عکس های خود را ذخیره کنید: 3 گزینه دیگر برای عکس های Google ، 5 برنامه رایگان برای ذخیره عکس های خود به صورت آنلاین در iPhone و Android

5 برنامه رایگان برای ذخیره عکس های خود به صورت آنلاین در iPhone و Android


– پشتیبان گیری ویدیویی بسیار محدود
– عدم وضوح در منوها

عکسهای خود را ذخیره کنید: 3 گزینه دیگر برای عکس های Google

گزینه های دیگری را برای عکس های Google کشف کنید تا عکس ها و فیلم های خود را بصورت آنلاین و ایمن ذخیره کنید.

استل رافین / منتشر شده در 12 نوامبر 2020 ساعت 12:00 بعد از ظهر

گوگل-عکاسی

Google پایان ذخیره نامحدود رایگان در Google Photos را از اول ژوئن 2021 اعلام کرده است ، این بدان معنی است که عکس ها و فیلم های شما با وضوح بالا از 15 Google رایگان برای همه خدمات خود کسر می شوند (Google Photos ، Google Drive ، Gmail ، و غیره.).

اگر فضای ذخیره سازی شما به اشباع در Google وارد می شود ، همیشه می توانید راه حل های دیگر مانند One Drive ، Icloud یا Dropbox را انتخاب کنید که خدمات جالبی نیز ارائه می دهند.

1. مایکروسافت یک درایو

Microsoft One Drive ذخیره آنلاین ایمن را برای عکس ها ، فیلم ها بلکه برای تمام اسناد شما ارائه می دهد (Word ، PowerPoint ، Excel و غیره). این سرویس به شما امکان می دهد از هر دستگاهی به پرونده های خود دسترسی پیدا کنید ، آنها را همانطور که می خواهید اصلاح کنید و آنها را با چند کلیک به اشتراک بگذارید.

نحوه استفاده از آن ?

فقط برنامه Microsoft One Drive Mobile را در تلفن هوشمند خود بارگیری کرده و یک حساب کاربری ایجاد کنید. پس از نصب برنامه ، می توانید پشتیبان گیری خودکار عکس ها و فیلم های گرفته شده توسط دوربین خود را فعال کنید. بنابراین ، پرونده های شما با خیال راحت ذخیره می شوند و می توانید با وارد کردن شناسه های اتصال خود ، از طریق سایت One Drive به هر تلفن هوشمند یا دسک تاپ دسترسی پیدا کنید.

ذخیره رایگان: حداکثر 5 گیگابایت
برای دستگاه های Android و iOS در دسترس است

2. دارای صدای بلند

برای دنبال کنندگان iPhone ، iPad یا Mac ، می توانید از سرویس ذخیره سازی اپل به نام iCloud استفاده کنید. با یک دستگاه iOS ، شما به طور خودکار از 5 گیگابایت فضای ذخیره سازی رایگان بهره مند می شوید. این فضا به صورت آنلاین از هر دستگاه قابل دسترسی است. عکس ها و فیلم ها در نسخه سبک در تلفن هوشمند ذخیره می شوند تا فضای آزاد شود ، در حالی که نسخه با وضوح بالا در iCloud ذخیره می شود.

نحوه استفاده از آن ?

اگر هنوز عکسهای iCloud را فعال نکرده اید ، می توانید با مراجعه به تنظیمات خود ، در بازی این کار را انجام دهید انباره آیفون. پس از فعال شدن برنامه ، می توانید تمام عکس های خود را بصورت آنلاین از هر دستگاه پیدا کنید. اگر آیفون خود را گم کنید ، عکسهای شما همیشه از طریق سایت iCloud قابل دسترسی خواهند بود. با این حال ، لازم است شناسه اپل و رمز عبور خود را بیاورید.

ذخیره رایگان: حداکثر 5 گیگابایت
فقط برای دستگاه های iOS موجود است

3. صندوق عقب

Dropbox یک مرجع در قسمت ذخیره سازی پرونده است. با استفاده از این ابزار ، می توانید به راحتی پرونده های خود را همگام سازی کنید بلکه عکس ها و فیلم های خود را نیز به طور خودکار از یک تلفن هوشمند ، دوربین یا کارت SD به Dropbox منتقل کنید. با استفاده از این سرویس ، می توانید با خیال راحت پرونده های بزرگ را با یک لینک ساده به اشتراک بگذارید.

نحوه استفاده از آن ?

فقط یک حساب اصلی Dropbox ایجاد کنید تا از 2 گیگابایت ذخیره رایگان بهره مند شوید. می توانید این کار را از طریق سایت Dropbox یا با بارگیری برنامه موبایل انجام دهید. پس از ایجاد حساب شما ، می توانید به هر مکان ، چه از طریق برنامه تلفن همراه ، یک مرورگر وب (با اتصال از طریق سایت Dropbox) یا برنامه اداری که برای Mac و Windows وجود دارد ، به هر مکان ، چه از طریق برنامه تلفن همراه ، یک مرورگر وب (با اتصال از طریق سایت Dropbox) دسترسی پیدا کنید. برای نیازهای حرفه ای ، شما باید به Dropbox Business مراجعه کنید.

ذخیره رایگان: حداکثر 2 گیگابایت
برای دستگاه های Android و iOS در دسترس است

قانع نشده ? شما همیشه می توانید در Google Photos بمانید و در یک بسته Google One مشترک شوید تا فضای ذخیره سازی بیشتری کسب کنید. اولین پیشنهاد با 2 یورو در هر ماه به شما امکان دسترسی به 100 گیگابایت ذخیره سازی را می دهد.

5 برنامه رایگان برای ذخیره عکس های خود به صورت آنلاین در iPhone و Android

برای ذخیره عکس های خود به صورت آنلاین در iPhone و Android ، یک فضای ذخیره سازی کوچک را در تلفن هوشمند خود با این پنج برنامه رایگان منتشر کنید.

ذخیره عکس ها و فیلم ها در تلفن هوشمند شما بدون شک بهترین راه برای انحصار حافظه دستگاه شما با هزینه بقیه است. در واقع ، نصب یک برنامه جدید یا انجام دستگاه می تواند به سرعت به یک معما تبدیل شود. با این حال ، راه حل های زیادی وجود دارد که به شما پیشنهاد می کند که تمام عکس های خود را بصورت آنلاین و به صورت رایگان ذخیره کنید تا فضای خود را در دستگاه خود آزاد کنید ، بدون اینکه تسلیم شوند که می توانند به آن دسترسی پیدا کنند.

ذخیره عکس های خود در یک سرویس آنلاین بدون شک بهترین راه حل برای شما امکان تهیه نسخه پشتیبان از همه عکس های خود را دارد و در حالی که باعث ذخیره سازی دستگاه شما می شود به راحتی به آن دسترسی پیدا می کنید. علاوه بر این ، برخی از برنامه های کاربردی که به طور خودکار از عکسهای آنلاین خود نسخه پشتیبان تهیه می کنند ، همچنین می توانید آلبوم های هوشمند را ایجاد کنید ، مونتاژ ویدیویی خودکار تهیه کنید یا عکس های سالهای خود را که در هر تاریخ سالگرد صرف شده اند ، دوباره کشف کنید. نوشتن Telechager.COM پنج برنامه رایگان را برای ذخیره عکس های خود به صورت آنلاین در آیفون و اندروید انتخاب کرده است.

1. عکس گوگل

در سال 2015 برای جایگزینی Picasa اعلام شد, عکسهای گوگل به سرعت می بینیم که در میان برنامه های ذخیره سازی عکس برنده شوید. و به دلایل خوب, عکسهای گوگل پیشنهادات برای ذخیره تعداد نامحدودی از عکس ها و فیلم ها به صورت رایگان ، به شرط آنکه آنها از 16 مگاپیکسلی برای عکس ها تجاوز نکنند و تعریف 1080p برای فیلم ها.

علاوه بر راه حل ذخیره سازی, عکسهای گوگل توسط پیشنهادات بیشمار از رقابت خارج می شود. برنامه جایگزین گالری عکس معمول شما بسیار دستی است و تعدادی از ابزارهایی را در خود جای داده است که کاربران را با استفاده از روتوش (غیر مخرب) یا ابزارهای مونتاژ ، راحت می کند. عکسهای گوگل ابزارهای روتوشینگ ساده و بصری را ارائه می دهد ، اما همچنین آلبوم بسیار خوب و ماژول های مونتاژ خودکار. به عنوان مثال ، این برنامه قادر به تولید GIF از عکس های تند و تیز شما است ، یا حتی ایجاد مونتاژهای ویدیویی که مهمترین معابر هر یک از کلیپ های شما را گرد هم آورده است ، همه توسط موسیقی سوراخ شده است.

عکسهای گوگل همچنین از ابزارهای تحقیقاتی بسیار خوبی برخوردار است که به شما امکان می دهد تقریباً هر عکسی را از یک مکان ، یک رویداد و حتی از یک شیء به لطف پشتیبانی تحقیقات بصری پیدا کنید. بگذارید سازگاری Chromecast ، امکان به اشتراک گذاشتن عکس های خود را با اطرافیان خود ، یا حتی دوباره کشف لحظه های گذشته از طریق ماژول “کشف مجدد این روز” به این اضافه کنیم و یک برنامه کاربردی به سختی مساوی دریافت کنید.

+:
+ ذخیره نامحدود
+ مونتاژهای ویدئویی و عکس اتوماتیک
+ پشتیبان گیری خودکار از عکس ها در پس زمینه


– وضوح اصلی پشتیبان محدود به فضای موجود در Google Drive

2. تلنگر

کمتر از عکس های Google کامل است, تلنگر بیشتر روی جنبه پشتیبان و به اشتراک گذاری خلاقیت های شما تمرکز می کند. این سرویس به شما امکان می دهد حداکثر 1 سل از عکس و فیلم را در فیلم خود ذخیره کنید تلنگر. تمام محتویات بارگیری شده به طور خودکار از ماژول پشتیبان برای تلفن هوشمند شما خصوصی است اما در صورت تمایل می توانید در هر زمان به صورت آنلاین به اشتراک گذاشته شود. محدودیت های تحمیل شده توسط تلنگر با حداکثر اندازه عکس ها و فیلم های ارسال شده به صورت آنلاین بسیار گسترده باشید. لازم نیست بیش از 200 مگابایت برای تصاویر و 1 گیگابایت برای فیلم ها ، خواندن برای دومی به سه دقیقه اول محدود شود.

تلنگر همچنین پیشنهاد می کند عکسهای خود را در آلبوم ها سازماندهی کنید تا به راحتی آنها را با عزیزان خود به اشتراک بگذارید ، بلکه همچنین با استفاده از ابزارهای روتوش مورد انتظار ، ارائه آنها را بهبود می بخشید. بنابراین می توانید سطح را تنظیم کنید ، روشنایی را اصلاح کنید ، وضوح را بهبود بخشید ، تعادل رنگ و غیره را انجام دهید. ولی تلنگر همچنین با ادغام یک ابزار گرز جادویی که قادر به بهبود خودکار ارائه یک تصویر و همچنین یک سری کامل از فیلترهای از پیش تعریف شده برای اصلاح کلی ارائه کلی عکس های شما است ، به کاربران کم تجربه فکر می کنید. توجه داشته باشید که تمام تغییرات ایجاد شده در تلنگر غیر مخرب هستند و می توانید در هر زمان به عقب برگردید تا تصویر اصلی خود را بازیابی کنید.

+:
+ تقریباً نامحدود ذخیره سازی (1 سل)
+ ابزارهای یکپارچه روتوشینگ
+ پشتیبان گیری خودکار پس زمینه


– محدودیت 3 دقیقه مشاهده فیلم ها
– برنامه آهسته

3. جعبه کفش

جعبه کفش یک سرویس ذخیره سازی با یک پیشنهاد رایگان است که باید برای بیشترین تعداد مناسب باشد. برنامه برای ذخیره رایگان و نامحدود عکسهای شما که وضوح وضوح آن از 10.6 مگاپیکسل تجاوز نمی کند ، یعنی تصاویر برای تجاوز بیش از 3264 پیکسل طول. با این حال برای فیلم ها, جعبه کفش در نسخه رایگان خود ، در 5 فیلم 3 دقیقه با حداکثر وضوح 1080p ، به اندازه سخاوتمندانه و محدود نیست.

اما برجسته اصلی جعبه کفش در مواجهه با رقبای خود بدون شک توانایی آن در تأمین محتوای ارسال شده به ابر با استفاده از یک سیستم رمزگذاری ، “همان چیزی است که در بخش بانکی استفاده می شود” مطابق توضیحات سایت.

با وجود این ، برنامه از Google Photos و Flickr کمتر است ، به ویژه زیرا هیچ ابزار انتشار یا روتوشی ارائه نمی دهد. اگر امکان مشاهده نمایش پرده ای به طور تصادفی با توجه به مکان های ویژه یا لحظه (برگه خانگی) و ایجاد آلبوم وجود داشته باشد ، از یک ناوبری نسبتاً گیج در این دو دسته پشیمان می شویم. برگه خانه نمایش پرده ای تصادفی را بدون منطق ارائه واقعی ارائه می دهد ، در حالی که برگه Explorer ترکیبی غیرممکن از تمام تصاویر ذخیره شده را نشان می دهد.

خوشبختانه, جعبه کفش با توجه به سرعت بسیار زیاد آن برای بارگذاری تصاویر روی ابر بلکه در جدول زمانی آن ، یک صفحه معماری نسبتاً خوب که اصل فیلم را به خود اختصاص می دهد ، ارائه می دهد تمام تصاویر را از جدیدترین تا قدیمی ترین روز ، ماه یا سال نمایش می دهد.

+:
+ ذخیره نامحدود رایگان برای عکس ها
+ محتوای ایمن توسط یک سیستم رمزگذاری
+ سرعت پشتیبان گیری


– پشتیبان گیری ویدیویی بسیار محدود
– عدم وضوح در منوها

4. عکسهای حق بیمه آمازون

برنامه حق بیمه آمازون دارای چندین فضایل است. علاوه بر این که به شما امکان می دهد از هزینه های تحویل خلاص شوید و از حمل و نقل سریع در بسیاری از محصولات فروخته شده در این سکو بهره مند شوید ، برنامه آمازون حق بیمه دسترسی اعضای خود را به آمازون Prime Video ، یک سرویس VOD شبیه به Netflix و همچنین دسترسی جزئی ارائه می دهد. به سرویس ذخیره سازی درایو آمازون.

در واقع ، اعضای Premium Amazon (امکان انجام خدمات به صورت رایگان به مدت 30 روز) ، همچنین امکان تهیه نسخه پشتیبان از اسناد خود در سرویس ذخیره سازی درایو آمازون به صورت آنلاین به لطف عکسهای حق بیمه آمازون. 5 گیگابایتی که برای انواع پرونده ها و همچنین فیلم ها به اعضا ارائه می شود ، در حالی که عکس ها می توانند به صورت نامحدود و بدون اندازه ذخیره شوند. بیشتر قالبهای تصویر توسط سکو تشخیص داده می شوند که هیچ اندازه یا محدودیت وزن را تحمیل نمی کند.

برخلاف رقبای خود, عکسهای حق بیمه آمازون هیچ ابزار انتشار یا روتوشی یا ماژول نصب برای فیلم ها ارائه نمی دهد. اگر عکسهای حق بیمه آمازون تمرکز عمدتاً روی پشتیبان گیری و ذخیره عکسهای شما ، برنامه هنوز به کاربران امکان می دهد آلبوم هایی را ایجاد کنند که در این صورت امکان به اشتراک گذاشتن با عزیزان خود امکان پذیر است.

+:
+ ذخیره نامحدود برای عکس های بدون شرایط اندازه
+ پشتیبان گیری از پس زمینه عکس ها
+ سادگی رابط


– نامحدود فقط برای عکس ها
– حداکثر مدت 20 دقیقه برای فیلم ها و کمتر از 2 گیگابایت
– بدون ابزار Touch -up یا ویرایش

5. هوبی

پیشنهاد شده توسط میزبان فرانسوی OVH, هوبی مانند آمازون درایو ، یک سرویس ذخیره سازی سازگار با انواع پرونده ها است ، نه فقط عکس و فیلم. ارائه 25 گیگابایت ذخیره رایگان, هوبی یک برنامه تلفن همراه دارد که قادر به تهیه فیلم از تلفن هوشمند شما برای ذخیره عکس ها و فیلم های آنلاین شما است.

با هزینه یک فرآیند انتقال کمی طولانی ، می توان یک نسخه از تصاویر خود را در ابر OVH نگه دارید ، در حالی که قادر به دسترسی به آن از طریق File Explorer است هوبی. این برنامه محدود به دقیق لازم ، یعنی ذخیره سازی داده ها است ، بنابراین تمام روز پس از برخی از رقبای تخصصی تر نادیده می گیرد. بنابراین ، امکان روتوش یا کشت تصاویر خود ، یا قادر به ایجاد یک آلبوم عکس. هوبی از داده های خود نسخه پشتیبان تهیه کنید ، هیچ چیز بیشتر.

در چند کارکرد ارائه شده توسط برنامه ، ما از امکان محافظت از دسترسی به برنامه با وارد کردن یک کد مخفی استقبال می کنیم. با این حال ، ما پشیمان می شویم که برنامه قادر به ارسال تصاویر در پس زمینه در iOS نیست. برنامه به محض بسته شدن ، انتقال داده را به طور خودکار متوقف می کند.

+:
+ امکان محافظت از دسترسی به داده ها با یک کد


– تعهد برای باز نگه داشتن برنامه برای ذخیره
– کندی از نسخه پشتیبان
– بی ثباتی جهانی برنامه

حکم

عکسهای گوگل بدون شک کامل ترین برنامه است. علاوه بر ذخیره عکس ها و فیلم های خود به صورت رایگان ، او قادر است به طور خودکار آلبوم های عکس ، کولاژ یا حتی مونتاژ ویدیویی را تولید کند ، بدون اینکه شما نیاز به دانش خاصی داشته باشید. این برنامه همچنین توابع جستجوی هوشمند ، یک ماژول ویرایش دستی یا اتوماتیک را برای روتوش تصاویر شما یا عملکردی که مونتاژهای هوشمند ایجاد می کند به لطف که می توانید لحظه های گذشته را دوباره کشف کنید ، ارائه می دهد.