30 سایت برتر جریان رایگان بدون ثبت نام 2023 | فیلم ها ، سریال ها و انیمه ها ، فیلم های رایگان را به صورت آنلاین تماشا کنید | فیلم های مناسبی برای تماشای plex پیدا کنید

فیلم های رایگان برای تماشای ، در هر زمان در هر کجا

Contents

هدف ما این است ساده : به شما در کشف بهترین سیستم عامل های پخش کمک می کند ، خواه آنها باشند رایگان یا پرداخت شده است. ما فکر می کنیم همه سزاوار یک هستند دسترسی آسان به محتوای با کیفیت, بودجه یا سطح دانش آن در فن آوری هر چه باشد.

30 سایت برتر جریان رایگان بدون ثبت نام 2023 | فیلم ، سریال و انیمه ها

چه چیزی می تواند بهتر از نگاه کردن باشد فیلم ها و سریال های جریان با دوستان یا عاشقان یا حتی انفرادی.

ما دوست داریم که بدانید شما در مقابل یک فیلم خوب یا یک سریال خوب در اینترنت متوقف شده اید ، بنابراین TDN وظیفه دارد با ارائه این لیست از وب سایت های افسانه ای که بسیاری از شبهای شما را با آتش (یا رادیاتور چه چیزی) نجات می دهد ، به شما کمک کند.

بهترین سایت های پخش رایگان برای تماشای فیلم و سریال در VF و VOSTFR در سال 2022 چیست

شما قادر خواهید بود ! فرصتی برای شما برای دیدن یا مرور فیلم ها یا سریال هایی که دوست دارید یا انتظار دارید کشف کنید. دیگر فیلم های گربه ای نیست ، در هفتمین هنر قرار دهید.

مزایای پخش رایگان

رایگان است. اینجا روز خوبی است. نه ، البته ، ما شوخی می کنیم اما در واقعیت به هر حال کمی شبیه آن است. باید اعتراف کرد که ترکیب اشتراک در سیستم عامل های جریان پرداخت می تواند بسیار گران باشد.

برای دسترسی به فیلم ها و سریال ها ، به راحتی می توان در حدود پنجاه یورو در هر ماه دسترسی پیدا کرد اما آیا ما واقعاً به اشتراک خود در هر پلتفرم آسیب می رسانیم ? مطمئن نیستم.

مضرات جریان آزاد

یافتن سایت های جریان رایگان آسان نیست. موتورهای جستجو برای این سایت ها شکار می کنند که با قانونی بودن معاشرت می کنند و این کار را بسیار پیچیده می کند. علاوه بر این ، این سایت ها که به شما محتوای رایگان ارائه می دهند ، باید در غیر این صورت پاداش بگیرند و اغلب با تبلیغات بسیار ناچیز و تهاجمی است که انجام می شود.

فیلم ها و سریال ها به صورت رایگان: کدام سایت ها را انتخاب کنید ?

سایت های جریان رایگان بدون ثبت نام

اگر نمی خواهید با اضافه کردن آدرس ایمیل ، اضافه کردن رمز عبور و غیره ، یک حساب کاربری ایجاد کنید ، در اینجا مناسب ترین انتخاب برای شما است:

مرجع … cpasbien جایی که خوب نیست یا نیست یا آن است یا CPASBIAN911 ما نمی دانیم چگونه آن را بنویسیم اما کار می کند.

بی پروا

این سایتی است که طرفداران انیمه را خوشحال می کند ! اگر این مورد شما باشد ، این سایت به خوبی انجام شده است و انتخاب بسیار گسترده ای از انیمه ها را ارائه می دهد. شما لذت خواهید برد.

سعید.با هم

این یکی از بزرگترین سایت های جریان فرانسه است. او همچنین بارگیری ارائه می دهد. شما یک کاتالوگ بسیار بزرگ از فیلم ها و سریال های موجود در فرانسوی یا زیرنویس اما همچنین کارتون پیدا خواهید کرد. سایت بدون ثبت نام !

پلوتون.تلویزیون

سایت پلوتو.تلویزیون به شما امکان می دهد تلویزیون زنده را تماشا کنید بلکه هزاران فیلم جریان را در تقاضا در VF مشاهده کنید. سریال های زیادی نیز وجود دارد. این سایت در همه سیستم عامل ها قابل دسترسی است: رایانه ها ، تلویزیون هوشمند ، برنامه های تلفن همراه.

کاملاً رایگان است و نیازی به ثبت نام ندارد.

سکه

اگرچه خیلی اخیر است ، این سایت کاتالوگ بسیار بزرگی از فیلم ها و سریال ها را ارائه می دهد. کاربران اینترنت در غنی سازی این کاتالوگ شرکت می کنند زیرا آنها امکان ارائه فیلم ها و سریال های خود را در سایت دارند. این بعد مشارکتی بسیار مورد استقبال قرار می گیرد و فیلم ها و سریال ها برای تماشای جریان با کیفیت عالی ارائه می شوند. چه چیزی چیزی را خراب نمی کند که ما نمی خواهیم دروغ بگوییم. سایت بدون ثبت نام !

منطقه جریان

منطقه جریان سابق FullMoviz است. این سایت فرانسوی به شما امکان می دهد با فیلم های فرانسوی با کیفیت بسیار خوبی به نظر برسید. کاتالوگ بسیار خوب تهیه شده است و به راحتی محصولات جدیدی را پیدا خواهید کرد. سایت بدون ثبت نام !

dpstream

این سایت 100 ٪ رایگان است و به شما امکان می دهد سریال و فیلم های اخیر را تماشا کنید. سازمان یافته در گروه و در طبقه بندی ، سایت بسیار خوب انجام شده است و به شما امکان می دهد به راحتی خوشبختی خود را پیدا کنید. همچنین یک موتور جستجو برای دسترسی سریعتر به سری یا فیلم های مورد علاقه خود وجود دارد.

جریان پاپی

در سایت Papystreaming سریال ، فیلم و حتی مانگا را در فرانسوی و HD پیدا خواهید کرد ! یک مرجع جریان.

ما دو سایت جدید را در لیست ادغام می کنیم (ناگهان دیگر 6 نفر برتر نیست … و سپس ها ? شما می خواهید چه کاری انجام دهید ?). آنها یک کاتالوگ بسیار خوب تهیه کرده و خصوصیات بسیار خوبی را ارائه می دهند. ما اعتبار می دهیم.

آزادی VF

سایت ایده آل اگر به دنبال فیلم و سریال کاملاً در VF هستید. در اینجا هیچ زیرنویس اما محتوای واقعی ارائه شده در VF. در حال حاضر پیدا کردن این نوع سایت در بوم بسیار نادر است ، بنابراین خوب را در خاطر داشته باشید.

نمایشگاه

دوستداران برتر فیلم. این سایت بهترین فیلم های جدید را با کیفیت بی عیب و نقص ارائه می دهد. همانطور که از نام آن پیداست ، می توانید فیلم های خود را با ذن بودن تماشا کنید ، بدون اینکه از کیفیت متوسط ​​که گاهی اوقات می توان در صفحه یافت شد ، اذیت شوید.

سایت های جریان رایگان با ثبت نام

اگر برای دسترسی به کاتالوگ در یک سایت ثبت نام کنید ، ترمز برای شما نیست ، در اینجا انتخابی وجود دارد که کاملاً سازگار خواهد بود:

جریان فرانسوی

یکی از سایتهای مرجع اگر به دنبال فیلم در VF هستید و نه در VOSTFR.

جریان VK

سایتی بسیار کامل که محتوای بسیار اخیر را با کیفیت عالی جریان ارائه می دهد.

یک تکه

برای دوستداران این انیمه افسانه ای در اینجا اتفاق می افتد ! همه قسمت ها در VOSTFR موجود است. برای طرفداران مانگا از دست ندهید !

جریان آدامس

ما در دنیای مانگا با جریان صمغ آدامس می مانیم. شما بیشتر مانگا بزرگ (یک قطعه ، Demon Slayer ، Naruto ، Arifureta Shokugyou ، Boruto ، Fairy Tail ، Academia Hero My ، یک مرد پانچ ، حمله تایتان ها ، ماشه جهان) و بسیاری دیگر را پیدا خواهید کرد ! یک مرجع در مورد انیمه.

جریان

کاتالوگ بسیار گسترده برای جوان و پیر. محتوای با کیفیت بسیار اخیر و خوب

جریان HDS

سایت عالی برای سریال در جریان با کیفیت بسیار خوب.

CINé 974

بسیار آسان برای استفاده و بسیار بصری ، سایت پخش سینمایی Ciné 974 انتخاب گسترده ای از فیلم ها را برای تماشای جریان به شما ارائه می دهد. به ناچار فیلمی برای تماشای جریان برای اوقات خوب پیدا خواهید کرد.

ضایع

Plex یک سرویس جریان است که به شما امکان می دهد فیلم با کیفیت را به صورت رایگان ببینید. کاتالوگ خیلی سریع تکامل می یابد و فیلم از کیفیت بسیار خوبی برخوردار است. برای کاربر فن کاربر انتخاب بسیار خوبی است. ناامید نخواهی شد !

شکار برای سایت های پخش رایگان: این سایت هایی که دیگر فعال نیستند

موتورهای جستجو اغلب در مواجهه با سایتهای بسیار حقوقی قرار نمی گیرند و بسیاری از سایت ها حذف شده اند یا به صورت آنلاین. بعضی اوقات خود صاحبان سایت ها هستند که تصمیم می گیرند فعالیت خود را متوقف کنند و شما را به یتیمان می اندازند. در اینجا لیستی از سایتهایی که دیگر در تاریخ فعال نیستند وجود دارد:

 • جریان سری
 • پاپ کورن
 • streamingdivx.هم
 • فیلم رایگان.خالص
 • جریان فیلم
 • سائوئی.هم
 • فیلم پخش به علاوه فیلم
 • wstreaming
 • راه دور
 • Streamiz Moviez

جریان پرداخت شده: گزینه ای بیش از حد نفی شده که مزایای آن را دارد

بعضی اوقات جابجایی به پرداخت مزایایی دارد که باید آن را بپذیرید. با پخش پولی ، شما هیچ میخانه ای ، پاپ آپ ندارید و به محض انتشار با کیفیت عالی ، فیلم ها و سریال های مورد علاقه خود را پیدا می کنید.

برای سودآوری این اشتراک ها ، سعی کنید این اشتراک ها را با چند مورد استفاده کنید تا در صورت لزوم هزینه ها را تقسیم کنید.

این عزیزم کوچک ماست ! درست است که وقتی صحبت می کنیم از ویدیوی نخست آمازون ما تصور نمی کنیم که می توانیم خوشبختی خود را پیدا کنیم اما به خود فکر کنیم ، یک انتخاب بسیار گسترده از فیلم ها ، سریال ها و حتی نمایش های طنز گرا وجود دارد. کاتالوگ باورنکردنی است: فیلم های قدیمی با فیلم های اخیر ، کاری وجود دارد که باید انجام شود. و از ما لذت ببرید پیشنهاد 30 روز رایگان در اینجا.

اگر قبلاً یک حساب کاربری آمازون Prime دارید که به شما امکان می دهد محصولات آمازون خود را به صورت رایگان تحویل دهید ، بدانید که از قبل از Amazon Prime Video به صورت رایگان بهره مند می شوید ! بالاترین !

از جمله بهترین فیلم های موجود در این سکو در حال حاضر وجود دارد: inglorious Basterds ، Borat ، Deadpool ، آنچه مردان فکر می کنند ، آغاز ، فارست گامپ ، 8 زن.

آیا ارائه نتفلیکس ضروری است ? طی چند سال ، پلت فرم جریان خود را به ویژه در این بخش با خلاقیت های اصلی خود به ویژه در این بخش ایجاد کرده است. اگر به دنبال فیلم های پخش با کیفیت هستید ، اینجا است. و در مورد انتخاب سریال های جریان روی سیستم عامل چه بگویم ?

علاوه بر این جایزه

یوتیوب

ما نمی دانیم که آیا این سایت را می شناسید اما به نظر می رسد که او در اواخر اخیر بسیار پیش رفته است. اکنون در YouTube ، به صورت رایگان به سریال ها و مستندهای زیادی دسترسی دارید

بنابراین در اینجا یک لیست کوچک خوب برای تماشای وجود دارد پخش فیلم ها و سریال ها ! اگر دیگران را می شناسید ، دریغ نکنید بهترین توصیه های خود را برای ما ارسال کنید !

چرا پیدا کردن سایت های پخش رایگان اینقدر سخت بوده است ?

قدرت یک فیلم یا سریال را به صورت رایگان تماشا کنید در اینترنت در خانه بدون اینکه خطر بارگیری غیرقانونی را داشته باشد ، هنوز هم بسیار خوب است. اما پیدا کردن یک سایت جریان رایگان و قابل اعتماد دسترسی به سریال و فیلم همیشه آسان نیست. اوه که نه. همه ما چیزی درست نمی دانیم ?

شما می توانید ساعت ها قبل از پیدا کردن خوشبختی در شبکه سرگردان شوید. به خصوص اگر به دنبال نگاه هستید سریال یا فیلم های جریان در VF یا VOSTFR. انتخاب حتی محدودتر است. بنابراین ما یک لیست کوچک از بهترین سایت های جریان رایگان برای یک سریال یا عصر فیلم. یا هر دو. یا حتی یک شب کامل در جای دیگر. زیرا وقتی دوست دارید فیلم و سریال تماشا کنید ، نمی دانید چگونه متوقف شوید.

از ما تشکر نکنید. سرانجام بله ، می توانید اما کمک به شما بسیار خوب است. ما شما را پیدا کردیم سایت های جریان رایگان رایگان. بهترین. اگر به یک اتصال اینترنتی خوب مجهز شده اید (بدون داشتن یک چیز هیولا یا EH) ، لزوماً خوشبختی خود را در این وب سایت ها پیدا خواهید کرد. یا خیلی سخت هستی ..

دیگر تعداد سایت های جریان که هر روز در وب ظاهر می شوند و ناپدید می شوند وجود ندارد. پیشنهاد جریان در اینترنت مطمئناً گسترده است اما همچنین پیچیده و بسیار ناراضی است. سایت های پخش کننده مسئول تبلیغات و سایر فیلم های مشکوک یا اینکه رایانه شما را با پرونده های ناخواسته به شما باز می کند. مراقب وب سایت های خاص باشید.

همچنین ، ما به جستجوی بهترین سایت های پخش رایگان در شبکه رفتیم تا به شما امکان دهد بدون بارگیری یک فیلم را بی سر و صدا پخش کنید.

در این سایت ها می توانید پیدا کنید فیلم ها و سریال ها به زبان فرانسوی یا VOSTFR. که هنوز هم عالی است زیرا همه سایت ها نسخه های VF یا زیرنویس را ارائه نمی دهند.

و اگر با انگلیسی کاملاً راحت نیستید ، هنوز هم کمی خوب است زیرنویس برای درک آنچه می گوید. این بهتر است. اما شما همچنین می توانید سریال و فیلم را به زبان فرانسه پیدا کنید.

همچنین مستند ، مانگا ، انیمه یا حتی برنامه های تلویزیونی را در این سایت ها پیدا خواهید کرد. پیشنهاد بسیار کامل است.

شما از سایت های جریان زیادی استفاده می کنید ? به VPN فکر کنید !

اساساً ، الف VPN . یک VPN همچنین می تواند به شما اجازه دهد تا انگار در سایر کشورهای جهان حرکت کنید. و این جایی است که برای ما جالب می شود برای تماشای جریان ، محتوا را جستجو کنید.

برای چی ? خوب همانطور که من به شما گفتم ، یک VPN به شما امکان می دهد تا انگار در یک کشور دیگر حرکت کنید. و شما می دانید که سیستم عامل هایی مانند Netflix به عنوان مثال در ایالات متحده همان محتوای را در فرانسه ارائه ندهید. همچنین ، استفاده از یک VPN با قرار دادن شما در ایالات متحده به شما امکان می دهد محتوای بیشتری را به روشی جهانی داشته باشید. شما به این ترتیب خواهید داشت به لطف VPN خود به کاتالوگ Netflix US دسترسی پیدا کنید.

محتوای سیستم عامل های جریان از یک کشور به کشور دیگر بسیار متفاوت است. و این جایی است که VPN ابزاری گرانبها است برای همه پیروان جریان. و بدانید که فقط به نتفلیکس مربوط نمی شود. در واقع ، همه سیستم عامل ها (یا تقریباً به همان روش کار می کنند و بسته به کشور دارای کاتالوگ و محتوای مختلف هستند.

علاوه بر این ، فراموش نکنید که با برخی از سیستم عامل ها ، شما دارید امکان بارگیری فیلم های این که آیا شما می خواهید در دستگاه خود (رایانه یا تلفن یا رایانه لوحی) به صورت آفلاین به آنها نگاه کنید (برای یک دوره محدود). قادر به بارگیری سری یا فیلم های فیلم خود به شما امکان می دهد محتوای خود را بخوانید بدون اینکه لزوماً در مکان خارجی شبکه مجازی خصوصی خود بمانید. بد نیست ? در هر صورت اگر می خواهید محتوای بیشتری داشته باشید بدون نیاز دانلود به طور غیرقانونی ، این یک جایگزین بسیار خوب است.

همچنین بخوانید:

 • یک جریان دهنده 16000 دلار برنده شد … خواب ! (ویدئو)
 • او یک نام مستعار واقعاً شرم آور به همراه خود می دهد که اصلاً او را دوست ندارد ! (ویدئو)
 • La Casa de Papel Season 2: اطلاعات بیشتر در مورد تاریخ بازیابی در Netflix (فیلم)
 • دیزنی سرویس جریان خود را راه اندازی کرده و Netflix را رها می کند
 • Netflix و Canal +: سیستم عامل های جریان اعلامیه ای را انجام می دهند که مشترکان آنها را خوشحال می کند !

فیلم های رایگان برای تماشای ، در هر زمان در هر کجا.

جستجو به پایان رسیده است! اجازه دهید Plex به شما کمک کند فیلم مناسبی را برای تماشای امشب به صورت رایگان پیدا کنید.

آثار در سراسر جهان

هیچ سرویس پخش رایگان دیگر محتوای بیشتری را به کشور و کشور بیشتری در سراسر جهان ارائه نمی دهد.

هزاران عنوان

از بین فیلم ها ، نمایش ها ، مستندات ورزشی و موسیقی ، سری AMC ، تلویزیون زنده و موارد دیگر انتخاب کنید.

همیشه 100 ٪ رایگان

در بهترین حالت به رضایت فوری خوش آمدید. اکنون بدون هیچ گونه پرداخت یا اشتراک تماشا کنید و به جستجوی وب سایت های فیلم رایگان پایان دهید.

سازگار با دستگاه

چیزهای خوب را از دستگاه های مورد علاقه خود شامل اپل ، اندروید ، تلویزیون های هوشمند و موارد دیگر پخش کنید.

تماشای فیلم های رایگان به صورت آنلاین هرگز آسان تر نبوده است.

اونس شما برای تولد رایگان با PLEX ثبت نام می کنید ، تا زمانی که وارد سیستم شوید ، مکان شما را از صفحه به صفحه نمایش می دهیم. مهم نیست که چه دستگاهی را انتخاب می کنید ، فیلم های رایگان شما در جایی که با سهولت کنار گذاشته اید انتخاب می کنند.

اکنون بازی می کنیم ما plex هستیم

تلویزیون رایگان را فراموش نکنید.

یک تلویزیون زنده رایگان برای همه بوده است. از دسترسی فوری به 300 کانال برای کل خانواده در هر نقطه ، در هر دستگاه لذت ببرید.

ما سازگار هستیم.

Plex را از تقریباً هر تلفن ، رایانه لوحی ، تلویزیون هوشمند ، بازی کنسول ها ، طلا.

شرکای افتخار با:

ما برای حریم خصوصی شما ارزش قائل هستیم.

PLEX و شرکای ما از فناوری های وب استاندارد مانند کوکی های مرورگر استفاده می کنند ، که ممکن است برای ساختن کار ما و فعال کردن عملکردهای اصلی مانند امنیت ، مدیریت شبکه و دسترسی ضروری باشد. شما ممکن است با تغییر تنظیمات مرورگر خود این موارد را غیرفعال کنید ، اما توجه داشته باشید که ممکن است بر عملکرد سایت ما تأثیر بگذارد.

ما همچنین می خواهیم کوکی های Analytics را که برای شما اختیاری است ، فعال کنیم تا با جمع آوری و گزارش اطلاعات در مورد نحوه استفاده از آن ، وب سایت خود را بهبود بخشید. ما به طور خاص از Google و Facebook Analytics استفاده می کنیم تا بینش هایی را در مورد اینکه چه کسی در سایت انجام می دهد و به ما در بداهه نوازی تجربه خود کمک می کند ، بدست آوریم. ما این کوکی های اختیاری را تنظیم نمی کنیم مگر اینکه شما موافقت کنید و آنها را فعال کنید. این ابزار یک کوکی را بر روی دستگاه شما تنظیم می کند تا پس از پذیرش ترجیحی شما را به خاطر بسپارید.

ما برای حریم خصوصی شما ارزش قائل هستیم.

PLEX و شرکای ما از فناوری های وب استاندارد مانند کوکی های مرورگر استفاده می کنند ، که ممکن است برای ساختن کار ما و فعال کردن عملکردهای اصلی مانند امنیت ، مدیریت شبکه و دسترسی ضروری باشد. شما ممکن است با تغییر تنظیمات مرورگر خود این موارد را غیرفعال کنید ، اما توجه داشته باشید که ممکن است بر عملکرد سایت ما تأثیر بگذارد.

ما همچنین می خواهیم کوکی های Analytics را که برای شما اختیاری است ، فعال کنیم تا با جمع آوری و گزارش اطلاعات در مورد نحوه استفاده از آن ، وب سایت خود را بهبود بخشید. ما به طور خاص از Google و Facebook Analytics استفاده می کنیم تا بینش هایی را در مورد اینکه چه کسی در سایت انجام می دهد و به ما در بداهه نوازی تجربه خود کمک می کند ، بدست آوریم. ما این کوکی های اختیاری را تنظیم نمی کنیم مگر اینکه شما موافقت کنید و آنها را فعال کنید. این ابزار یک کوکی را بر روی دستگاه شما تنظیم می کند تا پس از پذیرش ترجیحی شما را به خاطر بسپارید.

استفاده از کوکی های Plex

کوکی های لازم در سایت کار می کنند. ما همچنین دوست داریم کوکی های Analytics را که برای شما اختیاری است ، فعال کنیم تا به ما در بهبود سایت و تجربه شما کمک کند. این ابزار یک کوکی را بر روی دستگاه شما تنظیم می کند تا پس از پذیرش ترجیحی شما را به خاطر بسپارید. شما می توانید با بازگشت به این سایت ، نظر خود را تغییر داده و در هر زمان انتخاب رضایت خود را تغییر دهید.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد نحوه کار این کوکی ها ، لطفاً به صفحه Technologies Technologies مراجعه کنید.

کوکی های لازم

کوکی های لازم عملکردهای اصلی را در سایت ، مانند امنیت ، مدیریت شبکه و دسترسی فعال می کنند. شما ممکن است با تغییر تنظیمات مرورگر خود این موارد را غیرفعال کنید ، اما ممکن است بر عملکرد سایت تأثیر بگذارد.

کوکی های تحلیلی

کوکی های تحلیلی با جمع آوری و گزارش اطلاعات در مورد نحوه استفاده از آن به ما در بهبود وب سایت خود کمک می کنند. ما به طور خاص از Google Analytics استفاده می کنیم تا بینش هایی را در مورد اینکه چه کسی در سایت انجام می دهد ، بدست آوریم. این کوکی ها اطلاعات ناشناس را جمع می کنند.

کوکی های شخص ثالث

کوکی های شخص ثالث ما را قادر می سازد تا ترافیک را به درستی به سایت خود اختصاص دهیم. به طور خاص ، ما از کوکی های فیس بوک برای اندازه گیری عملکرد کمپین های فیس بوک و همچنین کوکی های کمیسیون محل اتصال استفاده می کنیم ، که به ما کمک می کند تا از طریق شرکت های وابسته که با آنها در بازاریابی کار می کنیم ، ترافیک مستقیم به سایت خود را ببینیم.

بهترین راهنمای ارزیابی پلت فرم جریان جریان !

بهترین سایت های پخش رایگان بدون تبلیغ در سال 2023: فیلم ، سریال و انیمه ها در VF ، VOSTFR و HD.

مدل آزمایشگاهی، ماکت

پلت فرم جریان ایده آل را انتخاب کنید

سلام و خوش آمدید لیست ! ��

آیا تا به حال ساعت ها را به دنبال پلتفرم پخش کامل برای تماشای فیلم یا سریال مورد علاقه خود از دست داده اید؟ ? ما این ناامیدی را کاملاً درک می کنیم, به همین دلیل ما MastreamList را ایجاد کردیم.

هدف ما این است ساده : به شما در کشف بهترین سیستم عامل های پخش کمک می کند ، خواه آنها باشند رایگان یا پرداخت شده است. ما فکر می کنیم همه سزاوار یک هستند دسترسی آسان به محتوای با کیفیت, بودجه یا سطح دانش آن در فن آوری هر چه باشد.

در Mastreamlist متوجه شدیم که منابع قابل اعتماد کمی برای یافتن نظرات در سیستم عامل های مختلف جریان وجود دارد. به همین دلیل تصمیم گرفتیم که یک دایرکتوری کامل از این سیستم عامل ها ایجاد کنیم تا زندگی برای کاربران خود آسانتر شود.

مأموریت ما این است که به شما ارائه دهیم رتبه بندی قابل اعتماد از بهترین سیستم عامل ها از نظر محتوای محتوا و سهولت استفاده. ما همچنین می خواهیم در مورد دسترسی به محتوای اختصاصی و رایگان به شما مشاوره دهیم.

ما در اینجا هستیم تا به شما کمک کنیم به راحتی و سریع محتوایی را که می خواهید تماشا کنید پیدا کنید. بنابراین از کاوش در سایت ما دریغ نکنید و در مورد نظرات و پیشنهادات خود برای ما بگویید. ما خوشحالیم که شما را در میان ما در Mastreamlist قرار می دهیم !

شما به دنبال تماشای یک ورزش هستید ? ⚽

کامل ! شما در جای مناسب هستید

ما پیوندهایی به سایتهای تخصصی در ورزش داریم که می خواهید دنبال کنید لیگ برتر ، سری A ، لیگ 1 ، لالیگا ، بوندس لیگا ، لیگ یوفا لیگ ، لیگ ملل یوفا ، لیگ قهرمانان یوفا یا لیگ جدید کنفرانس یوفا اروپا, سایت ما به شما امکان می دهد سایت های جریان را متناسب با نیازهای خود پیدا کنید.

�� مسابقات بزرگ فوتبال در سراسر جهان را دنبال کنید!

هرگز یک بازی از مسابقات فوتبال مورد علاقه خود را از دست ندهید. با تشکر از نکات ما ، می توانید این لیگ های مشهور را از طریق پخش رایگان دنبال کنید ، حتی اگر در خارج از کشور باشید. دریابید که به کجا نگاه کنید:

�� از کجا باید در جریان رایگان جستجو کنیم ?

کانال های خارجی بازی های زیادی را به صورت رایگان پخش می کنند ! فقط nordvpn را فعال کنید و مستقیم به نظر برسید !

 • �� لیگ قهرمانان
  • �� کانال ها: MatchTV ، RTL Club ، Servus TV ، Megatv
  • �� کانال ها: MatchTV
  • �� کانال ها: MatchTV
  • �� کانال ها: MatchTV
  • �� کانال ها: RTS ، RTBF ، servustv
  • �� کانال ها: RTS ، RTBF ، MatchTV
  • �� کانال ها: RTS ، RTBF ، MatchTV

  �� مشاوره: در صورتی که در کشوری که در دسترس نیستند یا جغرافیایی جغرافیایی را در آن قرار دهید ، از VPN استفاده کنید تا به راحتی به این کانال ها دسترسی پیدا کنید. این همچنین به شما امکان می دهد در حالی که از مسابقه مورد علاقه خود لذت می برید با خیال راحت قایقرانی کنید!

  با VPN به کانال های رایگان دسترسی پیدا کنید

  شما به دنبال تماشای فیلم ها و سریال های مورد علاقه خود هستید ? ��

  سایت ما لیست کاملی از سایت های جریان موجود و همچنین بررسی ها و رتبه بندی ها را به شما ارائه می دهد تا به شما در یافتن محتوای با کیفیت مورد نظر کمک کند. ما دائماً در جستجوی سایتهای پخش جدید هستیم و لیست خود را به طور مرتب به روز می کنیم تا بتوانید از آخرین محتوای موجود لذت ببرید.

  در اینجا سایت های جریان برای دسترسی به آن وجود دارد:

  با نگاه کردن به سرگرمی مورد علاقه خود ، پس انداز کنید

  در خانه لیست, تعهد ما فقط به شما در یافتن پلت فرم جریان ایده آل کمک می کند. ما همچنین مصمم هستیم که ضمن ادامه لذت بردن از سرگرمی های مورد علاقه خود ، به شما در صرفه جویی در هزینه کمک کنیم. در اینجا برخی از نکات ما برای صرفه جویی در هنگام دسترسی به محتوای با کیفیت آورده شده است:

  �� می خواهید در هنگام لذت بردن پس انداز کنید?

  YouTube Premium & Netflix با کاهش قیمت::

  • �� Netflix ارزان تر با VPN
  • �� ممتاز یوتیوب ارزان تر با یک VPN
  • �� بسته های اساسی را انتخاب کنید یا اشتراک را برای کاهش هزینه ها به اشتراک بگذارید.

  ورزش با هزینه کمتری::

  • �� برای دسترسی به کانال های خارجی از VPN استفاده کنید
  • پیشنهادات قانونی را کاوش کنید و از تبلیغات استفاده کنید.

  نکات دیگر ما برای به حداکثر رساندن پس انداز شما::

  به لطف سرورهای امن و قابل اعتماد Nordvpn ، دنیای جریان را باز کنید.

  از پیشنهاد زمان استفاده کنید

  در MastreamList ، هدف ما این است که ضمن احترام به بودجه خود ، از سرگرمی خود بیشترین استفاده را کنید. با پیروی از این نکات ، می توانید بدون شکستن بانک ، به لذت بردن از YouTube Premium ، Netflix و رویدادهای ورزشی هیجان انگیز ادامه دهید. در مورد آخرین نکات و پیشنهادات ما آگاه باشید تا در حین سرگرمی خود پس انداز خود را به حداکثر برسانید ! ��

  �� چرا برای یافتن پلت فرم جریان خود با MastreamList مشورت کنید ?

  اگر به دنبال سایتی برای تماشای فیلم ها و سریال های پخش مورد علاقه خود هستید یا آخرین رویدادهای ورزشی زنده را دنبال می کنید ، نگاه نکنید ! MastreamList برای کمک به شما وجود دارد.

  سایت ما لیست کاملی از محبوب ترین و قابل اعتماد ترین سیستم عامل های جریان و همچنین نظرات و رتبه بندی ها را ارائه می دهد تا به شما در انتخاب سکویی که متناسب با نیازهای شما باشد ، کمک کند.

  با استفاده از MastreamList ، می توانید با جلوگیری از سایت های جریان با کیفیت متوسط ​​، در وقت و هزینه خود صرفه جویی کنید یا انتظارات شما را برآورده نمی کنند. ما با توجه به محتوای محتوای آنها و سهولت در استفاده از آنها ، بهترین سیستم عامل های پخش را برای شما انتخاب کرده ایم.

  علاوه بر لیست سیستم عامل های جریان ، ما همچنین برای دسترسی به محتوای اختصاصی و رایگان و همچنین اطلاعاتی در مورد آخرین روند جریان ، مشاوره ای ارائه می دهیم.

  دیگر صبر نکنید تا مزایای مشاوره در مورد بررسی ها و رتبه بندی های MastreamList را پیدا کنید تا پلت فرم جریان را متناسب با نیازهای خود پیدا کنید ! ��

  پ.حرف. لطفا توجه داشته باشید که MastreamList.com یک سایت جریان نیست. ما یک وبلاگ هستیم که بهترین سایت های پخش در جهان را بررسی و لیست می کند. ما هیچ محتوای سمعی و بصری را پخش نمی کنیم و هیچ گونه هکری انجام شده با خدمات مختلف IPTV را تأیید نمی کنیم. ما مسئول محتوای ذکر شده یا میزبانی شده در سایت های جریان ذکر شده نیستیم و این سایت ها را در اختیار نداریم. اگر در مورد محتوای غیرقانونی یا نقض کپی رایت مشکل دارید ، لطفاً با مالک این سایت های جریان مستقیم تماس بگیرید تا آنها بتوانند اقدامات مناسب را انجام دهند.

  پیشنهاد محدود! -65 ٪ در Nordvpn + 3 ماه ارائه شده