30 بازی بهترین تخته با چند (2023) ، 10 بازی واقعاً خنده دار برای زنده کردن دوزهای خود با دوستان

10 بازی واقعاً خنده دار برای زنده کردن دوزهای خود با دوستان

Contents

Libertalia یک بازی تخته استراتژیک است که از 14 سالگی برای بازی های تقریباً 45 دقیقه از 1 تا 6 بازیکن قابل دسترسی است. توسط Matagot منتشر شده است ، توسط پائولو موری ساخته شده است و توسط لامرو اسمیت نشان داده شده است.

30 بازی بهترین تخته (2023)

شما به دنبال بهترین بازی هیئت مدیره با چندین نفر هستید ? بنابراین این مقاله برای شماست ، بهترین بازی های تخته را با چند مورد پیدا کنید !

به سرعت بازی هایی را که با استفاده از این منو مناسب است پیدا کنید:

بازی های محیط با چند

و اگر می خواهید ایده های بیشتری داشته باشید ، از مشاوره با مقاله ما در 100 بازی بهترین اتاق دریغ نکنید !

طرح ? – 8 بازیکن: کلمه جایگزین نقشه ها !

طرح ? – 8 بازیکن
8 + 4 تا 8 40 دقیقه.
وابسته به
وابسته به
گل

طرح ? – 8 بازیکن برای بازی های حدود 40 دقیقه با 4 تا 8 بازیکن یک بازی بازی اتاق در دسترس است. توسط گلیات ویرایش شده است.

Essquié یک بازی هیئت مدیره رقابتی است که به عنوان مکانیک بازی اصلی از چالش ها و ترسیم استفاده می کند. برای پیروزی ، پس از اینکه چندین بازیکن سرنخ هایی را ترسیم کرده اند ، باید موضوع تحمیل شده توسط بازی را پیدا کنید.

طرح حالت بازی تلفن عرب را از سر می گیرد اما با نقاشی … و به خصوص باهوش است ! علاوه بر آن ، برخلاف بسیاری از بازی های نقاشی ، هرچه بدتر ترسیم می کنید ، احتمال سرگرمی بیشتر خواهید داشت ! مطمئن خنده دار !

نام های کد: جاسوسان و ارتباط ایده ها !

نام های
14 + 2 تا 8 15 دقیقه.
شیاطین
Tomas Kucerovsky
نسخه بازی های چک

Codenames یک بازی تخته اتاق در دسترس از 14 سالگی برای بازی های تقریباً 15 دقیقه و قابل پخش از 2 تا 8 بازیکن است. این نسخه توسط نسخه بازی های چک ویرایش شده است ، توسط Vlaada chvatil ساخته شده است و توسط Tomas Kucerovsky نشان داده شده است. او جوایز بی شماری کسب کرده است.

Codenames یک بازی تیمی رقابتی با مکانیک بازی اصلی کسر است. برای پیروزی ، شما باید کلمات مختلف تیم خود را با یک شاخص واحد پیدا کنید و در حالی که با دقت از بازگشت کلمات تیم حریف خودداری می کنید.

نام های Codenames هنگام انتشار بسیار موفق بود و برای هیچ چیز نیست ، مطمئناً بهترین فضای جو کسر موجود امروزه است. اگر هنوز آن را ندارید ، وقت آن است که به دنبال آن باشید و به دنبال آن بروید تا آن را بخرید !

dixit: مخترع کسر تصاویر !

دیکسیت
8 + 3 تا 8 30 دقیقه.
ژان لوئیس روبیرا
ماری کاردوات
افترا

Dixit یک بازی در دسترس اتاق از 8 سالگی برای بازی های حدود 30 دقیقه با 3 تا 8 بازیکن است. توسط Libellud منتشر شده است ، توسط ژان لوئیس روبیر ساخته شده است و توسط ماری کاردوات نشان داده شده است. او در سال 2010 موفق به پیروزی در Jahres Spiel شد.

Dixit یک بازی هیئت مدیره رقابتی است که از مکانیک اصلی بازی کسر و مشاهده استفاده می کند. برای پیروزی ، شما باید با موضوعی که برای یافتن تصویر استاد بازی در بین تمام تصاویر شرکت کنندگان پیدا کنید ، موفق شوید.

Dixit بازی است که به لطف تصاویر باشکوهش ، بازی کسر بازی را دموکراتیک کرده است ، جایی که برای اولین بار کل مکانیک در اطراف تجهیزات متمرکز است. 10 سال بعد ، بازی هنوز هم خوب و زیبا است ، یک چین و چروک تنها نگرفته است و همیشه شما را به سفر به هر یک از بازی های خود می برد.

بمب زمان: موریارتی را متوقف کن !

بمب زمان
8 + 4 تا 8 20 دقیقه.
یوسوکه ساتو
درز
مهمانی بازی هیئت مدیره جدید

Time Bomb یک بازی تخته اتاق در دسترس از 8 سالگی برای بازی های حدود 20 دقیقه و قابل پخش از 4 تا 8 بازیکن است. توسط Iello منتشر شده است ، توسط Yusuke Sato ساخته شده است و توسط Biboun نشان داده شده است.

Time Bomb یک بازی بازی Royalty Hidden با مکانیک اصلی بازی The Bluff ، The Expression ، The Cestruction و دیپلماسی است. برای پیروزی ، شما باید بتوانید از انفجار بمب جلوگیری کنید یا بمب را منفجر کنید. البته هیچ کس نمی داند تیم بازیکنان دیگر در کدام تیم هستند.

Time Bomb به سادگی بازی مورد علاقه ما از نقش های پنهان است که ما بازی می کنیم و همیشه در عصر پخش می کنیم. این کاملاً متعادل است حتی اگر بازیکنان کمی وجود داشته باشد و همیشه در هر یک از قسمت ها تنش بسیار زیادی را ارائه می دهد ، زیرا تشخیص اینکه چه کسی با شما است یا نه دشوار است. Crush Big برای همه بازیکنان اطمینان داد !

پیتزا پنیر GOC چت تاکو: سرعت جنگل را فراموش کنید !

پیتزا پنیر GOC چت تاکو
8 + 2 تا 8 10 دقیقه.
دیو کمپبل

نارنجی آبی

پیتزا پنیر چت تاکو یک بازی تخته اتاق در دسترس از 8 سالگی برای بازی های حدود 10 دقیقه و قابل پخش از 2 تا 8 بازیکن است. توسط Blue Orange ویرایش شده و توسط دیو کمپبل ایجاد شده است.

پیتزا پنیر چت تاکو یک بازی تخته رقابتی با رفلکس مکانیک بازی اصلی و مشاهده است. برای برنده شدن ، شما باید اولین کسی باشید که دیگر در Pickaxe کارت بازی نمی کنید. برای بازی کارت های خود ، با گفتن به ترتیب Taco ، Cat ، Goat ، Chesse ، Pizza ، از هر یک از آنها بخواهید. به محض مطابقت با کارت خروجی با کلمه مشخص شده ، باید هرچه سریعتر روی بسته تایپ کنید. آخرین مورد همه کارتهای بازی شده را بازیابی می کند.

همچنین در یکی از جعبه های ما انتخاب شده است ، تاکو به وضوح یکی از بهترین بازی های رفلکس است که ما می شناسیم. او با پخش لباس روی رنگ ها و نقاشی ها ، ذهن ما را گیج می کند و به ما یک مبارزه خوب می دهد تا در وسط میز به موقع تایپ کنیم. جانشین شایسته سرعت جنگل !

TTMC: چقدر خود را قرار داده اید ? :: پیگیری بی اهمیت را فراموش کنید !

TTMC: چقدر خود را قرار داده اید ?
14 + 2 تا 16 45 دقیقه.
وابسته به
وابسته به
نسخه های اساسی

TTMC: چقدر خود را قرار داده اید ? یک بازی بازی محیط در دسترس از 14 سالگی برای بازی های حدود 45 دقیقه و قابل پخش از 2 تا 16 بازیکن است. این نسخه توسط نسخه های اساسی منتشر شده است و توسط یک مجموعه ایجاد و نشان داده شده است.

TTMC یک بازی تیمی رقابتی با مکانیک بازی اصلی مسابقه و حراج ها است. برای برنده شدن ، شما باید در یک موضوع معین به یک موضوع معین پاسخ دهید. برای هر موضوع ، می توانید یک سطح از دشواری از 1 تا 10 را انتخاب کنید و باید به سؤالات زیادی پاسخ دهید. هرچه سطح دشواری بالایی را انتخاب کنید ، بیشتر در مجموعه بازی پیشرفت خواهید کرد و با رسیدن به اولین در پایان آن ، شانس پیروزی در بازی را افزایش می دهید.

اگر به دنبال یک فضای خنده دار ، در دسترس و فرهنگی هستید که می توانید با تعداد زیادی از بازیکنان و به عنوان یک تیم بازی کنید ، پس نمی توانید TTMC را از دست بدهید ! این بازی یک موفقیت صریح است و به وضوح شما را برای شبهای خود با دوستان شگفت زده خواهد کرد.

ده نفر برتر: چگونه واکنش نشان دهیم ?!

ده
14 + 4 تا 9 30 دقیقه.
اووره پیکولت
بازی های کوکتل
بازی های کوکتل

ده نفر برتر یک بازی تخته اتاق در دسترس از 14 سالگی برای بازی های حدود 30 دقیقه و قابل پخش از 4 تا 9 بازیکن است. توسط بازی های کوکتل منتشر شده و توسط Aurélien Picolet ساخته شده است.

ده نفر برتر یک بازی تخته تعاونی است که از مکانیک اصلی بازی کسر و بیان استفاده می کند. برای برنده شدن ، هر یک از نوبت خود را خواهید داشت تا بتوانید با ارزش مناسب پاسخ های سایر بازیکنان را به یک سوال یا موضوع معین پیدا کنید.

ده نفر برتر از نظر بازی های اتاق مورد علاقه ما در سال 2020 بود. در پشت تصاویر که باعث می شود نوجوانان کمی باشد ، یک بازی از ظرافت نادر را پنهان کنید ، که در آن خود را شگفت زده خواهید کرد تا سر خود را حفر کنید تا جالب ترین پاسخ ممکن را پیدا کنید ، در حالی که به بازیکن مسئول یافتن سفارش مناسب کمک می کند. ده شماره 1 برتر در سال 2020 !

Kosmopoli: T: مشتریان در سراسر جهان !

kosmopoli: t
10 + 4 تا 8 30 دقیقه.
Florent Toscano ، Julien Prothière
استیفن فرار
اری

Kosmopolit یک بازی در اتاق در دسترس از 10 سالگی برای بازی های تقریباً 30 دقیقه و قابل پخش از 4 تا 8 بازیکن است. این منتشر شده توسط Opla ، توسط Florent Toscana و Julien Prothière ساخته شده است و توسط Stéphane Escapa نشان داده شده است.

Kosmopolit یک بازی هیئت مدیره مشترک با وضوح اصلی بازی برای چالش ها است. برای پیروزی ، همه شما باید در 6 دقیقه برتر تمام غذاهای درخواست شده توسط مشتریان با تقسیم نقش های کلیدی از یک رستوران موفق شوید.

اگر می خواهید در حالی که ساعت ها و ساعت های خنده را به شما ارائه می دهید ، شلیک یک رستوران را زنده کنید ، کاملاً باید Kosmopolit را از Opla امتحان کنید. یکی از بزرگترین خرد ما در آخرین اخبار.

مرغ مرغ: تخم مرغ ها را بشمارید !

مرغ
8 + 2 تا 8 20 دقیقه.
چارلز بوسارت
پائولین بردال
اوکا لودا

Poule Poule یک بازی تخته اتاق در دسترس از 8 سالگی برای بازی های حدود 20 دقیقه با 2 تا 8 بازیکن است. توسط اوکا لودا منتشر شده است ، توسط چارلز بوسارت ساخته شده است و توسط پائولین بردال نشان داده شده است.

Hen Hen یک بازی هیئت مدیره رقابتی است که از حافظه و رفلکس به عنوان مکانیک بازی اصلی استفاده می کند. برای پیروزی ، شما باید با شمارش تخم مرغ ها قبل از مخالفان خود موفق به بازسازی فیلم شوید.

Hen Hen یک بازی مشاهده ، حافظه و رفلکس است که از زمان انتشار آن همه عصبانیت است. تخم مرغ ها را بشمارید و اولین نفری باشید که به محض 5 موجود در دسترس آنها را بگیرید ، اما مراقب باشید برای بسیاری از اختلالات آماده شوید. قوانین ساده ، یک طرح تعیین شده ، چه چیز دیگری می توانید درخواست کنید ?

Olé Guacamolé: بازی ای که باید به نامه منتقل شود !

ایله گواکامول
10 + 2 تا 8 15 دقیقه.
Guillaume Sandante
سباستین بیزوس
عقرب ماسک

Olé Guacamolé از 10 سالگی برای بازی های حدود 15 دقیقه از 2 تا 8 بازیکن یک بازی اتاق در دسترس است. این ویرایش شده توسط Scorpion Masked ، ساخته شده توسط Guillaume Sandante و نشان داده شده توسط Sébastien Bizos.

Olé Guacamolé یک بازی هیئت مدیره رقابتی است که از مکانیک اصلی بازی ، مشاهده و بیان استفاده می کند. برای پیروزی ، شما باید کلماتی را پیدا کنید که حاوی حروف نمایش داده شده در مرکز جدول نباشد. کلمه وکیل اعلام شده و روی میز نامه های t ، o ، k و d: شما باید با جلوگیری از نامه های ممنوعه ، کلمه ای را پیدا کنید که با موضوع مرتبط باشد. سرعت را حفظ کنید: تعداد حروف برای جلوگیری از افزایش هر نوبت !

Olé Guacamolé یک بازی خوب است که یک جعبه در زمان Aperitif خواهد بود. مکانیک ناامید کننده آن ، یک تفریح ​​خوب را به شما تضمین می کند !

صفر در 100: سریع و کنجکاو

صفر در 100
12 + 2 تا 12 15 دقیقه.
آنتونین بوکارا
کوشی
عقرب نقاب دار

صفر در 100 یک بازی تخته اتاق در دسترس از 12 سالگی برای بازی های حدود 15 دقیقه از 2 تا 12 بازیکن است. این ویرایش شده توسط عقرب ماسک شده ، ساخته شده توسط آنتونین بوکارا و نشان داده شده توسط تیبول کوروت.

صفر در 100 یک بازی رقابتی است که از مسابقه به عنوان مکانیک بازی اصلی استفاده می کند. برای پیروزی ، با اعضای تیم خود صحبت کنید تا پیدا کنید که کدام یک از سوال کارتهای شما پاسخ نزدیک به هدف را دارد.

چند بار کلمه “macarena” در آهنگ به همین نام لس دل ریو تکرار می شود ? شما پاسخ این سوال را می دانید ? بنابراین صفر در 100 برای شما ساخته شده است ! خوب بیایید صادق باشیم ، مطمئناً کوچکترین ایده را ندارید. اما بپذیرید که این شما را فریب می دهد و می خواهید تخمین به PIF بدهید. این کل مفهوم این صفر بسیار سرگرم کننده در 100 است ، که شما را به سؤالات حواس پرتی دعوت می کند تا تخمین زده شود بین … صفر تا 100.

حقیقت خنده دار: سرگرم کننده است و یک واقعیت است

حقیقت خنده دار
8 + 4 تا 8 30 دقیقه.
کاسپر لاپ

استراحت تولید

FUN FACT یک بازی تخته اتاق در دسترس از 8 سالگی برای بازی های حدود 30 دقیقه از 4 تا 8 بازیکن است. این توسط REST Production منتشر شده است و توسط Kasper Lapp ایجاد شده است.

FUN FACT یک فضای تعاونی است که از چالش ها و بیان به عنوان مکانیک اصلی بازی استفاده می کند. برای پیروزی ، شما باید موفق شوید پاسخ های همه را به ترتیب مناسب قرار دهید.

واقعیت جالب بازی جدید تولید تعاونی برای تولید است که در همان کالیبر مانند فقط یک و شبدر باقی می ماند. این ساده است ، مؤثر است ، ما برج ها را زنجیر می کنیم و با همه بازی می کنیم. این که آیا ما مردم را می شناسیم یا نه ، واقعیت جالب اطمینان از داشتن یک زمان عالی است !

کبوتر کبوتر: سوالات غیرمعمول !

کبوتر کبوتر
12 + 4 تا 10 25 دقیقه.

نسخه های ناپلئون

کبوتر کبوتر یک بازی تخته اتاق در دسترس از 12 سالگی برای بازی های حدود 25 دقیقه با 4 تا 10 بازیکن است. توسط نسخه های ناپلئون ویرایش می شود.

کبوتر کبوتر یک بازی هیئت مدیره رقابتی است که از مکانیک بازی اصلی و بلوف استفاده می کند. برای پیروزی ، شما باید در تیمی که مخالفان خود را گمراه می کند با کشیدن پاسخ های دروغین از یک پاسخ خوب در مورد سوالات غیرمعمول موفق شوید.

کبوتر کبوتر ورود به دنیای بازی های خلق و خوی را وارد می کند و جای خود را بدون هیچ گونه نگرانی پیدا می کند. بین تخیل ، بلوف و خنده ها ، ما ترکیبی کامل پیدا می کنیم که عصرهای شما را با دوستان خود تحریک می کند و به شما کلاه های زیادی ارائه می دهد !

Fiesta de los Muertos: مردگان را جشن بگیرید !

Fiesta de los Muertos
12 + 4 تا 8 15 دقیقه.
آنتونین بوکارا
#Margo Renard#میشل وردو
بازی های OldChap

Fiesta de los Muertos یک بازی اتاق است که از 12 سالگی برای بازی های تقریباً 15 دقیقه و قابل پخش از 4 تا 8 بازیکن قابل پخش است. توسط OldChap Games منتشر شده است ، توسط آنتونین بوکارا ساخته شده است و توسط مارگو رنارد و میشل وردو نشان داده شده است. او در طلای 2020 نامزد شد.

Fiesta de los Muertos یک بازی تخته تعاونی است که از مکانیک اصلی بازی کسر و حافظه استفاده می کند. در Fiesta de Los Muertos ، شما باید با مدیریت رمزگشایی سرنخ های سایر بازیکنان پس از تغییر چندین بار ، نام همه مرحوم را برای بازی پیدا کنید.

بسیار نادر است که یک بازی پخش برای طلا نامزد شده است ، با این وجود Fiesta de Los Muertos در این کودتا موفق شده است ! با بازنگری کامل “تلفن عربی” ، این بازی همه لحظه ای عالی را که پر از کلاهبرداری ها است ، به ما ارائه می دهد وقتی سعی می کنیم پیوند را در فهرست اولیه و نتیجه نهایی دوباره تنظیم کنیم. ما آن را به شما بسیار توصیه می کنیم !

سفید کوکو بخور: بازی Apéro !

سفید بخورید کوکو
16 + 3 تا 12 30 دقیقه.
لوئیس و تیبول
فلورانس د نازل
هابوتاتیلوس

White Eating Coco یک بازی در دسترس اتاق از 16 سالگی برای بازی های حدود 30 دقیقه با 3 تا 12 بازیکن است. توسط Hiboutalillus ویرایش شده است ، توسط لوئیس و تیبو ساخته شده است و توسط فلورانس د نازل نشان داده شده است.

White Eating Coco یک بازی تخته رقابتی است که از مکانیک اصلی بازی و مدیریت دستی استفاده می کند. برای برنده شدن ، شما باید موفق شوید جالب ترین پاسخ ممکن است به یک نقل قول سوراخ داده شده توسط یک بازیکن دیگر.

چگونه نمی توان در مورد نارگیل های سفید در بالای بازی های اتاق صحبت کرد ? بنابراین ، بله ، این بازی را می توان به دلیل سمت آسان و مرزی خود مورد بحث قرار داد ، اما به وضوح یکی از بازی هایی است که موفق شده است بازی هیئت مدیره را به روز کند و شما هرگز نمی توانید آن را از بین ببرید. بیرون رفتن به عنوان aperitif با دوستان !

بازی های استراتژی با چند

و اگر می خواهید ایده های بیشتری داشته باشید ، در مشاوره با مقاله ما در مورد 100 بهترین بازی تخته استراتژی دریغ نکنید !

جمجمه پادشاه: نبردهای دریایی !

جمجمه پادشاه
8 + 2 تا 8 30 دقیقه.
برنت بک
اشمیت
پدربزرگ بک

Skull King یک بازی تخته بزرگسالان است که از 8 سالگی قابل دسترسی است ، از 2 تا 6 بازیکن برای حدود 30 بازی قابل پخش است. توسط اشمیت منتشر شده است ، توسط برنت بک ساخته شده است و توسط اشمیت نشان داده شده است.

Skull King یک بازی رقابتی است که از مدیریت اصلی بازی ، حراج و شرط بندی به عنوان مکانیک بازی اصلی استفاده می کند. برای برنده شدن ، شما باید تا حد ممکن چین ها را مدیریت کنید … بلکه برای برنامه ریزی میزان شما نیز برنامه ریزی کنید.

Skull King یکی از آن چین های چین است که سایر موارد را برای ساعت ها و ساعت ها بازی با همان نیروهای بازیکنان از بین می برد. کمربند ، گوشه و تاروت را فراموش کنید و بلافاصله خود را در جمجمه پادشاه قرار دهید ، آن را دوست خواهید داشت !

7 شگفتی: نسخه جدید کلاسیک آنتوان باوزا !

7 شگفتی
10 + 3 تا 7 30 دقیقه.
ضد بوزا
میگوئل کویمبرا
استراحت تولید

7 Wonders یک بازی تخته استراتژی است که از 10 سالگی برای بازی های تقریباً 30 دقیقه با 3 تا 7 بازیکن قابل دسترسی است. توسط Rest Production منتشر شده است ، توسط آنتوان باوزا ساخته شده است و توسط میگوئل کویمبرا نشان داده شده است. او در سال 2011 برنده شد.

7 Wonders یک بازی هیئت مدیره رقابتی است که از پیش نویس ، جمع آوری و مدیریت منابع به عنوان مکانیک اصلی بازی استفاده می کند. برای پیروزی ، شما باید موفق شوید شگفتی هایی را برای کسب امتیاز بیشتر از مخالفان خود ایجاد کنید.

ما دیگر 7 شگفتی ، بازی های مدرن کلاسیک را ارائه نمی دهیم ، اگر آن را ندارید یا آن را امتحان کرده اید ، اصلاح این کار کاملاً ضروری است ! شما دوست دارید آن را کشف کنید و آن را بازی کنید و دوباره پخش کنید !

با مشورت با مقاله ما که به تفصیل کل دامنه را ارائه می دهد ، از تعمیق دانش خود در 7 شگفتی دریغ نکنید: 7 شگفتی: 8 بازی و پسوندها

به ماه خوش آمدید: به بی نهایت و فراتر از آن !

به ماه خوش آمدید
10 + 1 تا 6 35 دقیقه.
بانویت تورپین
آن هایدکک
بازی های خروس آبی

خوش آمدید به ماه یک بازی تخته استراتژی است که از 10 سالگی برای بازی های حدود 35 دقیقه با 1 تا 6 بازیکن قابل دسترسی است. ویرایش شده توسط Blue Cocker توسط Benoit Turpin ساخته شده است و توسط آن هایدسیک نشان داده شده است.

خوش آمدید به ماه یک بازی هیئت مدیره رقابتی است که از Flip & Writ به عنوان مکانیک بازی اصلی استفاده می کند. برای پیروزی ، شما باید اولین کسی باشید که به اهداف عمومی دست یابید و در هنگام فتح فضا ، هرچه بیشتر امتیاز را ترکیب کنید.

پس از کار به عنوان معمار در دهه 50 ، در اواخر دهه 1960 در ساخت لاس وگاس شرکت کرد ، این بار در استعمار قمری در خوش آمدید به ماه شرکت می کند. بازی چک روایت و مقیاس پذیر شامل 8 ماجراجویی مختلف است که یک داستان کامل را با مشکل فزاینده ای تشکیل می دهند. در این قسمت آخر سه گانه خوش آمدید ثروتمندتر از موارد قبلی ، حالت کمپین را با یک هدف واحد در ذهن کشف کنید: ماه ! دوباره طراحی شده بدون تحریف اصل اساسی ، خوش آمدید به ماه یک موفقیت است.

Sub Terra: کاوش وحشتناک !

زیر
10 + 1 تا 6 60 دقیقه.
تیم پیندر
Zak Eidsvoog
انتشار آجیل

Sub Terra یک بازی تخته استراتژی است که از 10 سالگی برای بازی های حدود 60 دقیقه با 1 تا 6 بازیکن قابل دسترسی است. این منتشر شده توسط انتشارات Nuts ، توسط Tim Pinder ساخته شده است و توسط Zak Eidsvoog نشان داده شده است.

Sub Terra یک بازی تخته تعاونی است که از اکتشاف و توقف و حتی استفاده می کند. برای پیروزی ، شما باید در حالی که از خطرات مختلف کشنده ای که برای شما ظاهر می شود ، به سرعت غارها را کشف کنید.

Sub Terra یک بازی هیئت مدیره وحشتناک با یک غوطه وری واقعاً شدید است ! اگر نمی دانید و مانند بازی های هیئت مدیره ترسناک ، یک ثانیه صبر نکنید و به دنبال این بازی با کیفیت بالا بروید.

ارگ – کلاسیک: خیانت در شهر !

ارگ – کلاسیک
10 + 2 تا 8 30 دقیقه.
برونو فیدوتتی
سیریل داجین ، فلورانس مگنین ، ژولین دلوال
سرگرمی لبه

Citadelles – Classic یک بازی تخته ای است که از 10 سالگی برای بازی های تقریباً 40 دقیقه و قابل پخش از 2 تا 7 بازیکن قابل پخش است. توسط Z-Man Games منتشر شده است ، توسط Bruno Faidutti ساخته شده است و توسط جولیان دلوال نشان داده شده است.

Citadelles یک بازی هیئت مدیره رقابتی است که از دیپلماسی ، پیش نویس و ساخت و ساز برای مکانیک بازی اصلی استفاده می کند. برای پیروزی در بازی ، باید قبل از اینکه مخالفان خود بتوانند خود را بسازند ، معتبرترین شهر ممکن را در ساخت کارت های خود موفق کنید.

مانند Catan ، Citadelles امروز یکی از بزرگترین بازی هایی است که باعث انقلابی در بازی های تخته مدرن شده است. با مخلوط کردن پیش نویس ، دیپلماسی و ساخت و ساز ، قطعات فوق العاده سیال را ارائه می دهد و مطمئناً یکی از بهترین سفیرانی است که می توانید روی آن حساب کنید تا دوستان خود دوستان خود را کشف کنند.

بورگادهای کوچک: ساخت تاکتیکی !

بورگادهای کوچک
14 + 1 تا 6 45 دقیقه.

اردک خوش شانس

Les Petits Bourgades یک بازی هیئت مدیره متخصص است که از 14 سالگی برای بازی های حدود 45 دقیقه در دسترس است و از 1 تا 6 بازیکن قابل پخش است. توسط لاکی اردک ویرایش شده است.

Les Petits Bourgades یک بازی هیئت مدیره رقابتی است که از ساخت و ساز به عنوان مکانیک اصلی بازی استفاده می کند. برای پیروزی ، شما باید در سینی شخصی خود موفق شوید که با استفاده از ساختمانهایی ساخته شود که در پایان بازی بیشترین امتیازات را کسب می کند.

Les Petits Bourgades یکی از بازی های تخته ساختمانی مورد علاقه ما است. به خصوص برای یک بازی متخصص در دسترس است ، عمق بازی بسیار زیادی را ارائه می دهد که در آن باید دائماً بین بهینه سازی فضای خاص خود و ضربات کم برای مخالفان نوسان کند. از این بازی دریغ نکنید ، ما آماده هستیم تا شرط بندی کنیم که شما همان مورد علاقه ما را خواهید داشت.

قلمروهای فانتزی: دسته کوچک موسیقی جاز فوق العاده

قلمروهای فانتزی
12 + 2 تا 6 30 دقیقه.
برونو گلسکو
وابسته به هشتاد
ویزیت

Fantasy Realms یک بازی استراتژی در دسترس از 12 سالگی برای بازی های تقریباً 30 دقیقه با 3 تا 6 بازیکن است. توسط Wizkids ویرایش شده است ، توسط Bruno Glassco ساخته شده است و توسط Octographics نشان داده شده است.

Fantasy Realms یک بازی هیئت مدیره رقابتی است که از مدیریت دستی به عنوان مکانیک اصلی بازی استفاده می کند. برای برنده شدن ، قدرتمندترین پادشاهی همه را با ترکیب قدرت کارتهایی که در دست دارید تشکیل دهید.

در قلمروهای فانتزی ، در این بازی مدیریت دسته کوچک موسیقی جاز برای مبارزات حماسی آماده شوید که در آن تنها با 7 کارت در دست ، قدرتمندترین پادشاهی همه را خواهید ساخت ! کارت بگیرید تا دیگری را دور بیندازید و با فعال کردن پاداش ها موثرترین دست را تشکیل دهید. بازی که الهام بخش Red Rising بود ! برای کشف فوری !

حرارت: 3 ، 2 ، 1 مرخصی !

حرارت
10 + 1 تا 6 60 دقیقه.
Asger Harding Granerud ، Daniel Skjold Pedersen
وینسنت دویترا
روزهای شگفتی

Heat یک بازی تخته استراتژی است که از 10 سالگی برای بازی های حدود 60 دقیقه 1 تا 6 بازیکن قابل دسترسی است. توسط روزهای شگفت انگیز منتشر شده است ، توسط Asger Harding Granerud و Daniel Skjold Pedersen ساخته شده است و توسط وینسنت دویترا نشان داده شده است.

Heat یک بازی تخته ای است که از مدیریت دستی به عنوان مکانیک اصلی بازی استفاده می کند. برای برنده شدن ، شما باید در خط پایان به 1 برسید. این کار بسیار ساده ای نخواهد بود ! ماشین خود را شخصی سازی کنید تا به تریبون برسید.

گرما یک بازی مسابقه نسبتاً خوب در نوع خود است ! او این سبک بازی را با قرار دادن یک قلم مو از سال 2022 بازیابی می کند. با وجود سبک یکپارچهسازی با سیستمعامل آن ، شما به یکپارچهسازی با سیستمعامل نگاه نخواهید کرد !

Skyjo – نسخه جدید: مراقب اعتیاد باشید !

Skyjo – نسخه جدید
8 + 2 تا 8 30 دقیقه.
اسکندر برناردت

ماسلانو

Skyjo یک بازی تخته خانوادگی است که از 8 سالگی در دسترس است ، 2 تا 8 بازیکن قابل پخش برای حدود 30 بازی دقیقه. توسط Magilano منتشر شده است ، توسط الكساندر برنارد ساخته و نشان داده شده است.

SkyJo یک بازی رقابتی است که از این مجموعه به عنوان مکانیک بازی اصلی استفاده می کند. برای برنده شدن ، برای پیروزی ، شما باید بازیکنی باشید که با استفاده از کارت های خود موفق به جمع آوری بیشترین امتیاز شوید.

اگر به دنبال یک بازی کاملاً اعتیاد آور و سریع هستید ، با چشمان بسته به آنجا بروید. مکانیک ساده ، روان و در دسترس است و به همان اندازه برای جوان و پیر جذاب خواهد بود ! اما ما به شما هشدار می دهیم ، شما معتاد خواهید شد !

رهبران پنهان: طناب شلیک شده برای کارگردانی !

رهبران پنهان
10 + 2 تا 6 30 دقیقه.
آندریاس مولر
ساتوشی ماتسورا
مگس

رهبران پنهان یک بازی تخته استراتژیک است که از 10 سالگی برای بازی های حدود 30 دقیقه از 2 تا 6 بازیکن قابل دسترسی است. توسط Matagot منتشر شده است ، توسط آندریاس مولر ساخته شده است و توسط Satoshi Matsuura نشان داده شده است.

رهبران پنهان یک بازی هیئت مدیره رقابتی است که از مدیریت اصلی بازی و بلوف به عنوان مکانیک بازی اصلی استفاده می کند. برای پیروزی در پایان بازی ، موقعیت این دو نشانگر باید با یکی از دو جناح قهرمان شما مطابقت داشته باشد.

رهبران پنهان یک بازی جو استراتژیک برای بازیکنان آغاز شده است. با ترکیب ساخت و ساز نقاشی ها و طناب ، شما همچنین سعی خواهید کرد که جناح های مخالفان خود را حدس بزنید تا آنها را در حرکت خود مسدود کنید. رهبران پنهان و با لمس طنز ، یک بازی سریع و سبک با یک تعامل مستقیم واقعی بین حریفان است ! در اینجا ما آن را دوست داریم !

شرور: اما چرا اینقدر پست هستی ?

شرور
10 + 2 تا 6 60 دقیقه.
سالن ملک
استودیوی دیزنی
غوغا

Villainous یک بازی تخته استراتژی است که از 10 سالگی برای بازی های حدود 60 دقیقه از 2 تا 6 بازیکن قابل دسترسی است. این توسط Ravensburger منتشر شده است ، که توسط Propoundo Hall ساخته شده و توسط استودیوی دیزنی نشان داده شده است.

Villainous یک بازی هیئت مدیره رقابتی است که از مدیریت دستی به عنوان مکانیک اصلی بازی استفاده می کند. برای پیروزی ، شما باید اولین آدم بدی باشید که به اهداف تاریک خود برسید. شما باید یک شرور برجسته از فیلم های دیزنی بازی کنید: کارت های خود را در صفحه بازی خود بازی کنید و در حالی که مانع مخالفان خود می شوید ، برای شر کار کنید. شما می توانید مینیون ها را استخدام کنید ، جادوها را بیرون بیاورید و از اشیاء برای رسیدن به پیروزی استفاده کنید.

Villainous یک بازی نامتقارن است که به شما امکان می دهد با خوشحالی یک شخصیت عجیب و غریب را تجسم کنید. این نسخه مجلل است ، مکانیک اصلی: طرفداران دیزنی در آن جشن می گیرند ! فراموش نکنید که روی خنده ماکیاولی خود کار کنید: mouhahahaha.

Libertalia: بادهای Galecrest: کاپیتان شوید !

Libertalia: Winds Galecrest
14 + 1 تا 6 45 دقیقه.
پائولو موری
لامارو اسمیت
مگس

Libertalia یک بازی تخته استراتژیک است که از 14 سالگی برای بازی های تقریباً 45 دقیقه از 1 تا 6 بازیکن قابل دسترسی است. توسط Matagot منتشر شده است ، توسط پائولو موری ساخته شده است و توسط لامرو اسمیت نشان داده شده است.

Libertalia یک بازی رقابتی و استراتژیک است که از مدیریت دستی به عنوان مکانیک اصلی بازی استفاده می کند. برای پیروزی ، شما باید استفاده از ملوانان و منابعی را که در این جزیره بهبود خواهید یافت بهینه کنید. مهم است که از آنها در زمان مناسب استفاده کنید یا آنها را برای سمت اکتشاف بعدی نگه دارید.

یک بازی باشکوه با قابلیت پخش مجدد ، این نسخه مجدد از Libertalia یک موفقیت بزرگ است ! به همان اندازه زیبا که بازی کردن خوشایند است ، این بازی بهترین همراه شما برای بازی های شما خواهد بود !

سفر 12: رسیدن به ارتفاعات !

سفر 12
8 + 1 تا 50 30 دقیقه.
برونو کاتالا ، کورنتین لبرات
Olivier Derouetteau ، Jonathan Aucomte
استودیوی Lumberjacks

Trek 12 یک بازی تخته استراتژی است که از 8 سالگی برای بازی های تقریباً 30 دقیقه از 1 تا 50 بازیکن قابل دسترسی است. این دستگاه توسط استودیوی Lumberjacks ، ساخته شده توسط برونو کاتالا و کورنتین LeBrat ، ویرایش شده است و توسط الیویه درویتو و جاناتان اوکومیت نشان داده شده است.

Trek 12 یک بازی تخته رقابتی است که از Roll & Writ به عنوان مکانیک بازی اصلی استفاده می کند. برای پیروزی ، شما باید تعداد متوالی اعداد را ایجاد کنید. این بازی از 19 جت از دو تاس شش طرفه ساخته شده است: پس از هر جت ، برای به دست آوردن شماره برای مکان ، باید دو مقدار خرد شده را ترکیب کنید. نقشه برداری مناطق ، مسیرهای طناب را قرار دهید و با قله ها روبرو شوید !

Trek 12 با سه حالت بازی خود قول می دهد بازی های گیج کننده برای همه مخاطبان. کار انتشار بسیار موفق است و حتی می توانید پاکت های غافلگیرکننده را که در جعبه هستند باز کنید !

scythe: حماسه Uchronic !

وابسته به سکسی
14 + 1 تا 5،120 دقیقه.
جمی استیگمایر
جکوب روزالسکی
مگس

Scythe یک بازی هیئت مدیره متخصص است که از 14 سالگی برای بازی های تقریباً 120 دقیقه و قابل پخش از 1 تا 5 بازیکن قابل پخش است. توسط Matagot ویرایش شده است ، توسط Jamey Steigmaier ساخته شده و توسط Jakub Rozalski نشان داده شده است.

Scythe یک بازی هیئت مدیره رقابتی است که از کنترل اصلی بازی و مدیریت دستی برای مکانیک اصلی بازی استفاده می کند. برای پیروزی ، شما باید کشور خود را از طریق فتح سرزمین ها ، استخدام روستاییان و سربازان جدید ، برداشت منابع و ساخت ماشین های کنترل شده هیولا ، به پیروزی برسانید.

اگر به دنبال یک بازی کنترل سرزمینی با کیفیت هستید ، Scythe مطمئناً بهترین بازی است که می توانید دستان خود را بدست آورید. با ارائه تجهیزات با کیفیت باورنکردنی ، از زمان انتشار آن در سال 2016 یکی از بهترین متخصصان و کنترل بازی های کنترل قلمرو بوده است. اگر این نوع بازی ها را دوست دارید ، بوش تضمین شده است.

Zombicide 2 نسخه: فصل 1: با زامبی آخرالزمان روبرو شوید !

Zombicide 2 نسخه: فصل 1
14 + 1 تا 6 60 دقیقه.
رافائل گیتون ، ژان باپتیست لولین ، نیکلاس راولت
اودارد گیتون ، اریک نووهوت
cmon

Zombicide 2th Edition: Season 1 یک بازی تخصصی است که از 10 سالگی برای بازی های حدود 60 دقیقه در دسترس است و از 1 تا 6 بازیکن قابل پخش است. توسط Edge منتشر شده است ، توسط Raphaël Guiton ، Jean-Baptiste Lullien و Nicolas Raoult ساخته شده است و توسط میگوئل کویمبرا نشان داده شده است.

Zombicide یک بازی هیئت مدیره تعاونی است که از Alliance & Betrayal به عنوان مکانیک اصلی استفاده می کند. همه شما باید با امواج زامبی که به طور خودکار توسط بازی کارگردانی می شوند روبرو شوید. برای برنده شدن ، شما به سادگی باید زنده بمانید و اهداف مختلفی را که توسط بازی ارائه شده است تکمیل کنید … در حالی که همیشه به خائنانی که به طور بالقوه گروه بازماندگان خود را تشکیل می دهند توجه می کنید.

Zombicide با Dead of Winter بهترین بازی تخته در یک جهان پس از آخرالزمانی با زامبی ها است. اگر به دنبال یک بازی تعاونی با فشار بالا هستید ، که در آن همه می توانند آن را برای بقای خود شروع کنند ، باید کاملاً زامبی کش را امتحان کنید !

و شما ، بازی های هیئت مدیره شما به چندین مورد علاقه شما چیست؟ ? موارد دلخواه خود را در نظرات با ما در میان بگذارید !

10 بازی واقعاً خنده دار برای زنده کردن دوزهای خود با دوستان

بعضی اوقات ، هنگام دعوت از دوستان به شام ​​، از قبل می دانیم که این مکالمه به سرعت از بخار خارج می شود. بنابراین بهترین راه حل برای جلوگیری از ناراحتی چیست ? بازی متناسب با همه ، که باعث ایجاد روحیه عصر شما یا BBQ تابستانی شما خواهد شد و مطمئناً میهمانان شما را خوشحال خواهد کرد !

در اینجا 10 بازی سرگرم کننده وجود دارد که قبلاً خود را اثبات کرده اند ، سال به سال!

1. روانپزشک

تعداد بازیکنان: از 4 نفر
مواد: هیچ

قانون بازی

در هر دور ، یک بازیکن به عنوان روانپزشک تعیین می شود. بقیه ، به طور تعریف ، بیماران هستند.

پزشک ابتدا باید از اتاق خارج شود ، در حالی که بیماران وی بیماری را انتخاب می کنند که برای آنها رایج خواهد بود ، و پس از آن باید با پرسیدن سؤال ، همه در یک زمان منتقل شده (معمولاً پنج دقیقه) کشف کند.

شرارت ها می توانند به اندازه یک زبان ، تکرار یک کلمه در وسط هر جمله یا حتی شخصیت همسایگی خود با اتخاذ مانیاهای خود متنوع باشند! پس از پیدا شدن ، ما روانپزشک دیگری را انتخاب می کنیم.

2. شب ها

تعداد بازیکنان: از 3 نفر ، از جمله داور
مطالب: لیست سؤالات ، کاغذ و مداد برای شمارش امتیازات. اختیاری: ساعت شنی ، نشانگر صدا از نوع وزوز ، تخته سفید و تیمی احساس ، یک سیستم صوتی

قانون بازی

داور (شما یا شخصی که احساس راحتی می کنید بازی را از بین ببرید) یک سری سؤال را به میهمانان می پرسید ، که سپس با هر جواب خوب امتیازات را ترکیب می کنند.

بسته به تعداد بازیکنان ، می توانید تیم ها را انتخاب کنید. اگر گزینه های مختلفی ارائه شود ، هر گروه می توانند پس از هماهنگی ، پاسخ خود را روی یک میز با استفاده از یک نمد بنویسند.

در غیر این صورت ، اگر می خواهید با سرعت سرعت بازی کنید ، یک نشانگر صدای نوع وزوز می تواند در تیم ها توزیع شود.

و امکانات بزرگ است. همچنین می توانید چسب خود را به یک موضوع خاص هدایت کنید ، یا بازی را به چندین آستین تقسیم کنید ، مانند یک دور بصری ، که شامل شناسایی چندین تصویر یا یک قسمت موسیقی است که در طی آن میهمانان مجبور به تشخیص آن می شوند هنرمند و نام یک آهنگ.

3. باک کوچک

تعداد بازیکنان: از 3 نفر

مواد: یک کاغذ و مداد برای هر نفر ، یک ساعت شنی

قانون بازی

قبل از شروع بازی ، ابتدا باید دسته های مختلفی را تعیین کنید ، به عنوان مثال حیوانات ، میوه ها و سبزیجات ، ورزش ، تجارت ، کشورها ، شهرها.

در هر دور ، نامه ای از الفبای اعلام می شود. سپس هر بازیکن یک دقیقه برای یافتن کلمه ای با این نامه در هر یک از دسته ها خواهد داشت و با یک جواب خوب یک امتیاز کسب می کند!

4. کلمه رمز و راز

تعداد بازیکنان: از 3 نفر

مواد: کاغذ و مداد

قانون بازی

قبل از شام ، میزبان مقاله ای را به هر مهمان توزیع می کند که یک کلمه یا یک جمله غیرمعمول بر روی آن (اما زیاد نیست!) ثبت شده است. در طول عصر ، هر شخص مجبور خواهد شد آن را در مکالمه قرار دهد بدون اینکه دیگران متوجه آن شوند. هر زمان که یک میهمان مأموریت خود را برآورده کند ، یک چالش جدید به آن واگذار می شود.

5. بازی کاسه

تعداد بازیکنان: از 4 نفر ، برای ساخت تیم های دو نفره

مواد: کاغذ ، مداد ، ساعت شنی و یک کاسه (یا هر ظرف دیگر)

قانون بازی

هر شخص نام شخصیتی واقعی یا ساختگی را روی کاغذ می نویسد ، حداقل 20 نفر را داشته باشد که آنها را در کاسه بچسبانند و قرار دهند.

هدف این است که هم تیمی های خود در یک زمان به موقع شخصیت های زیادی را حدس بزنند. این بازی در سه دور برگزار می شود. اولین مورد این است که به لطف تعداد نامحدودی از کلمات ، شخصیت را پیدا کنید. پس از گذشت زمان ، تیم دیگری به دست می گیرد ، و غیره تا زمانی که تمام مقالات کشف شوند.

در دور دوم ، این شخصیت های مشابه باید حدس بزنند ، اما این بار فقط با یک کلمه.

دور سوم بر اساس همان اصل استوار است ، به جز این که ما کلمه را با تقلید تعویض می کنیم!

6. چمدان

تعداد بازیکنان: از 3 نفر

قانون بازی

هر بازیکن باید ضمن احترام به سفارش خود و تکمیل جمله زیر ، اشیاء ذکر شده توسط دیگران را به خاطر بسپارد: “من به یک سفر می روم و در چمدان خود قرار داده ام. »».
اولین بازیکنی که با حذف یا تغییر ترتیب یک کلمه اشتباه می کند از دست داده و ضمانت دریافت می کند!

7. بازی شخصیت ها

تعداد بازیکنان: از 4 نفر

مواد: جزوه های چسبنده از نوع پس از آن

قانون بازی

هر شخص نام یک شخصیت واقعی یا ساختگی را در یک می نویسد پس از آن و آن را در جلوی همسایه چپ خود می چسباند. دومی پس از آن باید با کمک سوالات حدس بزنید که او کیست. اگر جواب مثبت باشد ، او همچنان از بازیکنان دیگر برای کشف هویت خود سؤال می کند. به محض اینکه او در مقابل “نه” قرار گرفت ، بازی شخص دیگری است.

8. کلمات ممنوع است

تعداد بازیکنان: از 3 نفر

مواد: برچسب های چسبنده ، کاغذ و مدادها

قانون بازی

قبل از شام ، همه میهمانان کلمات فعلی را به عنوان دسر ، ماشین ، تعطیلات ، صندلی انتخاب می کنند.

هر مهمان در سه ، که او هرگز نمی تواند از کل عصر بگوید ، سپس نوشته های روی یک برچسب که او به روشی قابل مشاهده به او می چسبد.

بازیکنان دیگر باید از همه طبقه های ممکن استفاده کنند تا رقبای آنها یکی از کلمات ممنوع از آنها را تلفظ کنند.

9. جسد نفیس

تعداد بازیکنان: از 3 نفر

مواد: یک کاغذ قدم در آکاردئون و یک مداد

قانون بازی

این بازی که توسط سورئالیست ها اختراع شده است ، شامل ساختن یک جمله یا یک داستان است که توسط چندین نفر ساخته شده است بدون اینکه آنها کلمات قبلی را در نظر بگیرند.

سپس میهمانان خود را به برگ منتقل می کنند و مراقبت می کنند تا آنچه را که قبلاً ثبت شده است پنهان کند. اول مسئول نوشتن موضوع است ، دوم فعل ، سوم صفت ، چهارمین مکمل A. و غیره تا زمانی که یک جمله از نظر گرامری منطقی باشد ، حتی اگر می تواند از معنا خالی باشد!
برای افزودن یک مشکل ، یکی از بازیکنان حتی می تواند سعی کند آن را تقلید کند تا آن را به دیگران معرفی کند.

10. نه بله و نه نه

تعداد بازیکنان: از 2 نفر

قانون بازی

این کلاسیک عالی این است که به بازیکنی که یکی از کلمات ممنوع را تلفظ می کند ، تعهد کند ، یعنی “بله” و “نه”.

اکنون زمان استفاده از تمام مترادف های ممکن و قابل تصور برای موفقیت در به دام افتادن است. شما هرگز اغلب از کلمات و عبارات “کاملاً” ، “کاملاً” ، “من فکر نمی کنم” یا “NIET” استفاده نخواهید کرد!
به نظر نمی رسد غیر قابل عبور است? با این حال ، خواهید فهمید که این دو کلمه کوچک بخشی جدایی ناپذیر از زندگی روزمره شما هستند.

توصیه شده برای شما:

  • 10 غرق لذیذ برای به اشتراک گذاشتن در گلدان بعدی
  • 3 منو برای دریافت خانواده و دوستان در دادگاه خود در تابستان امسال
  • 10 بازی تخته برتر برای کشف