جدید پژو 208 (2023): کلیه اطلاعات مفید ، جدید پژو 208 | همه اطلاعات مربوط به ماشین جمع و جور شهر

پژو 208 | ماشین شهری شما با ظاهری اسپرت

Contents

خدمات و مزایای خدمات متصل به پژو را کشف کنید. اینها به گونه ای طراحی شده اند که به ایمنی شما در جاده کمک کنند ، خواه بر اساس تجهیزات ماشین شما باشد یا اینکه در تلفن های هوشمند ، رایانه لوحی یا رایانه قابل دسترسی هستند. خدمات متصل به Peugeot همچنین به شما امکان می دهد در زمان و بهینه سازی بودجه خودرو خود ، چه در جاده و چه در مدیریت نگهداری آن ، صرفه جویی کنید.

جدید پژو 208 (2023): موتورهای استراحت و جدید

نسخه جدید Peugeot 208 و E-208 Electric آن فاش شده است. به مناسبت این استراحت مهم ، برند شیر دوباره طراحی ماشین شهری خود را دوباره آغاز کرد. این از یک نگاه حتی بالاتر بهره می برد. موتورهای ترکیبی نیز بر اساس موتور زنجیره توزیع جدید Puretech متولد می شوند.

علاوه بر این ، لیست پایان ها در 3 گزینه ساده شده است: فعال ، Allure و GT.

این سهام برای پژو بزرگ است زیرا 208 به سادگی بهترین ماشین فروش در فرانسه و اروپا در سالهای 2021 و 2022 بود.

طراحی پژو جدید 208: حتی بیشتر فرض می شود

طراحان پژو از این استراحت لذت می برند. ماشین شهر پژو در مقایسه با نسخه 2020 از بسیاری از ویژگی های جدید بهره می برد. ابعاد ماشین شهر اما بدون تغییر باقی می ماند (406 سانتی متر در 175 سانتی متر x 143 سانتی متر). دو رنگ جدید در کاتالوگ ظاهر می شوند: زرد آگودا و سلنیوم خاکستری. آنها به Artnse Grey ، ضیافت های سفید ، مروارید سیاه ، سرگیجه آبی و اکسیر قرمز اضافه می شوند. ​

چهره جلوی 208 پژو جدید

هویت چهره جلو با آنچه قبلاً در طول استراحت 508 یا 2008 در اوایل سال مشاهده شده است مطابقت دارد. مشبک جدید سطح بزرگی را با ناپدید شدن ورودی های هوا در قسمت تحتانی سپر پوشش می دهد. این شامل الگوهای مستطیل شکل است که بر روی پس زمینه مشکی مت کج شده است. این مشبک از آرم جدید پژو در مرکز خود استقبال می کند.

در هر دو طرف این مشبک ، امضای نور چراغها تکامل می یابد. 208 منطقی از پنجه های سه گانه سود می برد. پروژکتور اصلی LED به خودی خود از یک امضای 3 قسمتی در نسخه GT بهره می برد.

مشخصات 208 2023

نمایه به شما امکان می دهد از طراحی رینگ های جدید قدردانی کنید. در عکسهای فاش شده ، ما با رینگ های آلیاژ 17 اینچ یاناکا و طراحی الماس آنها با 4 شاخه آشنا شده ایم. آرم پژو برای مخفی کردن آجیل به مرکز قرار می گیرد. آینه ها سیاه و سفید درخشان در تمام پایان ها هستند. 208 GT علاوه بر قوس های چرخ سیاه براق و همچنین سقف سیاه اختیاری دریافت می کند.

سمت عقب 208

چراغ های عقب نیز از یک امضای نور جدید بهره مند می شوند. ما روح سه پنجه را پیدا می کنیم. این بار آنها به صورت افقی در اپتیک اصلی یکپارچه شده اند. آرم شیر در این قسمت عقب ناپدید می شود و فقط در تمام حروف روی پرچم سیاه که چراغ ها را به هم وصل می کند ، به کتیبه پژو می دهد.

فضای داخلی 208 جدید: یک کابین I-Cockpit سخاوتمندانه تر

در هیئت مدیره ، ما به طور کلی ویژگی هایی را پیدا می کنیم که هویت پژو I-Cockpit را برای چندین سال دارند. ماشین سیتی فرمان فشرده خود ، کلیدهای پیانو و جزیره مرکزی آن را حفظ می کند. در مورد دوم ، 208 دفترچه راهنما یک اهرم دنده جدید دریافت می کنند. ​

این استراحت به مناسبت پژو برای ادغام صفحه نمایش چندرسانه ای 10 اینچ استاندارد برای تمام اتمام خودرو است.

با توجه به رابط ابزار دقیق در پشت فرمان ، هر پایان حق دارد یک درمان متفاوت باشد. پایان فعال یک صفحه سوزن آنالوگ را به ارث می برد. 208 Allure Finish یک گوشی دیجیتالی با صفحه 10 اینچی ارائه می دهد. سرانجام ، GT Finish یک صفحه نمایش سه بعدی ارائه می دهد.

پژو تصمیم به فاش کردن یک اثاثه یا لوازم داخلی بی سابقه ، ساخته شده از Alcantara سیاه و دوخت سبز Adamite. این روکش بسیار مرتب فقط به عنوان گزینه ای در 208 GT در دسترس خواهد بود.

Peugeot 208 2023: یک ماشین شهر فناوری

208 جدید شامل بسیاری از وسایل نقلیه رانندگی است. این هدف برای تقویت ایمنی مسافر و ارائه رانندگی راحت تر است. شما از دستیاران زیر بهره مند می شوید:

  • کنترل کروز تطبیقی ​​با عملکرد توقف و GO با تنظیم فضای بین وسایل نقلیه مورد نیاز
  • دوربین های جدید پارکینگ جلو و عقب ، تعریف HD و نمای 360 درجه بسته به پایان
  • تشخیص عابران پیاده و دوچرخه سواران ، هشدار خطر برخورد با ترمز اضطراری خودکار
  • تشخیص و نمایش در صفحه نمایش علائم ترافیکی
  • هشدار فعال برای خط غیر ارادی یا راهرو و تصحیح مسیر اتوماتیک
  • هشدار توجه راننده به لطف تجزیه و تحلیل استفاده از فرمان ، خواب آلودگی را تشخیص می دهد.
  • نظارت زاویه مرده.

Peugeot 208 Restyled 2023: انتخاب موتورها

Peugeot یک محدوده کامل حرکتی را برای پیشبرد 208 جدید خود ارائه می دهد. موتورهای حرارتی ، هیبریدی و 100 ٪ برقی در محدوده وجود دارند.

پژو 208 بنزین

برای 208 2023 ، پژو موتورهای دیزلی را ممنوع اعلام کرد. پیشنهاد حرارتی روی دو موتور بنزینی Puretech نسل جدید تمرکز دارد. در واقع ، طراحی دومی مورد بررسی قرار گرفته است. کمربند توزیع به ویژه جای خود را به زنجیره توزیع داده است.

اولین موتور بنزینی یک Puretech 1.2 -Liter با 75 اسب بخار قدرت است. همیشه با یک جعبه دنده دستی 5 -speed همراه است.

برای پویایی بیشتر ، پژو نسخه ای از 1 خود را ارائه می دهد.2 PureTech قدرتمندتر ، با 100 اسب بخار. این موتور با گیربکس دستی 6 -speed همراه است.

پژو 208 هیبرید

دو موتور هیبریدی سبک ظاهر می شوند.

بر اساس یک موتور بنزینی PureTech به روز شده ، آنها به ترتیب 100 اسب بخار و 136 اسب بخار قدرت ارائه می دهند.

آنها مجهز به گیربکس اتوماتیک E-DCS6 با کلاچ دوتایی هستند که شامل یک موتور الکتریکی 48 ولت است. این موتور طبق گفته سازنده 15 درصد مصرف سوخت را کاهش می دهد. موتور الکتریکی در مراحل شروع و ترافیک شهری با سرعت کم رخ می دهد تا گشتاور اضافی را به همراه داشته باشد.

Peugeot E-208 Electric 2023

پژو الکتریکی 208 (E-208) آشکارا تقویت شده است. او به نفع عبور از یک حرکتی حتی کارآمدتر است.

نسل جدید دارای موتور 115 کیلو وات (156 اسب بخار) است. با توجه به باتری 51 کیلووات ساعت خود ، 400 کیلومتر با توجه به چرخه WLTP ارائه می دهد.

با توجه به شارژ مجدد ، سازنده استاندارد شارژر تک فاز 7.4 کیلو وات را ارائه می دهد. به صورت اختیاری ، یک شارژر سه فاز 11 کیلو وات در دسترس است.

تقریباً 20 ٪ تا 80 ٪ از زمان شارژ ظرفیت کمتر از 30 دقیقه است که در یک ترمینال عمومی 100 کیلو وات در جریان مستقیم ساخته شده است. با وجود یک دیوار (7.4 کیلو وات) با جریان متناوب ، بار 4:40 طول می کشد. در یک خروجی داخلی تقویت شده (3.2 کیلو وات) ، تقریباً ساعت 11:10 A.M انجام می شود.

پژو 208 | ماشین شهری شما با ظاهری اسپرت

208

جدید پژو 208 جوانی خود را با شبح و برانگیختگی و برانگیختن اسپرت تأیید می کند. فضای داخلی آن جدید Peugeot I-Cockpit® 3D را نشان می دهد. سرانجام ، این ماشین شهری به شما آزادی انتخاب بین بنزین ، دیزل یا موتور برقی را می دهد.

جدید پژو 208 ، یک طرح مقاومت ناپذیر

جدید پژو 208 - چهره جلوی رسا

جدید پژو 208 - سمت عقب با سبک متمایز

جدید پژو 208 - چهره جلوی رسا

جدید پژو 208 - سمت عقب با سبک متمایز

طراحی ورزشی و حسی

Peugeot 208 شخصیتی قوی دارد که در نگاه اول به نظر می رسد. شبح کم او ، با یک هود بلند و منحنی های حسی ، روح اغوا کننده ورزشی او را نشان می دهد. 208 جدید با رنگ های روشن و اصلی بدن خود واقعاً مورد توجه قرار می گیرد ! شخصیت ادعا شده آن توسط یک سقف الماس سیاه من ، قوس چرخ و پنجره های سیاه براق من و رینگ های الماس با درج های من تأکید می شود .

صورت جلو

Peugeot 208 جدید - پروژکتورهای LED کامل با 3 پنجه و LED DRL

چراغ های LED کامل عقب

Peugeot 208 جدید - چراغ های کامل LED LED

دهانه عقب

جدید پژو 208 - عقب عقب

ساندن

جدید پژو 208 - سقف پانوراما

گارنیس

جدید پژو 208 - پر کردن با دوخت

جسارت و بی اعتنایی

قسمت جلوی اکسپرس Peugeot 208 دارای یک مشبک بزرگ کروم ، ظاهری مدرن و تیز با پروژکتورهای کامل LED خود با 3 پنجه و چراغ های روزانه LED آن به طور دائم من .

حضور سبک

قسمت عقب با سبک متمایز ، با پرچم سیاه براق I ، با LED کامل I در 3 پنجه روشن روز و شب تقویت می شود.

کار و پشت پرده

قسمت عقب پویا و مجسمه ای از Peugeot 208 جدید با 2 نوع چرخش I ، یکی برای کنترل مصرف و دیگری برای بهبود عملکرد جاده آن ارائه شده است. برای لمس حتی اسپرت تر ، کانول اگزوز می تواند Chrome I باشد .

ساندن

مسافران خود را وادار کنید مکانهایی را که از آن عبور می کنید کشف کنند ، زیرا آنها هرگز به لطف سقف پانوراما Cielo I که به صندلی های عقب می روند ، آنها را ندیده اند و یک نور زیبا و منظره پانوراما از آسمان ارائه می دهند.

گارنیس

صندلی های جلوی پویا ، راحت و پاکت ، مواد با کیفیت بالا ، در صدر با دوخت ، فضای داخلی پژو جدید 208 را به واحه راحتی تبدیل می کند.

کابین خلبان

فناوری NextGen

جدید پژو 208 جدید Peugeot I-Cockpit® 3D

جدید Peugeot E-208-New Peugeot I-CockPit® 3D

Peugeot I-CockPit ® 3D

در داخل ، نسل جدید Peugeot I-CockPit ® 3D I را کشف کنید. یک رانندگی چابک و بصری را با فرمان فشرده با کنترل های یکپارچه ، گوشی دیجیتال قابل تنظیم 3D ، صفحه نمایش لمسی بزرگ 10 “من و 7 لمس پیانو” سوئیچ های Toggles “I را تجربه کنید . شما فضای داخلی خود را به لطف IP 8 -Colored شخصی سازی می کنید. روشنایی برای مدرنیته بیشتر.

ترکیب دیجیتال سه بعدی

جدید پژو 208 - ترکیب دیجیتال سه بعدی

صفحه نمایش دوستانه و بصری

صفحه لمسی جدید Peugeot 208 - 3D 10

اتصالات جدید

جدید Peugeot 208 - شارژ تلفن هوشمند بی سیم

ترکیب دیجیتال سه بعدی

گوشی دیجیتال من با صفحه نمایش هولوگرافی آینده نگر آن فقط به چشم شما است. اطلاعات مربوط به وسیله نقلیه و رانندگی بسته به میزان اهمیت یا اضطراری (امنیت ، وسایل نقلیه رانندگی ، ناوبری) با یک خوانایی در 2 سطح خواندن مرتبط است. شما می توانید کسانی را که می خواهید ببینید پیکربندی کنید ، دائماً نمایش داده می شود مانند ناوبری 3D متصل من که شامل خدمات ترافیکی TOMTOM® هستم تا وضعیت ترافیک را در مناطق زمان واقعی و ریسک پیدا کنم.

اتصالات جدید

در جلو ، یک محفظه ذخیره هوشمندانه جدید با القاء تلفن هوشمند من دریافت و شارژ می شود . و برای دستگاه های عشایری مسافران شما ، چندین سوکت USB I در کابین موجود است.

صفحه نمایش دوستانه و بصری

Big 10 ” HD I Pilot I Pilot I با تشخیص صدا ، کنترل فرمان یا به سادگی با فشار 7 لمسی. در صفحه E-208 ، شما در زمان واقعی یک انیمیشن فناوری را کشف می کنید که عملکرد زنجیره کشش را نشان می دهد. سرانجام به لطف صفحه نمایش آینه من ، از Apple CarPlay TM ، Android Auto یا MirrorLink® در Peugeot 208 خود استفاده کنید.

موتورهای

قدرت انتخاب

Peugeot 208 جدید - چهره جلوی اکسپرس جدید

پلت فرم جدید مدولار و کارآمد

208 جدید از پلت فرم جدید CMP I /ECMP I Modular و Multi Energy بهره مند می شود که بدون سازش بین بنزین ، دیزل یا موتورهای برقی انتخابی را به شما ارائه می دهد. بهینه سازی رسیدگی و مانور پذیری ، راحتی صوتی و حرارتی و همچنین کاهش در محدود کردن انتشار CO کمک می کند2 و برای اینکه شما را به یک تجربه رانندگی شدید بپردازید !

E-208 همچنین از پیشرفت های فنی پلت فرم ECMP I استفاده می کند که به آن یک معماری بهینه شده ، فضای عقب به اندازه موتورهای حرارتی و همان موقعیت رانندگی می دهد.

جدید پژو 208 جدید Peugeot I-Cockpit® 3D با گیربکس EAT8

موتورهای حرارتی

احساسات رانندگی شدید با آخرین نسل و موتورهای بنزینی Euro6 Euro6 Euro6:
– خلوت
– رنگ آبی
به لطف مصرف بهینه شده آنها (1) (2) ، این موتورها ، علاوه بر این ، همه مجهز به سیستم توقف و شروع هستند.

جدید Peugeot 208 - گیربکس اتوماتیک جدید Eat8

گیربکس اتوماتیک Eat8

هنگامی که کارآیی و انعطاف پذیری جدید EAT8 I 8 را آزمایش کرده اید ، گیربکس را با پالت های فرمان و کنترل الکتریکی ضربه ای گزارش کرده اید ، فقط یک میل خواهید داشت: دوباره شروع کنید ! سریع و روان ، گذرگاه های دنده آن به لطف فناوری Quickshift به راحتی ساخته می شوند.

جدید Peugeot E-208-Sports به منحنی های حسی نگاه می کند

حرکات الکتریکی

احساسات زیبا و قوی را در جاده در یک پیله سکوت و بهزیستی تجربه کنید به لطف:
– قدرت موتور الکتریکی 100 کیلو وات (136 اسب بخار)
– پاسخگویی فوری به لطف گشتاور 260 نانومتری
– استقلال من تا 340 کیلومتر WLTP (1) / حداکثر 450 کیلومتر NEDC (2)

فن آوری

ایمنی و کمک رانندگی

جدید پژو 208 - کمک های رانندگی و مانور

با داشتن ماشین جدید Peugeot 208 City ، شما دستیاران بسیار هوشمند II بسیار ایمن دارید و به مانور کمک می کنم تا شما را تسهیل کنید تا زندگی روزمره خود را تسهیل کنید.

208 کمک پارک

دستیار پارک کامل

در پارکینگ من در یک شکاف و در یک نبرد کاملاً اتوماتیک کمک کنید.

هیچ اقدامی از راننده روی فرمان و پدال ها لازم نیست زیرا پس از تشخیص فضای کافی ، سیستم از جهت ، شتاب و ترمز مراقبت می کند.
فقط یک عمل مداوم راننده در اهرم دنده (حالت فشار P) لازم است. این سیستم همچنین خروجی فضای پارکینگ را تسهیل می کند.

جدید پژو 208 - هشدار فعال در عبور از خط غیر ارادی

هشدار عبور از خط

سیستم هشدار فعال عبور از خط غیر ارادی ، استفاده از دوربین واقع در بالای شیشه جلو ، خطوط مداوم و ناپیوسته و همچنین کنار جاده را تشخیص می دهد و مسیر را با عمل روی پرواز قبل از خط غیر ارادی یا راهرو بدون فعال کردن اصلاح می کند. شاخص ها.
سیستم فعال از 65 کیلومتر در ساعت.

جدید پژو 208 - افت نظارت

نظارت بر نقطه کور

بین 65 کیلومتر در ساعت و 140 کیلومتر در ساعت ، سیستم نظارت فعال نقطه کور من به راننده از حضور وسیله نقلیه در مناطق زاویه مرده هشدار می دهد.
هشدار توسط نوری که در آینه نمای عقب در طرف مورد نظر روشن می شود ، داده می شود. اگر راننده با این وجود مایل به تغییر خط (عمل روی نشانگر فرمان) باشد ، سیستم با عمل روی فرمان ، مسیر را اصلاح می کند و از این رو از برخورد جلوگیری می کند.

دستیار پارک کامل

هشدار عبور از خط

نظارت بر نقطه کور

برنامه MyPeugeot®

با وسیله نقلیه خود در ارتباط باشید

جدید Peugeot E -208 - برنامه MyPeugeot

به لطف برنامه MyPeugeot رایگان در زمان واقعی از خدمات شخصی و هماهنگ شده به حساب خود بهره مند شوید:

  • به اساسنامه وسیله نقلیه خود توجه کنید (داده های رانندگی ، مکان).
  • دسترسی به راحتی و سریع به کمک.
  • نگهداری و خدمات وسیله نقلیه خود را مدیریت کنید.

خدمات متصل

تجربه پژو خود را افزایش دهید

پژو جدید 208

خدمات و مزایای خدمات متصل به پژو را کشف کنید. اینها به گونه ای طراحی شده اند که به ایمنی شما در جاده کمک کنند ، خواه بر اساس تجهیزات ماشین شما باشد یا اینکه در تلفن های هوشمند ، رایانه لوحی یا رایانه قابل دسترسی هستند. خدمات متصل به Peugeot همچنین به شما امکان می دهد در زمان و بهینه سازی بودجه خودرو خود ، چه در جاده و چه در مدیریت نگهداری آن ، صرفه جویی کنید.

گالری تصویر

/image/26/7/peugeot_208_2015_173_fr.212267.jpg

New Peugeot E-208-Distinctive و Sporty Siluette

جدید پژو الکتریکی 208 جدید Peugeot I-CockPit® 3D

Peugeot 208 جدید - چهره جلوی اکسپرس جدید

چراغ های جدید Peugeot E-208-Full Front و Full LED

نقشه تور برقی پژو

جدید پژو 208 - شارژ مجدد در ترمینال عمومی

پژو جدید 208

جدید پژو 208 - چهره جلوی رسا

New Peugeot E-208-Distinctive و Sporty Siluette

Peugeot E -208 جدید - مونوگرام برقی

جدید Peugeot E -208 - مردی با تلفن هوشمند ، برنامه MyPeugeot

جدید پژو 208 - شارژ مجدد در ترمینال عمومی

جدید پژو 208 - رانندگی داخلی زنان

تور برقی پژو

پژو جدید 208

پایه غلتکی جدید E-208-Electric

پایه غلتکی جدید E-208-Electric

جدید Peugeot E -208 - شبح کم با جبهه جدید

New Peugeot E-208 Headquarters در Alcantara ©

ترکیب دیجیتال جدید Peugeot E-208-3D

موتور الکتریکی جدید Peugeot E-208-New 100 کیلووات

جدید پژو الکتریکی 208 جدید Peugeot I-CockPit® 3D

حاشیه آلومینیومی جدید پژو E-208-17

زمان بارگیری

تور برقی پژو

جدید پژو 208 - شارژ مجدد خانه با جعبه دیوار

برنامه خدمات جدید Peugeot E-208-Free2Move

برنامه خدمات جدید Peugeot E-208-Free2Move

پژو

جدید Peugeot E-208-New Peugeot I-CockPit® 3D

جدید Peugeot 208 - گیربکس اتوماتیک جدید Eat8

جدید پژو 208 - شارژ مجدد خانه با جعبه دیوار

New Peugeot E-208 Headquarters در Alcantara ©

حاشیه آلومینیومی جدید پژو E-208-17

نقشه تور برقی پژو

جدید Peugeot E-208-Sports به منحنی های حسی نگاه می کند

موتور الکتریکی جدید Peugeot E-208-New 100 کیلووات

Peugeot E -208 جدید - مونوگرام برقی

پژو

پژو جدید 208

جدید Peugeot E -208 - شبح کم با جبهه جدید

جدید پژو 208 - کمک های رانندگی و مانور

جدید پژو 208 - سمت عقب با سبک متمایز

جدید پژو 208 جدید Peugeot I-Cockpit® 3D با گیربکس EAT8

ترکیب دیجیتال جدید Peugeot E-208-3D

زمان بارگیری

جدید Peugeot E -208 - مردی با تلفن هوشمند ، برنامه MyPeugeot

چراغ های جدید Peugeot E-208-Full Front و Full LED

جدید پژو 208 - رانندگی داخلی زنان

/image/26/7/peugeot_208_2015_173_fr.212267.jpg

New Peugeot E-208-Distinctive و Sporty Siluette

جدید پژو الکتریکی 208 جدید Peugeot I-CockPit® 3D

Peugeot 208 جدید - چهره جلوی اکسپرس جدید

چراغ های جدید Peugeot E-208-Full Front و Full LED

نقشه تور برقی پژو

جدید پژو 208 - شارژ مجدد در ترمینال عمومی

پژو جدید 208

جدید پژو 208 - چهره جلوی رسا

New Peugeot E-208-Distinctive و Sporty Siluette

Peugeot E -208 جدید - مونوگرام برقی

جدید Peugeot E -208 - مردی با تلفن هوشمند ، برنامه MyPeugeot

جدید پژو 208 - شارژ مجدد در ترمینال عمومی

جدید پژو 208 - رانندگی داخلی زنان

تور برقی پژو

پژو جدید 208

پایه غلتکی جدید E-208-Electric

پایه غلتکی جدید E-208-Electric

جدید Peugeot E -208 - شبح کم با جبهه جدید

New Peugeot E-208 Headquarters در Alcantara ©

ترکیب دیجیتال جدید Peugeot E-208-3D

موتور الکتریکی جدید Peugeot E-208-New 100 کیلووات

جدید پژو الکتریکی 208 جدید Peugeot I-CockPit® 3D

حاشیه آلومینیومی جدید پژو E-208-17

زمان بارگیری

تور برقی پژو

جدید پژو 208 - شارژ مجدد خانه با جعبه دیوار

برنامه خدمات جدید Peugeot E-208-Free2Move

برنامه خدمات جدید Peugeot E-208-Free2Move

پژو

جدید Peugeot E-208-New Peugeot I-CockPit® 3D

جدید Peugeot 208 - گیربکس اتوماتیک جدید Eat8

جدید پژو 208 - شارژ مجدد خانه با جعبه دیوار

New Peugeot E-208 Headquarters در Alcantara ©

حاشیه آلومینیومی جدید پژو E-208-17

نقشه تور برقی پژو

جدید Peugeot E-208-Sports به منحنی های حسی نگاه می کند

موتور الکتریکی جدید Peugeot E-208-New 100 کیلووات

Peugeot E -208 جدید - مونوگرام برقی

پژو

پژو جدید 208

جدید Peugeot E -208 - شبح کم با جبهه جدید

جدید پژو 208 - کمک های رانندگی و مانور

جدید پژو 208 - سمت عقب با سبک متمایز

جدید پژو 208 جدید Peugeot I-Cockpit® 3D با گیربکس EAT8

ترکیب دیجیتال جدید Peugeot E-208-3D

زمان بارگیری

جدید Peugeot E -208 - مردی با تلفن هوشمند ، برنامه MyPeugeot

چراغ های جدید Peugeot E-208-Full Front و Full LED

جدید پژو 208 - رانندگی داخلی زنان

بیش از حد

SUV SUV 2008 2008

SUV SUV 2008 2008

3008 SUV

3008 SUV

* مصرف سوخت و انتشار CO2

داده های تخمین زده شده ، به عنوان یک نشانه و مشمول تأیید

مقادیر WLTP (1): مصرف سوخت از 4.2 تا 5.9 در چرخه مختلط ، از 4.7 تا 7.5 در سرعت کم ، از 4 تا 6 با سرعت متوسط ​​، از 3.6 تا 5.1 در سرعت بالا و 4.6 تا 6 با سرعت بسیار بالا WLTP (L/100 کیلومتر) – انتشار CO2 (مخلوط) WLTP: از 109 تا 134 (گرم در کیلومتر).

(1) مقادیر مصرف سوخت و انتشار CO2 نشان داده شده با تأیید WLTP (مقررات EU 2017/948) تأیید). از اول سپتامبر 2018 ، وسایل نقلیه جدید بر اساس رویه آزمایشی که در سراسر جهان برای وسایل نقلیه سبک (WLTP) هماهنگ شده است ، دریافت می شود ، که یک روش آزمایش جدید واقع بینانه تر برای اندازه گیری میزان مصرف سوخت و انتشار CO2 است. این روش WLTP کاملاً جایگزین چرخه جدید رانندگی اروپایی (NEDC) ، که روش آزمایش قبلاً استفاده شده بود. شرایط آزمایش واقع بینانه تر ، مصرف سوخت و انتشار CO2 با توجه به روش WLTP اندازه گیری می شود ، در بسیاری موارد ، بالاتر از مواردی است که طبق روش NEDC اندازه گیری می شود. مقادیر مصرف سوخت و انتشار CO2 بسته به تجهیزات خاص ، گزینه ها و انواع تایر می تواند متفاوت باشد. برای اطلاعات بیشتر حتماً به نقطه فروش خود نزدیک شوید. اطلاعات بیشتر در مورد وب سایت پژو کشور خود.

مقادیر NEDC (2): مصرف سوخت از 3.2 تا 4.5 در چرخه مختلط ، از 2.9 تا 4.0 در خارج از شهر و از 3.7 تا 5.4 در NEDC شهری (L/100 کیلومتر) – انتشار CO2 (مخلوط) NEDC: از 84 به 101 (گرم در کیلومتر).

پژو از 208 جدید خود با موتور هیبریدی علاوه بر الکتریکی رونمایی می کند

پژوها پرفروش ترین خود را با یک طراحی اصلاح شده برای ماشین همه کاره خود در شهر 208 ، پرفروش ترین خود در اروپا ، بازگرداند. علاوه بر پیشنهاد بنزین و 100 ٪ برقی ، فرصتی برای اضافه کردن موتورهای هیبریدی سبک نیز وجود دارد.

جوش جدیدی برای یکی از بهترین اتومبیل های فروش در فرانسه و اروپا. Peugeot به تازگی از نسخه Restyled از نسل دوم خود 208 رونمایی کرده است که در پایان سال 2019 راه اندازی شده است. یک مدل بسیار محبوب ، که قبلاً در بیش از یک میلیون نسخه تولید شده است ، اما نه در فرانسه ، به Chagrin of Bruno Le Maire.

208 کدهای طراحی جدید پژو را تصویب می کند

کدهای سبک جدید پژو

ما طراحی جدید ماشین همه کاره را کشف می کنیم. به ویژه با یک قسمت جلوی جدید که آخرین کدهای طراحی پژو را به خود اختصاص داده است ، در آخرین مدل های بازگردان خود ، 508 سدان و SUV 2008 با سه پنجه نور بلند در زیر چراغهای جلو معرفی شده است. و البته آرم جدید پژو.

همانطور که در فاز 1 ، پژو به عنوان رنگ پرتاب ، زرد را انتخاب کرد ، به عنوان استاندارد در ترافیک مورد توجه قرار می گیرد. یک “سن زرد” که به نظر می رسد کمی “مرغ” به نظر می رسد برای کمی بیش از 3 سال و همچنین “سلنیوم خاکستری” جدید را نیز پیدا می کند ، برای کل 7 رنگ ارائه شده در کل.

جلوی جلوی آن به ویژه در این نسخه بازدارنده 208 کاملاً جدید است و نسخه های 308 و 2008 را به خود اختصاص داده است

در قسمت عقب ، تغییر اصلی ظریف تر است ، با سه پنجه در چراغ هایی که از عمودی به افقی منتقل می شوند. “ساخته شده از سه خط LED ظریف که باعث گسترش صندوق عقب سیاه می شود ، آنها پایه بیشتری را در نمای عقب می دهند و به درک بیشتری کمک می کنند”.

پژو همچنین فضای داخلی ماشین کوچک B ، یعنی 208 را تجدید نظر کرد

چند تغییر در داخل: صفحه لمسی 10 اینچی اکنون به صورت استاندارد ارائه شده است ، در حالی که یک اینچ تاکنون نسخه های سطح ورودی را مجهز کرده است. همچنین توجه داشته باشید: پارکینگ جلو و عقب دوربین های کمک به Haute-Definition ، یک شارژر القایی قدرتمندتر (15w به جای 5W تا کنون) و سوکت های USB بیشتر ، دو در جلو و دو به عقب می روند.

پژو جدید 208 اکنون 400 کیلومتر در چرخه WLTP را نشان می دهد

یک استقلال 400 کیلومتری

اما زیر کاپوت است که ما در نهایت بیشترین جدیدترین ها را پیدا می کنیم. نسخه الکتریکی 100 ٪ ، E-208 اکنون 400 کیلومتر استقلال (شکل WLTP تحت تصویب ، پژو را با باتری 51KWH) با شارژ مجدد ارائه می دهد که در یک ترمینال سریع به 100kW محدود می شود.

Peugeot همچنین موتور جدید هیبریدی سبک خود را بر روی این نسخه بازدارنده 208 نصب کرد

Peugeot همچنین موتوریزاسیون هیبریدی سبک جدید خود را در این 208 ارائه می دهد: موتورهای بنزینی 100 اسب بخار PureTech و 136 اسب بخار با جعبه الکتریکی 6 سرعته E-DCS با کلاچ دوتایی همراه است که شامل یک موتور الکتریکی 48 ولت است. چه چیزی به طور بالقوه باعث صرفه جویی در 15 ٪ سوخت و سوار شدن در شهر 50 ٪ از زمان در برقی می شود ، نوید پژو می دهد.

یک پیشنهاد جدید که از دو موتور بنزینی می پیوندد ، با PureTech 75 همراه با گیربکس دستی 5 -speed و PureTech 100 در گیربکس دستی 6 -speed.