3 دلیل برای انتخاب وسیله نقلیه VTC ترکیبی – BVTC ، چرا وسایل نقلیه هیبریدی برای رانندگان VTC سودآورتر هستند

چرا وسایل نقلیه هیبریدی برای رانندگان VTC سودآورتر هستند

برای کسب اطلاعات بیشتر، لطفا با آسودگی با ما تماس بگیرید :

3 دلیل برای انتخاب وسیله نقلیه VTC ترکیبی

هنگامی که سوال برای دستیابی به وسیله نقلیه جدید پیش می آید, بسیاری از رانندگان VTC تعجب می کنند که آیا خرید وسیله نقلیه هیبریدی جالب است یا خیر.

باید گفت که قیمت کمی بالاتر از یک مدل ترکیبی تمایل به خنک شدن برخی دارد. با این حال ، آنها باید یک شبه با توجه به اینکه چنین وسیله نقلیه مزایای بسیاری برای تقویت تجارت خود ارائه می دهد.

شرط بندی آینده با یک ماشین ترکیبی لزوماً گران تر نیست

در سالهای اخیر ، روند تولید کنندگان خودرو در طراحی اتومبیل ها به طور مداوم کمتر آلاینده است.

بنابراین همه مشغول توسعه وسایل نقلیه برقی هستند که بدون شک آینده هستند.

فقط در اینجا ، در حالی که منتظر دومی برای دموکراتیک کردن است, تولید کنندگان مدل های ترکیبی را ارائه می دهند ترکیبی از موتور الکتریکی و موتور حرارتی ، به طور کلی بنزین.

هزینه کمی بیشتر از یک اتومبیل معمولی هزینه دارد, یک وسیله نقلیه ترکیبی یک سرمایه گذاری عالی برای راننده VTC است. باید گفت که بیشتر اوقات ، یک جایزه اکولوژیکی و کمکی که توسط جوامع محلی پیشنهاد شده است باید به یک حرفه ای VTC این امکان را بدهد تا آن را با قیمتی نزدیک به یک وسیله نقلیه بنزینی مشابه بدست آورد.

بهتر ، این ماشین ترکیبی به شما امکان می دهد صرفه جویی در سوخت عالی (اگر یک راننده VTC تمام وقت هستید حدود 500 € در ماه) اما همچنین هزینه های نگهداری را کاهش دهید. پانسمان ، همانطور که جایگزین فیلتر روغن است ، کمتر از وسیله نقلیه بنزین است.

ولی پس انداز دیگری به شما ارائه می شود اگر ماشین هیبریدی را انتخاب می کنید. در هزینه ثبت نام کمتر خواهد بود زیرا تعداد اسب های مالیاتی در حالی که اهمیت کمتری خواهد داشت هزینه بیمه همچنین کاهش خواهد یافت ، بیشتر شرکت هایی که محصولات خاصی را برای تشویق این نوع خودرو ارائه می دهند.

سرانجام ، از نظر اداری, انتخاب یک ماشین ترکیبی برای انجام فعالیت شما این امکان را به شما می دهد تا بر رعایت معیارهای خاص خاص برای بخش VTC غلبه کنید, دولت که مایل به تشویق سرمایه گذاری متخصصان در وسایل نقلیه پاک تر است. به عنوان مثال ، یک سدان ترکیبی سفید برای حمل و نقل مشتریان شما توسط دولت تأیید می شود در حالی که یک سدان موتور بنزینی سفید نخواهد بود ..

در یک رویکرد ecocitoyan ثبت نام کنید و تصویر خود را تقویت کنید

با دستیابی به یک یا چند وسیله نقلیه هیبریدی ، یک شرکت VTC (کشف نحوه ایجاد یک شرکت VTC در فرانسه) لزوماً خواهد بود تصویر خود را ارتقا دهید و بخشی از یک رویکرد Ecocitoyan باشید. در زمانی که مسئله حفاظت از محیط زیست هرگز چنین نبوده است ، بنابراین چنین سرمایه گذاری جسورانه است.

اما اگر تصویر شرکت VTC شما ارزش داشته باشد ، شانس خوبی نیز وجود دارد برخی از مشتریان BTOB شما می خواهند تصویر خود را از طریق شما تقویت کنند.

در واقع ، در حین خواستار مناقصه برای خدمات حمل و نقل از شرکتهای بزرگ ، با تعیین مقررات ، شما را با هم قرار می دهد اگرچه ناوگان شما از وسایل نقلیه هیبریدی تشکیل شده است به شما امکان می دهد یک مزیت رقابتی داشته باشید.

بله ، مشتری ممکن است در صورت انتخاب شما ، از یارانه های دولتی بهره مند شود و یک تصویر مسئول و محیط زیست را توسعه دهد. با این حال ، یک تصویر خوب بی ارزش است.

اتومبیل های ترکیبی برای راحتی بی نظیر

در صورت داشتن ماشین ترکیبی این امکان را به شما می دهد از فرصت های جدید برای برنده شدن در مشتریان بهره مند شوید همانطور که تازه دیدیم ، این به شما امکان می دهد مشتریان خود را حفظ کنید.

در واقع ، بعضی اوقات بعضی اوقات از برجسته کردن آن خودداری می کنند اما یک ماشین ترکیبی برای مسابقه ایده آل است.

بسیار ساکت تر از یک اتومبیل بنزینی, این یک مسابقه راحت را به شما تضمین می کند که آرامش در آن قرار خواهد گرفت.

کافی است بگوییم اگر مشتریان هر دو می توانند یک تجربه مسابقه ای بالا را تجربه کنید در حالی که احساس می کنید برای محیط زیست خوب عمل می کند, آنها اشتباه می کنند که آنها را محروم کنند.

سرمایه گذاری در یک ماشین ترکیبی یک تصمیم استراتژیک خوب برای هر راننده VTC است. چنین کسب و کار نه تنها باید فتح مشتریان جدید ، به ویژه در تجارت ، بلکه برای حفظ مشتریان فعلی شما نیز امکان پذیر شود.

ما بیشتر به شما می گویم

آخرین مقالات ما

ماشین استفاده شده

ماشین جدید یا استفاده شده خود را بخرید ? خطاهایی که نباید انجام شود!

بین یک ماشین جدید و یک مورد استفاده شده انتخاب کنید ، بسیار ساده به نظر می رسد.با این حال ، چند سال است که بازار فرصت های اخیر در حال توسعه است ، چگونه می توان انتخاب کرد ? اجازه دهید ما برای این انتخاب دشوار به شما کمک کنیم ، با این نکته در مورد مزایا و مضرات این دو امکان: انتخاب ..

ماشین VTC

یک ماشین استفاده شده را در اینترنت بخرید: آسان است !

این آموزش به شما امکان می دهد یک وسیله نقلیه استفاده شده را در اینترنت با سهولت پیدا کنید. ما بهترین سایت را برای یافتن وسیله نقلیه خود در اختیار شما قرار می دهیم. سایت مورد نظر پارکینگ است ، چرا این سایت برای یافتن وسیله نقلیه شما کامل است ? فقط به این دلیل که این نیروگاه است که همه را گرد هم می آورد ..

لوازم جانبی VTC

12 لوازم جانبی اساسی که در هر مسابقه شما را به یک VTC 5 استار تبدیل می کند!

در اینجا 12 لوازم جانبی برای یک مسابقه 5 استار به عنوان VTC آورده شده است. 1- پشتیبانی موبایل 6:00 بعد از ظهر ، یک عصر پاییز ، تلفن شما زنگ می زند. این مشتری است که از شما درخواست می کند تا در ساعت 7 بعد از ظهر آن را در فرودگاه جمع کنید. بر روی حمایتی که به شما امکان می دهد تماس را تحت مقررات دریافت کنید ..

تماس BVTC

ما به شما گوش می دهیم

برای کسب اطلاعات بیشتر، لطفا با آسودگی با ما تماس بگیرید :

چرا وسایل نقلیه هیبریدی برای رانندگان VTC سودآورتر هستند

وسیله نقلیه

وسایل نقلیه هیبریدی در بین رانندگان VTC بیشتر و بیشتر محبوب هستند و به یک دلیل خوب. مزایای اتومبیل های هیبریدی بیشمار است و می تواند درایورهای VTC را پس انداز طولانی مدت و همچنین سایر مزایای پایدار ارائه دهد. در این مقاله ، ما بررسی خواهیم کرد که چگونه رانندگان VTC می توانند از یک وسیله نقلیه ترکیبی استفاده کنند و درک کنیم که چرا آنها باید این نوع خودرو را به عنوان یک سرمایه گذاری سودآور در نظر بگیرند.

  • مزایای وسایل نقلیه هیبریدی را برای رانندگان VTC درک کنید
  • اقتصاد طولانی مدت اتومبیل های ترکیبی را کاوش کنید
  • سود ماندگار برای داشتن وسیله نقلیه ترکیبی
  • چگونه رانندگان VTC می توانند از یک وسیله نقلیه ترکیبی استفاده کنند?

وسایل نقلیه هیبریدی در بین رانندگان VTC بیشتر و بیشتر محبوب هستند و به یک دلیل خوب. مزایایی که آنها به رانندگان ارائه می دهند بیشمار است و می تواند به کاهش کل هزینه سفر کمک کند.

موتورهای هیبریدی هم روی بنزین و هم بر روی برق کار می کنند ، که به شما امکان می دهد ضمن حفظ سطح بالایی از انرژی از بنزین کمتری استفاده کنید. این بدان معنی است که وسایل نقلیه سوخت کمتری مصرف می کنند و بنابراین گاز گلخانه ای کمتری تولید می کنند. علاوه بر این ، این اتومبیل ها نسبت به موتور های معمولی که دارای موتور معمولی هستند ، ساکت تر هستند ، که برای مشتریان VTC که به دنبال یک سفر آرام و راحت هستند ، مفید است.

علاوه بر این ، این اتومبیل ها اغلب دارای فناوری یکپارچه هستند که به رانندگان VTC اجازه می دهد تا مصرف خود را در زمان واقعی دنبال کنند تا بتوانند رانندگی خود را برای بهینه سازی عملکرد وسیله نقلیه در عین حال به حداقل رساندن مصرف کلی آن تطبیق دهند – یک راه عالی برای آنها “به سرعت قیمت اولیه وسیله نقلیه را جذب می کند به لطف پس انداز سوخت ناشی از استفاده روزانه آن.

به طور خلاصه ، واضح است که داشتن وسیله نقلیه هیبریدی مزایای بسیاری دارد: راندمان بهتر انرژی ، پس انداز قابل توجهی در فاکتور سوخت ، فن آوری های نوآورانه یکپارچه تسهیل چنین مدلی و غیره … همه اینها بدون تردید وسیله نقلیه هیبریدی سودآور است گزینه نه تنها از نظر زیست محیطی بلکه از نظر مالی نیز !