موتور سیکلت های 3 چرخ- CAN-AM Sur-Route ، 5 ماشین سه چرخ برتر!

5 ماشین سه چرخ برتر

یک طراحی جسورانه و عضلانی. این همان چیزی است که وسیله نقلیه نشان می دهد. Can-Am Spyder F3 محدودیت های عملکرد را تحت فشار قرار می دهد ، و راحتی که فراهم می کند باعث می شود شما بخواهید هرگز از جاده خارج نشوید.

کشف مجدد جاده

پایدار و آسان برای رانندگی: امتحان کردن آن است که آن را اتخاذ کنید. جدیدترین دامنه ما از وسایل نقلیه سه چرخ Can-Am را که برای همه ماجراها و رانندگان طراحی شده است ، کشف کنید.

قابل تنظیم

هزاران گزینه شخصی سازی موجود. پانل ها را جایگزین کنید ، فضای ذخیره سازی را اضافه کنید یا در ارگونومیک تغییراتی ایجاد کنید تا وسیله نقلیه 3 -چرخ خود را به تصویر خود پیکربندی کنید.

رانندگی آسان

با تشکر از برنامه آموزش و گروه های رانندگان ، یادگیری یک وسیله نقلیه Can-Am آسان است!

امنیت و پایدار

با فاکتور Y خود ، وسایل نقلیه 3 چرخ ما Can-Am پایدار و راحت هستند.can-am به شما کمک می کند محدودیت های عملکرد را تحت فشار قرار دهید ، در حالی که موقعیت آرامش آرام همیشه به دنبال شما خواهد بود.

دامنه 3 چرخ وسایل نقلیه Can-Am

کانتین

کانتین

از جانب 12 دلار 199 دلار
از جانب 12 دلار 199 دلار

زمین بازی شما در انتظار شما است. روز و شب ، استاد جاده باشید. با Can-Am Ryker ، آنچه را که لازم است برای رفتن به هر کجا که می خواهید دارید! چقدر دور خواهید رفت?

Can-Am Spyder F3

Can-Am Spyder F3

از جانب 27،599 دلار
از جانب 27،599 دلار

یک طراحی جسورانه و عضلانی. این همان چیزی است که وسیله نقلیه نشان می دهد. Can-Am Spyder F3 محدودیت های عملکرد را تحت فشار قرار می دهد ، و راحتی که فراهم می کند باعث می شود شما بخواهید هرگز از جاده خارج نشوید.

Can-Am Spyder RT

Can-Am Spyder RT

از جانب 32،399 دلار
از جانب 32،399 دلار

Spyder RT با ظاهر مدرن خود ، افزایش راحتی و ذخیره سازی بیشتر ، بهترین جاده و تجملات لوکس وسایل نقلیه مسافر را به شما ارائه می دهد.

5 ماشین سه چرخ برتر !

چه کسی گفت که برای تفریح ​​در جاده باید تعداد لاستیک های همسالان داشته باشید ?

1. مورگان سوپر 3

صحبت کردن در مورد یک وسیله نقلیه سه چرخ سرگرم کننده بدون شروع با آن غیرممکن است: مورگان سوپر 3 ! به تازگی تمدید شده ، این دستگاه کوچک اکنون بر اساس یک معماری مونوکوکی ساخته شده است. این یک فورد اصلی 3 سیلندر از 1.5 لیتر در حال توسعه 118 اسب بخار و 150 نیوتن متر گشتاور است. وقتی کاملاً در معرض عناصر قرار بگیرید ، بیش از حد کافی است !

2. اتصال رابین

یکی دیگر از رقیب های اساسی هنگامی که شما به سه چرخ محدود می شوید ، افسانه ای که رابین را به هم متصل می کند ! لزوماً در چرخ نیست که شما از آن لذت ببرید ، بلکه با نگاه کردن به آن. باید گفت که او تمایل آزار دهنده ای برای پایان دادن به سمت خود یا حتی در پشت بام خود دارد ، همانطور که توسط یک برنامه انگلیسی خاص در چندین بار نشان داده شده است.

3. کرو

با یک دستگاه سه چرخ از خانه ما به سمت کانال ما برگشتیم ! با شروع از کارور یک ، شرکت بلژیکی Kerv به طور قابل توجهی این مفهوم را بهبود بخشیده است. او مراحل عقب ، 1.5 لیتر توربو 140 اسب بخار و یک گیربکس اتوماتیک CVT دارد. نسخه الکتریکی 100 ٪ از 204 اسب بخار مجهز به باتری 24 کیلووات ساعت برای 200 کیلومتر استقلال حتی در جعبه های Kerv قرار دارد ! حرارتی یا برقی ، سازنده بلژیکی در حدود 6 ثانیه 0 تا 100 کیلومتر در ساعت را اعلام می کند.

4. Messerschmitt Kabinenroller

از سه چرخ برقی آینده نگر ، ما در گذشته با یک چرخه افسانه ای دیگر برمی گردیم. مونتاژ توسط یک متخصص در هوانوردی که به یک سازنده خودرو تبدیل شده است ، Messerschmitt Kabinenroller با 2 ضربه از ده اسب به سختی هدایت می شود. امروز ، ما آنها را پاره می کنیم ! نادرترین نسخه ها می توانند به 150 برسند.000 یورو !

با اشکال برقی ! اما این بار در 4 چرخ ..

شما می خواهید از اخبار خودرو مطلع شوید ?

شما این مقاله را دوست داشتید و می خواهید آخرین اخبار خودرو را مستقیماً در صندوق پستی خود دریافت کنید ? هم اکنون به صورت رایگان مشترک شوید ، درست مثل بیش از 300.000 عاشق ماشین قبل از شما:

مزایای موتور سیکلت و وسایل نقلیه سه چرخ

موتورسیکلت را رانندگی کنید. هیچ چیز برابری نمیکنه. باد در صورت. رامبل Guttural موتور زیر پاهای شما. و عجله مداوم جاده در حالی که جهان در اطراف شما پیمایش می کند. رانندگی با موتور سیکلت برای روح بسیار خوب است. چه به تنهایی رانندگی کنید و چه در یک گروه ، احساس قرار گرفتن در جاده یکی از مواردی است که نمی توانید منتظر پیدا کردن آن باشید. این احساسی است که شما هرگز نمی خواهید رها کنید ، و راه های زیادی برای طولانی شدن این تجربه وجود دارد ، حتی اگر یک موتور سیکلت در زندگی شما کمتر عملی شود. به همین دلیل است که بسیاری از موتورسواران به سه چرخ می روند.

آیا زمان آن رسیده است که از یک موتور سیکلت دو چرخ به یک موتور سیکلت یا یک وسیله نقلیه سه چرخ بروید؟?

دلایل زیادی وجود دارد که موتور سیکلت ها می توانند در نظر بگیرند که به یک موتور سیکلت سه چرخ (که گاهی اوقات به سادگی “سه چرخ” خوانده می شود ، در نظر بگیرند. این اغلب یک تصمیم بسیار شخصی است که می تواند در هر سنی اتفاق بیفتد. گفته می شود ، این دلایل اغلب شامل تمایل به یک موتور سیکلت برای یافتن وسیله نقلیه ای است که بر روی آن احساس امنیت بیشتری می کند و شاید کمی راحت تر از آن استفاده کند ، و این نیاز به توجه کمتری دارد تا اجازه دهد بیشتر روی پیاده روی و دوستانی که همراه هستند تمرکز کند. موتور سیکلت های سه چرخ ، جاده ها و Tricars (مانند Slingshot Polaris) همه اینها را در حالی که تجربه فضای باز را که موتورسواران دوست دارند ، ارائه می دهند.

رانندگی با سه چرخ در مقابل رانندگی 2 چرخ

در حالی که وسایل نقلیه سه چرخ شده بیشتر و بیشتر محبوب می شوند ، رانندگان بیشتر و بیشتر ابراز رضایت خود را از انجام این انتقال ابراز می کنند. همانطور که انتخاب شخصی خود را انجام می دهید ، در اینجا برخی از عناصر مهم برای به خاطر سپردن وجود دارد.

راحتی و بزرگی

یکی از بزرگترین عواملی که در حالی که موتورسواران گزینه های خود را ارزیابی می کنند بازی می شود این واقعیت است که این وسایل نقلیه به سادگی بزرگتر و بزرگتر هستند. این بدان معنی است که فضای بیشتری برای ویژگی های راحتی ، برای رانندگی راحت تر روی بدن ، به خصوص اگر مشکلات عضلانی ، مفصل یا کمر دارید.

ثبات بیشتری کسب کنید

البته اضافه کردن یک چرخ سوم نیز ثبات باورنکردنی و چرخش آسان تر به ارمغان می آورد. این بدان معنی است که شما مجبور نیستید وزن موتور سیکلت را تحمل کنید ، و همانطور که در وسط پیاده روی خسته نمی شوید.

مزایای پیاده روی های طولانی

با توجه به این راحتی ، فضا و ثبات ، رانندگان غالباً متوجه می شوند که می توانند در یک وسیله نقلیه سه چرخ طولانی تر بمانند و در طول روز پیاده روی های خود را گسترش دهند و از گشت و گذار که می تواند تا روز بعد امتداد داشته باشد ، شروع می کنند. علاوه بر این ، تمام این فضای اضافی به معنای فضای ذخیره سازی اضافی است.

مزایای موتورسواران سنی خاص

همانطور که در بالا ذکر شد ، موتورسواران در همه سنین مزایای رانندگی سه چرخ را پیش بینی می کنند. این انتخابی است که فراتر از سن است. البته همه ما به این مرحله مهم خواهیم رسید که در آن کار با موتور سیکلت ما کمی دشوارتر می شود. یک موتور سیکلت سه چرخ ، یک چرخ سه چرخ یا Tricar رانندگی را تسهیل می کند و به شما امکان می دهد تا روی پیاده روی تمرکز کنید.

یک نکته مهم: سه ​​چرخ به طور متفاوتی انجام می شود

اگرچه موتور سیکلت سه چرخ همان احساس بودن در جاده را ارائه می دهند ، اما خصوصیات مانور خاصی بسیار متفاوت است. شما باید قبل از اینکه کاملاً راحت باشید ، مغز خود را تا حدودی دوباره برنامه ریزی کنید. کنترل فرمان ، چرخش و توقف برای شما جدید خواهد بود. در اینجا چند نکته برای به خاطر سپردن وجود دارد:

نماد تراشه

پاهای خود را از زمین دور نگه دارید ، دیگر نیازی به آنها نخواهید داشت تا موتور سیکلت خود را در جای خود نگه دارید و آنها می توانند زیر وسیله نقلیه شما گیر کنند.

نماد تراشه

شما در دو چرخ مقابله خواهید کرد ، اما موتور سیکلت های سه چرخ مانند ماشین رانندگی می کنند. شما چرخ را در جهت سفر نشان می دهید.

نماد تراشه

به یاد داشته باشید که شما هنوز ترمزهای جلویی و عقب دارید ، اما با دو چرخ در قسمت عقب ، قدرت ترمز اضافی دارید ، مراقب باشید که چرخ جلو خود را اضافه نکنید.

نماد تراشه

شما می توانید به چشم در چشم دو چرخ بپردازید ، اما باید به شعاع چرخشی اضافی یک وسیله نقلیه سه چرخ عادت کنید.

نماد تراشه

خود را در یک فضای امنیتی به عنوان یک پارکینگ به وسیله نقلیه معرفی کنید تا به احساس و مانور متفاوت یک وسیله نقلیه سه چرخ عادت کنید ، خوشحال خواهید شد که وقت خود را برای انجام این کار گرفته اید.

گزینه های خود را با دقت بررسی کنید. تعداد زیادی وجود دارد.

در حالی که رانندگی موتور سیکلت سه چرخ بیشتر و بیشتر محبوب می شود ، یک تن گزینه وجود دارد که می توانید انتخاب کنید. بارزترین آن سه چرخ با چرخ ساده در جلو و دو در پشت است ، اگرچه با پیکربندی معکوس نیز با موتور سیکلت ملاقات می کنید. همانطور که قبلاً نیز اشاره کردیم ، یک دسته نسبتاً جدید از وسایل نقلیه سه چرخ به نام Tricars نیز وجود دارد ، مانند Slingshot Polaris. او موتور سیکلت ، قسمت ماشین و کاملاً بی نظیر را ترک کرد. پیشنهاد ما ، مهم نیست که چه چیزی را انتخاب می کنید – این است که در امان باشید ، از آن لذت ببرید و از پیاده روی لذت ببرید. ما نمی توانیم صبر کنیم تا شما را در عمل ببینیم.