شناسه فولکس واگن.3: نسخه جدید در دسترس تر و برقی چیست؟?, در شناسه VW جدید با ما بالا بروید.3 برقی

شناسه جدید فولکس واگن.3: عکسهای ما ، برداشتهای ما در مورد جمع و جور برقی مجدداً

تلاش ها در داخل وسیله نقلیه متمرکز شده بود. اگر در ارگونومی به طور مشخص تکامل نیاورد ، مبلمان کلی با توجه به خواسته های مشتریان ، با کیفیت درک شده به دست آمده است. منتقدین تیم های محصول فولکس واگن را برای ادغام در داشبورد همانطور که در دفاتر مواد کف سازی و دوخت قرار داده بودند ، به دست آوردند. صندلی ها نیز پوشانده تر هستند. و برای حضور در صفحه ، فضای داخلی شناسه.3 چرم حیوانات را شامل نمی شود ، کاملاً با مواد بازیافتی لباس می پوشد.

شناسه فولکس واگن.3: نسخه جدید در دسترس تر و برقی چیست؟ ?

فولکس واگن نفس دوم به شناسه برقی خود می دهد.3 با ارائه نسخه ای دوباره آماده شده. تا حدودی به لطف بازخورد مشتری طراحی شده است ، این نوید کیفیت بهتر تجهیزات و تجهیزات بیشتر را می دهد. و تعجب ، قیمت های رو به پایین. اما هیچ چیز بازی نمی شود.

ارسال شده در تاریخ 06/29/2023 ساعت 7:30 بعد از ظهر

شروع جدید ، برای یک زندگی جدید ? پس از چند سکسکه راه اندازی که آن را صرفه جویی نکرده اند ، به صورت الکترونیکی و نرم افزار ، سپس صنعتی ، شناسه.3 آرزو به آینده ای بهتر. یا حداقل ، طراح فولکس واگن آن. از آنجا که این بحران های پی در پی فروش 100 ٪ برقی برند را بسیار شرم آور کرده است (دامنه ID.) در اروپا و فرانسه.

کاملاً نادر ، سازنده تصمیم گرفت پس از تنها دو سال و نیم بازاریابی ، مدل را دوباره بسازد. نسخه جدید طراحی مجدد و ساده شده از بازخورد مشتری ، که در بسیاری از نکات شنیده شده است. زیرا آنها کسانی هستند که ناهنجاری ها را تجربه کرده اند. به روزرسانی های نرم افزاری ساده لزوماً مشکلات را حل نکرده اند. Volkswagen Mea Culpa خود را به این نسخه ارائه داد که این نسخه اصلاح شده چهره جدیدی را ارائه می دهد ، کیفیت پایان یافته به استانداردهای این برند و تجهیزات استاندارد جدید. اما شاید هنوز کافی نباشد … در آزمون ما پاسخ دهید.

روی شناسه فولکس واگن.3 بهبود یافته

این تقویت ناگزیر از طراحی است. Volkswagen با باد کردن خطوط کمی هود را روتوش کرد و بنر سیاه را در پایین شیشه جلو حذف کرد. برای کمی شخصیت و اسپرت بیشتر ، سپر جلو با لباس جانبی مجدداً طراحی شده است. کمی آیرودینامیک برای اجازه مدیریت بهتر این مدل برقی امکان پذیر است. از طرف دیگر ، چند عنصر در عقب تغییر می کنند ، به جز از نظر اپتیک با ادغام بلوک های جدید LED داخلی. آتش سوزی ها را از زمین گلف به یاد می آورند. معماری جهانی تغییر نمی کند (به طول 4.26 متر) و تنه 385 لیتر خود را نگه می دارد.

تلاش ها در داخل وسیله نقلیه متمرکز شده بود. اگر در ارگونومی به طور مشخص تکامل نیاورد ، مبلمان کلی با توجه به خواسته های مشتریان ، با کیفیت درک شده به دست آمده است. منتقدین تیم های محصول فولکس واگن را برای ادغام در داشبورد همانطور که در دفاتر مواد کف سازی و دوخت قرار داده بودند ، به دست آوردند. صندلی ها نیز پوشانده تر هستند. و برای حضور در صفحه ، فضای داخلی شناسه.3 چرم حیوانات را شامل نمی شود ، کاملاً با مواد بازیافتی لباس می پوشد.

اشکال در رانندگی کامل

مشتریان همچنین به خود اجازه دادند شکایات خود را در مورد سیستم سرگرمی بازگرداند. صفحه مرکزی تکامل یافته است: از 10 تا 12 اینچ می رود. اگر قرار است او اشکال بزند ، این همان اتفاقی است که در طول تست ما رخ داده است ، با یک صفحه سیاه سیاه که در رانندگی کامل رخ داده است. همچنین کند است که ما را به فشار چند بار فشار می دهد تا آن را فعال کنیم تا آن را فعال کنیم.

کلیدهای فیزیکی روی فرمان نیز استقبال می شود و از درگیر کردن تنظیمات ناخواسته خودداری می کنند. با لمس بگویید ، آنها خیلی حساس هستند. علاوه بر این ، با توجه به آخرین اظهارات سازنده ، کنترل های لمسی با نسل بعدی Tiguan از بین می روند.

چه چیزی برای این شناسه جالب است.3 Restyled این است که بسیاری از تجهیزات استاندارد موجود در بخش فوقانی ، از جمله وسایل رانندگی ، مانند معکوس کردن دوربین ، کنترل کروز تطبیقی ​​، کمک به پارکینگ را در بر می گیرد … مدل به روز شده اکنون دستیار رانندگی نیمه اتوماتیک را به عنوان استاندارد (آخرین نسخه) با کمک برای تغییر کانال در بزرگراه ارائه می دهد.

رانندگی 100 ٪ برقی جمع و جور

در چرخ دقیقاً ، ما از مانور قابل جمع شدن برقی پس از فشار دادن پدال ترمز برای شروع قدردانی می کنیم. شعاع چرخش آن نسبتاً کوتاه است ، یک مزیت با پیشران. راحتی با یک موقعیت رانندگی دلپذیر به دلیل تنظیمات متعدد (فرمان و صندلی) ، بلکه با تعلیق نرم نیز تضمین می شود ، حتی اگر در یک جاده آسیب دیده با سرعت کم سرعت کم کنیم. ما هنوز تا حدودی سطح جاده احساس می کنیم. بنابراین ممکن است لازم باشد که به تعلیق خلبان شده و رینگ های کوچکتر از 20 اینچ اختیاری برای راحتی بیشتر فکر کنید ..

همچنین بخوانید فولکس واگن در حال راه اندازی یک باشگاه آزمایشی بین افراد است

کمک های مدیریتی به همان اندازه دلپذیر است. شناسه.3 دارای ویژگی های جاده ای بسیار خوبی است ، به خصوص در شهر ، رسیدگی به آن آسان است. اما شخصیت زیادی ندارد ، حتی اگر پوشش ها بسیار واکنشی باشند ، در حالت رانندگی اکو که بیشتر است. ما هنوز از ترمز می ترسیم … زیرا ما واقعاً وزن خود را احساس می کنیم (تقریباً 1.800 کیلوگرم). پدال محکم تر است و کاهش در سانتیمرهای اول مورد نظر است. اما نکته خوب: با عدم وجود سر و صداهای کوچک عملیاتی یا هوا ، عایق صوتی بسیار عالی است ، به خصوص هنگامی که در بزرگراه تکامل می یابید. شاید نتیجه مواد جدید مورد استفاده در محفظه مسافر باشد.

یک شناسه.3 ارزان تر

برای این 2023 پرنعمت ، شناسه.3 موتور یا باتری را تغییر نمی دهد تا همیشه 204 اسب بخار قدرت داشته باشد. نسخه اول شامل باتری 58 کیلووات ساعت برای گشتاور 240 نیوتن متر و دامنه 427 کیلومتر (بار سریع 120 کیلو وات ، از 20 تا 80 ٪ در 30 دقیقه) و دیگری شامل یک باتری 77 کیلووات ساعت و 310 نانومتر زوج برای 557 است کیلومتر استقلال (بار سریع 170 کیلو وات ، از 5 تا 80 ٪ در 30 دقیقه). اجراها بهتر از نسخه قبلی است ، اما در واقعیت ، می توان فقط 350 کیلومتر در یک دوره مختلط و شاید صد کیلومتر خوب در بزرگراه با رانندگی با سرعت 130 کیلومتر در ساعت انجام داد. نکته ای که باید برای این استراحت بهبود یافته باشد ..

با تمام این تغییرات کوچک کم و بیش مؤثر ، شناسه.3 گرانتر است ? نه ، برعکس ، نسخه جدید به ترتیب از 42 در دسترس است.990 یورو (به استثنای پاداش های زیست محیطی) ، پس انداز تقریبا 3.000 یورو در مقایسه با نسخه قبلی. یک محاسبه سودمند و هوشمندانه به ویژه به لطف ساده سازی دامنه.

بگذارید هنوز یک نکته را یادداشت کنیم: البته تجهیزات استاندارد بیشتری نیز وجود دارد ، اما برخی دیگر هنوز هم در نسخه های خاصی مانند شارژ مجدد تلفن با القاء ، صندلی های جلو و فرمان گرمایش ، کمک پارک ، پارک ، گرمایشی عبور کرده اند. شیشه جلو با عایق صوتی.

شناسه.3 نسخه 5 نسخه موجود ، از جمله سه مدل واجد شرایط (سطح ورود) در پاداش زیست محیطی در مقدار 5.یورو. حتی برای بالاترین پایان زیرا درپوش قیمت آن در 46 است.990 یورو ، در حد 47.000 یورو در تخصیص کمک خرید. برای تجلیل از راه اندازی شناسه جدید.3 ، فولکس واگن پیشنهادات اجاره بلند مدت را تطبیق می دهد (36 ماه یا 30.000 کیلومتر) با اجاره تماس با شماره 279 یورو در ماه و پس از سهم 4.000 یورو و کسر جایزه اکولوژیکی و همچنین حق بیمه برای تبدیل 2.500 یورو.

شناسه جدید فولکس واگن.3: عکسهای ما ، برداشتهای ما در مورد جمع و جور برقی مجدداً

 • 1/12شناسه جدید فولکس واگن: اولین برداشت های ما در هیئت مدیره
 • 2/12Volkswagen Id.3 Restyled
 • 3/12ID.3 Restyled Volkswagen ID.3 یک هود و یک سپر طراحی مجدد را دریافت می کند
 • 4/12Volkswagen ID.3 با استفاده از چراغ های عقب مجدداً به ارث می رسد
 • 5/12Volkswagen Id.3 امیدهای مجدد امیدوار است که ثروت بهتری نسبت به اولین پرنعمت بداند
 • 6/12در داخل Volkswagen Id.3 Restyled ، مواد از کیفیت بهتری برخوردار هستند
 • 7/12استقبال از نیمکت عقب روی هیئت مدیره Volkswagen ID.3 Restyled
 • 8/12صفحه نمایش چندرسانه ای 12 اینچ و صفحه نمایش چندرسانه ای از Volkswagen ID.3 Restyled
 • 9/12id.3 Volkswagen ID.3 هنوز هم به طول 4.26 متر طول دارد
 • 10/12محل نگهدارنده
 • 11/12محل نگهدارنده
 • 12/12محل نگهدارنده
 • 12/12شناسه جدید فولکس واگن: اولین برداشت های ما در هیئت مدیره

این مدل شما را مورد علاقه خود قرار می دهد ?
شناسه جدید فولکس واگن.3: عکسهای ما ، برداشتهای ما در مورد جمع و جور برقی مجدداً

هوای هیچ چیز ، الکتریکی اختصاصی فولکس واگن سه سال و نیم پیش بیرون آمده است. وقت آن بود که او یک به روزرسانی کوچک دریافت کند. یک پرنعمت 2023 که ما توانستیم در استودیو در کنار آلمان کشف کنیم.

علیرغم وضعیت آن به عنوان اولین مدل منحصراً برقی در فولکس واگن ، شناسه.3 زندگی آسانی نداشت ، به دور از آن. در صورت عدم تأخیر در طراحی به دلیل توسعه فریبنده معماری الکترونیکی ، بنابراین جمع و جور آلمانی در بهار سال 2020 وارد بازار شد ، یعنی در آستانه یکی از بزرگترین بحرانی که خودرو هرگز از آن عبور نکرده است. پس از همه گیر Covid ، کمبود مؤلفه شکستن حرکت به پایان رسیده است. شناسه.3 در نهایت فقط در نیمه دوم سال 2020 ، تقریباً یک سال پس از ارائه آن ، به امتیازات رسید.

او موفقیتی نداشت که فولکس واگن امیدوار بود, با حدود 14000 نسخه در فرانسه و 216،000 در سراسر جهان. سه سال و نیم پس از اولین حضور خود ، از این رو ، فشرده برقی حق دارد مجدداً حامل میانه خود باشد. روتوشی که سازنده می خواست قابل مشاهده باشد ، حتی اگر در نگاه اول ، پرش نشود.

برای ترجمه این تصور از “چیز جدیدی وجود دارد اما من نمی دانم از کجا آمده است” ، ابتدا باید روی جلوی ماشین تمرکز کنید. فرصتی برای توجه به این که پرچم سیاه در پای شیشه جلو اتومبیل ناپدید شده است و هود و همچنین سپر روتوش شده اند. جزئیاتی که مهم هستند و باعث کاهش مونوولوم – حتی جنبه مینی بوس می شوند ? – شناسه.3 و آن را دوباره در بین جمع و جور بازسازی کنید. در پشت ، کشش آتش سوزی نیز این پرنعمت جدید گلف را نزدیکتر می کند.

یک فضای داخلی با ارزش تر

A L

اما فولکس واگن فقط بیرون را نمی دید. فضای داخلی همچنین تازه های خود را دریافت می کند. شروع با مواد با ارزش تر. با کیفیت متوسط ​​، پلاستیک ها اکنون در بالای داشبورد کف تر هستند و می توانند رنگ بگیرند. چه چیزی باعث افزایش کیفیت درک شده ، نقطه سیاه شناسه می شود.3 از زمان ورود او.

علاوه بر این ، سیستم Multimedia آخرین به روزرسانی ها را از نظر ویژگی دریافت می کند در حالی که صفحه نمایش اکنون 12 اینچ در سری است (قبلاً 10 اینچ استاندارد ، 12 اینچ اختیاری). در رابطه با راننده به خوبی قرار گرفته است ، این دال همیشه واکنشی است. از طرف دیگر ، کل لمس انتخاب شده توسط VW در طول مسیر قابل تغییر نیست و, با وجود دشواری در تغییر دمای عادت یا حجم رادیو هنگام رانندگی ، هنوز هم برای مقابله با این ارگونومی بصری کمی ضروری است.

اگر راننده می تواند هر از گاهی اذیت شود ، او با این حال از بسیاری از ذخیره های ذخیره شده برای در دسترس بودن خود قدردانی می کند ، نکته خوبی که شناسه آن است. کنسرو شده. به همین ترتیب ، مسافران عقب با کمال تعجب در این جمع و جور تنها 4.26 متر طول دارند. اندازه سرنشینان هر چه باشد, فضای پا بسیار رضایت بخش است. فقط کف بلند دلالت دارد ، برای قدیمی های بزرگتر ، پاها را کمی بیشتر بچسبانید ، اما به هیچ وجه غیرقابل قبول نیست.

قیمت ورودی بین 44000 تا 45000 € تخمین زده می شود

Volkswagen Id.3 امیدهای مجدد امیدوار است که ثروت بهتری نسبت به اولین پرنعمت بداند

در اوایل ماه آوریل و در امتیازات تابستان امسال به ترتیب در دسترس است.3 Restyled ویژگی های فنی خود را حفظ می کند, یعنی یک موتور 204 اسب بخار که باعث چرخ های عقب می شود و برای تهیه آن با الکترون ، دو باتری ممکن: 58 یا 77 کیلووات ساعت. در حالی که اکثریت قریب به اتفاق فروش از طریق کوچکترین دو (80 ٪) انجام می شود ، VW حتی از بازگشت بالقوه یک باتری حتی کوچکتر خبر می دهد. بدون شک “باتری” 45 کیلووات ساعت ، که در راه اندازی شناسه موجود است.3 در سال 2020 و در سال 2021 از بازار خارج شد.

قیمت آلمانی هنوز ابلاغ نشده است, اما فولکس واگن امیدوار است که آنها را بین 44000 تا 45،000 € شروع کند. این ارزان تر از این است که از زمان باز شدن محدوده امروز با 46،000 یورو ، اما این شرکت همچنین قصد دارد کاتالوگ و تجهیزات را بررسی کند تا بتواند یک سطح ورودی را کمی ارزان تر اما همچنین مجهز تر ارائه دهد.

با توجه به استاندارد اندازه گیری های استاندارد ما ، خودمختارهای واقعی بهترین اتومبیل های برقی را مقایسه کنید. ظرفیت باتری ، مصرف ، استقلال ، ما همه چیز را به شما می گوییم !