یک ایالت آمریکایی قصد دارد در سال 2035 خودروهای برقی را ممنوع کند ، در اینجا 8 اتومبیل برقی آمریکایی برای تماشای نزدیک مشاهده می شود

در اینجا 8 اتومبیل برقی آمریکایی برای تماشای نزدیک وجود دارد

بیوک از دو مفهوم که به شکل یک کوپه و یک سدان رونمایی کرده است رونمایی کرده و از ورود 100 ٪ سدان برقی برقی خود از سال 2024 در ایالات متحده خبر می دهد. اولین مورد Wildcat EV تعمید یافته است و به شکل یک کوپه فوق العاده برقی 2+2 ، با خطوط بسیار آینده نگر است. اما مراقب باشید ، زیرا نباید به طور مستقیم یک مدل سری را اعلام کند ، بلکه ایده ای از جهت سبکی که این برند در چند سال آینده خواهد گرفت ، ارائه دهید.

یک ایالت آمریکایی قصد دارد در سال 2035 اتومبیل های برقی را ممنوع کند

بار برقی سریع ماشین

R5

ما بعد از عیسی مسیح در سال 2035 هستیم. همه آمریکا به صورت برقی می چرخد ​​… همه ? هیچ ! وضعیت کوچکی از کابوی های غیرقابل برگشت هنوز در برابر مهاجم مقاوم است.

اگر اروپا تصمیم به ممنوعیت فروش اتومبیل های حرارتی جدید پس از سال 2035 گرفته است ، وایومینگ ، ایالت در شمال غربی ایالات متحده ، تصمیم گرفته است که دقیقاً برعکس انجام دهد: ممنوعیت اتومبیل های برقی ! هدف پذیرفته شده از این ابتکار عمل: محافظت از صنعت نفت محلی و مشاغل تولید شده. شش نماینده مجلس ، چهار سناتور و دو عضو مجلس نمایندگان ، لایحه ای را برای ممنوعیت بازاریابی وسایل نقلیه برقی تا سال 2035 ارائه داده اند. در پیشنهاد SJ004 ، مقامات منتخب پیشنهاد می کنند از اتومبیل های تجاری خارج شوند که مستقیماً به “اقتصاد دولت” آسیب می رسانند. استدلال آنها: در طول دهه های گذشته ، دولت می توانست به طور قابل توجهی در صنعت نفتی که هزاران شغل به آن بستگی دارد سرمایه گذاری کند.

ایالت گاوچران (این نام مستعار وایومینگ است) ، قصد بازگشت به اسب و واگن را ندارد ، اما به هر قیمتی آرزو می کند که از انتقال برقی که در حال رشد است جلوگیری کند. و نمایندگان مجلس فاقد استدلال نیستند ، با کمبود زیرساخت های برقی و به ویژه ایستگاه های شارژ در وایومینگ شروع می شوند. با توجه به این شکاف و ماهیت اقتصاد محلی ، آنها انتقال به ماشین برقی را “اشتباه” خاصی توصیف می کنند.

حمله به قاعده ماشین برقی

در متن خود ، نمایندگان مجلس نیز توضیح می دهند ” تولید نفت و گاز غرور وایومینگ است “، که او ایجاد می کند” مشاغل بی شماری “و” تعادل اقتصادی دولت را تضمین می کند »». صورتحساب آنها فراموش نمی کند که مستقیماً ماشین برقی را هدف قرار دهند ، آن را متهم کنند ، ملک ، وابسته به مواد معدنی گران قیمت و وضعیت آنها ارائه نشده است ، بازیافت دشوار ، گران قیمت برای تولید و نیاز به زیرساخت های گران قیمت است.

این لایحه ای که احتمالاً موفق نخواهد شد ، از جمله در ایالات متحده. در واقع ، نمایندگان نمایندگان وایومینگ در حال پیشرفت در برابر فعلی هستند اگر ما کمک های مصرف کننده جدید و سایر اعتبارات مالیاتی را که در روزهای اخیر اجرا شده است در نظر بگیریم و هدف آن ارتقاء صنعت خودروسازی آمریکا در انتقال برقی خود است. در مؤلفه خودرو خود ، قانون کاهش تورم ، از جمله موارد دیگر ، اعتبار مالیاتی تا 7،500 دلار برای مشتریان در یک ماشین برقی جدید فراهم می کند. مبلغی که احتمالاً برای این شش نماینده منتخب وایومینگ کافی نیست.

در اینجا 8 اتومبیل برقی آمریکایی برای تماشای نزدیک وجود دارد

ما اغلب در مورد چین صحبت می کنیم ، اما ایالات متحده در مورد اتومبیل های برقی بسیار پرکار است. 100 ٪ برقی ، پر از فناوری ، اتومبیل های برقی آمریکایی وارد قطره قطره ای در اروپا می شوند. در اینجا مجموعه ای از هشت اتومبیل مورد انتظار است.

پس از انتخاب 100 ٪ اتومبیل های برقی چینی ، که در اروپا انتظار می رود ، ما به تولید کنندگان خودروهای آمریکایی حمله کردیم. تولید کنندگان مشهور مانند جنرال موتورز ، فورد ، تسلا … و افراد جدید که سعی می کنند خود را در پی تسلا قرار دهند: ریویان ، لوسی ، لردستاون ، کانو ، فارادی آینده یا فیسکر. این داستان ابدی از استارت آپ های کوچک چابک ، جسورانه و خلاق است … ما نمی دانیم چه کسی واقعاً موفق به دستیابی به اهداف خود خواهد شد.

تسلا جادهستر

به تأخیر افتاد ، سپس به تأخیر افتاد و مطمئناً به تأخیر افتاد. اگر قصد داشتید برای نسخه دوم Tesla Roadster سقوط کنید ، باید صبور باشید (و ثروتمند). با این حال ، امیدوارم که روزی سرانجام اتفاق بیفتد. Roadster یک اتومبیل با خصوصیات نامتناسب خواهد بود.

هنگامی که اعلام شد ، الون مسک گفت که Roadster می تواند با یک بار واحد به 1000 کیلومتر برسد و به حداکثر سرعت بیشتر از 400 کیلومتر در ساعت اشاره کند. وی همچنین گفت که سیستم سه موتور آن (که شامل یک موتور الکتریکی در جلو و دو در عقب) است. هیچ ارتباطی با Roadster اصلی سال 2008 که بر اساس یک Lotus Elise طراحی شده است. جدا از اعلامیه رسمی ، Roadster جدید در رویدادهای رسمی تسلا ظاهر ترسو شد.

در فرانسه ، قیمت 172،000 یورو را حداقل حساب کنید. ما در مورد اولین زایمان در سال 2023 صحبت می کنیم … به یاد داشته باشید که در طول ارائه آن در پایان سال 2017 ، الون مسک قول ورود برای سال 2020 را داد.

Tesla Roadster Frandroid 2020

اقیانوس فیسکر

مطمئناً کمترین شناخته شده از تولید کنندگان آمریکایی است که در اینجا ذکر شده است ، در اینجا اقیانوس Fisker است. این 100 ٪ SUV برقی ، ما توانستیم امسال در طی چندین سالن آن را رعایت کنیم. نگاه SUV کالیفرنیا باعث می شود که فکر کنید به فکر کردن در مورد Range Rover Evoque غیرقانونی است. شما متوجه Solar Sunroof خواهید شد ، که برند آن تضمین می کند که به شما امکان می دهد تا 3200 کیلومتر استقلال در سال را بدست آورید. با توجه به این موضوع ، ما به شما توصیه می کنیم که دست زدن به Lightyear 0 را بخوانید.

صفحه مرکزی عظیم 17.1 اینچی در یک موقعیت عمودی با نورد یا افقی برای تماشای یک فیلم متوقف شده است. طرفداران Tesla Model 3 یا Model همه حساب خود را در آنجا پیدا می کنند … همچنین می تواند 90 درجه بچرخد. وقتی متوقف می شوید ، به آن در حالت منظره نگاه می کنید تا از محتوای چندرسانه ای لذت ببرید. در حرکت ، حالت عمودی برای حواس پرتی کمتر درایور مناسب تر خواهد بود. ابزار دقیق روی یک صفحه کوچک در پشت فرمان نمایش داده می شود.

استقلال اعلام شده بین 440 کیلومتر است (ورزشگاه اقیانوس, مدل اصلی ، با موتور الکتریکی که روی محور جلو قرار گرفته است) و 630 کیلومتر (اقیانوس Exreme ، با دو موتور در هر محور) در چرخه WLTP.

اولین تحویل آن برای نوامبر 2022 ، در اتریش یا ایالات متحده برنامه ریزی شده است. در فرانسه ، تحویل برای آوریل 2023 ذکر شده است. قیمت ها بین 41.900 یورو و تا 69.950 یورو است. به نظر می رسد زیاد است ، اما این قیمت ها گزینه های زیادی را شامل می شوند و بنابراین برای رقابت جذاب هستند.

fisker-acean-frandroid-2022

هوای شفاف

اگر به دنبال یک رقیب اصلی برای مدل تسلا هستید ، هوای شفاف کاندیدای خوبی است. در بخش مساوی ، اکثر اتومبیل های برقی که سعی در نمایش ویژگی های تسلا دارند از نزدیک شدن به آنها دور است. اما ، این مورد در مورد هوای شفاف نیست.

در برگه فنی ، Lucid Aid 827 HP را در برابر 680 اسب بخار برای Plaid Model S ارائه می دهد. اگر این دو مدل در 0 تا 100 کیلومتر در ساعت بازی می کنند ، هوای شفاف در بهبودی برای 80 تا 120 کیلومتر در ساعت (1.9 در برابر 2.2 ثانیه) سریعتر است

سطح استقلال ، هوای شفاف حتی لوکس مصرف کمتر در آهنگ های سریع را پرداخت می کند (از 17 تا 21 کیلووات ساعت در 100 کیلومتر ، در برابر 19 تا 22 برای مدل S پس از اتومبیل-پیش از خودرو). حتی بار سریعتر است ، 300 کیلو وات در برابر 250 کیلو وات حداکثر جریان مداوم. جزئیات دیگر: باتری در 800 ولت در برابر 400 ولت در تسلا کار می کند.

در اواخر اوت 2022 ، لوکید از نسخه رونمایی کرد یاقوت کبود هوایی. این مدل یاقوت کبود هوا Lucid مجهز به سه موتور است که در کل 1200 اسب بخار قدرت دارد. با یک موتور عقب اضافی قرار است به آن برسد 100 کیلومتر در ساعت در کمتر از دو ثانیه و 160 کیلومتر در ساعت در کمتر از چهار ثانیه با حداکثر سرعت 321 کیلومتر در ساعت.

اگر این دو اتومبیل بسیار شبیه به هم باشند ، این است که موتورهای Lucid یک مهندس را استخدام می کنند … پیتر راولینسون ، دومی روی مدل تسلا و هوای روشن کار می کرد. قیمت در اروپا از 100،000 یورو برای نسخه ورودی ، خالص شروع می شود ، آنها برای نسخه Dream (قیمت آلمان) به 218،000 یورو می روند. رزرو برای اولین مدل از Motos Lucid در حال حاضر برای سایت سازنده باز است. در فرانسه ، ما هنوز نمی توانیم آن را از قبل سفارش دهیم. لوسید آلمان ، سوئیس ، هلند و نروژ را هدف قرار می دهد.

Lucid-Air-Frandroid-2020

R1s Rivian

مانند Lucid ، Rivian اغلب اخبار اقتصادی را ایجاد می کند ، زیرا اعلامیه ها و ارقام دیگر توسط این صنعت مورد بررسی قرار می گیرد. اولین ارتباط بزرگ ریویان قرارداد عظیمی با آمازون بود. این گروه آمریکایی با همکاری نزدیک با ریوریان برای طراحی وانتهای تحویل مونتاژ شده در کارخانه ریویان ، عادی ، در ایالات متحده کار کردند. ریوریان دو مدل ارائه داد: وانت به نام R1T و یک SUV به نام R1s. R1s ، مانند هوای شفاف در بالا ، در حال حاضر در جاده های آمریکایی می چرخد.

این یک SUV بزرگ 7 -Seater است ، همیشه با 100 ٪ حرکتی الکتریکی. ویژگی های آن بسیار نزدیک به R1T است ، این دو خودرو دارای یک پلتفرم یکسان هستند. R1s Rivian می خواهد به عنوان وارث شایسته SUV بزرگ آمریکایی تلقی شود. او در حال حاضر با نگاه خود به یک کابینت یخی ، مانند شورولت تاهو یا یک اکسپدیشن فورد ، روحیه را نشان می دهد. بنابراین ، این امر آن را به یک ماشین بسیار کارآمد تبدیل نمی کند.

ظرفیت باتری 105 کیلووات ساعت 135 کیلووات ساعت 180 کیلووات ساعت
قدرت 300 کیلو وات (408 اسب بخار) 522 کیلو وات (710 اسب بخار) 562 کیلو وات (764 اسب بخار)
استقلال R1t 370 کیلومتر 480 کیلومتر 640 کیلومتر
استقلال R1s 386 کیلومتر 499 کیلومتر 660 کیلومتر

Rivian R1s از 70،000 دلار در ایالات متحده در دسترس است و هیچ تاریخ در دسترس بودن در اروپا اعلام نشده است. ریوریان برای سه ماهه دوم سال 2022 ضررهای عظیمی منتشر کرده است ، ما در مورد 1.7 میلیارد دلار صحبت می کنیم ، اما 98،000 پیش نویس با 25،000 وسیله نقلیه ثبت شده است که باید در سال 2022 تحویل داده شود.

کادیلاک سلسله

… این “فوق العاده لوکس” است. ما در مورد بلیط 300000 دلاری برای سطح ورود ، بدون گزینه صحبت می کنیم.

بنابراین Celestiq مواد مونتاژ شده دستی ، تمام چرخ های چرخ ، چهار چرخ فرمان و همچنین سیستم جدید رانندگی GM ، Ultra Cruise را ارائه می دهد. این پیشرانه ، همان ، از کار جنرال موتورز ، این فناوری Ultium خواهد بود.

پیش از روزها در سال 2023 افتتاح می شود و اولین تحویل ها در سال 2025 برنامه ریزی شده است. بدیهی است که کادیلاک از تأخیر جزئی مصون نیست. این SUV می تواند کمی بعد با ما وارد شود ، همانطور که جنرال موتورز شنید که این امکان را برای بازگشت به اروپا می بیند.

قایق رانی سبک زندگی

Canuno یک استارتاپ جوان آمریکایی است. ما این تولید کننده آمریکایی را انتخاب کرده ایم زیرا از رویکرد آنها به ماشین قدردانی می کنیم. این مورد ، به عنوان مثال ، ماشین رسمی ناسا است.

این ماشین هفت ساعته ما را به یاد شناسه فولکس واگن می اندازد. وزوز ، طراحی آن با کارآیی هدایت می شد ، اما همچنین کارپولینگ می شود. بنابراین ، ما از طراحی کلاسیک خودروها ، سقف شیشه ای پانوراما و پنجره های جانبی آن که کل کابین را در قسمت پشتی پوشانده است ، دور می شویم ، بدون شک منظره ای ایده آل از کل خارج را ارائه می دهد. فضای مسافر در عقب با نیمکت خمش مانند مبل و فضای مرکزی وسیع آن ، احساس ایجاد می کند.

Canuno قصد دارد مینی بوس های خود را از سال 2023 در ایالات متحده با قیمت 34،750 دلار در بازار قرار دهد. چندین نوع ارائه می شود ، از جمله تحویل برای متخصصان.

دوج

ما در اینجا به یک نماد آمریکایی حمله می کنیم ، یک ورزشکار به نام Charger Daytona SRT. Dodge در برق در محدوده خود کار می کند ، که به آن اجازه می دهد تا بازاریابی در اروپا را پیش بینی کند ، همانطور که برای جنرال موتورز و کادیلاک.

این کار انجام شده است ، Dodge به ما قول می دهد نسخه برقی عضله اتومبیل برای سال 2024. این سبک برای به دست آوردن مدرنیته ، اما همچنین در آیرودینامیک ، یک عنصر اصلی برای بهبود استقلال است. ما در این مقاله به تفصیل به این مفهوم نزدیک شده ایم.

Buick Electra ev

بیوک از دو مفهوم که به شکل یک کوپه و یک سدان رونمایی کرده است رونمایی کرده و از ورود 100 ٪ سدان برقی برقی خود از سال 2024 در ایالات متحده خبر می دهد. اولین مورد Wildcat EV تعمید یافته است و به شکل یک کوپه فوق العاده برقی 2+2 ، با خطوط بسیار آینده نگر است. اما مراقب باشید ، زیرا نباید به طور مستقیم یک مدل سری را اعلام کند ، بلکه ایده ای از جهت سبکی که این برند در چند سال آینده خواهد گرفت ، ارائه دهید.

دوم Electra-X است. او سپس برخی از عناصر کوپه را به دست می گیرد ، از طرف دیگر او خود را با شبح بلند خود متمایز کرد.

ما آن را در اروپا نمی خواهیم: Ford F 150 EV ، GMC Hummer EV ، Lordstown Endurance و Tesla Cybertruck

این یک نظر ذهنی است که توسط کمک مالی نوشتن به اشتراک گذاشته شده است. من شخصاً وانت را دوست دارم. کمی در اروپا شناخته شده است ، این محبوب ترین وسایل نقلیه در ایالات متحده است. آنها با ظرفیت بکسل بسیار زیادی استفاده می کنند. مانند SUV های بزرگ ، اینها اکنون محصولات پیچیده و مجلل هستند …

وانت از نظر کارآیی پیشرفت زیادی داشته است. اما ، آنها همیشه مخازن بزرگی هستند که در فضا حرکت می کنند و به همین ترتیب ، آنها همچنان کمترین اتومبیل های اقتصادی هستند. این وانت ها نیز تحمیل شده اند ، به خصوص که چهار درب و سیستم های امنیتی دارند. سرانجام ، زیرساخت های خودرو در اروپا برای این اتومبیل ها مناسب نیست. برای جابجایی ، پارک کردن ، مانور در شرایط دشوار و ادغام در پارکینگ های عمومی و خصوصی.

در حقیقت ، در برخی از کشورها ، 100 ٪ برقی Hummer EV به دلیل مصرف انرژی غرغاوان برای حرکت ، بیش از برخی اتومبیل های حرارتی را آلوده می کند.

به طور خلاصه ، با وجود سبک آینده نگر Cybertruck ، ما آن را در اروپا نمی خواهیم. به جز ، در حد مجاز ، برای وانت های کوچک مانند فورد رنجر.

آیا از Google News (اخبار در فرانسه) استفاده می کنید ? شما می توانید رسانه مورد علاقه خود را دنبال کنید. دنبال کردن Frandroid در Google News (و numerama).

در اینجا 10 اتومبیل برقی آمریکایی وجود دارد که می توانند در جبهه اروپا به جلو برخورد کنند

تولید کنندگان آمریکایی برقی هستند و باعث می شود شما بخواهید !

26 سپتامبر 2022 09/26/2022 • 18:26

نمایشگاه دیترویت ، با نام مستعار Motor City ، فرصتی برای دیدن آخرین نوآوری ها در صنعت خودروسازی آمریکا در گهواره خود است. ما هر مدل را در سایت برای شما شرح داده ایم.

شورولت Equinox EV

امسال ، جو بایدن خودش آمد تا سربازان “Big 3″ ، 3 Geants این خودرو مستقر در دیترویت را تشویق کند: ” من فکر می کنم ما می توانیم آینده بازار خودرو را مناسب کنیم “، او قسم می خورد. و برای آن ، یک leitmotif واحد: برقی ! سخنرانی جو بایدن در سالن دیترویت عکس خوبی از موجودی ماشین برقی در جهان و به ویژه در ایالات متحده به عنوان یک مقدمه است.

در بیشتر قرن گذشته ، ما Le Monde (اتومبیل) را کارگردانی کردیم. و مشکلی پیش آمد. ما خطر از دست دادن مزیت را به عنوان یک ملت داریم و چین و سایر نقاط جهان با ما روبرو می شوند. امروز ، اگر می خواهید یک وسیله نقلیه برقی با استقلال عالی داشته باشید ، می توانید یک تولید شده در آمریکا خریداری کنید. شرکت ها سرمایه گذاری های جدید بیش از 36 میلیارد دلار در وسایل نقلیه برقی و 48 میلیارد دلار در ساخت باتری در ایالات متحده اعلام کرده اند. و ما فقط شروع می کنیم. به عنوان بخشی از قانون زیرساخت ها ، ما برای ساخت 7.5 میلیارد دلار سرمایه گذاری می کنیم شبکه ای از 500000 ایستگاه شارژ. سفر بزرگ به آمریکا کاملاً برق خواهد شد.

بعد از اینکه پرونده ما در مورد 8 اتومبیل آمریکایی برای تماشای نزدیک ، در اینجا بازدید از نمایشگاه دیترویت ، با تمام اتومبیل های برقی آمریکایی در آنجا ارائه شده است. باید گفت که با برنامه ضد تورم جو بایدن ، تولید کنندگان آمریکایی تشویق می شوند که به برق تغییر دهند.

اتومبیل های برقی فورد

با این مشاهده ، تولید کنندگان اخبار 100 ٪ برقی را در دیترویت تراز می کنند ، حتی اگر اولین ستاره نمایش با V8 سنتی بزرگ خود بسیار حرارتی باشد: فورد موستانگ جدید نسل هفتم. با این حال ، او صحنه را با Mustang Mach-E و به ویژه 100 ٪ وانت برقی F-150 Lightning ، یک پدیده واقعی در ایالات متحده با 200،000 سفارش خود و یک سال انتظار قبل از اینکه بتوانند با آن سوار شوند ، به اشتراک می گذارد کامیون بی صدا.

برای نرخ مبتدی حدود 40،000 دلار ، پرفروش ترین فورد عملکرد عالی با شتاب از 0 تا 100 کیلومتر در ساعت در حدود 4 ثانیه به لطف قدرت سخاوتمندانه 580 اسب بخار و گشتاور آن “ارائه می دهد” ون »از 1.050 نانومتر. چه چیزی به راحتی بیش از 900 کیلوگرم بار بارگذاری می شود و یک تریلر را تا 4.5 تن کشیده است. از طرف استقلال ، 515 کیلومتر اعلام می کند. نگاه عاقلانه آن از وانت سنتی فقط به خود اجازه می دهد تا یک نوار از LED ها را در کل جبهه خود به خود اختصاص دهد ، در حالی که در داخل ، نسخه های حق بیمه حق استفاده از سازهای دیجیتالی و یک صفحه نمایش عمودی بزرگ گرفته شده از Mustang Mach-E را دارند.

سلطنت وانت

در حالی که منتظر Tesla Cybertruck ، پیوستن به Rivian R1T ، چندین رقبای در این کشور قرار می گیرند شروع بلوک ها, با گروه جنرال موتورز و پلت فرم Ultium آن ، برای انواع مختلف وسایل نقلیه طراحی شده است.