3 روش اعطای گیتار خود در 5 دقیقه – جایزه گیتار ، تیونر گیتار خود را با میکروفون آنلاین |

تیونر گیتار آنلاین

برای اعطای گیتار خود در گوش:

3 روش اعطای گیتار خود در 5 دقیقه

تیونر گیتار آنلاین ، طناب برای گوش دادن به گوش ، راهنما برای مبتدیان و نکاتی که توسط جوانب مثبت استفاده می شود.

حداکثر

این تیونر آنلاین از میکروفون رایانه شما استفاده می کند و به عنوان یک تیونر الکترونیکی استاندارد کار می کند. برای استفاده از آن ، شما باید یک میکروفون داشته باشید و برای شروع ، به سادگی روی پرچم کلیک کنید ” اجازه دادن “ (به آموزش مراجعه کنید).

توجه: اگر می خواهید یک گیتار برقی اعطا کنید ، توصیه می شود آن را تقویت کنید تا تیونر بتواند ارتفاع نت ها را ضبط کند.

یادآوری کوچک راهنمای ما “تنظیم توضیح داده شده برای مبتدیان” ، نام یادداشت هایی که باید نمایش داده شود ، از بزرگترین طناب تا کوچکترین است: E ، A ، D ، G ، B ، E.

برای صرفه جویی در وقت یک تیونر بخرید

با این حال ، توصیه می شود یک تیونر اختصاصی را بدست آورید. مدل توصیه شده تیونر انبردست Pitchclip Korg PC-2 است. دلایل اصلی:

 • تنظیم دقیق تری داشته باشید,
 • به رایانه یا تلفن خود احتیاج ندارید,
 • تیونر را مستقیماً روی گیتار قرار دهید,
 • حتی در یک محیط پر سر و صدا قادر به توافق باشید,
 • به طور خلاصه ، سریعتر بروید.

گوش را با یادداشت های مناسب مطابقت دهید

در اینجا همچنین نت های مناسب از یک گیتار آکوستیک که در MI (تنظیم استاندارد) اعطا شده است ، که به شما امکان می دهد گوش دهید ، که ورزش عالی برای گوش.

من جدی مرورگر شما نتوانسته است فایل صوتی را بخواند ، اما می توانید با کلیک بر روی اینجا بارگیری کنید.
آنجا مرورگر شما نتوانسته است فایل صوتی را بخواند ، اما می توانید با کلیک بر روی اینجا بارگیری کنید.
د مرورگر شما نتوانسته است فایل صوتی را بخواند ، اما می توانید با کلیک بر روی اینجا بارگیری کنید.
زمین مرورگر شما نتوانسته است فایل صوتی را بخواند ، اما می توانید با کلیک بر روی اینجا بارگیری کنید.
اگر مرورگر شما نتوانسته است فایل صوتی را بخواند ، اما می توانید با کلیک بر روی اینجا بارگیری کنید.
میانه مرورگر شما نتوانسته است فایل صوتی را بخواند ، اما می توانید با کلیک بر روی اینجا بارگیری کنید.

سوالات متداول

وقتی باید گیتار خود را بدهم ?

ایده آل این است که هر بار قبل از شروع بازی ، این کار را انجام دهید.

یکی از رشته های من شکسته شد !

اتفاق می افتد ! روی گیتارهایی که مدت طولانی بازی نشده اند ، رشته ها با گذشت زمان اکسیده می شوند. در گیتارهای جدید ، رشته ها به طور کلی کیفیت خیلی خوبی ندارند. به هر حال ، رشته های گیتار به طور مرتب تغییر می کنند. من به مبتدیان توصیه می کنم به یک فروشگاه موسیقی بروند و به یک تکنسین اجازه دهد این عمل را برای آنها انجام دهد. طناب ای که هنگام بازی می شکند یک چیز است ، اما وقتی بالا می روید ، می تواند خطرناک باشد ، برای چشم ها به طور خاص.

چه توافق های دیگری وجود دارد ، جدا از استاندارد ?

سوال بسیار خوب ، من در مورد آن در صفحه با عنوان نمونه هایی از تنظیم جایگزین (ROCK) صحبت می کنم. این صفحه به دور از جامع است و موضوعی است که من به هر گیتاریست توصیه می کنم که اکتشاف کند.

من هیچ استعداد ندارم ..

به باشگاه خوش آمدی ! این در مورد تصور هر نوازنده هر سطح اوست. ما همیشه می خواهیم بهتر بازی کنیم ، و این تلاش هرگز متوقف نمی شود. برای حفظ لذت به هر حال ، من در مورد وضعیت ذهن مشاوره می دهم تا (در میان دیگران) در مورد اسرار نوازندگان اتخاذ کنم.

کدام گیتار را انتخاب کنید ?

صفحه گیتار آکوستیک یا برقی: چه چیزی را انتخاب کنید ? تفاوت های بین گیتارهای کلاسیک ، قومی و برقی را نشان می دهد. عکس های پشتیبانی و عصاره های صوتی. یک خواندن بسیار خوب !

و اگر گوش مطلق ندارم ?

این مطلقاً هیچ چیز تغییر نمی کند ، این مورد برای اکثر موسیقی دانانی است که ما در رادیو می شنویم یا به صورت کنسرت می بینیم. جزئیات بیشتر در مورد این موضوع در صفحه گوش مطلق یا نسبی.

اگر دیر شروع کنیم می توانیم در موسیقی خوب شویم ?

به طور مشخص. برخلاف آنچه ما معتقدیم ، شروع موسیقی جوان موفقیت را تضمین نمی کند ، من می خواهم به عنوان اثبات تعداد موزیکین های سابق که “در دوران کودکی یک ساز بازی می کردند ، سپس متوقف شدند زیرا قطعات کار در طول درس باعث ایجاد انگیزه او نمی شوند”.

کسی که در بزرگسالی موسیقی را یاد می گیرد با این وجود کمتر از کودک با شهود خود در ارتباط خواهد بود و خطر این است که نفس یا اطلاعات دخالت کند (جستجوی سرعت ، بی حوصلگی ، عدم اعتماد به نفس و غیره.). علاوه بر این ، یک بزرگسال غالباً در اختیار او زمان آزاد بسیار کمتری دارد ، بنابراین باید سختگیری باشد.

این تئوری واقعاً ضروری است ?

سوال بسیار خوبی که صفحه باید از آن یاد بگیرد ? اختصاص داده شده است. در یک جمله: اگر این تئوری تا حد امکان شما را آزار می دهد و می دانید که این شما را از ساز انزجار می کند ، بدون آن به کاوش در موسیقی ادامه دهید. اگر از طرف دیگر خود را در یک زمان یا دیگری که در یادگیری شما مسدود شده است ، پیدا می کنید ، پس شاید بتواند به شما کمک کند.

آیا برای موفقیت در موسیقی باید مواد مخدر ، نوشیدنی یا دود مصرف کنید ?

قطعا نه ! من به این سؤال اختصاص داده ام تا سرنوشت غم انگیز این هنرمند را پایان دهد زیرا همچنین (در مورد گوش مطلق) یک تعصب گروتسک است که در صورت عدم قرار دادن افراد در مسیر اشتباه ، بی فایده است.

گیتار من متوقف نمی شود !

اگر این یک گیتار جدید باشد یا برعکس که مدت طولانی بازی نشده است ، ممکن است طبیعی باشد. اگر با گذشت زمان بهبود نیاورد ، قرار ملاقات در یک (یا بیشتر) فروشگاه موسیقی می تواند مفید باشد. تغییر ابزار نیز یک راه حل است. ما همچنین می توانیم به نحوه ذخیره سازهای خود توجه کنیم.

آیا باید درس بگیرم ?

در حالت ایده آل ، بله ، پیشرفت سریعتر خواهد بود ، اما به موقعیت ها بستگی دارد. بدیهی است ، شما باید مدارس موسیقی یا معلمان در نزدیکی خود داشته باشید ، یک شخص قابل اعتماد پیدا کنید ، بودجه دوره ها و غیره را داشته باشید. توجه داشته باشید که تا آنجا که من نگران هستم ، دروس موسیقی آنلاین به من کمک زیادی کرده است و از این مزیت ارزان بودن و همچنین به جایی که زندگی می کنیم وابسته نیستیم.

من در گوش دادن به گوش مشکل دارم ..

طبیعی است ، یک تمرین دشوار است. با این حال ، من جزئیات بیشتری را در صفحه ارائه می دهم تا گیتار خود را به گوش اعطا کنم.

به روز شده: 26.07.2022

 • پست الکترونیک
 • اسرار نوازندگان
 • سیاست حفظ حریم خصوصی

تیونر گیتار آنلاین

اوکولل ، گیتار آکوستیک ، برقی یا کم خود را اعطا کنید
با میکروفون یا گوش

گیتار آکوستیک

گیتار الکتریک

گیتار بم

لقب

چگونه برای استفاده

می توانید گیتار خود را با میکروفون یا گوش اعطا کنید. توافق گیتار اتوماتیک با میکروفون بسیار ساده تر و سریعتر است ، و این گزینه پیشنهادی ماست. با این حال ، تنظیم ابزار گوش شما گوش موسیقی طولانی مدت شما را بهبود می بخشد ، و ممکن است یک مهارت گرانبها برای یادگیری برای مواقعی که آنلاین نیستید.

برای اعطای گیتار خود بطور خودکار:

 1. دکمه میکروفون را فشار دهید تا به طور خودکار گیتار خود را اعطا کنید. حتماً به وب سایت اجازه دهید از میکروفون خود استفاده کند.
 2. ساز خود را به میکروفون خود نزدیک کنید تا تیونر بتواند طناب ای را که بازی می کنید تشخیص دهد. اگر گزینه خود ستا فعال شده است ، لاله گیتار سعی خواهد کرد به طور خودکار طناب ای را که اعطا می کنید شناسایی کند. در غیر این صورت ، طناب را که می خواهید اعطا کنید فشار دهید.
 3. نگه داشتن گیتار خود هرگز آسانتر نبوده است. از ساز خوب خود استفاده کنید!

برای اعطای گیتار خود در گوش:

 1. طناب را که سعی در اعطای آن دارید فشار دهید. طناب انتخاب شده هر 2 ثانیه بازی خواهد کرد تا بتوانید روی ساز خود تمرکز کنید.
 2. شما گوش موسیقی خود را بهبود می بخشید. آفرین!

مشاوره حرفه ای: حتماً این صفحه را به موارد دلخواه خود اضافه کنید تا دفعه بعد آن را به راحتی پیدا کنید!