داستانهای اینستاگرام: 21 ایده برای توسعه تعهد خود ، نحوه استفاده از داستانهای اینستاگرام: 14 نکته

نحوه استفاده از داستانهای اینستاگرام: 14 نکته برای استفاده از داستان های Insta خود

Contents

برای افزودن یک صوتی اصلی از کتابخانه صوتی ضبط شده خود ، مراحل ارائه شده در بخش را دنبال کنید از قرقره ها برای افزودن صوتی ذخیره شده به یک داستان اینستاگرام استفاده کنید.

21 ایده برای داستانهای اینستاگرام برای توسعه تعهد خود

21 ایده برای داستانهای اینستاگرام برای توسعه تعهد خود

شما به دنبال جلب توجه مخاطبان خود هستید ، اما فاقد ایده های داستانهای اینستاگرام هستید ?

ما لیستی از 21 ایده را برای داستانها و مدل های اینستاگرام تهیه کرده ایم تا به شما کمک کند سریع و به راحتی تعهد و تبدیل بیشتری داشته باشید.

در اینجا 8 مدل داستانی آسان و آسان است که می توانید با Visme به اشتراک بگذارید و بارگیری کنید. مدل های بیشتر را در زیر مشاهده کنید:

فهرست

 • داستان اینستاگرام چیست ?
 • چرا از داستانها استفاده کنید ?
 • 21 ایده برای داستان برای توسعه جامعه شما

داستان اینستاگرام چیست ?

یک داستان اینستاگرام یک انتشار منحصر به فرد است که به نظر می رسد مانند یک نمایش پرده ای است. این می تواند از عکس ها ، گرافیک ها یا فیلم ها ساخته شود و حاوی موسیقی ، دفاتر ، پیوندهای تعاملی ، برچسب ، GIF و موارد دیگر باشد.

نمونه ای از سریال داستان اینستاگرام Visme

داستان ها به طور کلی مستقیم و پویا هستند ، زیرا هر اسلاید فقط یک دوره کوتاه مدت طول می کشد.

عکس ها به مدت 5 ثانیه نمایش داده می شوند و فیلم ها به مدت 15 ثانیه قبل از تغییر خودکار به داستان دیگر نمایش داده می شوند.

چرا یک داستان اینستاگرام را منتشر کنید ?

اینستاگرام بیش از یک میلیارد کاربر دارد و طبق گفته Sprout Social و Statita ، حدود 86.6 ٪ از کاربران روزانه اینستاگرام را منتشر می کنند .

داستانها به دلیل موقعیت آنها در برنامه ، ترافیک و تعامل زیادی ایجاد می کنند.

IG Stories اولین رابط کاربری است که در برنامه اینستاگرام به طور مستقیم در زیر هدر بارگذاری شده است.

آنها به طور خودکار 24 ساعت پس از انتشار خود ناپدید می شوند. اگرچه این ممکن است یک چیز بد به نظر برسد ، اما این ویژگی اساساً تضمین می کند که تمام محتوای یک داستان تازه و به روز شده است.

Insta Stories اکنون یکی از پرکاربردترین ویژگی های موجود در این سکو است و فرصتی بی نظیر برای ایجاد یک جامعه به شما ارائه می دهد.

21 ایده برای داستانهای اینستاگرام برای ایجاد پیوندی با مخاطبان خود

ایجاد داستانهای اینستاگرام روشی قدرتمند برای به اشتراک گذاشتن محتوای جدید خود با دوستان و مشترکان خود است. طراحی داستانهای برجسته از صفر ممکن است کار دشواری به نظر برسد ، به خصوص اگر مجبور باشید به طور مرتب منتشر کنید .

اگر از ایده های داستان کوتاه هستید ، یا اگر شروع می کنید و نمی دانید از کجا شروع کنید ، این مقاله برای شما مناسب است.

در اینجا 21 ایده و مدل برای توسعه داستان های شما آورده شده است.

اگر به دنبال اطلاعاتی در مورد انواع دیگر نشریات از یک عکس ساده در اینستاگرام هستید ، به راهنمای کامل ما در زمینه ایجاد محتوای اینستاگرام با کیفیت مراجعه کنید .

بیایید مستقیم به نقطه برویم.

1. شهرت خود را با یک داستان عمومی افزایش دهید

یک داستان کوتاه در مورد برند شما می تواند به کسب کسب و کار شما کمک کند. حتی اگر داستان شما مستقیماً به یک تبدیل منجر نشود ، آشنایی مخاطبان شما با برند شما یک پیروزی بزرگ است.

یک مطالعه HubSpot نشان داد که قبل از در نظر گرفتن فروش ، حدود هشت نقطه در تماس با یک برند طول می کشد. علاوه بر این ، بیش از 80 ٪ از مشتریان قبل از خرید به دنبال یک برند هستند و 90 ٪ از افراد از مارک هایی که در شبکه های اجتماعی دنبال می کنند خریداری می کنند.

این بدان معنی است که برند شما باید حضور آنلاین و خوبی داشته باشد و در سیستم عامل های رسانه های اجتماعی شفاف باشد.

به سادگی ارائه مارک خود به مخاطبان بزرگ اولین قدم مهم است. بسیار مهم است که به مخاطبان خود نشان دهید که هستید ، چه کاری انجام می دهید و مخاطبان شما می توانند شما را پیدا کنند.

یک الگوی داستان اینستاگرام آژانس طراحی وب برای سفارشی سازی در Visme در دسترس است

این مدل را شخصی سازی کنید ! ویرایش و بارگیری

یک روش ساده برای ایجاد برداشت و افزایش شهرت این برند ، ایجاد انتشار روزانه در شبکه های اجتماعی است. استفاده از یک مدل داستان اینستاگرام را که توسط متخصصان طراحی شده است در نظر بگیرید تا به راحتی و سریع محتوا را تهیه کنید.

برای اطمینان از بیشترین استفاده از نشریات خود ، با این راهنما در مورد اندازه های بهینه تصویر در برنامه اینستاگرام مشورت کنید .

2. پیشنهاد خود را با پیوندی در داستان خود تبلیغ کنید

داستان خود را تصور کنید که یک محصول یا خدمات خاص را برجسته می کند. اگر پیام شما تبدیل مستقیم تولید نمی کند ، دلسرد نشوید. یک مطالعه نشان داد که می تواند بین 7 تا 13 تعامل با برند شما پیش از یک چشم انداز تجاری واقعی جریان یابد.

یک داستان اینستاگرام یک روش عالی برای نشان دادن و گفتن به مخاطبان خود محصولات یا خدماتی است که شما ارائه می دهید. اما مهمتر از همه ، شما می توانید پیوندی را در داستان خود ادغام کنید ، که سفر مشتری را برای فروش تسهیل می کند. شما قادر خواهید بود داستان خود را جذاب و استراتژیک کنید. ایده در اینجا خدمت به اهداف تجارت شما است.

الگوی داستان بیمه بیمه اتومبیل برای سفارشی سازی در Visme

این مدل را شخصی سازی کنید ! ویرایش و بارگیری

از یک مدل محصول برای داستانها استفاده کنید تا محصول شما به راحتی از دیگران متمایز شود. قبل از انتشار یک داستان ، حتماً یک لینک کاربردی اضافه کنید که باعث ایجاد ترافیک به محصول یا خدمات شما شود.

سلام بازاریابان! نیاز به ایجاد سریع محتوای بصری Scroll-Sectopping?

 • محتوای بصری خود را تغییر دهید با پلت فرم ایجاد محتوای آسان برای استفاده از Visme
 • بازاریابی زیبا و مؤثر را به سرعت خوشحال کنید حتی بدون مهارت طراحی گسترده
 • از تیم فروش خود الهام بگیرید تا محتوای خود را با آنها ایجاد کنید الگوهای مارک دار برای سفارشی سازی آسان

3. آمار و راه حل ها در یک داستان اینستاگرام

در بازاریابی دیجیتال ، نشان دادن مشکلاتی که محصول یا خدمات شما حل می کند مهم است. شما باید مخاطبان خود را نشان دهید که چگونه محصول شما یک راه حل خاص را حل می کند.

ارائه آمار به صورت مناسب و آسان به یادآوری می تواند به متقاعد کردن مخاطبان شما در مورد نیاز به محصول یا خدمات شما کمک کند. اگر مخاطبان شما فکر می کنند که او می تواند بدون محصول شما زندگی کند ، این شانس خوب است که او نیازی به سرمایه گذاری در این امر نداشته باشد.

الگوی داستان اینستاگرام ترافیک وب برای سفارشی سازی در Visme در دسترس است

این مدل را شخصی سازی کنید ! ویرایش و بارگیری

برای به اشتراک گذاشتن اطلاعات مهم با مشتریان بالقوه خود از یک مدل اینفوگرافیک استفاده کنید. استفاده از انیمیشن ها در اینفوگرافیک شما توجه کاربر را به اطلاعات خاص جلب می کند.

با نشان دادن مخاطبان خود که به محصول شما احتیاج دارد ، شانس شما برای تولید به طور قابل توجهی افزایش می یابد.

4. تبلیغات و اخبار برای به اشتراک گذاشتن در داستان

یک داستان اینستاگرام مکانی ایده آل برای اعلامیه ها و نشریات مربوط به نسخه های جدید یا تغییر در برند شماست. از یک داستان می توان برای ایجاد شوق پیرامون یک رویداد آینده یا راه اندازی یک محصول استفاده کرد. برای خدمت به لنزهای تجارت خود از یک داستان اینستاگرام استفاده کنید.

شما باید بخواهید که بخواهید به داستان نگاه کنید ، اما مهمتر از همه ، باید داستان را به عنوان یک محتوای استراتژیک برای بازاریابی خود ببینید.

آیا برند شما فروش آینده یا تغییر دارد ? با انتشار یک داستان اینستاگرام در مورد مخاطبان خود مطلع شوید تا آنها را از نوآوری ها مطلع کنید.

یک داستان فروشگاه پوشاک اینستاگرام الگوی موجود برای سفارشی سازی در Visme

این مدل را شخصی سازی کنید ! ویرایش و بارگیری

اگرچه ممکن است انتشار یک عکس وسوسه انگیز باشد ، توصیه می کنیم انتشار خود را تحریک کنید یا یک انتشار ویدیویی ایجاد کنید. حرکت تمایل به جذب چشم انسان بیش از رنگ دارد و می تواند به انتشار شما جذابیت اضافه کند.

برای ایجاد یک تبلیغات فروش مشتاق ، یک صداپیشه را اضافه کنید. اضافه کردن موسیقی به پیام شما همچنین می تواند به ایجاد ارتعاشات مثبت کمک کرده و مخاطبان خود را خیلی بیشتر به روند تبدیل سوق دهد.

اگر می خواهید در مورد بازاریابی دیجیتال در برنامه اینستاگرام اطلاعات بیشتری کسب کنید ، با راهنمای کامل بازاریابی اینستاگرام ما مشورت کنید .

5. در داستان اینستا سوالی بپرسید

تعامل با مشترکین خود یکی از اصلی ترین ترکیبات برای ایجاد و حفظ حضور در شبکه های اجتماعی است. سؤال از مشترکین خود را افزایش دهید تعهد را افزایش می دهد. این یکی از رایج ترین انواع پیام های تعهد است.

یک روش سریع و آسان برای دریافت پاسخ از داستان شما استفاده از برچسب است پرسش که در تنظیمات قبل از انتشار داستان است. این به مخاطبان شما اجازه می دهد تا پاسخ مستقیم به داستان شما بنویسند.

یک الگوی داستان اینستاگرام ایموجی برای سفارشی سازی در Visme در دسترس است

این مدل را شخصی سازی کنید ! ویرایش و بارگیری

برای پاسخ به مشترکان خود آماده باشید ، زیرا 1 از 3 داستان در یک پیام مستقیم مطابق با صفحه رسمی اینستاگرام نتیجه می گیرد . این باعث می شود کاربران اینترنت با شما تماس بگیرند یا به نمایه اینستاگرام خود مراجعه کنند.

ارسال یک داستان می تواند چند ثانیه طول بکشد. پس از آن ، شما با ایجاد یک جامعه واقعی که به آنچه انجام می دهید ، ثمره کار خود را جمع می کنید. از طریق صفحه نمایش ، شما قادر خواهید بود پیام درست را منتقل کنید. برای این نوع محتوا می توانید یک فیلم ذخیره کنید. اما اگر می خواهید ، می توانید یکی از مدل های ما را نیز انتخاب کرده و محتوای متن را انجام دهید.

6. یک مسابقه را برای ایجاد یک داستان منتشر کنید

یک مسابقه در داستان ها یک برچسب تعاملی چند گزینه ای است که در بالای انتشار شما قرار می گیرد. یک مسابقه به کسی که یک داستان را منتشر می کند مجموعه داده های کنترل شده تری می دهد ، زیرا او پاسخ عمومی را فقط به چند گزینه محدود می کند.

اگرچه در نگاه اول ، پاسخ مخاطبان خود ممکن است یک چیز بد به نظر برسد ، سوالات چند گزینه ای مخاطبان خود را از استرس مرتبط با ایجاد یک پاسخ شخصی رهایی می بخشد.

استفاده از برچسب اینستاگرام کوشش همچنین می تواند به جلوگیری از فساد جمع آوری داده های شما توسط هرزنامه یا پاسخ های ناخواسته کمک کند.

یک مسابقه راهی آسان برای مخاطبان شما است که با زحمت سهم گرانبهایی در تصمیمات تجاری شما ارائه دهند.

الگوی داستان اینستاگرام آژانس مسافرتی برای سفارشی سازی در Visme در دسترس است

این مدل را شخصی سازی کنید ! ویرایش و بارگیری

7. نظرسنجی ها برای افزودن در داستان Insta خود

نظرسنجی های اینستاگرام یک نوع تعاملی از برچسب است که می توانید به داستان خود IG اضافه کنید. این به مخاطبان شما اجازه می دهد تا با یک پاسخ باینری به شما پاسخ دهند.

نظرسنجی ها اطمینان حاصل می کنند که پاسخ مخاطبان شما به طور مستقیم با این سوال مرتبط است. استفاده از برچسب نظرسنجی همچنین به مخاطبان شما این امکان را می دهد تا به راحتی به یک فوریت پاسخ دهند. این احتمال وجود دارد که مشترکان شما با انتشار شما تعامل داشته باشند زیرا زمان کمی لازم است و تقریباً هیچ خلاقیتی از آنها لازم نیست.

یک الگوی داستان اینستاگرام قهوه برای سفارشی سازی در Visme در دسترس است

این مدل را شخصی سازی کنید ! ویرایش و بارگیری

به طور کلی ، نظرسنجی ها یک روش عالی برای جمع آوری مقادیر زیادی از داده های مشترکان شما به روشی سرگرم کننده و تعاملی است. به طور دوره ای داستانی را با یک نظرسنجی منتشر کنید تا مشترکان خود را به سمت فعلی ، آگاه و متعهد نگه دارید.

8. پاسخ ویدیویی برای پاسخ به سؤالات متداول

با افزایش تأثیر شما در اینستاگرام ، بیشتر و بیشتر افراد می خواهند درباره شما و تجارت خود اطلاعات بیشتری کسب کنند. اصالت و شفاف بودن برای اکثر افراد بسیار مهم است ، به خصوص وقتی صحبت از شرکت ها می شود.

در نظر بگیرید ویدیویی را در نظر بگیرید که به برخی از سؤالات متداول در مورد تجارت خود پاسخ می دهد.

یک مطالعه نشان می دهد که اگر فکر می کنند شرکت از یک دلیل خوب پشتیبانی می کند ، 13 ٪ از مردم مایل به کمک به یک تجارت هستند.

به مخاطبان خود نشان دهید که چگونه تجارت شما یک ملک روشنی برای شرکت تولید می کند. با پاسخ دادن به سؤالات مشترکان و تعامل با آنها ، نشان می دهید که صدای آنها شنیده می شود و نظرات آنها برای شما حساب می شود.

یک الگوی موجود در اینستاگرام Adoption Adoption برای سفارشی سازی در Visme

این مدل را شخصی سازی کنید ! ویرایش و بارگیری

صادقانه بودن می تواند هزینه ای داشته باشد. همان مطالعه ذکر شده در بالا نشان داده است که بیش از 60 ٪ از مردم شرکتی را که مخالف عقاید سیاسی خود هستند ، تحریم می کنند. صادق باشید ، اما نه به عنوان منزوی کردن حامی یک حزب سیاسی مخالف.

9. تولید شما در برنامه ارائه شده است

به مشتریان خود اجازه دهید با نشان دادن مشترکین خود که چگونه محصول شما تولید می شود ، خود را با تجارت خود آشنا کنند. یک فیلم کوتاه که یک مرور کلی در مورد پرده از نحوه ساخت کارها ارائه می دهد می تواند به ایجاد اعتماد به نفس در محصول و تجارت شما کمک کند.

این کلیپ های کوتاه نیازی به فاش کردن اسرار شرکت ندارند ، اما باید مروری بر روند تولید شرکت شما ارائه دهند.

ویدیویی “چگونه انجام می شود” موفق باید اعتماد به نفس خود را ایجاد کند ، اما همچنین به مخاطبان خود اطمینان دهید که هیچ میانبندی گرفته نشده است ، فقط محصولات با کیفیت بالا. هیچ چیز اعتماد به نفس مخاطبان را مانند نشان دادن نحوه ساخت یا طراحی محصول به او نمی دهد.

هنگام ایجاد فیلم های حرفه ای کوتاه ، داشتن ابزارهای خوبی برای ویرایش فیلم های HD مهم است. با لیست کامل ما از بهترین ابزارهای نصب ویدیویی مشورت کنید تا بتوانید فیلم های حرفه ای را برای داستان اینستاگرام خود طراحی کنید (یا فقط از Visme استفاده کنید).

اطمینان حاصل کنید که حساب رسانه های اجتماعی شما شامل فیلم های آموزنده ای است که نشان می دهد محصول تجارت شما از رقابت بالاتر است.

10. پشت صحنه برای به اشتراک گذاشتن در داستان

تهیه یک فیلم کوتاه که نشان می دهد آنچه در پشت صحنه تجارت شما اتفاق می افتد ، راهی عالی برای تقویت وفاداری برند و ایجاد ترافیک است. یک فیلم کوتاه “در پشت صحنه” باید بیشتر روی مردم ، فرهنگ و ارزش های شرکت نسبت به محصول متمرکز شود.

فیلم های پشت صحنه مارک شما را شخصی سازی می کنند و محصولات شما را در دسترس تر و به یاد ماندنی تر می کنند.

این نوع فیلم ها باعث می شود که تجارت شما به عنوان یک ماشین تجارت احمقانه و بیشتر به عنوان یک تجارت کوچک در دسترس ظاهر شود. در نظر بگیرید که یک فیلم کوتاه تهیه کنید که در آن کارمندان یا شرکای خود توضیح دهند که چه کاری انجام می دهند و زندگی دیدگاه آنها چگونه به نظر می رسد.

این فیلم ها نیازی به طولانی یا خیالی ندارند ، اما باید یک مرور کلی از آنچه یک روز متوسط ​​در شرکت است ارائه دهد.

روایت جنبه اصلی ایجاد یک داستان موفق اینستاگرام است. به این مقاله نگاهی بیندازید تا اطلاعات بیشتری در مورد چگونگی ایجاد داستانهای بصری جذاب در اینستاگرام کسب کنید.

11. فروش و تبلیغات

داستانهای اینستاگرام مکانی عالی برای اعلام فروش و تخفیف برای برند شما است. طبق گفته فوربس ، حدود 66 ٪ از کل خریداران آنلاین از شبکه های اجتماعی برای تسهیل روند خرید محصول خود استفاده می کنند.

قالب داستان مکانی باورنکردنی برای تبلیغات در پیشنهادات محدود است ، زیرا انتشار یک داستان فقط 24 ساعت به طور پیش فرض طول می کشد.

نه تنها این ، بلکه داستانهای اینستاگرام دارای یک حساب شمارش معکوس تعاملی هستند که به شما امکان می دهد محدودیت زمانی را در انتشار تعریف کنید که اثری از زمان باقی مانده برای فروش را حفظ می کند. این احساس فوریت را برای مشترکان شما ایجاد می کند تا بتوانند در حالی که می توانند خریداری کنند و آنها را ترغیب کنند تا از نزدیک صفحه شبکه اجتماعی شما را تحت نظر داشته باشند.

یک الگوی داستان اینستاگرام بوگو برای سفارشی سازی در Visme در دسترس است

این مدل را شخصی سازی کنید ! ویرایش و بارگیری

با استفاده از یک مدل با کیفیت بالا ، یک نشر فروش یا یک انتشار کاهش ایجاد کنید تا اطمینان حاصل کنید که مشترکین شما با محتوای شما تعامل دارند.

12. ایجاد یک رقابت

ایجاد یک داستان در قالب یک رقابت اینستاگرام راهی جالب برای افزایش تعامل و توسعه شوق پیرامون پیشنهاد شماست. یک چالش یا رقابت ایجاد کنید و از مردم بخواهید با ایجاد پیام خود با هشتگ مربوطه پاسخ دهند. این فیلم آنها را به شما وصل می کند و پتانسیل توزیع را افزایش می دهد.

به طور پیش فرض ، داستانهای اینستاگرام شما فقط به مشترکان خود می رسند.

این نشریات با تشویق دیگران به انتشار در صفحه داستانی اینستاگرام خود ، به همه مشترکین خود می رسند.

مسابقات یک راه عالی برای تشویق تعامل و تولید نشریاتی است که دامنه بسیار گسترده تری نسبت به یک انتشار واحد از پروفایل شما دارند.

13. محتوای تولید شده توسط کاربر را به اشتراک بگذارید

به اشتراک گذاشتن محتوای تولید شده توسط کاربران شما راهی عالی برای تعامل با مشترکان شما است. این که آیا این یک فیلم بسته بندی کننده است یا پاسخ به یکی از مسابقات شما ، به اشتراک گذاری محتوای تولید شده توسط کاربران یک روش عالی برای اطمینان از احساس کاربران شما بیشتر شبیه یک جامعه است.

یک الگوی داستان اینستاگرام Reunion برای سفارشی سازی در Visme در دسترس است

این مدل را شخصی سازی کنید ! ویرایش و بارگیری

پایگاه کاربر خود را ارائه دهید و با نشان دادن محتوای خود که توسط کاربران ایجاد شده است ، با مشتریان خود اعتماد به نفس برقرار کنید.

اگر می خواهید اولین داستان خود را ایجاد کنید ، از مشاهده یک داستان در پروفایل اینستاگرام که قدردانی می کنید دریغ نکنید. و با انتشار داستان عمومی خود اقدام کنید.

14. بررسی مشتری و شهادت در داستان

به اشتراک گذاری توصیفات یا نظرات در مورد محصول شما روشی ساده و مؤثر برای ارائه برند و حساب خود در شبکه های اجتماعی است.

بازاریابی wacky همیشه به عنوان یکی از بهترین فرم های بازاریابی سلطنت می کند. به اشتراک گذاری محتوای تولید شده توسط کاربران راهی رایگان برای تبلیغ برای پایگاه کاربر شما به منظور تقویت اعتماد به نفس و وفاداری به برند است. یک مطالعه نشان داده است که مادران 38 ٪ بیشتر از خرید محصولات مورد استقبال یا توصیه شده توسط سایر مادران در فیس بوک هستند.

شهادت و نظرات را می توان توسط یک تیم تولیدی که با هزینه نسبتاً کم آغاز شده است ایجاد کنید. با این حال ، بسیاری از شرکت ها از یک سبک تیراندازی قابل حمل بیشتر استفاده می کنند ، زیرا به نظر می رسد طبیعی تر و معتبرتر است.

یک سری سری داستان اینستاگرام برای سفارشی سازی در Visme در دسترس است

این مدل را شخصی سازی کنید ! ویرایش و بارگیری

برجسته کردن نظرات مشتریان خود با به اشتراک گذاشتن آنها در داستان ، تلاش برای ایجاد یک داستان را کاهش می دهد. علاوه بر انتخاب انتقاد برای انتشار داستان شما ، انتقاد از قبل ساخته شده و به صورت رایگان منتشر شده است.

اگر شما نیاز به اصلاح انتقاد ایجاد شده توسط کاربر ، یا برای کوتاه کردن مقاله ، یا اضافه کردن پیوندها ، به یاد داشته باشید که طراحی کلی مقاله با طرح های داستان های موجود شما مطابقت دارد.

برای کمک بیشتر در مورد طراحی داستانهای اینستاگرام ، با راهنمای کامل ما در مورد طراحی داستانها مشورت کنید .

اطمینان حاصل کنید که اجازه تغییر پیام های آنها را دریافت کرده و به پوستر اصلی اعتبار می دهید.

15. پیش نمایش

یک داستان اینستاگرام که مروری بر یک محصول ، طراحی یا خدمات جدید ارائه می دهد همیشه توجه را به خود جلب می کند. هیچ چیز به همان اندازه اشتیاق ایجاد نمی کند که می تواند مروری بر برنامه های آینده برند شما ارائه دهد.

یک الگوی داستان اینستاگرام فروشگاه کفش برای سفارشی سازی در Visme در دسترس است

این مدل را شخصی سازی کنید ! ویرایش و بارگیری

کنجکاوی مخاطبان خود را با اجازه دادن به او به طعم و مزه آنچه در انتظار آینده است ، بدست آورید. علاوه بر این که به سادگی از راه اندازی یک محصول یا خدمات جدید خبر می دهید ، یک پیش نمایش کوچک یا شاخصی در مورد جدید بودن جدید برند شما ارائه دهید.

قبل از ترک و ارائه نمای کلی از برنامه های مخفی شرکت خود ، اطمینان حاصل کنید که اجازه به اشتراک گذاری این اطلاعات را دارید و تمام اطلاعات “طبقه بندی شده” فاش نمی شود.

16. درخواست پیشنهادات

اگر ایده های کوتاهی دارید ، پایگاه کاربر شما مکانی ایده آل برای درخواست پیشنهادات برای نشریات است. درخواست مخاطبان خود برای نظر خود از طریق IG Stories یک روش ساده و آسان برای دریافت اظهار نظر از افرادی است که از محصول شما استفاده می کنند.

یک برنامه مدیریت پروژه اینستاگرام داستان در دسترس برای سفارشی سازی در Visme

این مدل را شخصی سازی کنید ! ویرایش و بارگیری

از آنجا که مشترکان شما افرادی هستند که از محصول شما یا خدمات شما استفاده می کنند ، می توانند اطلاعات مرتبط تری در مورد محصول شما یا اطلاعات شما نسبت به یک گروه بحث استاندارد ارائه دهند.

یک نشریه ساده ایجاد کنید و از مخاطبان خود بپرسید که او دوست دارد چه چیزی را ببیند. اگر می خواهید تلاشی از داستانهای متحرک ایجاد کنید ، به یاد داشته باشید که از یک مدل داستان اینستاگرام مانند این یکی از Visme استفاده کنید.

به مخاطبان خود اجازه دهید نظرات و نظرات خود را مستقیماً در پروفایل خود به اشتراک بگذارد ، آن را ترغیب می کند تا در مورد تجارت ، محصول یا خدمات شما به طور چشمگیری فکر کند. این نوع تعامل ارگانیک به افزایش ترافیک و ایجاد مشترکان وفادار کمک می کند.

17. ابزارها و ترفندهای مفید برای به اشتراک گذاشتن در داستان

یک داستان ویدیویی اینستاگرام می تواند مشترکان شما را به روشی خلاقانه نشان دهد که چگونه محصول شما می تواند زندگی روزمره آنها را بهبود بخشد. با ابزارهای مفید و ترفندهایی که محصول شما می تواند پتانسیل تولید هزاران نمایش و ترافیک را ایجاد کند ، ویرایش ویدیویی کوتاه ایجاد کنید.

در عکس یا فیلم ، می توانید به راحتی از این قابلیت استفاده کنید. برچسب ها و سایر انیمیشن ها در دسترس هستند تا بتوانید تصویر برند خود را برجسته کنید. به هر محتوای مورد علاقه خود استراتژیک خود را احترام بگذارید.

یک الگوی داستان اینستاگرام برای سفارشی سازی در Visme در دسترس است

این مدل را شخصی سازی کنید ! ویرایش و بارگیری

به گفته گوگل ، آموزش های ویدیویی بیشتر از هر دسته دیگر از مطالب در YouTube ، حتی بیشتر از کلیپ های موسیقی یا بازی ها ، توجه بیشتری را به خود جلب می کنند.

اگر واقعاً می خواهید توجه مخاطبان خود را به خود جلب کنید ، فیلم های آموزشی ایجاد کنید که نشان می دهد چگونه می توان از محصول شما به حداکثر استفاده کرد.

حتی اگر مخاطبان شما هنوز محصول شما را نداشته باشند ، می تواند ببیند محصول شما چگونه کار می کند و چگونه می تواند روزمره خود را بهبود بخشد.

18. ثبت نام برای خبرنامه برای اشتراک در داستان

یک داستان اینستاگرام مکانی ایده آل برای انتشار پیوندی به خبرنامه یا وب سایت شماست. از آنجا ، مشترکین اینستاگرام شما می توانند در لیست های انتشار شما مشترک شوند و از آخرین اخبار و تبلیغات به صورت شخصی مطلع شوند.

یک خبرنامه ثبت نام اینستاگرام داستان برای سفارشی سازی در Visme

این مدل را شخصی سازی کنید ! ویرایش و بارگیری

خبرنامه ها همچنین یک راه عالی برای ارائه شخصاً اخبار و اعلامیه ها به طور مستقیم به مشتری هستند نه یک تبلیغ عمومی در اینستاگرام.

ایمیل های تبلیغاتی دوره ای که به مشتری معمول خطاب شده است یکی از مؤثرترین استراتژی های بازاریابی در بازاریابی دیجیتال است.

19. برای داستان Insta خود به مقالات پیوند دهید

از داستان های اینستاگرام می توان با ایجاد پیوندهایی به مقالات وبلاگ برای ایجاد ترافیک به سایت شما استفاده کرد. بعضی اوقات اطلاعات زیادی وجود دارد که باید گفته شود اما در یک نشریه واحد در شبکه های اجتماعی موجود نیست.

پیوندی به یک مقاله خارجی اطلاعات دقیق تری در مورد محصول یا خدمات شما به مخاطبان شما ارائه می دهد.

با ایجاد پیوندی که باعث ایجاد ترافیک به سایت شما می شود ، طبقه بندی وب سایت شما در Google در تحقیقات ارگانیک کمی بالاتر خواهد بود.

این بدان معنی است که وقتی شخصی به دنبال محصولات یا خدمات مشابهی است ، Google سایت شما را به بهترین نتیجه طبقه بندی می کند ، زیرا یک سایت با بازدید بیشتر از سایت های کمتری طبقه بندی می شود.

یک الگوی داستان اینستاگرام برای سفارشی سازی در Visme در دسترس است

این مدل را شخصی سازی کنید ! ویرایش و بارگیری

با یک مرور کلی از محتوای وبلاگ ، وبلاگ وب سایت خود را در یک داستان اینستاگرام در نظر بگیرید. این امر به شما مراجعه می کند (بهینه سازی برای موتورهای جستجو) و اطلاعات گرانبها برای مشترکان خود.

20. مارک های دیگر را ذکر کنید

یک داستان اینستاگرام یک مکان ایده آل برای تشکر از مارک های دیگر است که از شما ، شما یا تیم خود الهام می گیرند.

مارک های دیگری را که تحسین می کنید یا توصیه می کنید ذکر کنید که کسب و کار شما نوعی “شخصیت” دارد و به به دست آوردن اعتماد به نفس و لطف مشترکان شما کمک می کند.

یک داستان اینستاگرام بازاریابی رسانه های اجتماعی برای سفارشی سازی در Visme

این مدل را شخصی سازی کنید ! ویرایش و بارگیری

با نشان دادن مشترکان خود مارک های خوبی که کیفیت زندگی آنها را بهبود می بخشد ، نشان می دهید که تجارت شما به کیفیت زندگی مشترکان خود اهمیت می دهد بدون اینکه مستقیماً از طرف مالی ایجاد شود. این امر باعث می شود وفاداری به برند به دست آورید و راهی عالی برای افزایش تعهدات مشترکان شما است.

نترسید که به مارک های دیگر ، ابزارها یا خدماتی که می توانید از آنها پشتیبانی و پشتیبانی کنید ، فریاد بزنید.

اگر به یک شرکت یا برندی که از آن یاد می کنید وابسته هستید ، حتماً رابطه خود را با این برند با مخاطبان خود فاش کنید. اگر رابطه خود را با مارک ذکر شده فاش نکنید ، می توانید خود را یک وضعیت پیچیده پیدا کنید.

21. داستان های IG خود را ذخیره کنید

ایجاد مداوم داستانهای جذاب و قانع کننده در اینستاگرام می تواند یک کار دشوار باشد. به طور پیش فرض ، اینستاگرام فقط 24 ساعت داستان شما را منتشر می کند ، پس دیگر برای عموم قابل مشاهده نیست.

داستانهای اینستاگرام در بایگانی اینستاگرام ذخیره می شوند یا می توانند به صورت محلی از طریق تلفن شما ذخیره شوند. شما می توانید داستان را یک روز متفاوت دوباره ارسال کنید ، یا داستان را به عنوان یک انتشار عادی اینستاگرام به اشتراک بگذارید.

انتشار داستانی که به عنوان یک انتشار استاندارد استفاده می شود مزایای بسیاری دارد.

اول ، بعد از 24 سال ناپدید نمی شود و تا زمانی که می خواهید در پروفایل شما باقی می ماند.

دومین مزیت بزرگ مکانی است که پیام در فید اخبار مشترکان شما ظاهر می شود. یک انتشار عادی اینستاگرام در خبرنامه ظاهر می شود و شانس بهتری برای دیدن در خبرنامه پیروان شما دارد و پس از 24 ساعت ناپدید نمی شود.

برای الهام بخش بیشتر ، این مقاله عالی را در مورد ایده های دیگر برای انتشارات اینستاگرام خود ببینید .

اکنون از این ایده های داستانهای اینستاگرام استفاده کنید

انتشار یک داستان لازم نیست دشوار باشد. اشتراک در داستان فقط چند ثانیه می تواند طول بکشد.

داستان ها یک بستر فوق العاده فوق العاده برای ارتباط با مخاطبان خود هستند.

تعامل می تواند از پیام های مستقیم گرفته تا نظرسنجی های باینری ساده باشد. با استفاده از این فرم های ورود پویا ، می توانید داده های کاربر را جمع آوری کنید تا به شما در رسیدن به اهداف شخصی یا حرفه ای خود کمک کند.

کلید داشتن یک پروفایل استراتژیک اینستاگرام ، انتشار مداوم محتوای با کیفیت بالا برای تحریک تعهد است. این به معنای انتشار منظم محتوای با کیفیت بالا است.

ایجاد داستان با استفاده از مدل های طراحی شده توسط متخصصان قابل تسهیل است. Visme صدها مدل داستان IG رایگان ارائه می دهد و تمام ابزارهایی را که برای ایجاد ، اصلاح و به اشتراک گذاری داستان های خود نیاز دارید ، دارد .

انجام یک داستان این است که آنچه را که در زندگی شما اتفاق می افتد به اشتراک بگذارید.

روایت بصری روش جدیدی برای برقراری ارتباط افکار ، احساسات ، احساسات و ایده های شما به اطرافیان است. الان نوبت تو است. چگونه می خواهید داستان خود را بگویید ? داستان اینستاگرام بعدی شما چیست ? چگونه از داستان برای برجسته کردن اطلاعات خود استفاده خواهید کرد ?

نحوه استفاده از داستانهای اینستاگرام: 14 نکته برای استفاده از داستان های Insta خود

بیاموزید که چگونه از داستانهای اینستاگرام استفاده کنید و نکات ما را برای ایستادگی از رقابت کشف کنید.

کریستینا نیبری 14 سپتامبر 2023

داستانهای اینستاگرام انواع ویژگی های یکپارچه دارند. اما پیدا کردن آن دشوار است و استفاده از آن حتی دشوارتر است.

ادامه خواندن را برای پیدا کردن نحوه استفاده از اینستاگرام Stories و واقعاً از این ابزار قدرتمند استفاده کنید.

ابزار شماره 1 برای رسانه های اجتماعی

ايجاد كردن. برنامه ریزی. انتشار. تعامل داشتن. اندازه گرفتن. بدست آوردن.

داستان اینستاگرام چیست ?

داستانهای اینستاگرام عکسهای کامل و فیلم های عمودی هستند که پس از 24 ساعت از بین می روند. آنها در بالای برنامه ظاهر می شوند و نه در خبرنامه.

داستان ها ممکن است شامل ابزارهای تعاملی مانند برچسب ، نظرسنجی و فیلترهای AR برای تأثیرگذاری بیشتر محتوای شما باشد. در زیر نکات ما برای به دست آوردن بیشترین استفاده از این نوع انتشار را پیدا خواهید کرد.

نحوه انتشار یک داستان اینستاگرام

 1. در برنامه ، فشار را فشار دهیدنماد به علاوه(+) در پایین صفحه واقع شده است.
 2. سپس انتخاب کنید داستان در منوی واقع در پایین سمت راست صفحه.
 3. فشار دادن دایره سفید در پایین صفحه برای گرفتن عکس ، یا ..
 4. فشار دادن دایره سفید و بگذارید برای ذخیره یک فیلم ، یا ..
 5. فشار دادننماد آینه دوربین واقع در پایین سمت راست برای تغییر به حالت سلفی ، یا ..
 6. نماد مربع واقع در پایین سمت چپ را انتخاب کنید تا از عکس ها یا فیلم های پیش موجود استفاده کنید.

عکس یک داستان اینستاگرام که یک گیاه داخلی را نشان می دهد

در سمت چپ صفحه ، شما به قالب های مختلفی که با آنها آزمایش می کنید دسترسی دارید: ایجاد ، بومرنگ ، چیدمان یا بدون دست.

چگونه می توان تعداد نماهای داستانهای اینستاگرام خود را بررسی کرد ?

اگر داستان اینستا شما هنوز آنلاین است (یعنی کمتر از 24 ساعت از زمان انتشار آن گذشته است) ، فقط باید نماد را فشار دهید داستان شما در صفحه اصلی برنامه برای پیدا کردن تعداد کاربرانی که آن را دیده اند. بر روی فعالیت ، پایین سمت چپ صفحه کلیک کنید ، سپس در شکل که نشان دهنده تعداد دیدگاه ها برای به دست آوردن لیستی از افرادی است که داستان اینستاگرام شما را کشف کرده اند و همچنین هرگونه امثال دریافت شده توسط آن.

حتی پس از ناپدید شدن داستان اینستاگرام خود (پس از 24 ساعت انتشار) ، همیشه می توانید به اطلاعاتی مانند دامنه و چاپ دسترسی پیدا کنید (دامنه تعداد حساب های منحصر به فرد است که داستان شما را دیده است و چاپ ها با تعداد کل زمان مطابقت دارد داستان شما دیده شده است).

در اینجا نحوه ادامه کار آورده شده است:

 1. در صفحه برنامه برنامه ، خود را فشار دهید عکس مشخصه, سمت راست پایین صفحه.
 2. فشار دادننماد منو در گوشه بالا سمت راست واقع شده و انتخاب کنید آمار.
 3. دوره ای را که می خواهید برای آن انتخاب کنید: 7 ، 14 یا 30 روز ، ماه قبل ، 90 روز گذشته یا یک دوره شخصی.
 4. رانندگی تا پایین به بالا محتوایی که به اشتراک گذاشتید و مطبوعات داستان.
 5. فشار دادننماد مرتب سازی و فیلتر برای انتخاب شاخص ها و گزینه های مرتب سازی خود.

دامنه (نمایش) داستانهای اینستاگرام

نحوه برنامه ریزی داستانهای اینستاگرام

تنظیم داستانها به طور مرتب روش خوبی برای حفظ علاقه مخاطبان شما است. با این حال ، نیاز به قطع کارهای روزانه خود برای ایجاد و انتشار داستان ها می تواند به سرعت الزام آور باشد.

برای صرفه جویی در وقت ، بنابراین می تواند جالب باشد که داستانهای خود را در یک تقویم انتشار در رسانه های اجتماعی برنامه ریزی کنید. این همچنین به شما امکان می دهد تا محتوای داستان های خود را برنامه ریزی کنید تا سایر پست های اجتماعی خود را تکمیل کرده و آنها را به طور مؤثر در کمپین های فعلی خود ادغام کنید.

برای برنامه ریزی یک داستان اینستاگرام با استفاده از HootSuite:

 1. به داشبورد HootSuite خود بروید و انتخاب کنید ایجاد → پست در منوی سمت چپ.
 2. در پنجره ترکیب پیام ها ، حساب کاربری را که می خواهید داستان خود را منتشر کنید انتخاب کنید.
 3. در بخش محتوا (محتوا) ، با استفاده از ناشر داستان بروید منوی پیمایش راست دست.

برنامه نویسی داستانهای اینستاگرام با استفاده از hootsuite

 1. کلیک کنید روینماد بارگذاری برای افزودن تصویر یا فیلم خود. همچنین می توانید بر روینماد کتابخانه برای انتخاب موارد از کتابخانه چندرسانه ای خود.

فیلم ها باید بین 1 ثانیه تا 60 دقیقه به طول انجامند و تصاویر کمتر از 30 مگابایت وزن دارند. نسبت توصیه شده در هر دو مورد 9:16 است. می توانید در هر داستان فقط یک پرونده اضافه کنید.

توجه داشته باشید : اگر می خواهید متن یا داستان را به داستان خود اضافه کنید ، اطمینان حاصل کنید که آنها بخشی از فایل تصویر یا ویدیویی شما هستند. متن موجود در زمینه اختصاص داده شده به Legend (در پنجره ترکیب پیام ها) در داستان شما گنجانده نمی شود.

بدون ترک داشبورد Hootsuite می توانید به راحتی تصاویر خود را با استفاده از Canva تغییر دهید. برای شروع ، بر روینماد Canva واقع در پایین سمت راست پنجره ترکیب پیام ها. سپس انتخاب کنید داستان اینستاگرام.

نماد انتخاب داستان اینستاگرام

پس از اتمام اصلاح تصویر یا فیلم خود ، فقط روی دکمه کلیک کنید اضافه کردن به پست (به پیام اضافه کنید) واقع در گوشه سمت راست بالای صفحه ، و پرونده شما به انتشار شما وصل می شود.

اضافه کردن تصویر به پیام پس از تغییر آن در Canva

5. داستان خود را پیش نمایش کنید و روی آن کلیک کنید برنامه برای بعداً (برنامه در تاریخ بعدی) برای انتخاب لحظه ای که منتشر می شود. سپس روی دکمه زرد کلیک کنید شیب دار (برنامه) و voila !

یک داستان اینستاگرام را در تاریخ بعدی با استفاده از Hootsuite برنامه ریزی کنید

اکنون می توانید داستان برنامه ریزی شده را در تقویم Hootsuite خود مشورت ، اصلاح یا حذف کنید.

داستان اینستاگرام برنامه ریزی شده در آهنگساز HootSuite

نحوه استفاده از برچسب داستانهای اینستاگرام

برای افزودن برچسب به داستان اینستاگرام خود:

 1. با ایجاد داستان خود شروع کنید.
 2. پس از آماده شدن عکس یا فیلم ، فشار دهیدنماد برچسب در بالای صفحه واقع شده است: با گوشه تاشو مربع است (و لبخند می زند !).
 3. نوع برچسب مورد نظر خود را انتخاب کنید. هر گروه خواص خود را دارد. ما در زیر محبوب ترین دسته ها توضیح می دهیم ، اما از انجام آزمایشات دریغ نکنید تا ببینید که هر کدام می توانند شما را به ارمغان بیاورند. می توانید هر برچسب را جابجا و تغییر اندازه دهید.

برچسب داستانهای اینستاگرام

برچسب لینک

برای افزودن پیوندی به داستان اینستاگرام خود ، از برچسب لینک استفاده کنید:

 1. فشار دادننماد برچسب.
 2. برچسب را انتخاب کنید ارتباط دادن.
 3. URL پیوندی را که می خواهید به کاربران نشان دهید وارد کنید.
 4. در میدان متن را شخصی سازی کنیداستیکر, متنی را که می خواهید در خود برچسب پیوند مشاهده کنید وارد کنید. به طور کلی بسیار کوتاه تر از URL است (همچنین می توانید از یک تماس ساده برای اقدام استفاده کنید بیشتر بدانید).
 5. برای تغییر رنگ ، برچسب را فشار دهید ، سپس آن را پین کرده و آن را بکشید تا در جایی که می خواهید قرار دهید.

URL برچسب لینک

برچسب شخصی

نظرسنجی ، مسابقه و سوالات

نظرسنجی ها ، مسابقه ها و سؤالات مربوط به اینستاگرام داستانها راهی آسان برای تعامل با مخاطبان خود و تشویق آن برای تبادل با شما ارائه می دهند. آنها همچنین به شما امکان می دهند نظرات گرانبهایی را جمع آوری کنید که به شما امکان می دهد ایده های جدید محتوا و سایر استراتژی های کمپین را توسعه دهید.

برای ایجاد یک نظرسنجی در یک داستان اینستاگرام:

بررسی داستان اینستاگرام

 1. فشار دادننماد برچسب.
 2. برچسب را انتخاب کنید نظر سنجی.
 3. سوال خود را بپرسید.
 4. پاسخ های احتمالی را وارد کنید. پیش فرض بله / خیر است ، اما می توانید هر پاسخی را وارد کنید.
 5. نظرسنجی خود را به مدت 24 ساعت منتشر کنید.
 6. به اشتراک گذاشتن نتایج فراموش نکنید !

مسابقه ها به همان روش کار می کنند ، به جز این که به دنبال کنندگان خود گزینه هایی را انتخاب می کنید ، و آنها یک بازگشت فوری دریافت می کنند تا دریابند که آیا آنها به خوبی پاسخ داده اند.

برای ایجاد یک مسابقه در یک داستان اینستاگرام:

مسابقه BC Town در یک داستان اینستاگرام مسافر ساحل غربی

 1. فشار دادننماد برچسب.
 2. برچسب را انتخاب کنید کوشش.
 3. سوال خود را بپرسید.
 4. پاسخ های احتمالی را وارد کنید.
 5. جواب درست را فشار دهید. این به رنگ سبز برجسته خواهد شد تا شرکت کنندگان بدانند که آیا به خوبی پاسخ داده اند.

سؤالاتی که از طریق یک داستان اینستاگرام پرسیده می شود به شما امکان می دهد داستانهای خود را به طور کامل سفارشی کنید تا آنها را تعاملی کنید.

بر خلاف آنچه که ما به تازگی دیده ایم ، برچسب سؤال به پیروان شما اجازه می دهد تا از شما سؤال کنند. این را به عنوان معادل اینستاگرام یک AMA در نظر بگیرید (هر چیزی را از من بخواهید ، یا “هر چیزی از من بپرسید”).

برای استفاده از سوالات در یک داستان اینستاگرام:

 1. نماد برچسب را فشار دهید.
 2. برچسب را انتخاب کنید پرسش.
 3. سوال خود را بپرسید.
 4. با چک کوچک در بالا سمت راست اعتبار کنید.

سوالات ارسال شده توسط سایر کاربران در لیست دنبال کنندگان خود را پیدا خواهید کرد. برای به اشتراک گذاشتن آن و پاسخ به آن سوالی را فشار دهید. هویت شخصی که این سؤال را پرسیده است فاش نمی شود.

البته ، شما همچنین می توانید با برچسب سؤال خلاق باشید و از آن برای درخواست هر نوع نظر از طرفداران خود استفاده کنید:

برچسب کارت تبریک بدون هوشمند

هشتگ

اضافه کردن یک برچسب هشتگ به داستان Insta شما به شما امکان می دهد تا مخاطبان گسترده تری را کشف کنید.

دو روش برای اضافه کردن هشتگ به داستان شما وجود دارد:

 1. از برچسب استفاده کنید #HASHTAG.
 2. از عملکرد متن عادی استفاده کنید (با فشار دادن نماد AA متن را اضافه کنید) و از نماد # استفاده کنید.

هر روش انتخاب شده هر چه باشد ، وقتی وارد متن خود می شوید ، اینستاگرام ایده های هشتگ محبوب را به شما ارائه می دهد تا به شما در شروع کار کمک کند. می توانید حداکثر 10 هشتگ را به داستانهای خود اضافه کنید ، اما توصیه می کنیم به دو یا سه مورد از مهمترین آنها بپیوندید.

هشتگ در داستان تیم کوکو

بارگیری 72 داستان قابل تنظیم اینستاگرام را به صورت رایگان . در وقت خود صرفه جویی کنید و در حین تبلیغ برند خود به سبک حرفه ای باشید.

نحوه استفاده از داستانهای اینستاگرام gif

GIF یک راه عالی برای دادن زندگی و رنگ ها به استاتیک ترین داستان اینستاگرام است. در اینجا ساده ترین راه برای اضافه کردن GIF است:

 1. نماد برچسب را فشار داده و برچسب را انتخاب کنید گیف.
 2. از بین GIF ها و GIF های محبوب اخیر یا تحقیقاتی را انتخاب کنید تا GIF مناسب شما را پیدا کنید.
 3. GIF را که می خواهید استفاده کنید فشار دهید تا آن را به داستان خود اضافه کنید.
 4. GIF را خرد کرده و بکشید تا دوباره آن را تغییر دهید و آن را تغییر اندازه دهید.

اضافه کردن GIF به یک داستان اینستاگرام

همچنین می توانید GIF خود را بارگیری کنید یا GIF را مستقیماً از Giphy منتشر کنید. برای اطلاعات بیشتر ، به مقاله وبلاگ ما در مورد نحوه ارسال GIF در اینستاگرام مراجعه کنید.

نحوه استفاده از صوتی ذخیره شده در داستانهای اینستاگرام

هیچ ویژگی یکپارچه ای برای افزودن یک فایل صوتی ذخیره شده در یک داستان اینستاگرام وجود ندارد ، اما چندین راه حل این مانع را امکان پذیر می کند. اینها روشهای قانونی هستند که باعث مشکلات کپی رایت نمی شوند.

هر روش انتخاب شده هر چه باشد ، باید با ذخیره Audios شروع کنید. برای انجام این کار ، نام آهنگ صوتی هر محتوای اینستاگرام را فشار داده و بر روی دکمه پشتیبان گیری واقع در سمت راست بالای صفحه خود کلیک کنید.

از برچسب موسیقی برای اضافه کردن صوتی ذخیره شده به یک داستان اینستاگرام استفاده کنید.

توجه داشته باشید که این گزینه فقط برای موسیقی کار می کند ، نه برای آهنگ های صوتی اصلی. در این روش ، کتابخانه صوتی ثبت شده شما اساساً به عنوان یک کمک حافظه عمل می کند.

 1. از مشخصات اینستاگرام خود ، فشار دهیدنماد منو (سه خط افقی فوقانی) و انتخاب کنید معاینه کردن.
 2. فشار دهید سمعی, سپس موسیقی و آهنگی را که می خواهید استفاده کنید جستجو کنید. نام آهنگ را بنویسید (یا سعی کنید به خاطر بسپارید ، بسیار ساده است !).
 3. داستان خود را ایجاد کنید و برچسب را فشار دهید موسیقی.
 4. به دنبال آهنگی باشید که به تازگی ذکر کرده اید و آن را از کتابخانه موسیقی اینستاگرام به داستان خود اضافه کنید.

از قرقره ها برای افزودن صوتی ذخیره شده به یک داستان اینستاگرام استفاده کنید.

در این راه حل ، شما از صوتی ضبط شده برای ایجاد یک واقعی استفاده خواهید کرد ، سپس واقعی را در داستان به اشتراک می گذارید. این ساده ترین راه نیست ، اما تنها گزینه ای برای افرادی است که مایل به استفاده از فایلهای صوتی ضبط شده غیر از آهنگ های موسیقی هستند.

 1. از مشخصات اینستاگرام خود ، فشار دهیدنماد منو سپس معاینه کردن.
 2. فشار دهید سمعی, سپس آهنگی را که می خواهید استفاده کنید انتخاب کنید.
 3. فشار دهید از صوتی استفاده کنید.
 4. مطمئن شوید که انتخاب کرده اید واقعی در منوی پایین (به جای پست). عکس ها و کلیپ های خود را برای تکمیل واقعی خود اضافه کنید. وقتی آماده هستید ، روی کلیک کنید اشتراک گذاری. اگر نمی خواهید حلقه در فید خود ظاهر شود ، مکان نما مربوط به آن را غیرفعال کنید به شبکه پروفایل اضافه کنید.
 5. رفتن بهبرگه قرقره و بر روی واقعی که می خواهید به اشتراک بگذارید کلیک کنید.
 6. فشار دادننماد را به اشتراک بگذارید, سپس به داستان اضافه کنید.
 7. همانطور که می خواهید و فشار دهید داستان شما.

نحوه استفاده از یک فایل صوتی اصلی در داستانهای اینستاگرام

همانطور که در بخش فوق دیدیم ، هیچ روش ساده ای برای افزودن صدای اصلی کاربر به داستان اینستاگرام شما وجود ندارد. برای انجام این کار ، تنها راه حل ایجاد واقعی و اضافه کردن آن به داستان شما است.

برای افزودن یک صوتی اصلی از کتابخانه صوتی ضبط شده خود ، مراحل ارائه شده در بخش را دنبال کنید از قرقره ها برای افزودن صوتی ذخیره شده به یک داستان اینستاگرام استفاده کنید.

در اینجا برای استفاده از صدای اصلی یک اینستاگرام واقعی چه کاری باید انجام شود:

 1. قرقره مورد نظر برای استفاده از صوتی را فشار دهید.
 2. نام آهنگ صوتی اصلی واقع در سمت چپ پایین صفحه را فشار دهید.
 3. فشار دهید از صوتی استفاده کنید.
 4. مراحل 4 تا 7 بخش بالا را دنبال کنید تا واقعیت را به داستان خود اضافه کنید.

برای اطلاعات بیشتر ، مقاله ما را توضیح دهید که چگونه می توان یک داستان واقعی را در یک داستان اینستاگرام به اشتراک گذاشت.

نحوه استفاده از فیلترهای اینستاگرام Stories

اول از همه ، یک دقت ضروری است: از نظر فنی ، فیلترهای داستانهای اینستاگرام به شما امکان می دهند فقط تغییرات جزئی در رنگ و وضوح داستان خود ایجاد کنید (با پیمایش صفحه به سمت راست). آنها 13 ساله هستند ، همه به نام شهرها نامگذاری شده اند.

به استثنای توکیو ، مدل سیاه و سفید ، آنها هنوز هم در سال 2023 از آن استفاده می کنند ?

فیلتر داستان اینستاگرام Rio de Janeiro

فیلتر داستان قاهره اینستاگرام

وقتی مردم در مورد فیلترهای داستانهای اینستاگرام صحبت می کنند ، در واقع به عملکرد فنی شناخته شده تحت نام “جلوه های بصری” فکر می کنند. در اینجا دو روش برای استفاده از این موارد وجود دارد:

تهیه نسخه پشتیبان از جلوه های بصری برای داستانهای اینستاگرام

 1. یک داستان جدید را شروع کنید و یکی از جلوه های ارائه شده در محافل در پایین صفحه را انتخاب کنید. فشار دادننماد آینه دوربین پایین سمت راست برای جابجایی به حالت سلفی. به سمت چپ بروید تا جلوه های دیگر را کشف کنید یا تا پایان حرکت کنید و از آن استفاده کنید ذره بین به دنبال یک اثر خاص. سپس می توانید جلوه های مرسوم ، مد روز را مرور کنید یا آنها را بر اساس دسته بندی ها مانند “ظاهر” یا “طنز” طبقه بندی کنید.
 2. اگر یک داستان حاوی تأثیراتی است که دوست دارید ، نام اثر را در سمت چپ بالای صفحه فشار دهید ، سپس فشار دهید اثر را ببینید سپس صرفه جویی برای نگه داشتن آن در حافظه ، یا روشن برای امتحان برای استفاده سریع از آن.

نحوه اصلاح طرح داستانهای اینستاگرام

ناشر داستانها چیدمان های مختلفی را ارائه می دهد. در اینجا نحوه عملکرد آن آورده شده است:

 1. یک داستان جدید را شروع کنید و فشار دهیدنماد طرح بندی (چیدمان) واقع در منوی سمت چپ.
 2. فشار دادن شبکه چهار قسمت برای ظاهر شدن گزینه های اضافی. می توانید دو ، سه ، چهار یا شش عکس را در طرح خود قرار دهید.

یک احتمال دیگر: شروع به توسعه داستان خود کنید و آن را باز کنید حالت ایجاد (به بخش بعدی مراجعه کنید). سپس فشار دهیدنماد برچسب و برای افزودن عکس های دیگر به پایین حرکت کنید (نماد اضافه کردن تصویر ” +”). چندین بار عمل را تکرار کنید تا عکسهای دیگر به داستان خود اضافه کنید.

برای خلاقیت تر از نظر طرح ، می توانید از یک ابزار شخص ثالث مانند Canva استفاده کنید ، که در پنجره ترکیب Hootsuite یکپارچه شده است. ما حتی در اینجا مدل های کولاژ اینستاگرام رایگان برای Canva داریم.

در اینجا ارائه مفصلی از گزینه های مختلف طرح بندی برای داستانهای اینستاگرام آورده شده است:

نحوه استفاده از حالت ایجاد اینستاگرام Stories ?

حالت ایجاد ویژگی ای است که به شما امکان می دهد یک داستان اینستاگرام را بدون هیچ گونه عکس یا فیلم منتشر کنید. با توجه به این موضوع ، ممکن است عاقلانه باشد که از برچسب ها برای سفارشی کردن آن استفاده کنید.

برای استفاده از حالت ایجاد:

 1. یک داستان جدید را شروع کنید و فشار دهیدنماد AA ایجاد کنید در سمت چپ صفحه واقع شده است.
 2. متن خود را وارد کنید یا گزینه های موجود در انتهای صفحه را مرور کنید تا یک داستان سوغاتی (آن روز) ایجاد کنید ، کسی را با تشکر از شما (با تشکر از کاربر) یا هر گزینه دیگر خوشحال کنید.
 3. فشار دادننماد برچسب برای افزودن جلوه های دیگر در بالای صفحه واقع شده است.
 4. فشار دادننماد رنگ برای تغییر رنگ پس زمینه در پایین سمت راست صفحه قرار دارد
 5. داستان خود را به اشتراک بگذارید.

نحوه اضافه کردن مکانی به داستانهای اینستاگرام خود

مکان ها و شرکت ها می توانند یک صفحه موقعیت مکانی داشته باشند. کاربران می توانند صفحه مکان مورد نظر خود را در زیر برگه مکان یا با فشار دادن مکان ذکر شده در یک نشریه پیدا کنند. اگر داستان شما در این صفحه ظاهر می شود ، احتمالاً دیدگاه های بیشتری کسب می کنید.

و اگر یک فروشگاه فیزیکی دارید ، صفحه موقعیت مکانی به شما امکان می دهد تا بازخورد تجربه مشتریان خود را نمایش دهید ، یا توسط مشتریان بالقوه جدید کشف شوید (توجه داشته باشید که برای تنظیم یک صفحه موقعیت مکانی اختصاص داده شده به شرکت خود ، به یک حساب کاربری اینستاگرام حرفه ای نیاز خواهید داشت).

برای استفاده از برچسب مکان در یک داستان اینستاگرام:

 1. فشار دادننماد برچسب و انتخاب کنید برچسب محلی.
 2. مکان مورد نظر خود را از لیست انتخاب کنید (می تواند یک فروشگاه ، خیابان ، یک شهر باشد – به همان اندازه که می خواهید گسترده یا دقیق باشید).
 3. برای تنظیم رنگ ، اندازه و مکان برچسب فشار دهید و اسلاید کنید تا با زیبایی شناسی داستان شما مطابقت داشته باشد.

مکان کارت پیراشکیپست های اصلی در صفحه موقعیت مکانی Matchstick Davie

در چند ثانیه یک پست عالی ایجاد کنید !

AI OwlYwriter فوراً افسانه ها و ایده های محتوا را برای همه شبکه های اجتماعی تولید می کند. هیچ چیز ساده تر.

چگونه می توان افسانه ها را به داستانهای اینستاگرام اضافه کرد

اگر فیلم ها را منتشر می کنید ، اضافه کردن یک افسانه راهی عالی برای دسترسی بیشتر به محتوای شما است. این رویکرد همچنین برای کسانی از ما که تصمیم می گیرند بدون صدا به داستان ها نگاه کنند بسیار کاربردی است.

اینستاگرام به طور خودکار افسانه هایی برای داستانهای ویدیویی همراه با یک برچسب افسانه ای ایجاد می کند.

 1. با ایجاد داستان خود شروع کنید. برچسب افسانه ای فقط در صورت استفاده از ویدیو ظاهر می شود.
 2. پس از آماده شدن فیلم ، فشار دهیدنماد برچسب در بالای صفحه شما واقع شده است.
 3. فشار دادن برچسب افسانه ای.
 4. اینستاگرام به طور خودکار افسانه مربوطه را ایجاد می کند. عاقلانه است که بررسی کنیم آیا این ابزار آنچه را که واقعاً گفته اید ضبط کرده است. اگر او اشتباه کرد ، اصطلاح را به شدت رونویسی کنید تا آن را اصلاح کنید.
 5. با فشار دادن آن می توانید قلم و رنگ افسانه را تغییر دهید. وقتی از افسانه خود راضی هستید ، به پایان رسید.
 6. برای جابجایی آن و تغییر اندازه آن می توانید با هر برچسب دیگر ، افسانه را خرد کرده و بکشید.

برچسب افسانه ای

افسانه متن به طور خودکار در یک داستان اینستاگرام تولید می شود:

نحوه استفاده از لحظات در صفحه اول داستانهای اینستاگرام

داستان ها پس از 24 ساعت لزوماً ناپدید نمی شوند. طبقه بندی آنها را در گروه “یک” به شما امکان می دهد تا آنها را در نمایه خود بچسبانید تا اینکه تصمیم بگیرید آنها را حذف کنید. این یک روش عالی برای ارائه بهترین محتوای شما ، آنهایی است که مارک شما را توصیف می کنند.

هر لحظه می تواند به همان اندازه که می خواهید داستانهایی داشته باشید. با انتشار مطالب جدید می توانید به افزودن اطلاعات بیشتر ادامه دهید.

نحوه قرار دادن یک داستان اینستاگرام در صفحه اول:

 1. اگر داستان از کمتر از 24 ساعت قدمت دارد و همیشه در اینستاگرام قابل مشاهده است ، فقط فشار دهید داستان شما برای باز کردن آن ، یا ..
 2. اگر داستان بیش از 24 ساعت است ، آن را در بایگانی خود جمع کنید. عکس پروفایل خود را در پایین سمت راست و سپس در نماد منو واقع در بالا سمت راست فشار دهید. فشار دهید بایگانی. صفحه را به داستانی که می خواهید صفحه اول را قرار دهید ، بروید.
 3. در گوشه سمت راست پایین صفحه ، فشار دهیدیک نماد.
 4. لحظه ای را به صفحه اول انتخاب کنید که می خواهید داستان را اضافه کنید ، یا ..
 5. یک لحظه جدید در.

افزودن یک داستان در آن زمان در صفحه اول اینستاگرام

نحوه استفاده از خرید در داستانهای اینستاگرام ?

اگر هنوز انجام نشده است ، ابتدا باید تجارت خود را برای خرید اینستاگرام پیکربندی کنید. در مورد اجرای خرید اینستاگرام برای کسب اطلاعات بیشتر مشورت کنید.

پس از ایجاد حساب خود ، فقط از برچسب خرید استفاده کنید تا محصولات خود را از طریق داستان های خود بفروشید.

 1. شروع به توسعه داستان خود کنید.
 2. قبل از به اشتراک گذاشتن آن ، فشار دهیدنماد برچسب واقع در بالای صفحه.
 3. فشار دادن برچسب محصول.
 4. در کاتالوگ خود محصول ، مجموعه یا ویترین را که می خواهید برچسب بزنید انتخاب کنید. همچنین می توانید محصول شرکت دیگری را برچسب گذاری کنید که به دومی اجازه می دهد تا دوباره داستان را به اشتراک بگذارد.
 5. برای تغییر نام محصول یا خدمات مورد نظر خود ، برچسب را فشار دهید.
 6. با کشیدن آن و فشار دادن بر روی آن ، برچسب خرید را حرکت داده و تنظیم کنید.
 7. داستان خود را به اشتراک بگذارید.

خرید داستان داروهای لندن در اینستاگرام

مجموعه داروهای لندن برای فضای باز

آماده برنامه ریزی داستانهای اینستاگرام و صرفه جویی در وقت گرانبها ? از HootSuite برای مدیریت تمام پروفایل های اجتماعی رسانه خود استفاده کنید و انتشارات خود را در شبکه های اصلی اجتماعی از یک داشبورد واحد برنامه ریزی کنید.

ایجاد ، تجزیه و تحلیل و به راحتی انتشارات ، داستان ها و قرقره های اینستاگرام را با Hootsuite برنامه ریزی کنید. در وقت خود صرفه جویی کنید و نتایج ملموس کسب کنید.

به یک بازاریاب دیجیتال بهتر تبدیل شوید.

مشاوره متخصص در رسانه های اجتماعی را مستقیماً در صندوق پستی خود دریافت کنید.

نویسنده و ویراستار ، کریستینا Newberry چندین تمایز دریافت کرد. احساسات وی شامل معده ، سفرها ، باغبانی شهری و کاما استاندارد است – لزوماً به این ترتیب.

مقالات مشابه

تصویر روی جلد

19 برنامه برای افزایش نماهای داستانهای اینستاگرام شما

داستان های اینستاگرام ناپدید می شوند ، اما تأثیر آنها باقی مانده است. اطمینان حاصل کنید که شما با این 19 برنامه اختصاصی ضروری است.

تصویر روی جلد

31 نکته اینستاگرام که احتمالاً وجود آن را نمی دانستید

شما به دنبال تقویت استراتژی اینستاگرام خود هستید ? با استفاده از این نکات اینستاگرام و این ابزارها ، به یک Insta Pro در چشمان چشم تبدیل شوید.

4 ابزار تجزیه و تحلیل اینستاگرام برای تجارت شما

می خواهید با جزئیات نتایج تلاش های خود را در اینستاگرام بدانید? این ابزارهای تجزیه و تحلیل اینستاگرام به تمام سوالات شما پاسخ خواهند داد .

6 نکته برای تقویت استراتژی اینستاگرام خود

این در سالهای اخیر شبکه اجتماعی ضروری برای مارک ها شده است. در 6 نکته چگونه استراتژی اینستاگرام خود را تقویت کنید.

7 نکته حرفه ای برای تقویت استراتژی داستانهای اینستاگرام خود

7 نکته حرفه ای برای تحریک تعهد و حفظ مخاطبان خود در داستانهای اینستاگرام.

داستان اینستاگرام: 5 نکته مهم برای افزایش مخاطبانش

داستان اینستاگرام

تقویم اجتماعی رسانه های اجتماعی 2023 ما را بارگیری کنید!

شما دارید 500 میلیون شانس دیدن با داستان اینستاگرام خود ! این رقم است تعداد طرفداران از این قابلیت در شبکه اجتماعی. این یک هدف بالقوه برای همه کسانی که آرزو می کنند مخاطبان خود را افزایش دهید. ��

مراقب باشید ، این تعداد می تواند یک الدورادو باشد ، به خصوص که شما به داستانهای کنترل نشده می پردازید.

اینستاگرام یک شبکه اجتماعی است ، تحت رهبری فیس بوک. او بر اساس دومی از دومی ایستاده است دیداری.

در واقع ، در یک داستان فوری (برای دوستان) ، شما فقط تصاویر ، عکس ها یا فیلم ها را منتشر می کنید.

اما گزینه های زیادی برای معرفی متن در رسانه شما ارائه شده است.

چرا نباید از اینستاگرام و داستان آن غافل نشوید ?

قبل از اینکه بخواهید دید خود را تقویت کنید ، لازم است کمی یادآوری در اینستاگرام و داستانهای آن انجام دهید. شما بدون نگاه کردن به پایین از صخره غواصی نمی کنید !

شبکه اجتماعی از سال 2016 یک سیستم داستان ایجاد کرده است و ویروسی شده است. (آخرین “واقعی” Tiktok را کپی می کند ، اما فراموش نکنید که داستان ها سپس Snapchat را کپی کرده اند !).

بسیاری از شرکت ها (بیش از 50 ٪) از این کانال برای انتشار استفاده می کنند. آنها می دانند که حدود 60 ٪ کاربران هستند بیشتر علاقه مند به برندی که آنها در یک داستان دیدند. ��

مهمتر از همه ، 90 ٪ از دنبال کنندگان اینستاگرام در حال حاضر یک تجارت را دنبال می کنند. چرا تو نه ?

چگونه داستان اینستاگرام خود را ایجاد کنیم ?

برای ساده ساختن ، یک داستان اینستاگرام یک نشریه است کوتاه مدت. یک تصویر ، یک عکس یا ویدئویی که فقط به مدت 24 ساعت توسط مخاطب قابل مشاهده است (مگر اینکه در یک پتو “یک” ضبط شود).

این انتشار ، در تمام صفحه ، اطلاعات تصویری زیادی دارد.

⚠ اکنون یک رسانه از یک داستان را می توان در برگه Explorer (�� ��) یافت ، که حداقل توسط یک کاربر در دو نفر سفر کرده است. این یک احتمال جدید برای افزایش مخاطبان خود در اینستاگرام است.

برخی از پیش نیازها برای از دست دادن دید از دست نمی دهند

قبل از انتشار یک داستان اول ، خود را بررسی کنید مشخصات. توضیحات و عکس شما باید به چشم گاو برسد.

اگر کسی انتشار داستان اینستاگرام شما را ببیند ، می تواند به پروفایل شما بیاید. اگر عالی نباشد ، فقط یک بازدید کننده در حال گذر خواهد بود. در غیر این صورت ، شما یک مشترک جدید برنده می شوید. ��

به خاطر داشته باشید که استفاده از اینستاگرام اکثریت قریب به اتفاق تلفن همراه است. انتشارات شما باید برای مشاهده در حالت پرتره. ��

در مورد قالب انتشار رسانه ها چه چیزی ?

 • آنها باید ترجیحاً از 1080 x 1920 پیکسل برخوردار باشند.
 • وزن نمی تواند از 4 گیگابایت برای فیلم ها و 30 مگابایت برای یک تصویر تجاوز کند.
 • حداکثر زمان یک فیلم 15 ثانیه است. طولانی ترین آنها به چندین سکانس برش داده می شوند.

�� فراموش نکنید که رسانه های شما توسط حاشیه رابط اینستاگرام مورد استفاده قرار می گیرند. اطلاعات مهمی را در بالا و پایین تصاویر خود ثبت نکنید.

در انتشارات خود منسجم بمانید. اگر کفش می فروشید ، تمام روز در مورد اتومبیل های مسابقه منتشر نکنید. شما حضار کاهش خواهد یافت.

⚠ قبل از ورود به داستان ، هدف خود را به خوبی تعریف کنید. آنچه او دوست دارد ، اگر کار کند یا نه ، خواسته های خود ، ترمزهای او ..

برنامه و اتصال برای دسترسی به داستان Insta آن

اینستاگرام در تمام تلفن ها ، Android و iOS موجود است.

با یک آدرس ایمیل یا حساب فیس بوک خود ارتباط برقرار کنید. راه حل دوم راحت تر داستان های شما را با فیلم های فیس بوک ترکیب می کند.

بالاخره در اینستاگرام هستید. داستانهای بالای خبر خبری را پیدا خواهید کرد. آنها توسط برچسب ها به شکل دایره ها نشان داده می شوند. فقط برای دسترسی به یک داستان ، آن را فشار دهید.

تصویر خود را لمس کنید تا به سمت خود بروید.

⚠ با کاهش اندازه پنجره Explorer خود می توانید به داستان خود در رایانه دسترسی پیدا کنید. با این حال ، توابع محدود هستند. تلفن را برای انتشار ترجیح دهید.

بیا ، عمل !

از داستان خود ، تصویر خود را در بالا سمت چپ با

شما می توانید انتخاب کنید:

 • عکسی از فیلم شما,
 • یک ویدیو با فشار دادن دکمه به طول,
 • یک عکس فوری.

برای جلب مخاطب ، یک رسانه ساده کافی نیست.

برچسب های اینستاگرام یا ابزاری برای افزایش مخاطب

قبل از فشار دادن دکمه فرستادن به, شما می توانید تغییرات زیادی در رسانه ها ایجاد کنید. سپس نتیجه را در داستان اینستاگرام خود و/یا فیس بوک به اشتراک بگذارید.

برای دسترسی به برچسب ها ، به سادگی صفحه روی نماد در بالای صفحه را با چهره ای مربع که صاف لبخند می زند ، فشار دهید.

برچسب اینستاگرام

در اینجا لیستی از برچسب هایی که در اینستاگرام ارائه می شود آورده شده است:

 • هشتگ,
 • یک موقعیت,
 • گیف,
 • وابسته به ایموجی,
 • موسیقی,
 • یک نظرسنجی به شکل مکان نما یا مسابقه,
 • شمارش معکوس,
 • یک سوال.

برچسب ها داستان های شما را تزئین می کنند و مهمتر از همه چشم را جلب می کنند !

آنها همچنین امکان انتشار نشریات خود را در کاوشگر اینستاگرام فراهم می کنند. بنابراین ، الگوریتم اینستاگرام محتوای جدید و هدفمند را برای هر کاربر ارائه می دهد.

این یک راه بسیار خوب است مخاطبان خود را افزایش دهید.

چگونه می توان به لطف داستان اینستاگرام خود ، دید را بهبود بخشید ?

نکات زیادی برای برجسته کردن نشریات خود در داستان اینستاگرام خود وجود دارد.

من به شما می گویم برخی. اما قبل از اینکه همه چیز را به شما بگویم ، به شما هشدار می دهم. شما قصد ندارید یک شبه تعداد چشمگیری از نماها را بدست آورید !

صبر اولین سلاح شما خواهد بود ، زیرا همه چیز به چه کسی خواهد رسید ” در حال چیدن »» !

محتوای با کیفیت

این شرط است sine qua غیر از همه شبکه های اجتماعی. هر انتشار باید حداقل کار کند.

اگر یکی از آنها را دارید ، به منشور گرافیکی خود احترام بگذارید و در انتشارات خود ثبات داشته باشید

کیفیت مهم است زیرا اجازه تعامل را می دهد.

با تشکر از اکشن مخاطبان شما ، داستان های بعدی شما به راحتی در صفحه نمایش و به طور بالقوه از طرف دیگر ظاهر می شوند.

 • از قبل عکس ، تصاویر را از قبل تهیه کنید تا وقت خود را برای ایجاد نشریات آینده خود تلف نکنید.
 • همچنین می توانید یک برنامه انتشار ایجاد کنید تا به شما امکان دهد داستانهای خود را برنامه ریزی کنید.

چند بار باید در داستان اینستاگرام خود منتشر کنم ?

برای بهبود دید خود در اینستاگرام ، توصیه این است که حداقل یک نشریه در روز (یا حتی هر دو روز یکبار) منتشر کنید.

در واقع ، الگوریتم اینستاگرام اگر در شبکه اجتماعی فعال هستید ، شما را برجسته می کند.

علاوه بر این ، فرکانس انتشار به شما امکان می دهد با مخاطبان خود ارتباط برقرار کنید. این کار راحت تر تعامل خواهد داشت و شما را مطرح می کند.

اگر بیش از 7 روز در روز فراتر بروید ، خطر از دست دادن مخاطبان و خسته کردن مخاطبان خود را دارید.

واکنش مخاطبان خود را تجزیه و تحلیل کنید و می توانید فرکانس کافی خود را تعیین کنید.

آیا برنامه انتشار مطابق مخاطب هدف شما وجود دارد؟ ?

برنامه انتشار داستان های شما به شما امکان می دهد مخاطبان خود را هدف قرار دهید. ⏰

از این رو اهمیت دانستن مخاطبان ممتاز خود به خوبی.

اگر در نیمه شب منتشر کنید ، اطلاعات تقریباً بدون توجه می شوند. ��

از طرف دیگر اگر در مواقعی که مخاطبان شما صفحه تلفن همراه خود را غوطه ور می کنند ، منتشر می کنید ، شانس خود را برای به دست آوردن دید افزایش می دهید.

نکته: درجه کیفیت ابزار Swillo می تواند با توجه به روز هفته و به گفته مخاطبان خود ، بهترین ساعت ها را شناسایی کنید.

مسیرهای سرقت شده را طی نکنید

مستقیم بودن. شما چیزی برای گفتن دارید ، گلدان را دور نکنید. پیام شما ، ایده شما ، تماس شما برای اقدام باید از نگاه اول درک شود.

هیچ نکته ای برای گم شدن در بسیاری از تصاویر در داستان شما وجود ندارد. به عنوان مثال ویدیوی شما باید پیام را از ثانیه های اول حمل کند.

نکته جدید: برای بهبود دید خود ، از استفاده دریغ نکنید اخبار. علاوه بر پیام مستقیم خود ، به موج اطلاعات بروید. ��

از چه برچسب هایی برای بهبود مخاطبان خود در اینستاگرام استفاده می شود ?

در داستان ها ، بسیاری از استیکرها برای به دست آوردن دید و بهبود مخاطبان خود وجود دارند.

آنجا موقعیت به شما امکان می دهد خود را مطابق با یک مکان کاتالوگ پیدا کنید. بنابراین از انتخاب مکانی بسیار محبوب برای ایستادگی خودداری کنید.

هشتگ به عنوان موقعیت استفاده می شود. به کسانی که بیش از حد رقابتی هستند بپردازید. آنها را به خوبی انتخاب کنید و اینستاگرام داستان شما را در موضوع هشتگ قرار می دهد.

در خواستار اقدام است : آیا این است نظر سنجی, آ پرسش. حداقل یک روز در روز برای تعامل با مخاطبان خود منتشر کنید.

نام افراد مشهور. مراقب هرزنامه باشید. در ارتباط با یک شخص یا موجودیت مشهور رسانه ای ایجاد کنید و می توانید چشم مخاطبان جدیدی را به خود جلب کنید. بهتر ، انتشار شما را می توان به اشتراک گذاشت !

مراقب باشید بیش از حد انجام ندهید. درست باشد ، اما متفکر. ��

بیشترین برای داستان اینستاگرام شما

هنر قصه گویی

داستان پردازی ، اگر هنوز نمی دانید ، هنر ایجاد یک پیام در سراسر ، اطلاعات ، گفتن یک داستان است.

با یک دوره رسانه ای منعکس شده ، شنوایی خود را با دست یا می خواهید یا می خواهید. به عنوان مثال به یک تماس برای اقدام.

با داستان خود آموزش ایجاد کنید

رعد و برق کار می کند. ساده و مؤثر باشید و اگر به کسی کمک کنید ، آنها آن را به شما باز می گردانند !

هرچه بیشتر مخاطبان خود را همراهی کنید ، بیشتر می تواند کار شما را به اشتراک بگذارد.

انتشار پیشنهادات

به اشتراک گذاشته شود ، سخاوتمند باشید. عموم مردم آن را دوست دارند که مورد تجاوز قرار بگیرند و پیشنهادات به راحتی به اشتراک گذاشته می شود.

بنابراین اگر پیشنهادات ، مسابقات را منتشر کنید ، دنیای جدید را لمس خواهید کرد. به لطف داستان با کیفیت خود آن را به یاد خواهید آورد.

در داستان اینستاگرام خود از صداها غافل نشوید

موسیقی یا صدای شما در یک داستان اینستاگرام مهم است. بسیاری از کاربران نگاه می کنند ، اما به اینستاگرام گوش می دهند.

با این حال ، در صورت لزوم صدا اضافه نکنید.

جایزه: آمار می تواند به شما در توسعه مخاطبان خود کمک کند

شما می توانید با دسترسی به داستان خود ، تعداد نماها را در پایین سمت چپ داشته باشید. این اولین شاخص است.

یک اسلاید به سمت بالا ، از داستان خود ، به شما امکان می دهد به آمار خود برسید.

با یک حساب حرفه ای می توانید ارقام کامل تری داشته باشید.

اگر فهمیدید که فقط 5 تا 10 ٪ مخاطبان شما داستان شما را می بینند. داستانهایی را که برای افزایش این درصد خوب کار کرده اند پیدا کنید و استراحت کنید.

در ابتدا ، شما به این ترتیب داستان های خود را تطبیق می دهید و موفق می شوید دید خود را تقویت کنید با مخاطبان خود. ��

داستان اینستاگرام: نتیجه گیری

در اینجا چندین آهنگ وجود دارد که به شما امکان می دهد مخاطبان خود را با داستان اینستاگرام خود باد کنید.

پایه مانند همه شبکه های اجتماعی باقی مانده است: کیفیت غالب است. این شامل بسیاری از نکات ، به ویژه مطالعه هدف آن برای ارائه محتوای تنظیم شده است.

سپس منتشر کنید مکررا بدون خسته شدن ، به خصوص اگر نتایج کند باشد. صبر و شکیبایی خواهد بود ، زیرا اگر نگه دارید ، برنده خواهید شد ! بگذارید دیگران تمام شوند و آنها را از مخاطب می گیرید.

انتشارات شما به احتمال زیاد در برگه Explorer (یا تحقیق) برنامه به پایان می رسد و شما اهداف جدیدی را ضبط خواهید کرد ، مخاطب جدید.

به اینستاگرام خود ! من نمی توانم صبر کنم تا داستان بعدی شما را پیدا کنم.

وبلاگ Swello ›اینستاگرام› داستان اینستاگرام: 5 نکته مهم برای افزایش مخاطبان خود

مقاله پاتریس خال

این مقاله را به اشتراک بگذارید

انتشار انتشار “داستان اینستاگرام: 5 نکته مهم برای افزایش مخاطبان”