خود را در رویدادهای همزمان در شانگهای ، برلین و نیویورک برگزار کرد. آنچه در اینجا می بینید در واقع یک مدل از پیش تولید است ، اما اتومبیل که سال آینده در سواحل ما راه اندازی می شود باید بسیار مشابه باشد.

تا حد زیادی از شناسه الهام گرفته شده است. مفهوم هوایی ، شناسه.7 برخی از نشانه های طراحی را با سایر اعضای شناسه به اشتراک می گذارد. خانواده ، از جمله شناسه.4 متقاطع ، و چین و چروک در همان سکوی MEB. این به عنوان پرچمدار برقی جدید فولکس واگن طراحی شده است ، شما را به یاد داشته باشید.

  • همچنین: فولکس واگن انتاریو را برای کارخانه باتری آمریکای شمالی انتخاب می کند
  • همچنین: شناسه فولکس واگن.7 سدان با فناوری طولانی و فانتزی اعلام شد

شناسه فولکس واگن در زیر پنج متر طول ایستاده است.7 تقریباً به اندازه Passat قطع شده است ، اما با مشخصات بسیار آیرودینامیکی (0.23 ضریب درگ) ، یک سقف براق و یک دریچه عقب عملی از درب تنه کنوانسیون. به هر حال ، عاشق ظرفیت بار به 532 لیتر.

شناسه.7 با انتخاب چرخ های آلیاژی تا قطر 20 اینچ همراه است ، اما قابلیت دسترسی آنها به بازار بستگی دارد.

مفهوم عملیاتی جدید

این اولین فولکس واگن است که نمایشگر و مفهوم جدید خودروساز آلمانی را نشان می دهد ، با ترکیب صفحه لمسی مرکز 15 اینچی درایور محور (سلام ، مدل تسلا 3) با افزایش صفحه نمایش واقعیت. خوشه ابزار دیجیتال در مقابل فرمان معمولی تر از شناسه است.4. همین مورد برای کنسول مرکز طولانی با ذخیره سازی پنهان و capholders.

همانطور که قبلاً گزارش شده بود ، شناسه.7 می تواند تشخیص دهد که راننده بر اساس کلید خود نزدیک می شود و در حال حاضر شروع به خنک کردن فضای داخلی در روزهای گرم تابستان می کند یا روزهای سرد را قبل از ورود راننده به ماشین گرم می کند. علاوه بر این ، “دریچه های هوای هوشمند” که به تازگی طراحی شده است ، جریان هوا را کنترل می کند و به صورت پویا حرکت می کند تا هوا را در هر چه سریعتر در مناطق بزرگ توزیع کند.

ماساژ صندلی های جلو ، نورپردازی محیط ، یک آفتابگردان پانوراما کم نور و یک سیستم صوتی 14 بلندگو ، 700W Harman Kardon Sound به طور اختیاری در دسترس است. تصاویر همچنین به وضوح نشان می دهد که Howlbase برای مسافران عقب ، فضای بازوی سخاوتمندانه ایجاد می کند.

قدرت و دامنه بیشتر

شناسه فولکس واگن.7 اولین مدل MEB با یک واحد درایو کاملاً جدید و بسیار کارآمد است. دارای 282 اسب بخار قدرت و 402 پوند فوت. از گشتاور ، موتور محور عقب را هدایت می کند. یک نوع AWD دو حرکتی احتمالاً در بعضی از موارد دنبال خواهد شد ، اما این شرکت امروز هیچ اشاره ای به آن نکرد.

در سطح جهان ، دو باتری برای انتخاب وجود خواهد داشت ، با ظرفیت قابل استفاده 86 کیلووات ساعت و 77 کیلووات ساعت و همچنین محدوده پیش بینی شده 700 کیلومتر و 615 کیلومتر ،. افسوس ، فقط باتری کوچکتر در آمریکای شمالی ارائه می شود. همچنین ، برآوردهای دامنه بر اساس استاندارد WLTP انجام می شود ، به این معنی که رانندگان در کانادا باید انتظار داشته باشند چیزی در حدود 500 کیلومتر. شارژ سریع DC تا 170 کیلو وات امکان پذیر خواهد بود.

رانندگی نیمه خودمختار (از جمله تغییرات خط کمک شده در بزرگراه) و کمک پارکینگ پیشرفته (که حتی در هنگام ایستادن راننده در خارج از خودرو کار می کند) نیز بخشی از بسته بندی هستند.

شناسه فولکس واگن.7 برای بازار چین و کارخانه Emden در آلمان برای بازارهای اروپا و آمریکای شمالی در چین ساخته خواهد شد. جزئیات بیشتر در ماه های آینده به اشتراک گذاشته می شود. و به یاد داشته باشید ، نوع سه ردیف شناسه. Buzz در اوایل ماه ژوئن انجام می شود و پس از آن رزرو در کانادا افتتاح می شود.

شناسه فولکس واگن.7 سدان با فناوری طولانی و فانتزی اعلام شد

همانطور که قول داده شد ، فولکس واگن دیروز در CES (نمایش الکترونیک مصرفی) در لاس وگاس به سدان بزرگ برقی معرفی کرد. شناسه نامیده شده.7 و بر اساس معماری MEB خودروساز ، از شناسه گرفته شده است. مفهوم Aero که سال گذشته دیدیم.

به دلایلی این ماشین استتار ورزشی بود – مدل تولید واقعی در سه ماهه دوم سال 2023 نشان داده می شود.

  • همچنین: فولکس واگن به طور فعال به دنبال ساخت کارخانه باتری EV در کانادا است
  • همچنین: نسل بعدی فولکس واگن گلف ، گلف GTI کاملاً برقی است

نکته منحصر به فرد در مورد این خاص ، درمان کامو با کد QR ، این است که 40 لایه از رنگ ما استفاده می کنیم ، برخی از آنها رسانا هستند در حالی که برخی دیگر دارای خواص عایق هستند. در مجموع 22 حوزه وسیله نقلیه را می توان به طور جداگانه کنترل کرد و در زیر لایه بالایی رنگ (الکترولومینسانس) الکتریکی می شود. خیلی عالی ، اینطور نیست? و اگر همه اینها به یک سیستم صوتی وصل شود ، ریتم با روشنایی مناطق جداگانه تجسم می شود.

در داخل ، شناسه فولکس واگن.7 دارای یک مفهوم صفحه نمایش جدید با یک صفحه نمایش با صدر واقعیت افزوده همراه با صفحه لمسی مرکز 15 اینچی مانند تسلا است. کشویی های لمسی روشن و کنترل های تهویه مطبوع جدید در سطح اول سیستم سرگرمی وجود دارد.

این را منفی کنید: شناسه.7 می تواند تشخیص دهد که راننده بر اساس کلید خود نزدیک می شود و در حال حاضر شروع به خنک کردن فضای داخلی در روزهای گرم تابستان می کند یا روزهای سرد را قبل از ورود راننده به ماشین گرم می کند. علاوه بر این ، “دریچه های هوای هوشمند” که به تازگی طراحی شده است ، جریان هوا را کنترل می کند و به صورت پویا حرکت می کند تا هوا را در هر چه سریعتر در مناطق بزرگ توزیع کند.

این توابع در همه زمان ها در صفحه نمایش بزرگ جدید قابل مشاهده است و می تواند به صورت جداگانه برای هر کاربر فعال و ذخیره شود. و اگر می گویید “سلام فولکس واگن ، دستان من سرد است!”، شناسه.7 با فعال کردن عملکرد گرمایش فرمان و هدایت هوای گرم به سمت دستان پاسخ می دهد.

همانطور که قبلاً گفته شد ، شناسه.7 مبتنی بر پلت فرم MEB فولکس واگن است و برای حداکثر رساندن دامنه بر آیرودینامیک تأکید می کند. توجه داشته باشید که توجه داشته باشید ، این شرکت ادعا می کند که رانندگان قادر خواهند بود با بار کامل 700 کیلومتر سفر کنند. از نژاد ، این تعداد با استفاده از چرخه تست WLTP برای هر جایی بین 500-600 کیلومتر در آمریکای شمالی محاسبه می شود ، که هنوز هم بسیار چشمگیر خواهد بود.

به عنوان یک ماشین جهانی ، شناسه فروخته می شود.7 به شناسه می پیوندد.4 متقاطع سوم در سال 2024 ، سمت راست همان احمق را احاطه کرده است.Buzz Van نیز برای راه اندازی مورد استفاده قرار می گیرد. مدل هایی برای بازار اروپا در کارخانه Emden در آلمان تولید می شود ، اما هیچ حرفی درباره کسانی که به کانادا می آیند.

شناسه فولکس واگن.7

شناسه فولکس واگن 7

وسیله نقلیه شناسه Volkswagen خود را پیکربندی کنید.7 یا یک آزمایش رایگان بخواهید.

شناسه فولکس واگن.7 یک سدان برقی بزرگ از برند آلمانی است که انتظار می رود در نمایندگی ها برای پاییز سال 2023.

موتور و عملکرد شناسه فولکس واگن.7

مجهز به یک موتور همزمان همزمان آهنربای دائمی ، سدان برقی بزرگ فولکس واگن ارائه می دهد قدرت 210 کیلو وات (286 اسب بخار) و 545 نیوتن متر گشتاور. این خودرو هنوز تصویب می شود ، قبل از ورود به بازار پاییز امسال ، برگه فنی آن در حال حاضر موقت است و احتمالاً داده های خاصی در نسخه نهایی مدل تکامل می یابد. مانند ارزش حدود 7 ثانیه از 0 تا 100 کیلومتر در ساعت.

موتور L

موتور شناسه فقط به چرخ های عقب منتهی می شود ، بنابراین یک پیشرانه است

باتری ، شارژ و استقلال شناسه فولکس واگن.7

مانند بقیه محدوده شناسه ، فولکس واگن در حال تهیه چندین نسخه برای شناسه است.7. بنابراین ، حداقل دو سطح باتری روی خودرو وجود خواهد داشت: 77 کیلووات ساعت و 86 کیلووات ساعت ، به ترتیب 615 کیلومتر و بیش از 700 کیلومتر استقلال ارائه می دهند.

سعادت

شناسه 1860 میلی متر عرض دارد

به طور پیش فرض ، قدرت شارژ مداوم فعلی 170 کیلو وات خواهد بود ، اما برای نسخه Pro S به 200 کیلو وات افزایش می یابد. بارگیری باتری از 10 ٪ به 80 ٪ حدود سی دقیقه طول می کشد ، که برای مدلهای برقی که در حال حاضر در بازار موجود است ، متوسط ​​است. برای استفاده از 22 ترمینال AC AC که به طور گسترده در فضاهای عمومی در دسترس است ، سدان الکتریکی آلمانی دارای یک شارژر 11 کیلو وات است.

آزمون شناسه ما.7 استتار

Eater Maxime Fontanier ما قبلاً توانسته است سدان الکتریکی Future Volkswagen ID را امتحان کند.7 در نسخه قبل از تولید هنوز استتار شده است. برداشت های او را در فیلم کشف کنید:

ارائه شناسه.7 قطعی

بازار یابی

با چنین تجهیزات بی شماری ، قیمت قابل توجه است. در واقع ، نسخه سبک در 62 نمایش داده می شود.650 € در حالی که سبک منحصر به فرد به 67 می رسد.990 €.

در دسته سدان های بزرگ الکتریکی بزرگ که استقلال قابل مقایسه ای (614 کیلومتر) و قدرت 229 اسب بخار را ارائه می دهند ، Hyundai Ioniq 6 از 52 ارائه می شود.400 €. در مورد الگوی ضروری Tesla Model 3 Great Great (629 کیلومتر) ، قیمت آن 50 است.990 یورو ، اگرچه از ابعاد پایین تر است.

گالری تصویر

شناسه فولکس واگن.7 یک سدان بزرگ به طول 4.96 متر طول است
شناسه.7 ارتفاع 1540 میلی متر را نشان می دهد
به عنوان استاندارد ، شناسه.7 رینگ 19 اینچی دریافت می کند
پایه چرخ شناسه.7 بیش از 2970 میلی متر گسترش می یابد
VW CX تنها 0 را اعلام می کند.23 برای شناسه او.7
حداقل حجم صندوق شناسه.7 532 لیتر است
شناسه 1860 میلی متر عرض دارد
شعاع چرخشی سدان الکتریکی ID.7 فقط 10 است.9 متر

موتور شناسه فقط به چرخ های عقب منتهی می شود ، بنابراین یک پیشرانه است
شناسه.7 با باتری 77 کیلووات ساعت یا 86 کیلووات ساعت وجود دارد

داخل شناسه جدید.7 ، یک صفحه 38 سانتی متر (15 اینچ) برای سیستم سرگرمی وجود دارد

شناسه فولکس واگن را امتحان کنید.7 ?

وسیله نقلیه شناسه Volkswagen خود را پیکربندی کنید.7 یا یک آزمایش رایگان بخواهید.