دانلود 30 روز چالش تناسب اندام – ورزش ، سلامت – Numériques ، 30 روز چالش تناسب اندام – بهترین برنامه های ورزشی برای خودکشی –

30 روز چالش تناسب اندام

غرور ایده آل ورزش

30 روز چالش تناسب اندام

30 روز چالش تناسب اندام برنامه ای است که با استفاده از آن می توانید خود را در هر نقطه از 30 روز ، با یک پیگیری کامل که نیازهای شما را برآورده می کند ، قالب بندی کنید. یک ماه را برای یافتن شکل و لذت بردن از بدن مورد نظر خود فقط در 30 روز شروع کنید.

این برنامه به طور خاص برای افرادی که زمان کمی دارند یا نیاز خاصی به داشتن یک مربی شخصی دارند که مناسب آنها باشد ، در هر زمان و در هر مکانی طراحی شده است. روند روزانه خود را دنبال کنید و با بهبود وضعیت جسمی خود از نتایج استفاده کنید. هدف از این برنامه ، به دست آوردن روال و حفظ استعداد است که به شما امکان می دهد با هر چیزی و همچنین کاهش وزن به لطف تمرینات از انواع مختلف ، مقابله کنید.

هنگامی که یک تمرین را شروع می کنید ، می توانید به چالش بسته بندی فیزیکی به طور خودکار پیشرفت خود را ثبت کنید و هر روز به شما یادآوری می کند که زمان بازگشت به تمرینات است. از آنجا که یک راهنمای کامل ویدیویی از تمام تمرینات را در بر می گیرد ، حتماً آنها را به درستی انجام دهید. از طرف دیگر ، با چالش 30 روزه ، می توانید شدت روزهای خود را تغییر داده و چالش ها را مطابق نیاز بدن خود تنظیم کنید.

30 روز چالش تناسب اندام

30 روز چالش تناسب اندام

کاربرد مناسب برای ساختن عضله از راحتی اتاق نشیمن شما. این برنامه های 30 روزه رایگان ، برای همه سطوح و تمرینات آسان -کارآزمایی ، بدون هیچ گونه تجهیزات ارائه می دهد. این برنامه امکان هدف قرار دادن عضلات (گلوت ، ABS ، کل بدن …) و جلسه بعد از جلسه را فراهم می کند ، ریتم شدت می یابد. فیلم های کوچک وجود دارد ، به شما امکان می دهد تا کاربر را به درستی انجام دهید.

همچنین بخوانید

+ از فرم های گالری

قطعنامه های شروع خوب من در ابتدای سال تحصیلی

قطعنامه های شروع خوب من در ابتدای سال تحصیلی

غرور ایده آل ورزش

غرور ایده آل ورزش

فرم محبوب +

در اینجا نکته ای است که سریعتر به خواب می رود

شکاف ران: به همین دلیل است که این شکاف بین ران ها غیرممکن است

این عادت خوب که به شما امکان می دهد اشتها را تنظیم کنید

Gwyneth Paltrow از بدن برهنه خود برای 50 سالگی خود رونمایی می کند

چه مقدار کالری در این غذاها ?

ورزش: و اگر این نکته به ما اجازه می داد انگیزه بمانیم ?

درس باله ، نوار زمینی و روشهای ترکیبی: مزایای مشکوک آنها

مانترا: 15 فکر مثبت برای شروع روز خوب