پایان خودروهای حرارتی در سال 2035: اروپا برعکس ، اتومبیل: اتحادیه اروپا پایان موتورهای حرارتی در سال 2035 را تأیید می کند | Euronews

Automobile: اتحادیه اروپا پایان موتورهای حرارتی در سال 2035 را تأیید می کند

در حال حاضر ، این همتایان به دور از رضایت آلمان نیستند. با این حال ، وزیر حمل و نقل آلمان ویس وسینگ بلافاصله این پیشنهاد را پرتاب نکرد. در مقابل ، این شروع خوبی در چشمان اوست. طبق گفته وی هنوز باید پیشرفت های اضافی در متن انجام شود, و او امیدوار است که این پنجشنبه به توافق نهایی قبل از اجلاس اتحادیه اروپا منجر شود.

پایان اتومبیل های حرارتی در سال 2035: اروپا برعکس

با توجه به اطلاعات اختصاصی که توسط رویترز به اشتراک گذاشته شده است ، اتحادیه اروپا در حال بررسی نسخه خود در مورد ممنوعیت اتومبیل های حرارتی است. سرانجام فروش آنها پس از سال 2035 مجاز خواهد بود ، به شرط آنکه منحصراً از سوخت های مصنوعی استفاده کنند.

پایان اتومبیل های حرارتی در سال 2035: اروپا برعکس

توافق سوخت مصنوعی UE

تنش بین آلمان و اتحادیه اروپا در پایان اتومبیل های حرارتی در سال 2035 در روند آرامش ? در هر صورت, کمیسیون اروپا تمام تلاش خود را می کند تا برلین را به جدول مذاکره بازگرداند.

به عنوان یک یادآوری ، در حالی که قانون در اوایل ماه مارس به طور قطعی تصویب می شد ، آلمان با واریز دامپزشک خود ، این تعجب را ایجاد کرد … de facto که مشارکت خود را در رای گیری به حالت تعلیق در می آورد. همسایگان ما از سراسر راین فقط موقعیت خود را یک شرط می بینند: تعهدات اضافی را به نفع سوخت های مصنوعی ادغام کنید.

فلیپ فلاپ آلمانی در پی سایر کشورها الهام گرفته است تا از حمایت آنها از متن ، به ویژه ایتالیا ، جمهوری چک ، مجارستان یا لهستان سوال کنند. برای پایان دادن به خونریزی ، کمیسیون اروپا در نهایت الزامات برلین را تسخیر کرد.

اروپا نسخه 1 از متن مطلوب برای سوخت های مصنوعی را ارائه می دهد

این 14 مارس ، این موسسه قول داده است که نسخه اصلاح شده قانون را به رأی دهد ، که شامل تحولات خاص مربوط به سوخت الکترونیکی خواهد بود. خوب دقیقاً, اولین پیش نویس قبلاً توسط کمیسیون پیشنهاد شده است.

همانطور که همکاران ما از رویترز مشخص می کنند ، این نسخه جدید شامل مجوز فروش برای اتومبیل های حرارتی پس از سال 2035 ، در یک شرط است: که آنها فقط از سوخت های مصنوعی استفاده می کنند. این بازنویسی به ویژه نشان می دهد ایجاد یک دسته جدید از وسایل نقلیه در طبقه بندی اروپا ، اختصاص داده شده به اتومبیل هایی که فقط در سوخت الکترونیکی کار می کنند.

در حقیقت ، این پیشنهاد شامل چندین چیز است:

  • تولید کنندگان خودرو باید موتورهای حرارتی ایجاد کنند که بتوانند بین سوخت های فسیلی و مصنوعی تمایز قائل شوند
  • این موتورها باید از استفاده از سوخت های فسیلی جلوگیری کنند
  • برای تأمین نیازهای آینده باید تولید سوخت الکترونیکی به طرز چشمگیری افزایش یابد

هنوز برای آلمان کافی نیست

در حال حاضر ، این همتایان به دور از رضایت آلمان نیستند. با این حال ، وزیر حمل و نقل آلمان ویس وسینگ بلافاصله این پیشنهاد را پرتاب نکرد. در مقابل ، این شروع خوبی در چشمان اوست. طبق گفته وی هنوز باید پیشرفت های اضافی در متن انجام شود, و او امیدوار است که این پنجشنبه به توافق نهایی قبل از اجلاس اتحادیه اروپا منجر شود.

“” “ما به توضیح سریع علاقه مندیم ، اما باید محکم و محدود کننده باشد. ما با دقت در حال بررسی سوال هستیم “, سخنگوی وزارتخانه گفت. “” “بحث ها بین کمیسیون و مقامات آلمان ادامه می یابد “, گفت کمیسیون.

  • اشتراک اشتراک ->
  • توییتر
  • اشتراک گذاری
  • ارسال به یک دوست

Automobile: اتحادیه اروپا پایان موتورهای حرارتی در سال 2035 را تأیید می کند

از سال 2035 ، بنزین ، وسایل نقلیه دیزلی و هیبریدها جای خود را به وسایل نقلیه برقی می دهند

اتحادیه اروپا روز دوشنبه در سه هفته روانگردان مرتبط با مسدود کردن آلمان به پایان رسید و پایان موتورهای حرارتی در اتومبیل های جدید را از سال 2035 ، اندازه گیری اصلی برنامه آب و هوایی 27 تأیید کرد.

اتحادیه اروپا روز دوشنبه در سه هفته روانگردان به پایان رسید انسداد آلمانی و پایان موتورهای حرارتی در اتومبیل های جدید از سال 2035 ، اندازه گیری اصلی برنامه آب و هوایی 27 را تأیید کرد.

این متن اتومبیل های جدیدی را تشکیل می دهد تا دیگر هیچ CO2 ** را منتشر نکنند ، در واقع ممنوعیت وسایل نقلیه بنزین ، دیزل و هیبریدی به نفع همه برقی.**

آ “پشتیبانی بزرگ” در میان سفیران 27 کشور عضو در بروکسل پیدا شد ، اعلام کرد ریاست جمهوری سوئد شورای اتحادیه اروپا. آنها پذیرفتند که این آیین نامه های تاریخی “دستور کار را در آن قرار دهید” جلسه روز سه شنبه وزرای انرژی برای تصویب رسمی ، مرحله نهایی روند قانونگذاری.

این متن بخشی از هدف اروپایی بی طرفی کربن در سال 2050 است. این پایان دوره صنعتی است. بیش از یک قرن ، قاره قدیمی ، گهواره مارک های معتبر ، بر نوآوری خودرو حاکم بود. در قلب دانش دانش ، موتورهای حرارتی که به عنوان کارآمدترین در جهان به حساب می آیند.

انسداد برلین

برلین در اوایل ماه مارس شرکای خود را با مسدود کردن مقررات متحیر کرده بود ، هنگامی که او قبلاً در اواسط ماه فوریه توسط نمایندگان مجلس نمایندگان جمع آوری شده به صورت عمومی ، پس از چراغ سبز از کشورهای عضو ، از جمله آلمان ، تصویب شده بود.

برای توجیه فلیپ فلاپ خود ، بسیار نادر در این مرحله از این روش ، آلمان از این کمیسیون ادعا کرده بود که پیشنهادی را ارائه می دهد که راه کار خود را برای کار با وسایل نقلیه باز می کند سوختهای مصنوعی.

این فناوری بحث برانگیز و هنوز هم در حال توسعه است ، در تولید سوخت از CO2 ناشی از فعالیت های صنعتی تشکیل شده است. با دفاع از تولید کنندگان آلمانی و ایتالیایی بالا ، استفاده از موتورهای حرارتی پس از سال 2035 گسترش می یابد.

کمیسیون اروپا و آلمان روز شنبه اعلام شد به توافق رسیده اند برای باز کردن متن ، که بدون تغییر باقی مانده است. بروکسل به سادگی در یک پیشنهاد جداگانه که باید با پاییز سال 2024 تأیید شود ، به سادگی راه را برای خلاصه سوخت ها باز کرده است.

در صورت انحصاری از سوخت های خنثی از نظر انتشار CO2 ، وسایل نقلیه مجهز به موتور احتراق می توانند بعد از سال 2035 ثبت شوند.

به نظر بسیاری از کارشناسان, فناوری سوخت مصنوعی با این حال ، شانس کمی برای برنده شدن در بازار وجود دارد و فقط در بهترین موارد مربوط به اقلیت خودروهای لوکس خواهد بود. این توسط سازمان های مردم نهاد محیطی که آن را پرهزینه ، انرژی بخش و آلاینده می دانند به چالش کشیده می شود.

قانون شورای اتحادیه اروپا پایان وسایل نقلیه جدید نور حرارتی در سال 2035

در 28 مارس 2023 ، شورای اتحادیه اروپا این ممنوعیت را در سال 2035 از اتومبیل های حرارتی جدید و ون تصویب کرد و اهداف واسطه ای را از نظر انتشار CO2 مشخص کرد.

توسط Intissar el Hajj Mohamed –

وسایل نقلیه حرارتی 2035

شورای اتحادیه اروپا ، در تاریخ 28 مارس 2023 ، با تصویب ممنوعیت وسایل نقلیه جدید نور حرارتی در سال 2035 اعلام کرد. تا آن زمان ، تولید کنندگان خودروهای اروپایی باید به دو هدف متوسط ​​دست یابند. “کاهش انتشار گازهای گلخانه ای2 55 ٪ برای اتومبیل های جدید و 50 ٪ برای وانت های جدید از سال 2030 تا 2034 در مقایسه با 2021 سطح ، “شورای اتحادیه اروپا در بیانیه مطبوعاتی نوشت.

با توجه به این اهداف میان دوره ای ، اتحادیه اروپا با این وجود نوید انعطاف پذیری خاصی را می دهد. بنابراین ، “یک مکانیسم تشویقی نظارتی برای وسایل نقلیه انتشار صفر یا ضعیف (ZLEV) از سال 2025 تا پایان سال 2029 وجود خواهد داشت ، جزئیات شورای اتحادیه اروپا. به عنوان بخشی از این مکانیسم ، اگر یک سازنده به اهداف خاصی برای فروش وسایل نقلیه با انتشار صفر یا ضعیف دست یابد ، می توان از نظر CO با اهداف کمتری پاداش داد2. آستانه 25 ٪ برای اتومبیل ها و 17 ٪ برای وانت تنظیم شده است. »»

پایان حرارتی در سال 2035: یک پیشنهاد مورد انتظار برای سوخت های خلاصه

در مورد سوخت خلاصه (یا “سوفل های الکترونیکی”) ، شورای اتحادیه اروپا نشان می دهد که به دنبال “مشاوره ذینفعان” ، این کمیسیون پیشنهادی را برای ثبت نام وسایل نقلیه که به طور انحصاری با سوخت خنثی در CO کار می کنند ارائه می دهد2, بعد از سال 2035 “. و این ، “مطابق قانون اتحادیه اروپا ، جدا از محدوده استانداردهای مربوط به ناوگان خودرو و مطابق با هدف بی طرفی آب و هوایی اتحادیه اروپا. »»

یک بند تجدید نظر

علاوه بر این ، این مقررات همچنین شامل “بند تجدید نظر” است. این بند “مقرر می کند که در سال 2026 ، این کمیسیون پیشرفت های انجام شده برای دستیابی به اهداف کاهش انتشار 100 ٪ تعیین شده برای سال 2035 و نیاز احتمالی برای تجدید نظر در آنها. شورای اتحادیه اروپا می گوید: “این بررسی ، تحولات فناوری ، به ویژه با توجه به فن آوری های هیبریدی قابل شارژ و اهمیت یک انتقال مناسب و اجتماعی عادلانه به انتشار صفر را در نظر می گیرد.”.

سرانجام ، مقررات اروپایی دو نکته آخر را ارائه می دهد. یعنی ، از یک طرف ، “کاهش تدریجی سقف اعتبارات انتشار که تولید کنندگان می توانند برای نوآوری های سازگار با محیط زیست دریافت کنند که باعث کاهش انتشار CO به روشی قابل اثبات می شود2 در جاده ، حداکثر 4 گرم در کیلومتر در سال از سال 2030 تا پایان سال 2034 (در حال حاضر 7 گرم در کیلومتر در سال تعیین شده است) “. و از طرف دیگر ، ساخت یک روش مشترک اروپایی “، که تا سال 2025 توسط کمیسیون توسعه می یابد ، برای ارزیابی میزان انتشار گازهای گلخانه ای2 در طول چرخه زندگی اتومبیل ها و ون ها در بازار اروپا و همچنین سوخت ها و انرژی مصرفی این وسایل نقلیه “. شورای اتحادیه اروپا همچنین به یاد می آورد که “این آیین نامه برای تولید کنندگان حجم های کوچک تا پایان سال 2035 ، انحراف را حفظ می کند. »»