چندین بار آمازون را بپردازید: در 3 ، 4 ، 10 بار بدون هیچ هزینه ای پرداخت کنید ، نحوه پرداخت 4 بار در آمازون? توضیح و جزئیات در اینجا

نحوه پرداخت 4 بار در آمازون

Contents

پس از سفارش شما در آمازون ، شما به طور خودکار به صفحه “پرداخت” سایت سایت هدایت می شوید. در این صفحه ، گزینه پرداخت آمازون در چندین بار با یا بدون هزینه ، به شما پیشنهاد می شود. برای انتخاب موردی که دوست دارید کلیک کنید.

چندین بار آمازون را پرداخت کنید

آمازون چندین بار ، با یا رایگان ، در بستر فروش آنلاین خود پرداخت می کند. این برند براساس Cofidis برای تأمین مالی خریدهای مشتریان خود است و فرمولی به نام Paymens ارائه می دهد. بین 100 تا 3 خرید بپردازید.000 € تا 24 ماه با آمازون از سبد مشتری خود.

پرداخت در 3 بار یا بیشتر

از 50 تا 75.000 یورو. واکنش فوری. بدون درگیری. 100 ٪ آنلاین

پرداخت آمازون چندین بار

آمازون برای تسهیل خریدها چندین بار در یک همجنسگرا پرداخت کرده است. آمازون مقررات را در 3 ، 6 ، 10 ، 12 یا 24 بار ارائه می دهد. نوع اعتبار بسته به مقدار متفاوت است:

 • بین 100 تا 1.000 €: اعتبار گردان (ذخیره پول هنوز در دسترس است)
 • بین 1.001 و 3.000 €: اعتبار قابل استرداد (اعتباری با یک دوره و پرداخت ماهانه)

هزینه اعتبار مربوط به نرخ بهره اعمال شده توسط Cofidis است که بسته به میزان و مدت وام بین 4 تا 21 درصد تعیین شده است.

هزینه پرونده

Cofidis و Amazon هیچ هزینه پرونده ای را برای پرداخت مبهم دریافت نمی کنند.

پرداخت پرداخت در چندین بار آمازون

مشتری گزینه پرداخت انتخاب شده را در سبد خود انتخاب می کند و به سند هویت معتبر خود همراه با یک دنده می پردازد. فرم سپس با پشتیبانی Cofidis به آمازون ارسال و به آمازون ارسال می شود که درخواست مشترکین را مطالعه و تأیید می کند.

عضو نخست آمازون

برای اعضای نخست آمازون ، پرداخت به صورت رایگان 4 بار رایگان است به شرطی که 2 سفارش را در سایت قرار داده اید و بیش از 60 روز حساب داشته باشید.

کلیه خریدهای انجام شده بر روی سکو واجد شرایط هستند ، مگر اینکه در غیر این صورت بیان شده باشد.

گزینه های دیگر برای پرداخت در چندین بار آمازون

به شرط پیش بینی خرید ، می توان از نرخ بهره پایین تر از اعتبار تجدید پذیر Cofidis که توسط آمازون ارائه می شود بهره مند شوید.

1. یک وام شخصی مشترک شوید

وام شخصی اعتباری است که به خرید اختصاص نمی یابد ، این امکان را می دهد تا بین 1 وام بگیرید.000 و 75.حداکثر 000 € قابل استرداد تا 84 ماه ، با نرخ به طور متوسط ​​از 1 ٪ تا 19 ٪.

دوره عقب نشینی

دوره برداشت 14 روزه باید برای وام شخصی اعمال شود. بنابراین وجوه نمی تواند قبل از روز پانزدهم آزاد شود. در صورت درخواست فوری موجه ممکن است این دوره به 8 روز کاهش یابد.

2. برای خرید از آمازون ، یک اعتبار خرد Floa Bank را مشترک کنید

میکروفون “تقویت” Floa Bank به شما امکان می دهد حداکثر مبلغ 2 را بازپرداخت کنید.500 یورو در 4 پرداخت ماهانه. نرخ بهره 3 است.12 ٪.

بنابراین ، برای 600 یورو وام گرفته شده ، مشتری آمازون اولین پرداخت ماهانه را به مبلغ 18 یورو بازپرداخت می کند و به دنبال آن 3 یورو پرداخت ماهانه 200 یورو.

3. در 4 بار با پی پال خرید آمازون را پرداخت کنید

پی پال حسابهای واجد شرایط خاصی را ارائه می دهد ، امکان پرداخت 4 بار رایگان هنگام پرداخت سفارش آمازون. فقط آیین نامه پی پال را انتخاب کنید و سپس مراحل پرداخت را دنبال کنید.

بنابراین ، برای خرید 800 یورو در آمازون مبلغ پرداخت ماهانه 200 یورو طی 4 ماه خواهد بود.

4. وام اکسپرس کوچک لیدیا

لیدیا یک بستر بانکی پرداخت آنلاین است. وام اکسپرس کوچک که توسط لیدیا ارائه شده است به شما امکان می دهد بین 100 تا 1 وام بگیرید.500 یورو بلافاصله پرداخت می شود (هزینه ها اعمال می شود) یا پس از مدت زمان برداشت 14 روزه. همچنین می توان بین 500 تا 3 وام گرفت.000 € ظرف 7 روز در دسترس است و برای تبدیل وجوه در حساب بانکی مورد نظر خود.

نرخ بهره لیدیا به کسانی که اعتبار می دهند نزدیک می شوند. آنها بین 2 هستند.60 و 20 ٪.

شبیه سازی پرداخت در چندین بار آمازون

اگر خرید فوری است و خریدار برای استفاده از نرخ بهره جذاب تر از یک حساب پی پال برخوردار نیست ، می توان چندین بار از آمازون در پرداخت مشترک پرداخت کرد.

نمونه خرید کالاهای مصرفی در آمازون:

نوع خرید بدنه پرداخت ماهانه میزان نشانگر مدت وام هزینه اعتباری هزینه کل
لباس ها
1.000 یورو
وابسته به آمازون 51 € 21.15 ٪ 24 ماه 235 € 1.235 €
تلفن
1.000 یورو
وام لیدیا کوچک 349 € 18.92 ٪ 3 ماه 47 یورو 1.047 €
لوازم خانگی
1.000 یورو
پیپ 255 € 2.10 ٪ 4 ماه 20 یورو 1.020 €
تجهیزات جانبی
1.000 یورو
ساق پا 49 یورو 17.50 ٪ 12 ماه 177 € 1.177 €
آیفون 600 € بانک Floa را تقویت کنید 18 € + 3x 200 € 3 ٪ 4 ماه 18 یورو 618 یورو

برای مبالغ کم ، اعتبارات ارائه شده به طور کلی کوتاه مدت (3 ، 6 یا 12 ماه) است.

برای وام های دوره کوتاه ، گاهی اوقات می تواند بسیار بالا باشد (مثال: 17 ، 18 ، 21 ٪ در سال) ، اما این نرخ سالانه است ، آنها باید به دوره های کوتاه تر کاهش یابد و وام را فقط 3 یا 4 ٪ از مبلغ وام گرفته شده بدست آورند به مدت 3 ماه.

کارتهای بانکی واجد شرایط پرداخت در چندین بار آمازون

آمازون همه کارتهای بانکی را به جز:

 • کارت الکترونیکی آبی
 • کارتهای بانکی خارجی
 • کارتهای پیش پرداخت
 • کارتهای بانکی ماسترو یا الکترونی
 • کارتهای اکسپرس آمریکایی

کارتهای بانکی صادر شده توسط بانکهای فرانسوی و کشورهای مرزی ، به استثنای سوئیس ، پذیرفته شده اند.

دلایل امتناع از پرداخت در چندین بار آمازون

آمازون چندین بار از پرداخت به سبدهای مشتری های حاوی امتناع می ورزد:

 • کوپن های هدیه آمازون
 • پیش سفارش
 • محصولات سهام
 • محصولات دیجیتالی

نظر ما در مورد پرداخت در 4 بار آمازون

فواید

اولین مزیت پرداخت در چندین بار آمازون ، سهولت آن در بدست آوردن است.

عضو مشتری آمازون نخست می تواند به طور مرتب از پرداخت 4 بار و بدون هیچ هزینه ای بهره مند شود ، پس از آن علاقه توسط آمازون پشتیبانی می شود. بنابراین اگر مشتری بیش از 60 روز عضو باشد ، این راه حل مورد علاقه قرار می گیرد و حداقل 2 خرید در این سکو انجام داده است.

معایب

پلت فرم آنلاین نرخ بهره بالایی را با مواردی که توسط سازمان های اعتباری تجدید پذیر اعمال می شود ارائه می دهد.

دانستن

پی پال امروز خود را به عنوان یک بازیکن جالب در پرداخت در 4 بار با نرخ بهره خود در 2 معرفی می کند.10 ٪ ، پس از آن Floa Bank و نرخ بهره آن 3 تعیین شده است.12 ٪.

پرداخت در 3 بار یا بیشتر

از 50 تا 75.000 یورو. واکنش فوری. بدون درگیری. 100 ٪ آنلاین

نحوه پرداخت 4 بار در آمازون ?

چگونه می توان 4 بار در آمازون پرداخت کرد؟

در زمان های اخیر ، غول تجارت الکترونیکی آمازون گزینه پرداخت جدیدی را تنظیم کرده است: 4 بار بدون هزینه آمازون. عمل برای پیروان پرداخت تقسیم ساده و مؤثر است. با این حال ، دسترسی به این راه حل برای بازدید کنندگان و خریداران آینده نامشخص است. در این مقاله توضیحی ، تیم Cresca.FR از شما پشتیبانی می کند و به تفصیل فاش می کند نحوه پرداخت 4 بار در آمازون.

چگونه کار می کند ? مزایا و معایب آن چیست ? آیا هزینه های پنهان وجود دارد ? این همان چیزی است که ما در این راهنما خواهیم دید که تمام توضیحات و تمام جزئیات موجود در آن را به شما می دهد پرداخت چندین بار از آمازون.

بخشی را انتخاب کنید که مورد علاقه شما باشد (خلاصه)

 • 1 نحوه پرداخت 4 بار در آمازون: 2 امکانات !
 • 2 در مورد پرداخت چندین بار آمازون چه فکر کنید ?
 • 3 نحوه پرداخت 4 بار در آمازون: گزینه های دیگر

نحوه پرداخت 4 بار در آمازون: 2 امکان !

با 4000 محصول در هر دقیقه فروخته شده ، جای تعجب ندارد که آمازون بیشترین استفاده از سایت خرید آنلاین در فرانسه است. علاوه بر تنوع مقالات پیشنهادی ، آمازون با راه حل های تسهیلات پرداخت خود اغوا می کند. در واقع ، می توان از طریق کارت بانکی “کلاسیک” یا از طریق پی پال پرداخت کرد.

اما امروز ، تمرکز روی یک است گزینه دیگری از آمازون که بسیار خوشحال است: پرداخت چندین بار. و ، خبر خوب ، شما 2 فرصت برای انجام آن دارید !

پس از سفارش شما در آمازون ، شما به طور خودکار به صفحه “پرداخت” سایت سایت هدایت می شوید. در این صفحه ، گزینه پرداخت آمازون در چندین بار با یا بدون هزینه ، به شما پیشنهاد می شود. برای انتخاب موردی که دوست دارید کلیک کنید.

هنگامی که اعتبار یا پرداخت را در چندین بار (4) با کارت انتخاب می کنید ، به فرمی هدایت می شوید که مجبور به پر کردن آن هستید. این جایگزین آمازون با همکاری Cofidis که یک موسسه اعتباری تخصصی است ارائه می شود.

برای اینکه بتوانیم از آن بهره مند شویم پرداخت چندین بار از طریق Cofidis, دو گزینه برای شما در دسترس است.

اولین احتمال: پرداخت 4 بار توسط کارت بانکی

نحوه پرداخت 4 بار در آمازون توسط کارت بانکی

نحوه پرداخت 4 بار در آمازون با کارت ? در اینجا مراحل مختلفی برای ثبت نام برای این نوع پرداخت در 4 بار وجود دارد ، تحویل شامل:

 • در صفحه پرداخت آمازون ، اگر قیمت سفارش شما وام باشد ، “پرداخت 4 بار توسط کارت بانکی” نمایش داده می شود. اگر قبلاً روش پرداخت را در آمازون ذخیره کرده اید ، روی “اصلاح” کلیک کنید.
 • روی “پرداخت 4 بار توسط کارت بانکی” کلیک کنید. سپس شما به فرم Cofidis هدایت می شوید تا تکمیل شود. شما می توانید آن را از طریق اینترنت انجام دهید. شما فقط باید یک کارت معتبر بیاورید (MasterCard ، Visa یا Electron Cards پذیرفته شده است). توجه: تاریخ انقضا کارت باید بیش از چهار ماه باشد (از تاریخ سفارش شما).
 • فرم را پر کنید ، اطمینان حاصل کنید که آدرس ایمیل شما به خوبی با حساب آمازون شما یکسان است. این مهم است زیرا در این آدرس وجود دارد که تمام اطلاعات مربوط به مهلت خود را دریافت خواهید کرد (میزان پرداخت ماهانه ، وام دهنده ، نرخ اعتبار ، بهره و غیره)
 • روی “تأیید” کلیک کنید. درخواست اعتبار شما توسط Cofidis مورد مطالعه قرار می گیرد. پاسخ آنلاین فوری است.

امکان دوم: پرداخت چندین بار از طریق گزینه اعتباری

برای بهره مندی از چندین بار پرداخت خریدهای خود ، یک روش دوم وجود دارد. در اینجا مراحل دنبال کردن برای بهره مندی از آن آورده شده است:

 • در صفحه پرداخت آمازون ، اگر قیمت سفارش شما اجازه می دهد ، “انتخاب کنید”پرداخت چندین بار با گزینه اعتباری». اگر یک روش پرداخت پیش فرض ثبت شده دارید ، باید آن را تغییر دهید.
 • پس از انتخاب پرداخت چندین بار با گزینه اعتباری, شما به یک شکل آنلاین Cofidis هدایت خواهید شد. برای این مرحله ، شما باید یک دنده (بیانیه هویت بانکی) و یک کپی الکترونیکی از یک سند هویت (کارت هویت یا گذرنامه) بیاورید.
 • فرم را پر کنید ، بررسی کنید که تمام اطلاعات صحیح است. همچنین برای خواندن شرایط استفاده (پرداخت ماهانه ، نرخ ، بهره و غیره) وقت بگذارید
 • درخواست خود را تأیید کنید. در اینترنت ، پاسخ فوری از تأسیس وام خواهید داشت. گاهی ممکن است از اسناد اضافی سؤال شود. در این صورت ، موارد شما در حالت تعلیق قرار می گیرد ، زمان تصمیم گیری. به طور کلی ، پاسخ در طی دو روز کاری داده می شود.

یک بار درخواست اعتبار برای پرداخت چندین بار پذیرفته شده است ، شما یک ایمیل تأیید دریافت خواهید کرد. برنامه پرداخت ماهانه شما به محض ارسال همه موارد شما آغاز می شود.

گزینه اعتباری در آمازون چندین بار پرداخت می شود

هنگامی که سفارش شما ارسال می شود ، آمازون تأیید حمل و نقل محصول را برای شما ارسال می کند و سازمان اعتباری تاریخ پرداخت ماهانه خود را قبل از تحویل برای شما ارسال می کند.

در صورت امتناع سازمان اعتباری ، شما به طور خودکار به صفحه “پرداخت” آمازون هدایت می شوید تا روش دیگری برای پرداخت سفارش خود انتخاب کنید. چگونه ? مراحل بسیار صریح در صفحه اختصاصی را دنبال کنید.

نحوه پرداخت 4 بار در آمازون: اظهارات مهم

اگر 4 بار پرداخت کرده اید ، ممکن است معامله ای را در حساب بانکی مرتبط با کارتهای مورد استفاده مشاهده کنید. این طبیعی است و حتی در هنگام استفاده نیز اتفاق می افتد پرداخت FNAC پرداخت ها به عنوان مثال … این مجوز از بانک درخواست شده توسط سازمان اعتباری است. مبلغ مربوط به مهلت اول است و باید طی پنج تا هفت روز کاری از بیانیه بانکی شما ناپدید شود.

شما به راحتی معامله وام را تشخیص خواهید داد. در بیانیه کارتهای مورد استفاده (صرف نظر از نوع کارت) ، تحت عنوان “Authority Sa Atma Sa Cofidis”.

برای اعضای نخست آمازون ، پرداخت 4 بار در دو شرط رایگان است:

 1. حداقل دو خرید (سفارشات مختلف) در سایت انجام داده اند
 2. یک حساب آمازون بیش از 60 روز است

در مورد پرداخت چندین بار آمازون چه فکر کنیم ?

مانند همه درخواست های اعتبار به بانک یا کسانی که به صورت آنلاین مانند وب سایت FNAC ، این مزایا و معایب دارد.

فواید

اولین مزیت این است که دریافت آن نسبتاً ساده و سریع است پرداخت چندین بار در آمازون (به عنوان مثال از طریق پی پال یا با کارت).

اگر عضو آمازون نخست باشید ، این دستگاه واقعاً سودمند است. در واقع ، اعضا می توانند به طور مرتب از پرداخت محصولات خود در چندین مهلت بهره مند شوند. نرخ بهره وام توسط آمازون پشتیبانی می شود (حتی اگر به عنوان مثال از پی پال استفاده کنید).

معایب

نرخ بهره این وام نسبتاً زیاد است. مبلغ آنها شبیه به آنچه سازمان های اعتباری تجدید پذیر در بانک اعمال می شوند. با این حال ، گزینه های دیگر ، مانند PayPal به عنوان مثال ، وجود دارد. و این ، با نرخ جذاب.

نحوه پرداخت 4 بار در آمازون: گزینه های دیگر

چگونه می توان درخواست خود را در صورت امتناع انجام داد ? خوب ، گزینه های دیگر برای تسهیل پرداخت محصولات برای سفارش شما امکان پذیر است. بیشتر مارک های اصلی (دارتی ، FNAC و غیره) سهولت خرید را ارائه می دهند ، به خصوص برای محصولات “بزرگ”.

 • پی پال: اگر حساب پی پال شما واجد شرایط است ، می توانید به راحتی چندین بار پرداخت کنید ، هر خرید خود. چگونه ? فقط مقررات پی پال را در صفحه پرداخت آمازون بررسی کنید. سپس به خودتان اجازه دهید راهنمایی شوید. پی پال یک مزیت عمده دارد: نرخ بهره آن. در واقع ، پی پال نرخ 2.10 ٪ را ارائه می دهد ، هر چه خریدهای شما باشد.
 • وام شخصی : این نوع اعتبار لزوماً به خرید اختصاص نمی یابد ، اما می توانید همانطور که می خواهید از آن استفاده کنید. چگونه ? به یاد داشته باشید که پیشنهادات ، انواع کارت ها و نرخ ها را مقایسه کنید (آنها به طور کلی از 1 ٪ به 19 ٪ می روند) برای انتخاب سودمندترین. به یاد داشته باشید که تمام شرایط قرارداد را بخوانید ، پس از تعهد ، از شما خواسته می شود این اعتبار را بازپرداخت کنید.
 • Micro Crédit Floa Bank: این سازمان با نرخ بهره جالب 3.12 ٪ پیشنهاد “تقویت” ارائه می دهد. می توان تا 2500 یورو قرض داد تا خریدهای تحویل شما شامل یا موارد دیگر باشد.
 • وام اکسپرس کوچک از لیدیا: برای سفارش محصولات خود در آمازون ، می توانید اعتبار خود را در بستر پرداخت آنلاین Lydia درخواست کنید. می توانید بین 100 تا 1500 یورو وام بگیرید ، بلافاصله روی کارت متصل به کارت مورد نظر خود پرداخت می شود. یا بین 500 تا 3000 یورو ، برای خریدهای فوری ، ظرف 7 روز در کارت مورد نظر خود پرداخت شده است. نرخ بین 2.60 ٪ و 20 ٪ است.

نحوه اضافه کردن یک روش پرداخت در آمازون ?

اگر تصمیم دارید یک سفارش مهم (مثلاً چندین مقاله) یا چندین سفارش گروهی تهیه کنید ، پرداخت در چندین بار آمازون می تواند بسیار جالب باشد.

با این حال ، مراقب باشید که بندهای مختلف قرارداد را بخوانید تا تمام شرایط را بدانید (نرخ ، تحویل و بازگشت ، مدت و میزان بازپرداخت و غیره). همچنین پیشنهادات مختلف را مقایسه کنید (پی پال ، اعتبار مختلف ، FNAC..). بنابراین ، شما تضمین می کنید که سفارشات خود را در بهترین شرایط قرار دهید.

این مقالات می توانند به شما علاقه مند شوند

 1. پرداخت آمازون در چندین بار: رویکرد کامل
 2. Aliexpress در یورو و فرانسوی: در اینجا نحوه سفارش آورده شده است
 3. مارک تلفن های هوشمند چینی: آیا باید در این تلفن ها سرمایه گذاری کنیم ?
 4. حساب بدون بانک: چگونه کار می کند ?
 5. LEFIL: دسترسی مستقیم به حساب آنلاین خود از اعتبار کشاورزی