خبر خوب! بسته موبایل مینی 3 گیگابایتی در 4.99 یورو در ماه حتی پس از یک سال در شبکه نارنجی یا SFR برگشته است ، 12 ارزانترین بسته تلفن همراه – سپتامبر 2023

ارزان ترین بسته ها

با بسته تلفن 40 گیگابایتی خود, YouPrice هنوز اطمینان داده است ! پیشنهاد YouPrice بدون شرایط زمان با نرخ فوق العاده 7.99 یورو در ماه در دسترس است. در زیر خدماتی که در صورت این کار از آنها بهره مند می شوید بسته تلفن نامحدود این مورد علاقه شما است:

بسته موبایل مینی 3 گیگابایتی در 4.99 یورو در هر ماه حتی بعد از یک سال در شبکه نارنجی یا SFR برگشته است

بسته مینی موبایل با 3 گیگابایت در 4.99 € در ماه در شبکه نارنجی یا SFR. این پیشنهاد غیر اتصال و مدت زمان برای کاهش بودجه تلفن شما مناسب است.برای کسانی که هر ماه اینترنت بیشتری می خواهند ، این اپراتور دو بسته دیگر را با قیمت های سودمند ارائه می دهد. نهاشمیه این معاملات خوب خوب را در زیر از دست ندهید:

سقوط برای یک بسته کوچک نامحدود 3 گیگابایت با قیمت 4.99 یورو در ماه

اپراتور YouPrice تصمیم گرفته است فرمول مینی خود را تقویت کند. این پیشنهاد از جمله 1 گیگابایت تاکنون از 3 گیگابایت در هر ماه با همان قیمت بهره می برد ، یعنی 4.99 € در ماه. این قیمت توپ بدون تعهد و بدون مدت زمان معتبر است. این بسته مینی موبایل در شبکه نارنجی یا SFR در دسترس است تا از بین آنها انتخاب کنید. در حالی که برای این اشتراک گذاری می شوید ، تماس های نامحدود ، پیام کوتاه و MMS و همچنین 3 گیگابایت داده در سرزمین اصلی فرانسه ، در DOM و از اتحادیه اروپا خواهید داشت. در صورتی که اشتراک به شما رضایت کامل نمی دهد ، می توانید در هر زمان در یک بسته دیگر مشترک شوید.

بسته Mini YouPrice

به گیگ های بیشتری نیاز دارید ? در اینجا دو بسته ارزان قیمت دیگر از YouPrice وجود دارد

این بسته ارزان قیمت کافی برای نیازهای شما ندارد ، بدانید که YouPrice سایر معاملات فوق العاده خوب را ارائه می دهد که بهتر می تواند با نمایه شما مطابقت داشته باشد. بیا و نگاهی به برنامه های خوب دیگر بخش اشتراک تلفن همراه بیندازید.

40 گیگابایت با قیمت 7.99 یورو در ماه ، شما را به هم متصل می کند ?

با بسته تلفن 40 گیگابایتی خود, YouPrice هنوز اطمینان داده است ! پیشنهاد YouPrice بدون شرایط زمان با نرخ فوق العاده 7.99 یورو در ماه در دسترس است. در زیر خدماتی که در صورت این کار از آنها بهره مند می شوید بسته تلفن نامحدود این مورد علاقه شما است:

 • تماس های نامحدود ، پیام کوتاه و MMS در سرزمین اصلی فرانسه ، از خارج از کشور و از کل اتحادیه اروپا
 • 40 گیگابایت داده در شبکه نارنجی یا SFR در کلانشهر
 • 10 گیگابایت داده از خارج از کشور و از کل اتحادیه اروپا

شما راضی نیستید ? مشکلی نیست ! این اشتراک 4G موبایل+ بدون تعهد است ، و شما می توانید بسته خود را همانطور که می خواهید تغییر دهید

یک بسته 80 گیگابایتی با قیمت 9.99 یورو در ماه

برای داده ها, YouPrice پیشنهاد Maxi Data Mobile خود را با 80 گیگابایت در تبلیغی قرار می دهد. این بسته YouPrice با قیمت افسانه ای 9.99 یورو در ماه بدون مدت زمان مدت زمان ارائه می شود ! با این اشتراک تلفن نامحدود, قبل از متوقف کردن بسته خود ، حداقل زمان برای مشاهده وجود ندارد. این همه علاقه به انتخاب پیشنهاد بدون تعهد است !

بسته 80 گیگابایتی YouPrice

با 16 گیگابایت داده های خود از بخش های خارج از کشور و از اتحادیه اروپا ، این اشتراک سیار در لذت بردن از بعضی از آنها ناکام نخواهد بود. اگر به خودتان اجازه دهید با این بسته تبلیغی موبایل قانع شوید ، اوقات فراغت را برای مصرف 80 گیگابایت داده در شبکه های SFR و نارنجی در فرانسه نیز خواهید داشت. علاوه بر این ، از جمله خدمات این پیشنهاد موبایل تبلیغاتی, تماس های نامحدود ، پیام کوتاه و MM در سرزمین اصلی فرانسه ، از ادارات خارج از کشور و از کل اتحادیه اروپا وجود دارد.

بسته ها ارزان

قیمت ها را مقایسه کنید و یک بسته ارزان قیمت را از 2 یورو در ماه و حتی رایگان برای پیشنهادات بسته با جعبه اینترنت پیدا کنید. با انتخاب یک بسته غیر اتصال ، می توانید پیشنهاد خود را بدون هزینه تغییر دهید تا از بهترین تبلیغات آینده بهره مند شوید.

اگر به اینترنت بیشتری احتیاج دارید ، می توانید مکان نما را در زیر جابجا کنید تا یک بسته ارزان قیمت را پیدا کنید که نیازهای شما را برآورده کند.

به روز شده 19 سپتامبر 2023
0 مگابایت 10 گیگابایت 100 گیگابایت 200 گیگابایت
اس ام اس 200 دقیقه 200 مگابایت 200

از شبکه استفاده کنید از راه دور Bouygues

سیم کارت : فقط 1 €

بسته غیر اتصال به پیشنهاد مراجعه کنید
5 گیگابایت فرانسه و اروپا

تماس های نامحدود ، پیام کوتاه و MMS

سیم کارت : فقط 1 €

بسته غیر اتصال به پیشنهاد مراجعه کنید
از نو 51m 56s
4 ماه ارائه شده است
2 ساعت 100 مگابایت پیام کوتاه/mms نامحدود
0 € /ماه
در حین 4 ماه

گزینه بسته بسته شده در 3 €/ماه

از شبکه استفاده کنید SFR

سیم کارت : 9.90 یورو

بسته غیر اتصال به پیشنهاد مراجعه کنید
10 گیگابایت 5 گیگابایت در اروپا

تماس های نامحدود ، پیام کوتاه و MMS

از شبکه استفاده کنید SFR

سیم کارت : 5 یورو

بسته غیر اتصال به پیشنهاد مراجعه کنید
5 گیگابایت 6 گیگابایت در اروپا

تماس های نامحدود ، پیام کوتاه و MMS

از شبکه استفاده کنید SFR

سیم کارت : 10 یورو

بسته غیر اتصال به پیشنهاد مراجعه کنید

10 گیگابایت 5.99 یورو
15 گیگابایت 7.99 یورو
20 گیگابایت 9.99 یورو

مدولار: آنچه را که مصرف می کنید بپردازید

تماس های نامحدود ، پیام کوتاه و MMS
15 گیگابایت اینترنت در اروپا

از شبکه استفاده کنید SFR

سیم کارت : 10 یورو

بسته غیر اتصال به پیشنهاد مراجعه کنید

تماس ها و پیامک های نامحدود بدون MMS

از شبکه استفاده کنید نارنجی

سیم کارت : رایگان

بسته غیر اتصال به پیشنهاد مراجعه کنید
10 گیگابایت فرانسه و اروپا

تماس های نامحدود ، پیام کوتاه و MMS

گزینه بسته بسته شده در 1 €/ماه

از شبکه استفاده کنید از راه دور Bouygues

سیم کارت : فقط 1 €

بسته غیر اتصال به پیشنهاد مراجعه کنید
2 ساعت 50 مگابایت پیام کوتاه/mms نامحدود

بسته بندی کردن 0 €/ماه برای مشترکین در یک جعبه آزاد

سیم کارت : 10 یورو

بسته غیر اتصال به پیشنهاد مراجعه کنید

 • اوچان
 • بویگ
 • CDScount
 • کورولیس
 • رایگان
 • اداره پست
 • لبارا
 • NRJ
 • نارنجی
 • پیش فرض
 • قرمز
 • کارگر
 • SFR
 • سد
 • منبع
 • تقلب
 • YouPrice

بسته های نمایش داده شده 9/80
نشان دادن بسته های بیشتر به من در انتخاب کمک می کند
به روز شده 19 سپتامبر 2023

در فرانسه ، رقابت بی امان در بسته های تلفنی از سال 2012

فرانسه یکی از کشورهایی است که ما از ارزانترین برنامه های تلفن همراه در اروپا بهره مند می شویم. این تا حدودی به لطف موبایل رایگان است که از سال 2012 چهارمین اپراتور ایجاد پویایی جدید در بازار است. ما به یاد می آوریم که راه اندازی بسته 2 یورو 2 یورو آن ، یک رعد و برق در زمینه ای که لازم بود برای همان نوع بسته ها کمتر از 10 یورو در ماه بپردازیم.

از آن زمان ، چهار اپراتور فرانسوی (Orange ، SFR ، Bouygues Telecom و Free) ، و همچنین اپراتورهای مجازی MVNOS (La Poste Mobile ، Prixtel ، Coriolis و غیره) بی امان هستند که سعی می کنند با برجسته کردن بسته های ارزان قیمت مشتریان جدید را ضبط کنند.

چگونه بسته ارزان خود را انتخاب کرده و از آن استفاده کنید

اگر استفاده محدود دارید

 • خطی که عمدتا برای دستیابی به آن استفاده می شود
 • خطی که از شماره موبایل متفاوت از شماره اصلی آن استفاده می شد ، و می توان آن را ابلاغ کرد: تبلیغ کوچک ..
 • خط برای دستگاه های اتوماتیک صدور هشدارها (به عنوان مثال توسط پیام کوتاه): هشدارها ، ارسال مختصات جغرافیایی ..

توجه با بسته هایی با چند ده یا صدها اینترنت ، زیرا مرور وب می تواند به سرعت شما را از سهمیه موجود فراتر کند.

بهترین راه حل در مورد این بسته ها ، غیرفعال کردن داده ها از نظر تنظیمات تلفن های هوشمند برای جلوگیری از شگفتی ها و بنابراین محدود کردن فقط استفاده از صدا و پیامک است.

اگر به طور منظم تر استفاده می کنید

شما می توانید خود را به سمت یک بسته ارزان قیمت در ارتقاء هدایت کنید. این بسته ها اینترنت کافی را برای استفاده روزانه ارائه می دهند. اما نباید فراموش کرد که چند ماه بعد قیمت بسته افزایش می یابد و ما نمی توانیم با ماندن با همین اپراتور از یک تبلیغ جدید بهره مند شویم. اگر مصرف کننده خیلی بزرگی نیستید می توانید بسته های 5 یورو را پیدا کنید که نیازهای شما را برآورده کند.

یکی از تکنیک هایی که برخی از کاربران برای بهره مندی از یک بسته ارزان قیمت در تمام طول سال کار می کنند ، “پرش” از تبلیغات در تبلیغات است. انتخاب بسته ها بدون تعهد برای داشتن آزادی تغییر در صورت تمایل ضروری است. سیستم حمل و نقل شماره تلفن ساده است زیرا کافی است هنگام عضویت در اپراتور جدید که تبلیغ جدیدی را ارائه می دهد ، شماره RIO خود را ارائه دهید. با این حال ، فراموش نکنید که شما باید با هر تغییر اپراتور ، قیمت سیم کارت را بپردازید – به طور کلی 10 یورو.

برای دیدن تبلیغات از لحظه

اگر به خودتان اجازه دهید با یک بسته ارزان قیمت که شامل یک تلفن هوشمند بسته است ، اغوا شوید ، انعطاف پذیری بسیار کمتری خواهید داشت ، زیرا احتمالاً 2 سال در شرایط قیمت که پس از ارتقاء دوره قیمت تعیین کرده اید با اپراتور درگیر خواهید شد. اگر هنوز می خواهید پیشنهاد خود را تغییر دهید ، فرار مجاز توسط قانون چتل وجود دارد. این نشان می دهد که برای تعهد بیشتر از یک سال ، شما می توانید پس از 12 ماه با پرداخت 25 ٪ از مبالغ باقی مانده به دلیل پایان تعهد خود ، ترک کنید.

این بسته گزینه دیگری را برای موارد خاص مسدود کرد

این ممکن است یک راه حل باشد که شما می خواهید یک بسته ارزان قیمت برای استفاده های محدود ، بدون خطر بیش از حد ،

برای دیدن مقایسه کننده کمک هزینه

قیمت های ارزان قیمت را ارائه دهید ، چگونه اپراتورها انجام می دهند ?

اپراتور تلفن بودن به سرمایه گذاری های سنگین و هزینه های مکرر قابل توجهی برای کار و نگهداری زیرساخت ها نیاز دارد (آنتن های رله ، فیبر و غیره). هیچ شرکت خصوصی دیگری یا هیچ سازمان عمومی در حال حاضر به اندازه اپراتورهای نارنجی ، SFR ، Bouygues Telecom و رایگان سرمایه گذاری نمی کند.

به طور متناقض ، اپراتورهای فرانسوی نیز در بین شرکت هایی هستند که بیشترین مالیات را با مالیات بر آنها مالیات می دهند که مخصوص آنهاست مانند “مالیات کوپه” (0.9 ٪ گردش مالی) برای تأمین مالی سمعی و بصری ، اما از سال 2019 مستقیماً به دولت بوده است. بودجه. (این باید به قدیمی ترین برچسب خودرو که در سال 1956 ایجاد شده است برای ایجاد یک صندوق همبستگی برای سالمندان یادآوری کند ، اما که 3 سال بعد مستقیماً به صندوق های دولتی پرداخت شد).

یک اپراتور تلفن فقط با بسته های ارزان قیمت کار نمی کند. بنابراین بسته های ارزان قیمت تماس می گیرند به گونه ای که اپراتور مشتریان را جذب می کند و او می تواند سعی کند آنها را با حاشیه های بهتر به بسته هایی بیاورد.

بنابراین از سه رویکرد به صورت تجاری استفاده می شود:

 • یک بسته ارزان قیمت را پیشنهاد کنید ، اما با خدمات کمی (چند ساعت تماس و داده های اینترنتی بسیار کمی) و خطرات مربوط به سرریز همپوشانی.
 • یک بسته ارزان قیمت را در طول دوره ارتقاء (6 ماه یا 1 سال) پیشنهاد دهید ، و پس از این دوره کاملاً افزایش می یابد
 • یک بسته ارزان قیمت مرتبط با تلفن ، برای چند ماه ارتقاء ، و سپس افزایش می یابد ، همه با یک تعهد 24 ماهه همراه است.

در مورد ارتقاء ، مصرف کننده معمولاً آگاه است که قیمت وی ​​از یک لحظه افزایش می یابد. اما حتی اگر این یک ارتقاء نباشد ، باید بدانید که اپراتور از نظر قانونی حق دارد وقتی می بیند مناسب قیمت خود را افزایش دهد. مفهوم “قیمت طول عمر” وجود ندارد ، حتی اگر برخی از جملات ارتباطی تجاری آن را پیشنهاد کنند.