سبیل شنبه 28.1 باز – 2023 | 2،299 یورو – کشت دوچرخه ، تست سبیل شنبه 28.1: سطح ورود یک تولید کننده حق بیمه چقدر است? شمار

تست سبیل شنبه 28.1: سطح ورود یک تولید کننده حق بیمه چقدر ارزش دارد 

فقط یک محصول با این قیمت

VTC Electric Mustache در روز شنبه 28.1 باز

  • سبیل الکتریکی VTC شنبه 28.1 باز است

اطلاعات مهم

مالیات بر محیط زیست برای هرگونه خرید دوچرخه برقی صورتحساب می شود. این برای تأمین مالی مجموعه ، ذخیره سازی ، بازیافت و دفع باتری های قدیمی استفاده می شود. میزان آن بسته به سازماندهی سازگار با محیط زیست در مجموعه آن ممکن است متفاوت باشد.

شرح

شنبه 28.1 دارای تمام مواد تشکیل دهنده ای است که بخشی از DNA دوچرخه های ما است: رفتار پویا ، یک موقعیت راحت ، یک موتور انعطاف پذیر و قدرتمند ، لوازم جانبی عملی مانند گلدان های لوله ای ، دسته های برداشت شده از سبیل و غیره. شنبه 28 ما.1 یک سبیل واقعی است ، و این تنها قیمت آن نیست که او را به یک “ماشین خندان” معتبر تبدیل می کند-

ضمانت: 5 سال قاب سبیل و چنگال – 2 سال موتور ، باتری (یا 500 چرخه) و لوازم جانبی

مشخصات زنان
ترمز گرده
حرکات موتوری خط فعال بوش
ظرفیت باتری 400 WH
مشخصات زنان
تمرین VTC
قاب شنبه 28 ، آلومینیوم 6061 T4-T6 ، لوله های اکسترود شده با ضخامت متغیر ، سوکت فرمان 1 “1/8
چنگال Suntour ، Nex-E25 63 میلی متر سفر می شود
دره عقب Shimano ، Altus ، RD-M2000-SGS ، 9 سرعت
جوی استیک Shimano ، Altus ، Rapidfire بیشتر برای چوب لباسی مسطح
ترمز ترمزهای دیسک هیدرولیک Shimano MT200 یا Alhonga HJ-OD07 ترمز (مطابق با عرضه) / دیسک های Shimano ، 160 میلی متر جلو و عقب
چرخ ها هاب های جلو = Shimano ، 32 سوراخ ، 9×100 میلی متر ، محکم سریع عقب = Shimano ، 32 سوراخ ، 9x135mm ، رینگ های محکم / سبیل سریع ، آلومینیوم ، دیواره دوتایی ، 32 سوراخ
لاستیک Schwalbe ، Impac ، 700x47c
کاست Shimano ، CS-HG201-9 ، 11-36
پدال سبیل ، آلومینیوم ، 170 میلی متر
جا رختی سبیل ، ارگونومیک ، آلومینیوم
ساقه زین سبیل ، آلومینیوم ، 27.2 میلی متر ، 350 میلی متر
زین اسب زین سلطنتی ، ارگونومیک موج
باتری باتری Bosch ، PowerPack 400WH ، Bosch Charger ، 2AH
موتور Bosch ، Active Line 250W – 30/40 nm – کمک 40 تا 250 ٪ – 25 کیلومتر در ساعت – طبیعی – ساکت – بدون اصطکاک – جمع و جور – نور
نمایش دادن Bosch Purion Deported – 5 حالت (Eco ، Tour ، Sport ، Turbo ، Off) – “Walk Assist”
وزن 22.80 کیلوگرم
دامنه 2023

تولید کد محصول: SA28O01_210

اندازه دوچرخه سبیل

اندازه دوچرخه سبیل

محصولات
مشابه

فقط یک محصول با این قیمت

سبیل الکتریکی VTC شنبه 28.5 باز است

سبیل

VTC Electric Mustache در روز شنبه 28.5 باز به صورت آنلاین و در فروشگاه

فقط یک محصول با این قیمت

Mustache Electric VTC شنبه 28.2 - 500wh

سبیل

VTC Electric Mustache در روز شنبه 28.2 – 500 WH به صورت آنلاین و فروشگاه در دسترس است

فقط یک محصول با این قیمت

سبیل الکتریکی VTC شنبه 27 Xroad 1 باز است

سبیل

Mustache Electric VTC شنبه 27 Xroad 1 در دسترس آنلاین و فروشگاه است

فقط یک محصول با این قیمت

Mustache Electric VTC شنبه 28.2 - 400 WH باز است

سبیل

VTC Electric Mustache در روز شنبه 28.2 – 400 WH که بصورت آنلاین و فروشگاه در دسترس است

به سبد اضافه کنید

این مورد به سبد خرید شما اضافه شده است !

خطا – علاوه بر سبد

لطفا توجه داشته باشید: این مقاله به سبد شما اضافه نشده است
مقدار درخواست شده در دسترس نیست.

تست سبیل شنبه 28.1: سطح ورود یک تولید کننده حق بیمه چقدر ارزش دارد ?

سبیل شنبه 28.1 // منبع: Louise Audry for Numerama

تولید کننده فرانسوی سبیل به طور سنتی دوچرخه های گران قیمت را به فروش می رساند. اما یک مدل از این فرار می کند: شنبه 28.1 ، با قیمت 2،099 یورو و غالباً زیر 2000 یورو فروخته می شود. آیا ما کیفیت دانش و سبیل را پیدا می کنیم ? خواهیم دید.

سبیل می داند چگونه دوچرخه های خوبی بسازد. سازنده Vosges بارها و بارها ما را به اثبات رسانده است: مدل های آن همه از خصوصیات بسیار خوبی برخوردار هستند و از یک مراقبت دقیق بهره مند می شوند که ما در جای دیگر کمی پیدا می کنیم. لذت رانندگی سبیل دارای نقص است که می تواند ممنوع باشد: بیشتر مدل ها حدود 3000 یورو فروخته می شوند. فقط یک نفر از این قانون فرار می کند: سبیل شنبه 28.1 ، ارزان ترین تولید کننده ، 2،099 یورو فروخته شده است و می توانید در وب سایت ها با قیمت کمتر از 2000 یورو برای تبلیغات پیدا کنید.

این مدل برای شهر طراحی شده است و تصنیف ها به همان اندازه دوچرخه های گران قیمت برند لذت می برند ? خواهیم دید.

سبیل شنبه 28.1 // منبع: Louise Audry for Numerama سبیل شنبه 28.1 // منبع: Louise Audry for Numerama

در جلو ، سبیل تعلیق آفتابگردان را نصب کرد که کار درستی از مبهم های چاوس را میرایی انجام می دهد. لاستیک های نصب شده به طور پیش فرض به اندازه آنهایی که در محدوده X-Road یا رقبای کمی گران تر هستند ، گسترده نیستند ، اما هنوز هوای کافی برای استهلاک بخشی از ارتعاشات دارند. موقعیتی که ما با دسته های M در M می گیریم ، به طور طبیعی نشسته و مستقیم است: این یک دوچرخه آسان برای خلبان است ، حتی برای افرادی که ورزش نمی کنند. ما به وضوح در اینجا به دنبال عملکرد هستیم ، بلکه بعد از سفر درد کمر نداریم.

بخش حرکتی به فلسفه کل احترام می گذارد: سبیل به دنبال ورود به سطح ورود از یکی از پریمترین تولید کنندگان در بازار – Bosch بود. ما با یک موتور خط فعال (250 W ، 40 نانومتر) ، یک رایانه لبه Purion Edge و یک باتری قابل جابجایی 400 WH به پایان می رسیم. این اجازه می دهد تا حالت توربو دائمی در یک مسیر شهری چهل کیلومتر ایجاد کند – اگر در حالت ها پایین بیاییم کمی بیشتر. در ارتباط با 9 سرعت ، موتور این امکان را فراهم می کند که با تمام زمین های بازی شهری ، از سنگفرش گرفته تا ظروف دروغین ، از جمله ارتفاع Tarmac ، روبرو شوید. شما فقط باید از او بخواهید سفر “بی دردسر در 25 کیلومتر در ساعت”.

سبیل شنبه 28.1 // منبع: Louise Audry for Numerama

سبیل شنبه 28.1 در جاده: راحتی خاکستری

و به همین دلیل تخمین زده می شود که شرط 28.1 موفقیت آمیز است: در جاده ، کنترل دوچرخه دشوار است. هنگامی که از آن برای یک مسیر شهری استفاده می شود ، موقعیت مناسب آن ، لاستیک های آن و سیستم تعلیق جلوی آن به ما امکان می دهد تا احساس تلاش یا فشار بر عضلات یا مفاصل کنیم. پشت به دوچرخه از این نوع رنج نمی برد و دقیقاً همان چیزی است که ما به دنبال سفرهای روزانه هستیم.

اما این نتیجه گیری می تواند برای بسیاری از دوچرخه ها اعمال شود. ما در مورد سبیل متوجه خواهیم شد که کمی بیشتر در تجهیزات برانگیخته می شود و سفرها را تسهیل می کند. قفسه چمدان QL3 قوی به شما امکان می دهد تنش دهنده ها را به راحتی وصل کنید اما همچنین چمدان های مجهز به این استاندارد Ortlieb و تمام چمدان های موجود با پیوندهای پیچیده تر. ما همچنین از مکانی که روی قاب باقی مانده است برای اضافه کردن قفل روی چرخ عقب قدردانی می کنیم: چند یورو دیگر به ما امکان می دهد دوچرخه ایمن بهتری برای توقف سریع داشته باشیم.

روشنایی این سبیل نیز بسیار عالی است و با وجود نوع شهر آن ، می تواند بدون مشکل در مناطقی که توسط روشنایی عمومی رها شده اند ، پیش برود. ما همچنین از اثربخشی گل های آلومینیومی که یک سانتی متر در سفرهای شما حرکت نمی کنند قدردانی می کنیم. قوی و مؤثر است ، خطر سایش کمتر است و دوچرخه به دلیل مؤلفه هایی که سبیل می توانست در سطح ورودی انتخاب کند ، لرزش نمی یابد – به عنوان مثال ، به عنوان مثال در پلاستیک.

سبیل شنبه 28.1 // منبع: Louise Audry for Numerama

به طور روزانه ، این حالت توربو است که ما بیشتر از آن استفاده خواهیم کرد تا وارد تلاش نشویم و کمکی داشته باشیم که بتواند ما را تا 25 کیلومتر در ساعت ببرد. اما به لطف 9 سرعت ، ما به راحتی از این سینی کمک حقوقی فراتر می رویم: برخلاف دوچرخه با سرعت تک ، هیچ احساسی برای پدال زدن در خلاء با سرعت زیاد وجود ندارد. از طرف دیگر ، ما بدیهی است که نمی توان به یک موتور فعال بوش که با موتور عملکرد امکان پذیر است انجام شود. در همان صعود تست ، اول ما را با زحمت بین 16 تا 18 کیلومتر در ساعت به ارمغان می آورد ، هنگامی که دوم بین 20 تا 24 کیلومتر در ساعت است.

حالت های ورزشی ، تور و محیط زیست باتری را در ازای کمک کمتر بهینه می کنند. در محیط زیست ، ما بیش از 60 کیلومتر داریم. حالت تور ممکن است “نقطه شیرین” بین انرژی صرف شده و پدال زدن باشد: شما باید سکته های پدال را در زمان راه اندازی قرار دهید ، اما بین بی تحرکی و موتور ، ما لزوماً توجه نمی کنیم. ما فقط شتاب های خشمگین را از دست می دهیم.

سبیل شنبه 28.1 // منبع: Louise Audry for Numerama

دسته های نگهدارنده در M نیز نمونه ای از راحتی برای جاده است. بازوها به خوبی قرار گرفته اند و الگوی دوچرخه را به خوبی می بخشد: این اوست که وسیع ترین عنصر است که شما باید نگران این باشید که بین ضعیف پارک شده در مسیرهای چرخه دزدکی حرکت کنید. تنها اشکال این قالب: اضافه کردن لوازم جانبی دشوار است ، زیرا نوار دسته مستقیم نیستند. بنابراین یک حامل اسکامپون (یا یک GoPro در مورد فیلم ما) از نظر مکانیکی مغرضانه خواهد بود.