3 برتر از بهترین VPN های روسیه در سال 2023 ، بهترین VPN برای روسیه: مقایسه 2023

بهترین VPN برای روسیه: مقایسه 2023

Contents

برای یافتن یک VPN عالی برای روسیه ، می توانید به تأمین کننده NordVPN نیز مراجعه کنید. این تأمین کننده از دیدگاه محافظت آنلاین شما بهینه است ، بلکه به این دلیل که اجازه می دهد ممنوعیت های روسی نیز به پایان برسد.

3 نفر برتر از بهترین VPN های روسیه در سال 2023

روسیه کشوری است که تعداد زیادی از گردشگران و مسافران تجاری را به خود جلب می کند ، اما وضعیت فعلی آن کاملاً نامشخص است. با توجه به ناوبری به ویژه در شبکه ، روسیه به انسداد بیشتر و بیشتر نیاز دارد و بنابراین رفتن به این کشور می تواند شما را دچار مشکل کند. راه حل برای غلبه بر این مشکل ، تجهیز شما به VPN است.

چنین ابزاری نه تنها امنیت شما در شبکه در روسیه و هر جای دیگر را تضمین می کند ، بلکه به شما امکان می دهد محدودیت های تحمیل شده توسط دولت روسیه را خنثی کنید. بنابراین بیایید بدون تأخیر بیشتر ببینیم بهترین VPN برای روسیه چیست.

بهترین VPN ها برای روسیه چیست ?

ما نمی خواهیم شما را بیشتر صبر کنید. بیایید رتبه بندی خود را از مناسب ترین VPN های روسیه شروع کنیم.

ExpressVPN: VPN شماره 1 برای روسیه

بهترین VPN برای روسیه در سال 2023 بدون شک ExpressVPN ممکن است. این VPN امنیت بهینه و حداکثر محرمانه بودن در همه شبکه ها ، از جمله خارج از کشور و روسیه را به شما ارائه می دهد. برای انجام این کار ، ExpressVPN یک برنامه با کیفیت را در اختیار شما قرار می دهد ، بسیار آسان برای استفاده. دومی با تمام دستگاه های شما (رایانه ، رایانه لوحی ، تلفن هوشمند ، تلویزیون هوشمند) سازگار است و با یک کلیک فعال می شود.

برنامه ExpressVPN

به محض اینکه ExpressVPN را فعال کردید ، ترافیک وب پایان شما را با الگوریتم AES-256 رمزگذاری می کند. سپس داده های ناوبری شما برای دیگران غیرقانونی خواهد بود (مانند ارائه دهندگان دسترسی به اینترنت روسیه). برنامه VPN همچنین آدرس IP شما را پنهان می کند تا بتوانید 100 ٪ ناشناس را حرکت دهید ، که این یک مزیت بزرگ است ، به خصوص در روسیه.

با ExpressVPN ، ناوبری شما مطمئن خواهد بود زیرا هیچ کس نمی داند شما در اینترنت چه کاری انجام می دهید و نه چه کسی هستید. علاوه بر این ، بدانید که ExpressVPN یک VPN بدون قفل است ، به این معنی که هیچ اطلاعاتی در مورد فعالیت های آنلاین کاربران خود جمع نمی کند.

اما اگر ExpressVPN را توصیه کنیم ، این است که بیش از 3000 سرور در 94 کشور واقع شده است ، برای کل مکان هایی که بیش از 160 خدمت کرده اند. بنابراین ، شما می توانید مکان مجازی خود را بدون مشکل برای فرار از انسداد وب سایت های اداره شده توسط روسیه در اینترنت اصلاح کنید. همچنین توجه داشته باشید که ExpressVPN به لطف سرورهای با عملکرد بالا ، اتصال سرعت بالایی را ارائه می دهد. بنابراین ، شما قادر خواهید بود به تمام محتوای فرانسوی خود از سیالیت خاک روسیه ، بلکه به همه محتوای وب جهانی دسترسی پیدا کنید.

ExpressVPN ضمانت بازپرداخت 30 روزه را ارائه می دهد که به شما امکان می دهد بدون خطر مشترک شوید. علاوه بر این ، پرداخت cryptocurrency پذیرفته می شود.

Nordvpn: یک شرط امن در روسیه

برای یافتن یک VPN عالی برای روسیه ، می توانید به تأمین کننده NordVPN نیز مراجعه کنید. این تأمین کننده از دیدگاه محافظت آنلاین شما بهینه است ، بلکه به این دلیل که اجازه می دهد ممنوعیت های روسی نیز به پایان برسد.

برای شروع ، توجه داشته باشید که NordVPN داده های ناوبری شما را با استفاده از یک الگوریتم قوی ترسیم می کند و این که کاملاً آدرس IP شما را استتار می کند. بنابراین فعالیت های شما را بصورت آنلاین و هویت شما پوشش می دهد.

برنامه Windows Nordvpn

نکته مثبت دیگر ، کاربرد آن بسیار بصری است و با سیستم عامل های اصلی سازگار است (ویندوز ، اندروید ، MacOS ، iOS ، لینوکس). اما اگر در مورد NordvPN برای روسیه با شما صحبت کنیم ، این است که این نرم افزار در این کشور بسیار مفید خواهد بود.

در واقع ، NordvPN بیش از 5،800 سرور در سراسر جهان دارد که در 60 کشور جهان توزیع شده است. با اتصال به این مکان ها ، شما قادر خواهید بود که حتی در خاک روسیه ، مسدود کننده های جغرافیایی را نادیده بگیرید. بنابراین سرورهای NordVPN به شما امکان می دهند بدون اینکه توسط سیستم های جغرافیایی شناسایی شوند ، به خدمات محلی و محتوای خود از روسیه دسترسی پیدا کنید.

با این حال ، خوب است که توجه داشته باشید که سرعت اتصال تحویل داده شده توسط NordVPN در مقایسه با ExpressVPN کمی پایین تر است. سرانجام ، توجه داشته باشید که Nordvpn از ضمانت بازپرداخت 30 روزه به شما می دهد تا بتوانید بدون ترس آن را امتحان کنید.

Cyberghost: یکی دیگر از VPN بسیار خوب برای روسیه

آخرین VPN مورد علاقه ما برای روسیه که می خواهیم به شما ارائه دهیم: Cyberghost. دومی همچنین دارای تنظیمات امنیتی عالی و یک برنامه ساده برای رسیدگی است. با فعال کردن Cyberghost ، به شما امکان می دهد تا نرم افزار داده های شخصی خود را رمزگذاری کرده و آدرس IP خود را مخفی کنید ، فعالیت های خود را نامرئی کنید و در شبکه ناشناس باشید.

برنامه سایبرغوست

برنامه Cyberghost در تمام دستگاه های شما (رایانه شخصی ، رایانه لوحی ، تلفن هوشمند و غیره) نصب شده است تا شما را در همه جا همراهی کند ، از جمله هنگام مسافرت در روسیه. بنابراین Cyberghost مانند ایستگاه ها یا فرودگاه ها ، شما را در شبکه های خصوصی اما همچنین عمومی محافظت می کند.

و اگر Cyberghost برای روسیه به ویژه جالب است ، این است که وی سرورهای زیادی در سراسر جهان دارد. VPN بیش از 9000 سرور واقع در 90 کشور مختلف از جمله روسیه را ارائه می دهد. در میان این سرورها ، برخی از آنها برای پخش بهینه شده اند ، بلکه برای P2P یا بازی نیز بهینه شده اند.

بنابراین ، Cyberghost به شما امکان می دهد به تمام محتوای فرانسوی و بین المللی خود از روسیه دسترسی پیدا کنید ، اما همچنین یک تجربه ناوبری بهینه را به شما ارائه می دهد. این VPN همچنین به شما امکان می دهد تا با خارج از کشور ، محتوای روسیه را باز کنید. سرعت اتصال Cyberghost بسیار رضایت بخش است ، اگرچه کمتر از ExpressVPN خوب است.

منافع یک VPN برای روسیه

اگر اکنون بهترین VPN ها را برای روسیه می دانید ، واقعاً در مورد مزایای ارائه شده توسط این ابزارها چه می دانید ? بیایید یک نکته سریع را بیان کنیم.

چرا از VPN استفاده کنید ?

احتمالاً از قبل می دانید ، اما یک VPN به شما امکان می دهد به مزایای بسیاری دسترسی پیدا کنید. اولین دارایی یک VPN بدون شک امنیت و محرمانه ای است که به شما می دهد. با استفاده از VPN ، شما به لطف رمزگذاری این موارد ، از دسترسی به همه افراد بیمار شده به اطلاعات ناوبری خود (مانند رمزهای عبور ، اطلاعات بانکی و به طور کلی فعالیت های آنلاین خود) جلوگیری می کنید.

با VPN ، هویت و موقعیت مکانی شما نیز تحت پوشش قرار می گیرد زیرا آدرس IP منبع شما را استتار می کند. VPN به شما امکان می دهد تا به لطف برنامه های کاربردی موبایل و داخلی ، در همه جا تحت پوشش قرار بگیرید.

VPN برای روسیه

اما در جایی که VPN ها نیز بسیار مورد استقبال قرار می گیرند ، در گذر از سانسور دیجیتال است. این ویژگی است که برای روسیه برجسته شده است ، همانطور که در طول این مقاله مشاهده کرده اید. بنابراین ، بیایید ببینیم که چگونه یک VPN برای روسیه به شما کمک می کند.

چه VPN شما را برای روسیه به ارمغان می آورد

در حال حاضر ، روسیه در وضعیت بسیار پیچیده ای قرار دارد. او با اوکراین درگیری شد و تمام دنیا را ترغیب کرد که طرفین را بگیرد. اما اگر این تأثیراتی بر سیاست های جهانی داشته باشد ، آن را نیز در جهان وب دارد. در واقع ، دولت روسیه دسترسی به سایت های بیشتر و بیشتر ، سیستم عامل های خارجی یا بین المللی رسانه های اجتماعی را ممنوع می کند (به ویژه این مورد برای فیس بوک و توییتر نیز وجود دارد).

ما همچنین شاهد افزایش صعود در حملات سایبری در این کشور هستیم. بنابراین ، اگر مجبور به رفتن به روسیه هستید ، باید از خود محافظت کنید و مطمئن شوید که می توانید به محتوای محلی خود دسترسی پیدا کنید. با استفاده از VPN ، شما می توانید خود را تقریباً در خارج از خاک روسیه قرار دهید تا از خدمات بانکی فرانسوی خود یا رسانه های اطلاعات بین المللی غیرقابل دسترسی در روسیه استفاده کنید. همچنین ، اگر VPN را انتخاب کنید که در روسیه سرودهایی داشته باشد ، می توانید وب سایت های روسی و محتوای سایر کشورها را باز کنید.

نتیجه گیری: کارآمدترین VPN در روسیه

به طور خلاصه ، می توانیم بگوییم که تجهیز VPN برای روسیه به شما امکان دسترسی به مزایای بسیاری را می دهد ، به خصوص با توجه به زمینه فعلی. با یک VPN ، شما قادر خواهید بود با امنیت کامل قایقرانی کنید ، بلکه بر سانسور اداره شده توسط روسیه نیز غلبه کنید ، که همچنان به رشد خود ادامه می دهد.

اگر کل مقاله اختصاص داده شده به بهترین VPN ها را برای روسیه نخوانده اید ، در اینجا رتبه ما است: ExpressVPN ، NordvPN و Cyberghost. با این حال ، اگر ما به شما توصیه می کردیم ، این می تواند Expressvpn باشد. این برنامه بهترین VPN جهانی امروز در روسیه است. بدون بیشتر آن را امتحان کنید ، 30 روز فرصت دارید تا نظر خود را تغییر دهید.

سؤالات متداول در VPN برای روسیه

برای پایان دادن به این مقاله همانطور که باید ، بیایید چند سؤال را که اغلب در مورد استفاده از VPN برای روسیه پرسیده می شود ، با شما پاسخ دهیم.

VPN رایگان برای روسیه: بهترین چیست ?

اگر می خواهید یک VPN رایگان پیدا کنید ، یک انتخاب وجود دارد. با این حال ، یک VPN رایگان برای روسیه که قابل اعتماد و با کیفیت باشد ، به نظر می رسد به خطر می افتد. در واقع ، اگر ما تمام مزایای VPN در روسیه را برای شما توضیح داده ایم ، این به این دلیل است که نباید VPN توسط خدماتی که می خواهید استفاده کنید ، مورد توجه قرار گیرد.

متأسفانه ، VPN های رایگان کارآمدتر هستند و نسبتاً به راحتی توسط خدمات سانسور دیجیتال مشاهده می شوند ، که در این صورت دسترسی شما به وب سایت ها را ممنوع می کند. واضح است ، یک VPN رایگان به شما اجازه نمی دهد تا مسدود کردن های Geo در روسیه را خنثی کنید.

کدام VPN برای داشتن یک آدرس IP روسی انتخاب می کند ?

شما می خواهید یک آدرس IP روسی بدست آورید و تعجب می کنید که کدام VPN برای این بهترین است ? بدانید که برای اینکه به شما امکان می دهد جغرافیایی های جغرافیایی را بدست آورید ، آدرس IP واقعی خود را ماسک کنید و آن را با یک آدرس IP وام ، متعلق به نرم افزار جایگزین کنید و در قلمرو مورد نظر قرار بگیرید.

برای داشتن یک آدرس IP روسی ، بنابراین باید خود را به یک VPN که دارای سرورهایی در خاک روسیه است ، تجهیز کنید. تنها یکی از این موارد که به این توضیحات پاسخ می دهد Cyberghost VPN است که بسیار کیفی است.

آیا VPN در روسیه قانونی هستند ?

قانونی بودن VPN اغلب منبع سؤال است. اما مطمئن باشید: VPN ها کاملاً قانونی هستند. بنابراین ، آنها کاملاً در روسیه ممنوع نیستند. با این حال ، همانطور که در بالا دیدیم ، اگر خدماتی که می خواهید به آن دسترسی پیدا کنید از VPN استفاده کنید ، آنها دسترسی آنها به شما را مسدود می کنند.

بنابراین انتخاب نرم افزار پریمیوم و با کیفیت ، به منظور قایقرانی ناشناس و با احتیاط ضروری است. شما قادر خواهید بود تا مسدود کردن های جغرافیایی را در روسیه خنثی کنید و به صورت قانونی و این به صورت قانونی حرکت کنید.

بهترین VPN برای روسیه: مقایسه 2023

بهترین-VPN-RUSIA

در طول سال 2022 ، آزادی های دیجیتالی در روسیه رکود کرد. اگر کاربران اینترنت روسی قبلاً با محدودیت های خاصی زندگی می کردند ، دولت از زمان اعلام جنگ در اوکراین ، انسداد در اینترنت را سخت می کرد. از این پس ، محبوب ترین شبکه های اجتماعی مانند فیس بوک ، اینستاگرام و توییتر دیگر و همچنین بسیاری از سایت های رسانه ای خارجی در دسترس نیستند.

برای دستیابی به این ممنوعیت ها ، تعداد بیشتری از کاربران مجهز به برنامه های VPN هستند. با این حال ، برخی از کار کم و بیش خوب کار می کنند. بنابراین این تجربه تا حد زیادی بر اساس انتخاب تأمین کننده VPN استوار است. در این مقاله ، ما چندین سرویس را مرور کرده ایم و فقط سه VPN بهترین برای روسیه را انتخاب کرده ایم.

بهترین VPN برای روسیه در سال 2023:

  • اکسپرس
  • شمالی
  • سایبر
  • راهرو
  • دسترسی به اینترنت خصوصی

چرا از VPN در روسیه استفاده کنید ?

از زمان شروع درگیری روسیه و اوکراین ، اوضاع برای کاربران اینترنت روسی رو به وخامت گذاشته است. دولت سانسور بیشتر و بیشتر وب سایت ها و سیستم عامل های شبکه های اجتماعی است. نظارت بر اینترنت صعود می کند ، و نه تنها روزنامه نگاران و مخالفان سیاسی که هدف قرار می گیرند بلکه کل جمعیت هستند. در نتیجه ، تقاضای VPN ها در روسیه منفجر شد.

به عبارت ساده ، به یاد داشته باشید که یک برنامه VPN فعالیت های شما را بصورت آنلاین پنهان می کند و به محض فعال کردن آن ، موقعیت جغرافیایی شما را تغییر می دهد. به لطف این امر می توان انسداد دولت مسکو را دور زد. VPN ها در دسترس و استفاده آسان هستند. این همچنین همان چیزی است که موفقیت آنها را توضیح می دهد.

عملکرد VPN

بیایید با توضیح کمی پیشرفته تر نحوه عملکرد VPN ، اکنون به جزئیات بپردازیم. این برنامه ها با اختصاص دادن یک آدرس IP ساختگی جدید متعلق به سرور VPN ، خلاص شدن از انسداد آنلاین امکان پذیر است. تأمین کنندگان خوب VPN به طور کلی هزاران سرور در سراسر جهان توزیع شده اند. تخصیص مکان با توجه به سرور انتخاب شده انجام می شود. اگر دومی در فرانسه قرار داشته باشد ، شما یک آدرس IP فرانسوی خواهید داشت و بنابراین در حالی که واقعاً در آنجا نیستید ، توسط سایت های بازدید شده در فرانسه در نظر خواهید گرفت. بنابراین شما به عنوان هر کسی در فرانسه و محتوای معمول خود به شبکه اینترنتی دسترسی خواهید داشت.

حفاظت- VPN

هنگامی که آن را فعال می کنید ، VPN همچنین با استفاده از الگوریتم های قدرتمند به رمزگذاری ترافیک وب خود ادامه می دهد. بیشتر اوقات AES-256 است. بنابراین تمام داده هایی که از آن به دستگاه شما منتقل می شوند و به این ترتیب رمزگذاری می شوند ، یعنی برای اشخاص ثالث مانند ارائه دهنده دسترسی به اینترنت غیرقانونی است.

بنابراین VPN یک تونل امن و ناشناس بین شما و اینترنت ایجاد می کند تا هیچ کس نمی داند شما چه کاری انجام می دهید یا چه کسی هستید. شما می فهمید که با استفاده از VPN در روسیه ، می توانید بدون ترس از جاسوسی آزادانه حرکت کنید.

Darknet به عنوان یک گزینه جایگزین

در عین حال ، افراد دیگر با استفاده از مرورگر TOR برای مقابله با ممنوعیت های روسی به Darknet می روند. این شبکه اینترنتی پنهان به دلیل محرمانه بودن که تضمین می کند شناخته شده است. با این حال ، استفاده از آن به اندازه یک VPN ساده نیست و جریان به دلیل حالت کار در چندین لایه رمزگذاری کاملاً کند است. علاوه بر این ، نقص های امنیتی در سالهای اخیر گزارش شده است. به همین دلیل ما اکیداً توصیه می کنیم از یکی از بهترین VPN ها برای روسیه استفاده کنید.

رتبه بندی بهترین VPN برای روسیه به روز شده در سال 2023

با تقویت سانسور دیجیتال در روسیه ، بسیاری از کاربران VPN دارند. این برنامه ها بسیار کامل هستند زیرا به شما امکان می دهند داده های وب خود را رمزگذاری کنید ، به صورت ناشناس حرکت کنید و مکان مجازی را تغییر دهید. بنابراین این ابزار اساسی در روسیه در حال حاضر است.

از آنجا که برخی از VPN ها در روسیه کار نمی کنند ، شما نباید به هیچ خدمتی مراجعه کنید یا ارزان ترین آنها را انتخاب کنید. برای جلوگیری از شگفتی های ناخوشایند و برای هیچ چیز مشترکی پیدا خواهید کرد ، ما بهترین VPN های عملکردی در روسیه را ذکر کرده ایم. جزئیات زیر.

1 – ExpressVPN

بیشترین VPN در روسیه ExpressVPN است. او یکی از پیشگامان این بخش است. آفرینش آن در سال 2009 باز می گردد. قابلیت اطمینان همیشه کلمه مهم این تأمین کننده بوده است. همچنین شناخته شده است که سانسور بسیاری از کشورهای سخت در این سطح مانند چین ، ترکیه و سایر کشورها در خاورمیانه را دور می زند. البته روسیه یکی از کشورهایی است که در آن کار می کند.

ExpressVPN از رمزگذاری AES-256 برای محافظت از داده های شما استفاده می کند و آدرس IP واقعی شما را استتار می کند. این چندین پروتکل امنیتی از جمله OpenVPN ، IKEV2 و Lightway را ارائه می دهد. برنامه آن همچنین شامل توقف قفل شبکه است که در صورت قطع ارتباط لحظه ای و غیرقانونی VPN ، ترافیک شما را کاهش می دهد. از آن به بعد ، آدرس IP شما به طور مداوم مخفی نگه داشته می شود.

علاوه بر این ، زیرساخت های ExpressVPN دارای بیش از 3000 سرور در 94 کشور جهان است که باعث می شود بسیاری از مکان ها هنگام بودن در روسیه شبیه سازی شوند. به عنوان مثال ، شما می توانید چند ثانیه خود را در فرانسه یا ایالات متحده قرار دهید و محدودیت های کرملین را طی کنید. شبکه های اجتماعی مانند اینستاگرام ، فیس بوک و توییتر دوباره در دسترس شما و همچنین سایت های اطلاعاتی خواهند بود.

اگر ExpressVPN بهترین VPN را برای روسیه طبقه بندی کند ، به لطف سرعت عالی و اتصال پایدار آن نیز هست. در طول آزمون ExpressVPN ، ما وقفه را تجربه نکردیم. سایت های بارگیری سریع و روان است. وقتی می خواهید اینترنت را از روسیه مرور کنید بسیار مهم است.

نحوه استفاده از ExpressVPN در روسیه ?

اول از همه ، به یاد داشته باشید که قبل از رفتن به روسیه ، نرم افزار را بارگیری و نصب کنید زیرا ممکن است این باشد که سایت های VPN از زمان تصمیم مقامات برای ممنوعیت آنها مسدود شده اند. توجه داشته باشید که ExpressVPN با تمام پشتیبانی ها و سیستم های عامل سازگار است: MacOS ، Windows ، Android ، iOS و حتی Linux. شما در محافظت از همه دستگاه های خود مشکلی نخواهید داشت.

بارگیری برنامه می تواند از وب سایت آن یا مستقیماً از فروشگاه App یا فروشگاه Play برای موبایل و تبلت انجام شود. پس از نصب ، به رابط پذیرش هوشیار و تصفیه شده ExpressVPN دسترسی خواهید داشت. برنامه آنقدر شهودی است که برای چند دقیقه کافی است تا خود را با سفارشات آشنا کنید.

اتصال-ابراز شده

دکمه فعال سازی VPN را به سرعت فعال کرده و آن را غیرفعال می کند. درج مکان واقع در زیر به شما امکان می دهد مکان های تحت پوشش ExpressVPN را نمایش دهید. با کلیک بر روی کشور مورد نظر ، اتصال به سرور در چند ثانیه برقرار می شود. هنگامی که رابط سبز می شود ، VPN فعال می شود و می توانید از روسیه ناشناس و ایمن حرکت کنید.

در صورت بروز سوالی در مورد استفاده از VPN ، می توانید با کمک مشتری تماس بگیرید. تیم ها روز و شب از یک گربه زنده در دسترس هستند.

2 – Nordvpn

Nordvpn یکی از محبوب ترین VPN های روسیه است. در واقع ، مانند همتای خود ExpressVPN ، او موفق به دور زدن انسداد شده توسط دولت روسیه است.

با NordVPN ، رمزگذاری داده های شما و پنهان کردن IP شما نیز بسیار مؤثر است. تأمین کننده بیش از 5،800 سرور در 60 کشور جهان واقع شده است. بنابراین شما حتی اگر کمی از ExpressVPN باشد ، انتخاب گسترده ای از مکان ها خواهید داشت.

علاوه بر سوئیچ Kill Essential ، تأمین کننده خود را با ویژگی های محرمانه طولانی مدت خود متمایز می کند. این سرورهای تخصصی مانند سرورهای Double VPN را ارائه می دهد که باعث می شود اتصال شما به جای دو سرور عبور کند. بنابراین ، داده های شما دو بار رمزگذاری شده است و یافتن آدرس IP واقعی شما حتی دشوارتر است.

Nordvpn همچنین دارای سرورهای مبهم است که این واقعیت را که شما از VPN استفاده می کنید ، ماسک می کنند. این گزینه به ویژه در سرزمین های بسیار محدود کننده همانطور که در حال حاضر در روسیه وجود دارد نشان داده شده است. سرانجام ، سرورهای پیاز VPN بیش از آن به شما امکان می دهد با خیال راحت به شبکه TOR بروید.

سرورهای nordvpn-nordvpn

اگر NordVPN یکی از بهترین VPN ها برای روسیه محسوب می شود ، به لطف ارگونومی کاربرد آن نیز است. رابط کاربری دوستانه و کاملاً به فرانسوی ترجمه شده است ، صرف نظر از بستر مورد استفاده. علاوه بر این ، باید بدانید که فقط یک حساب در این VPN شش اتصال همزمان دارد. استفاده از چندین جانبی در همان زمان کاملاً امکان پذیر است.

توجه داشته باشید که اشتراک در اشتراک NordVPN می تواند توسط Cryptocurrencies حل شود ، که در صورت تمایل به انجام معاملات خود به طور دقیق می تواند مفید باشد. علاوه بر این ، شما 30 روز فرصت دارید تا به لطف ضمانت بازپرداخت آن ، نظر خود را تغییر دهید.

3 – Cyberghost VPN

آخرین گزینه اگر می خواهید بهترین VPN در روسیه سایبرگست باشد. این VPN در سال 2011 در رومانی با هدف تضمین محرمانه بودن و آزادی همه در اینترنت راه اندازی شد.

برای این کار ، Cyberghost در رأس 9000 سرور واقع در 90 کشور جهان است. کاربران آن می توانند به منظور دور زدن جغرافیای جغرافیایی و سانسور وب ، همانطور که می بینند مناسب و بی حد و حصر باشند. به محض فعال شدن Cyberghost VPN ، آدرس IP شما پنهان و جایگزین یکی از شبکه های آن خواهد شد. برای تضمین ناوبری ایمن و در واقع رایگان ، Cyberghost ترافیک شما را از ابتدا تا انتها حرکت می دهد. او مانند رقبای خود ، از قوی ترین الگوریتم AES-256 استفاده می کند.

Application-Cyberghost-VPN

با ترکیب این فرایندها ، Cyberghost به شما امکان می دهد به طور عادی از روسیه به اینترنت بروید. در واقع ، سایت های بازدید شده مکان مجازی شما را مشاهده می کنند و اپراتور اینترنتی شما قادر به دانستن فعالیت های شما بصورت آنلاین نخواهد بود. و اگر این عمل بهینه نیست ، از تغییر پروتکل یا سرور دریغ نکنید. در غیر این صورت ، با خدمات مشتری تماس بگیرید ، 24 ساعت شبانه روز و 7 روز در هفته در دسترس است.

توجه داشته باشید که Cyberghost ارزان تر از ExpressVPN و NordVPN است ، اما کارآیی و سرعت آن کمی کمتر از آنها است. این به شما بستگی دارد که ببینید چه چیزی می خواهید از آن استفاده کنید. ساده ترین آزمایش آن بدون خطر است زیرا تمام بسته های آن شامل ضمانت بازپرداخت (14 یا 45 روز بسته به مدت زمان اشتراک) است.

معیارهای انتخاب

برای تعیین این مقایسه بهترین VPN های روسیه ، ما چندین معیار را در نظر گرفته ایم. البته ، در ابتدا ضروری است که این نرم افزار در قلمرو روسیه کار کند ، یعنی می توان گفت ما می توانیم برنامه را راه اندازی کرده و بدون اینکه توسط تأمین کننده دسترسی به اینترنت مسدود شود ، آن را فعال کنیم.

قابلیت اطمینان VPN

این واقعیت که یک VPN کاربردی است ، تنها عنصری نیست که باید در نظر بگیرد. قابلیت اطمینان تأمین کننده به همان اندازه مهم است. رویکرد بدون ورود برای ما ضروری به نظر می رسد. این تضمین می کند که تأمین کننده هیچ گونه اطلاعاتی در مورد فعالیت ها و هویت کاربران خود جمع آوری نکند ، بلکه فقط حداقل تعداد اطلاعات. این مورد سه VPN بهترین برای روسیه است که در اینجا انتخاب شده اند. ExpressVPN و NordVPN حتی توسط شرکت های مستقل که سیاست حفظ حریم خصوصی خود را بررسی کرده اند ، حسابرسی شده اند. آنها شفافیت و صحت اظهارات تأمین کنندگان را تأیید کردند. حتی اگر یک دولت از سرویس VPN خواسته باشد تا اطلاعاتی در مورد شما ارائه دهد ، او نمی تواند زیرا هیچ چیز نگهداری نمی شود.

ویژگی های ایمنی

همچنین مهم است که در مورد ویژگی های اضافی که در برنامه VPN یکپارچه شده است ، بدانید. اگر رمزگذاری و استتار آدرس ضروری باشد ، سایر گزینه های اضافی ممکن است برای تقویت محافظت آنلاین شما جالب باشد. اضطراری Kill Switch (به نام قفل شبکه در ExpressVPN) ضروری است. این همان چیزی است که در همه زمان ها محافظت را تضمین می کند. دوتایی VPN ، Obfuscouqués و بیش از VPN سرورهای NordVPN دستگاه را تکمیل می کنند.

شبکه سرور

پوشش جغرافیایی نیز وارد بازی می شود. یک تأمین کننده VPN باید بتواند چندین سرور در کشورهای مختلف ارائه دهد تا هنگام استفاده احساس محدودیتی نکنید.

به عنوان مثال ، اگر می خواهید یک برنامه تلویزیونی انگلیسی را از روسیه تماشا کنید ، باید اطمینان حاصل کنید که VPN شما در انگلستان سرودهایی دارد ، در غیر این صورت نمی توانید آدرس IP انگلیسی را بدست آورید و به محتوای مورد نظر دسترسی پیدا کنید. با بیش از 90 کشور در سابقه خود ، این وضعیت به احتمال زیاد با ExpressVPN وارد نمی شود.

ارتباط و ثبات کاملاً

کیفیت اتصال یکی دیگر از معیارهای اساسی در انتخاب بهترین VPN در روسیه است. در واقع ، یک VPN خوب باید یک اتصال باند پهن و پایدار فراهم کند. اگر استفاده از VPN بیش از حد بر ناوبری شما تأثیر می گذارد ، دیگر ممکن است از آن استفاده نکنید. نه تنها برای هیچ چیز اشتراکی پرداخت نکرده اید ، بلکه در هنگام مرور اینترنت خود در قلمرو روسیه تحت پوشش قرار نمی گیرید و دچار سانسور خواهید شد. ما چندین آزمایش را برای اندازه گیری سرعت VPN انجام داده ایم و عملکرد می تواند به میزان قابل توجهی متفاوت باشد. با انتخاب برای ExpressVPN ، NordVPN یا Cyberghost مطمئن هستید که هیچ مشکلی در ارتباط ندارید و از پهنای باند نامحدود بهره مند می شوید.

حکم: ExpressVPN ، VPN شماره 1 در روسیه

با تشکر از تمام مزایا و قابلیت اطمینان آن در همه رویدادها ، ExpressVPN VPN مورد علاقه ما برای روسیه است. این ترکیب ایمنی ، سرعت و سهولت استفاده است. شبکه آن از بیش از 3000 سرور در 94 کشور جهان تشکیل شده است ، که به شما امکان می دهد تقریباً در همه جای روسیه وصل شوید.

Nordvpn و Cyberghost دو گزینه دیگر هستند که باید در نظر بگیرند ، اما عملکرد ارائه شده کمی پایین تر از ExpressVPN است. برای انجام نظر خود ، از آزمایش آنها دریغ نکنید. تمام این VPN های عالی برای روسیه ضمانت رضایت یا بازپرداخت تا 45 روز را ارائه می دهند.