26 مسیر پیاده روی رایگان در کبک | مجله Vifa ، Visorando: ایده های پیاده روی ، دوچرخه سواری در کوهستان ، راکت,.

مسیرهای آخر

Contents

این ذخیره واقع در بخش Grosse-lel ، زیستگاه های معمولی از جزایر مادلین را پنهان می کند: سواحل ، تپه ها ، تالاب ها و دلهره های شور. این شامل سه مسیر با طول کل 14 کیلومتر است. این یک توقف مهم مهاجر است که بیش از 150 گونه پرنده را در خود جای داده است. ما همچنین می توانیم مهر و موم ها را مشاهده کنیم.

26 مسیر پیاده روی رایگان در کبک

انجام فعالیت های فیزیکی در فضای باز به صورت رایگان امکان پذیر است! پیاده روی خانوادگی عالی است! در اینجا 26 سایت با مسیرهای پیاده روی برای کشف زیبایی های طبیعت کبک وجود دارد.

26 مسیر پیاده روی رایگان در کبک

ماری کلود اوولت

قبل از رفتن به یک ماجراجویی ، همیشه باز کردن مسیرها را تأیید کنید و مهمتر از همه ، به دستورالعمل های ایمنی و حفاظت از مسیرهای پیاده روی احترام بگذارید.

پیاده روی رایگان در مونتهگی

1. کوه ریگود

Mount Rigaud یک تپه ارتفاع 207 متری است که با مسیرهای پیاده روی 27 کیلومتری طی شده است. می توانید پیاده روی ، دویدن و اسب سواری بروید. بیست و پنج پانل تفسیر که با جانوران ، فلور و زمین شناسی محل در امتداد مسیرهای پیاده روی نصب شده اند.

2. ذخیره ملی لاک-سنت فرانسوا جانوران

این ذخیره حیات وحش از شما دعوت می کند تا 1400 هکتار آن را کشف کنید! چهار مسیر پیاده روی عابر پیاده از 0.8 تا 3.7 کیلومتر این فرصت را به شما می دهد تا محیط های طبیعی را به اکوسیستم های منحصر به فرد کشف کنید. با عبور از جنگل مخروطی و تالابهای این منطقه حفظ شده ، می توانیم تعداد زیادی از پرندگان ، دوزیستان و ماهی را در زیستگاه های طبیعی آنها مشاهده کنیم. حتی برج های مشاهده پانوراما وجود دارد!

سگهای روی یک بند پذیرفته می شوند.

پیاده روی رایگان در گاسپسی

3. Geoparc de Percé یونسکو جهانی

این مکان دلربا به شما امکان می دهد زمین شناسی خاص منطقه Percé را کشف کنید. این شامل پانزده کیلومتر مسیرهای پیاده روی است. از مونت مقدس آن ، منظره سنگ سوراخ شده چشمگیر است! این کوه همچنین شامل یک سکوی شیشه ای معلق در 200 متر از سطح دریا است (قبل از بازدید خود دسترسی را بررسی کنید). Geoparc سفرهای زمین شناسی ، کمپینگ و خط زیپ را ارائه می دهد.

پیاده روی رایگان در موریسی

4. پارک جزیره ملویل

این پارک با 15 کیلومتر مسیرهای پیاده روی خود به شما امکان می دهد تا خود را در طبیعت غوطه ور کنید و سقوط های قدرتمند شیطان را کشف کنید. شما می توانید فعالیت های دیگر ($) را انجام دهید: اجاره درخت ، اردوگاه و قایق ها (قایق رانی ، کایاک ، قایق پدال).

پیاده روی رایگان در کانتون های شرقی

5. باتلاق رودخانه گیلاس

باتلاق رودخانه گیلاس مکانی افسانه ای برای پیاده روی است. این پارک واقع در نیمه راه بین پارک ملی مونت-اورفورد و دریاچه ممفرماگوگ ، مسیرهای پیاده روی را ارائه می دهد که از یک جنگل مختلط عبور می کنند ،. یک برج مشاهده 6 متری به شما امکان تحسین منظره را می دهد. باتلاق مکانی برای مشاهده پرندگان ، دوزیستان و خزندگان است. همچنین می توانید کایاک را در سایت تمرین کنید.

6. مسیرهای مونت بیلنگر

جرات می کنید در برج مشاهده بالا بروید? ما مسیر 5 کیلومتری را برای پیاده روی خانوادگی پیشنهاد می کنیم. با شروع از پارکینگ کمی بالاتر ، می توانید ضمن لذت بردن از منظره ، فاصله از صعود خود را کاهش دهید. ورودی رایگان است ، اما می توانید سهم داوطلبانه داشته باشید.

پیاده روی رایگان در مونترال

7. پارک رپیدز

مردم شهری اغلب به دنبال پیاده روی در نزدیکی مونترال هستند. با بازدید از این پارک ، ما در اطراف لاچین سریع پرشور ، عنصر مهمی از میراث طبیعی و تاریخی خود قدم می زنیم. این جزیره آرامش پناهگاه پرندگان مهاجر را تشکیل می دهد. طبیعت گرایان سازمان میراث لورنتی برای پاسخ به سؤالات بازدید کنندگان در سایت هستند.

توسعه موتور و زندگی فعال: اهمیت بازیگری زودهنگام

پیاده روی رایگان در îles-de-la-madeleine

8. ذخیره سرزمین قدرت شرقی

این ذخیره واقع در بخش Grosse-lel ، زیستگاه های معمولی از جزایر مادلین را پنهان می کند: سواحل ، تپه ها ، تالاب ها و دلهره های شور. این شامل سه مسیر با طول کل 14 کیلومتر است. این یک توقف مهم مهاجر است که بیش از 150 گونه پرنده را در خود جای داده است. ما همچنین می توانیم مهر و موم ها را مشاهده کنیم.

پیاده روی رایگان در Bas-Saint-Laurent

9. کوه پنبه ای

در سن پاسکال ، در منطقه کاموراسکا ، کوه در پنبه است. این طبق گفته پنبه پدر ، یک گرسنگی که در دهه 1850 در آنجا زندگی می کرد ، تعمید یافت. یک دنباله نسبتاً شیب دار به بالا صعود به بالای 150 متر از سطح دریا صعود می کند. پنج Belvedères منظره ای بسیار زیبایی از Saint-Pascal ، اراضی کشاورزی ، رودخانه و کوه های Charlevoix ارائه می دهند. مکان خوبی برای تحسین غروب خورشید!

پیاده روی رایگان در Charlevoix

10. Massif Charlevoix

این مرکز اسکی شامل ده ها کیلومتر پیاده روی پیاده روی از طریق جنگل Charlevoisian است. Belvedères امکان تحسین پانوراما را فراهم می کند: کوه هایی تا آنجا که چشم می تواند ببیند و با شکوه رودخانه سنت لارنس. این مسیرهای پیاده روی با مسیر Charlevoix Caps Trail و مسیر ملی ، پیاده روی های زیبا و زیبا ارتباط برقرار می کنند.

11. مسیر جنگلی Quai

در نزدیکی Baie-Saint-Paul ، می توانید این 2.5 کیلومتر مسیر را طی کنید. ساحل ، تپه و جنگل در انتظار شما هستند. با وجود طول مسیر ، شما از دیدن طیف گسترده ای از گیاهان و شاید یکنواخت پرندگان ناامید نخواهید شد! یک برج مشاهده مبله شده است تا به شما امکان می دهد یک باتلاق زیبا را مشاهده کنید.

با گرفتن Rue Saint-Anne (در مرکز شهر ، در نزدیکی کلیسا) برای رسیدن به اسکله به 2 کیلومتر نیاز خواهید داشت.

پیاده روی رایگان در لاوال

12. پارک Rivière-des-Mille-leles

این واحه فضای سبز چهار اکوسیستم دارد: جنگل ، رودخانه و جزایر آن ، باتلاق ها و باتلاق. شما می توانید با طی کردن 10 کیلومتر پیاده روی یا با اجاره قایق رانی یا کایاک از این پارک بازدید کنید. با توجه به تنوع زیستی بزرگ که آن را پنهان می کند ، پارک Rivière-des-Mille-les وضعیت پناهندگی حیات وحش را دریافت کرد.

پیاده روی رایگان در Abitibi

13. Millennium Roche Trail

سنگی که نام خود را به مسیر می دهد یک بلوک نامنظم بزرگ با وزن 250 تن است. این از کوه پاره شد و با عبور از یخچال و فریزر در محل باقی مانده است. در طول مسیر ، پانل های تفسیر اطلاعاتی در مورد جانوران ، گیاهان و زمین شناسی منطقه ارائه می دهند. در نزدیکی مسیر ، یک برج مشاهده 20 متر به شما امکان می دهد دریاچه ها و جنگل اطراف آن را ببینید.

پیاده روی رایگان در لورنتی ها

14. مرکز در فضای باز UQAM

دارایی مرکز ورزشی دانشگاه کبک در مونترال ، این مرکز پیاده روی در لورنتیدس در سواحل رودخانه Archambault واقع شده است. دارای 25 کیلومتری مسیرهای مشکلات متغیر است که برخی از آنها منظره زیبایی از مونت-ترمبلانت و دریاچه روسیگنول را ارائه می دهند. سقوط Archambault اصلی ترین جاذبه مرکز است. همچنین می توانید در پای پاییز اردو و شنا کنید.

پیاده روی در Saguenay-lac-Saint-Jean

15. دنباله عابر پیاده کنوگامی

این مکان 41 کیلومتر از جنگل های متلاشی و متلاطم و متلاشی را ارائه می دهد. برخی از مسیرها به دریاچه ها ، رودخانه ها و نهرها منتهی می شوند ، در حالی که برخی دیگر به شما امکان می دهند دریاچه Kénogami و Plaine du Lac Saint-Jean را تحسین کنید. یک پل تعلیق 23 متری ، رودخانه سیریاک را شامل می شود. علاوه بر این ، یک ناسیل منحصر به فرد در کبک ، امکان عبور از 100 متر را که دو ساحل را از رودخانه پیکاوبا جدا می کند ، امکان پذیر می کند. پناهگاه ها و مکان های روستایی در دسترس هستند.

16. مسیر اووچر

مسیر اوچر یک شگفتی واقعی در منطقه Saguenay-Lac-Saint-Jean است. Fjord طولانی ، این مسیر پیاده روی از La Marina de la Baie آغاز می شود و شما را با ارائه منظره های پانوراما عالی ، به خصوص در Baie des ha به صلیب صدمین سالگرد سوق می دهد ! هکتار !

مسیر یک سفر دور است و به چندین بخش با طول و مشکلات مختلف تقسیم می شود: 2.9 کیلومتر ، 6.4 کیلومتر و 15.5 کیلومتر.

پیاده روی رایگان در ساحل شمالی

17. چوب pointe st-gilles

این چوبی واقع در قلب Baie-Comea شامل پانزده مسیر در کل 11 کیلومتری است. این مکان با مجسمه های چوبی ، پانل های تفسیر و یک حوضچه اردک تزئین شده است. مشرف به رودخانه سنت لارنس ، به واکرها اجازه می دهد تا مهر و موم و پرندگان دریایی را رعایت کنند. دسترسی به نبردها و ساحل چمپلین.

آیا سایر مسیرهای پیاده روی در دسترس رایگان را می شناسید? کشف این یک فعالیت عالی خانوادگی است!

پیاده روی رایگان در Lanaudière

18. دنباله دار

Swaggin Saint بیا

برای خانواده های دارای فرزندان خردسال ، هیچ چیز بهتر از تحسین رودخانه Swaggin و آبشارهای زیبا آن در این مسیر کمی شیب دار. یک دروازه حتی به شما امکان تحسین رودخانه L’Assomption را می دهد. اگر فرزندان شما ماندگار تر هستند ، خود را در بالای کوه Edge حمله کنید تا دریاچه سبک را تحسین کنید (فقط 8 کیلومتر فقط می رود).

19. دوره پری

Cap de la fée سه مسیر سطح متوسط ​​را ارائه می دهد. با دنبال کردن مسیری به نام “Detour که ارزش آن را دارد” ، یک آبشار کوچک جذاب را کشف خواهید کرد. در بالا ، در ارتفاع 625 متر ، شما نمی توانید کمک کنید تا از منظره ای که منظره ای باشکوه از دریاچه Archambault و Mont Garceau را ارائه می دهد ، تحسین کنید!

مسیرها حلقه ها هستند و سگ ها پذیرفته می شوند.

پیاده روی رایگان در خلیج جیمز

20. منطقه تفریحی دریاچه ماتاگامی

منطقه بازآفرینی منطقه دریاچه ماتاگامی

در اینجا ، چیزی برای همه وجود دارد! مسیرهای مختلف پیاده روی رایگان را پیدا خواهید کرد. طبیعت تغییر می کند و به شما امکان می دهد جنگل های مخروطی ، تایگا و تونرا را تحسین کنید. حتی می توانید اثری از گرگ یا سیاهگوش را ببینید. چشم را باز کنید! دنباله تپه ، طول 3 کیلومتر ، برای خانواده ها بسیار مناسب است. دوره های دشوارتر برای کوهنوردان باتجربه نیز ارائه می شود.

مسیر Baie-James را طی کرده و به کارتهای مختلف در کیلومتر 10 ، 12 و 18 مراجعه کنید.

پیاده روی رایگان در Outaouais

21. مسیر کوه مورست

به دنبال پیاده روی با منظره نفس گیر هستید? اینجاست! وارد بالای مونت موریست (بعد از 2.1 کیلومتر) ، می توانید به یک برج مشاهده قدیمی برای آتش سوزی های جنگلی دسترسی پیدا کنید که باعث می شود از 400 متر از سطح دریا صعود کنید.

پیاده روی رایگان در مرکز-دو کوک

22. پارک منطقه ای Grande-Coulée

اگر از منطقه بازدید کنید ضروری است! علاوه بر دسترسی رایگان ، مسیرهای سطح مبتدی برای کل خانواده قابل دسترسی است. سگها حتی به عنوان یک بند نیز در آن پذیرفته می شوند. دو بخش در دسترس است ، آنهایی که از جنگل های قدیمی و باتلاق ذغال سنگ نارس بزرگ (سگهای ممنوع در این بخش ممنوع است). ما آن را از جنگل قدیمی توصیه می کنیم ، زیرا به شما امکان دسترسی به ماژول های هبرتیسم و ​​پناهندگی برای استراحت را می دهد.

23. مونت آرتاباسکا

پارک مونت آرتاباسکا ، واقع در نزدیکی ویکتوریاویل ، ده کیلومتری مسیرهای جنگلی رایگان را ارائه می دهد (پارکینگ نیز رایگان است!). Grand Tour ، فاصله 3.3 کیلومتری ، کوهنوردان را به سمت بالای کوه سوق می دهد ، جایی که یک Belvedere منظره ای باشکوه از منطقه را ارائه می دهد. در آنجا مسیرهای دوچرخه کوهستانی نیز وجود دارد.

این پیاده روی برای خانواده ها ایده آل است و به ویژه در پاییز خوشایند است! سگهایی که روی یک بند نگه داشته می شوند خوش آمدید.

پیاده روی رایگان در دیگ بخار

24. تور پارک Falls Boiler

سقوط منشور رندون

5 کیلومتری دورتر ، این یک مسیر پیاده روی مناسب برای تحسین دیدگاه خانواده Chaudière است. برای تحسین نمای 23 متر به سمت دروازه آویزان بروید.

پیاده روی رایگان در کبک

25. ایستگاه گردشگری استونهام

Stoneham به صورت رایگان پیاده روی

کوهنوردان در توچال توریستی استونهام به صورت رایگان مورد استقبال قرار می گیرند. برای کشف یک پانورامای باشکوه از حلقه ایستگاه 9.5 کیلومتری استفاده کنید. حدود نیمی از مسیر ، شما به بالای کوه خواهید رسید. یک فعالیت عالی برای کوهنوردانی که پاهای نسبتاً محکم دارند.

26. دنباله ملی Mestachibo

با فاصله 12.5 کیلومتر ، Mestashibo یک مسیر باشکوه برای کشف در منطقه کبک است. او که در قلب جنگل واقع شده است ، به همراه دروازه های معلق ، دو بار از رودخانه Sainte-Anne عبور می کند. دو بلودر نیز در این دوره نمای نفس گیر از دره را ارائه می دهند. سرانجام ، سقوط چشمگیر ژان لاروس پایان این پیاده روی را نشان می دهد.

مسیر Mestashibo را می توان از دو جهت ، یا از Saint-Ferréol-les-Neiges ، یا از ST-Tite-Des-Caps و دریافت کلاه های CAPS طی کرد.

توجه به کوهنوردان : دنباله Mestashibo ، اگرچه برای تسهیل پیاده روی طراحی شده است ، اما ارتفاعات قابل توجهی و زمین ناهموار را نشان می دهد. لازم است برای انجام این دوره در شرایط جسمی خوبی قرار داشته باشید!

مسیرهای آخر

ویزوراندمن

میانگین 20.35 کیلومتر +553 متر -552 متر 2H30
عزیمت در La Chapelle-d’Alonance (74-Haute-Savoie)

یک قدم زدن خوب و خوب ، بین مسیرها و جاده ها ، بادگیر بین نمازخانه فراوانی و چتل. این پیاده روی نسبتاً نورد در دسترس نوجوانانی است که مرتباً دوچرخه سواری در کوهستان می کنند.

در امتداد fecht wihr-au-val در schnepfenried

ویزوراندمن

54.24 کیلومتر +1،040 متر -1 035 متر 5 ساعت متوسط
عزیمت در wihr-au-val (68-haut-rhin)

این یک پیاده روی در Val Saint-Grégoire است که در مکانهایی در امتداد Fecht تا رسیدن به ارتفاعات Schnepfenried می گذرد. صعود در Schnepfenried با طی کردن مسیرهای جنگلی گاهی سنگی انجام می شود. نزول در میتلاچ از همان مسیر پیروی می کند. بقیه در مسیرهای جاده یا چرخه انجام می شود.

اشتراک گذاری
جایگاه تو
با باشگاه ویسوراندو ، به اشتراک بگذارید
موقعیت خود را و به خود اطمینان دهید
نزدیک به مسافرتهای شما

قلعه لورنس ، Agde از Montblanc

ویزوراندمن

34.68 کیلومتر +61 متر -60 متر 2:30 آسان
عزیمت در مونتبلان (34 – هرهولت)

مسیر طی کردن مسیر چرخه جدید با بازگشت توسط بانک راست Hérault.

Tour du Haut Vallon de Magnan توسط Saint-Pancrace و هملت Sirole

ویزوراندمن

میانگین 6.89 کیلومتر +313 متر -305 متر 2H50
عزیمت در نیس (06 – Alpes -Maritimes)

این آسان و جزئی در پیاده روی زیر رشد ، از کنار این پل و Chemin du Génie به Saint-Pancrace برای عبور از بانک سمت راست توسط پل Pommier ، از ساحل سمت راست Haut Vallon de Magnan بالا می رود. بعد از عبور از جاده به سمت سیرل ، شما به Bergiade Crêtes Chemin و Bergiade Chemin می پیوندید تا از بانک سمت راست Le Vallon de Magnan فرود بیاید و پس از عبور از Ravin des Vallières به بلوار د لا مادلین بپیوندید. این پیاده روی را می توان با اکتشاف گورن های Vallons de Magnan و Ravin des Vallières ترکیب کرد.

مدار L’Orée des Bois در Riaillé

ویزوراندمن

9.17 کیلومتر +23 متر -23 متر 2H40 آسان
عزیمت در Riaillé (44 – Loire -Atlantique)

پیاده روی بسیار آسان شما را به دیدن مناظر مختلف ، مراتع بزرگ یا مزارع کشت شده و یا عبور از یک جنگل زیبا سوق می دهد. بسیاری از مسیرهای زیبا ، کمی جاده ، به اندازه کافی برای دراز کردن پاهای خود.

دنباله گیلک

انجمن یا باشگاه

10.32 کیلومتر +91 متر -82 متر 3:15 آسان
عزیمت در Plouzévédé (29 – Finistère)

زیر رشد ، منظره های زیبا از دره گیلک ، فرهنگ هایی که مطابق با فصول متفاوت هستند. مدار مشخص شده صورتی فوکسیا. مدار 10 کیلومتری با میانبر احتمالی تا 6 کیلومتر.

سرگردان در بازپرداخت دیروز و امروز

ویزوراندمن

8.34 کیلومتر +15 متر -15 متر 2H25 آسان
عزیمت در Reims (51 – مارن)

شهر ریمز در تاریخ فرانسه و در اروپا جایگاه ویژه ای دارد. این مدار شهری شاهکارهایی از هنرهای رومی مانند باسیلیکا سنت ریا و هنرهای گوتیک مانند کلیسای جامع نوتردام و معماری مشخصه هنری دکو از بازسازی شهر پس از جنگ جهانی اول را مخلوط می کند.

تور جنگل کرونو

ویزوراندمن

13.83 کیلومتر +263 متر -252 متر 4:40
عزیمت در Le Faou (29 – Finistère)

در پارک منطقه ای Armoric واقع شده است ، این بزرگترین جنگل دولتی در Finistère است. هیلی ، با درختان راش سکولار راش ، که توسط GR®37 و کمپوستلا شیمن عبور کرده است ، مکانی ممتاز برای کوهنوردان است.

تور بزرگ IWUY

ویزوراندمن

8.54 کیلومتر +21 متر -21 متر 2H30 آسان
عزیمت در IWUY (59 – شمال)

این پیاده روی امکان گشت و گذار در شهر و پارک عمومی (دامنه با شکوه قدیمی) را با حوضچه خود فراهم می کند.

نوع دکمه سوراخ WARNDT در وارزبرگ

ویزوراندمن

میانگین 9.12 کیلومتر +290 متر -288 متر 3H25
عزیمت در واریسبرگ (57 – موسل)

شروع از وارزبرگ عمدتا با طرح پیاده روی “La Boutonnière du Warndt”. عبور از مجسمه باکره.

از دریاچه آلفلد گرفته تا Gorges de la Seebach

ویزوراندمن

میانگین 7.54 کیلومتر +325 متر -319 متر 3H05
عزیمت در Sewen (68 – Haut -rhin)

پس از داشتن موسیقی در امتداد دریاچه آلفلد ، ما با دنبال کردن کانال Issenbach قد می گیریم. عبور از یک مورین به ما یادآوری می کند که ما در زمین گرانیتی هستیم. ورود به پناهگاه Issenbach به شادی پیک نیک در یک تراس چمنزار روبروی دره سوسن یا بیشتر از یک وعده غذایی در مزرعه آبرژ در بائرنباخ باز می گردد. سپس صعود در امتداد Seebach جادویی است و دارای بره های کوچک آن با چندین آبشار کوچک است.

تور Beaucourt-en-Santerre

ویزوراندمن

10.57 کیلومتر +36 متر -36 متر 3:05
عزیمت در Beaucourt-en-Santerre (80-somme)

این پیاده روی نزدیک به پیاده روی ارائه شده در سایت جامعه کمون های Avre Luce Noye (CCALN) و تحت عنوان “Les Vallées en Santerre” است. این از خواست کمیسیون برای ادغام شهرداری برای ارائه یک برنامه سفر پیاده روی در قلمرو آن است. این مسیر امکان تجسم همه تنوع مناظر شهر Beaucourt-en-Santerre را فراهم می آورد. ما از پایین Znieff n ° 220014514 پیروی می کنیم که نام “Larris de la Vallée du Bois Péronne” است.

بین گیلیوم و سائوز توسط سوراخ های سنگی یادبود

ویزوراندمن

12.10 کیلومتر +751 M -748 M 5H35 دشوار است
عزیمت در گیلومها (06 – آلپ -maritimes)

پیاده روی بسیار زیبا در جنگل با کشف یک قوس یادبود ، پانزده متر ارتفاع ، شاهد یک گذشته زمین شناسی دور و Sauze ، یک دهکده کوهستانی کوچک که از قرن سیزدهم جدا شده است ، که اطراف آن هنوز توسط چند دهقان غیرقابل برگشت کشت می شود.
نمازخانه Sauze Vieux و میز چوبی آن مکانی خواهد بود که برای استراحت ناهار ، روبروی مونت سنت هنورات مورد استقبال قرار می گیرد.

اقامت سه روزه در وال د سوس

ویزوراندمن

48.57 کیلومتر +3،559 متر -3 446 متر 3 روز دشوار است
عزیمت در Auzat (09 – Ariège)

روز اول در نیمه حلقه صعود به حوضچه های Bassiès است.
روز دوم با شیب مهمی بسیار اسپرت است که امکان دسترسی به اوج ساراسی را فراهم می کند.
روز سوم با ارتفاع قابل توجهی ، دسترسی به حوضچه اول Neych را فراهم می کند.

مدار حوضچه سیاه

ویزوراندمن

6.94 کیلومتر +166 متر -166 متر 2H25 آسان
عزیمت در Ramonchamp (88 – Vosges)

از مزرعه Grammont ، مسیر شما را به سمت Belvedere از حوضچه سیاه سوق می دهد و سپس از حوضچه در حوضچه قدم می زند ، یک ذغال سنگ نارس را اجرا می کند ، به مناسبت یک قدم زدن سایه دار و بسیار آسان ، یک حوضچه را روی یک پل چوبی که به یک کلبه منتهی می شود عبور می کند. به عنوان یک امتیاز از منظره های زیبا از Vosges و دره Thillot.

Puy de Sancy توسط Funcical و Cable Car حلقه زده است

ویزوراندمن

12.28 کیلومتر +804 متر -799 متر 5:50
عزیمت در مونت-پا (63-Puy-de-dôme)

یک نوع کمی سبک در ارتفاع ، با صعود از قشر کپوچین به مونت دور و پایین آمدن از Sancy توسط کابل. با از بین بردن ظهور فنی و نزول بر اساس کابل ، فقط حدود 600 متر D+ و 400 D وجود دارد-.

مسیری برای آبشار Putzubeltz از زمان آرنتزا

ویزوراندمن

میانگین 11.56 کیلومتر +557 متر -557 متر 4:55
عزیمت در آرانتزا (استان ناوارا)

پیاده روی زیبا برای کشف بسیاری از آبشارها ، که مشهورترین آنها پاتزوبلتز است. مسیر ، اغلب در جنگل ، رودخانه های زیادی را دنبال می کند و ما همیشه با صدای آب همراه هستیم.
اما بخشی از مسیر در یک مسیر بسیار کوچک در کنار کوه انجام می شود ، که می تواند مردم را تحت تأثیر قرار دهد. علاوه بر این ، ما در حال عبور از رودخانه های زیادی برای چنگال هستیم که بعد از دوره باران می تواند دشوار باشد.

گذر از Picheru و Col de la Bailletaz از Val-d’isère

ویزوراندمن

16.95 کیلومتر +1،420 متر -1 421 متر 8:55
عزیمت در Val -d’isère (73 – Savoie)

پیاده روی کاملاً فیزیکی برای قدردانی از ذخیره طبیعت Grande Sassière و همچنین ذخیره طبیعت Bailletaz از طریق دو پاس. این سفر منظره های بسیار زیبایی از سوزن Grande Sassière و Tsanteleina به شمال ارائه می دهد.
مسیر عبور از دو ذخایر طبیعی ، لطفاً به آرامش جانوران احترام بگذارید.
مارک زرد و پانل.

Granier توسط بند جنوب غربی

ویزوراندمن

9.50 کیلومتر +1 194 متر -1 189 متر 6:10
عزیمت در Entremont-le-Vieux (73-Savoie)

شما قبلاً بارها گرانتر ساخته اید و به دنبال گزینه وحشی تر هستید ? این توپ مورد نیاز شما است ! پس از پیوستن به مومیایی کردن در کلمبوس ، قبل از بازگشت ، بر روی تسمه ای شاخه می شوید ، سپس با یک مسیر وحشی در مجموعه. شما با تعداد کمی از افراد روبرو خواهید شد و به طور خاص دیدگاه استادانه ای از Pinet و دره خواهید داشت !

تور بزرگ Rognes در نمازخانه Saint Marcellin

ویزوراندمن

10.09 کیلومتر +147 متر -141 متر 3:20
عزیمت در Rognes (13-bouches-du-rhône)

یک پیاده روی خوب از طریق تاکستان ها (و خشخاش ها اگر این فصل مناسب باشد) ، که از Rognes شروع می شود ، برای شروع “کرایته ها” ، که پس از آن توسط کلیسای سنت مارکلین باز می گردد.

سفر دور به Fiuminale ، روستای ویران شده

ویزوراندمن

میانگین 5.39 کیلومتر +278 متر -279 متر 2H20
عزیمت در Velone-Bneto (2B-Haute-Corse)

قدم زدن سایه دار در امتداد جریان Canapajo به ویرانه های روستای روستای توانبخشی Fiuminale ، که فقط با پای پیاده ، روی خر یا اسب سوار قابل دسترسی است. رفت و برگشت.

De Bois Guillaume در Houlme توسط جنگل ایالتی سبز

ویزوراندمن

18.54 کیلومتر +431 متر -437 متر 6:30
عزیمت در Houppeville (76 – Seine -Maritime)

یک حلقه جنگلی 90 ٪ که هملت برتک را به هولم پیوند می دهد. کسانی که منطقه را می شناسند از پیوستن سریع به Houlme شگفت زده خواهند شد. بازگشت طولانی تر است ؛ این کار توسط ارتفاعات Malaunay و گذرگاه Houppeville انجام می شود
پیاده روی ایده آل هنگام برخورد خورشید زیرا مسیر تقریباً همیشه در سایه است ، که به دلیل سه مشکل مرتبط با تسکین می توان در سطح دشوار طبقه بندی کرد.

Saint-chely du Tarn و Mont Verzy

ویزوراندمن

15.61 کیلومتر +767 متر -765 متر 6:40
عزیمت در Mas-Saint-chely (48-lozère)

این باعث افزایش پیاده روی در دو قسمت بسیار مجزا است. اولین ، بسیار کلاسیک ، از سیرک سنت چلی عبور می کند و به دهکده جذاب منتهی می شود که به آن مکان و نشانگر نشانگرهای تارن آن را داده است. دومین ، اصیل تر و بسیار کمتر مکرر ، برای کشف مونت سرو به Cause Méjean باز می گردد. این قله ناشناخته ناشناخته در 1105 متر از سطح دریا به اوج می رسد یک پانوراما استثنایی به تنهایی توجیه کننده مدار انجام شده است.

حلقه آلبارویز

دفتر گردشگری

میانگین 10.00 کیلومتر +128 متر -132 متر 3:15
عزیمت در La Chapelle -aubareil (24 – Dordogne)

قدم زدن در قلب سیاه پریگورد. در ابتدای پیاده روی ، با حوضچه کوچک در روستای مولیر (ساختمانهای قرن شانزدهم) از زیر رشد دلپذیر عبور خواهید کرد. شما در مزارع ، جنگل ها و دره ها و کلبه های سنگی خشک ، خانه های هوا ، مولیر و آن از Auxerre (که اخیراً تقویت شده است) ادامه خواهید داد.

حلقه تورانچونیز

دفتر گردشگری

9.43 کیلومتر +159 متر -161 متر 3:10
عزیمت در La Chapelle -aubareil (24 – Dordogne)

شما از منظره های باشکوه از Manor Proteperrier ، ذخیره ماهی Valojoulx با جنگل برای پس زمینه لذت خواهید برد.

درباره ویسو راندو

Visorando وب سایت و برنامه موبایل مرجع برای پیاده روی در فرانسه است. ما عمدتا پیاده روی با پای پیاده و دوچرخه سواری / دوچرخه کوهستان در فرانسه ، بلکه در جوامع خارج از کشور و خارج از کشور نیز ارائه می دهیم. در اینجا برای همه سلیقه ها وجود دارد: از یکشنبه سوار تا سفر که در کوهستان ها ، از جمله پیاده روی و حتی پیاده روی شهری مشغول کار است. ما به کیفیت مدارهای پیشنهادی اهمیت زیادی می دهیم: هر توپو دقیقاً شرح داده شده و همراه با کارت پیاده روی است. برنامه Mobile Visorando به شما امکان می دهد تا پیاده روی را روی زمین دنبال کنید ، در موقعیت GPS قرار بگیرید. بنابراین ، چندین میلیون کوهنورد هر سال به لطف ویسوراندو از طریق مسیرهای پیاده روی سفر می کنند.

این سایت بر روی یک مدل مشارکتی ساخته شده است: هرکسی (فردی ، حرفه ای گردشگری) می تواند مدارهای پیاده روی خود را ارائه دهد. هر مدار ، قبل از انتشار ، توسط تیمی از مجریان تأیید می شود. سپس از کوهنوردان دعوت می شود تا نظر خود را در مورد پیگیری ها ارائه دهند. به این ترتیب اطلاعات زمینی را جمع می کنیم که به ما امکان می دهد مدارها را به روز نگه داریم. این مدل مشارکتی است که حتی اگر ممکن است متناقض به نظر برسد ، به ما اجازه می داد تا یک پیشنهاد بی نظیر و سطح کیفیت را در وب رایگان بسازیم.

این سایت به زبان انگلیسی و آلمانی نیز موجود است: ما از شما دعوت می کنیم به ویسوراندو به زبان انگلیسی و ویسوراندو به آلمانی مراجعه کنید . علاوه بر پیاده روی در فرانسه ، هزاران دوره در انگلستان و آلمان را کشف خواهید کرد.

ویسوراندو توسط شرکت ناشناس مستقر در آلزاس ، در پای Vosges اداره می شود و علاوه بر تیم ناظران ، توسط تیمی با 13 نفر تمام وقت هدایت می شود.