جعبه های نارنجی فقط از 24.99 یورو در دسترس هستند!, از جعبه فیبر نارنجی از 24.99 یورو استفاده کنید | سپتامبر 2023

جعبه نارنجی: قیمت جعبه های اینترنتی نارنجی چقدر است? | سپتامبر 2023

Contents

Benoit که یک علاقه مندان بزرگ در زمینه ارتباطات از راه دور ، تخصص واقعی در مورد بازیکنان تلفن همراه و اینترنت دارد. و پیشنهادات آنها. وی از سال 2011 مقالات خبری را نوشت و از تفکیک پیشنهادات سحابی و تجهیزات اپراتورها بسیار لذت برد.

جعبه نارنجی: اینترنت نارنجی چیست ?

شما به دنبال یک جعبه نارنجی هستید ? نارنجی 3 بسته اینترنتی ارائه می دهد: LiveBox ، LiveBox Up و LiveBox Max. پیشنهادات اینترنتی نارنجی از 24.99 یورو در هر ماه برای یک دوره تعهد 12 ماهه در دسترس است. در این مقاله ، تمام جزئیات پیشنهادات جعبه نارنجی را کشف کنید تا به شما در تعیین بهترین بسته اینترنت نارنجی برای شما کمک کند.

شما علاقه مند هستید.e توسط یک جعبه نارنجی ? مشترک شوید جعبه زنده نارنجی با تماس با مشاوران ما SELECTRA رایگان:

 • ضروری
 • در حال حاضر وجود دارد 3 جعبه اینترنت نارنجی : LiveBox ، LiveBox Up و LiveBox Max. بسته های اینترنتی نارنجی از 24.99 یورو در ماه .
 • پیشنهادات اینترنتی در نارنجی برای همه قابل دسترسی است: در واقع ، اگر شما نیستید واجد شرایط فیبر نیست نارنجی ، شما می توانید از یک جعبه زنده بهره مند شوید ADSL.
 • نارنجی یک جعبه نارنجی و پیشنهاد موبایل را ارائه می دهد ، به مشتریان LiveBox اجازه می دهد تا از تخفیف بهره مند شوند 15 یورو در ماه در بسته های تلفن همراه آنها.

جعبه های اینترنتی نارنجی چیست ?

کلاسیک ترین راه برای اتصال به اینترنت نیاز به نصب جعبه اینترنت در خانه شما دارد. خدمات اینترنتی از طریق فیبر یا ADSL ، VDSL ، امکان دسترسی به اینترنت از طریق رایانه ، رایانه لوحی ، تلفن یا حتی تلویزیون متصل (و همچنین سایر تجهیزات کار در WiFi) را فراهم می کند:

 • که در برقراری ارتباط به طور مستقیم یک کابل اترنت
 • یا در برقراری ارتباط به شبکه WiFi جعبه.

سه پیشنهاد اینترنتی نارنجی در حال حاضر با اینترنت باند پهن (یا سرعت بسیار بالایی برای فیبر) در حال حاضر موجود است: صندوقچه, جعبه زنده وت LiveBox Max.

ما سعی می کنیم قیمت اینترنت نارنجی را به روز در این مقاله حفظ کنیم ، اما پیشنهادات اغلب تکامل می یابد. برای اینکه مطمئن باشید هیچ چیزی را از دست ندهید ، در مشاوره با مقاله ما در اینترنت و تبلیغات نارنجی موبایل که به طور مرتب به روز شده اید ، دریغ نکنید.

دسترسی به اینترنت از LiveBox نامحدود است. فقط سرعت جریان محدودیتی را برای ناوبری شما تعیین می کند. بنابراین ، ADSL از نظر تئوری امکان دستیابی به جریان 25 مگابیت در ثانیه ، تا 100 مگابیت در ثانیه برای VDSL2 را فراهم می کند (جریان به شدت تحت تأثیر فاصله بین خانه و توزیع کننده) و 1 گیگابایت در ثانیه برای فیبر نارنجی.

آرزو می کنی واجد شرایط بودن خود را برای فیبر نارنجی آزمایش کنید ? تست واجد شرایط بودن ما را کشف کرده و وارد شوید کمتر از یک دقیقه اگر شما اسکان به خوبی با فیبر نارنجی سازگار است قبل از تهیه یک جعبه.

با عضویت در یک بسته جعبه در نارنجی ، به آن دسترسی دارید کانال های تلویزیون نارنجی. اپراتور ارائه می دهد 140 کانال به مشترکین خود, از جمله بیش از 50 در HD. البته بسیاری از دسته های موضوعی مانند دسته گل خانواده اختیاری هستند.

اینترنت شروع نارنجی در طی یک اشتراک جدید LiveBox ، نارنجی به محض اینکه اشتراک در انتظار نصب جعبه در خانه است ، دسترسی به اینترنت فوری خود را به مشتریان جدید ارائه می دهد. این پیشنهاد شامل 200 گیگابایت اینترنت در هر ماه قابل استفاده در به اشتراک گذاری با یک برنامه موبایل نارنجی یا SOSH یا از طریق صندوق هوایی وام (در صورت درخواست) است.

جعبه های فیبر نارنجی چیست ?

اگر شما واجد شرایط فیبر نارنجی و اینکه می خواهید به اتصال دسترسی داشته باشید سرعت بسیار بالا, بدانید که نارنجی جعبه های نارنجی فیبر را از آن ارائه می دهد 24.99 یورو در ماه. در اینجا یک جدول خلاصه ای از پیشنهادات فیبر نارنجی آورده شده است.

اگر می خواهید اینترنت ارائه دهد که از شبکه فیبر نارنجی بهره مند می شود ، اما با کمی قیمت پایین تر ، یک پیشنهاد اینترنتی SOSH را تهیه کنید.

نارنجی بسته به جعبه ای که انتخاب می کنید تجهیزات مناسب را به شما پیشنهاد می دهد: در واقع ، اپراتور ارائه می دهد 2 LiveBox واجد شرایط فیبر:

 • LiveBox 5 تجهیزات است کارآمد, اجازه دادن به مشتریان LiveBox و LiveBox برای لذت بردن از یک اتصال با سرعت بسیار بالا ، با سرعت تا آنجا 2 گیگ بر ثانیه بیشترین.
 • LiveBox 6 آخرین نوآوری است که توسط Orange ارائه شده است ، فقط مشتریان LiveBox Max می توانند از آن بهره مند شوند. این تجهیزات با ششم Wi-Fi ، یک ارائه فناوری جدید سازگار است بهترین نرخ جریان در حال حاضر.

Orange Time Production پیشنهاد جدید Orange Open را راه اندازی کرده است و به شما امکان می دهد با عضویت در برنامه تلفن همراه خود تخفیف بگیرید 100 گیگابایت بسته 5G + فیبر LiveBox فقط برای 34.98 یورو/ماه به مدت 12 ماه و سپس 69.98 یورو در ماه.

قیمت یک جعبه در نارنجی چقدر است ?

قیمت یک جعبه اینترنت در نارنجی بستگی دارد عوامل زیادی مانند نوع اتصال (فیبر یا ADSL/VDSL2) ، بلکه خدمات شامل (تلویزیون ، تلفن) ، تبلیغات فعلی و تجهیزات احتمالی ارائه شده (LiveBox 6 ، Repeater Wi-Fi و غیره.).

در حال حاضر در 20 سپتامبر 2023 ، پیشنهادات جعبه اینترنت در Orange AR است ترویج : با عضویت در یک پیشنهاد اینترنتی نارنجی از امروز, استفاده از یک کاهش قیمت در اولین سال اشتراک خود.

خلاصه قیمت جعبه نارنجی در 20 سپتامبر 2023

پیشنهاد قیمت تبلیغاتی (سال 1ʳᵉ) قیمت عادی
ADSL Orange LiveBox 24.99 یورو در ماه (اگر تغییر اپراتور به نارنجی) 38.99 یورو/ماه (بعد از سال 1ʳᵉ)
فیبر نارنجی LiveBox 42.99 یورو در ماه (بعد از سال 1ʳᵉ)
LiveBox Up ADSL 32.99 یورو در ماه (اگر تغییر اپراتور به نارنجی) 46.99 یورو در ماه (بعد از سال 1ʳᵉ)
Fiber LiveBox Up 50.99 یورو/ماه (بعد از سال 1ʳᵉ)
LiveBox Max ADSL 37.99 یورو/ماه (اگر تغییر اپراتور به نارنجی) 51.99 یورو/ماه (بعد از سال 1ʳᵉ)
فیبر LiveBox Max 55.99 یورو در ماه (بعد از سال 1ʳᵉ)

شما علاقه مند هستید.e توسط یک جعبه نارنجی ? مشترک شوید جعبه زنده نارنجی با تماس با مشاوران ما SELECTRA رایگان:

قیمت ADSL در نارنجی است پایین به آن جعبه فیبر نارنجی عمدتا به دلیل تفاوت در جریان. در واقع ، فیبر نارنجی سرعت بارگیری و عمدتا را فراهم می کند برتر ADSL. علاوه بر این ، تأکید بر اینکه مشتری به طور مستقیم نوع اتصال را انتخاب نمی کند ، مهم است. این تست واجد شرایط بودن نارنجی است که مناسب ترین فناوری را برای خانه شما تعیین می کند.

جعبه نارنجی و پیشنهادات موبایل چیست؟ ?

نارنجی یک پیشنهاد اینترنتی + موبایل را نیز ارائه می دهد پیشنهاد “چهار مرحله ای”, زیرا به شما امکان می دهد بسته ی کامل با یک بسته اینترنت و بسته موبایل نارنجی ، بلکه یک سرویس تلویزیونی و تلفنی در اختیار شما در یک اشتراک واحد قرار می گیرد. با عضویت در این جعبه نارنجی و پیشنهاد موبایل ، شما امکان پس انداز پول دارید حداکثر 15 € در ماه در برنامه تلفن همراه خود.

این یک پیشنهاد ایده آل برای خانواده ها و افرادی که زندگی می کنند در همان محل اقامت, زیرا اینترنت نارنجی و پیشنهاد موبایل به شما امکان می دهد اشتراک اینترنتی را ترکیب کنید و 4 پیشنهاد موبایل حداکثر.

نحوه عضویت در جعبه نارنجی ?

شما اغوا شده اید.e توسط پیشنهادات نارنجی و شما می خواهید یک پیشنهاد اینترنتی نارنجی را ارائه دهید ، اما شما نمی دانید چگونه انجام دهید ? ما به شما توضیح می دهیم که چگونه دنبال کنید.

اولین قدم اساسی ، شما باید یک تست صلاحیت. همانطور که در بالا مشاهده می شود ، جعبه های نارنجی در دسترس هستند در فیبر نوری و ADSL/VDSL. با انجام یک تست واجد شرایط بودن با نارنجی ، می دانید که واجد شرایط بودن فیبر نارنجی هستید. اگر بله ، می توانید در میان 3 فیبر LiveBox که توسط اپراتور ارائه شده است ، مشترک شوید و اگر اسکان شما به فیبر وصل نشود ، نارنجی به شما خواهد گفت که آیا ADSL در خانه موجود است ، در این حالت 3 پیشنهاد LiveBox خواهد بود موجود است ، اما در نسخه ADSL. در اینجا مراحل دنبال شده است یک جعبه اینترنت را در Orange Online مشترک کنید ::

 1. وقت ملاقات در وب سایت نارنجی.
 2. کلیک در بخش “اینترنت”.
 3. انتخاب کنید پیشنهاد اینترنت نارنجی که مطابق نیاز شما مناسب شما باشد.
 4. بررسی شایستگی از محل اقامت شما.
 5. نهایی کردن اشتراک شما.

شما نمی توانید روند اشتراک آنلاین خود را انجام دهید ، یا ترجیح می دهید با کسی صحبت کنید تا این کار را انجام دهد ? مطمئن باشید ، کاملاً ممکن استاشتراک LiveBox خود را از طریق تلفن انجام دهید, با تماس با 09 71 07 88 04. یک مشاور در چند دقیقه و بدون هزینه ، این روش را با شما زنده می کند.

تست واجد شرایط بودن فیبر نارنجی شما به دنبال یک جعبه اینترنت هستید ? واجد شرایط بودن خود را در Orange آزمایش کنید تا دریابید کدام پیشنهادات LiveBox برای محل اقامت شما در دسترس است.

تست واجد شرایط بودن فیبر نارنجی شما به دنبال یک پیشنهاد اینترنتی هستید ? واجد شرایط بودن خود را در Orange آزمایش کنید تا دریابید کدام پیشنهادات LiveBox برای محل اقامت شما در دسترس است.

نحوه خاتمه پیشنهاد اینترنت نارنجی ?

شما یک مشتری Orange LiveBox هستید و می خواهید اشتراک خود را پایان دهید اپراتور را تغییر دهید ? در اینجا مراحلی برای خاتمه جعبه نارنجی خود وجود دارد.

 1. بررسی مدت زمان درگیری شما ، بسته به تاریخ اشتراک ، می تواند هزینه ها اعمال شود. مقاله ما را در مورد خاتمه نارنجی بخوانید تا اطلاعات بیشتری کسب کنید.
 2. با شماره 3900 با خدمات مشتری نارنجی تماس بگیرید و نامه خاتمه خود را آماده کنید.
 3. ارسال نامه ثبت شده با تأیید رسید.
 4. بازگرداندن تجهیزات نارنجی شما ، در صورت وجود عدم تولید تجهیزات از هزینه قابل بکارگیری است.
 5. بررسی با در نظر گرفتن خاتمه

توجه داشته باشید که به عنوان بخشی از تغییر اپراتور ، توصیه می شود ابتدا با اپراتور جدید مشترک شوید و به او اجازه دهید مسئولیت خاتمه را بر عهده بگیرید ، که به شما امکان می دهد از پیشنهادات بازپرداخت برای بسته شدن هزینه های قرارداد استفاده کنید.

شما می خواهید اپراتور را تغییر دهید ? برای مقایسه با Selectra تماس بگیرید بهترین جعبه های موجود در بازار و لذت ببر پیشنهاد مناسب ترین نیازهای شما (سرویس Selectra رایگان).

در تاریخ 09/15/2023 به روز شده است

Benoit که یک علاقه مندان بزرگ در زمینه ارتباطات از راه دور ، تخصص واقعی در مورد بازیکنان تلفن همراه و اینترنت دارد. و پیشنهادات آنها. وی از سال 2011 مقالات خبری را نوشت و از تفکیک پیشنهادات سحابی و تجهیزات اپراتورها بسیار لذت برد.

جعبه نارنجی: قیمت جعبه های اینترنتی نارنجی چقدر است ? | سپتامبر 2023

اشتراک اینترنت و موبایل

نارنجی

شما می خواهید یک پیشنهاد اینترنتی یا موبایل را در Orange تهیه کنید ?

با عضویت در یک پیشنهاد نارنجی با مشاوران SELECTRA ، پس انداز کنید:

شما یک جعبه اینترنتی در نارنجی می خواهید ، اما نمی دانید کدام یک را انتخاب کنید ? اپراتور با توجه به نیاز شما چندین جعبه نارنجی ارائه می دهد. در واقع ، چندین پیشنهاد اینترنت در Orange وجود دارد: پیشنهادات اینترنتی ثابت ، LiveBox ، اما همچنین پیشنهاد جعبه 4G. در این مقاله قیمت ها ، مزایا و ویژگی های کل طیف وسیعی از ارائه اینترنت نارنجی را کشف کنید.

 • ضروری
 • جعبه های اینترنتی نارنجی در حال تبلیغ هستند ! با عضویت در یک پیشنهاد اینترنتی در نارنجی از قیمت کاهش یافته به مدت 12 ماه بهره مند شوید (پیشنهاد معتبر در 22 سپتامبر 2023).
 • در حال حاضر ، Orange Markets سه پیشنهاد اینترنتی: صندوقچه, جعبه زنده وت LiveBox Max.
 • در پیشنهادات اینترنتی نارنجی در ADSL و فیبر نوری موجود است.
 • مناشتراک نارنجی به شما امکان مرور اینترنت را با سرعت می دهد 2 گیگ بر ثانیه.

شما به دنبال یک پیشنهاد اینترنتی نارنجی هستید ? پیشنهاد اینترنت نارنجی خود را با تماس با مشاوران SELECTRA به:

جعبه های اینترنتی در نارنجی چیست ?

نارنجی از آن استفاده می کند شبکه های با سرعت بالا و بسیار پر سرعت برای ارائه چندین پیشنهاد اینترنتی. و علاوه بر اشتراک های اینترنتی ثابت ، Orange همچنین پیشنهادات اینترنت را در مورد تحرک به بازار عرضه می کند. یک پیشنهاد نارنجی وجود دارد که نیازهای شما را برآورده کند !

جعبه های اینترنتی نارنجی: قیمت و ویژگی های بسته های اینترنتی نارنجی

صندوقچه

جعبه های نارنجی به مشتریان این امکان را می دهند تا از مناسب ترین پیشنهاد استفاده کنند. در واقع ، سه اشتراک اصلی آن, جعبه های زنده, پیشنهادات “بازی سه گانه” هستند (یعنی شامل اینترنت ، تلفن و خدمات تلویزیونی).

تمام بسته های اینترنتی نارنجی با تعهد 12 ماهه. LiveBoxes در 2 فناوری ADSL (استفاده از شبکه مس از خطوط تلفن معمولی) و فیبر FTTH (استفاده از شبکه فیبر نوری) ارائه می شود.

انتخاب بین سه محدوده امکان پذیر استاشتراک های جعبه نارنجی :: صندوقچه , جعبه زنده وت LiveBox Max .

حداکثر 150 یورو برای هر یک از فیبر نارنجی بازپرداخت شده است اشتراک جدید در جعبه فیبر زنده, نارنجی بازپرداخت تا 150 € هزینه های خاتمه شما و ماه های باقی مانده اشتراک توسط اپراتور سابق شما.
(پیشنهاد معتبر تا 12/11/23)

آنجا LiveBox Max آخرین مورد است: این امکان را به شما می دهد تا از یک جریان فیبر بالاتر بهره مند شوید و به عنوان یک سرویس اضافه می شود ضبط چند کران چندکره نارنجی 300 گیگابایتی, آ جعبه هوایی 20 گیگابایت, پشتیبانی تخصصی برای بهره مندی از WiFi “پیازهای Aux Petits” در همه اتاق ها ، از دیگران تشکر می کنم 3 تکرار کننده WiFi 6 در دسترس.

سرویس تلویزیونی موجود در جعبه اینترنت نارنجی شما با عضویت در یک پیشنهاد اینترنتی در Orange ، از کانال های تلویزیون نارنجی استفاده کنید. پیشنهادات نارنجی 140 کانال به مشتریان خود ، با بسیاری دسته های تلویزیون نارنجی اختیاری موجود است.

جعبه های فیبر نارنجی چیست ?

اگر شما واجد شرایط در شبکه فیبر نارنجی و یک جعبه فیبر می خواهید ، بدانید که نارنجی اشتراک فیبر نارنجی خود را در آن ارائه می دهد ترویج از جانب 24.99 یورو در ماه. در اینجا جزئیات پیشنهادهای فیبر در نارنجی آورده شده است:

فیبر زنده شامل خدمات اساسی: اینترنت با LiveBox ، تلفن ثابت و تلویزیون. این بسته اینترنت نارنجی ناوبری را با جریان قطره ای تا 400 مگابایت در ثانیه و یک جریان قائم نیز تا 400 مگابایت در ثانیه اجازه می دهد. تلویزیون نارنجی نیز در این پیشنهاد نارنجی گنجانده شده است. Fiber LiveBox با قیمت قابل دسترسی است 24.99 یورو در ماه به مدت 12 ماه ، سپس 42.99 یورو در ماه.

Fiber LiveBox Up اشتراک نارنجی بالا است. این پیشنهاد بازی سه گانه به شما امکان می دهد تا با سرعت نزولی تا 2 GBIT/S مشترک و با جریان قائم حداکثر 600 مگابایت در ثانیه به لطف LiveBox 5 جدید حرکت کنید. پیشنهاد فیبر LiveBox Up شامل تماس های نامحدود برای رفع مشکلات در فرانسه و تماس های نامحدود به موبایل های اروپایی/DOM ، ایالات متحده و کانادا است. تلویزیون نارنجی به 140 کانال دسترسی می دهد. همچنین می توانید از آخرین Decoder Generation ، Decoder 2ᵉ TV یا Key TV یا Repeater WiFi لذت ببرید. این خدمات در صورت درخواست در دسترس هستند. فیبر LiveBox Up در دسترس است 32.99 یورو در ماه به مدت 12 ماه 50.99 یورو/ماه.

فیبر LiveBox Max بیشترین است کارآمد نارنجی ، با هزینه 37.99 یورو/ماه به مدت 12 ماه 55.99 یورو/ماه ، این پیشنهاد به شما امکان دسترسی به فناوری جدید LiveBox 6 را می دهد که مجهز به آن است Wifi 6 که اجازه می دهد اتصال اینترنتی حق بیمه و بدون تأخیر: در واقع ، با Fiber LiveBox Max ، به جریان قائم حداکثر 800 مگابایت و جریان نزولی حداکثر 2 گیگ بر ثانیه برسید. علاوه بر این ، با عضویت در این پیشنهاد به بسیاری از آنها دسترسی دارید فواید : حداکثر 3 تکرار کننده WiFi ، New LiveBox 6 ، Airbox 20 GB ، Replay Max.

اینترنت شروع نارنجی ، چیست ? به دنبال اشتراک یک جعبه نارنجی ، می توانید از پیشنهاد Orange Internet Start Orange بهره مند شوید. این پیشنهاد در حالی که منتظر نصب جعبه اینترنت در خانه هستید ، 200 گیگابایت اینترنت از اشتراک شما ارائه می دهد. این پاکت داده را می توان در به اشتراک گذاری اتصال از یک برنامه موبایل نارنجی یا SOSH یا از طریق یک جعبه هوایی نارنجی به صورت وام استفاده کرد (در صورت درخواست).

بسته به انتظارات و بودجه شما ، اپراتور ارائه می دهد دو محدوده جعبه فیبر نارنجی ::

 1. LiveBox 5 از جمله Wi-Fi هوشمند به شما امکان می دهد از یک اتصال کارآمد و پایدار برای تمام تجهیزات موجود در محل اقامت خود استفاده کنید. این جعبه فیبر با پیشنهادات سازگار است LiveBox و LiveBox Up.
 2. LiveBox 6 با استفاده از فناوری Wi-Fi 6 ، که به کاربران خود دسترسی فوق العاده سریع می دهد ، این پیشنهاد فیبر فقط با بسته سازگار است LiveBox Max.

فیبر LiveBox + بسته موبایل 5G 100 گیگابایتی

به جای 69.98 یورو در ماه
من از آن استفاده می کنم

شرایط و ضوابط

جعبه های ADSL نارنجی چیست ?

شما در یک زندگی می کنید منطقه ای که پوشانده نشده است توسط فیبر نارنجی ? نگران نباشید ، می توانید یک بسته اینترنتی را با پیشنهادات Orange ADSL تهیه کنید. در واقع ، این مهم است که بدانیم همه پیشنهادات ADSL/VDSL در Orange مجهز به LiveBox 4 است: در واقع ، این پیشنهاد اینترنت ADSL به مشتریان خود اجازه می دهد تا با یک اتصال اینترنتی پایدار به یک شبکه باند پهن دسترسی پیدا کنند.

آنجا LiveBox ADSL شامل اینترنت با LiveBox 4 ، تلفن ثابت و سرویس تلویزیونی است. می توانید از 140 کانال با تلویزیون نارنجی لذت ببرید. این پیشنهاد نارنجی برای 24.99 یورو در ماه به مدت 12 ماه ، سپس 38.99 یورو در ماه.

آنجا جعبه زنده ADSL یک پیشنهاد نارنجی است که با LiveBox 4 ، تلفن ثابت و سرویس تلویزیونی به اینترنت دسترسی پیدا می کند. LiveBox ADSL نه تنها شامل تماس های نامحدود برای رفع فرانسه ، بلکه تماس های نامحدودی به موبایل های اروپایی و DOM ، ایالات متحده و کانادا نیز دارد. شما از تلویزیون نارنجی با 140 کانال تلویزیونی بهره مند می شوید. در صورت درخواست ، می توان از آخرین Decoder Generation ، Decoder 2 ᵉ UHD TV یا Key TV یا Repeater WiFi استفاده کرد. LiveBox ADSL UP با قیمت ارائه می شود 32.99 یورو در ماه به مدت 12 ماه ، سپس 46.99 یورو در ماه.

آنجا LiveBox Max ADSL آیا پیشنهاد حق بیمه نارنجی با قیمت موجود است 37.99 یورو/ماه به مدت 12 ماه 51.99 یورو/ماه ، از مزایای بسیاری استفاده کنید: حداکثر 3 تکرار کننده WiFi ، پشتیبانی از یک متخصص نارنجی برای بهبود اتصال به اینترنت خود. LiveBox Max ADSL Orange مجهز به LiveBox 4 با اتصال به اینترنت تا 15 مگابیت در ثانیه.

توجه داشته باشید مهم است که مشخص کنید قیمت جعبه ADSL نارنجی پس از 1 سال اشتراک کمی ارزان تر است جعبه های فیبر ، به خصوص به دلیل جریانات در ADSL کمتر کارآمد است آن فیبر نوری. از طرف دیگر ، این تفاوت قیمت اگر جالب باشد ، نمی تواند درخواست اشتراک در ADSL LiveBox را توجیه کند: این است تست صلاحیت تنها که تعیین می کند فناوری که شما را در خانه به اینترنت متصل می کند. در واقع ، با نارنجی ، اگر واجد شرایط فیبر هستید ، اپراتور فقط پیشنهادات فیبر LiveBox را ارائه می دهد ، و نه ADSL ، فناوری که برای مشتریانی که هنوز به فیبر متصل نیستند ، محفوظ است.

تست واجد شرایط بودن فیبر نارنجی شما به دنبال یک پیشنهاد اینترنتی هستید ? واجد شرایط بودن خود را در Orange آزمایش کنید تا دریابید کدام پیشنهادات LiveBox برای محل اقامت شما در دسترس است.

تست واجد شرایط بودن فیبر نارنجی شما به دنبال یک پیشنهاد اینترنتی هستید ? واجد شرایط بودن خود را در Orange آزمایش کنید تا دریابید کدام پیشنهادات LiveBox برای محل اقامت شما در دسترس است.

جعبه نارنجی 4G Home: قیمت و ویژگی ها

اگر محل اقامت شما در منطقه ای قرار دارد که اتصال اینترنت در آن قرار دارد بد, یا اینکه شما توسط فیبر و ADSL/VDSL پوشانده نشده اید ، نارنجی دارد راه حل ایده آل برای شما : یک جعبه 4G به شما امکان دسترسی به اینترنت را می دهد شبکه 4G نارنجی.

در واقع ، جعبه 4G نارنجی برای ساکنان مناطق سفید است ، با این پیشنهاد مشتریان نارنجی می توانند شبکه 4G خود را به یک اتصال Wi-Fi تبدیل کنند.

جعبه های اینترنتی قدیمی در نارنجی

برخی از مشترکین هنوز پیشنهادات اینترنتی نارنجی قدیمی دارند. اینها همیشه کاربردی هستند ، اما دیگر به بازار عرضه نمی شوند. این پیشنهادات مختلف را در جدول زیر پیدا کنید.

پیشنهادات اینترنتی قدیمی در نارنجی (بیشتر در دسترس)

اشتراک LiveBox محتوا را ارائه می دهد قیمت
کشف اینترنت باند پهن ADSL/VDSL2 27.99 یورو/ماه
بهینه ADSL/VDSL2 اینترنت با سرعت بالا نامحدود برای رفع De France ، DOM و 100 مقصد تماس می گیرد
تماس های نامحدود به موبایل فرانسه و دام
47.99 یورو/ماه
Zen LiveBox اینترنت ADSL/VDSL2/فیبر FTTH
تماس های نامحدود به Fixes de France و 100 مقصد
حداکثر 160 کانال تلویزیونی ، 40 در HD
ابر 10 گیگابایت
36.99 یورو/ماه (31.99 یورو در ماه با نگه داشتن اشتراک تلفن ثابت به 17.96 یورو در ماه)
فیبر: 41.99 یورو/ماه
LiveBox Play اینترنت ADSL/VDSL2/فیبر FTTH
تماس های نامحدود به موبایل فرانسه و دام و فرانسه ثابت و 100 مقصد
حداکثر 160 کانال تلویزیونی ، 40 در HD
ضبط 80 گیگابایتی ، قابل ارتقا تا 160 گیگابایت
ابر 10 گیگابایت
42.99 یورو در ماه (37.99 یورو در ماه با نگه داشتن اشتراک تلفن ثابت در ماه 17.96 یورو)
فیبر: 47.99 یورو/ماه
جت LiveBox اینترنت ADSL/VDSL2/فیبر FTTH
تماس های نامحدود به موبایل فرانسه ، دام و اروپا و ثابت های فرانسه و 100 مقصد
حداکثر 160 کانال تلویزیونی ، 40 در HD
ضبط 450 گیگابایتی
ابر 100 گیگابایت
50.99 یورو/ماه (45.99 یورو در ماه ، نگه داشتن اشتراک تلفن ثابت در ماه 17.96 یورو)
فیبر: 55.99 یورو در ماه

پیشنهادات جدید اینترنت نارنجی را که به دنبال یکی از این موارد هستید ، کشف کنید جعبه های نارنجی قدیمی ? بدانید که نارنجی ارائه می دهد جعبه های اینترنتی جدید کارآمدتر و سازگار با نیازهای شما ! با مقاله ما در مورد جزئیات مشورت کنید امکانات پیشنهادات نارنجی جدید:

جعبه های نارنجی در مقابل رقابت

شما می خواهید بدانید که آیا نارنجی حاضر است بهترین پیشنهادات موجود در بازار ? اگرچه نارنجی است پلیبیسیت توسط کاربران و در نظر گرفته می شود بهترین اپراتور لحظه, مهم است که مقایسه کردن پیشنهادهای مختلفی برای دانستن آن که واقعاً با شما مطابقت دارد نیاز دارد. در اینجا مقایسه پیشنهادات اینترنتی در بازار وجود دارد.

یک یادآوری رایگان توسط یک مشاور نارنجی بخواهید:

خدمات برای اشتراک های جدید رزرو شده است. مشتری در حال حاضر ? لطفا با 3900 تماس بگیرید.

با کلیک بر روی “اعتبارسنجی” ، شما موافقت می کنید که توسط یک مشاور نارنجی فراخوانده شوید. شماره شما فقط برای این درخواست فراخوان استفاده می شود و به اشخاص ثالث ارسال نمی شود.

یک یادآوری رایگان توسط یک مشاور نارنجی بخواهید:

خدمات برای اشتراک های جدید رزرو شده است. مشتری در حال حاضر ? لطفا با 3900 تماس بگیرید.

یک مشاور نارنجی ظرف 48 ساعت به شما یادآوری می کند

با کلیک بر روی “اعتبارسنجی” ، شما موافقت می کنید که توسط یک مشاور نارنجی فراخوانده شوید. شماره شما فقط برای این درخواست فراخوان استفاده می شود و به اشخاص ثالث ارسال نمی شود.

آرزو می کنی پیشنهادات اینترنتی را مقایسه کنید ? برای یافتن یک پیشنهاد سودمند و صرفه جویی ، تماس بگیرید 09 71 07 88 23. یک مشاور سپس شما را به سمت شریک زندگی متناسب با نیازهای شما هدایت می کند.

تلفن همراه خوب

10 گیگابایت 5.99 یورو دیدن

100 گیگابایت 16.99 یورو دیدن

20 گیگابایت 5.99 یورو دیدن

تلفن همراه خوب

5.99 یورو پیشنهاد را ببینید

5.99 یورو پیشنهاد را ببینید

2.99 یورو پیشنهاد را ببینید

بهترین پیشنهاد لحظه را پیدا کنید !

امروز: 09/22/2023 15:11 – 1695388311

اشتراک اینترنت و موبایل

اشتراک اینترنت یا تلفن همراه را تغییر دهید ?

بهترین پیشنهادات را از تأمین کنندگان شریک ما کشف کنید

تماس رایگان

اشتراک اینترنت یا تلفن همراه را تغییر دهید ?

مرکز تماس ما در حال حاضر بسته است. یک یادآوری رایگان بخواهید.

بنابراین ما این کار را با هم انجام می دهیم ? 1.6 میلیون فرانسوی قبلاً به ما اعتماد کرده اند

مشاور خدمات شما

از دوشنبه تا جمعه از 7 صبح تا 9 بعد از ظهر ، شنبه 8:30 صبح تا 6.30 بعد از ظهر و یکشنبه از 9 صبح تا 5 بعد از ظهر.

پیشنهادات اینترنتی Orange LiveBox: جزئیات جعبه ADSL / فیبر

جعبه اینترنت نارنجی

نارنجی است اولین اپراتور و ارائه دهنده دسترسی پیشرو در بازار فرانسه, از نظر سهم بازار و از نظر عملکرد. در فهرست پیشنهادهای ثابت خود ، در مجموع چهار اشتراک را ارائه می دهد: LiveBox ، LiveBox Up و LiveBox Max, که هم با ADSL و هم با VDSL و هم با فیبر نوری کار می کنند. و 4G Home ، یک اشتراک اینترنتی 4G برای لذت بردن از سرعت بسیار بالا بدون عبور از فیبر نوری.

اشتراک های ثابت نارنجی به شما امکان می دهد همیشه از آن لذت ببرید کارآمدترین فناوری دسترسی به اینترنت موجود. ADSL و VDSL از حلقه های مس از راه دور فرانسه استفاده می کنند در حالی که شبکه فیبر نوری یک شبکه جدید است ، بسیار کارآمدتر و بسیار برجسته تر توسط FAI. به پیشنهادات ثابت در دسترس همه ، موجود در دسترس با نارنجی.

نکته اصلی در اشتراک های جعبه اینترنت نارنجی ::

 • LiveBox کلاسیک در فیبر و ADSL از 24.99 یورو در ماه وجود دارد
 • LiveBox Up نوید می دهد تا حداکثر 2 GB/S مشترک
 • LiveBox Max از Decoder 6 LiveBox 6 جدید بهره می برد.

آنچه اینترنت LiveBox ، LiveBox Up و Max of Orange را ارائه می دهد ?

ضوابط جستجو

 • بسته تلفن همراه گنجانده شده است
 • بدون درگیری
 • تعهد 12 ماهه
 • تعهد 24 ماهه
 • طی 3 ماه
 • طی 6 ماه
 • به مدت 12 ماه
 • به مدت 24 ماه
 • بدون مدت
 • 4G / 5G
 • ADSL/VDSL
 • فیبر
 • ماهواره
 • تماس با ثابت
 • تماس به Fix + Mobile
 • ضبط کننده تلویزیون
 • تلویزیون اندرویدی
 • چند تلویزیون
 • تکرار کننده وای فای
 • Wifi 6
 • ویدیوی آمازون نخست
 • کانال+
 • دیزنی+
 • نوتفلیکس
 • OC
 • RMC Sport

محتوای این صفحه توسط یک متخصص تحریریه در مورد تاریخ تأیید شده است 08/17/2023

نارنجی در کل 3 اشتراک اینترنتی در نسخه ADSL و فیبر ارائه می دهد. این موارد اینترنتی است. آنها به شما امکان می دهند بسته به صلاحیت هر یک از ADSL ، VDSL یا فیبر نوری استفاده کنید.

اشتراک های اینترنتی d

LiveBox ، LiveBox Up و LiveBox Max: ارائه شده توسط جعبه های اینترنتی نارنجی ?

پیشنهادات فیبر نوری برجسته تر است ، به خصوص به دلیل برنامه THD فرانسه که می خواهد همه مردم فرانسوی سرعت بسیار بالایی داشته باشند قبل از سال 20222.

در اینجا اشتراک های اینترنتی نارنجی وجود دارد:

 • اشتراک LiveBox Orange اشتراک برای عموم مردم است اما در حال حاضر با یک سرویس بازی سه گانه. مشترکین این پیشنهاد از اتصال اینترنتی حداکثر 500 مگابایت در ثانیه ، 140 کانال تلویزیونی و تماس های نامحدود به ثابت ، همه با 24.99 یورو در ماه در هر سال 1 و سپس 38.99 € و سپس برای ADSL و 42.99 یورو برای فیبر بهره مند می شوند.
 • اشتراک LiveBox UP یک پیشنهاد حق بیمه است که خدمات بسیار کاملی را با قدرت بیشتر و تجهیزات بیشتر ارائه می دهد. جریان پیشنهادی توسط اشتراک این بار 2 گیگابایت در ثانیه برای بارگیری به اشتراک گذاشته شده است ، در حالی که تماس های نامحدود به موبایل فرانسه گنجانده شده است. هیچ کانال تلویزیونی اضافی وجود ندارد ، اما یک ضبط کننده دیجیتالی و دسترسی به رمزگذار دوم تلویزیون UHD و همچنین تکرار کننده WiFi 6. قیمت برای 1 سال 32.99 یورو در ماه است ، سپس 50.99 یورو برای فیبر و 46.99 یورو برای ADSL پس از 1 سال.
 • اشتراک LiveBox Max با جدیدترین LiveBox 6 و رمزگذار تلویزیون آن کامل ترین در محدوده نارنجی است. این اجازه می دهد تا یک جریان مشترک از 2 گیگابایت بر ثانیه برای بارگیری و 800 مگابایت در ثانیه در ارسال. تماس ها برای ثابت و موبایل فرانسه و چندین مقصد نامحدود است. از طرف تلویزیون ، 140 کانال در دسترس است و در صورت درخواست رمزگشایی دوم. علاوه بر این ، 3 تکرار کننده WiFi 6 در دسترس هستند. این پیشنهاد در هر سال 1 37.99 یورو ، سپس 55.99 یورو با فیبر یا 51.99 یورو با ADSL سپس.
 • پیشنهاد خانه 4G اشتراک اینترنتی جعبه ای است که با شبکه نارنجی 4G کار می کند. این امر باعث می شود سرعت بسیار بالایی ثابت شود که برای فیبر نوری واجد شرایط نیست ، با این حال ، یک سرویس تلفنی ثابت ارائه نمی دهد و فقط یک پاکت داده 4G محدود را ادغام می کند.

تست های صلاحیت اپراتورها

انتخاب فناوری دسترسی به اینترنت است هرگز مشترک را ترک نکنید. این ارائه دهنده دسترسی به اینترنت است که کارآمدترین فناوری موجود برای اختصاص آن را تعیین می کند. نارنجی تنها کسی نیست که این کار را انجام می دهد: این استراتژی برای همه ISP های فرانسه معمول است. بنابراین همه می توانند در هر زمان قبل از انتخاب اپراتور خود ، یک تست واجد شرایط را انجام دهند.

Orange LiveBox: یک پیشنهاد مصرف کننده از 24.99 یورو در ماه

در دسترس ترین پیشنهاد در Orange اشتراک LiveBox است. این بسته اینترنتی در حال حاضر با قیمت 24.99 یورو در ماه در ارتقاء بیش از 1 سال ارائه می شود 38.99 یورو در هر ماه با ADSL/VDSL, وت 42.99 یورو در ماه برای اتصال فیبر نوری, سال دوم. فقط یک تعهد 12 ماهه درخواست می شود.

علاوه بر جریان ، خدمات موجود در این دو نوع اشتراک یکسان است. با این حال ، برای استفاده از تلویزیون ، باید از جریان کافی ، حداقل بین 5 تا 6 مگابایت در ثانیه برای لذت بردن از برنامه های با کیفیت بالا استفاده کنید.

خدمات موجود در اشتراک LiveBox از نارنجی ::

 • ADSL حداکثر 15 مگابایت در ثانیه برای بارگیری و 1 مگابایت در ثانیه در جمع آوری
 • یک جریان نوری فیبر تا 500 مگابایت در ثانیه در بارگیری و همچنین از راه دور.
 • تماس های نامحدود به ثابت های کلانشهر فرانسه و خارج از کشور ؛
 • تماس های نامحدود به موارد ثابت بیش از 100 مقصد ، از جمله تونس در صورت درخواست.
 • 140 کانال شامل ، از جمله 50 در HD و یک رمزگذار TV Ultra HD.

تست Orange LiveBox

برای خواندن همچنین ویژگی های مفصل LiveBox چیست ?

LiveBox Up: اشتراک اینترنتی با قیمت 32.99 یورو در ماه با فیبر

دومین اشتراک اصلی نارنجی اشتراک LiveBox Up است. دومی ، به استثنای ارتقاء ، به 46.99 یورو در هر ماه با اتصال ADSL یا VDSL و 50.99 یورو در هر ماه با فیبر نوری, و در سال اول 32.99 یورو.

این اشتراک به شما امکان می دهد از یک سرویس بسیار کامل لذت ببرید ، با جریان فیبر نوری حداکثر 1 گیگابایت در ثانیه ، و یک تکرار Wi-Fi در صورت درخواست قابل دسترسی است. تلفن ثابت همچنین به تماس های نامحدود با موبایل فرانسه برنده می شود. با توجه به تلویزیون ، کانال اضافی نیست ، اما دسترسی به یک رمزگذار تلویزیون دوم و همچنین یک ضبط کننده دیجیتال در صورت درخواست.

خدمات موجود در LiveBox Up اشتراک نارنجی ::

 • ADSL حداکثر 15 مگابایت در ثانیه برای بارگیری و 1 مگابایت در ثانیه در گاتر سرعت می یابد
 • جریان فیبر نوری تا 1 گیگابایت بر ثانیه برای بارگیری و 600 مگابایت بر ثانیه در گاتر
 • یک تکرار کننده Wi-Fi 6 در صورت درخواست ؛
 • تماس های نامحدود به موبایل های ثابت و متروپولیتن و خارج از کشور فرانسه
 • تماس های نامحدود به موارد ثابت بیش از 100 مقصد ، از جمله تونس در صورت درخواست
 • 140 کانال شامل 50 در HD + دو رمزگذار تلویزیون Ultra HD و یک ضبط کننده دیجیتال.

آزمون و نظر Orange LiveBox Up

برای خواندن همچنین تست و نظر LiveBox Up: چه چیزی را باید به خاطر بسپاریم ?

LiveBox Max: کامل ترین پیشنهاد اینترنتی نارنجی

نارنجی یک پیشنهاد اینترنتی نامگذاری شده ارائه می دهد LiveBox Max که به ویژه با آخرین LiveBox 6 با WiFi 6 و WiFi هوشمند از مزایای بسیاری برخوردار است. اشتراک فقط با 37.99 یورو در ماه در هر سال نمایش داده می شود, با تعهد 1 ساله. در سال دوم 51.99 یورو در ماه با ADSL یا 55.99 یورو در ماه برای فیبر طول خواهد کشید.

علاوه بر LiveBox 6 ، Orange LiveBox Max Internet ارائه به آن دسترسی به یک جریان مشترک 2 گیگابایت در ثانیه, و همچنین 800 مگابایت در ثانیه با ارسال. علاوه بر این ، این پیشنهاد شامل دسترسی به 3 تکرار کننده WiFi 6 ، رمزگذار 4K با 140 کانال و حداکثر 300 ساعت ضبط ممکن است. به این اضافه شده است که اتصال نوری فیبر و امکان داشتن یک جعبه هوایی با 20 گیگابایت داده وجود دارد.

Livebox Max از اشتراک نارنجی بنابراین شامل موارد زیر است:

 • یک ADSL/VDSL برای بارگیری تا 15 مگابایت در ثانیه و 1 مگابایت در ثانیه در گاتر جریان می یابد
 • جریان فیبر با 2 گیگابایت در ثانیه برای بارگیری و 800 مگابایت در ثانیه در بارگذاری
 • دسترسی به 3 تکرار کننده Wi-Fi 6 و سرویس آرامش WiFi ؛
 • یک رمزگذار تلویزیونی 4K با 140 کانال و 300 ساعت ضبط + 2 رمزگشایی ارائه شده است
 • تماس های نامحدود به موبایل های ثابت و موبایل فرانسه + ثابت 110 مقصد.

4G Home: جعبه سرعت بسیار بالا بدون اپتیک نارنجی فیبر

نارنجی ، علاوه بر اشتراک های کلاسیک اینترنت ، یک اشتراک جعبه 4G را نیز ارائه می دهد. دومی به مشترکان اجازه نمی دهد تا از طریق فیبر نوری واجد شرایط باشند تا با یک وسیله دیگر به سرعت بسیار بالا دسترسی پیدا کنند: شبکه موبایل 4G اپراتور.

با 99 ٪ پوشش جمعیت, این راه حل به راحتی در دسترس است. با قیمت 38.99 یورو در ماه و بدون تعهد مدت زمان ، این اشتراک به شما امکان می دهد از 250 گیگابایت داده با سرعت 150 مگابایت در ثانیه استفاده کنید. هیچ سرویس تلفنی در اینجا وجود ندارد ، اما به برنامه تلویزیون نارنجی و 72 کانال آن دسترسی پیدا کنید.

خدمات جعبه خانگی Orange 4G Home 4G ::

 • 250 گیگابایت داده تا 150 مگابایت در ثانیه با شبکه موبایل نارنجی ؛
 • برنامه تلویزیون نارنجی با 72 کانال.

همه چیز در مورد 4G Home D'Arader

همچنین بخوانید که دقیقاً پیشنهاد 4G Home D’Orange را ارائه می دهد ?

چه گزینه هایی را می توان با جعبه اینترنت نارنجی بیرون آورد ?

نارنجی اجازه می دهد تا با اشتراک های اینترنتی LiveBox و LiveBox Up خود را به از گزینه های اضافی استفاده کنید. این گزینه ها مربوط به خدمات مختلف پیشنهاد ، اینترنت ، تلفنی و تلویزیون است و می توان از طریق منطقه مشتری آنلاین آن یا با تماس با خدمات مشتری اپراتور انجام داد.

گزینه های مختلف تلویزیون موجود با نارنجی

دسته های تلویزیون نارنجی بسیار زیاد هستند. در سایت خود ، FAI کمتر از چهل دسته گل مختلف ، به چند دسته تقسیم می شود: سینما/سریال ، ورزش ، موضوعی ، بین المللی ، موسیقی یا بزرگسالان. از رمزگذار تلویزیون آن می توان در این دسته ها مشترک شد, با رفتن به کانال های کانال مورد نظر. اگر برنامه منطقه مشتری اپراتور را بارگیری کردیم ، می توانید از دومی نیز استفاده کنید.

خدمات مکمل جعبه های اینترنتی نارنجی

تلفن ثابت ، تلویزیون و فیبر نوری: جعبه های اینترنتی نارنجی شامل بسیاری از خدمات است.

در میان دسته های اصلی که قابل استناد است, باید بدانید که مشترک شدن در آن امکان پذیر است ::

 • OC, یک دسته از محور سینما و سریال های تلویزیونی ؛
 • سینما +, مجموعه ای از کانال های سینما ؛
 • نوتفلیکس, خدمات جریان معروف ؛
 • ورزشگاه, شماره کانال ورزشی ؛
 • تلویزیون ترشی, یک سرویس اختصاصی.

دسته های تلویزیونی بدون تعهد

نارنجی دسته های تلویزیونی بسیار زیادی را ارائه می دهد ، و تمام این گزینه ها بدون تعهد مدت زمان هستند. این بدان معنی است که همه می توانند در هر زمان یک دسته مشترک را خاتمه دهند. به طور کلی ، این می تواند از منطقه مشتری آن یا از برنامه تلفن همراه دوم انجام شود.

گزینه های دیگر در جعبه اینترنت نارنجی چیست ?

Orange علاوه بر بسیاری از دسته های تلویزیونی خود ، به مشترکین جعبه اینترنت خود اجازه می دهد در بسیاری از خدمات اضافی دیگر مشترک شوید. این گزینه های اضافی هم مربوط به سرویس تلویزیونی و تلفن ثابت یا امنیت تجهیزات رایانه ای شما است. درمجموع ، 6 دسته اصلی وجود دارد که اپراتور تاریخی از راه دور از آن متمایز است:

 • سرگرمی, با خدماتی مانند Deezer ، Kobo توسط FNAC یا Epresse ؛
 • بین المللی, با گزینه های تماس به بسیاری از مقصد در سراسر جهان ؛
 • سرویس تلویزیون, با امکان لذت بردن از رمزگشایی دوم ، یک کلید تلویزیون یا حتی یک ضبط کننده
 • تلفن, با تماس با اروپا یا فیلتر کردن ارتباطات ناخواسته
 • امنیت, که شامل یک بسته آنتی ویروس و همچنین یک سیستم کنترل والدین است
 • wi-fi و نامه, به منظور عضویت در تکرار کننده Wi-Fi یا گسترش ظرفیت های صندوق پستی وی.

گزینه هایی برای همه نیازها

نارنجی گزینه های بسیاری را برای تکمیل اشتراک جعبه اینترنت خود ارائه می دهد. آنها به راحتی اشتراک گفته شده با نیازهای شما و نیازهای کل خانواده را تطبیق می دهند. این امکانات بی شماری است که پیشنهادات ISP تاریخی را در رده حق بیمه قرار می دهد.

کدهای خطای جعبه اینترنت نارنجی و خاتمه

اگر نارنجی بتواند از داشتن یکی از بهترین خدمات در فرانسه برخوردار باشد ، هیچ کس از مواجهه با هر مشکلی مصون نیست. خوشبختانه ، نارنجی دارای سیستم کدهای خطا است که اجازه می دهد به راحتی یک مشکل را برای حل آن شناسایی کنید. اگر مشترک نتواند مشکل را حل کند ، همیشه می تواند با خدمات مشتری اپراتور در تماس باشد.

خطاهایی که معمولاً با جعبه های اینترنتی نارنجی روبرو می شوند

انواع مختلفی از خطاها هنگام استفاده از جعبه اینترنت می تواند رخ دهد. هنگامی که مشکلی وجود دارد ، این اغلب با مشکلات یا غیرممکن بودن اتصال به اینترنت آشکار می شود. همچنین ممکن است این باشد که مشکل مشاهده شده مربوط به سایر خدمات است ، خواه تلفن ثابت باشد یا تلویزیون.

از جمله رایج ترین خطاهایی که می توانیم با آنها روبرو شویم ، وجود دارد ::

 • اتصال به اینترنت غیرممکن ؛
 • کانال های تلویزیونی غیرقابل دسترسی ؛
 • تلفن در دسترس نیست ؛
 • خطای اتصال بین دو دستگاه (LiveBox و Decoder).

در صورت بروز خطاهای موجود در LiveBox ، کادر اینترنت یک کد یا توضیحی از این خطا نشان می دهد. سپس فقط دستورالعمل های مربوط به این کد خطا را دنبال کنید برای حل مشکل. بسته به مدل ها ، ممکن است دیودهای کوچک باشد که ماهیت مشکل را نشان می دهد.

در همه موارد, برخی از دستکاری ها برای انجام وجود دارد که به شما امکان می دهد از بسیاری از موقعیت ها خارج شوید:

 1. LiveBox را مجدداً راه اندازی کنید : دکمه روشن / خاموش را روی جعبه فشار دهید ، قطع کنید و بگذارید 10 ثانیه خاموش شود ، سپس آن را روشن کنید
 2. جعبه اینترنت را دوباره تنظیم کنید از منوی دوم ؛
 3. تست اتصال را انجام دهید یا بدهی.

اگر هیچ یک از راه حل های ساده کار نمی کند ، مثل همیشه بهترین تماس با خدمات مشتری نارنجی است.

جعبه های اینترنتی با تلویزیون ISP

همچنین بخوانید بهترین جعبه های اینترنتی با دسته ای از تلویزیون چیست؟ ?

نحوه خاتمه اشتراک جعبه اینترنت نارنجی من ?

اگر از اشتراک خود راضی نیستید ، همیشه می توان اشتراک نارنجی خود را خاتمه داد.

برای خاتمه یک جعبه نارنجی ، سه راه حل اصلی وجود دارد:

 1. برای خدمات به مشتری درخواست کنید, یا از منطقه مشتری آنلاین آن ؛
 2. ارسال نامه ثبت شده با تقاضای خاتمه به شکل خوب و موقت ؛
 3. قابلیت حمل اشتراک آن با اشتراک در پیشنهاد ثابت FAI دیگر.

اولین راه حل ها رادیکال ترین هستند. آنها شامل خاتمه کل قرارداد هستند ، در حالی که با قابلیت حمل, مشترک می تواند شماره تلفن ثابت خود را حفظ کند. در هر دو مورد ، در صورت خاتمه ، لازم است تجهیزات موجود در اسرع وقت را برگردانید. در صورت عدم انجام این کار ، نارنجی می تواند هر عنصر بدون حقوق را شارژ کند.

جعبه اینترنت نارنجی: مزایا

هنگامی که یک جعبه اینترنت نارنجی دارید ، می توانید با یک مشاور تماس بگیرید که به عنوان مثال می تواند به خاتمه کمک کند.

علاوه بر این, خاتمه اشتراک نارنجی شامل هزینه ها است ::

 • هزینه خاتمه 50 یورو برای اشتراک های LiveBox و LiveBox UP ؛
 • هیچ هزینه ای به عنوان بخشی از خاتمه اشتراک خانه 4G.

برای خاتمه اشتراک خود ، ساده ترین راه این است که از منطقه مشتری آنلاین خود عبور کنید که در آن کل رویکرد نشان داده شده است. همچنین می توانید به جای ارسال نامه ثبت شده که شامل هزینه های اضافی است ، با شماره 3900 با خدمات مشتری تماس بگیرید.

نحوه تماس با نارنجی ?

برای تماس با نارنجی ، فقط با 3900 تماس بگیرید. همچنین می توان به سادگی به فروشگاه نارنجی مراجعه کرد. مشتریان فیبر اپراتور باید با شماره 08 00 38 38 84 تماس بگیرند.