بهترین بسته بین المللی برای تماس با سوئیس چیست?, تازگی! حداکثر 25 گیگابایت در ماه از سوئیس با بسته رایگان

تازگی! حداکثر 25 گیگابایت در ماه از سوئیس با بسته رایگان

Contents

دو پیشنهاد بسیار جالب است زیرا آنها می توانند تماس های نامحدودی با فرانسه و سایر کشورهای اروپایی برقرار کنند ، در حالی که از یک پاکت اینترنتی موبایل لذت می برند که می تواند برود حداکثر 170 گیگابایت در هر ماه. این بسته ها با قیمت های بسیار جذاب برای مقدار داده های موجود ارائه می شود.

بسته بین المللی: بهترین بسته تلفن همراه برای تماس با سوئیس چیست ?

شما در سوئیس اقوام دارید یا مرتباً به این کشور سفر می کنید ? در این راهنما شرایط استفاده از یک بسته بین المللی در سوئیس را کشف خواهید کرد ، و مقایسه SFR در مقایسه با سایر اپراتورها ارائه می دهد. تماس با سوئیس یا از سوئیس امکان پذیر است ، هنوز هم دیده می شود که کدام بسته را انتخاب کنید.

شما می خواهید یک بسته SFR را برای سوئیس بیرون بیاورید ?

شما می خواهید یک بسته SFR را برای سوئیس بیرون بیاورید ?

 • ضروری
 • سوئیس تحت تأثیر قرار نمی گیرد پایان رومینگ در اتحادیه اروپا.
 • SFR بسته هایی را برای تماس و استفاده از اینترنت از سوئیس از 15 یورو در ماه ارائه می دهد.
 • برای رسیدن به بسیاری از مقصد از سوئیس ، می توان به آن روی آورد بسته 200 گیگابایتی Bouygues.
 • پیشنهاد قرمز و SOSH بسته های تلفن همراه بدون تعهد از 4.99 یورو در ماه برای سوئیس.

اخبار تبلیغی SFR در بسته SFR 200 گیگابایتی 5G است 14.99 €/ماه بدون تعهد به مشتریان SFR ، با 100 گیگابایت در خارج از کشور و تماس های نامحدود به بسیاری از مقصد:

اخبار sfr promo le بسته SFR 200 گیگابایتی 5G است 14.99 €/ماه بدون تعهد به مشتریان SFR ، با 100 گیگابایت در خارج از کشور و تماس های نامحدود به بسیاری از مقصد:

یک بسته بین المللی برای تماس با سوئیس داشته باشید: مزایا و شرایط

پایان رومینگ در اتحادیه اروپا: پرونده سوئیس

در رومینگ, همچنین به نام رومینگ, استفاده از یک بسته موبایل را از خارج از کشور تعیین می کند. این شامل تماس ها ، ارسال پیامک و MMS و استفاده از شبکه اینترنتی موبایل است. شما باید آن را بدانید داشتن هزینه در سال 2017 رسما حذف شد, برای 28 کشور عضو اتحادیه اروپا و در ادارات خارج از کشور فرانسه. به طور واضح ، این بدان معنی است که استفاده از یک برنامه موبایل فرانسوی از اسپانیا ، آلمان یا یک کشور همسایه دیگر امکان پذیر است غیر قابل پیش بینی.

و سوئیس در همه اینها ? این کشور بخشی از اروپا است اما عضو اتحادیه اروپا نیست ، به این معنی که پایان هزینه های رومینگ برای سوئیس صدق نمی کند. اگر اغلب به این کشور سفر می کنید یا می خواهید با یک عزیز در سوئیس تماس بگیرید ، بنابراین باید بسته ای را مشترک کنید که دقیقاً تصریح می کند ارتباطات به سوئیس در این پیشنهاد گنجانده شده است.

مراقب باشید وقتی یک بسته مشخص کرد که تماس ها از اروپا نامحدود است ، کشورهای مربوطه را بررسی کنید. به عنوان مثال ، رایگان بسته ای با تماس های نامحدود و پیامک/MMS در اروپا ارائه می دهد ، اما این شامل سوئیس نیست.

شرایط استفاده از اینترنت موبایل در سوئیس

وقتی در یک بسته موبایل فرانسوی مشترک می شوید ، استفاده از داده های اینترنتی در سوئیس مانند فرانسه یکسان نیست.

 • داده های اینترنتی موجود در بسته بندی : اینها بسته به اپراتورها و بسته انتخابی متفاوت است. به عنوان مثال ، با SFR 100GO 5G بسته SFR, شما به 100 گیگابایت در سوئیس مثل فرانسه. از طرف دیگر ، با بسته SFR 210GB 5G با موبایل, شما همان پاکت گیگاس را در سوئیس ندارید زیرا 100 گیگابایت از 210 گیگابایت قابل استفاده در سرزمین اصلی فرانسه است.
 • بیش از داده ها : شرایط بیش از داده های خارج از کشور نیز مطابق با اپراتور متفاوت است. با یک بسته 100 گیگابایت نارنجی 5G ، 100 گیگابایت از سوئیس دارید و جریان کاهش می یابد هنگامی که از این حد فراتر رفت. در SFR شما هستید در هر ماه 0.0023 € مصرف شده در سوئیس فراتر از پاکت موجود در بسته شما.

اگر در سوئیس مستقر شوید ?

شما یک بسته بین المللی پیدا کرده اید که به شما امکان می دهد با سوئیس تماس بگیرید ، پیام ارسال کنید و از اینترنت استفاده کنید ، اما برای چه مدت ? اگر قصد دارید برای مدت طولانی در سوئیس زندگی کنید ، دو مورد وجود دارد:

 • شما کمتر از 4 ماه در سوئیس مستقر می شوید : شما می توانید از بسته بین المللی خود به طور معمول در محدوده شرایط خاص برای پیشنهاد استفاده کنید.
 • شما بیش از 4 ماه در سوئیس مستقر می شوید : بیشتر اپراتورها تصریح می کنند که بسته های بین المللی باید از خارج از کشور “معقول” استفاده شوند. این بدان معنی است که پس از 4 ماه استفاده منحصراً در خارج از کشور ، ممکن است هزینه های اضافی اعمال شود. از این رو تا حد زیادی توصیه می شود در صورت نصب طولانی مدت در سوئیس ، یک پیشنهاد محلی را ارائه دهید.

برای دانستن اینکه مشترک هستید SFR یا قرمز و اینکه اپراتور تخمین می زند که مصرف شما از سوئیس توهین آمیز است ، شما یک پیامک هشدار دریافت خواهید کرد تا به شما اطلاع دهد که دارید 15 روز برای بازگرداندن مصرف عادی بسته خود (بازگشت به فرانسه) ، یا به یک اپراتور محلی بروید. در پایان این 15 روز ، هزینه های اضافی می تواند صورتحساب شود.

چه بسته بین المللی برای تماس از سوئیس ?

چه معیارهایی را برای انتخاب بسته بین المللی خود در نظر بگیرید ?

قبل از انتخاب یک بسته بین المللی قابل استفاده در سوئیس ، باید نیازهای خود را زیر سوال ببرید : از چه چیزی قصد استفاده از بسته تلفن همراه خود را دارید ? آیا ترجیح می دهید تماس بگیرید یا پیامک ارسال کنید ? آیا اینترنت زیادی مصرف می کنید ? بودجه ماهانه ات چقدر است ? اینها همه سؤالاتی است که مفید است قبل از عضویت در یک پیشنهاد موبایل از خود بپرسید.

ما برای شما معیارهای اصلی را که باید هنگام انتخاب یک بسته بین المللی مورد استفاده در سوئیس مورد استفاده قرار دهیم ، برای شما جمع آوری کرده ایم.

 • شرایط تماس از سوئیس : اگر می خواهید در سوئیس تماس بگیرید ، ابتدا بررسی کنید که بسته تلفن همراه مورد علاقه شما شامل ارتباطات از سوئیس است. بنابراین به یاد داشته باشید که لیست دقیق کشورهایی را که از آن امکان برقراری تماس وجود دارد ، بررسی کنید. همچنین محدودیت تماس های بین المللی را از نظر زمان ارتباطی و تعداد دریافت کنندگان مختلف بررسی کنید. بیشتر اپراتورها تماس های سوئیس را محدود می کنند 2 یا 3 ساعت در هر تماس, به سمت 200 گیرنده مختلف حداکثر در ماه.
 • مقصد مجاز : برقراری تماس از سوئیس امکان پذیر است ، اما به چه مقصدی ? سوئیس ، فرانسه و سایر کشورهای اروپایی عموماً بخشی از مقصد مجاز هستند. با این حال ، اگر می خواهید بهاسترالیا ، کانادا یا چین, شما باید به یک بسته بین المللی مراجعه کنید که به طور خاص شامل تماس های سوئیس به این مقصد ها است.
 • پیام کوتاه/MMS : اگر تمایل به استفاده از پیام کوتاه یا MMS زیادی دارید ، بررسی کنید که آنها در بسته بین المللی شما از سوئیس و به چه مقصد گنجانده شده اند. اگر اینگونه نباشد ، همیشه می توانید به برنامه های تلفن همراه مراجعه کنید که امکان ارسال پیام از خارج از کشور (واتس اپ ، پیام رسان و غیره) را فراهم می کند که از طریق اینترنت عبور می کنند.
 • داده های اینترنتی و خاموش کردن : چه مقدار داده اینترنت را می توان از سوئیس استفاده کرد ? اگر تمایل به استفاده زیاد از اینترنت دارید ، به بسته ای که ارائه می دهد ، مراجعه کنید حداقل 10 گیگابایت اینترنت موبایل در سوئیس. همچنین شرایط استفاده از اینترنت را فراتر از بسته خود بررسی کنید تا از هرگونه شگفتی ناخوشایند جلوگیری کنید. برخی از اپراتورها پس از رسیدن به حد مجاز ، دسترسی به اینترنت را به سادگی کاهش می دهند ، در حالی که برخی دیگر مشتری را با استفاده از MO مصرف می کنند یا میزان جریان را کاهش می دهند.
 • قیمت : برای انتخاب بهترین بسته بین المللی ، بدیهی است که باید از خود سوال بودجه را بپرسید. بسته های بسیار جالبی وجود دارد کمتر از 30 € در ماه, هنوز مشخص است که آیا گزینه های موجود با نیازهای شما مطابقت دارد.
 • تعهد : اپراتورهای قرمز ، رایگان ، Sosh و Bouygues (با محدوده B & You) بسته های بین المللی بدون تعهد, کم و بیش جالب از سوئیس. جدا از این پیشنهادات ، بیشتر برنامه های اپراتورهای اصلی (SFR ، Orange ، Bouygues) با یک تعهد یک ساله یا حتی دو سال در مورد اشتراک با تلفن جدید همراه هستند.

بهترین بسته های بین المللی با تعهد به تماس در سوئیس

بسته های SFR از 15 یورو در ماه: برای مصرف کنندگان بزرگ اینترنت تلفن همراه

شما به دنبال یک بسته اقتصادی بین المللی چه کسی به داده های اینترنتی کافی دسترسی می دهد تا فیلم ها را از طریق تلفن خود تماشا کند ، از شبکه های اجتماعی ، بازی آنلاین و غیره استفاده کند ? این 4 بسته SFR از بهترین پیشنهادات موجود در بازار با توجه به مقدار داده های موجود از سوئیس, برای قیمت مناسب:

مقایسه بسته های غیر اتصال برای تماس با سوئیس

اگر به دنبال یک بسته غیر اتصال دهنده قابل استفاده از سوئیس هستید ، باید به آن مراجعه کنید نارنجی و SFR.

دو پیشنهاد بسیار جالب است زیرا آنها می توانند تماس های نامحدودی با فرانسه و سایر کشورهای اروپایی برقرار کنند ، در حالی که از یک پاکت اینترنتی موبایل لذت می برند که می تواند برود حداکثر 170 گیگابایت در هر ماه. این بسته ها با قیمت های بسیار جذاب برای مقدار داده های موجود ارائه می شود.

بسته های قرمز برای سفر به سوئیس قرمز توسط SFR بسته های قرمز خود را با ارائه می دهد 20 گیگابایت هر ماه از سوئیس با قیمت بسیار پایین. فقط از 9.99 یورو/ماه, شما یک پاکت اینترنتی بسیار جالب برای سفر بعدی خود به سوئیس دارید.

نشانگر فرانسوی چیست ?

اگر می خواهید با تلفن فرانسوی از سوئیس تماس بگیرید, شما باید نشانگر را تهیه کنید +33 یا 00 33 قبل از تعداد خبرنگار فرانسوی خود (بدون صفر اول).

نشان دهنده تلفن چیست ? اگر می خواهید اطلاعات بیشتری در مورد شاخص های تلفن داشته باشید ، به راهنمای اختصاصی ما در این زمینه بروید: نشانه تلفن: تماس بگیرید یا با خارج از کشور تماس بگیرید.

نشانگر سوئیس چیست ?

برای تماس با تلفن سوئیسی از فرانسه ، فقط باید نشانگر را تهیه کنید +41 یا 00 41 به دنبال شماره تلفن خبرنگار خود (بدون در نظر گرفتن صفر اول).

شما به دنبال یک بسته موبایل برای سفر به سوئیس هستید ?

بسته های داخلی SFR را با یکدیگر مقایسه کنید و با فراخوانی یک مشاور از تبلیغات لحظه ای استفاده کنید:

تازگی ! حداکثر 25 گیگابایت در ماه از سوئیس با بسته رایگان

بعد از مکزیک ، اکنون 25 گیگابایت در هر ماه نیز در سوئیس با بسته موبایل رایگان گنجانده شده است ! در واقع ، اپراتور به تازگی بسته بندی رایگان خود را با اجازه دادن به مشترکین خود برای برقراری ارتباط از سوئیس با اتصال به اینترنت موبایل در رومینگ بدون هزینه اضافی تا 25 گیگابایت در هر ماه غنی کرده است. به یاد بیاورید که این بسته رایگان در 19 موجود است.99 € در هر ماه بدون تعهد یا 15.99 € در هر ماه برای مشترکین Freebox.

حداکثر 25 گیگابایت در ماه از سوئیس با بسته رایگان:

فقط چند روز پیش ، اپراتور تلفن همراه رایگان افزودن هزینه اضافی از 25 گیگابایت در هر ماه اینترنت موبایل از مکزیک. امروز ، این اپراتور به تازگی بسته نامحدود خود را از سوئیس غنی کرده است. اکنون ، مشترکین به بسته رایگان (19.99 € در هر ماه یا 15.99 € در هر ماه برای مشترکین Freebox) از سوئیس تا 25 گیگابایت در هر ماه اینترنت موبایل استفاده کنید و این بدون هزینه اضافی یا شرایط ارشد.

بسته رایگان

بنابراین بسته رایگان در رومینگ در تمام طول سال 25 گیگابایت در هر ماه اینترنت موبایل قابل استفاده در 3G از اروپا ، DOM ، ایالات متحده ، کانادا ، آفریقای جنوبی ، استرالیا ، اسرائیل ، مکزیک ، نیوزیلند و هم اکنون سوئیس (فراتر از: 0.009 “ادغام می شود. €/MB از اروپا ، DOM و صورتحساب با نرخ لازم برای سایر کشورها). علاوه بر این ، تماس ها ، پیامک ها و MMS در اروپا و DOM نامحدود هستند. یک مزیت دیگر ، تماس ها ، پیامک ها و MMS به صورت نامحدود و به کلانشهر فرانسه از کشورهای دیگر ، یعنی ایالات متحده ، کانادا ، اسرائیل ، استرالیا ، آفریقای جنوبی و نیوزیلند. در متروپولیتن فرانسه ، این اشتراک تلفن همراه همیشه دارای تماس های نامحدود ، پیام کوتاه و MMS است اما همچنین تماس های نامحدود برای ثابت کردن به 100 مقصد. با توجه به قسمت اینترنت موبایل ، این بسته یکپارچگی رایگان 100 گیگابایت داده در هر ماه یا 4G نامحدود برای مشترکین Freebox.

بسته رایگان در 2 € در ماه:

اپراتور موبایل رایگان همچنین یک بسته تلفن همراه را که فقط 2 یورو در هر ماه بدون تعهد صورتحساب می دهد ، به بازار عرضه می کند. با این بسته ارزان قیمت, این اپراتور 2 ساعت تماس با موبایل ها و فرانسه ثابت را برای شما فراهم می کند بلکه به موبایل ها نیز ثابت می شود و به بین المللی ثابت می شود (به موبایل ایالات متحده ، کانادا ، آلاسکا ، هاوایی ، چین ، DOM و ثابت به 100 مقصد ثابت). شما 2 ساعت ارتباطات را می توانید از اروپا و ادارات خارج از کشور فرانسه و دامنه های ثابت و موبایل کلانشهر فرانسه ، اروپا و DOM استفاده کنید. با استفاده از این فرمول ، پیامک در کلانشهر فرانسه و ادارات خارج از کشور فرانسه و همچنین از اروپا و ادارات خارج از کشور فرانسه نامحدود است. با توجه به MMS ، دومی در سرزمین اصلی فرانسه و از اروپا و DOM به سرزمین اصلی فرانسه ، اروپا و DOM نامحدود است. برای قسمت اینترنتی موبایل ، این پیشنهاد موبایل شامل 50 مگابایت در ماه داده ها در سرزمین اصلی فرانسه و 50 مگابایت در هر ماه از اروپا و DOM است (0.05 €/مگابایت فراتر از آن). و سرانجام ، سرویس FreeWifi در سرزمین اصلی فرانسه نامحدود است.