21 سری Netflix که به اندازه کافی کوتاه است که در یک آخر هفته ، 20 سری برتر Netflix را تحت تأثیر قرار دهید تا Yann Barthès را تحت تأثیر قرار دهد! لیست 20 سری – Senscritical

20 سری برتر Netflix برای تحت تأثیر قرار دادن Yann Barthès

Guillaumieservos 9/10 را قرار داد ، آن را در موارد دلخواه خود قرار داد و انتقاداتی نوشت.

21 سری Netflix که به اندازه کافی تا یک آخر هفته کوتاه هستند

قانون طبق گفته شاعر لیدیا در نتفلیکس

نقاط قوت Netflix که هیچ یک از پخش کننده های رقیب خود نمی توانند با آن مطابقت داشته باشند شامل اندازه و دسترسی جهانی آن است که به غول جریان می دهد تا منابع را برای انتشار یک امنت حیرت انگیز از نسخه های جدید از یک هفته به هفته دیگر منتشر کند. حتی با وجود این که ، با این حال ، موفق باشید همه چیز را حفظ کنید – به خصوص اگر شما یک حرفه ای شلوغ مانند من هستید یا یک خانواده دارید و به این ترتیب در زمان وقایع یا در Weeke مطبوعات هستید.

فن. سرگرمی. علوم پایه. صندوق ورودی شما.

برای جالب ترین اخبار فناوری و سرگرمی در آنجا ثبت نام کنید.

با ثبت نام ، من با شرایط استفاده موافقم و اعلامیه خصوصی را بررسی کرده ام.

اگر به هر دلیلی کوتاه به موقع هستید ، این پست مخصوصاً برای شما است. ما مجموعه ای از سریال های Netflix را گرد آورده ایم که همه مزایای یکسانی را ارائه می دهند: در حالی که آنها ژانرهای بی شماری را در بر می گیرند ، همه آنها فصول به اندازه کافی کوتاه دارند که اگر می توانید به راحتی آنها را بیش از مسابقه یک روز یا آخر هفته بپردازید. این بدان معناست که اگر وقت آزاد برای سرمایه گذاری در یک سری جدید ندارید ، آنها عالی هستند.

شورت به موقع? این سری Netflix سریع است

این سه سری اول برای بررسی از غول جریان شامل برخی از عناوین نسبتاً جدید در ایالات متحده است ، و ما با یک درام در مورد اولین وکیل زن در ایتالیا کار خواهیم کرد.

قانون طبق شاعر لیدیا (6 قسمت)

در روحیه ای برای سریالی که تاریخ ، سیاست جنسیتی و کمی رمز و راز را مخلوط می کند? قانون طبق شاعر لیدیا یک سری 6 قسمت Netflix است که داستان اولین وکیل زن ایتالیا را دراماتیک می کند و در اواخر دهه 1800 در تورین تنظیم شده است. همچنین دارای یک امتیاز 100 ٪ عالی از منتقدین در مورد گوجه فرنگی پوسیده است.

قانون طبق گفته شاعر لیدیا در نتفلیکس

در این نمایش ، لیدیا تنولار به تازگی توسط دادگاه تجدید نظر تورین شکست خورده است ، که اعلام می کند پذیرش وی در کانون وکلای دادگستری غیرقانونی است.

جلوگیری از اجرای قانون فقط از اینکه او یک زن است ، لیدیا شغل خود را در موسسه حقوقی برادرش تأمین می کند ، به دفاع از مظنونین جنایی کمک می کند و تجدید نظر از حکم کوتاه را در پرونده او آماده می کند. علاوه بر این ، لیدیا برای تغییر قوانین (نوشته شده توسط مردان) که زنان مانند او را از وکیل تبدیل می کند ، می جنگد.

یک شخصیت اصلی که دائماً حریف خود را با هوش ، طنز و راه با کلمات شگفت زده می کند, قانون طبق شاعر لیدیا یک ساعت نسیم است که با منتقدین و طرفداران طنین انداز است. این فقط برای یک فصل دوم تجدید شده است.

100 فیزیکی در نتفلیکس

با تشکر از JK, 100 فیزیکی به سرعت به یکی از سری ترین سری نتفلیکس در جهان تبدیل شد ، این یک رقابت است که شامل چالش های مربوط به قدرت است ، همه برای یک جایزه نقدی ، و در اینجا خلاصه داستان رسمی Netflix است: “یک صد مسابقه در چالش های رقابتی برتر فیزیکی برای ادعای افتخار – و پاداش نقدی – به عنوان آخرین مورد ایستاده.»

این چالش ها شامل دیدن اینکه چه کسی می تواند طولانی ترین را از نوار چیده شده در بالای استخر به Ssireum آویزان کند ، که یک شکل سنتی کشتی کره ای است. جایزه نهایی برای آخرین مرد یا زن ایستاده? 300 میلیون برنده ، برابر با حدود 250،000 دلار. این سریال نیز برای یک فصل دوم تمدید شده است.

از ابتدا در نتفلیکس

این نمایش داستان لاک در مورد تحصیل در خارج از کشور در ایتالیا و عاشق شدن با یک سرآشپز سیسیلی را نشان می دهد. به سرعت همه راه را به اوج نمودار 10 تلویزیون برتر Netflix در ایالات متحده در هنگام انتشار تبدیل کرد ، اما هشدار داده شد: این سریال کاملاً یک اشک آور است.

یکی از بینندگان درباره این سریال در توییتر گفت: “من احساس می کنم این سریال پیام بسیار زیبایی درباره انتقال ارسال می کند که بعد از اینکه گاهی اوقات عشق به زندگی بعدی می رود ، اتفاق می افتد.”. “امیدوارم که هرگز نتفلیکس را از بین نرود.»

برنامه Netflix در Apple TV 4K برجسته شد

این نمایش های Netflix نسیم و قابل تحمل شامل همه چیز ، از درام های زبان خارجی گرفته تا دلخوشی های مستندات ، تریلرهای مورد علاقه طرفداران و موارد دیگر.

 • چهار شنبه (8 قسمت): اگر شما یکی از معدود افرادی در کره زمین هستید که هنوز این ضربه عظیم Netflix را امتحان نکرده اید ، این سریال Spinoff Family Addams است که بر روی عنوان Charact متمرکز شده است ، چهارشنبه Addams.
 • زنان در جنگ (8 قسمت): این سریال محدود ، زنان اجاق گاز را دنبال می کند و با عواقب مخرب جنگ جهانی اول در خانه اصلی دست و پنجه نرم می کنند.
 • مقدسین (6 قسمت): این سریال جرم کره ای مربوط به یک تاجر است که به یک مأموریت مخفی دولت برای تصرف یک ارباب مواد مخدر کره ای در آمریکای جنوبی می پیوندد.
 • لیست پخش (6 قسمت): نمایشی از ظهور Spotify.
 • کد میلیارد دلاری(4 قسمت): سریال های محدود نمایشی که منجر به راه اندازی Google Earth شد ، با محوریت یک نبرد ثبت اختراع پرخاشگرانه بین Google و یک راه اندازی کوچک و ریز و درشت. متوقف شوید و آتش بگیرید طرفداران? این یکی قطعاً برای شماست.
 • مادوف: هیولا وال استریت (4 قسمت): سریال محدود مزمن ظهور و سقوط اواخر مالی ننگین مالی برنی مادوف.
 • قمار ملکه (7 قسمت): بر اساس رمان 1983 با همین نام ، این سریال محدود Netflix – که داستان یتیم را روایت می کند که استعداد شطرنج و GOS را برای قهرمان شدن ایجاد می کند – بسیار خوب است ، تقاضا برای بازی را دوباره زنده کرد و موجی از مجموعه شطرنج در سراسر جهان.
 • جاسوسی (8 قسمت): این اسناد و مدارک در مورد چگونگی انجام کار نمایندگان مخفی با استفاده از مجموعه مهارت های خاص و ابزارهای تجاری خود عمیق است.
 • داروساز (4 قسمت): سریال جدید Netflix مسکن من را در تعقیب این یکی قرار داد. مستقیم توسط جولیا ویلوبی ناسون و جنر فورست ، این سری محدود می گوید که چگونه یک مرد پس از از دست دادن پسرش به صلیبی مقابل بازیکنان قدرت در پشت اپیدمی مواد افیونی ، غم و اندوه خود را هدایت کرد.
 • دختر برفی (6 قسمت): اگر شما برای رمز و راز روحیه ای ندارید و زیرنویس ها را به ذهن متبادر نمی کنید ، این درام به زبان اسپانیایی مربوط به یک روزنامه نگار است که می خواهد یک دختر مأموریت را در یکی از قدیمی ترین شهرهای جهان پیدا کند.
 • گوشت گاو (10 قسمت): یکی از بهترین سریال های نتفلیکس نه تنها از سال 2023 بلکه پتانسیل همه (من اغراق آمیز نیستم) ، این درام از ستاره های A24 علی وونگ و استیون یون به عنوان دو آنجلینوس که در یک خشم جاده شروع می کنند ، تشویق می کنند – که واقعاً برای ماست بینندگان – یک نقطه ورود به ناامیدی و عصبانیت در هر یک از آنها می چرخد.
 • ملکه (6 قسمت): به این سریال آلمانی-زبان Netflix ، بر اساس داستان واقعی Empress Sisi اتریش ، به عنوان نوعی چرخش آلمانی روی آن فکر کنید تاج.
 • لپه (10 در 2 فصل) قسمت ها): per netflix: “با الهام از ماجراهای آرسن لوپین ، دزد آقایان آشکالان دیوپ تصمیم می گیرد که از پدرش بخاطر تحمیل یک خانواده ثروتمند خانواده انتقام بگیرد.»
 • عروسک روسی(15 در 2 فصل) قسمت ها): ناتاشا لیون نمایشگر و ستاره این سریال برنده امی است ، که در آن او نادیا را به تصویر می کشد-که در فصل 1 ، زنی است که در یک حلقه سورئال گیر کرده است ، زیرا او در حال مرگ است و در 36 سالگی جشن تولد خود را از بین می برد.
 • 1899 (8 قسمت): نتفلیکس این سریال را بعد از 1 فصل لغو کرد ، اما ارزش وقت شما را دارد ، L’Angless. از سازندگان Netflix تاریک, این نمایش از یک کشتی مهاجر از اروپا که برای شهر نیویورک محاصره شده است ، دنبال می کند … و اسرار عجیب و غریب که در طول راه آن را تشویق می کند.
 • اولی گمشده(4 قسمت): این سریال محدود Netflix به کیپ نرسید که وقتی در اوت 2022 بحث و گفتگو کرد ، شایسته آن بود. روشی بیش از حد ساده برای توصیف آن نوعی است داستان اسباب بازی برای بزرگسالان – یا حداقل برای بینندگان بالغ تر. این سریال از کتاب الهام گرفته شده است ادیسه اولی توسط نویسنده و تصویرگر ویلیام جویس ، و نتفلیکس آن را به طور خلاصه می گوید: “یک ماجراجویی حماسی در مورد یک اسباب بازی گمشده که خطرات زیادی را در کودکی شجاع می کند ، هنگام جستجوی حومه شهر برای اتحاد مجدد با پسری که او را از دست می دهد.»
 • میلیون ها گونتر(4 قسمت): آن گفته قدیمی در مورد حقیقت غریبه بودن? بدیهی است که شخصی با آن به قرمز به سرخ به سریال Netflix مانند این یکی رسیده است ، که در آن ما با یک صندوق اعتماد و صاحبش Luxe Life Life با یک همراهان شبیه فرقه ملاقات می کنیم.
 • خدمتکار(10 قسمت): این سریال ، با الهام از استفانی لند نیویورک تایمز خاطرات پرفروش خدمتکار: سخت کوشی ، دستمزد کم و اراده مادر برای زنده ماندن, داستان “الکس” را که توسط مارگارت کالیلی بازی شده است دنبال می کند. او “یک مادر مجرد است که به پایان می رسد که به پایان می رسد ، به پایان می رسد که به پایان می رسد و به پایان می رسد که او به پایان می رسد و به پایان می رسد ، زیرا او از روابط سوءاستفاده فرار می کند و بر بی خانمانی غلبه می کند تا زندگی بهتری را برای دخترش ایجاد کند ،” توضیح می دهد که توضیح می دهد که توضیح می دهد. این سریال ، ادامه می یابد ، “اکتشاف خام و الهام بخش از مقاومت یک مادر است.»

این مقاله در مورد:

ویرایشگر اخبار روند

اندی میک گزارشگر مستقر در ممفیس است که بیش از 20 سال رسانه ، سرگرمی و فرهنگ را پوشش داده است. کار او در رسانه ها شامل The Guardian ، Forbes و Financial Times ظاهر شده است ، و او برای BGR Sincere 2015 نوشته شده است. پوشش اندی شامل فناوری و سرگرمی است و علاقه خاصی به همه چیز در جریان دارد.

با گذشت سالها ، او با چهره های افسانه ای در سرگرمی و فناوری مصاحبه کرده است که از استن لی تا جان مک آفی ، پیتر تیل و رید هاستینگز متغیر است.

 • نسخه های جدید Netflix: 6 عناوین جدید و با نام تجاری هفته آینده نمی توانند
 • 3 سریال Apple TV+ با نمره 100 ٪ عالی روی گوجه فرنگی پوسیده
 • طرفداران Narcos ، درام کارتل Netflix Sofia Vergara’s Netflix را در لیست تماشای خود قرار دهید

20 سری برتر Netflix برای تحت تأثیر قرار دادن Yann Barthès !

پوشش 20 سری برتر Netflix را برای تحت تأثیر قرار دادن Yann Barthès!

20 بهترین سری را که در نتفلیکس دیدم کشف کنید.

20 سری

حدود 4 سال پیش ایجاد شده است

تقریباً 3 سال پیش اصلاح شده است

Breaking Bad (2008)

47 دقیقه . تاریخ اولین پخش: 20 اکتبر 2009 (فرانسه). 5 فصل. پلیس ، درام ، تریلر

Guillaumieservos 10/10 را قرار داد و آن را در موارد دلخواه خود قرار داد.

Sense8 (2015)

55 دقیقه . تاریخ پخش اول: 5 ژوئن 2015 (فرانسه). 2 فصل. داستان های علمی ، درام

Guillaumieservos 9/10 را قرار داد و آن را در موارد دلخواه خود قرار داد.

غیرعادی (2017)

30 دقیقه . تاریخ پخش اول: 11 اوت 2017 (فرانسه). 4 فصل. کمدی ، درام ، عاشقانه

Guillaumieservos 9/10 را قرار داد و آن را در موارد دلخواه خود قرار داد.

Black Mirror (2011)

1 ساعت . اولین تاریخ پخش: 1 مه 2014 (فرانسه). 6 فصل. داستان های علمی ، تریلر ، آنتولوژیکی

Guillaumieservos 9/10 را قرار داد و آن را در موارد دلخواه خود قرار داد.

آموزش جنسی (2019)

55 دقیقه . تاریخ اولین پخش: 11 ژانویه 2019 (فرانسه). 4 فصل. کمدی ، درام

Guillaumieservos 9/10 را قرار داد و آن را در موارد دلخواه خود قرار داد.

Peaky Blinders (2013)

59 دقیقه . اولین تاریخ پخش: 12 مارس 2015 (فرانسه). 6 فصل. پلیس ، درام

Guillaumieservos 9/10 را قرار داد و آن را در موارد دلخواه خود قرار داد.

The Crown (2016)

57 دقیقه . تاریخ اولین پخش: 4 نوامبر 2016 (فرانسه). 5 فصل. درام ، تاریخ ، بیوپیک

Guillaumieservos 9/10 را قرار داد و آن را در موارد دلخواه خود قرار داد.

جیری / حاجی (2019)

57 دقیقه . تاریخ پخش اول: 10 ژانویه 2020 (فرانسه). 1 فصل. پلیس ، تریلر

Guillaumieservos 9/10 را قرار داد و آن را در موارد دلخواه خود قرار داد.

ساخت به قاتل (2015)

1 ساعت . تاریخ پخش اول: 18 دسامبر 2015 (فرانسه). 1 فصل. پلیس ، مستند

Guillaumieservos 10/10 را قرار داد و آن را در موارد دلخواه خود قرار داد.

باور نکردنی (2019)

45 دقیقه . تاریخ اولین پخش: 13 سپتامبر 2019 (فرانسه). 1 فصل. پلیس ، درام ، مینی سری

Guillaumieservos 9/10 را قرار داد ، آن را در موارد دلخواه خود قرار داد و انتقاداتی نوشت.

در چشمان آنها (2019)

وقتی ما ما را می بینند

1 ساعت 04 دقیقه . تاریخ پخش اول: 31 مه 2019 (فرانسه). 1 فصل. مینی سریال ، درام ، افسر پلیس

Guillaumieservos 9/10 را قرار داد ، آن را در موارد دلخواه خود قرار داد و انتقاداتی نوشت.

میهن (2011)

50 دقیقه . تاریخ اولین پخش: 13 سپتامبر 2012 (فرانسه). 8 فصل. تریلر ، اکشن ، درام

Guillaumieservos 8/10 را قرار داد و آن را در موارد دلخواه خود قرار داد.

جرم دهلی (2019)

داستان جنایت دهلی

1 ساعت . تاریخ اولین پخش: 22 مارس 2019 (فرانسه). 1 فصل. پلیس ، درام

Guillaumieservos 9/10 را قرار داد ، آن را در موارد دلخواه خود قرار داد و انتقاداتی نوشت.

بدون تابعیت (2020)

56 دقیقه . تاریخ اولین پخش: 8 ژوئیه 2020 (فرانسه). 1 فصل. درام ، مینی سری

Guillaumieservos 9/10 را قرار داد و آن را در موارد دلخواه خود قرار داد.

Mindhunter (2017)

53 دقیقه . تاریخ اولین پخش: 13 اکتبر 2017 (فرانسه). 2 فصل. تریلر ، افسر پلیس ، درام

Guillaumieservos 8/10 را قرار داد و آن را در موارد دلخواه خود قرار داد.

با Saul Better تماس بگیرید (2015)

47 دقیقه . تاریخ پخش اول: 9 فوریه 2015 (فرانسه). 6 فصل. پلیس ، درام ، قضایی

Guillaumieservos 8/10 را قرار داد و آن را در موارد دلخواه خود قرار داد.

Outlander (2014)

1 ساعت . تاریخ پخش اول: 3 آوریل 2016 (فرانسه). 7 فصل. خارق العاده ، درام ، اکشن

Guillaumieservos 7/10 را قرار داد و آن را در موارد دلخواه خود قرار داد.

Narcos (2015)

51 دقیقه . تاریخ پخش اول: 28 اوت 2015 (فرانسه). 3 فصل. پلیس ، درام ، اکشن

Dark (2017)

51 دقیقه . تاریخ اولین پخش: 1 دسامبر 2017 (فرانسه). 3 فصل. داستان های علمی ، پلیس ، درام

Guillaumieservos 9/10 را قرار داد و آن را در موارد دلخواه خود قرار داد.

مدیر برهنه (2019)

52 دقیقه . تاریخ پخش اول: 8 آگوست 2019 (ژاپن). 2 فصل. نمایش

Guillaumieservos 8/10 را قرار داد و آن را در موارد دلخواه خود قرار داد.

10 کشور برتر کشور

ده

این عناوین همچنین 10 نفر برتر در کشورهای دیگر جهان را به دست آوردند:

10 لیست برتر موجود در کشورها و سرزمین های منتخب. گروه بندی های منطقه ای بر اساس بخش آمار سازمان ملل متحد.

کودک عزیز: سریال محدود
10 نفر برتر در تلویزیون در 92 کشور در نتفلیکس
10 نفر برتر در تلویزیون در 9 کشور در نتفلیکس
10 نفر برتر در تلویزیون در 93 کشور در نتفلیکس
بدنه سوزاندن: سری محدود
10 نفر برتر در تلویزیون در 69 کشور در نتفلیکس
رودخانه ویرجین: فصل 5
10 نفر برتر در تلویزیون در 75 کشور در نتفلیکس
10 نفر برتر در تلویزیون در 54 کشور در نتفلیکس
چه کسی ارین کارتر است?: سری محدود
10 نفر برتر در تلویزیون در 75 کشور در نتفلیکس
Summer Surviving: فصل 2
10 نفر برتر در تلویزیون در 27 کشور در نتفلیکس
باندهای اسلو: فصل 1
10 نفر برتر در تلویزیون در 16 کشور در نتفلیکس
بیوه های پنجشنبه: سری محدود
10 نفر برتر در تلویزیون در 44 کشور در نتفلیکس

روش شناسی

هر سه شنبه ، ما چهار لیست جهانی برتر برای فیلم و تلویزیون منتشر می کنیم: فیلم (انگلیسی) ، تلویزیون (انگلیسی) ، فیلم (غیر انگلیسی) و تلویزیون (غیر انگلیسی). این عناوین رتبه بر اساس “دیدگاه ها” برای هر عنوان از دوشنبه تا یکشنبه هفته قبل. ما دیدگاه ها را برای یک عنوان به عنوان کل ساعات مشاهده شده توسط کل زمان اجرا تعریف می کنیم. مقادیر تا 100000 گرد می شوند.

ما هر فصل از یک سریال و هر فیلم را به تنهایی در نظر می گیریم ، بنابراین ممکن است هر دو فصل های غریبه 2 و 3 را در 10 تیم برتر ببینید. عناوین گاهی اوقات از 10 نفر برتر حرکت می کنند ، ما همچنین تعداد کل هفته هایی را نشان می دهیم که یک فصل از یک سریال یا فیلم در لیست صرف کرده است.

برای اینکه به آنچه مردم در سراسر جهان تماشا می کنند ، به شما حس کنیم ، ما همچنین 10 لیست برتر را برای نزدیک به 100 کشور و سرزمین منتشر می کنیم (همان مکان هایی که 10 ردیف برتر در Netflix وجود دارد). لیست های کشور نیز با دیدگاه ها رتبه بندی می شوند.

به طور نهایی ، ما لیستی از 10 فیلم برتر Netflix و تلویزیون را به طور کلی (مارک Netflix در هر کشور) در هر یک از چهار دسته مبتنی بر دیدگاه هر عنوان در 91 روز اول خود ارائه می دهیم.

برخی از برنامه های تلویزیونی دارای چندین تاریخ برتر هستند ، جایی که هفتگی یا قطعاتی هستند و بنابراین زمان اجرا با گذشت زمان افزایش می یابد. برای لیست های هفتگی ، ما نمایش ها را بر اساس کل ساعات مشاهده شده در طول هفته تقسیم شده توسط Totime Runtime موجود در پایان هفته نشان می دهیم. در محبوب ترین لیست ، ما صبر می کنیم تا همه قسمت ها ابتدا داشته باشند ، بنابراین نماهای کل فصل را می بینید. برای عناوینی که Netflix در بعضی از کشورها مارک شده است اما سایر موارد ، ما هنوز تمام ساعات مشاهده شده را درج می کنیم.

اطلاعات مربوط به سایت از 28 ژوئن 2021 آغاز می شود و هر لیست منتشر شده قبل از 20 ژوئن 2023 توسط ساعتهای مشاهده شده رتبه بندی می شود.