3 بهترین VPN رایگان بدون اشتراک در سال 2023 ، VPN رایگان خود را انتخاب کنید – بهترین VPN ها بدون پرداخت (سپتامبر 2023)

VPN 100 ٪ رایگان وجود دارد

Contents

Tunnelbear 3 اشتراک VPN را ارائه می دهد ، از جمله یک بسته کاملاً رایگان. دریابیم که ما در مورد این تأمین کننده چه چیزی را دوست داشتیم و چه چیزی را کمتر دوست داشتیم.

چگونه در سال 2023 یک VPN رایگان بدون اشتراک داشته باشیم?

امروزه ، اتصالات اینترنتی ایمن نیستند. بسیاری از بدافزار می توانند داده های شما را بدون اطلاع شما جمع آوری و فروش مجدد کنند ، و حتی نرم افزاری را نصب کنید تا اتصال شما و همچنین ویروس یا بدافزار را دنبال کنید. آیا می دانید مکان ، اطلاعات بانکی و حتی اطلاعات هویت شما می تواند در اینترنت فروخته شود ?

چگونه یک VPN رایگان داشته باشیم

به همین دلیل توجه می کنیم: سال به سال ، استفاده از VPN (شبکه های خصوصی مجازی) همچنان در حال رشد است. اگرچه VPN های پرداخت شده بسیار توصیه می شوند ، اما ما همیشه داریم VPN رایگان بدون اشتراک. (اگرچه اینها بسیار محدود هستند) ، آنها هنوز هم به شما امکان می دهند از برخی از مزایای VPN استفاده کنید بدون اینکه بخواهید یک پنی از جیب خود بگیرید.

در این مقاله ، ما 6 قانون طلایی را برای انتخاب VPN 100 رایگان بدون اشتراک به شما نشان خواهیم داد ، سپس 3 VPN بهترین رایگان را برای سال 2023 ارائه خواهیم داد که امن ترین آنها هستند.

 • VPN بدون اشتراک: ExpressVPN
 • VPN بدون اشتراک: Cyberghost
 • itop vpn – vpn کاملاً رایگان بدون اشتراک

6 قانون طلایی برای انتخاب VPN

پروتکل ایمنی

وقتی VPN را انتخاب می کنید ، امنیت ضروری است. اطمینان حاصل کنید که رمزگذاری ابزار شما حداقل بر اساس پروتکل های ایمنی OpenVPN یا IKEV2/IPSEC است که بیشترین آنهاست. در مقابل ، استفاده از رمزگذاری PPTP کمتر توصیه می شود ، تا حدودی منسوخ.

قیمت

یا به طور خاص ، ارزش پول. در واقع ، VPN برای همه بودجه ها وجود دارد ، و برخی حتی رایگان هستند. برای یک VPN ایمن و کارآمد ، حدود 3 تا 13 یورو در هر ماه طول می کشد ، و اگر چند ماه مشترک شوید ، قیمت آن معمولاً کاهش می یابد. همه چیز به کیفیت ، ویژگی ها و کاربردهای مورد نظر شما بستگی دارد.

VPN رایگان بدون ثبت نام

تعداد سرورها

بدانید که هرچه VPN شما بیشتر سرورها داشته باشد ، آزادتر می توانید سایت ها را مرور کرده و از سانسور خودداری کنید ، فقط به این دلیل که دنبال کردن نرم افزار شما دشوار خواهد بود. سرورهای بیشتر همچنین به معنای سرعت اتصال بالاتر و ثبات بهتر است. البته تعداد زیادی از سرورها به معنای قیمت بالاتر هستند.

جغرافیایی سرورها

این معیار از نزدیک با مورد قبلی مرتبط است. تعداد زیادی از سرورها خوب هستند ، اما سرور در مناطق مختلف پخش می شود ، حتی بهتر است ! در حقیقت ، با طیف گسترده ای از مکان های جغرافیایی ، یک VPN قادر به اتصال از کشور/منطقه مناسب خواهد بود تا بتوانید به محتوای رایگان مورد نظر خود دسترسی پیدا کنید.

به عنوان مثال ، اگر می خواهید به کاتالوگ خاص Netflix دسترسی پیدا کنید اما VPN شما سرور در این کشور/منطقه ندارد ، شما قادر به ورود به سیستم نخواهید بود.

نحوه نصب VPN رایگان

پهنای باند

به عبارت دیگر: یک VPN اتصال شما را کند می کند ? VPN یک تونل رمزگذاری شده است که گاهی می تواند ناوبری شما را کند کند. اگر بهترین پهنای باند را می خواهید ، به VPN بروید که هزاران سرور در مکان های مختلف جغرافیایی دارد. اگر یکی از سرورها اشباع شده است ، می توانید به راحتی به دیگری وصل شوید ، نزدیک به مکان واقعی خود.

کمک آنلاین 7/24

اطمینان حاصل کنید که در صورت نیاز می توانید به راحتی با یک سرویس مشتری حرفه ای و قابل اعتماد تماس بگیرید. ترجیحاً یک گربه زنده 24 ساعت شبانه روز ، 7 روز در هفته (همه VPN های رایگان آن را ارائه نمی دهند).

چگونه یک VPN رایگان داشته باشیم

3 قابل اطمینان ترین VPN بدون اشتراک در سال 2023

VPN بدون اشتراک: ExpressVPN

ExpressVPN یکی از سریعترین VPN ها در بازار فعلی است. این سازگار با Android ، MacOS ، iOS ، روترها ، SmartTVS و حتی کنسول های بازی است. این یک انتخاب گسترده از 94 کشور را ارائه می دهد و دارای یک پروتکل رمزگذاری ایمن و کارآمد است. (این تأمین کننده VPN واقعاً نسخه رایگان برای ویندوز ارائه نمی دهد).

اکسپرس

با این حال ، ExpressVPN ضمانت رضایت 30 روزه را ارائه می دهد (شما همچنین می توانید آن را به شرح زیر درک کنید: VPN 30 روز رایگان را امتحان می کند). اگرچه در ابتدا مجبور بودید اشتراک خود را پرداخت کنید ، می توانید در هر زمان قبل از پایان دوره ضمانت بازپرداخت 30 روزه ، بازپرداخت کامل را درخواست کنید ، بنابراین در پایان چیزی پرداخت نمی کنید. این در واقع احتمالاً از یک VPN پرداخت کننده برای یک ماه استفاده می کند.

به نظر نمی رسد خیلی اخلاقی باشد ، اما برای کسانی که فقط برای مدت کوتاهی باید از VPN استفاده کنند ، بسیار مفید است. البته اگر در این دوره استفاده 30 روزه از خدمات آنها بسیار راضی هستید ، ما هنوز توصیه می کنیم که خدمات آنها را خریداری کنید. برای پشتیبانی از چنین سرور VPN خوب.

VPN بدون اشتراک: Cyberghost

اگر می خواهید بدون صرف یک پنی ، از یک VPN بالا لذت ببرید ، گزینه دوم که می توانید انتخاب کنید انتخاب Cyberghost است. این تأمین کننده یک آزمایش 45 روزه رایگان برای کاربران جدید خود ارائه می دهد. اگر پرداخت شود ، متوجه خواهید شد که همیشه در کل بازار ارزان ترین است. از نظر ارزش پول ، این محصول بسیار خوبی است.

Cyberghost-Windows-VPN

این یکی از معدود تأمین کنندگان VPN در بخش حق بیمه است که چنین آزمایش طولانی را ارائه می دهد ، بنابراین ممکن است از آن استفاده کنید. حدود یک ماه ، شما می توانید از کیفیت این VPN و مزایای بسیاری از آن استفاده کنید بدون اینکه ریسک مالی داشته باشید.

البته ، اگر برای ثبت نام مجبور به پرداخت هزینه هستید ، فقط پرداخت اولیه است ، زیرا پس از اطلاع رسانی به خدمات مشتری از درخواست خود ، به طور کامل بازپرداخت خواهید شد. فراموش نکنید که این کار را در مدت زمانی انجام دهید ، یعنی طی 45 روز از ثبت نام. لطفاً توجه داشته باشید که فقط اشتراک بیش از 6 ماه شامل یک آزمایش 45 روزه رایگان است. اگر یک برنامه ماهانه را انتخاب کنید ، ضمانت بازپرداخت به 14 روز می رود.

itop vpn – vpn کاملاً رایگان بدون اشتراک

اگر به دنبال یک VPN رایگان بدون ثبت نام, شما یک لیست نسبتاً بزرگ از تامین کنندگان VPN پیدا خواهید کرد که VPN را بدون اشتراک از 1 ماه و بدون محدودیت به شما تضمین می کنند.

لطفاً توجه داشته باشید که این یک ضمانت رضایت است و نه یک نسخه رایگان. 30 روز “رایگان” یک دوره محرومیت پس از خرید است. با این حال ، برخی از خدمات بدون پرداخت اشتراک VPN قابل استفاده هستند.

ITOP VPN یک ارائه دهنده شبکه خصوصی مجازی است که تصمیم گرفته است نرم افزار کامل خود را به کاربران اینترنت ارائه دهد. بارگیری و نصب با یک کلیک ، بدون اطلاعات لازم! حتی یک ایمیل نیست ! پس از نصب ، دقیقاً می دانید که به چه کارکردهایی دسترسی دارید. گزینه های زیادی در دسترس است و برای یک PC رایگان VPN بدون ثبت نام ، ما از آنچه ارائه شده شگفت زده شدیم.

 • VPN رایگان برای Windows ، Mac ، iOS
 • به طور همزمان به 5 دستگاه متصل شوید
 • 1800+ سرورهای VPN در 100 مکان
 • سرورهای اختصاص داده شده برای پخش ، بازی ها و رسانه های اجتماعی

VPN 100 ٪ رایگان وجود دارد ?

اگر به دنبال آن هستید VPN رایگان, شما پیدا خواهید کرد لیست نسبتاً مهم است که شما ارائه دهنده تأمین کنندگان VPN بدون اشتراک 1 ماهه را تضمین می کند بدون بدون گیره. این ضمانت رضایت از یک است نسخه رایگان. 30 روز “رایگان” دوره است برداشت از حساب پس از خرید. با این حال ، خدماتی وجود دارد که در آن وجود نداردبرای پرداخت قیمت اشتراک VPN لازم نیست قابل استفاده.

اجازه دهید ما با این سوال از VPN های واقعاً رایگان برخورد کنیم.

تصویر: VPN رایگان

“وقتی رایگان است ، محصول شما هستید”

در این صفحه ، ما گزیده ای را ارائه می دهیم VPN بدون پرداخت قابل اعتماد برای بارگیری از جمله مدل و محدودیت های اقتصادی شناخته شده و قابل اثبات است . ما همچنین به برخی نزدیک خواهیم شد سوالات به طور مرتب برای کمک به شما در انتخاب شبکه خصوصی مجازی که می توانید لذت ببرید بدون اینکه یک پنی بگذرد.

بهترین VPN 100 ٪ رایگان بدون پرداخت در سپتامبر 2023 در 1 Wink

 1. 24 ساعت از همه چیز Cyberghost VPN رایگان بدون کارت اعتباری !
 2. رفیق, یک منبع آزاد VPN بدون اشتراک
 3. برنامه VPN رایگان نامحدود رایگانپنهان شدن.من
 4. دانلود به صورت رایگان شمالی و بدون پرداخت هزینه از شبکه مش استفاده کنید.
 5. atlasvpn, VPN آنلاین رایگان برای بارگیری
 6. تونل, VPN 100 ٪ رایگان برای زندگی (حداکثر 2 گیگابایت)
 7. رفیق, VPN بدون پرداخت هزینه برای بارگیری
 8. بادی, VPN رایگان بدون اشتراک و خیاط
 9. اکسپرس در آزمایش 30 روزه رایگان
 10. ivacy vpn
 11. هات اسپات شیلد

VPN رایگان: مشاوره تخصصی

تصویر: VPN رایگان ، توصیه ما n ° 1

اگر می خواهید چندین VPN 100 ٪ رایگان نصب کنید تا داده های ماهانه بیشتری داشته باشید و بین برنامه های مختلف دست و پنجه نرم کنید. ممکن است ناراحتی داشته باشید.

در واقع ، برنامه های شبکه خصوصی مجازی آنها تمایل دارند بیمار آنها وجود دارد. قادر به نصب آن نیست ، ممکن است اینطور نباشد اصلاً کار نمی کند خواه در رایانه باشید یا تلفن هوشمند.

ما هر روز VPN را آزمایش می کنیم و به طور مرتب ، ما مجبور می شویم در برنامه های خود تمیز کنیم. هیچ دسته کوچک موسیقی جاز برنده وجود ندارد ، این بستگی به سیستم عامل شما و به روزرسانی های مختلف ارائه شده توسط تأمین کنندگان دارد.

انتخاب VPN 100 ٪ رایگان ما در ویدیو

از جمله راه حل های ایمنی برای حفظ محرمانه بودن آنلاین ، VPN های رایگان هستند بیشترین درخواست های درخواست شده. انتخاب ما از شبکه های خصوصی مجازی ، همانطور که از نام نشان می دهد ، درگیر نمی شود هزینه ای از کاربران.

24 ساعت از کل رایگان CB Cyberghost VPN !

تصویر: رایگان VPN Cyberghost

و بله ! امکان داشتن بهترین VPN به صورت رایگان بدون صرف 1 پنی وجود دارد, البته در مدت زمان محدود ، اما حداقل شما ثابت خواهید شد. سریع ، پایدار ، قادر به دسترسی به همه محتوای محدود به جغرافیایی, فقط از Cyberghost 8 استفاده کنیدیک نامه. 24 ساعت است سبک آزاد بدون محدودیت.

شما دسترسی خواهید داشت 9،200 سرور, پروتکل های مختلف رمزگذاری آن و الف باند نامحدود. با برنامه های کاربردی برای ویندوز ، مک ، iOS ، اندروید ، لینوکس و بسیاری از سایبرگست های دیگر ارائه شده است راه کامل در نسخه رایگان آن.

اگر می خواهید از Cyberghost VPN طولانی تر استفاده کنید ، توجه داشته باشید که این تأمین کننده برای 45 روز ضمانت بازپرداخت 100 ٪ در اشتراک های مختلف ارائه می دهد.

سیستم های سازگار و پشتیبانی با سایبرگست

آزمایش رایگان در وب سایت Cyberghost کجاست ?

این سوالی است که بارها پرسیده شده است (بسیار زیاد). به طور مرتب به تغییرات دسترسی پیدا کنید.

ابتدا ، به وب سایت Cyberghost ، در صفحه نخست, برای دسترسی در پایین در سؤالات متداول, روی کلیک کنید “نسخه آزمایشی رایگان” یا در منوی زمینه در سمت چپ بالا و به خودتان اجازه دهید راهنمایی شوید (یک ایمیل کافی است).

تصویر: نسخه دسترسی D

Protonvpn ، یک اشتراک رایگان VPN منبع باز بدون اشتراک

تصویر: VPN پروتون 100 ٪ رایگان

با خود پیشنهاد بدون پرداخت بدون محدودیت زمانی, این شبکه خصوصی مجازی سوئیسی تنها در آن است منبع باز و کاملاً در فرانسوی پیشنهاد دادن تمام برنامه های آن به صورت رایگان از جمله لینوکس. نظر ما در مورد Protonvpn به طور کلی بسیار مثبت است. این VPN 100 ٪ رایگان ، بدون اشتراک ، بدون محدودیت پهنای باند و بدون محدودیت سرعت است.

این شبکه خصوصی مجازی رایگان تضمین می کند محافظت بی عیب و نقص هنگام اتصال به تلفن هوشمند خود وای فای عمومی. شما یک انتخاب از 23 سرور 10 گیگابیت در ثانیه توزیع شده 3 کشور. (ایالات متحده ، هلند ، ژاپن)

protonvpn فراتر می رود علامت 100 میلیون حساب ایجاد شده در جهان.

تصویر: سیستم ها و پشتیبانی با Protonvpn

مخفیگاه رایگان برنامه VPN رایگان VPN رایگان.من

تصویر: Hide.me VPN رایگان

این VPN با 10 انتخاب ماهانه GB و 5 مکان خود ، این VPN را ارائه می دهد تمام تنظیمات VPN شما به صورت رایگان بدون ثبت نام. نظر ما در مورد پنهان کردن.من نسبتاً مثبت هستم. سریع ، پایدار و اگرچه در داده های ماهانه محدود است ، این شبکه خصوصی مجازی راه حل ایده آل برای کاربران اینترنت است که مایل به تأمین اطلاعات شخصی موبایل خود در هنگام مسافرت بدون دریافت اشتراک هستند. علاوه بر این ، نسخه 100 ٪ رایگان Hide VPN.من سرعت اتصال کاربران آن را محدود نمی کنم.

سیستم ها و پشتیبانی با Hide.me

nordvpn را به صورت رایگان بارگیری کنید و از شبکه مش استفاده کنید بدون پرداخت

تصویر: VPN شمالی 100 ٪ رایگان

اگر کمی وب سایت رسمی را مرور کنید ، خواهید دید که NordVPN بارگیری رایگان برنامه VPN خود را ارائه می دهد بدون پرداخت. در واقع ، Nordvpn به تازگی خود را مستقر کرده است ویژگی رایگان جدید شبکه مش. شبکه مش گزینه ای است که به کاربران امکان می دهددسترسی رایگان به دستگاه ها از طریق تونل های ایمن. برخلاف شبکه های خصوصی مجازی سنتی ، شبکه مش تضمین می کند اتصال مستقیم و ایمن به سایر دستگاه ها, بدون گذراندن سرور VPN پرداخت کننده. این ویژگی برای ارائه یک اتصال نقطه ای تعیین شده ، ایمن و آزاد ، در دسترس در هر نقطه از جهان طراحی شده است.

nordvpn فراهم می کند عملکرد سریع و پایدار برای یک تجربه ناوبری سیال.

برای بهره مندی ازویژگی های Nordvpn تنظیم شده است در تمام دستگاه های خود می توانید فعال کنید دوره VPN در آزمایش رایگان 30 روز. با این حال ، لطفاً توجه داشته باشید که این مربوط به ضمانت بازپرداخت است ، بنابراین باید در اشتراک مشترک شوید.

پشتیبانی و سیستم های سازگار با NordVPN

atlasvpn ، vpn آنلاین رایگان برای بارگیری

تصویر: اطلس VPN رایگان بدون پرداخت

Atlas VPN یک شبکه خصوصی مجازی است که دارد از یک نسخه غیر پرداخت شده از VPN آن بدون محدودیت زمان یا سرعت. سازگار در ویندوز ، اندروید ، مکوس و iOS, این VPN بدون ثبت نام انتخابی را ارائه می دهد 3 سرور, در هلند و ایالات متحده (نیویورک و لس آنجلس) و اجازه می دهد تعداد نامحدود دستگاه ها. با این حال مراقب باشید ، شما خواهید بود در داده های ماهانه محدود است (5 گیگابایت).

تصویر: سازگاری سیستم Atlas VPN

Tunnelbear ، یک VPN 100 ٪ رایگان برای زندگی

تصویر: Tunnelbear VPN 100 ٪ رایگان برای زندگی

Tunnelbear یک VPN بدون پرداخت هزینه برای مبتدی. Tunnelbear رابط بازیگوش وت آسان برای استفاده. این VPN رایگان شرق نامحدود در طول زمان. با این حال ، شما داده های 2 گیگابایتی در هر ماه خواهید داشت. در صورت نیاز به نظر ما در مورد Tunnelbear به سرعت یک تلفن هوشمند را ایمن کنید, این گزینه بسیار خوبی است.

سیستم های سازگار و پشتیبانی با Tunnelbear VPN

از کجا می توان VPN 100 ٪ رایگان از Tunnelbear را بارگیری کرد ?

در واقع یافتن آن آسان نیست. گاهی اوقات گزینه های غیر پرداخت کننده VPN های حق بیمه همیشه آسان نیست. این راهی برای محدود کردن بمب افکن کاربر است که پرداخت نمی کنند. ابتدا به وب سایت TunnelBear بروید. سپس این آموزش بسیار ساده را دنبال کنید.

تصویر: Tuto Tunnelbear قسمت 1

– “یادگیری بیشتر” را انتخاب کنید.

تصویر: Tuto Tunnelbear قسمت 2

– روی “Get TunnelBear اکنون” کلیک کنید.

تصویر: Tuto Tunnelbear قسمت 3

– آنجا هستی. لازم به ذکر است که رابط کاربردی تونل رایگان به زبان فرانسه است.

Privadovpn ، VPN بدون پرداخت هزینه برای بارگیری

تصویر: 100 ٪ رایگان خصوصی با 10 گیگابایت در ماه

privadovpn تأمین کننده است شبکه خصوصی مجازی سوئیسی نامی که نام خود را ایجاد می کند. سازگار در نسخه رایگان خود در ویندوز ، MacOS ، Android و iOS ، PrivadovPN پشتیبانی می کند جریان HD و همچنین بارگیری P2P (بسیار نادر است). نصب و استفاده آسان ، این VPN کاربران خود را با سرعت محدود نمی کند ، بلکه در مقدار داده (10 گیگابایت در ماه) ، در سرورها (در کل 12) و 1 اتصال را مجاز می کند.

توجه, بدست آوردن حساب VPN رایگان در Privadovpn شما را ملزم می کند آدرس الکترونیکی خود را تأیید کنیدl برای به دست آوردن لینک فعال سازی برای بارگیری برنامه های مختلف.

بارگیری VPN رایگان در وب سایت privadovpn کجاست ?

ابتدا به سایت privadovpn بروید ، پایین بروید در سؤالات متداول و به خودتان اجازه دهید راهنمایی شوید (یک ایمیل کافی است).

تصویر: VPN رایگان را از privadovpn بارگیری کنید

تصویر: سیستم ها و پشتیبانی با Privadovpn

بدون اشتراک و رایگان ، Windscriber چیزی برای اغوا دارد

تصویر: Windscrib VPN 100 ٪ رایگان

کاملاً برای مبتدیان مناسب است و افرادی که به دنبال یک چیز خوب هستند VPN رایگان بدون اشتراک, Windscriber یک سرویس است شبکه خصوصی مجازی کانادایی کاملاً کاربردی که پر از گزینه های مفید است.

پیشنهاد رایگان نیست به موقع محدود نیست اما در داده های ماهانه (10 گیگابایت) و در انتخاب سرورها. در واقع ، شما بین 10 کشور جهان را انتخاب خواهید کرد ، که در حال حاضر با سایر پیشنهادات غیر پرداخت شده مقایسه شده است. نظر ما در مورد Windscriber و برنامه رایگان آن کاملاً مثبت است. لطفاً توجه داشته باشید که این تنها شبکه خصوصی مجازی است که آن را ارائه می دهد à la carte vpn با اجازه دادن به کاربران خود فقط برای خدمات ، مدت زمان و گزینه های مورد نیاز خود پرداخت می کند.

یادداشت: در ابتدای سال 2023 ، Wandscibe چند هفته کاربران رایگان جدید را به حالت تعلیق درآورد ، بارگیری 100 ٪ برنامه های رایگان دوباره در دسترس است.

سیستم ها و پشتیبانی از WindScrib

Expressvpn در آزمایش 30 روزه رایگان

تصویر: آزمایش رایگان ExpressVPN به لطف خاتمه رایگان

بیشتر VPN های شناخته شده در فرانسه اعلام می کنند که آنها ارائه می دهند برنامه های کاربردی رایگان به مدت 30 روز. همانطور که در مقدمه ما به سرعت ذکر شد ، این یک است تضمین رضایت و نه یک آزمایش رایگان ساده بدون پرداخت پول.

ExpressVPN به شما امکان می دهد درخواست بازپرداخت کامل رایگان در طول 30 روز اول پس از اشتراک در خدمات آنها. این بدان معنی است که شما در ابتدا اشتراک خود را پرداخت کرده اید. در حدی که در صورت درخواست بازپرداخت می شوید ،استفاده از این VPN حق بیمه هیچ هزینه ای برای شما نخواهد داشت. ExpressVPN همچنین در مورد خاتمه آزاد.

ExpressVPN و برنامه حمایت مالی آن

تصویر: رایگان ExpressVPN

ExpressVPN خود را به عنوان شبکه خصوصی مجازی ارائه داده است که بهترین عملکرد را ارائه می دهد. این VPN همچنین از کیفیت تاسیسات و تنظیمات بهینه خود برای اطمینان از جریان HD سیال متمایز است.

Expressvpn ارائه می دهد گزینه حمایت مالی که به مشترکان خود اجازه می دهد تا برنده شوند روزهای اضافی رایگان. این برنامه خوب کار می کند.

سؤالات متداول VPN رایگان

در پرسش به زیر نزدیک شده اند مال شما, دریغ نکنید ارسال موارد جدید, ما سعی خواهیم کرد تا حد امکان پاسخ دهیم.

به عنوان یک یادآوری: VPN چیست ?

3 حرف VPN میانگین شبکه خصوصی مجازی. ما آن را صدا می کنیم شبکه خصوصی مجازی در فرانسوی. این یک کاربرد که به شما امکان می دهد با داشتن انتقال داده های ناوبری خود از طریق تونل ، یک اتصال اینترنتی ایمن و محرمانه ایجاد کنید که همه چیز را تعیین می کند. بعلاوهاز تجزیه و تحلیل بسته های داده خود جلوگیری کنید, اتصال اینترنت شما از طریق سرور انجام می شود که به عنوان خدمت می کندحد واسط. این یکی آدرس IP شما را نقاب می کند و آن را با خود جایگزین خواهد کرد.

صحبت کردن در مورد ناشناس بودن دشوار است ، با این حال ، هر کاری که به صورت آنلاین انجام می دهید تبدیل می شود محرمانه.

چه VPN رایگان برای کامپیوتر ?

گزینه ها ، از نظر VPN رایگان برای رایانه شخصی ، بسیار زیاد هستند. در میان آنها ، می توانید خود را به سمت Cyberghost هدایت کنید.
برنامه VPN با ویندوز 7 ، ویندوز 8 VPN و ویندوز 10 VPN 10 سازگار است.

حداقل پیکربندی های لازم:

 • 2 گیگابایت رم
 • 310 مگابایت فضای دیسک موجود
 • همه سیستم عامل های 32 و 64-bit.

چه VPN رایگان برای Mac ?

از بین بهترین VPN های رایگان برای MacOS و iOS ، Protonvpn و Cyberghost (نامحدود) در آزمایش به مدت 3 روز وجود دارد.

VPN بدون اشتراک ?

اگر می خواهید VPN اشتراک داشته باشید ، دارید ، دو گزینه. گرفتن VPN در ماه بدون تعهد یا از a استفاده کنید VPN رایگان. در واقع ، شرکت هایی که خدمات VPN خود را ارائه می دهند به دلیل این واقعیت که شما استفاده از سرورها را در سراسر جهان اجاره می دهید ، با یک سیستم اشتراک فعالیت می کنند. این انواع توت ها نیاز دارند نگهداری و نگهداری منظم به درستی عملکرد. تعهد در یک دوره طولانی است سودمند به این معنا که اجازه می دهد هزینه را به ماه کاهش دهید برای کاربر.

کدام VPN رایگان برای فرانسه انتخاب می کند ?

گزینه های رایگان مختلفی وجود دارد:

 • ارائه می دهد نامحدود به موقع ، اما با بسیاری از محدودیت های, تو نمی توانی نه انجام دادن دانلود به عنوان مثال ، اما برای محافظت ساده از اطلاعات شخصی وقتی از وای فای عمومی استفاده می کنید ، تا حد زیادی است کافی. می توانید protonvpn را روی خود امتحان کنید گوشی های هوشمند یا شما قرص مثلا.
 • پیشنهادات بدون بدون محدودیت, اما با پیشنهادات محدود در آب و هوا مثل سایبرگوست. اینها تا کنون هستند, بهترین, زیرا آنها به شما امکان می دهند واقعاً آزمایش کنید تمام پتانسیل ها از این دستگاه. علاوه بر این ، آنها دارند مشتری پشتیبانی می کند بسیار پاسخگو و همیشه آماده به شما کمک می کند اگر شما سوال فنی خاص یا نیاز به کمک آنلاین.

چه VPN رایگان برای Netflix ?

دسترسی به محتویات ایالات متحده از نتفلیکس ، استفاده از VPN است اساسی. از جمله گزینه های رایگان ، Cyberghost پیشگام در این زمینه است. لازم به ذکر است که این پیشنهاد آزمون برای مدت 24 ساعت معتبر است بدون هیچ محدودیتی.

کدام VPN بدون پرداخت هزینه را انتخاب کنید ?

به لحاظ VPN برای دانلود, در بهترین VPN هایی هستند که به شما پیشنهاد می دهند از آنها استفاده کنید نسخه کامل بدون محدودیت اما برای مدت زمان محدود.

 • از جانب سریعتر چه کسی چنین پیشنهادهایی را ارائه می دهد ، می توانید 24 ساعت Cyberghost را امتحان کنید.
 • اگر تو داری دانش خوب این و اینکه شما انگلیسی صحبت می کنید ، می توانید خود را به سمت Freelan که یک VPN است هدایت کنید متن باز.

تورنت با VPN رایگان ?

اگر می خواهید تورنت را بارگیری کنید, چند گزینه خود را به خود پیشنهاد دهید. برای با تجربه ترین در بین شما ، فریلن وجود دارد که یک VPN است متن باز.

پیکربندی VPN با Freelan

برای کشف: 5 مزیت VPN بدون اشتراک

VPN رایگان: انتخاب بهترین نرم افزار رایگان 100 ٪ رایگان

VPN TOP رایگان

امروز ، به شدت توصیه می شود دستگاه های خود را به VPN تجهیز کنید تا خود را از همه خطرات موجود در اینترنت محافظت کنید. آنها به داده ها اجازه می دهند تا در اینترنت رمزگذاری شوند و سانسور مختلفی را بدست آورند. یک سوم از فرانسوی ها روزانه از چنین نرم افزاری برای محافظت از خود استفاده می کنند. استفاده حرفه ای و خصوصی به صورت نمایی توسعه می یابد.

در این مقاله ، ما 5 (+2) بهترین VPN های رایگان را انتخاب کرده ایم تا بتوانید بدون نیاز به پرداخت کوچکترین پنی ، از آن لذت ببرید. برای اینکه امنیت را نادیده نگیریم ، ما فقط VPN هایی را ارائه می دهیم که هیچ اثری از روزنامه های اتصال شما ندارند (بدون ورود به سیستم). علاوه بر این ، همه آنها به دلیل قابلیت اطمینان خود مشهور هستند. ما همه آنها را با جزئیات آزمایش کرده ایم.

قبل از اینکه به جزئیات هر پیشنهاد بپردازیم ، در اینجا اولین لیست از بازیگرانی است که ما قصد داریم به شما ارائه دهیم. اگر می خواهید یک VPN طولانی مدت رایگان داشته باشید ، باید خود را به سمت چهار مورد آخر در لیست هدایت کنید. ExpressVPN و Cyberghost راه حل هایی هستند که به شما امکان می دهد تا 30 تا 45 روز بهترین VPN را به صورت رایگان در بازار داشته باشید. ما قصد داریم این ترفند را برای دریافت این آزمایش در زیر و کشف راه حل نهایی ارائه دهیم.

 • ExpressVPN (30 روز رایگان)
 • Cyberghost (حداکثر 45 روز رایگان)
 • اطلس VPN
 • بادی
 • رفیق
 • پنهان شدن.من VPN
 • Tunnelbear VPN

همانطور که در این مقایسه VPN رایگان مشاهده خواهید کرد ، همه راه حل های رایگان و دارای معایب واقعی هستند. اگر قصد داشتید به طور مرتب از چنین نرم افزاری استفاده کنید ، باید دیر یا زود به یک پیشنهاد پرداخت شده مهاجرت کنید. اگر می خواهید یک آزمایش انجام دهید ، ExpressVPN یا Cyberghost در نسخه رایگان چیز خوبی است. توجه داشته باشید که 100 ٪ پیشنهادات پرداخت شده VPN بسیار خوب نیست. از ابتدا بهتر است از یک بازیگر ممتاز طرفداری کنید.

Expressvpn ، نکته ای برای داشتن 1 ماه رایگان

ما این لیست را با ExpressVPN شروع می کنیم که ما با میل خود به عنوان بهترین VPN در بازار واجد شرایط هستیم. اگرچه این تأمین کننده پیشنهاد رایگان را به درستی ارائه نمی دهد ، اما ارائه می دهد یک آزمایش 30 روزه رایگان در زمان اشتراک.

این نسخه رایگان است فوق العاده کامل و نامحدود از آنجا که این حق تمام مزایای بسته حق بیمه را می دهد ، بدون محدودیت یا تعهد. همه چیز از کاربرد بصری آن در دسترس است و روزانه قابل استفاده آسان است. بدون محدودیت داده و محدودیت پهنای باند است که می توانید از اینترنت لذت ببرید.

پیشنهاد آن دسترسی به 3000 سرور سریع و ایمن در 94 کشور جهان, که آن را به عنوان کاندیدای ایده آل برای بارگیری و پخش تبدیل می کند. شما قادر خواهید بود به محتوای مسدود شده در کشور خود دسترسی پیدا کنید و محدودیت های جغرافیایی اعمال شده را دور بزنید. ExpressVPN با داشتن سرورهای بسیار قدرتمند و بیشمار خود ، حتی می تواند در Netflix فعالیت کند.

همانطور که گفتیم ، برای استفاده از خدمات رایگان ، باید در یکی از 3 فرمول پرداخت شده ExpressVPN مشترک شوید. همه اشتراک های پرداخت شده حق را به 30 روز “رضایت یا بازپرداخت” را تضمین کنید.

تست ExpressVPN رایگان

برای استفاده از بازپرداخت کامل مبلغ حل شده ، لازم است که در این دوره بازپرداخت خود را انجام دهید. برای درخواست آن ، پشتیبانی مشتری 24 ساعت شبانه روز از گربه زنده در دسترس شماست. روش بازپرداخت خودکار و فوق العاده ساده است: نترسید ، این سرویس برای بازپرداخت کامل شما را به طور کامل انجام می دهد.

این نکته به شما امکان می دهد از بهترین VPN رایگان 2023 و بدون تعهد لذت ببرید. اگر بهترین تجربه و بیشترین امنیت را می خواهید ، ExpressVPN مرجع جهانی در نرم افزار امنیت سایبری است.

Cyberghost VPN: از 45 روز رایگان لذت ببرید

اگر می خواهید VPN عالی دیگری را به صورت رایگان امتحان کنید ، بدانید که Cyberghost دارایی های زیادی برای استدلال دارد.

برخلاف ExpressVPN ، آن را ارائه می دهد ضمانت رضایت یا بازپرداخت که می تواند بیش از 45 روز گسترش یابد. برای بهره مندی از آن ، باید بیش از 6 ماه یا 2 سال اشتراک بگذارید. با اشتراک 1 ماهه ، شما تا 14 روز ضمانت رضایت یا بازپرداخت حق نخواهید داشت.

رویکرد استفاده از ضمانت Cyberghost همان است که در ExpressVPN است. مشترک شدن در یک اشتراک ، از سرویس VPN به صورت رایگان استفاده کنید ، سپس با تماس با پشتیبانی مشتری ، از شما بازپرداخت کنید.

ضمانت Cyberghost بدون هیچ شرایطی است ، که به شما امکان می دهد با سهولت بازپرداخت کنید. برای لذت بردن از آن بدون تأخیر بیشتر ، اینجاست که اتفاق می افتد:

در مورد مزایای سایبرگست ? همانطور که در بالا ذکر شد ، این VPN به صورت رایگان قابل استفاده است. اول از همه ، این امکان را به شما می دهد تا لذت ببرید بیش از 9000 سرور در 90 کشور جهان. کافی است بگوییم که گرفتن آدرس IP در کشور مورد نظر شما یک نسیم واقعی است.

در میان سرورهای ارائه شده ، بسیاری از آنها برای شیوه های مختلف بهینه شده اند: بازی ، پخش یا بارگیری P2P. به همین دلیل یکی از VPN های مورد علاقه کاربران اینترنت است که مایل به تغییر مکان برای دسترسی به سایر کاتالوگ های Netflix است.

آزمایش رایگان VPN Cyberghost

Cyberghost همچنین: 7 اتصالات همزمان ، یک برنامه چند پلتفرم و استفاده آسان ، ضمانت امنیت بالایی در اینترنت و همچنین پشتیبانی از 24/7 قابل دسترسی در صورت بروز یک درخشش.

به عنوان یک جایزه ، او واقعاً قیمت پایین دارد. اگرچه پیشنهاد 100 ٪ رایگان ارائه نمی دهد ، اما می توان از آن با بیش از 2 یورو در هر ماه استفاده کرد. هرچه مدت زمان بیشتری درگیر شوید ، قیمت ها بیشتر جذاب می شوند. اگر کنجکاو هستید ، جزئیات بیشتری در آزمون و تجزیه و تحلیل Cyberghost VPN یافت می شود.

گفته می شود ، شما همچنین ممکن است یک VPN ساده و بدون فرمول پرداخت شده بخواهید. اگر چنین است ، ما از شما دعوت می کنیم بقیه مقایسه را در زیر بخوانید. همه این ناشران یک نسخه رایگان و یک نسخه پرداخت شده دارند. شما آزاد هستید که از یکی به دیگری مهاجرت کنید یا نه.

3000 سرور

94 کشور تحت پوشش

30 روز راضی یا بازپرداخت

5 اتصالات همزمان

نظر ما : یکی از بهترین VPN های موجود در بازار !

9000 سرور

91 کشور تحت پوشش

45 روز راضی یا بازپرداخت

7 اتصالات همزمان

نظر ما : یک VPN عالی با یک شبکه بسیار بزرگ

اطلس VPN

750 سرور

47 کشور تحت پوشش

30 روز راضی یا بازپرداخت

10 اتصالات همزمان

نظر ما : VPN رایگان (یا ارزان)

بادی

600 سرور

60 کشور تحت پوشش

3 روز راضی یا بازپرداخت

اتصالات نامحدود

نظر ما : یک پیشنهاد رایگان بسیار جالب

1101 سرور

54 کشور تحت پوشش

30 روز راضی یا بازپرداخت

10 اتصالات همزمان

نظر ما : VPN رایگان بدون محدودیت ماهانه

مرا پنهان کن

1700 سرور

70 کشور تحت پوشش

30 روز راضی یا بازپرداخت

10 اتصالات همزمان

نظر ما : یک VPN Fremium که ارزش آن را دارد

1) اطلس VPN: 5 ویژگی و 2 گسل

پس از گذراندن وقت برای آزمایش چندین ده VPN رایگان ، به این نتیجه رسیدیم که Atlas VPN در سال 2023 نماینده است ، بهترین انتخاب.

به دلایل ? ما خطوط زیر را بررسی خواهیم کرد ، همه نقاط قوت و ضعف آن. شما یک نمای کلی از خدمات آن خواهید داشت.

توجه داشته باشید که برای استفاده از اطلس VPN به صورت رایگان ، فقط به یک چیز نیاز دارید: یک آدرس ایمیل. هیچ وسیله ای برای پرداخت درخواست نمی شود ، که خبر خوبی است. علاوه بر این ، پیشنهاد رایگان آن فقط برای یک دوره معین معتبر نیست. بنابراین شما می توانید به مدت 1 سال ، 2 سال ، 5 سال بسیار خوب بهره مند شوید.

اطلس VPN رایگان

خصوصیات اطلس رایگان VPN

راهی برای چیزهای جدی کنید. چرا ما اطلس را به عنوان بهترین VPN رایگان می دانیم ? در اینجا 5 استدلال وجود دارد که خطر ضربه زدن به آن را دارد.

کیفیت N ° 1: امنیت شایسته نام

اولین مزیت بزرگ این VPN رایگان ، سطح امنیتی است که قادر به تضمین آن است. اخیراً توسط Nord Security خریداری شده است ، شرکت پشت Atlas VPN از این وسایل کم نمی کند.

ارزش امنیت و احترام به حریم خصوصی شما را دارد.

با انتخاب خدمات خود ، ابتدا می توانید روی یک حساب کنید سیاستی به نام “No-Log”. معنی آن چیست ? این که این شرکت متعهد شده است هیچ اطلاعاتی در رابطه با فعالیت هایی که شما از طریق Atlas VPN انجام می دهید ، حفظ نکند. حتی اگر یک مقام دولتی برای درخواست اطلاعات در مورد شما بیاید ، تأمین کننده قادر به ارائه چیزی نخواهد بود.

با استفاده از VPN رایگان اطلس ، شما قادر خواهید بود از یک عملکرد Switch Kill (برای جلوگیری از نشت داده در صورت برش بداهه) ، رمزگذاری AES-256 بیت و رمزگذاری لذت ببرید چندین پروتکل امن VPN (Wireguard و IKEV2).

کیفیت N ° 2: عملکرد صحیح

اگر Atlas VPN در صدر این مقایسه بهترین خدمات رایگان باشد ، همچنین به این دلیل است که قادر به تضمین سرعت خوب است.

برخلاف بسیاری از رقبای خود ، اطلس جریان اینترنت شما را بیش از حد کند نخواهد کرد. بنابراین بله ، ما از جریان ارائه شده توسط یک سرویس پرداخت شده مانند ExpressVPN فاصله داریم. با وجود همه چیز ، کل صحیح است.

این یادداشت به ویژه در صورت ورود به سرور نزدیک به مکان خود صادق است.

با در نظر گرفتن این موضوع ، نیازی به خود نیست که بتوانید به صورت روان در اینترنت حرکت کنید و حتی فیلم ها را تماشا کنید یا پرونده ها را در P2P بارگیری کنید. زیرا بله ، عمل دوم توسط Atlas VPN مجاز است !

کیفیت n ° 3: کیفیت برنامه

چه کسی می گوید vpn خوب ، برنامه با کیفیت می گوید. Atlas VPN یک برنامه ساده برای کنترل و کاربر دوستانه ارائه می دهد.

فعال سازی محافظت با یک کلیک انجام می شود. علاوه بر این ، خوب است که توجه داشته باشید کهنسخه “تاریک” برنامه ارائه شده است.

می توانید آن را مطابق خواسته های خود در تنظیمات برنامه فعال یا غیرفعال کنید.

کیفیت N ° 4: اتصالات همزمان و سازگاری

برای ادامه موضوع برنامه ، ما دو نکته جالب را ذکر کردیم. اولین مورد این است که پیشنهاد رایگان Atlas VPN از تعداد نامحدودی از دستگاه ها محافظت می کند.

این بدان معنی است که شما به خوبی می توانید 15 دستگاه را به طور همزمان با یک و همان حساب محافظت کنید.

نکته مثبت دیگر سازگاری برنامه Atlas VPN است. مورد دوم می تواند در سیستم عامل های اصلی لحظه استفاده شود: iOS ، Android ، Windows ، MacOS ، Linux ، Android TV و حتی Fire TV.

کیفیت N ° 5: خدمات واکنش پذیر مشتری

سرانجام ، آخرین کیفیتی که می خواستیم به آن اشاره کنیم سرعت پشتیبانی مشتری است. اگرچه استفاده از یک LiveChat امکان پذیر نیست (این عملکرد برای کاربرانی که اشتراک در Atlas VPN را پرداخت می کنند ، محفوظ است ، اما شما نخواهید داشت در طی چند ساعت مشکلی برای دریافت پاسخ ندارید.

در هر صورت ، این همان چیزی است که تست های ما به ما اجازه دیدن می دهد.

نحوه تماس با پشتیبانی Atlas VPN ? در وب سایت رسمی آن فرم تماس با شما پیدا خواهید کرد. مبادلات سپس از طریق ایمیل انجام می شود.

2 ATLAS VPN رایگان

اگرچه Atlas VPN بهترین VPN رایگان سال 2023 است ، اما خدمات آن دارای برخی از خطاها است. این چیزی است که تعجب آور است زیرا همچنان یک سرویس ارائه شده برای 0 € است.

گسل n ° 1: تعداد کشورهای تحت پوشش

اولین نقص آن جای تعجب ندارد که تعداد کم کشورهای آن تحت پوشش قرار گرفته است. سرورهای Atlas VPN فقط 2 کشور و 3 مکان را پوشش می دهند. این شامل موارد زیر است: نیویورک (ایالات متحده) ، لس آنجلس (ایالات متحده) و هلند.

ما لزوماً از عدم وجود سرور در فرانسه پشیمان هستیم. با Atlas VPN نمی توانید یک IP فرانسوی را بدست آورید ، به عنوان مثال ، تلویزیون فرانسوی را از خارج تماشا کنید.

خرابی N ° 2: محدودیت پهنای باند

ضعف دیگر این VPN رایگان در این واقعیت نهفته است که مصرف پهنای باند را هر ماه محدود می کند.

با Atlas VPN ، شما باید از 5 گیگابایت در ماه راضی باشید. ما بدتر می دانیم … اما با وجود همه چیز ، می تواند بهتر باشد.

برای مرور ایمن در اینترنت ، همه چیز باید خوب باشد. از طرف دیگر ، اگر به دنبال بارگیری فایلهای بزرگ یا نگاه کردن به مطالب با کیفیت بالا هستید ، به مصرف خود توجه کنید.

2) Windscrib VPN: 4 ویژگی اما 2 نقص

Windscibe با پیشنهاد نامحدود رایگان خود ، به وضوح یکی از بهترین VPN های رایگان در بازار است.

قبل از انتخاب این VPN ، تمام مزایا و معایب دومی را ذکر خواهیم کرد. بدیهی است ، هنگامی که یک پیشنهاد 100 ٪ رایگان است ، شما همچنین باید بدانید که چگونه می توانید برخی از امتیازات را کسب کنید.

بادی

ضبط صفحه Windscrib © iphon.خط

4 ویژگی از Windscrib VPN رایگان

Windscriber یک VPN رایگان محبوب است و دلایل این امر بیشمار است. ما به طور خاص 4 را شمارش می کنیم و این دقیقاً همان چیزی است که می خواهیم در زیر درباره آن صحبت کنیم. علاوه بر کیفیت آن ، محدودیت هایی نیز وجود دارد. ما به روشی شفاف به همه این نکات باز خواهیم گشت تا بتوانید در مورد این ابزار نظر دهید.

با کیفیت N ° 1: 10 مکان

کیفیت اصلی Windscriber تعداد کشورهایی است که توسط شبکه آن تحت پوشش قرار می گیرند. با پیشنهاد VPN رایگان ، کاربران به سرورهای واقع در 10 مکان : کانادا ، ایالات متحده ، هنگ کنگ ، آلمان ، هلند ، انگلستان ، فرانسه ، سوئیس ، نروژ و رومانی. ما از 94 کشور ExpressVPN دور هستیم ، اما می تواند برای برخی کار انجام دهد.

در کل ، مکانهایی در 3 قاره وجود دارد که برای VPN رایگان واقعاً بد نیست. این به شما امکان می دهد آدرس IP را در یکی از این کشورها از جمله فرانسه بدست آورید و بسیاری از مطالب و وب سایت ها را باز کنید. در لیست VPN رایگان که ما در اینجا به شما ارائه می دهیم ، فقط Windscrib و Tunnelbear (آخرین در این رتبه) سرورهایی در فرانسه دارند. این یک مزیت مهم برای برخی است.

کیفیت N ° 2: رابط بصری

برنامه Windscriber مطمئناً دومین کیفیت این VPN است. شما به یک بسیار دسترسی خواهید داشت آسان برای استفاده با یک دکمه روشن/خاموش برای فعال کردن و غیرفعال کردن VPN و همچنین سرورهای مختلف که می توانید به راحتی از لیست انتخاب کنید. این سیستم با سیستم عامل های مختلف مانند MacOS ، iOS ، Windows ، Android و Linux سازگار است. به طور کلی ، از یک VPN به دیگری ، این رابط کاملاً استاندارد است.

کیفیت n ° 3: سازگار با p2p

این کیفیت عمدتاً برای افرادی که تورنت را بارگیری کرده اند در نظر گرفته شده است زیرا بسته رایگان WindScribe سرورهایی را برای این کشور ارائه می دهد P2P. به طور کلی ، VPN های رایگان این امکان را ارائه نمی دهند (به جز Atlas VPN). این دارایی برای افرادی که اشتراک خود را پرداخت می کنند در نظر گرفته شده است.

بنابراین این یک نکته مهم دیگر برای Windscriber است که ما می خواستیم تأکید کنیم و این باعث می شود او بدون هیچ هزینه ای به یکی از بهترین VPN ها بپردازد. با این حال ، لازم است سرعت بارگیری را از طریق این سرورهای اختصاص داده شده به P2P بررسی کنید: به عنوان یک فرمول 100 ٪ رایگان ، محبوبیت به این معنی است که سرعت منجر به ریزش شدید می شود ، که دردناک است.

کیفیت N ° 4: عملکرد دوتایی VPN

تابع دوتایی یکی دیگر از مزایای اصلی پیشنهاد رایگان آن است. این ویژگی که می تواند در هر زمان فعال شود ، با رمزگذاری داده های شما دو بار از طریق 2 سرور ارائه شده توسط WindScriber ، محافظت بیشتری را فراهم می کند.

برای VPN 0 یورو ، دسترسی به عملکرد دوتایی VPN بسیار نادر است. با این حال ، این امنیت تقویت شده را ارائه می دهد که گاهی اوقات می تواند مفید باشد. ما این ویژگی را در چند VPN های نادر مانند دستمزد شمالی می یابیم. این یک نکته قوی است که امنیت مضاعف را ارائه می دهد. خیلی اوقات ، ما در نظر می گیریم که عملکرد Switch Kill جایگزین مناسبی برای Double VPN است. و دومی ، ما او را در همه جا پیدا می کنیم.

2 نقص VPN رایگان Windscrib

شما ممکن است به آن مشکوک شوید ، پیشنهاد رایگان VPN Windscriber نه تنها در صورتی که اشتراک های پرداخت شده آن دیگر علاقه ای نداشته باشد ، ویژگی های موجود را ارائه نمی دهد. در اینجا 2 نقصی که هنگام استفاده از نسخه رایگان آن به آن اشاره کردیم آورده شده است.

خرابی N ° 1: حد داده

اولین نقطه ضعف VPN رایگان Wrescribe محدودیت پهنای باند آن است. در حالی که نسخه های پرداخت شده آن پهنای باند نامحدودی را ارائه می دهد ، پیشنهاد رایگان آن مصرف اینترنت داده را محدود می کند 10 گیگابایت هر ماه. و این ، اگر هنگام ایجاد حساب خود آدرس ایمیل خود را ثبت کنید. در غیر این صورت, فقط 2 گیگابایت در ماه است, تقریبا هیچی.

تحریم افرادی که نمی خواهند ایمیل خود را برای VPN که از ناشناس بودن حمایت می کند ، به آنها اطلاع دهند ، کمی شرم آور است ، اما ما همچنین می دانیم که این تنها راه آنها برای ترغیب شما به انتخاب فرمول پولی است.

برای فعالیت های روزانه آنلاین ، 10 گیگابایت تعداد زیادی را نشان نمی دهد. اگر به آن پخش و فیلم ها اضافه کنید ، تمام علاقه خود را از دست می دهد. در پایان ، علاقه سرور در P2P محدود است ، زیرا 2 گیگابایت در هر ماه به شما امکان بارگیری زیاد را نمی دهد. VPN رایگان به سرعت به حد خود می رسد.

شکست 2: محرمانه بودن

دومین نقص Windscriber با موقعیت جغرافیایی شرکت مرتبط است. در واقع ، تأمین کننده در کانادا مستقر است ، یک کشور عضو اتحاد “5 چشم“” “. مانند ایالات متحده آمریکا ، انگلستان ، نیوزیلند و استرالیا ، کانادا وظیفه دارد داده های منتقل شده در اینترنت را برای خدمات اطلاعاتی حفظ کند. حتی اگر Windscriber از خود در این زمینه دفاع کند و ادعا کند که او هیچ اثری از فعالیت های کاربر یا هرگونه ورود به سیستم را حفظ نمی کند ، ما حق داریم به آن شک کنیم.

3) Protonvpn: 3 ویژگی و 2 گسل

در این رتبه از بهترین VPN رایگان ، ما می خواستیم Protonvpn را به شما ارائه دهیم. این تأمین کننده در خط ProtonMail ایجاد شده است که هدف آن تضمین ناشناس ماندن و حفظ حریم خصوصی کاربران اینترنت بود.

این ناشر VPN مستقر در سوئیس ، در ژنو ، با ارائه شفافیت کامل ، امنیت و محرمانه بودن کاربران خود را از قلب خود می گیرد.

protonvpn رایگان

3 ویژگی protonvpn

با آزمایش پیشنهاد رایگان Protonvpn ، متوجه می شویم که وی به لطف 3 ویژگی پرچمدار که می خواهیم شما را به شما معرفی کنیم ، از رقبا متمایز است. اگر می خواهید یک پیشنهاد VPN رایگان و ایمن داشته باشید ، به نظر می رسد Protonvpn به خوبی قرار گرفته است. این نرم افزار امنیت سایبری با داشتن سیاست حفاظت از منزل غیر مرتبط و تاریخچه خود در ProtonMail ، بسیار جدی به نظر می رسد.

کیفیت N ° 1

Protonvpn یکی از پیشنهادات نادر کاملاً رایگان است که ارائه می دهد باند نامحدود. این برای تمام اشتراک های آن معتبر است که قیمت آنها از 0 تا 24 € ماهانه است.

برای اشتراک VPN ProtonVPN بدون هیچ هزینه ای ، بنابراین شما می توانید هر ماه داده های زیادی را که می خواهید مصرف کنید. همانطور که هیچ محدودیتی اعمال نمی شود ، می توانید بدون نیاز به نگرانی در مورد مصرف خود ، از اینترنت لذت ببرید. وقتی می بینیم که WindScrib VPN فقط 2 گیگابایت در هر ماه ارائه می دهد ، این یک دارایی واقعی برای این VPN است.

با کیفیت n ° 2

اشتراک رایگان در Protonvpn به شما امکان می دهد از یک بهره مند شوید سطح بالای محافظت. تیم های Protonvpn از بسیاری از مهندسان و توسعه دهندگان تشکیل شده اند ، اما همچنین متخصصان امنیت سایبری که ایمنی آنلاین آنها ضروری است. Protonvpn واقعاً یکی از بازیگرانی است که برای آزادی و امنیت کاربران خود در سطح جهان شرکت می کند ، بنابراین این VPN یک برنامه منطقی از raison d’ttre خود است.

سیاست محرمانه بودن Protonvpn ما را در این واقعیت تأیید می کند که این یک VPN جدی و شفاف است که واقعاً به کاربران خود اهمیت می دهد ، حتی کسانی که اشتراک رایگان را ترجیح می دهند. با این تأمین کننده امنیتی ، بنابراین هیچ نگرانی در مورد حفاظت از داده های آنلاین خود نخواهید داشت.

کیفیت N ° 3

با عضویت در اشتراک رایگان Protonvpn ، بلافاصله یک تعجب دلپذیر خواهید داشت. در واقع, در طول 7 روز از اولین اتصال شما, شما می توانید رایگان را آزمایش کنیداشتراک به علاوه در protonvpn (که به طور معمول 8 یورو برای من هزینه دارد). در طی این هفته ، بنابراین از مزایای بسیاری از جمله دسترسی به 780 سرور در 48 کشور جهان ، سرعت سریع و امکان بارگیری در P2P بهره مند خواهید شد.

البته ، به هیچ وجه وسیله پرداختی نخواهید داشت. این واقعاً رایگان است و شما فقط باید یک حساب کاربری ایجاد کنید. این مزایا فقط 7 روز به طول می انجامد ، بنابراین از آن به طور کامل استفاده کنید و مراقب باشید که بیش از حد به آن عادت نکنید زیرا پس از این دوره ، سپس به پیشنهاد رایگان هدایت می شوید و گزینه های شما کاهش می یابد.

2 گسل protonvpn

اگرچه این پیشنهاد رایگان و کاملاً کامل است ، اما VPN رایگان Protonvpn هنوز اشکالاتی دارد. ما به طور خاص 2 را حفظ کرده ایم که باید بدانید. این گفته ، اگر نمی خواهید چیزی بپردازید ، باید بدانید که چگونه امتیاز کسب کنید. و در پایان ، protonvpn در این مورد بسیار خوب عمل می کند.

گسل n ° 1: تعداد سرورها

VPN Protonvpn رایگان سرورهایی را که فقط در آن قرار دارند ارائه می دهد 3 کشور : هلند ، ژاپن و ایالات متحده. شما مطمئناً آن را درک می کنید ، در انتخاب مکان های جغرافیایی محدودیت شدیدی وجود دارد. برای مقایسه ، Cyberghost بیش از 9000 سرور در بیش از 90 کشور جهان ارائه می دهد. و ExpressVPN در کمتر از 94 کشور وجود ندارد.

شما قادر نخواهید بود به سرورهای اروپا وصل شوید و آدرس IP جدیدی را به غیر از هلند بدست آورید و به محتوای فرانسوی ، سوئیسی یا بلژیکی دسترسی پیدا کنید.

اگر در خارج از کشور هستید ، ممکن است با جلوگیری از دسترسی به برنامه های معمول خود ، این محدودیت بیشتر احساس شود. عدم داشتن مرز در پهنای باند ، اگر هدف شما در واقع داشتن یک IP فرانسوی باشد ، دیگر هیچ علاقه ای نخواهد داشت. در چنین حالتی ، به ExpressVPN بپردازید.

خرابی N ° 2: سرعت جریان

اگر در مصرف داده های خود محدود نباشید ، با این وجود مجبور خواهید شد بدهی اتصال به اینترنت شما. در واقع ، با تعداد کمی از سرور ، نسخه رایگان عملکرد متوسط ​​را از نظر سرعت ارائه می دهد: آنها به سرعت بیش از حد بارگذاری می شوند زیرا همه کاربران باید روی 3 مکان تمرکز کنند. اضافه بار سرورها منجر به افت سرعت برای کاربرانی که به آن وصل شده اند منجر می شود.

اگر می خواهید پرونده ها را بارگیری کنید یا حتی فیلم های پخش را مشاهده کنید ، ممکن است زمان بیشتری از حد انتظار طول بکشد. اگر صبور نیستید ، این تأمین کننده برای شما ساخته نشده است. با وجود همه چیز ، Protonvpn یک مهمانی عالی با یک سرویس با کیفیت است و به طور کامل شایسته موقعیت بسیار زیبا در مقایسه ما از بهترین VPN های رایگان است.

باز هم ، اگر Protonvpn یک VPN رایگان خوب باشد ، پیشنهاد پرداخت شده آن ناامید کننده است. شما علاقه مند به مهاجرت به یک VPN پرداخت کننده خالص (مانند ExpressVPN ، Cyberghost یا NordVPN) هستید تا از امنیت بهتری برخوردار شوید. Protonvpn مشتریان پرداخت شده برای مشتریان رایگان پرداخت می کنند ، بنابراین لزوماً کیفیت کمتر است.

4) پنهان کردن.من: 2 ویژگی و 2 نقص

از زمان ایجاد آن در سال 2012 ، پنهان شود.هدف این است که با ارائه پیشنهاد VPN با کیفیت ، حفاظت و امنیت را برای هرچه بیشتر افراد تضمین کنیم. به همین دلیل است که این تأمین کننده برنامه ای را که فقط با 0 € در دسترس همه است فراهم می کند.

ما پیشنهاد پیش زمینه رایگان آن را بدون کارت پرداخت آزمایش کرده ایم و در اینجا همان چیزی است که ما در مورد آن فکر کردیم.

مرا پنهان کن

پنهان کردن تصویر.من © iphon.خط

2 ویژگی پیشنهاد مخفی رایگان.من

ما پنهان شدیم.من در این رده بندی بهترین VPN رایگان در سال 2023 زیرا چندین مزیت دارد. گفته می شود ، همچنین دارای نقاط ضعف است که برای یک پیشنهاد رایگان طبیعی است. این به شما بستگی دارد که ببینید آیا سازش ارزش شمع را دارد؟.

باز هم ، اگر می خواهید یک تجربه کامل و با کیفیت داشته باشید ، بهتر است به سمت یک پیشنهاد پولی حرکت کنید (یا با 30 روز رایگان آن را بیان کنید).

کیفیت N ° 1

پنهان شدن.آزادی من را در اینترنت بسیار جدی می گیرد که برای اکثر VPN های رایگان که از فروش مجدد داده های کاربر دریغ نمی کنند ، اینگونه نیست. پنهان شدن.من حتی یکی از اولین VPN ها بود که گزارش شفافیت رسمی خود را منتشر کرد.

با استفاده از این VPN ، شما یک مشکل محرمانه نخواهید داشت: از نظر این سیاست سختگیرانه است غیر حفاظت. حتی با پرداخت هر چیزی ، پیشنهاد رایگان آن به سطح بالایی از ایمنی و ناشناس بودن دسترسی می دهد. این همان چیزی است که از VPN انتظار می رود ، اما متأسفانه تمام پیشنهادات رایگان در این مورد قابل اعتماد نیست. برای راه اندازی سرورها و مدیریت تیمی از توسعه دهندگان هزینه برای آنها هزینه دارد ، شما باید آن را سودآوری کنید. و غالباً شامل فروش مجدد داده ها ، بی پروا است.

با کیفیت n ° 2

برخلاف Atlas VPN Rivaux ، Windscrib ، Protonvpn و Tunnelbear ، Hide.من دارم یک پشتیبانی مشتری بسیار در دسترس ، از جمله برای اعضای رایگان. گربه از وب سایت رسمی خود زندگی می کند 24 ساعت شبانه روز و 7 روز در هفته. روز و شب ، می توانید روی تیم فنی آنها حساب کنید که در چند ثانیه با شکایات پاسخ می دهد و رفتار می کند.

2 نقص عرضه مخفی رایگان.من

با پیشنهاد خود ، پنهان شوید.من به عنوان بهترین VPN رایگان از 3 نفر برتر ما دور نیستم. متأسفانه ، نقاط ضعف ما به او اجازه نمی دهد که ادعا کند بهتر است.

خرابی N ° 1: داده های محدود

همتای این پیشنهاد واقعاً رایگان بدون شک محدودیت داده های ماهانه است. هر ماه ، پنهان شوید.استفاده از VPN خود را محدود می کند 10 گیگابایت. این شما را وادار می کند تا مصرف داده های خود را در حد لازم کنترل و محدود کنید. اکنون می توانید یک صلیب در جریان و بارگیری بی حد و حصر ایجاد کنید که خیلی زیاد مصرف می کند. اگر می خواهید از آن نامحدود استفاده کنید ، باید پرداخت کنید. در پایان ، بهتر از Wandscrib و 2 گیگابایت آن در هر ماه باقی می ماند ، اما ما از یک Protonvpn فاصله داریم که مقدار نامحدود پهنای باند را ارائه می دهد.

خرابی N ° 2: تعداد سرورها

پیشنهاد VPN مخفی رایگان.به من این فرصت را می دهد که فقط ارتباط برقرار کنم 5 سرور واقع در کانادا ، در سواحل شرقی و غربی ایالات متحده ، آلمان و هلند. مجدداً ، ExpressVPN بیش از 3000 سرور دارد ، که باعث می شود هر یک از آنها را بارگیری کنید تا حداکثر سرعت را برای همه فراهم کند. پنهان شدن.من ، شما خطر کند بودن را دارید.

این لیست نسبتاً کوتاه شامل کشورهای اروپایی فرانسوی نیست که احتمالاً در خارج از کشور مشکل ساز هستند وقتی می خواهید به این محتوای آنلاین مانند کانال های تلویزیونی دسترسی پیدا کنید. به دست آوردن آدرس IP در فرانسه ، سوئیس یا بلژیک امکان پذیر نیست ، محتوا برای شما قابل دسترسی نخواهد بود. فقط یک اشتراک پرداخت شده این مشکل را برطرف می کند.

4) Tunnelbear VPN: 1 کیفیت ، 3 گسل

Tunnelbear 3 اشتراک VPN را ارائه می دهد ، از جمله یک بسته کاملاً رایگان. دریابیم که ما در مورد این تأمین کننده چه چیزی را دوست داشتیم و چه چیزی را کمتر دوست داشتیم.

تونل

Tunnelbear © Iphon Screensheot.خط

کیفیت تونل VPN

تونل به لطف کیفیت زیر که به نظر ما ضروری است ، یکی از این بهترین بهترین VPN های رایگان است. Tunnelbear ما را با ارائه سرورهای کاربران به طرز دلپذیری شگفت زده می کند 20 کشور مختلف (از جمله فرانسه).

این رقم در مقایسه با سایر VPN های رایگان که بیش از 10 ارائه نمی دهند ، یک نکته مثبت است. با TunnelBear ، از نظر محلی سازی های جغرافیایی انتخاب گسترده تری خواهید داشت. گفته می شود ، بعداً خواهید فهمید که چرا در بالا در جدول قرار نگرفته است.

3 نقص Tunnelbear VPN

برای قضاوت در مورد پیشنهاد تونل رایگان به طور کامل ، ما 3 عنصر را حفظ کرده ایم که در این شبکه خصوصی مجازی فاقد آن هستند ، اما امیدوار کننده است.

خرابی N ° 1: داده ها

پیشنهاد تونل رایگان از نظر محدودیت داده های اینترنتی بسیار ناامید کننده است. فقط با 500 مگابایت, خیلی سریع می رود. اگر قصد داشتید از VPN رایگان خود به طور روزانه استفاده کنید ، بدون شک عاقلانه است که دو بار قبل از عضویت در بسته 0 € TunnelBear فکر کنید.

سرانجام ، این یک نسخه آزمایشی است که سرویس را به جای یک VPN واقعی که روزانه قابل استفاده است ، آزمایش می کند. گفته می شود ، هنوز در این لیست از VPN های رایگان قرار دارد زیرا برای داده های اندک موجود ، رایگان و کارآمد است.

در طول آزمایش ما ، 500 مگابایت در کمتر از 20 دقیقه از بین رفت ، یعنی کمی که می توانید با این پیشنهاد رایگان انجام دهید. بنابراین شما نمی توانید با یک VPN رایگان مانند این تجربه خوبی داشته باشید.

خرابی N ° 2: سرعت جریان

Tunnelbear ممکن است سرورها را در 20 کشور در دسترس قرار دهد ، تعداد افراد متصل به آنها بسیار زیاد است. نتیجه همه اینها این است که سرورها بیش از حد بارگذاری می شوند ، حتی گاهی اوقات اشباع شده. شما میزان اتصال سپس به شدت کاهش می یابد و تجربه آنلاین شما لزوماً تحت تأثیر قرار می گیرد.

شکست N ° 3: محرمانه بودن

مانند Windscribe ، شرکت Tunnelbear در کانادا مستقر است. این کشور بخشی از اتحاد “است5 چشم“” “. با وجود گزارش های شفافیت متعدد منتشر شده توسط Tunnelbear ، نادیده گرفتن این نکته دشوار است و ما همیشه احساس آسیب پذیری می کنیم.

VPN رایگان در مقابل پرداخت: کدام یک را انتخاب کنید ?

پس از این ارائه بهترین VPN های رایگان ، مطمئناً باید از محدودیت هایی که در آن اجرا می کنید آگاه باشید.

بسته به نیاز و خواسته های خود ، می توانید یکی از پیشنهادات رایگان ناشران مانند Atlas VPN ، WindScribe ، Protonvpn ، Hide را انتخاب کنید.من و Tunnelbear vpn. لازم به ذکر است که هیچ VPN رایگان قادر به باز کردن قفل پلت فرم Netflix نیست ، همانطور که می تواند یک ExpressVPN یا Cyberghost VPN را انجام دهد.

برخی از تأمین کنندگان VPN کاملاً رایگان و کاملاً رایگان از آن دریغ نمی کنند داده های خود را دوباره فروش کنید و فعالیت های شما برای تأمین مالی خدمات آنها. VPN های رایگان این مزیت را دارند که هزینه ای ندارند اما به VPN های پرداخت نمی شوند. اگر می خواهید یک انتخاب استدلال انجام دهید ، VPN های پرداخت شده بهترین راه حل هستند. این تنها راه برای استفاده از تمام مزایای VPN بدون محدودیت پهنای باند ، سرورها یا کشورها است.

و اگر واقعاً نمی خواهید پرداخت کنید ، پس از آن در ExpressVPN مشترک شوید و از ضمانت 30 روزه “رضایت یا بازپرداخت” خود استفاده کنید.

3 VPN برای فرار کاملاً

در زمان های اخیر ، بسیاری از VPN های رایگان در قلب بحث و گفتگو در مورد جمع آوری و فروش مجدد داده های شخصی کاربران قرار گرفته اند. در میان مشکل ساز ترین ، ما سه تأمین کننده را در زیر می یابیم. خواهید دید که اگر نگران زندگی خصوصی آنلاین خود هستید ، بهتر است راه خود را طی کنید.

Hola VPN

Hola VPN یک سرویس مبتنی بر اسرائیل است که بیش از 160 میلیون کاربر در سراسر جهان دارد. با وجود محبوبیت ، Hola VPN از نظر امنیت بی عیب و نقص نیست. علاوه بر خط مشی رازداری خود که به حریم خصوصی کاربران اینترنت احترام نمی گذارد ، تأمین کننده قربانی Cyberattaque Botnet به منظور بازیابی IP کاربر بود.

مشکل دیگر HOLA VPN بر اساس حالت عملیاتی آن است. این مبتنی بر فناوری همتا به همسالان (همتا به همسالان) است تا اتصال اینترنت را به مشترکان نسخه رایگان ارائه دهد. بنابراین ترافیک سایر کاربران از طریق دستگاه شما قابل حمل است. به طور واضح ، این بدان معنی است که از رایانه شما به عنوان روتر استفاده می شود و آدرس IP شما توسط غریبه های سراسر جهان استفاده می شود. و اگر دومی به فعالیت های غیرقانونی آنلاین بپردازید ، IP شما قابل مشاهده خواهد بود و شما شخص مقصر خواهید بود.

البته این فناوری ارزان تر از یک زیرساخت “کلاسیک” با سرورهای فیزیکی است و همچنین گسترده تر است. این در واقع به همین دلیل است که Hola VPN می تواند بسیاری از مکان ها را ارائه دهد (190 کشور). در عوض ، ناشناس بودن بیش از حد محدود است زیرا سایر مشتریان از آدرس IP شما استفاده می کنند ، به ذکر کند بودن اتصال به دلیل این معماری P2P. بنابراین به تمام دلایل این است که توصیه نمی شود به Hola VPN ، حتی به عنوان یک پایه گاه به گاه مراجعه کنید.

BetterNet VPN

اگر نمی خواهید اطلاعات شخصی خود را در معرض خطر قرار دهید ، VPN BetterNet VPN یکی دیگر از VPN است که فرار می کند. این تأمین کننده مدتی پیش به دلیل نقص برنامه وی که باعث می شد هکرها بتوانند دستگاه های کاربران بدافزار را آلوده کنند ، صحبت شود. علاوه بر این ، بسیاری از مشتریان قربانی نشت DNS و نشت IP شده اند.

علاوه بر این ، معلوم می شود که شرکت BetterNet متعلق به شرکت تابعه Aura است ، دقیقاً مانند Hotspot Shield. و هنگامی که ما از شیوه های حفاظت از ورود به این تأمین کننده VPN می دانیم ، می توانیم به قابلیت اطمینان BetterNet شک کنیم. این با ثبت و فروش داده های کاربر است که BetterNet VPN می تواند سرویس خود را سودآور کند. ما از محافظت بهینه ارائه شده توسط NordVPN یا ExpressVPN فاصله داریم.

اگر این کافی نیست تا شما را متقاعد کند که Betternet VPN یک ایده بسیار بد است ، همچنین بدانید که نسخه رایگان آن فقط 500 مگابایت در روز پهنای باند ، مکان های محدود به قلمرو ایالات متحده ، تبلیغات و سطح اتصال عملکرد ضعیف را شامل می شود (بسیار بی ثباتی و جریان کم).

اپرا VPN

VPN رایگان دیگر که شما نباید از آن استفاده کنید ، در معرض خطر به خطر انداختن محرمانه بودن ، Opera VPN است. همانطور که می توانیم حدس بزنیم ، این سرویس VPN است که توسط مرورگر اپرا ارائه می شود. کاربران اپرا می توانند از پسوند VPN به صورت رایگان استفاده کنند. این تنها مزیت تأمین کننده است. در واقع ، اپرا شامل یک دستگاه رمزگذاری نیست. با این حال عصب جنگ VPN است زیرا این رمزگذاری ترافیک وب است که به شما امکان می دهد فعالیت های خود را بصورت آنلاین پنهان کنید. بنابراین صحبت کردن در مورد پسوند پروکسی نسبت به VPN به این ترتیب ، عاقلانه تر است.

با Opera VPN ، شما از ویژگی های ایمنی بسیار پیشرفته نیز بهره نخواهید داشت. به عبارت دیگر ، محافظت آنلاین شما بیش از حد به خطر می افتد. و این همه چیز نیست. Opera متعلق به یک شرکت چینی است ، بنابراین حتی اگر این سرویس در نروژ مستقر باشد ، شما باید نسبت به این VPN احتیاط کنید زیرا همانطور که مطمئناً می دانید ، چین و آزادی در اینترنت دو است.

علاوه بر ایجاد یک صلیب بر ناشناس ماندن ، استفاده از Opera VPN ممکن است شما را ناامید کند زیرا سرعت ها کند است و شما فقط به سه مکان محدود می شوید (در برابر 94 کشور با ExpressVPN). این ممکن است فعالیت های روزانه ناوبری و جریان شما را به خطر بیندازد.

سؤالات متداول در VPN های رایگان

قبل از انتخاب یک VPN 0 یورو ، باید از عناصر خاصی آگاه باشید. بنابراین ما خلاصه ای از سؤالاتی را که بیشتر توسط کاربران اینترنت در VPN های رایگان مطرح می شود ، تهیه کردیم. اگر مانده باشید ، می توانید مستقیماً ما را بنویسید تا بتوانیم به شما کمک کنیم. مهمتر از همه ، شما نباید بدون دانستن اشکالات این راه حل ها متعهد شوید. دارایی آنها که رایگان است حاکی از نقاط ضعف است که باید در ذهن داشته باشید.

�� 100 ٪ VPN های رایگان ایمن هستند ?

هیچ. VPN های 100 ٪ رایگان نمی توانند سطح ایمنی تقویت شده را ارائه دهند زیرا هزینه ها خیلی زیاد است (سرورها ، هزینه های نگهداری و غیره). بنابراین بسیاری از VPN های رایگان سیاههها را نگه می دارند و داده های کاربران خود را برای اهداف تجاری می فروشند تا از آن خارج شوند و خدمات خود را تأمین کنند. از طرف دیگر ، بسته های رایگان ارائه دهندگان VPN پرداخت شده کمتر در معرض خطر هستند.

�� آیا یک VPN رایگان می تواند سریع باشد ?

متاسفانه نه. شبکه VPN های رایگان اغلب به دلیل سرورهای با کیفیت پایین و پهنای باند محدود بیش از حد بارگیری می شود. بنابراین یک VPN رایگان زمان تأخیر را افزایش می دهد و به ناچار اتصال اینترنت شما را کند می کند.

�� رایگان در مقابل VS VPN قابل پرداخت ، کدام یک را انتخاب کنید ?

پرداخت VPN بدون شک بهترین راه حل برای به دست آوردن عملکرد خوب و ایمنی بهینه است. تا به امروز ، هیچ VPN رایگان قادر به انجام بهتر نیست ، به همین دلیل ما به شما توصیه می کنیم که در یک اشتراک رایگان مشترک نباشید.

�� آیا VPN به شما امکان می دهد فیلم های جریان را تماشا کنید ?

نه واقعا. پس از اتصال به سرور VPN رایگان ، سرعت اینترنت شما به شدت کاهش می یابد و این می تواند مانع از پخش یا بارگیری پرونده های بزرگ شود. علاوه بر این ، اتصال شما امن نخواهد بود زیرا VPN های رایگان تقریباً تمام فعالیت های آنلاین کاربران خود را حفظ می کنند.